OFFICIAL YEAR 7 PLACEMENT 2022
Published: Saturday, 08 January 2022
OFFICIAL YEAR 7 PLACEMENT 2022 | ||||
No. | Feeder School | Student Name | Gender | Year 7 Placement 2022 |
1 | A'au Primary | Alexander Ruhu | M | Ngonihau CHS |
2 | A'au Primary | Janisah Taga | F | Ngonihau CHS |
3 | A'au Primary | Jesicah Geni | F | Ngonihau CHS |
4 | A'au Primary | Junior Paul | M | Ngonihau CHS |
5 | A'au Primary | Lonstar Makana | M | Ngonihau CHS |
6 | A'au Primary | Sonitah Jolaps | M | Ngonihau CHS |
7 | A'au Primary | Tednah Barua | F | Ngonihau CHS |
8 | A'au Primary | Vestalyn Pengu | F | Ngonihau CHS |
9 | Aboru Primary | Billy Kere | M | Ngonihau CHS |
10 | Aboru Primary | Hylin Sibaoda | F | Ngonihau CHS |
11 | Aboru Primary | Nigel Dau | M | Ngonihau CHS |
12 | Aboru Primary | Prenita Darcy | F | Ngonihau CHS |
13 | Aboru Primary | Ramsy Reuben | M | Ngonihau CHS |
14 | Aboru Primary | Romay Istahi | F | Ngonihau CHS |
15 | Adaua Primary | Ablyn Alathaliko | F | Adaua PSS |
16 | Adaua Primary | Ben Misinare | M | Adaua PSS |
17 | Adaua Primary | Beverlyn Gulu'au | F | Adaua PSS |
18 | Adaua Primary | Clinton Filimana | M | Adaua PSS |
19 | Adaua Primary | Edrica Alui | F | Adaua PSS |
20 | Adaua Primary | Felix Moukona | M | Adaua PSS |
21 | Adaua Primary | Fragrance Tafusi | F | Adaua PSS |
22 | Adaua Primary | Hellen Osimuga | F | Adaua PSS |
23 | Adaua Primary | Iverlyn Sedi | F | Adaua PSS |
24 | Adaua Primary | Nathalyn Laugao | F | Adaua PSS |
25 | Adaua Primary | Stacy Mauga | F | Adaua PSS |
26 | Adaua Primary | Stanley Sake | M | Adaua PSS |
27 | Adaua Primary | Tristan Moukona | M | Adaua PSS |
28 | Adaua Primary | Walter Folotalu | M | Adaua PSS |
29 | Adeade Primary | Bettsy Maneghaua | F | Mboeni CHS |
30 | Adeade Primary | Caroline Creyna | F | Mboeni CHS |
31 | Adeade Primary | Chris Pitua | M | Ruavatu PSS |
32 | Adeade Primary | Obrey Manele | F | Ruavatu PSS |
33 | Adeade Primary | Scholastica Frank | F | Mboeni CHS |
34 | Ado Primary | Adriana Ochapa | F | Belaha CHS |
35 | Ado Primary | Cathy Theresa | F | Belaha CHS |
36 | Ado Primary | Christie Siong | F | Belaha CHS |
37 | Ado Primary | Elyster Lina | F | Belaha CHS |
38 | Ado Primary | Hildah Tawapi | F | Belaha CHS |
39 | Ado Primary | James Gu'u | M | Betivatu CHS |
40 | Ado Primary | Jimmy Sio | M | Belaha CHS |
41 | Ado Primary | Mary Delisaled | F | Belaha CHS |
42 | Ado Primary | Mary Leleboa | F | Belaha CHS |
43 | Ado Primary | Mathew Manetasi | M | Belaha CHS |
44 | Ado Primary | Nesto Vouza | M | Belaha CHS |
45 | Ado Primary | Raphael Bota | M | Belaha CHS |
46 | Ado Primary | Rinton Agabus Afu | M | Belaha CHS |
47 | Ado Primary | Veronica Alafai | F | Betivatu CHS |
48 | Ado Primary | Victoria Vira | F | Belaha CHS |
49 | Ado Primary | X-Masi Melkio | M | Belaha CHS |
50 | Advance Christian Primary | Alorii Iman | M | Advance Christain CHS |
51 | Advance Christian Primary | Birisi Joji | M | Advance Christain CHS |
52 | Advance Christian Primary | Boazy Stevenson | M | Advance Christain CHS |
53 | Advance Christian Primary | Danitofea Samuel | M | Advance Christain CHS |
54 | Advance Christian Primary | Holokeni Sterinah | F | Advance Christain CHS |
55 | Advance Christian Primary | Hoto Lawrence | M | Advance Christain CHS |
56 | Advance Christian Primary | Keally Rex | M | Advance Christain CHS |
57 | Advance Christian Primary | Kinarahu Agness | F | Advance Christain CHS |
58 | Advance Christian Primary | Konarii Linda | F | Advance Christain CHS |
59 | Advance Christian Primary | Nejla Roger | M | Advance Christain CHS |
60 | Advance Christian Primary | Nema Nelly | F | Advance Christain CHS |
61 | Advance Christian Primary | Nomura Wellington | M | Advance Christain CHS |
62 | Advance Christian Primary | Odi Ramo | M | Advance Christain CHS |
63 | Advance Christian Primary | Oge Jimmy | M | Advance Christain CHS |
64 | Advance Christian Primary | Oti Darol | M | Advance Christain CHS |
65 | Advance Christian Primary | Padrea Victor | M | Advance Christain CHS |
66 | Advance Christian Primary | Pataori Sarah | F | Advance Christain CHS |
67 | Advance Christian Primary | Runimeti Maenuna | M | Advance Christain CHS |
68 | Advance Christian Primary | Salau Pizo | M | Advance Christain CHS |
69 | Advance Christian Primary | Saru Annisha | F | Advance Christain CHS |
70 | Advance Christian Primary | Taraniu Lemish | M | Advance Christain CHS |
71 | Advance Christian Primary | Temete Resin | M | Advance Christain CHS |
72 | Advance Christian Primary | Wale Lesly | M | Advance Christain CHS |
73 | Advance Christian Primary | Young Gordon.M. | M | Advance Christain CHS |
74 | Aenathato Primary | Alex Tafui | M | Takwa CHS |
75 | Aenathato Primary | Bere Sula | F | Takwa CHS |
76 | Aenathato Primary | Joylin Kokoto | F | Rameai CHS |
77 | Aenathato Primary | Margaret Ben | F | Gwaunasu CHS |
78 | Aenathato Primary | Sicilia Michael | F | Takwa CHS |
79 | Aenathato Primary | Silas Ianiala | M | Rameai CHS |
80 | Aenathato Primary | William Tingtingi | M | Arnon Atomea PSS |
81 | Afufu Primary | Apangi Hellen | F | Afufu CHS |
82 | Afufu Primary | Aruomea Elizabeth | F | Afufu CHS |
83 | Afufu Primary | Aufilu Mirriam | F | Afufu CHS |
84 | Afufu Primary | Bae Pollyn | F | Afufu CHS |
85 | Afufu Primary | Baeri Sandra | F | Afufu CHS |
86 | Afufu Primary | Funuga O'ota | M | Afufu CHS |
87 | Afufu Primary | Gaorara Gravin | M | Afufu CHS |
88 | Afufu Primary | Kafoigwa Florence | F | Afufu CHS |
89 | Afufu Primary | Kafoigwa Nesalyn | F | Afufu CHS |
90 | Afufu Primary | Keliola Hellen | F | Aligegeo PSS |
91 | Afufu Primary | Kiko Esther | F | Aligegeo PSS |
92 | Afufu Primary | Laufiramo Nelma | F | Afufu CHS |
93 | Afufu Primary | Linganafelo Milton | M | Afufu CHS |
94 | Afufu Primary | Niuta Jemalyn | F | Afufu CHS |
95 | Afufu Primary | Oruna Phelisa | F | Aligegeo PSS |
96 | Afufu Primary | Ota Malina | F | Afufu CHS |
97 | Afufu Primary | Ringifalu Jerry | M | Afufu CHS |
98 | Afufu Primary | Satu Peter | M | Afufu CHS |
99 | Afufu Primary | Suiti Elshiva | F | Afufu CHS |
100 | Afufu Primary | Tadeo Cecilia | F | Afufu CHS |
101 | Afufu Primary | Trevor Ratalo | M | Afufu CHS |
102 | Afufu Primary | Waki Sammy | M | Mbita'ama CHS |
103 | Afufu Primary | Wilson Charity | F | Afufu CHS |
104 | Agagana Primary | Ale Ballington | M | Dunde CHS |
105 | Agagana Primary | Ale Stanton | M | Dunde CHS |
106 | Agagana Primary | Dulu Rocky | M | Dunde CHS |
107 | Agagana Primary | Kabo Johnny | M | Dunde CHS |
108 | Agagana Primary | Mazini Elizabeth | F | Dunde CHS |
109 | Agagana Primary | Muro Emmalyn | F | Dunde CHS |
110 | Agagana Primary | Ottie James | M | Dunde CHS |
111 | Agagana Primary | Sinava Jerolyn | F | Dunde CHS |
112 | Agagana Primary | Tanito Alex | M | Dunde CHS |
113 | Aiarai Primary | Horoure Marylyn | F | Wairokai CHS |
114 | Aiarai Primary | Kamu Cindy | F | Rokera PSS |
115 | Aiarai Primary | Kari Francis | M | Wairokai CHS |
116 | Aiarai Primary | Kasui Dreamer | M | Wairokai CHS |
117 | Aiarai Primary | Oiana Atima | F | Rokera PSS |
118 | Aikuku Primary | Alfred B | M | Kwaiafa CHS |
119 | Aikuku Primary | Barnabas T | M | Kunuabu CHS |
120 | Aikuku Primary | Charles T | M | Kwaiafa CHS |
121 | Aikuku Primary | Francis A | M | Kunuabu CHS |
122 | Aikuku Primary | Lesley L | M | Aligegeo PSS |
123 | Aikuku Primary | Melody F | F | St John Dala Catholic CHS |
124 | Aikuku Primary | Moses P | M | Kunuabu CHS |
125 | Aikuku Primary | Precilla M | F | Kwaiafa CHS |
126 | Aimamara Primary | Houmaohu Justina Ella | F | Siohiramo CHS |
127 | Aimamara Primary | Kairawa Julian | F | Siohiramo CHS |
128 | Aimamara Primary | Maeorea Calvin | M | Rokera PSS |
129 | Aimamara Primary | Patamaasiana Edlyn | F | Rokera PSS |
130 | Aimamara Primary | Rikia Savino | M | Siohiramo CHS |
131 | Aimamara Primary | Sunahioru Benedick | M | Siohiramo CHS |
132 | Aimamara Primary | Taitahi Stephen | M | Siohiramo CHS |
133 | Aimamara Primary | Tatahu Jason | M | Siohiramo CHS |
134 | Aimamara Primary | Toratau Jack | M | Siohiramo CHS |
135 | Aimela Primary | Anggie Anilafa | F | Aimela CHS |
136 | Aimela Primary | Beverlyn Koirii | F | Aimela CHS |
137 | Aimela Primary | Brandy Fole | M | Aimela CHS |
138 | Aimela Primary | Charles Irobina | M | Aimela CHS |
139 | Aimela Primary | Charles Lamani | M | Aimela CHS |
140 | Aimela Primary | Christina Fox | F | Aimela CHS |
141 | Aimela Primary | Delma Taloga | F | Aimela CHS |
142 | Aimela Primary | Dorothy Sam | F | Aimela CHS |
143 | Aimela Primary | Elison Kaki | M | Aimela CHS |
144 | Aimela Primary | Elizabeth Anilafa | F | Aimela CHS |
145 | Aimela Primary | Fredrick Anii (Jnr) | M | Auki CHS |
146 | Aimela Primary | Georgina Alawai | F | Aimela CHS |
147 | Aimela Primary | Jean D Akote'e | F | Aimela CHS |
148 | Aimela Primary | Josehubeth Suakini | F | Kilusakwalo CHS |
149 | Aimela Primary | Joyline Misi | F | Aimela CHS |
150 | Aimela Primary | Logan Anisiau | M | Aimela CHS |
151 | Aimela Primary | Logan Mana | M | Aimela CHS |
152 | Aimela Primary | Mary Lamani | F | Aimela CHS |
153 | Aimela Primary | Melisha Fosimo | F | Aimela CHS |
154 | Aimela Primary | Patteson Galasau | M | Aimela CHS |
155 | Aimela Primary | Roselyn Suakini | F | Aimela CHS |
156 | Aimela Primary | Roselyn. O. Tofe | F | Aimela CHS |
157 | Aimela Primary | Roselynda Keau | F | Aimela CHS |
158 | Aimela Primary | Ruth. M. Ome | F | Aimela CHS |
159 | Aimela Primary | Selton Alegao | M | Aimela CHS |
160 | Aimela Primary | Siuari Irobina | F | Aimela CHS |
161 | Aisalinga Primary | Alfred Lui | M | Aisalinga CHS |
162 | Aisalinga Primary | Barnabas Talo | M | Aisalinga CHS |
163 | Aisalinga Primary | Charles Fabasua | M | Aisalinga CHS |
164 | Aisalinga Primary | Danstan Sevastin | M | Aisalinga CHS |
165 | Aisalinga Primary | David Mauasi | M | Aisalinga CHS |
166 | Aisalinga Primary | Desley Sala | M | Aisalinga CHS |
167 | Aisalinga Primary | Dickson Simi | M | Fote CHS |
168 | Aisalinga Primary | Duddlley Lulu | M | Aisalinga CHS |
169 | Aisalinga Primary | Edilon Lagaomea | M | Aisalinga CHS |
170 | Aisalinga Primary | Elizabeth Faabo | F | Aisalinga CHS |
171 | Aisalinga Primary | Florence Houtee | F | Aisalinga CHS |
172 | Aisalinga Primary | Flory Sura | F | Aisalinga CHS |
173 | Aisalinga Primary | Ireen Misiosi | F | Aisalinga CHS |
174 | Aisalinga Primary | Jaydee Misuka | M | Aisalinga CHS |
175 | Aisalinga Primary | Joycelyn Takarii | F | Aisalinga CHS |
176 | Aisalinga Primary | Joycleen Lokay | F | Aisalinga CHS |
177 | Aisalinga Primary | Lency Kwailana | F | Aisalinga CHS |
178 | Aisalinga Primary | Pauline Sura | F | Aisalinga CHS |
179 | Aisalinga Primary | Sam Robo | M | Aisalinga CHS |
180 | Aisalinga Primary | Samson Misi | M | Aisalinga CHS |
181 | Aisalinga Primary | Thomas Geusia | M | Aisalinga CHS |
182 | Aiwarawa Primary | Okamae Mose | M | Torahuruna CHS |
183 | Aiwarawa Primary | Raeripisi Mulfrey | F | Torahuruna CHS |
184 | Aiwarawa Primary | Rauka Rose | M | Torahuruna CHS |
185 | Aiwarawa Primary | Suruare Joseph | F | Torahuruna CHS |
186 | Aiwarawa Primary | Toitanai Clifton | F | Torahuruna CHS |
187 | Aiwarawa Primary | Veromane Shyan | M | Torahuruna CHS |
188 | Akaboi Primary | Bawe Festus | M | Nangu CHS |
189 | Akaboi Primary | Eyadu Cain | M | Nangu CHS |
190 | Akaboi Primary | Hakobata Mirriam | F | Nangu CHS |
191 | Akaboi Primary | Ikae Joan | F | Nangu CHS |
192 | Akaboi Primary | Kaonga Loise | F | Nangu CHS |
193 | Akaboi Primary | Kapu Mathew | M | Nangu CHS |
194 | Akaboi Primary | Kau Cotly | M | Nangu CHS |
195 | Akaboi Primary | Lakie Franscina | F | Nangu CHS |
196 | Akaboi Primary | Laura Nathan | M | Nangu CHS |
197 | Akaboi Primary | Leilak Winnie | F | Nangu CHS |
198 | Akaboi Primary | Liktai Lazarus | M | Nangu CHS |
199 | Akaboi Primary | Melve Markson | M | Nangu CHS |
200 | Akaboi Primary | Naiyo Emma | F | Nangu CHS |
201 | Akaboi Primary | Namole Ezikiel | M | Nangu CHS |
202 | Akaboi Primary | Naplai George | M | Nangu CHS |
203 | Akaboi Primary | Natei Edwin | M | Nangu CHS |
204 | Akaboi Primary | Nwopla Edward | M | Nangu CHS |
205 | Akaboi Primary | Paiom Nelson | M | Nangu CHS |
206 | Akaboi Primary | Paul Andrew | M | Nangu CHS |
207 | Akaboi Primary | Peotelo Tom | M | Nangu CHS |
208 | Akaboi Primary | Vaike Joseph | M | Nangu CHS |
209 | Akaboi Primary | Waa Patteson | M | Nangu CHS |
210 | Alafana Primary | John Cythian | F | Madalua CHS |
211 | Alafana Primary | Kekete Ambros | F | Madalua CHS |
212 | Alafana Primary | Suiomea Joylie | F | Madalua CHS |
213 | Aleang Primary | Altrina Bariri | F | St.John BoscoTuha CHS |
214 | Aleang Primary | Benedict Bisigoi | F | St.John BoscoTuha CHS |
215 | Aleang Primary | Felix Japhet | M | St.John BoscoTuha CHS |
216 | Aleang Primary | Israel Anthonio | M | St.John BoscoTuha CHS |
217 | Aleang Primary | Lania Bariri | F | St.John BoscoTuha CHS |
218 | Aleang Primary | Maselina Mase | F | St.John BoscoTuha CHS |
219 | Aleang Primary | Silverio Otuana | M | St.John BoscoTuha CHS |
220 | Allardyce Primary | Brandonny Junior | M | Allardyce PSS |
221 | Allardyce Primary | Kiko Billy | M | Allardyce PSS |
222 | Allardyce Primary | Kofegita Glinson | M | Allardyce PSS |
223 | Allardyce Primary | Mae Rian | F | Allardyce PSS |
224 | Alota'a Primary | Audry Fiote'e | F | Alota'a CHS |
225 | Alota'a Primary | Augustine Hughie | M | Alota'a CHS |
226 | Alota'a Primary | Betty Waleilia | F | Alota'a CHS |
227 | Alota'a Primary | Cyrene Liza | F | Alota'a CHS |
228 | Alota'a Primary | David Esau | M | Alota'a CHS |
229 | Alota'a Primary | David Soge | M | Alota'a CHS |
230 | Alota'a Primary | Eric Auiselo | M | Alota'a CHS |
231 | Alota'a Primary | Evonnie Loboau | F | Alota'a CHS |
232 | Alota'a Primary | Francis Chris | M | Alota'a CHS |
233 | Alota'a Primary | Frank Tofutailia | M | Alota'a CHS |
234 | Alota'a Primary | Grace Laumae | F | Alota'a CHS |
235 | Alota'a Primary | Hilda Philip | F | Alota'a CHS |
236 | Alota'a Primary | James Houpana | M | Alota'a CHS |
237 | Alota'a Primary | Jaricia Lipuzama | F | Alota'a CHS |
238 | Alota'a Primary | Jimmy Waletafusia | M | Alota'a CHS |
239 | Alota'a Primary | Jinean Maefai | F | Alota'a CHS |
240 | Alota'a Primary | John Billy | M | Alota'a CHS |
241 | Alota'a Primary | Kwelyn Manaseh | F | Alota'a CHS |
242 | Alota'a Primary | Lawrance Sisto | M | Alota'a CHS |
243 | Alota'a Primary | Leah Siosi | F | Alota'a CHS |
244 | Alota'a Primary | Mirriam Koti | F | Alota'a CHS |
245 | Alota'a Primary | Morton Siriheti | M | Alota'a CHS |
246 | Alota'a Primary | Samantha Alisiah | F | Alota'a CHS |
247 | Alota'a Primary | Serah Solo | F | Alota'a CHS |
248 | Alota'a Primary | Stanley Ulufa'alu | M | Alota'a CHS |
249 | Alota'a Primary | Terry Danny | M | Alota'a CHS |
250 | Alota'a Primary | Titus Akwasia | M | Alota'a CHS |
251 | Alota'a Primary | Victoricia Tabana | F | Alota'a CHS |
252 | Alota'a Primary | Willie Sulobo | M | Alota'a CHS |
253 | Alota'a Primary | Willy Sam Liobana | M | Alota'a CHS |
254 | Alpheus Rore Memorial Primary | Denmark Lilo | M | Betikama NSS |
255 | Alpheus Rore Memorial Primary | Hendson Mantana | M | Kukudu NSS |
256 | Alpheus Rore Memorial Primary | Ivilla Kuma | F | Jones Adventist College |
257 | Alpheus Rore Memorial Primary | James Peter | M | Jones Adventist College |
258 | Alpheus Rore Memorial Primary | Joane Pinaung | F | Patupaele CHS |
259 | Alpheus Rore Memorial Primary | Lenny Elrick | M | Patupaele CHS |
260 | Alpheus Rore Memorial Primary | Lerry Beni | M | Patupaele CHS |
261 | Alpheus Rore Memorial Primary | Moffat Oge | M | Patupaele CHS |
262 | Alpheus Rore Memorial Primary | Simon Lezituni | M | Patupaele CHS |
263 | Alpheus Rore Memorial Primary | Well Drum Losa | M | Ngari CHS |
264 | Alpheus Rore Memorial Primary | Zarah Alepio | F | Gizo CHS |
265 | Ambe Primary | Alex Saelea | M | Ambe CHS |
266 | Ambe Primary | Alice Salo | F | Ambe CHS |
267 | Ambe Primary | Amanda Robert | F | Ambe CHS |
268 | Ambe Primary | Esther Austine | F | Adaua PSS |
269 | Ambe Primary | Ethel Auga | F | Ambe CHS |
270 | Ambe Primary | Francis Sale | M | Ambe CHS |
271 | Ambe Primary | George Peter | M | Ambe CHS |
272 | Ambe Primary | Jenson Ango | M | Ambe CHS |
273 | Ambe Primary | Kenai John | F | Ambe CHS |
274 | Ambe Primary | Marley Osiramo | F | Aligegeo PSS |
275 | Ambe Primary | Mary Mao | F | Su’u NSS |
276 | Ambe Primary | Nysal Farobo | M | Ambe CHS |
277 | Ambe Primary | Oliveth Luizah | F | Ambe CHS |
278 | Ambe Primary | Shaven Gesu | F | Ambe CHS |
279 | Ambe Primary | Sheirly Au | F | Ambe CHS |
280 | Ambe Primary | Steven Silas | M | Ambe CHS |
281 | Ambe Primary | Wilson Auga | M | Ambe CHS |
282 | Anata Primary School | Andy Andrew | M | Puzivai CHS |
283 | Anata Primary School | David Tito | M | Puzivai CHS |
284 | Anata Primary School | Fredly Tito | M | Puzivai CHS |
285 | Anata Primary School | Jesca Ally | F | Puzivai CHS |
286 | Anata Primary School | Kennethy Reginal | M | Puzivai CHS |
287 | Anata Primary School | Uven Ricter | M | Puzivai CHS |
288 | Anata Primary School | Waeda Gray | F | Puzivai CHS |
289 | Angaiho Primary | Joy Makaua | F | Burnscreek CHS |
290 | Angaiho Primary | Kei'ae Sika | M | Angaiho CHS |
291 | Angaiho Primary | Kiupolo Rebbeca | F | Angaiho CHS |
292 | Angaiho Primary | Mamaika Roenah | F | Angaiho CHS |
293 | Angaiho Primary | Sauhonu Ma'anutai | M | Angaiho CHS |
294 | Angaiho Primary | Shania Hekauanga | F | Tenakoga Adventist CHS |
295 | Angaiho Primary | Tangahau Donny | M | Angaiho CHS |
296 | Angaiho Primary | Tango Esseta | F | Angaiho CHS |
297 | Angaiho Primary | Bisili Immah | F | Su’u NSS |
298 | Angaiho Primary | Joseph Hatigeva | M | Waimapuru NSS |
299 | Anganiwai Primary | Aho Darwin | M | Hagaruhi CHS |
300 | Anganiwai Primary | Baramae Elystra | F | Hagaruhi CHS |
301 | Anganiwai Primary | Barasau Jocabeth | F | Hagaruhi CHS |
302 | Anganiwai Primary | Gagatetea Maevalyn | F | Hagaruhi CHS |
303 | Anganiwai Primary | Hagaweo Vaelyn | F | Hagaruhi CHS |
304 | Anganiwai Primary | Hingianioha Myrish | F | Hagaruhi CHS |
305 | Anganiwai Primary | Korohana Hezelyn | F | Hagaruhi CHS |
306 | Anganiwai Primary | Mae Brenden | M | Hagaruhi CHS |
307 | Anganiwai Primary | Rongo Breven | M | Pawa PSS |
308 | Anganiwai Primary | Rongo Daffodile | F | Hagaruhi CHS |
309 | Anganiwai Primary | Sau Ablin | F | Hagaruhi CHS |
310 | Anganiwai Primary | Takipaia Bevan | M | Pawa PSS |
311 | Anganiwai Primary | Tarahare Dalson | M | Hagaruhi CHS |
312 | Anganiwai Primary | Tausiharea Janidah | F | Hagaruhi CHS |
313 | Anganiwai Primary | Wasi Tony | M | Hagaruhi CHS |
314 | Anofiu Primary | Clouny John | F | Justice Ganifiri CHS |
315 | Anofiu Primary | Evalyn Esika | F | Justice Ganifiri CHS |
316 | Anofiu Primary | Loyd Atoa | M | Justice Ganifiri CHS |
317 | Anofiu Primary | Ruth Maerea | F | Justice Ganifiri CHS |
318 | Anofiu Primary | Veronica Holangia | F | Justice Ganifiri CHS |
319 | Anuta Primary | Agi Junior | M | Pawa PSS |
320 | Anuta Primary | Ali Caleb | M | Sogotiwa CHS |
321 | Anuta Primary | Babari Darlwin | M | Sogotiwa CHS |
322 | Anuta Primary | Hagu Chrison | M | Pawa PSS |
323 | Anuta Primary | Kua Jeremmy | M | Sogotiwa CHS |
324 | Anuta Primary | Maori Francis | M | Sogotiwa CHS |
325 | Anuta Primary | Mauruni Ansela | F | Sogotiwa CHS |
326 | Anuta Primary | Onaga Baddley | M | Sogotiwa CHS |
327 | Anuta Primary | Paza Luiza | F | Sogotiwa CHS |
328 | Anuta Primary | Rota Penina | F | Sogotiwa CHS |
329 | Anuta Primary | Sau Larina | F | Sogotiwa CHS |
330 | Anuta Primary | Seda Tony | M | Sogotiwa CHS |
331 | Anuta Primary | Sigimwaeraha Chanic | M | Pawa PSS |
332 | Anuta Primary | Tairua Marvis | F | Pawa PSS |
333 | Anuta Primary | Taraniasi Larish | M | Sogotiwa CHS |
334 | Anuta Primary | Taro Leedan | M | Sogotiwa CHS |
335 | Anuta Primary | Taro Warrick | M | Sogotiwa CHS |
336 | Anuta Primary | Utaia Huxmon | M | Sogotiwa CHS |
337 | Anuta Primary | Wai Chrisel | F | Sogotiwa CHS |
338 | Anva Primary | Anthony Tehana | M | Rate CHS |
339 | Anva Primary | Jared Koda | M | Rate CHS |
340 | Anva Primary | Laviniah Kikolo | F | Betivatu CHS |
341 | Anva Primary | Lyndia Akina | F | Rate CHS |
342 | Anva Primary | Myra Opo | F | Rate CHS |
343 | Anva Primary | Patricia Penina | F | Rate CHS |
344 | Anva Primary | Slorence Manex | M | Rate CHS |
345 | Anva Primary | Sterry Kuba | F | Rate CHS |
346 | Anva Primary | Theresa Elinah | F | Rate CHS |
347 | Anva Primary | Wilson Thomas | M | Rate CHS |
348 | Ao Primary | John Manebigha | M | Ao CHS |
349 | Ao Primary | Johnson Garimane | M | Ao CHS |
350 | Ao Primary | Kendrick Urobo | M | Ao CHS |
351 | Ao Primary | Luisa Alina | F | Numbu CHS |
352 | Ao Primary | Maevalyn Kubolu | F | Ao CHS |
353 | Ao Primary | Maslyn Sikua | F | Ao CHS |
354 | Ao Primary | Sydrella Kurani | F | Ao CHS |
355 | Aokwai Primary | Ben Malefodola | M | Aligegeo PSS |
356 | Aokwai Primary | Florence Au | F | Aokwai CHS |
357 | Aokwai Primary | Hane Kinibura | F | Aokwai CHS |
358 | Aokwai Primary | Ireen Anofi | F | Aokwai CHS |
359 | Aokwai Primary | Judith Rii | F | Aokwai CHS |
360 | Aokwai Primary | Lavinia Rii | F | Aligegeo PSS |
361 | Aokwai Primary | Lowick Lee | M | Aokwai CHS |
362 | Aokwai Primary | Mary Paulyn | F | Aokwai CHS |
363 | Aokwai Primary | Naomi Bana | F | Aokwai CHS |
364 | Aokwai Primary | Rachel Nala | F | Aokwai CHS |
365 | Aokwai Primary | Steven Aeto | M | Aokwai CHS |
366 | Aokwai Primary | Turky Bara | F | Aokwai CHS |
367 | Aokwai Primary | Wilton Olimanu | M | Aokwai CHS |
368 | Aorigi Primary | Asau Joash | M | Aorigi CHS |
369 | Aorigi Primary | Fagatea Margret | F | Pamua NSS |
370 | Aorigi Primary | Fairo Irish | F | Aorigi CHS |
371 | Aorigi Primary | Fura Charles | M | Aorigi CHS |
372 | Aorigi Primary | Haga Benjamin | M | Aorigi CHS |
373 | Aorigi Primary | Kaeta Zillar | F | Aorigi CHS |
374 | Aorigi Primary | Kakimwo Jaylien | F | Santa Ana CHS |
375 | Aorigi Primary | Kakimwo Lyndra | F | Aorigi CHS |
376 | Aorigi Primary | Kaqaru Salome | F | Aorigi CHS |
377 | Aorigi Primary | Karito Jovan | F | Aorigi CHS |
378 | Aorigi Primary | Karuu Yvonnie | F | Aorigi CHS |
379 | Aorigi Primary | Kasia Neldo | M | Aorigi CHS |
380 | Aorigi Primary | Kekesia Jane | F | Aorigi CHS |
381 | Aorigi Primary | Kekesia Jean | F | Aorigi CHS |
382 | Aorigi Primary | Kurio Shana | F | Aorigi CHS |
383 | Aorigi Primary | Loise Sonia | F | Aorigi CHS |
384 | Aorigi Primary | Mamae Yolyn | M | Aorigi CHS |
385 | Aorigi Primary | Mana Gillian | F | Aorigi CHS |
386 | Aorigi Primary | Manu Kerrish | M | Pamua NSS |
387 | Aorigi Primary | Mauruh Klinsman | M | Aorigi CHS |
388 | Aorigi Primary | More Michael | M | Aorigi CHS |
389 | Aorigi Primary | Nafaru Walter | M | Aorigi CHS |
390 | Aorigi Primary | Nimao Vinita | F | Aorigi CHS |
391 | Aorigi Primary | Nunuiasi Melinda | M | Aorigi CHS |
392 | Aorigi Primary | Pae Yancy | F | Aorigi CHS |
393 | Aorigi Primary | Pio Joseph | M | Aorigi CHS |
394 | Aorigi Primary | Rifua Jerry | M | Aorigi CHS |
395 | Aorigi Primary | Salome Zedlyn | F | Aorigi CHS |
396 | Aorigi Primary | Suara Kate | F | Aorigi CHS |
397 | Aorigi Primary | Taena Berlyn | F | Aorigi CHS |
398 | Aorigi Primary | Taki Calvin | M | Aorigi CHS |
399 | Aorigi Primary | Taone Grayham | M | Aorigi CHS |
400 | Aorigi Primary | Toto Rosco | M | Aorigi CHS |
401 | Aorigi Primary | Vane Ryan | M | Aorigi CHS |
402 | Aorigi Primary | Wauki Cathy | F | Aorigi CHS |
403 | Aorigi Primary | Waura Hardsman | M | Pamua NSS |
404 | Apaoro Primary | Kamae Esmie | F | Haura CHS |
405 | Apaoro Primary | Paia Harry | M | Haura CHS |
406 | Apaoro Primary | Purunga Melina | F | Haura CHS |
407 | Apaoro Primary | Riidao Erick | M | Haura CHS |
408 | Apaoro Primary | Ringeniha'a Lisiana | F | Haura CHS |
409 | Apaoro Primary | Sau Florence | F | Haura CHS |
410 | Apaoro Primary | Taroramo Alice | F | Haura CHS |
411 | Apurahe Primary | Haga Cathy | F | Marunga CHS |
412 | Apurahe Primary | Haga Judy | F | Marunga CHS |
413 | Apurahe Primary | Haga Stallon | M | Marunga CHS |
414 | Apurahe Primary | Kaharu Josan | F | Marunga CHS |
415 | Apurahe Primary | Kairi Anisa | F | Marunga CHS |
416 | Apurahe Primary | Kamara Webster | F | Marunga CHS |
417 | Apurahe Primary | Kapiri Georgina | F | Marunga CHS |
418 | Apurahe Primary | Kawai Malisca | F | Marunga CHS |
419 | Apurahe Primary | Mari Crispin | F | Marunga CHS |
420 | Apurahe Primary | Monohagi Sheilah | F | Marunga CHS |
421 | Apurahe Primary | Motara Micklyn | F | Marunga CHS |
422 | Apurahe Primary | Rony Cyreen | F | Marunga CHS |
423 | Apurahe Primary | Suifasia Biullah | F | Haura CHS |
424 | Apurahe Primary | Supa Luxly | M | Marunga CHS |
425 | Apurahe Primary | Suri Jolie | F | Haura CHS |
426 | Apurahe Primary | Taori Clerah | F | Marunga CHS |
427 | Apurahe Primary | Vinui Mitchel | M | Marunga CHS |
428 | Apurahe Primary | Waini Emma | F | Marunga CHS |
429 | Apurahe Primary | Waka Sanders | M | Marunga CHS |
430 | Arabala Primary | Abraham John | M | Arabala CHS |
431 | Arabala Primary | Abraham King | M | Arabala CHS |
432 | Arabala Primary | Agnes Sagarii | F | Arabala CHS |
433 | Arabala Primary | Alvin Kasi | M | Arabala CHS |
434 | Arabala Primary | Angella Nolisukulu | F | Arabala CHS |
435 | Arabala Primary | Bethany Sikana | F | Arabala CHS |
436 | Arabala Primary | Brain Daromae | M | Arabala CHS |
437 | Arabala Primary | Brooklyn Dolaiseli | M | Arabala CHS |
438 | Arabala Primary | Celestino Ofataa | M | Arabala CHS |
439 | Arabala Primary | Edwin Tisa | M | Arabala CHS |
440 | Arabala Primary | Frangina Lizzy | F | Aligegeo PSS |
441 | Arabala Primary | Frank Luke | M | Arabala CHS |
442 | Arabala Primary | George Wale | M | Arabala CHS |
443 | Arabala Primary | George Wikinisi | M | Arabala CHS |
444 | Arabala Primary | Herdy Diko | F | Su’u NSS |
445 | Arabala Primary | Ian Tahi | M | Arabala CHS |
446 | Arabala Primary | Jasma Tina | F | Arabala CHS |
447 | Arabala Primary | Jayton Tony | F | Auki CHS |
448 | Arabala Primary | Jennifer Madu | F | Arabala CHS |
449 | Arabala Primary | Joyce Manu | F | Su’u NSS |
450 | Arabala Primary | Kenya Bua | M | Arabala CHS |
451 | Arabala Primary | Nancy Walter | F | Arabala CHS |
452 | Arabala Primary | Patrick Manu | M | Arabala CHS |
453 | Arabala Primary | Paul Wale | M | Arabala CHS |
454 | Arabala Primary | Peter Waita | M | Arabala CHS |
455 | Arabala Primary | Prima Cathy | F | Arabala CHS |
456 | Arabala Primary | Salome Mostina | F | Arabala CHS |
457 | Arabala Primary | Sam Alasi | M | Aligegeo PSS |
458 | Arabala Primary | Samuel Mani | M | Arabala CHS |
459 | Arabala Primary | Silas Fangidua | M | Arabala CHS |
460 | Arabala Primary | Sopie Gibson | F | Aligegeo PSS |
461 | Arabala Primary | Standrey Anisi | M | Arabala CHS |
462 | Arabala Primary | Uncle Bua | F | Su’u NSS |
463 | Arabala Primary | Veron Manu | M | Arabala CHS |
464 | Arabala Primary | Vincent Maesu | M | Arabala CHS |
465 | Arabala Primary | Willy Bisa | M | Arabala CHS |
466 | Arabala Primary | Wilson Folo | M | Aligegeo PSS |
467 | Arara Primary | Agnes Pakuavara | F | Viru CHS |
468 | Arara Primary | Aphida Loloiti | F | Viru CHS |
469 | Arara Primary | Hilma Kalea | F | Beulah PSS |
470 | Arara Primary | Jalise Pitakisa | F | Kukudu NSS |
471 | Arara Primary | Julensah Cyllan | F | Beulah PSS |
472 | Arara Primary | Jumady Maelu | F | Beulah PSS |
473 | Arara Primary | Junior Mare | F | Viru CHS |
474 | Arara Primary | Leonard Paekolo | M | Vonunu NSS |
475 | Arara Primary | Melania Derol | F | Viru CHS |
476 | Arara Primary | Metina Simeon Tohe | F | Jones Adventist College |
477 | Arara Primary | Pamela Inde | F | Jones Adventist College |
478 | Arara Primary | Pamela Nioky | F | Viru CHS |
479 | Arara Primary | Peter Roy | M | Viru CHS |
480 | Arara Primary | Ruriti Pulini | M | Viru CHS |
481 | Areatakiki Primary | Sam Diau | M | Kopiu CHS |
482 | Areatakiki Primary | Amalia Salani | F | Kopiu CHS |
483 | Areatakiki Primary | Anold Salani | M | Rate CHS |
484 | Areatakiki Primary | David Tabea | M | Rate CHS |
485 | Areatakiki Primary | Donald Eskil | M | Kopiu CHS |
486 | Areatakiki Primary | Ella Kona | F | Rate CHS |
487 | Areatakiki Primary | Elsie Letisha | F | Rate CHS |
488 | Areatakiki Primary | Elton Judah | M | Kopiu CHS |
489 | Areatakiki Primary | Emmy Edmond | M | Burnscreek CHS |
490 | Areatakiki Primary | Greg Buga | M | Kopiu CHS |
491 | Areatakiki Primary | Hamson Seseruka | M | Kopiu CHS |
492 | Areatakiki Primary | Harry Donely | M | Betikama NSS |
493 | Areatakiki Primary | Ismael Gesi | M | Rate CHS |
494 | Areatakiki Primary | Jehoram Mckency | M | Tenakoga Adventist CHS |
495 | Areatakiki Primary | Jelisha Joe | F | Aruligo CHS |
496 | Areatakiki Primary | Jelmah Judah | F | Kopiu CHS |
497 | Areatakiki Primary | Jinnell Suia | F | Betikama NSS |
498 | Areatakiki Primary | Joel Para | M | Kopiu CHS |
499 | Areatakiki Primary | Julian Saena | F | Kopiu CHS |
500 | Areatakiki Primary | Kenton Kocha | M | Kopiu CHS |
501 | Areatakiki Primary | Kepo Cleris | M | Aruligo CHS |
502 | Areatakiki Primary | Lea Anold | F | Kopiu CHS |
503 | Areatakiki Primary | Mackson David | M | Kopiu CHS |
504 | Areatakiki Primary | Malachi James | M | Kopiu CHS |
505 | Areatakiki Primary | Melva Parasaia | F | Tenakoga Adventist CHS |
506 | Areatakiki Primary | Melvin Jimmy | F | Kopiu CHS |
507 | Areatakiki Primary | Mona Martin | F | Rate CHS |
508 | Areatakiki Primary | Moreen Lawrence | F | Kopiu CHS |
509 | Areatakiki Primary | Moses Lency | M | Kopiu CHS |
510 | Areatakiki Primary | Naomi Kanabae | F | Aruligo CHS |
511 | Areatakiki Primary | Ruffina Gibson | F | Tenakoga Adventist CHS |
512 | Areatakiki Primary | Steven Seti | M | Rate CHS |
513 | Areatakiki Primary | Trency Hila | F | Rate CHS |
514 | Arnon Atomea Primary | Alister Erick | M | Arnon Atomea PSS |
515 | Arnon Atomea Primary | Benson Rufas | M | Arnon Atomea PSS |
516 | Arnon Atomea Primary | Betrina Kitaa | F | Arnon Atomea PSS |
517 | Arnon Atomea Primary | Calton Wanesi | M | Arnon Atomea PSS |
518 | Arnon Atomea Primary | Calwin Suifalu | M | Arnon Atomea PSS |
519 | Arnon Atomea Primary | Cathy Basialo | F | Arnon Atomea PSS |
520 | Arnon Atomea Primary | Clifford Kwaimani | M | Arnon Atomea PSS |
521 | Arnon Atomea Primary | Delwin Rilalo | F | Arnon Atomea PSS |
522 | Arnon Atomea Primary | Frank Rongodala | M | Arnon Atomea PSS |
523 | Arnon Atomea Primary | Gladys Foatla | F | Arnon Atomea PSS |
524 | Arnon Atomea Primary | Jackson Konomauri | M | Arnon Atomea PSS |
525 | Arnon Atomea Primary | Jacob Akwai | M | Kukuru CHS |
526 | Arnon Atomea Primary | Janet Iro | F | Arnon Atomea PSS |
527 | Arnon Atomea Primary | Janet Polen | F | Kukuru CHS |
528 | Arnon Atomea Primary | Jeremiah Defe | M | Arnon Atomea PSS |
529 | Arnon Atomea Primary | Jimmy Nunufana | M | Arnon Atomea PSS |
530 | Arnon Atomea Primary | Jinnelle Andrew | F | Arnon Atomea PSS |
531 | Arnon Atomea Primary | John Fulakwai | M | Arnon Atomea PSS |
532 | Arnon Atomea Primary | Johnson Laumanu | M | Arnon Atomea PSS |
533 | Arnon Atomea Primary | Josephine Steven | F | Arnon Atomea PSS |
534 | Arnon Atomea Primary | Kareen Robert | F | Arnon Atomea PSS |
535 | Arnon Atomea Primary | Lewis Lautalo | M | Arnon Atomea PSS |
536 | Arnon Atomea Primary | Lina Kainairara | F | Arnon Atomea PSS |
537 | Arnon Atomea Primary | Lindia Rereni | F | Arnon Atomea PSS |
538 | Arnon Atomea Primary | Lynson Daoau | F | Arnon Atomea PSS |
539 | Arnon Atomea Primary | Marisa Nerolyn | F | Arnon Atomea PSS |
540 | Arnon Atomea Primary | Phallentain Sokai | F | Arnon Atomea PSS |
541 | Arnon Atomea Primary | Sensly Siofaa | M | Arnon Atomea PSS |
542 | Arnon Atomea Primary | Stellar Tonowane | F | Kukuru CHS |
543 | Arnon Atomea Primary | Vernon Rongomaelana | M | Manakwai CHS |
544 | Aroaha Primary | Afaka Junior | M | Pirupiru CHS |
545 | Aroaha Primary | Alaha Sylvesterio | M | Pirupiru CHS |
546 | Aroaha Primary | Ladja Stanford | M | Pirupiru CHS |
547 | Aroaha Primary | Maesiomo Michael | M | Pirupiru CHS |
548 | Aroaha Primary | Sautehi Leah | F | Pirupiru CHS |
549 | Aroaha Primary | Sinsau Drianan | M | Pirupiru CHS |
550 | Aroaha Primary | Suala Setorio | M | Pirupiru CHS |
551 | Aroaha Primary | Taheapu Marian | F | Pamua NSS |
552 | Aroaha Primary | Tahieu Barnabas | M | Pirupiru CHS |
553 | Aroaha Primary | Tauto Jaylon | M | Pawa PSS |
554 | Aroaha Primary | Tora Daniel | M | Pawa PSS |
555 | Aroaha Primary | Uheli Kerri | F | Pamua NSS |
556 | Aroaha Primary | Wedjeie Marilyn | F | Pirupiru CHS |
557 | Arohane Primary | Galo George Ragan | M | F M Campbell CHS |
558 | Arohane Primary | Haga Flavian Paddila | M | F M Campbell CHS |
559 | Arohane Primary | Kabwo Elmah | F | F M Campbell CHS |
560 | Arohane Primary | Kairobo Jacklyn | F | F M Campbell CHS |
561 | Arohane Primary | Kaoho Georgina | F | Ramah CHS |
562 | Arohane Primary | Karani Larisha | F | F M Campbell CHS |
563 | Arohane Primary | Katoto Josephine | F | F M Campbell CHS |
564 | Arohane Primary | Luda Alex | M | F M Campbell CHS |
565 | Arohane Primary | Maena Jelmah | F | F M Campbell CHS |
566 | Arohane Primary | Maka'a Davie Nelson | M | F M Campbell CHS |
567 | Arohane Primary | Maka'a Hedson | M | Ramah CHS |
568 | Arohane Primary | Mamake Charles Johnathan | M | Ramah CHS |
569 | Arohane Primary | Marigu Paulinus | M | F M Campbell CHS |
570 | Arohane Primary | Nahu Clarine | F | F M Campbell CHS |
571 | Arohane Primary | Ngaupurua Ragan | M | Ramah CHS |
572 | Arohane Primary | Ola Marklyn | M | F M Campbell CHS |
573 | Arohane Primary | Pauni Elizabeth Belisha | F | F M Campbell CHS |
574 | Arohane Primary | Pauni Lawrence | M | Suena CHS |
575 | Arohane Primary | Pinihi Alick | M | F M Campbell CHS |
576 | Arohane Primary | Rehaora Vivian Angie | F | F M Campbell CHS |
577 | Arohane Primary | Simage Serah Dymphm | F | F M Campbell CHS |
578 | Arohane Primary | Tahi Greenspan | M | F M Campbell CHS |
579 | Arohane Primary | Tawaia Fred | M | Suena CHS |
580 | Arohane Primary | Tuione Violet | M | Tawatana CHS |
581 | Arohane Primary | Waisi Cliffson | M | F M Campbell CHS |
582 | Arohane Primary | Watoto Junior Fred | M | Ramah CHS |
583 | Aroi Primary | Keha'ai Kevin | M | Maroupaina CHS |
584 | Aroi Primary | Kehai Levis | M | Maroupaina CHS |
585 | Aroi Primary | Mosimae Timothy | M | Maroupaina CHS |
586 | Aroi Primary | Nusoro Ezekiel | M | Maroupaina CHS |
587 | Aroi Primary | Teremaesia Albert | M | Maroupaina CHS |
588 | Aruligo Primary | Adam Allen | M | Aruligo CHS |
589 | Aruligo Primary | Alicia Moia | F | St. Joseph Tenaru NSS |
590 | Aruligo Primary | Alwin Kesty | M | Aruligo CHS |
591 | Aruligo Primary | Andrew Pelu | M | Aruligo CHS |
592 | Aruligo Primary | Bianca Tavalusu | F | Aruligo CHS |
593 | Aruligo Primary | Bobby Douglas | M | Aruligo CHS |
594 | Aruligo Primary | Christina Billy | F | Aruligo CHS |
595 | Aruligo Primary | Clarisha Laurere | F | Aruligo CHS |
596 | Aruligo Primary | Cohen Mane | M | Tenakoga Adventist CHS |
597 | Aruligo Primary | Esther Eni | M | Aruligo CHS |
598 | Aruligo Primary | Felix Votua | M | Aruligo CHS |
599 | Aruligo Primary | Frigel Theresa | F | Aruligo CHS |
600 | Aruligo Primary | Gareth Luiton | M | Aruligo CHS |
601 | Aruligo Primary | Jarleentha Bavari | F | Aruligo CHS |
602 | Aruligo Primary | Jarmildith Bavari | F | Betikama NSS |
603 | Aruligo Primary | Jeanivive Sauicha | F | Aruligo CHS |
604 | Aruligo Primary | Jelina Rex | F | Aruligo CHS |
605 | Aruligo Primary | Jineta Pinau | F | Aruligo CHS |
606 | Aruligo Primary | John Sternet | M | Aruligo CHS |
607 | Aruligo Primary | Jorine Lela | M | Aruligo CHS |
608 | Aruligo Primary | Karrel Paul | M | Aruligo CHS |
609 | Aruligo Primary | Kyla Atu | F | Betikama NSS |
610 | Aruligo Primary | Larvey Gii | M | Aruligo CHS |
611 | Aruligo Primary | Lynziel Wong | F | Aruligo CHS |
612 | Aruligo Primary | Margret Ria | F | Aruligo CHS |
613 | Aruligo Primary | Monica Kekea | F | Aruligo CHS |
614 | Aruligo Primary | Morris Pae | M | Aruligo CHS |
615 | Aruligo Primary | Pinu Gula | F | Aruligo CHS |
616 | Aruligo Primary | Planken Votua | M | Aruligo CHS |
617 | Aruligo Primary | Roi Ganson | M | Aruligo CHS |
618 | Aruligo Primary | Roy Rivero | M | Aruligo CHS |
619 | Aruligo Primary | Royce Voselu | M | Aruligo CHS |
620 | Aruligo Primary | Sabirino Jellyson | M | Aruligo CHS |
621 | Aruligo Primary | Selina Moia | F | Aruligo CHS |
622 | Aruligo Primary | Shane Rooney | M | Aruligo CHS |
623 | Aruligo Primary | Stephany Vekea | F | Aruligo CHS |
624 | Aruligo Primary | Tania Pinau | F | Aruligo CHS |
625 | Aruligo Primary | Trina Lalau | F | Aruligo CHS |
626 | Aruligo Primary | Vincent John | M | Aruligo CHS |
627 | Asimanioha Primary | Adainia Hesilyn | F | Tawatana CHS |
628 | Asimanioha Primary | Awaiasi Jantina | F | Tawatana CHS |
629 | Asimanioha Primary | Awaiasi Rosma | F | Tawatana CHS |
630 | Asimanioha Primary | Benard Peter | M | Tawatana CHS |
631 | Asimanioha Primary | Dauasi Rodney | M | Tawatana CHS |
632 | Asimanioha Primary | Diri Derick | M | Tawatana CHS |
633 | Asimanioha Primary | Hamilton Junior | M | Tawatana CHS |
634 | Asimanioha Primary | Orimae Elvin | F | Tawatana CHS |
635 | Asimanioha Primary | Quenny Angie | F | Tawatana CHS |
636 | Asimanioha Primary | Sibaatana Loise | F | Tawatana CHS |
637 | Asimanioha Primary | Taisia Troy | M | Tawatana CHS |
638 | Asimanioha Primary | Tonia Smolly | M | Tawatana CHS |
639 | Asimanioha Primary | Trona Jelliah | F | Tawatana CHS |
640 | Asubuo Primary | Balu Junny | M | Bishop Patteson CHS |
641 | Asubuo Primary | Junior Metoka | M | Waimapuru NSS |
642 | Asubuo Primary | Mane Mirriam | F | Bishop Patteson CHS |
643 | Asubuo Primary | Mave John | M | Pamua NSS |
644 | Asubuo Primary | Metoka Junior | M | Bishop Patteson CHS |
645 | Asubuo Primary | Nigiro Selestino | M | Bishop Patteson CHS |
646 | Asubuo Primary | Odi Mary | F | Bishop Patteson CHS |
647 | Asubuo Primary | Vaea Glency | F | Bishop Patteson CHS |
648 | Asubuo Primary | Vaiau Jessie | F | Bishop Patteson CHS |
649 | Atofi Primary | Elton Akau | M | Betikama NSS |
650 | Atofi Primary | Vaelinca Fafe | F | Imbo CHS |
651 | Atori Primary | Alvan Bobby | M | Atori CHS |
652 | Atori Primary | Billy Oge | M | Atori CHS |
653 | Atori Primary | Brendon Inifiri | M | Atori CHS |
654 | Atori Primary | Elizabeth Fatai | F | Atori CHS |
655 | Atori Primary | Florence Maepeza | F | Aligegeo PSS |
656 | Atori Primary | Jacob Kare | M | Atori CHS |
657 | Atori Primary | Jeanisa Sala | F | Aligegeo PSS |
658 | Atori Primary | Margaret Kini | F | Atori CHS |
659 | Atori Primary | Marie Tege | M | Atori CHS |
660 | Atori Primary | Michael Belo | M | Atori CHS |
661 | Atori Primary | Monica Langi | F | Atori CHS |
662 | Atori Primary | Rina Kokosi | F | Atori CHS |
663 | Auki Primary | Alister Awa | M | Auki CHS |
664 | Auki Primary | Anzel Fuato'o | F | Su’u NSS |
665 | Auki Primary | Bently Ramofalu | M | Auki CHS |
666 | Auki Primary | Brenda Mae | F | Auki CHS |
667 | Auki Primary | Cathylyn Kaforau | F | Auki CHS |
668 | Auki Primary | Christopher Totorea | M | Auki CHS |
669 | Auki Primary | Creigh Kafo | M | Auki CHS |
670 | Auki Primary | Dalsinia Walter | F | Auki CHS |
671 | Auki Primary | Daniel Akomane | M | Auki CHS |
672 | Auki Primary | Darren Rofeta | M | Auki CHS |
673 | Auki Primary | Delma Sina | F | Auki CHS |
674 | Auki Primary | Ellian Buia | F | Auki CHS |
675 | Auki Primary | Esther Pataimao | F | Auki CHS |
676 | Auki Primary | Ethan Foliga | M | Auki CHS |
677 | Auki Primary | Fafale Wale Koti | M | Auki CHS |
678 | Auki Primary | Florence Cicilia | F | Auki CHS |
679 | Auki Primary | Florence Maeabia | F | Auki CHS |
680 | Auki Primary | Florray Kwana | F | Auki CHS |
681 | Auki Primary | Freddy To'ofilu | M | Auki CHS |
682 | Auki Primary | Freliz Anisi | F | Auki CHS |
683 | Auki Primary | George Fakalaua | M | Su’u NSS |
684 | Auki Primary | Grema Filiga | F | Auki CHS |
685 | Auki Primary | Indira Farodo | F | Auki CHS |
686 | Auki Primary | Isaiah Mete | M | Auki CHS |
687 | Auki Primary | Jandella Fanamaea | F | Su’u NSS |
688 | Auki Primary | Jayjay Puaniara | M | Auki CHS |
689 | Auki Primary | Jaylyn Oeta | F | Auki CHS |
690 | Auki Primary | Jean Ano'ofoa | F | Auki CHS |
691 | Auki Primary | Jinell Ramo | F | King George VI NSS |
692 | Auki Primary | Jj Puaniara | M | Auki CHS |
693 | Auki Primary | Jnr John Maga | M | Aligegeo PSS |
694 | Auki Primary | Jnr. Trevor Baura | M | Auki CHS |
695 | Auki Primary | Joan Bulu | F | Auki CHS |
696 | Auki Primary | Joan Keturah | F | Auki CHS |
697 | Auki Primary | Jordana Fa'arodo | M | Auki CHS |
698 | Auki Primary | Joshua Kala | M | Auki CHS |
699 | Auki Primary | Jude Hinoa | M | Auki CHS |
700 | Auki Primary | Juson Su'umani | M | Auki CHS |
701 | Auki Primary | Kiedge Afia | M | Auki CHS |
702 | Auki Primary | Leotina Suiti | F | Auki CHS |
703 | Auki Primary | Lloyed Tolobua | M | Auki CHS |
704 | Auki Primary | Louise Fai | F | Auki CHS |
705 | Auki Primary | Lucy Sonia | F | Auki CHS |
706 | Auki Primary | Manuel Paraeu'u | M | Auki CHS |
707 | Auki Primary | Maureen Vasula | F | Auki CHS |
708 | Auki Primary | Melinta Donga | F | Auki CHS |
709 | Auki Primary | Melissa Liata | F | Auki CHS |
710 | Auki Primary | Melita Sunata | F | Auki CHS |
711 | Auki Primary | Michael Firibae | M | Auki CHS |
712 | Auki Primary | Modester Tafusibata | F | Auki CHS |
713 | Auki Primary | Namson Aete’e | M | Aligegeo PSS |
714 | Auki Primary | Poloso Nehemaiah | M | Auki CHS |
715 | Auki Primary | Rebecca Irobiu | F | Auki CHS |
716 | Auki Primary | Rex Ladota | M | Auki CHS |
717 | Auki Primary | Rodney Ologa | M | Auki CHS |
718 | Auki Primary | Rosemary Vore | F | Auki CHS |
719 | Auki Primary | Ruwel Ologa | M | Auki CHS |
720 | Auki Primary | Salome Saenidele | F | Auki CHS |
721 | Auki Primary | Selcy Musuna'ala | F | Auki CHS |
722 | Auki Primary | Selestel Diau | F | Aligegeo PSS |
723 | Auki Primary | Stacy Ikala Meke | F | Su’u NSS |
724 | Auki Primary | Stevy Kaula | F | Su’u NSS |
725 | Auki Primary | Ula Leve | F | Auki CHS |
726 | Auki Primary | Wendy Bilia | F | Auki CHS |
727 | Auki Primary | Wilson Siko | F | Auki CHS |
728 | Aveta Primary | Arofa Nancy | F | Matembo CHS |
729 | Aveta Primary | Baro Ben | M | Matembo CHS |
730 | Aveta Primary | Mata Melissa | F | Matembo CHS |
731 | Aveta Primary | Nacho Eve | F | Matembo CHS |
732 | Aveta Primary | Nauwae Nelson | M | Matembo CHS |
733 | Aveta Primary | Seiroa Matilda | F | Matembo CHS |
734 | Aveta Primary | Tofimako Cynthia | F | Matembo CHS |
735 | Aveta Primary | Watae Joseph | M | Matembo CHS |
736 | Aveta Primary | Zeinah Lutricia | F | Matembo CHS |
737 | Avuavu Primary | Braitleen Mark Waneasi | F | Betikama NSS |
738 | Avuavu Primary | Calvert Peroa | M | Waimapuru NSS |
739 | Avuavu Primary | Endel Chuna | F | Avuavu PSS |
740 | Avuavu Primary | Jayson Luakonina | M | Avuavu PSS |
741 | Avuavu Primary | Jenimmah Tabulo | F | Avuavu PSS |
742 | Avuavu Primary | Joseph Luabola | M | Bubukolo CHS |
743 | Avuavu Primary | Jude Gerald Rore | M | Avuavu PSS |
744 | Avuavu Primary | Marinda Vohatia | F | Laloato CHS |
745 | Avuavu Primary | Selwyn Tori | M | Laloato CHS |
746 | Avuavu Primary | Sipiriano Tai | M | Laloato CHS |
747 | Avuavu Primary | Sotere Parasaia | M | Laloato CHS |
748 | Babahaero Primary | Angela Tamewa | F | Kesao CHS |
749 | Babahaero Primary | Brandon Gilbert | M | Kesao CHS |
750 | Babahaero Primary | Eddie Ole | M | Allardyce PSS |
751 | Babahaero Primary | Janet Fosa | F | Lilika CHS |
752 | Babahaero Primary | Lynthia Magarette | F | Lilika CHS |
753 | Babahaero Primary | Marvin Bule | M | Allardyce PSS |
754 | Babahaero Primary | Quin Elizabeth | F | Kesao CHS |
755 | Babahaero Primary | Robert Mona | M | Allardyce PSS |
756 | Babahaero Primary | Waren Ofo | M | Kesao CHS |
757 | Babahaero Primary | Wilson Sagevaka | M | Selwyn College |
758 | Babahaero Primary | Zobad Zalan | M | Allardyce PSS |
759 | Babala Primary | Delyn Bulo | F | Tau CHS |
760 | Babala Primary | Liden Bulo | M | Tau CHS |
761 | Babala Primary | Loerick Kakamo | M | Tau CHS |
762 | Babala Primary | Maralyn Tuga | F | Tenakoga Adventist CHS |
763 | Babala Primary | Raymond Matai | M | Tau CHS |
764 | Babanakira Primary | Gegemate Mishella | F | Babanakira CHS |
765 | Babanakira Primary | Haenan Dorah | F | Babanakira CHS |
766 | Babanakira Primary | Humphrey Elly | M | Babanakira CHS |
767 | Babanakira Primary | Kakauni Elib | M | Babanakira CHS |
768 | Babanakira Primary | Leleina Mirrion | F | Babanakira CHS |
769 | Babanakira Primary | Lobuna Noelyn | F | Babanakira CHS |
770 | Babanakira Primary | Pue Michael Jr | M | Tangarare PSS |
771 | Babanakira Primary | Sasare Tagi | M | Babanakira CHS |
772 | Babanakira Primary | Vuanale Elizah | F | Babanakira CHS |
773 | Babanga Primary | Bagele Supa | M | Gizo CHS |
774 | Babanga Primary | Esao Pairaka | F | Gizo CHS |
775 | Babanga Primary | Jilly Simbe | F | Beulah PSS |
776 | Babanga Primary | Rodney Fono | M | Beulah PSS |
777 | Babanga Primary | Rongorongo Tosman | F | Gizo CHS |
778 | Babanga Primary | Tasi Futasi | F | Gizo CHS |
779 | Babanga Primary | Tasimete Kaio | F | Gizo CHS |
780 | Babanga Primary | Tausi Tauriki | M | Gizo CHS |
781 | Babanga Primary | Temakeisi Pepe | F | Gizo CHS |
782 | Baenga Primary | Ella Doloris | F | Venga CHS |
783 | Baenga Primary | Ikania Miswin | F | Venga CHS |
784 | Baenga Primary | Ilo Kaith | F | Venga CHS |
785 | Baenga Primary | Inaomnan Dalcy | F | Venga CHS |
786 | Baenga Primary | Ipoma Savana | F | Venga CHS |
787 | Baenga Primary | Isaolo Julian | F | Venga CHS |
788 | Baenga Primary | Iwa Nancy | F | Venga CHS |
789 | Baenga Primary | Lao Veronica | F | Venga CHS |
790 | Baenga Primary | Vessa Elvina | F | Venga CHS |
791 | Baenga Primary | Yambir Linsma | F | Venga CHS |
792 | Baeroko Primary | Guetin Frank | F | Jones Adventist College |
793 | Baeroko Primary | Marion Pole | F | Goldie College |
794 | Baeroko Primary | Siana Jaromali | F | Goldie College |
795 | Balafai Primary | Asneth Beri'Ia | F | Balafai CHS |
796 | Balafai Primary | Belinda Dick | F | Balafai CHS |
797 | Balafai Primary | Cyrine Lafuna | F | Balafai CHS |
798 | Balafai Primary | Danton Da'afu | M | Balafai CHS |
799 | Balafai Primary | Donny Fa'alaua | M | Balafai CHS |
800 | Balafai Primary | Dorcas Ruika | F | Balafai CHS |
801 | Balafai Primary | Francina Kobu | F | Balafai CHS |
802 | Balafai Primary | Hudson Mabo | M | Adaua PSS |
803 | Balafai Primary | Jenifer Iniakwala | F | Aligegeo PSS |
804 | Balafai Primary | Jenty Gauniu | F | Balafai CHS |
805 | Balafai Primary | Jerald Figua | M | Balafai CHS |
806 | Balafai Primary | Ketty Kobu | F | Balafai CHS |
807 | Balafai Primary | Lovelyn Tageni | F | Balafai CHS |
808 | Balafai Primary | Lyneth Jimmy | F | Aligegeo PSS |
809 | Balafai Primary | Nerolyn Mutu | F | Balafai CHS |
810 | Balafai Primary | Polyn Bumae | F | Rokera PSS |
811 | Balafai Primary | Sam Giu | M | Balafai CHS |
812 | Balafai Primary | Wilson Gumalau | M | Balafai CHS |
813 | Balipaá Nyivale Extension | Batelo Catherine | F | Balipaá CHS |
814 | Balipaá Nyivale Extension | Leinga Ben | M | Balipaá CHS |
815 | Balipaá Nyivale Extension | Sanubo Hilda | F | Balipaá CHS |
816 | Balipaá Nyivale Extension | Tuplo Lency | M | Balipaá CHS |
817 | Balipaá Primary | Boda Rollina | F | Balipaá CHS |
818 | Balipaá Primary | Elizabeth Levela | F | Selwyn College |
819 | Balipaá Primary | Gopala Philipson | M | Balipaá CHS |
820 | Balipaá Primary | Meliegi Stephen | M | Balipaá CHS |
821 | Balipaá Primary | Nongia Minnie | F | Balipaá CHS |
822 | Balipaá Primary | Oma Emma | F | Balipaá CHS |
823 | Balipaá Primary | Opolilu Janet | F | Balipaá CHS |
824 | Balipaá Primary | Toko Josephine | F | Luesalemba PSS |
825 | Balipaá Primary | Veku Elizabeth | F | Luesalemba PSS |
826 | Banga Primary | Bird Taona Vaqara | M | Beulah PSS |
827 | Banga Primary | Fisango Anofi Aimily | F | Goldie College |
828 | Banga Primary | Henakera Selwyn | M | Barasipo CHS |
829 | Banga Primary | Hephzibah Da'agi | F | Beulah PSS |
830 | Banga Primary | Joana Mary | F | Barasipo CHS |
831 | Banga Primary | Junior Ngimaika | M | Beulah PSS |
832 | Banga Primary | Komoly Kana | F | Beulah PSS |
833 | Banga Primary | Leve Zidane | M | Barasipo CHS |
834 | Banga Primary | Lube Rosian | F | Vonunu NSS |
835 | Banga Primary | Lynduri Brelisha | F | Goldie College |
836 | Banga Primary | Mane Benjiman | M | Barasipo CHS |
837 | Banga Primary | Ngumi Jamael | M | Barasipo CHS |
838 | Banga Primary | Nosetako Zania | F | Barasipo CHS |
839 | Banga Primary | Nozika Bennett | F | King George VI NSS |
840 | Banga Primary | Pae Joy Lorindah | F | Goldie College |
841 | Banga Primary | Panda Reneisa | F | Goldie College |
842 | Banga Primary | Redfern Bernadeth | F | Goldie College |
843 | Banga Primary | Sele Serah | F | Goldie College |
844 | Bangara Primary | Ackly Pitakere | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
845 | Bangara Primary | Becky Nalaseko | F | Ogho CHS |
846 | Bangara Primary | Donbosco Pazabeto | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
847 | Bangara Primary | Ghebbie Mike Rovebana | M | Choiseul Bay PSS |
848 | Bangara Primary | Istake Potts | M | Ogho CHS |
849 | Bangara Primary | Joyleen Suta | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
850 | Bangara Primary | Philip Saralaqe | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
851 | Bangara Primary | Prepetua Taqikomala | F | Ogho CHS |
852 | Bangara Primary | Salome Karebwei | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
853 | Bangara Primary | William Dauburi | M | Choiseul Bay PSS |
854 | Baolo Primary | Azo Lawrance | M | Lilika CHS |
855 | Baolo Primary | Bridget Janet | F | Lilika CHS |
856 | Baolo Primary | Brima Rose | F | Lilika CHS |
857 | Baolo Primary | Hency Vinalyn | F | Lilika CHS |
858 | Baolo Primary | Holara Steven | M | Lilika CHS |
859 | Baolo Primary | Kale Gladison | M | Kalenga CHS |
860 | Baolo Primary | Karovo Patrick | M | Lilika CHS |
861 | Baolo Primary | Kava Roselyn | M | Allardyce PSS |
862 | Baolo Primary | Magata Jenny Teo | F | Lilika CHS |
863 | Baolo Primary | Mahana Destiny | M | Lilika CHS |
864 | Baolo Primary | Matty Alex | M | Lilika CHS |
865 | Baolo Primary | Mikale Mciahel | M | Lilika CHS |
866 | Baolo Primary | Minda Sanena | F | Lilika CHS |
867 | Baolo Primary | Poura Priya Dannes | F | Sir Duddley Tuti College |
868 | Baolo Primary | Riovo Nason | M | Allardyce PSS |
869 | Baolo Primary | Tareka Delight | F | Guguha CHS |
870 | Baolo Primary | Wickam Martin | M | Sir Duddley Tuti College |
871 | Barasile Primary | Ausopa Karaisi | M | Barasile CHS |
872 | Barasile Primary | Babali Ehtel | F | Barasile CHS |
873 | Barasile Primary | Clea Shylyn | F | Sir Duddley Tuti College |
874 | Barasile Primary | Dion Chrismon | M | Barasile CHS |
875 | Barasile Primary | Frank Harish | M | Barasile CHS |
876 | Barasile Primary | Gasethuru Stephany | F | Allardyce PSS |
877 | Barasile Primary | Hironoda Dorah | F | Barasile CHS |
878 | Barasile Primary | Kamoto Duddley | M | Barasile CHS |
879 | Barasile Primary | Kelimare Giftson | M | Barasile CHS |
880 | Barasile Primary | Kelinoda Ethel | F | Sir Duddley Tuti College |
881 | Barasile Primary | Kelvin Michael | M | Sir Duddley Tuti College |
882 | Barasile Primary | Lokupetu Samuel | M | Barasile CHS |
883 | Barasile Primary | Reolynda Marion | F | Barasile CHS |
884 | Barasile Primary | Theonogu Elizabeth | F | Barasile CHS |
885 | Barasile Primary | Vaki Junior | M | Barasile CHS |
886 | Barasile Primary | Vunagi Lenson | M | Barasile CHS |
887 | Barasile Primary | Wana Charlie | M | Barasile CHS |
888 | Barasile Primary | Welcy Jones | M | Sir Duddley Tuti College |
889 | Barasipo Primary | Chite Jennifer | F | Barasipo CHS |
890 | Barasipo Primary | Itrick Garnet | M | Barasipo CHS |
891 | Barasipo Primary | Kana James | M | Barasipo CHS |
892 | Barasipo Primary | Leti Naomi Cynthia | F | Barasipo CHS |
893 | Barasipo Primary | Lingisasa Ramo Rex | M | Barasipo CHS |
894 | Barasipo Primary | Lipa Jonah | M | Barasipo CHS |
895 | Barasipo Primary | Mala Jesma | F | Barasipo CHS |
896 | Barasipo Primary | Niva Rueben | M | Barasipo CHS |
897 | Barasipo Primary | Riatako Simaema | M | Barasipo CHS |
898 | Barasipo Primary | Seke Linda | F | Barasipo CHS |
899 | Barasipo Primary | Sikua Tavukana Asheef | M | Barasipo CHS |
900 | Barasipo Primary | Tekulu Kiuvido | F | Barasipo CHS |
901 | Bareho Primary | Albert Bage | F | Kongukolo CHS |
902 | Bareho Primary | Alwen Ngatulu | M | Jones Adventist College |
903 | Bareho Primary | Clorisah Wasi | F | SR Academy |
904 | Bareho Primary | Derol Bilo | M | Jones Adventist College |
905 | Bareho Primary | Dinston Pulehese | M | Viru CHS |
906 | Bareho Primary | Elison Iro | M | Kukudu NSS |
907 | Bareho Primary | Emagula Ebara | F | Viru CHS |
908 | Bareho Primary | Kaysen Kimo | M | Viru CHS |
909 | Bareho Primary | Laddington Kevin | M | Kukudu NSS |
910 | Bareho Primary | Mahana Loe | F | SR Academy |
911 | Bareho Primary | Olimaly Jonah | F | Viru CHS |
912 | Bareho Primary | Ralton Lasi | M | SR Academy |
913 | Bareho Primary | Serolyn Davis | F | Viru CHS |
914 | Bareho Primary | Trevis Posala | M | SR Academy |
915 | Bareho Primary | Vaelinda Varane | F | Jones Adventist College |
916 | Bareho Primary | Vanisa Alex | F | Viru CHS |
917 | Bareho Primary | Zonzeck Nelson | M | SR Academy |
918 | Batuna Primary | Aaron Derwin | M | SR Academy |
919 | Batuna Primary | Carding Harlen | M | SR Academy |
920 | Batuna Primary | Glamina Hiro | F | SR Academy |
921 | Batuna Primary | Isaac Sanjiv | M | SR Academy |
922 | Batuna Primary | Ligestro Maesala | M | Kukudu NSS |
923 | Batuna Primary | Linford Linton | M | SR Academy |
924 | Batuna Primary | Linjen Linton | F | Betikama NSS |
925 | Batuna Primary | Linroy Roybule | M | Bekabeka CHS |
926 | Batuna Primary | Manisha Jack | F | Bekabeka CHS |
927 | Batuna Primary | Neillah Victor | F | SR Academy |
928 | Batuna Primary | Neisha Macmahon | F | Bekabeka CHS |
929 | Batuna Primary | Sendy Smith | F | Buri CHS |
930 | Batuna Primary | Tirrie Manassah | M | SR Academy |
931 | Batuna Primary | William Gua | M | Bekabeka CHS |
932 | Baunakunu Primary | Anna Fred | F | Kwaiafa CHS |
933 | Baunakunu Primary | Concy Luiramo | F | Kwaiafa CHS |
934 | Baunakunu Primary | Grace Hako | F | Kwaiafa CHS |
935 | Baunakunu Primary | Silas Koraisaa | M | Kwaiafa CHS |
936 | Baunakunu Primary | Simeon Aluta | M | Kwaiafa CHS |
937 | Baunakunu Primary | Solomon Wane | M | Kwaiafa CHS |
938 | Baunani Primary | Aritau Clavet | F | Baunani CHS |
939 | Baunani Primary | Basini Lawrence | M | Baunani CHS |
940 | Baunani Primary | Batarii Brent | M | Baunani CHS |
941 | Baunani Primary | Geni Presly | M | Baunani CHS |
942 | Baunani Primary | Gensofa Cindy | F | Baunani CHS |
943 | Baunani Primary | Hosina Jacinta | F | Baunani CHS |
944 | Baunani Primary | Houpoina Alexia | F | Baunani CHS |
945 | Baunani Primary | Iona Amalyn | F | Baunani CHS |
946 | Baunani Primary | Iro Marita | F | Baunani CHS |
947 | Baunani Primary | Kutu Alwin | M | Baunani CHS |
948 | Baunani Primary | Luluniu Georgina | F | Baunani CHS |
949 | Baunani Primary | Ma'aiusi Serah | F | Baunani CHS |
950 | Baunani Primary | Ma'alusi Ronita | F | Baunani CHS |
951 | Baunani Primary | Maenanai Glen | M | Baunani CHS |
952 | Baunani Primary | Malzy Ruth | F | Arnon Atomea PSS |
953 | Baunani Primary | Mele Steve | M | Aligegeo PSS |
954 | Baunani Primary | Murea Geralda | F | Baunani CHS |
955 | Baunani Primary | Olomae Bendeth | F | Baunani CHS |
956 | Baunani Primary | Reima Angelina | F | Baunani CHS |
957 | Baunani Primary | Siriano Lenard | M | Baunani CHS |
958 | Baunani Primary | Sori Max | M | Baunani CHS |
959 | Baunani Primary | Suidani Cristali | F | Baunani CHS |
960 | Baunani Primary | Taka Megilyn | F | Baunani CHS |
961 | Baunani Primary | To'omae Andrew | F | Baunani CHS |
962 | Baunani Primary | To'onaia Constance | F | Su’u NSS |
963 | Beata-Palm drive Ext | Daex Philip | M | Kukum SDA Valley CHS |
964 | Beata-Palm drive Ext | Jackson Timo | M | Lunga CHS |
965 | Beata-Palm drive Ext | Jamima Mogorobo | F | Burnscreek CHS |
966 | Beata-Palm drive Ext | Melvina Kamana | F | Tenakoga Adventist CHS |
967 | Beata-Palm drive Ext | Roana Kofana | F | Kukum SDA Valley CHS |
968 | Beaufort Bay Primary | Adrian Koilo | M | Tangarare PSS |
969 | Beaufort Bay Primary | Angela Hazel | F | Lambi CHS |
970 | Beaufort Bay Primary | Elwyn Pachu | M | Laloato CHS |
971 | Beaufort Bay Primary | Esther Ele | F | Tangarare PSS |
972 | Beaufort Bay Primary | John Spiu Junior | M | Selwyn College |
973 | Beaufort Bay Primary | Lenon Ungalikibo | M | Laloato CHS |
974 | Beaufort Bay Primary | Luisa Karen | F | Wanderer Bay CHS |
975 | Beaufort Bay Primary | Mary Ezra | F | Tiaro CHS |
976 | Beaufort Bay Primary | Mary Loyce | F | Wanderer Bay CHS |
977 | Beaufort Bay Primary | Patrina Dakinigotu | F | Tiaro CHS |
978 | Beaufort Bay Primary | Stephen Botsali | M | Laloato CHS |
979 | Beiporo Primary | Alfred Max | M | Eleoteve CHS |
980 | Beiporo Primary | Ally Rerepango | M | Sibila CHS |
981 | Beiporo Primary | Gracena Seisa | F | Vonunu NSS |
982 | Beiporo Primary | Jasmine Qovasa | F | Vonunu NSS |
983 | Beiporo Primary | Kile Danilo | F | Eleoteve CHS |
984 | Beiporo Primary | Lesly Viqulu | M | Eleoteve CHS |
985 | Beiporo Primary | Miriol Suluvuru | F | Sibila CHS |
986 | Beiporo Primary | Pitamama Wiliam Conilius | M | Eleoteve CHS |
987 | Beiporo Primary | Rayson Stanley Pitvoqa | M | Eleoteve CHS |
988 | Belaga Primary | Anika Everlyn | F | Belaga CHS |
989 | Belaga Primary | Biku John | M | Belaga CHS |
990 | Belaga Primary | Buale Agnes | F | Belaga CHS |
991 | Belaga Primary | Bue Mary | F | Belaga CHS |
992 | Belaga Primary | Fox Michael | M | Belaga CHS |
993 | Belaga Primary | Gagaba Margaret | F | Belaga CHS |
994 | Belaga Primary | Gegere Solomon | M | Siota PSS |
995 | Belaga Primary | Keina Phylistus | F | Belaga CHS |
996 | Belaga Primary | Kikoa Roselyn | F | Belaga CHS |
997 | Belaga Primary | Lagailee Samuel | M | Belaga CHS |
998 | Belaga Primary | Legu Margaret | F | Belaga CHS |
999 | Belaga Primary | Paolo Miriam | F | Belaga CHS |
1000 | Belaga Primary | Pegoni Neil Fisher | M | Belaga CHS |
1001 | Belaga Primary | Peo Gordon Mara | M | Belaga CHS |
1002 | Belaga Primary | Sakini Cecil | M | Belaga CHS |
1003 | Belaga Primary | Sasi George | M | Belaga CHS |
1004 | Belaga Primary | Sau Muriel | F | Belaga CHS |
1005 | Belaga Primary | Sinogo Helma Miriam | F | Belaga CHS |
1006 | Belaga Primary | Steward Bage | M | Allardyce PSS |
1007 | Belaga Primary | Uvi Patrtick | M | Belaga CHS |
1008 | Belaga Primary | Vema Relmalyn | F | Siota PSS |
1009 | Belaga Primary | Vurebona Nelson | M | Belaga CHS |
1010 | Belaha Primary | Agelina Rina | F | Belaha CHS |
1011 | Belaha Primary | Billy Iro | M | Belaha CHS |
1012 | Belaha Primary | Chris Chapa | M | Belaha CHS |
1013 | Belaha Primary | Florence Davinia | F | Belaha CHS |
1014 | Belaha Primary | Haniel Hicks | M | Belaha CHS |
1015 | Belaha Primary | Jimmy Solo | M | Belaha CHS |
1016 | Belaha Primary | John Bonagi | M | Pamua NSS |
1017 | Belaha Primary | Kathrine Racheal | F | Belaha CHS |
1018 | Belaha Primary | Loyd Lale | M | Belaha CHS |
1019 | Belaha Primary | Odlyn Peter | F | Belaha CHS |
1020 | Belaha Primary | Samuel Odain | M | Belaha CHS |
1021 | Belaha Primary | Wendy Ramo | F | Belaha CHS |
1022 | Bemuta Primary | Anthony Lou | M | Pitukoli CHS |
1023 | Bemuta Primary | Audrina Kochana | F | Pitukoli CHS |
1024 | Bemuta Primary | Calwin Paikai | M | Pitukoli CHS |
1025 | Bemuta Primary | Daisy Poesa | F | Pitukoli CHS |
1026 | Bemuta Primary | Jemah Talu | F | Pitukoli CHS |
1027 | Bemuta Primary | Jilla Koti | F | Pitukoli CHS |
1028 | Bemuta Primary | Kellyn Paganu | F | Su’u NSS |
1029 | Bemuta Primary | Larrison Willy | M | Pitukoli CHS |
1030 | Bemuta Primary | Leah Sharon | F | Pitukoli CHS |
1031 | Bemuta Primary | Lista Pamela | F | Pitukoli CHS |
1032 | Bemuta Primary | Mickmas Talua | M | Pitukoli CHS |
1033 | Bemuta Primary | Milret Lydia | F | Pitukoli CHS |
1034 | Bemuta Primary | Nelson Rere | M | Pitukoli CHS |
1035 | Bemuta Primary | Nick Vona | M | Pitukoli CHS |
1036 | Bemuta Primary | Noreen Sharon | F | Pitukoli CHS |
1037 | Bemuta Primary | Phillimon Colin | M | Pitukoli CHS |
1038 | Bemuta Primary | Reagan Vishua | M | Rate CHS |
1039 | Bemuta Primary | Rose Ropo | F | Pitukoli CHS |
1040 | Bemuta Primary | Sonia Lidley | M | Pitukoli CHS |
1041 | Bemuta Primary | Stacy Rusi | M | Pitukoli CHS |
1042 | Bemuta Primary | Tarena Venlisa | F | Pitukoli CHS |
1043 | Bemuta Primary | Taron I | M | Pitukoli CHS |
1044 | Besu Primary | Felix Oneck | M | Bubunuhu CHS |
1045 | Besu Primary | Jenifer Lintia | F | Su’u NSS |
1046 | Besu Primary | Michael Eviribo | M | Bubunuhu CHS |
1047 | Besu Primary | Saeni Reiwee | F | Su’u NSS |
1048 | Betivatu Primary | Nepia Melisa | F | Betivatu CHS |
1049 | Betivatu Primary | Alas Selly | M | Marara CHS |
1050 | Betivatu Primary | Dickson Fiona | F | Betivatu CHS |
1051 | Betivatu Primary | Joash Larisha | F | Betivatu CHS |
1052 | Betivatu Primary | Suhote Melitas | F | Betivatu CHS |
1053 | Betivatu Primary | Alfred Ograndy | M | Su’u NSS |
1054 | Betivatu Primary | Apia Masliah | F | Su’u NSS |
1055 | Betivatu Primary | Awika Lendrine | M | Su’u NSS |
1056 | Betivatu Primary | Banabas Joyleen | F | Betivatu CHS |
1057 | Betivatu Primary | Bauro Terris | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1058 | Betivatu Primary | Ben Andresa | F | Nguvia CHS |
1059 | Betivatu Primary | Charlie Zenas | M | Betivatu CHS |
1060 | Betivatu Primary | Devise Casper | M | Betivatu CHS |
1061 | Betivatu Primary | Dick Riana | F | Betivatu CHS |
1062 | Betivatu Primary | Jack Laren | F | Betivatu CHS |
1063 | Betivatu Primary | Kwaisala Susan | F | Betivatu CHS |
1064 | Betivatu Primary | Maeni Duncan | M | Betivatu CHS |
1065 | Betivatu Primary | Maeni Stern | M | Betivatu CHS |
1066 | Betivatu Primary | Mazedi Kissinger | M | Nguvia CHS |
1067 | Betivatu Primary | Oti Glenish | F | Betivatu CHS |
1068 | Betivatu Primary | Pende Dorah | F | Betivatu CHS |
1069 | Betivatu Primary | Philip Philma | F | Betivatu CHS |
1070 | Betivatu Primary | Saefafia Faith | F | St. Joseph Tenaru NSS |
1071 | Betivatu Primary | Sai Charity | F | Avuavu PSS |
1072 | Betivatu Primary | Seri Talita | F | Betivatu CHS |
1073 | Betivatu Primary | Solo Rexiner | F | Betivatu CHS |
1074 | Betivatu Primary | Suimate Ronisha | F | Su’u NSS |
1075 | Betivatu Primary | Ula Witmore | M | Betivatu CHS |
1076 | Betivatu Primary | Vari Ruby | F | Betivatu CHS |
1077 | Beulah Ext Primary | Goldie Sokeni | M | Beulah PSS |
1078 | Beulah Ext Primary | Pentope Wong | F | Beulah PSS |
1079 | Beulah Ext Primary | Rayson Regio | M | Beulah PSS |
1080 | Biche Primary | Carlson Loma Qora | M | Kukudu NSS |
1081 | Biche Primary | Jerick Jonathan | M | SR Academy |
1082 | Biche Primary | Judd Allan | M | SR Academy |
1083 | Biche Primary | Teara Andrew | M | SR Academy |
1084 | Bili Primary | Clazy Victor | M | Bekabeka CHS |
1085 | Bili Primary | Demain Posala | M | Bekabeka CHS |
1086 | Bili Primary | Elvin Ata | M | Bekabeka CHS |
1087 | Bili Primary | Helenipha Tasker | F | Betikama NSS |
1088 | Bili Primary | Jency Norman | M | Bekabeka CHS |
1089 | Bili Primary | Leming George | M | Kukudu NSS |
1090 | Bili Primary | Nelton Victor | M | Bekabeka CHS |
1091 | Bili Primary | Stacey Milton | F | Bekabeka CHS |
1092 | Bilua Primary | Ezekiel Kevisi | M | Goldie College |
1093 | Bilua Primary | Fenella Unice | M | Bilua CHS |
1094 | Bilua Primary | Hosea Tutua | M | Bilua CHS |
1095 | Bilua Primary | Jenky Korabule | M | Vonunu NSS |
1096 | Bilua Primary | Maetina Jamo | F | Bilua CHS |
1097 | Bilua Primary | Palmer Bai | M | Vonunu NSS |
1098 | Bilua Primary | Younger Sore | M | Bilua CHS |
1099 | Bimbir Primary | Dobu Jason | M | Nangu CHS |
1100 | Bimbir Primary | Hellen Inoia | F | Waimapuru NSS |
1101 | Bimbir Primary | Inape Sulian | F | Nangu CHS |
1102 | Bimbir Primary | Ivaio Iris | F | Luesalemba PSS |
1103 | Bimbir Primary | Ivaio Taeryn | F | Luesalemba PSS |
1104 | Bimbir Primary | Litea Indy | F | Nangu CHS |
1105 | Bimbir Primary | Medai Michael | M | Nangu CHS |
1106 | Bimbir Primary | Meu Chris | M | Nangu CHS |
1107 | Bimbir Primary | Nawe Boniface | M | Nangu CHS |
1108 | Bimbir Primary | Yoima Gloria | F | Nangu CHS |
1109 | Binau'ulu Primary | Brian Daniel | M | Binau'ulu CHS |
1110 | Binau'ulu Primary | Carlos Erekona | M | Binau'ulu CHS |
1111 | Binau'ulu Primary | Chris Biru | M | Binau'ulu CHS |
1112 | Binau'ulu Primary | Elizabeth Emmanuel | F | Binau'ulu CHS |
1113 | Binau'ulu Primary | Ethel Mary | F | Binau'ulu CHS |
1114 | Binau'ulu Primary | George Billy | M | Binau'ulu CHS |
1115 | Binau'ulu Primary | George Emmanuel | M | Binau'ulu CHS |
1116 | Binau'ulu Primary | George Fili | M | Binau'ulu CHS |
1117 | Binau'ulu Primary | Hudson Malefo | M | Binau'ulu CHS |
1118 | Binau'ulu Primary | Iverly Emmanuel | F | Binau'ulu CHS |
1119 | Binau'ulu Primary | James Sikele | M | Binau'ulu CHS |
1120 | Binau'ulu Primary | Jayson Asilaua | M | Binau'ulu CHS |
1121 | Binau'ulu Primary | Joan Sadai | F | Binau'ulu CHS |
1122 | Binau'ulu Primary | Junior Pathy | M | Binau'ulu CHS |
1123 | Binau'ulu Primary | Liza Rokona | F | Binau'ulu CHS |
1124 | Binau'ulu Primary | Lovelyn Ray | F | Binau'ulu CHS |
1125 | Binau'ulu Primary | Magaroza Dalo | F | Binau'ulu CHS |
1126 | Binau'ulu Primary | Malon Totoe | M | Binau'ulu CHS |
1127 | Binau'ulu Primary | Mary Sauna | F | Binau'ulu CHS |
1128 | Binau'ulu Primary | Melisa Vinalyn | F | Binau'ulu CHS |
1129 | Binau'ulu Primary | Newton Malefo | M | Binau'ulu CHS |
1130 | Binau'ulu Primary | Richard Bobby | M | Binau'ulu CHS |
1131 | Binau'ulu Primary | Rickson Ben | M | Binau'ulu CHS |
1132 | Binusa Primary | Bobonu Allen | M | Vatilau CHS |
1133 | Binusa Primary | Clement Kola | M | Siota PSS |
1134 | Binusa Primary | Ekela Adrian | M | Vatilau CHS |
1135 | Binusa Primary | Gideon Kuku | M | Siota PSS |
1136 | Binusa Primary | Inni Gravis | M | Vatilau CHS |
1137 | Binusa Primary | Judith Lona | F | Siota PSS |
1138 | Binusa Primary | Lorren Angella | F | Vatilau CHS |
1139 | Binusa Primary | Naitoro Brandly | M | Vatilau CHS |
1140 | Binusa Primary | Neham Hugo | M | Siota PSS |
1141 | Binusa Primary | Pwaholo Mendoza | M | Vatilau CHS |
1142 | Binusa Primary | Sosobo Daniel | M | Vatilau CHS |
1143 | Bishop Epalle Primary | Abraham Baeanisia | M | Bishop Epalle CHS |
1144 | Bishop Epalle Primary | Alisha Alley | F | Bishop Epalle CHS |
1145 | Bishop Epalle Primary | Angelline Aihunu | F | Bishop Epalle CHS |
1146 | Bishop Epalle Primary | Artemis Funa | F | Bishop Epalle CHS |
1147 | Bishop Epalle Primary | Barnie Travis Vatopubatu | M | Bishop Epalle CHS |
1148 | Bishop Epalle Primary | Bradly Mandetea | M | Bishop Epalle CHS |
1149 | Bishop Epalle Primary | Carina Tahanapisi | F | Bishop Epalle CHS |
1150 | Bishop Epalle Primary | Cenitah Kole | F | St. Joseph Tenaru NSS |
1151 | Bishop Epalle Primary | Charltin Buffon Konai | M | Bishop Epalle CHS |
1152 | Bishop Epalle Primary | Chris Guo | M | Bishop Epalle CHS |
1153 | Bishop Epalle Primary | Chrisma Anthony Maesala | F | Bishop Epalle CHS |
1154 | Bishop Epalle Primary | Christopher Bennette | M | Bishop Epalle CHS |
1155 | Bishop Epalle Primary | Christopher Poea | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1156 | Bishop Epalle Primary | Darren Laugolo | M | Bishop Epalle CHS |
1157 | Bishop Epalle Primary | Debora Leah | F | Bishop Epalle CHS |
1158 | Bishop Epalle Primary | Dimetries Kelly | M | Bishop Epalle CHS |
1159 | Bishop Epalle Primary | Donald Enekeua | M | Bishop Epalle CHS |
1160 | Bishop Epalle Primary | Dorothy Lilo | F | Bishop Epalle CHS |
1161 | Bishop Epalle Primary | Elizabeth Kupenga | F | King George VI NSS |
1162 | Bishop Epalle Primary | Ellinah Lesslie | F | Bishop Epalle CHS |
1163 | Bishop Epalle Primary | Emmanuel Solodia | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1164 | Bishop Epalle Primary | Faustina Lauifi | F | Bishop Epalle CHS |
1165 | Bishop Epalle Primary | Francisca Galo | F | Bishop Epalle CHS |
1166 | Bishop Epalle Primary | Genora Eddie | M | Kalenga CHS |
1167 | Bishop Epalle Primary | Gensofy Samane | F | Bishop Epalle CHS |
1168 | Bishop Epalle Primary | Grace Tagini | F | Bishop Epalle CHS |
1169 | Bishop Epalle Primary | Gretchen Walenenea | F | Bishop Epalle CHS |
1170 | Bishop Epalle Primary | Hadui Division | M | Kalenga CHS |
1171 | Bishop Epalle Primary | Hilda Lagwa | F | Bishop Epalle CHS |
1172 | Bishop Epalle Primary | Hillary Sukulu | M | Bishop Epalle CHS |
1173 | Bishop Epalle Primary | Hillary Watesao | M | Bishop Epalle CHS |
1174 | Bishop Epalle Primary | Hilma Rose Qolu | F | Bishop Epalle CHS |
1175 | Bishop Epalle Primary | John Augustine Kalinamae | M | Bishop Epalle CHS |
1176 | Bishop Epalle Primary | Jonathan Ratalana | M | Bishop Epalle CHS |
1177 | Bishop Epalle Primary | Josephat Besiki | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1178 | Bishop Epalle Primary | Josephine Hitamae Hou | F | Bishop Epalle CHS |
1179 | Bishop Epalle Primary | Josiahvavaha | M | Bishop Epalle CHS |
1180 | Bishop Epalle Primary | Junior Keplyn Bonuga | M | Bishop Epalle CHS |
1181 | Bishop Epalle Primary | Junior Landon Agusi | M | Bishop Epalle CHS |
1182 | Bishop Epalle Primary | Junior Lepohia | M | Bishop Epalle CHS |
1183 | Bishop Epalle Primary | Junior William Eloga | M | Bishop Epalle CHS |
1184 | Bishop Epalle Primary | Junior Willie Haiau | M | Bishop Epalle CHS |
1185 | Bishop Epalle Primary | Justine Junior Walesara | M | Bishop Epalle CHS |
1186 | Bishop Epalle Primary | Kin Jenny | F | Kalenga CHS |
1187 | Bishop Epalle Primary | Legu Malon | M | Kalenga CHS |
1188 | Bishop Epalle Primary | Lian Gua | F | Bishop Epalle CHS |
1189 | Bishop Epalle Primary | Louise Ulana | F | Bishop Epalle CHS |
1190 | Bishop Epalle Primary | Mandison Sauhuta | F | Bishop Epalle CHS |
1191 | Bishop Epalle Primary | Manekaea Anista | M | Kalenga CHS |
1192 | Bishop Epalle Primary | Maria Aforosimae | F | Bishop Epalle CHS |
1193 | Bishop Epalle Primary | Maria Manekako | F | Bishop Epalle CHS |
1194 | Bishop Epalle Primary | Mathew Kubebatu | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1195 | Bishop Epalle Primary | Mayson Charlse | M | Bishop Epalle CHS |
1196 | Bishop Epalle Primary | Michael Tosasai | M | Bishop Epalle CHS |
1197 | Bishop Epalle Primary | Michelle Lucian | F | Bishop Epalle CHS |
1198 | Bishop Epalle Primary | Onesi Petero | M | Bishop Epalle CHS |
1199 | Bishop Epalle Primary | Paul Charlse | M | Bishop Epalle CHS |
1200 | Bishop Epalle Primary | Peter Chaniel | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1201 | Bishop Epalle Primary | Petero Sipolo | M | Bishop Epalle CHS |
1202 | Bishop Epalle Primary | Pritus Talisia | F | Bishop Epalle CHS |
1203 | Bishop Epalle Primary | Raino Sylvia Pitavato | F | St. Joseph Tenaru NSS |
1204 | Bishop Epalle Primary | Rarovia Jessica | F | Kalenga CHS |
1205 | Bishop Epalle Primary | Raygan Houkura | M | Bishop Epalle CHS |
1206 | Bishop Epalle Primary | Ricarda Buckly | F | Bishop Epalle CHS |
1207 | Bishop Epalle Primary | Ryana Horihau | F | Selwyn College |
1208 | Bishop Epalle Primary | Salyn Bale Nelina | F | Bishop Epalle CHS |
1209 | Bishop Epalle Primary | Sania Neverlyn | F | Kalenga CHS |
1210 | Bishop Epalle Primary | Sean Lilomo | M | Bishop Epalle CHS |
1211 | Bishop Epalle Primary | Shane Robinson Waririu | M | Bishop Epalle CHS |
1212 | Bishop Epalle Primary | Solomon Ben Iroi | M | Bishop Epalle CHS |
1213 | Bishop Epalle Primary | Soonmi Houanihau | F | Bishop Epalle CHS |
1214 | Bishop Epalle Primary | Stuart Apamaesi | M | Bishop Epalle CHS |
1215 | Bishop Epalle Primary | Susan Ngahungari | F | Bishop Epalle CHS |
1216 | Bishop Epalle Primary | Tafuselo Daniel | M | Kalenga CHS |
1217 | Bishop Epalle Primary | Talia. B. Osifelo | F | Bishop Epalle CHS |
1218 | Bishop Epalle Primary | Tangomana Richard | M | Kalenga CHS |
1219 | Bishop Epalle Primary | Tarsu Kane Tarakabu | F | Bishop Epalle CHS |
1220 | Bishop Epalle Primary | Teesi Hine Singamoana | F | Bishop Epalle CHS |
1221 | Bishop Epalle Primary | Tema Fugui | M | Bishop Epalle CHS |
1222 | Bishop Epalle Primary | Tony Baura | M | Bishop Epalle CHS |
1223 | Bishop Epalle Primary | Trisha Ha'apio | F | Bishop Epalle CHS |
1224 | Bishop Epalle Primary | Victoria Fugui | F | Bishop Epalle CHS |
1225 | Bishop Epalle Primary | Vincent Tegavota | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1226 | Bishop Epalle Primary | Wendy To'Imaewara | F | Bishop Epalle CHS |
1227 | Bitakaula Primary | Alice David | F | Bitakaula CHS |
1228 | Bitakaula Primary | Alice Tumu | F | Bitakaula CHS |
1229 | Bitakaula Primary | Christina Mae Gegea | F | Bitakaula CHS |
1230 | Bitakaula Primary | Curtis Maeto'ona | M | Bitakaula CHS |
1231 | Bitakaula Primary | Dorothy Rade | F | Bitakaula CHS |
1232 | Bitakaula Primary | Francis Olomanu | M | Bitakaula CHS |
1233 | Bitakaula Primary | Jackson Lifai | M | Bitakaula CHS |
1234 | Bitakaula Primary | Jason Liufimae | M | Bitakaula CHS |
1235 | Bitakaula Primary | Jason Tuai | M | Bitakaula CHS |
1236 | Bitakaula Primary | Jean Fa'adau | F | Bitakaula CHS |
1237 | Bitakaula Primary | Lawrence Bisafo | M | Bitakaula CHS |
1238 | Bitakaula Primary | Lesly Tafea | M | Bitakaula CHS |
1239 | Bitakaula Primary | Lomandra Koke | F | Bitakaula CHS |
1240 | Bitakaula Primary | Malita Tome | F | Bitakaula CHS |
1241 | Bitakaula Primary | Marilyn Madu | F | Bitakaula CHS |
1242 | Bitakaula Primary | Martin Saomae | M | Bitakaula CHS |
1243 | Bitakaula Primary | Nason Kali | M | Bitakaula CHS |
1244 | Bitakaula Primary | Rebecca Maeluia | F | Bitakaula CHS |
1245 | Bitakaula Primary | Rose Hano | F | Bitakaula CHS |
1246 | Bitakaula Primary | Rosemary Misibini | F | Bitakaula CHS |
1247 | Bitakaula Primary | Rowen Sale | M | Bitakaula CHS |
1248 | Bitakaula Primary | Selina Subu | F | Bitakaula CHS |
1249 | Bitakaula Primary | Sony Brian | M | Bitakaula CHS |
1250 | Bitakaula Primary | Wendy Maeto'ona | F | Bitakaula CHS |
1251 | Bitakaula Primary | Zebbyn Tome | M | Bitakaula CHS |
1252 | Black Rock Primary | Bivea Margie | F | Luesalemba PSS |
1253 | Black Rock Primary | Giaa Arnold | M | Luesalemba PSS |
1254 | Black Rock Primary | Kiyonyigi Philip | M | Luesalemba PSS |
1255 | Black Rock Primary | Meam Ashley | M | Luesalemba PSS |
1256 | Black Rock Primary | Moliki Alice | F | Luesalemba PSS |
1257 | Black Rock Primary | Sinebo Linda | F | Luesalemba PSS |
1258 | Black Rock Primary | Sipala Jullian | F | Luesalemba PSS |
1259 | Black Rock Primary | Trinity Rayleen | F | Luesalemba PSS |
1260 | Boboe Primary | Andy Wate | M | Kaza CHS |
1261 | Boboe Primary | Billy Jimmy | M | Kaza CHS |
1262 | Boboe Primary | Gweneth Winch | F | Kukudu NSS |
1263 | Boboe Primary | Salome Hopa | F | Kukudu NSS |
1264 | Boboe Primary | Zilia James | F | Kaza CHS |
1265 | Boe Primary | Alex Pitamama | M | Boe CHS |
1266 | Boe Primary | Chrisma Qora | F | Boe CHS |
1267 | Boe Primary | Corily Korevavini | F | Boe CHS |
1268 | Boe Primary | David Grandy | M | Boe CHS |
1269 | Boe Primary | Douglas Vurunokoso | M | Boe CHS |
1270 | Boe Primary | Emily Ramo Grace | F | Boe CHS |
1271 | Boe Primary | Joyleen Kerevavini | F | Vonunu NSS |
1272 | Boe Primary | Nixon Resa | M | Boe CHS |
1273 | Boe Primary | Phillip Tanikana | M | Boe CHS |
1274 | Boe Primary | Ronah Lilo | F | Boe CHS |
1275 | Boe Primary | Senlyn Kokeqole | F | Boe CHS |
1276 | Boe Primary | Serah Pajuqole | F | Boe CHS |
1277 | Boe Primary | Shadrack Pitakaka | M | Boe CHS |
1278 | Boe Primary | Trevor Damusoe | M | Boe CHS |
1279 | Boeboe Primary | Anica Mau | F | Goldie College |
1280 | Boeboe Primary | Anna Vititotaka | F | Choiseul Bay PSS |
1281 | Boeboe Primary | Ben Keremama | M | Choiseul Bay PSS |
1282 | Boeboe Primary | Derolyn Tabe | F | Choiseul Bay PSS |
1283 | Boeboe Primary | Effie Soramana | M | Goldie College |
1284 | Boeboe Primary | Elizabeth Bosa | F | Choiseul Bay PSS |
1285 | Boeboe Primary | Kerelia Qilataru | F | Choiseul Bay PSS |
1286 | Boeboe Primary | Mopada Sore | M | Betikama NSS |
1287 | Boeboe Primary | Obed Pitaviri | M | Goldie College |
1288 | Boeboe Primary | Simo Pitakaka | M | Choiseul Bay PSS |
1289 | Boeboe Primary | Steven Poloso | M | Vonunu NSS |
1290 | Boeboe Primary | William Manakavele | M | Choiseul Bay PSS |
1291 | Bokolonga Primary | Garimanele Charles | M | Gelailau CHS |
1292 | Bokolonga Primary | Kagea Cynthia | F | Gelailau CHS |
1293 | Bokolonga Primary | Kelwin Alfred | M | Gelailau CHS |
1294 | Bokolonga Primary | Legumana Davis | M | Gelailau CHS |
1295 | Bokolonga Primary | Matevaulu Mary Tiva | F | Gelailau CHS |
1296 | Bokolonga Primary | Pokena Mary Tiva | F | Gelailau CHS |
1297 | Bokolonga Primary | Sepo Davidson | M | Gelailau CHS |
1298 | Bokolonga Primary | Sikua Jessy | F | Gelailau CHS |
1299 | Bola Primary | Ednah Kome | F | Longu Kaoka CHS |
1300 | Bola Primary | Floyd Kenroa | M | Longu Kaoka CHS |
1301 | Bola Primary | Fredson Onika | M | Longu Kaoka CHS |
1302 | Bola Primary | Goldie Bose | M | Bolale CHS |
1303 | Bola Primary | Hamuel Tisa | M | Bolale CHS |
1304 | Bola Primary | Irine Kome | F | Bolale CHS |
1305 | Bola Primary | Olyn Rose | F | Longu Kaoka CHS |
1306 | Bolale Primary | Berlin Norish | F | Tenakoga Adventist CHS |
1307 | Bolale Primary | Chris Koesivoa | M | Bolale CHS |
1308 | Bolale Primary | Franklyn Fasi | M | Bolale CHS |
1309 | Bolale Primary | Grenly Peter | M | Bolale CHS |
1310 | Bolale Primary | Haelyn Volikonia | F | Marara CHS |
1311 | Bolale Primary | Helina Olia | F | Sanalumu CHS |
1312 | Bolale Primary | Hezalyn Chocholi | F | Bolale CHS |
1313 | Bolale Primary | Josepth Panga | M | Bolale CHS |
1314 | Bolale Primary | Junita Tuvalea | F | Tenakoga Adventist CHS |
1315 | Bolale Primary | Melden Michael | M | Bolale CHS |
1316 | Bolale Primary | Michael Kalo | M | Bolale CHS |
1317 | Bolale Primary | Noberth Ben | M | Bolale CHS |
1318 | Bolale Primary | Preshly John | M | Bolale CHS |
1319 | Bolale Primary | Samson Ologalia | M | Numbu CHS |
1320 | Bolale Primary | Simion Nolex | M | Bolale CHS |
1321 | Bolitei Primary | Francis Clyde | M | Lilika CHS |
1322 | Bolitei Primary | French Ellen | F | Allardyce PSS |
1323 | Bolitei Primary | Gnokro Lowinson | M | Guguha CHS |
1324 | Bolitei Primary | Jenny Ryan | F | Allardyce PSS |
1325 | Bolitei Primary | Lognadi Clyde | M | Sir Duddley Tuti College |
1326 | Bolitei Primary | Natei John | M | Allardyce PSS |
1327 | Bolitei Primary | Rehi Lency | M | Allardyce PSS |
1328 | Bolitei Primary | Restlyn Hellen | F | Lilika CHS |
1329 | Bolitei Primary | Tenda Rockson | M | Sir Duddley Tuti College |
1330 | Bolitei Primary | Tracy Joycelyn | F | Guguha CHS |
1331 | Bomata Primary | Feinu Starcy | F | Luesalemba PSS |
1332 | Bomata Primary | Ikaei Lestine | F | Luesalemba PSS |
1333 | Bomata Primary | Laubua Vernon | M | Luesalemba PSS |
1334 | Bomata Primary | Leiyeke Lionel | M | Luesalemba PSS |
1335 | Bomata Primary | Mapolu Clement | M | Luesalemba PSS |
1336 | Bomata Primary | Matoa Lyn Rose | F | Luesalemba PSS |
1337 | Bomata Primary | Uto Maylyn | F | Luesalemba PSS |
1338 | Bomata Primary | Vailau Naelyn | F | Luesalemba PSS |
1339 | Bona Primary | Priscilla Thomas | F | Na'au CHS |
1340 | Bona Primary | Sirinao Lenard | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1341 | Bonarogu Primary | Geti John | M | Halavo CHS |
1342 | Bonarogu Primary | Kerea Lilian | F | Halavo CHS |
1343 | Bonarogu Primary | Koso Michael | M | Halavo CHS |
1344 | Bonarogu Primary | Lona Gabriel | M | Halavo CHS |
1345 | Bonarogu Primary | Moses Kade | M | King George VI NSS |
1346 | Bonarogu Primary | Niama Simon | M | Siota PSS |
1347 | Bonarogu Primary | Pule Victor | M | Halavo CHS |
1348 | Bonarogu Primary | Riasi James | M | Halavo CHS |
1349 | Bonarogu Primary | Singe Lent | M | Halavo CHS |
1350 | Bonarogu Primary | Tiasi Pricillar | F | Siota PSS |
1351 | Bonarogu Primary | Vua Junior | M | Halavo CHS |
1352 | Boromole Primary | Girasi Mary | F | Polomuhu CHS |
1353 | Boromole Primary | Kuria Jessy | F | Siota PSS |
1354 | Boromole Primary | Mae Michael | M | Polomuhu CHS |
1355 | Boromole Primary | Magaro Philistus | F | Polomuhu CHS |
1356 | Boromole Primary | Manehegena Jugah | M | Polomuhu CHS |
1357 | Boromole Primary | Mara Jusmine | F | Polomuhu CHS |
1358 | Boromole Primary | Mara Tanya | F | Polomuhu CHS |
1359 | Boromole Primary | Mcdonald Kaoni | M | Siota PSS |
1360 | Boromole Primary | Meé Charles | M | Polomuhu CHS |
1361 | Boromole Primary | Nala Edna | F | Polomuhu CHS |
1362 | Boromole Primary | Oligaro Daniel | M | Polomuhu CHS |
1363 | Boromole Primary | Olimae Margaret Lovelyn | F | Polomuhu CHS |
1364 | Boromole Primary | Rereo Charles | M | Siota PSS |
1365 | Boromole Primary | Sisa Mathew | M | Polomuhu CHS |
1366 | Boromole Primary | Tako Patteson | M | Polomuhu CHS |
1367 | Boromole Primary | Tari Diana | F | Polomuhu CHS |
1368 | Boromole Primary | Tome Emmalyn | F | Polomuhu CHS |
1369 | Boromole Primary | Vasuni Charles | M | Siota PSS |
1370 | Bubunuhu Primary | Amuna Piko | M | Bubunuhu CHS |
1371 | Bubunuhu Primary | Becky Toani | F | Bubunuhu CHS |
1372 | Bubunuhu Primary | Cathy Atu | F | Bubunuhu CHS |
1373 | Bubunuhu Primary | Chalton Visuverana | M | Bubunuhu CHS |
1374 | Bubunuhu Primary | Charlies Kennedy | M | Bubunuhu CHS |
1375 | Bubunuhu Primary | Daniel Sasabuana | M | Bubunuhu CHS |
1376 | Bubunuhu Primary | Danny Fiko | M | Bubunuhu CHS |
1377 | Bubunuhu Primary | Delcah Koni | F | Bubunuhu CHS |
1378 | Bubunuhu Primary | Feliscah Kere | M | Bubunuhu CHS |
1379 | Bubunuhu Primary | Janet Eve | F | Bubunuhu CHS |
1380 | Bubunuhu Primary | Maesah Paulani | F | Bubunuhu CHS |
1381 | Bubunuhu Primary | Pamela | F | Bubunuhu CHS |
1382 | Bubunuhu Primary | Petrinaa Linshale | F | Bubunuhu CHS |
1383 | Bubunuhu Primary | Pidi Hare | F | Bubunuhu CHS |
1384 | Bubunuhu Primary | Ravisah Suvikena | F | Bubunuhu CHS |
1385 | Bubunuhu Primary | Rosca Luvuna | F | Bubunuhu CHS |
1386 | Bubunuhu Primary | Serah Boli | F | Bubunuhu CHS |
1387 | Bubutasi Primary | Alric Savotoha | M | Longu Avuavu CHS |
1388 | Bubutasi Primary | Ansley Qalia | M | Avuavu PSS |
1389 | Bubutasi Primary | Cairnslar Kikiti | M | Kuma CHS |
1390 | Bubutasi Primary | Conrad Spencer | M | Avuavu PSS |
1391 | Bubutasi Primary | Francina Masunitoha | F | Avuavu PSS |
1392 | Bubutasi Primary | Helinta Ruth | F | Laloato CHS |
1393 | Bubutasi Primary | Lionel Mareo | M | Longu Avuavu CHS |
1394 | Bubutasi Primary | Melita Saitoha | F | Avuavu PSS |
1395 | Bubutasi Primary | Mulbry Saibolana | F | Laloato CHS |
1396 | Bubutasi Primary | Nivaldo Qae | M | Laloato CHS |
1397 | Bubutasi Primary | Sonalyn Sulusivoa | F | St. Joseph Tenaru NSS |
1398 | Bubutasi Primary | Susan Norah | F | Laloato CHS |
1399 | Bubutasi Primary | Sylvia Alebua | F | Avuavu PSS |
1400 | Buibuikolo Primary | Gipson Maebola | M | Bubukolo CHS |
1401 | Buibuikolo Primary | Jack Ura | M | Bubukolo CHS |
1402 | Buibuikolo Primary | Jayson William | M | Bubukolo CHS |
1403 | Buibuikolo Primary | Lonsdale Parabola | M | Bubukolo CHS |
1404 | Buibuikolo Primary | Marklyn Toaha | M | Bubukolo CHS |
1405 | Buibuikolo Primary | Mevelence David | F | Bubukolo CHS |
1406 | Buibuikolo Primary | Yaxly Veke | M | Bubukolo CHS |
1407 | Buintusu Primary | Choko Puilingi | M | Kukudu NSS |
1408 | Buintusu Primary | Clyde Glyn | M | SR Academy |
1409 | Buintusu Primary | Edison Letrina | M | Kongukolo CHS |
1410 | Buintusu Primary | Karen Ben | F | Betikama NSS |
1411 | Buintusu Primary | Vebule Leban | M | Bekabeka CHS |
1412 | Buintusu Primary | Willie Nelson | M | Bekabeka CHS |
1413 | Buki Primary | Benjamin Gonava | M | Pirakamae CHS |
1414 | Buki Primary | Exodus Akala | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
1415 | Buki Primary | Hosanah Qulova | F | Pirakamae CHS |
1416 | Buki Primary | Joseph Tavisiava | M | Pirakamae CHS |
1417 | Buki Primary | Lilly Tadanagarana | F | Pirakamae CHS |
1418 | Buki Primary | Loyd Sosovato | M | Pirakamae CHS |
1419 | Buki Primary | Susan Katovave | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
1420 | Bulungali Primary | Threcie Okumani | F | Talakli CHS |
1421 | Buma Primary | Aeron Aiulamo | M | Aligegeo PSS |
1422 | Buma Primary | Albert Winimae | M | Buma CHS |
1423 | Buma Primary | Alick Junior | M | Buma CHS |
1424 | Buma Primary | Audrey Manfane | F | Buma CHS |
1425 | Buma Primary | Barnabas Ngasia | F | Aligegeo PSS |
1426 | Buma Primary | Ben Oloisae | M | Buma CHS |
1427 | Buma Primary | Defoa Margaret | F | Buma CHS |
1428 | Buma Primary | Emmanue Ladoa | M | Buma CHS |
1429 | Buma Primary | Esther Nagwageni | F | Buma CHS |
1430 | Buma Primary | Fuiadi Marslyn | M | Buma CHS |
1431 | Buma Primary | Gelina Mary | F | Buma CHS |
1432 | Buma Primary | James Maetaria | M | Buma CHS |
1433 | Buma Primary | Jemimah Rachel | F | Buma CHS |
1434 | Buma Primary | Jenio Meleana | F | Buma CHS |
1435 | Buma Primary | John Kwaruofi | M | Buma CHS |
1436 | Buma Primary | Jonathan Wasi | M | Buma CHS |
1437 | Buma Primary | Junior Alick | M | Buma CHS |
1438 | Buma Primary | Junior Ladoa | M | Buma CHS |
1439 | Buma Primary | Kaobata Nathan | M | Buma CHS |
1440 | Buma Primary | Koleta Pricilla | F | Buma CHS |
1441 | Buma Primary | Kwaruofi John | M | Buma CHS |
1442 | Buma Primary | Ladoa Emmanuel | M | Buma CHS |
1443 | Buma Primary | Ladoa Junior | M | Buma CHS |
1444 | Buma Primary | Maesala Tommy | M | Buma CHS |
1445 | Buma Primary | Maetaria James | M | Buma CHS |
1446 | Buma Primary | Maetaria Peter | M | Buma CHS |
1447 | Buma Primary | Mafane Audrey | F | Buma CHS |
1448 | Buma Primary | Margaret Defoa | F | Buma CHS |
1449 | Buma Primary | Marslyn Fuiadi | M | Buma CHS |
1450 | Buma Primary | Mary Gelina | F | Buma CHS |
1451 | Buma Primary | Marylyn Waeka | F | Buma CHS |
1452 | Buma Primary | Meleana Jenio | F | Buma CHS |
1453 | Buma Primary | Meverlyn Osiri'I | F | Buma CHS |
1454 | Buma Primary | Nathan Kaobata | M | Buma CHS |
1455 | Buma Primary | Ngasia Barnabas | F | Aligegeo PSS |
1456 | Buma Primary | Ngwgeni Esther | F | Buma CHS |
1457 | Buma Primary | Oloisae Ben | M | Buma CHS |
1458 | Buma Primary | Onefo'oa Patricia | F | Su’u NSS |
1459 | Buma Primary | Osirii Mevarlyn | F | Buma CHS |
1460 | Buma Primary | Patricia Onefo'oa | F | Su’u NSS |
1461 | Buma Primary | Pricilla Koleta | F | Buma CHS |
1462 | Buma Primary | Rachel Jimimah | F | Buma CHS |
1463 | Buma Primary | Regina Takwai | F | Buma CHS |
1464 | Buma Primary | Saute Dick | M | Buma CHS |
1465 | Buma Primary | Shirley Tobata | F | Buma CHS |
1466 | Buma Primary | Sikwa'ae Elijah | M | Buma CHS |
1467 | Buma Primary | Siulamo Aeron | M | Aligegeo PSS |
1468 | Buma Primary | Takwai Regina | F | Buma CHS |
1469 | Buma Primary | Tommy Maesala | M | Buma CHS |
1470 | Buma Primary | Waeka Marylyn | F | Buma CHS |
1471 | Buma Primary | Wasi Jonathan | M | Buma CHS |
1472 | Buma Primary | Winiamae Albert | M | Buma CHS |
1473 | Buri Primary | Agelyn Elona | F | Kukudu NSS |
1474 | Buri Primary | Gladys Gila Sosopu Tabo | F | Buri CHS |
1475 | Buri Primary | Halesi Danny Aseri | F | Buri CHS |
1476 | Buri Primary | Jalovoja Tauku | F | Buri CHS |
1477 | Buri Primary | Jefron Roga | M | Buri CHS |
1478 | Buri Primary | Jepta Takanigo Iju | M | Jones Adventist College |
1479 | Buri Primary | Junior John Warumu | M | Buri CHS |
1480 | Buri Primary | Motu Javad Jerol | M | Buri CHS |
1481 | Buri Primary | Sumalyn Glyn | F | Buri CHS |
1482 | Buri Primary | Taolyn Keti | F | Buri CHS |
1483 | Buri Primary | Zaydon Tagu Tivuru | M | Buri CHS |
1484 | Burnscreek Primary | Lynnelle Taloa | F | Burnscreek CHS |
1485 | Burnscreek Primary | Adam Hou | M | Burnscreek CHS |
1486 | Burnscreek Primary | Agolo Calola | F | Burnscreek CHS |
1487 | Burnscreek Primary | Albert Tare Makini | M | Burnscreek CHS |
1488 | Burnscreek Primary | Aluta Richard | M | Burnscreek CHS |
1489 | Burnscreek Primary | Angella Tengata | F | Burnscreek CHS |
1490 | Burnscreek Primary | Anjay Kirei | M | Burnscreek CHS |
1491 | Burnscreek Primary | Anunga Tepuika | F | Burnscreek CHS |
1492 | Burnscreek Primary | Audrey Jean | F | Burnscreek CHS |
1493 | Burnscreek Primary | Batista Patrick | M | Burnscreek CHS |
1494 | Burnscreek Primary | Betty E'emane | F | Burnscreek CHS |
1495 | Burnscreek Primary | Beverlyn Hou | F | Burnscreek CHS |
1496 | Burnscreek Primary | Brooklyn Satu | M | Burnscreek CHS |
1497 | Burnscreek Primary | Broven Hivaena | M | Burnscreek CHS |
1498 | Burnscreek Primary | Carlson Anthony | M | Burnscreek CHS |
1499 | Burnscreek Primary | Caroline Vinei | F | Jones Adventist College |
1500 | Burnscreek Primary | Christina Rupoau | F | Burnscreek CHS |
1501 | Burnscreek Primary | Christine Talifiu | F | Burnscreek CHS |
1502 | Burnscreek Primary | Damila Raru | F | Burnscreek CHS |
1503 | Burnscreek Primary | Dannezzar Daniel | F | Burnscreek CHS |
1504 | Burnscreek Primary | Dino Prichard | M | Burnscreek CHS |
1505 | Burnscreek Primary | Eowyn F Ene | F | Burnscreek CHS |
1506 | Burnscreek Primary | Everlyn Matanisivo | F | St. Joseph Tenaru NSS |
1507 | Burnscreek Primary | Gordon Sifoni | M | Burnscreek CHS |
1508 | Burnscreek Primary | Graynidale Rusa | M | Burnscreek CHS |
1509 | Burnscreek Primary | Ismael Lauta | M | Burnscreek CHS |
1510 | Burnscreek Primary | Jacinta Taupa | F | Burnscreek CHS |
1511 | Burnscreek Primary | Japhet Jack | M | Burnscreek CHS |
1512 | Burnscreek Primary | Jared Bako | M | Burnscreek CHS |
1513 | Burnscreek Primary | Jayden Iro | M | Burnscreek CHS |
1514 | Burnscreek Primary | Jayleen Kalimanu | F | Burnscreek CHS |
1515 | Burnscreek Primary | Jeniter Rockson | F | Burnscreek CHS |
1516 | Burnscreek Primary | John Afuga | M | Burnscreek CHS |
1517 | Burnscreek Primary | John Samora | M | Burnscreek CHS |
1518 | Burnscreek Primary | Joy Komina | F | Burnscreek CHS |
1519 | Burnscreek Primary | Judith Samora | F | Burnscreek CHS |
1520 | Burnscreek Primary | Kareana Tango'eha | F | Burnscreek CHS |
1521 | Burnscreek Primary | Katagata Xyla Zutu | M | Burnscreek CHS |
1522 | Burnscreek Primary | Kemuel Pitakia | M | Burnscreek CHS |
1523 | Burnscreek Primary | Lilly Donga | F | Burnscreek CHS |
1524 | Burnscreek Primary | Loga Gore | M | Burnscreek CHS |
1525 | Burnscreek Primary | Lucky Silas | M | Burnscreek CHS |
1526 | Burnscreek Primary | Lynnel Simeon | F | Betikama NSS |
1527 | Burnscreek Primary | Madina Mamu | F | Kukudu NSS |
1528 | Burnscreek Primary | Madolyn Rokona | F | Burnscreek CHS |
1529 | Burnscreek Primary | Maeva Willie | M | Burnscreek CHS |
1530 | Burnscreek Primary | Marion Fallows | F | Burnscreek CHS |
1531 | Burnscreek Primary | Martin Molega | M | Burnscreek CHS |
1532 | Burnscreek Primary | Mayble Ita | F | Tenakoga Adventist CHS |
1533 | Burnscreek Primary | Melinda Ramo | F | Burnscreek CHS |
1534 | Burnscreek Primary | Mesach Talu | M | Burnscreek CHS |
1535 | Burnscreek Primary | Micheal Jr Tua | M | Burnscreek CHS |
1536 | Burnscreek Primary | Millard Solini Tabai | M | Burnscreek CHS |
1537 | Burnscreek Primary | Moses Garu | M | Burnscreek CHS |
1538 | Burnscreek Primary | Moses Sira | M | Burnscreek CHS |
1539 | Burnscreek Primary | Mostern Kukuti | M | Burnscreek CHS |
1540 | Burnscreek Primary | Natsumi Benneth | M | Burnscreek CHS |
1541 | Burnscreek Primary | Nigel Pusau | M | Burnscreek CHS |
1542 | Burnscreek Primary | Parani Paul | M | Jones Adventist College |
1543 | Burnscreek Primary | Raydick Pevson | M | Jones Adventist College |
1544 | Burnscreek Primary | Rolinta Tagini | F | Burnscreek CHS |
1545 | Burnscreek Primary | Sacha Benneth | M | Burnscreek CHS |
1546 | Burnscreek Primary | Sanisha Tabare | F | Kukudu NSS |
1547 | Burnscreek Primary | Shelemiah Heau | F | Burnscreek CHS |
1548 | Burnscreek Primary | Shelisca Sandakabatu | F | St. Joseph Tenaru NSS |
1549 | Burnscreek Primary | Shem Vaea | M | Burnscreek CHS |
1550 | Burnscreek Primary | Sikele Aluta | M | Burnscreek CHS |
1551 | Burnscreek Primary | Siva Levo | F | Betikama NSS |
1552 | Burnscreek Primary | Sternia Nomleas | M | Burnscreek CHS |
1553 | Burnscreek Primary | Trishia Ovita | F | Tenakoga Adventist CHS |
1554 | Burnscreek Primary | Troy Kings | M | Betikama NSS |
1555 | Burnscreek Primary | Yanni Ha'amuri | M | Burnscreek CHS |
1556 | Burnscreek Primary | Zerayne Aumae | F | Burnscreek CHS |
1557 | Buruku Primary | Asen Moses | M | Buruku CHS |
1558 | Buruku Primary | Brenton Lilo | M | Buruku CHS |
1559 | Buruku Primary | Bulao Abel | F | Buruku CHS |
1560 | Buruku Primary | Calrick Absalom | M | Bekabeka CHS |
1561 | Buruku Primary | Clyde Andrew | M | Buruku CHS |
1562 | Buruku Primary | Crowford Aseri | M | Buruku CHS |
1563 | Buruku Primary | Edna Piasi | F | Buruku CHS |
1564 | Buruku Primary | Eleama Job | F | Buruku CHS |
1565 | Buruku Primary | Gomi Rato | F | Buruku CHS |
1566 | Buruku Primary | Greg Iro | M | Buruku CHS |
1567 | Buruku Primary | Hayden Panda | M | Buruku CHS |
1568 | Buruku Primary | Jaydee Baenasi | M | Buruku CHS |
1569 | Buruku Primary | Jayden Lilo | M | Buruku CHS |
1570 | Buruku Primary | Jelisah Tedro | F | Buruku CHS |
1571 | Buruku Primary | Jenalyn Renken | F | Buruku CHS |
1572 | Buruku Primary | Jenmah Stainer | F | Buruku CHS |
1573 | Buruku Primary | Job Eddie | M | Buruku CHS |
1574 | Buruku Primary | Jordan Paza | M | Buruku CHS |
1575 | Buruku Primary | Joyce Manedika | F | Buruku CHS |
1576 | Buruku Primary | Junior Leo | M | Buruku CHS |
1577 | Buruku Primary | Leojon Alfred | M | Buruku CHS |
1578 | Buruku Primary | Lilian Renken | F | Buruku CHS |
1579 | Buruku Primary | Madiba Bubule | M | Buruku CHS |
1580 | Buruku Primary | Maxcindy Lance | M | Buruku CHS |
1581 | Buruku Primary | Mayrick Navo | M | Buruku CHS |
1582 | Buruku Primary | Merrick Ledia | M | Buruku CHS |
1583 | Buruku Primary | Midlyn Rueben | F | Kukudu NSS |
1584 | Buruku Primary | Moses Kevu | M | Buruku CHS |
1585 | Buruku Primary | Nina Sale | F | Buruku CHS |
1586 | Buruku Primary | Saleeze Raymond | F | Buruku CHS |
1587 | Buruku Primary | Sana Lilo | F | Buruku CHS |
1588 | Buruku Primary | Sevi Piruku | M | Buruku CHS |
1589 | Buruku Primary | Steve Lilo | M | Buruku CHS |
1590 | Buruku Primary | Yendy Tingo | M | Buruku CHS |
1591 | Busu Primary | Angella Sedegeli | F | Busu CHS |
1592 | Busu Primary | Cathrine Olomane | F | Busu CHS |
1593 | Busu Primary | Chris Saeni | M | Busu CHS |
1594 | Busu Primary | Cindy Joe | F | Busu CHS |
1595 | Busu Primary | Clodina Gelitobata | F | Busu CHS |
1596 | Busu Primary | Dyenia Jack | F | Busu CHS |
1597 | Busu Primary | Eddie Bauro | M | Busu CHS |
1598 | Busu Primary | Fred Joe | M | Busu CHS |
1599 | Busu Primary | Hilton Abba | M | Busu CHS |
1600 | Busu Primary | James Raiti | M | Busu CHS |
1601 | Busu Primary | Jenard Dakero | M | Busu CHS |
1602 | Busu Primary | John Batairidi | M | Busu CHS |
1603 | Busu Primary | Judith Mauri | F | Busu CHS |
1604 | Busu Primary | Margaret Jeffrey | F | Busu CHS |
1605 | Busu Primary | Margaret Wale | F | Busu CHS |
1606 | Busu Primary | Michael Jerry | M | Busu CHS |
1607 | Busu Primary | Pauline Anibae | F | Busu CHS |
1608 | Busu Primary | Philothea Lafea | F | Busu CHS |
1609 | Busu Primary | Rex Galosala | M | Busu CHS |
1610 | Busu Primary | Rodney Maefiti | M | Busu CHS |
1611 | Busu Primary | Rose Buluwale | F | Busu CHS |
1612 | Busufo'osae Primary | Andrew Bua | M | Busufo'osae CHS |
1613 | Busufo'osae Primary | Daisy Ngulimae | F | Busufo'osae CHS |
1614 | Busufo'osae Primary | Georgina Liufi | F | Busufo'osae CHS |
1615 | Busufo'osae Primary | Grace Salarii | F | Busufo'osae CHS |
1616 | Busufo'osae Primary | Mercy Chris | F | Busufo'osae CHS |
1617 | Busufo'osae Primary | Thosa Maefo'osia | F | Busufo'osae CHS |
1618 | Busurata Primary | Ara Anna | F | Busurata CHS |
1619 | Busurata Primary | Ata Charlie | F | Busurata CHS |
1620 | Busurata Primary | Belden Junilyn | F | Busurata CHS |
1621 | Busurata Primary | Billy Iannie | M | Busurata CHS |
1622 | Busurata Primary | Buru Philip | M | Busurata CHS |
1623 | Busurata Primary | Faukonai Henry | M | Busurata CHS |
1624 | Busurata Primary | Lae Esther | F | Busurata CHS |
1625 | Busurata Primary | Mae Brenda | F | Aligegeo PSS |
1626 | Busurata Primary | Nwasa Natasha | F | Busurata CHS |
1627 | Busurata Primary | Osi Jonitos | F | Arabala CHS |
1628 | Busurata Primary | Osi Kellin | F | Busurata CHS |
1629 | Busurata Primary | Ramo Philemon | M | Busurata CHS |
1630 | Busurata Primary | Rockson Melissa | F | Su’u NSS |
1631 | Busurata Primary | Rofeta Jowin | M | Busurata CHS |
1632 | Busurata Primary | Saelea Jerry | M | Busurata CHS |
1633 | Busurata Primary | Siu Muriel | M | Busurata CHS |
1634 | Busurata Primary | Tafea Jarol | M | White River CHS |
1635 | Busurata Primary | Tobi Junior | M | Busurata CHS |
1636 | Busurata Primary | Toi Kenly | M | Busurata CHS |
1637 | Cana'an Primary | Angela Abae | F | Cana'an CHS |
1638 | Cana'an Primary | Becham Sale | M | Cana'an CHS |
1639 | Cana'an Primary | Charlie Fufue | M | Cana'an CHS |
1640 | Cana'an Primary | Diana Nosafe | F | Cana'an CHS |
1641 | Cana'an Primary | Felecia Mamasi | F | Cana'an CHS |
1642 | Cana'an Primary | Jenny Ben | M | Cana'an CHS |
1643 | Cana'an Primary | Joylinda Wao | F | Cana'an CHS |
1644 | Cana'an Primary | Kofana Sale | M | Cana'an CHS |
1645 | Cana'an Primary | Lina Linda | F | Cana'an CHS |
1646 | Cana'an Primary | Lui Tua'ai | M | Cana'an CHS |
1647 | Cana'an Primary | Melisha Meteato | F | Cana'an CHS |
1648 | Cana'an Primary | Randon Andrew | M | Cana'an CHS |
1649 | Cana'an Primary | Robert Kofana | M | Cana'an CHS |
1650 | Cana'an Primary | Ryen Ofosia | F | Cana'an CHS |
1651 | Cana'an Primary | Shaniah Nelson | F | Cana'an CHS |
1652 | Cana'an Primary | Stephen Maela | M | Cana'an CHS |
1653 | Cana'an Primary | Warren Kofana | M | Cana'an CHS |
1654 | Cana'an Primary | Wilmon Willy | M | Cana'an CHS |
1655 | Carlisle Bay Primary | Ibenir Doris | F | Luesalemba PSS |
1656 | Carlisle Bay Primary | Imua Joyce Faith | F | Luesalemba PSS |
1657 | Carlisle Bay Primary | Lagiou Hilany | F | Luesalemba PSS |
1658 | Carlisle Bay Primary | Lakeyi Selina | F | Luesalemba PSS |
1659 | Carlisle Bay Primary | Lingia Serahlyn | F | Luesalemba PSS |
1660 | Carlisle Bay Primary | Magga Martin | M | Luesalemba PSS |
1661 | Carlisle Bay Primary | Nadu Willie | M | Luesalemba PSS |
1662 | Carlisle Bay Primary | Nodua Ezikiel | M | Luesalemba PSS |
1663 | Carlisle Bay Primary | Onaki Rachel | F | Luesalemba PSS |
1664 | Carlisle Bay Primary | Pine Angeline | F | Luesalemba PSS |
1665 | Carlisle Bay Primary | Talika George | M | Luesalemba PSS |
1666 | Carlisle Bay Primary | Tego Mathias | M | Luesalemba PSS |
1667 | Carlisle Bay Primary | Tuplo Felix | M | Luesalemba PSS |
1668 | Carlisle Bay Primary | Yawia Joycelyn | F | Luesalemba PSS |
1669 | Chapuria Primary | Aldin Tova | M | Chapuria CHS |
1670 | Chapuria Primary | Amson Paeni | M | Selwyn College |
1671 | Chapuria Primary | Clyde Soni | M | Su’u NSS |
1672 | Chapuria Primary | Courtney Halista | F | Chapuria CHS |
1673 | Chapuria Primary | Danian Midian | M | Chapuria CHS |
1674 | Chapuria Primary | Danken Simon | M | Chapuria CHS |
1675 | Chapuria Primary | Delcia Seko | F | Chapuria CHS |
1676 | Chapuria Primary | Dibo Halisi | M | Chapuria CHS |
1677 | Chapuria Primary | Erinta Rebecca | F | Chapuria CHS |
1678 | Chapuria Primary | Esther Samole | F | Avuavu PSS |
1679 | Chapuria Primary | Florisah Vananava | F | Chapuria CHS |
1680 | Chapuria Primary | Georgina Sahi | F | Chapuria CHS |
1681 | Chapuria Primary | Jehu Sai | M | Chapuria CHS |
1682 | Chapuria Primary | Jema Kono | F | Chapuria CHS |
1683 | Chapuria Primary | Joyleen Billy | F | Chapuria CHS |
1684 | Chapuria Primary | Kaelly Gigini | F | Chapuria CHS |
1685 | Chapuria Primary | Lincy Pede | M | Chapuria CHS |
1686 | Chapuria Primary | Lovelyn Rapo | F | Chapuria CHS |
1687 | Chapuria Primary | Pauline Hadovi | F | Chapuria CHS |
1688 | Chapuria Primary | Samson Vata | M | Chapuria CHS |
1689 | Chivoko Primary | Dalcy Aturo | F | Pirakamae CHS |
1690 | Chivoko Primary | Gedeon Taoka | M | Pirakamae CHS |
1691 | Chivoko Primary | Jannish Tana | F | Pirakamae CHS |
1692 | Chivoko Primary | Jeoffry Vakuli | M | Pirakamae CHS |
1693 | Chivoko Primary | Julie Sara | F | Pirakamae CHS |
1694 | Chivoko Primary | Lesta Kaba | M | Pirakamae CHS |
1695 | Chocho Primary | Aldon Moana | M | Wanderer Bay CHS |
1696 | Chocho Primary | Anika Koli | F | Tangarare PSS |
1697 | Chocho Primary | Davis Keke | M | Wanderer Bay CHS |
1698 | Chocho Primary | Jeffson Jimmy | M | Avuavu PSS |
1699 | Chocho Primary | Juleen Mamasa | F | Avuavu PSS |
1700 | Chocho Primary | Melissah Vi | F | Tamboko CHS |
1701 | Chocho Primary | Mercilyn Lea | F | Tamboko CHS |
1702 | Chubikopi Primary | Danny Piuki | M | Patukae CHS |
1703 | Chubikopi Primary | Ian Vaku | M | Patukae CHS |
1704 | Chubikopi Primary | Irish Paul Hare | F | Patukae CHS |
1705 | Chubikopi Primary | Jalinta Vora | F | Patukae CHS |
1706 | Chubikopi Primary | Larisa Volosi | F | Patukae CHS |
1707 | Chubikopi Primary | Litisa Maeri | F | Patukae CHS |
1708 | Chubikopi Primary | Obed Dickson Jama | M | Patukae CHS |
1709 | Chubikopi Primary | Peter Televi | M | Patukae CHS |
1710 | Chubikopi Primary | Rexson Maro | M | Patukae CHS |
1711 | Chubikopi Primary | Sadella Dioko | F | Patukae CHS |
1712 | Chubikopi Primary | Sisana Nato | M | Patukae CHS |
1713 | Chuchulu Primary | Joshua Maekana | M | Goldie College |
1714 | Chuchulu Primary | Junior Robinson Simbe | M | Goldie College |
1715 | Chuchulu Primary | Lekueta Seleane | F | Beulah PSS |
1716 | Chuchulu Primary | Nicholas Medily Qalo | M | Goldie College |
1717 | Chuchulu Primary | Paulsen Janny | F | Beulah PSS |
1718 | Chuchulu Primary | Rosalyn Lasalosi Gebe | F | Vonunu NSS |
1719 | Chuchulu Primary | Roselyn Annie Toliabu | F | Kongukolo CHS |
1720 | Chuchulu Primary | Samdrom Haropana | M | Kongukolo CHS |
1721 | Chung Wah Primary | Abana Neil | M | King George VI NSS |
1722 | Chung Wah Primary | Akanni Szetu | M | King George VI NSS |
1723 | Chung Wah Primary | Alufurai Carl | M | Chung Wah CHS |
1724 | Chung Wah Primary | Andrew Zhong | M | Chung Wah CHS |
1725 | Chung Wah Primary | Bainivalu Shaun | M | Florence Young CHS |
1726 | Chung Wah Primary | Chanwick Fasi | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1727 | Chung Wah Primary | Deon Fakarii | M | King George VI NSS |
1728 | Chung Wah Primary | Djokovic Tahlira | F | Chung Wah CHS |
1729 | Chung Wah Primary | George Dorothy | F | Florence Young CHS |
1730 | Chung Wah Primary | Habru Erin | F | Chung Wah CHS |
1731 | Chung Wah Primary | Hu Lusicar | M | Chung Wah CHS |
1732 | Chung Wah Primary | Jabajab Jacob | M | Chung Wah CHS |
1733 | Chung Wah Primary | Justine Vou | M | Bishop Epalle CHS |
1734 | Chung Wah Primary | Kairi Amelia | F | King George VI NSS |
1735 | Chung Wah Primary | Kayma Kelson | F | Selwyn College |
1736 | Chung Wah Primary | Kelson Kayma | F | Chung Wah CHS |
1737 | Chung Wah Primary | Kumar Rejeenald | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1738 | Chung Wah Primary | Kuper Raiden | M | Chung Wah CHS |
1739 | Chung Wah Primary | Moce Jeremiah | M | Chung Wah CHS |
1740 | Chung Wah Primary | Mohamed Aayan | M | Chung Wah CHS |
1741 | Chung Wah Primary | Ofu Elmo | M | Chung Wah CHS |
1742 | Chung Wah Primary | Raiden Kuper | M | Bishop Epalle CHS |
1743 | Chung Wah Primary | Timo Rolita | F | Chung Wah CHS |
1744 | Chung Wah Primary | Travers Anga | M | Kukum SDA Valley CHS |
1745 | Chung Wah Primary | Vou Justin | M | Chung Wah CHS |
1746 | Chung Wah Primary | Waahero Sharmila | F | Chung Wah CHS |
1747 | Coronation Primary | Alick Ta'ake | M | Coronation CHS |
1748 | Coronation Primary | Andyster Aimari | F | Coronation CHS |
1749 | Coronation Primary | Anisha Realea | F | Coronation CHS |
1750 | Coronation Primary | Ashley Vila Butala | M | Su’u NSS |
1751 | Coronation Primary | Bryan Hoeni | M | Coronation CHS |
1752 | Coronation Primary | Bule Asaph | M | St. Nicholas College |
1753 | Coronation Primary | Cahdilan Da'agi | M | Coronation CHS |
1754 | Coronation Primary | Caro Trish Koti | F | Coronation CHS |
1755 | Coronation Primary | Charity Teresha | F | Coronation CHS |
1756 | Coronation Primary | Danyle Henu | M | Coronation CHS |
1757 | Coronation Primary | David Billy | M | Coronation CHS |
1758 | Coronation Primary | David Terrian | M | Coronation CHS |
1759 | Coronation Primary | Davinia Basimola | F | Coronation CHS |
1760 | Coronation Primary | Delmay Pitamama | F | Coronation CHS |
1761 | Coronation Primary | Delwyn Osi | F | Coronation CHS |
1762 | Coronation Primary | Denan Namoraena | M | Coronation CHS |
1763 | Coronation Primary | Don Laua | M | Coronation CHS |
1764 | Coronation Primary | Donald Bato | M | Coronation CHS |
1765 | Coronation Primary | Ejay Imana | M | Coronation CHS |
1766 | Coronation Primary | Emily Narii | F | Coronation CHS |
1767 | Coronation Primary | Florence Amalyn | F | Coronation CHS |
1768 | Coronation Primary | Fred Tepapaki | M | Coronation CHS |
1769 | Coronation Primary | Georgina Luiramo | F | Selwyn College |
1770 | Coronation Primary | Georgina Maeoli | F | Coronation CHS |
1771 | Coronation Primary | Georgina Monalisa Luiramo | F | Burnscreek CHS |
1772 | Coronation Primary | Hazel Unity | F | Coronation CHS |
1773 | Coronation Primary | Helisda Suiga | F | Coronation CHS |
1774 | Coronation Primary | Henson Sam | M | Coronation CHS |
1775 | Coronation Primary | Hudrina Mala | F | Kukum SDA Valley CHS |
1776 | Coronation Primary | Ian Loti | M | Coronation CHS |
1777 | Coronation Primary | Ingret Ramo | F | Coronation CHS |
1778 | Coronation Primary | Jake Wasia | M | Coronation CHS |
1779 | Coronation Primary | Jaylyn Oasanau | F | Coronation CHS |
1780 | Coronation Primary | Jayton Philip | M | Coronation CHS |
1781 | Coronation Primary | Jeorence Leong | M | Coronation CHS |
1782 | Coronation Primary | Jerina Oeta | F | Coronation CHS |
1783 | Coronation Primary | Jesita Malasa | F | Coronation CHS |
1784 | Coronation Primary | Joash Eddie Gaia | M | Coronation CHS |
1785 | Coronation Primary | John Tii | M | Coronation CHS |
1786 | Coronation Primary | John Vakola | M | Burnscreek CHS |
1787 | Coronation Primary | Jones Brodie | M | Coronation CHS |
1788 | Coronation Primary | Joshua Kakoha | M | Coronation CHS |
1789 | Coronation Primary | Jovinia Sulunua | F | Selwyn College |
1790 | Coronation Primary | Jullet Dora | F | Coronation CHS |
1791 | Coronation Primary | Junior Osi | M | Coronation CHS |
1792 | Coronation Primary | Juniour Tafoa | M | Coronation CHS |
1793 | Coronation Primary | Juzita Robson | F | Coronation CHS |
1794 | Coronation Primary | Kalinda Toma | F | Kukum SDA Valley CHS |
1795 | Coronation Primary | Katisha Poloso | F | Coronation CHS |
1796 | Coronation Primary | Kaua Nathaniel | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1797 | Coronation Primary | Kessny Lauifi | F | Coronation CHS |
1798 | Coronation Primary | Laisa Bato | F | Coronation CHS |
1799 | Coronation Primary | Leah Paia | F | Coronation CHS |
1800 | Coronation Primary | Leotina Sula | F | Coronation CHS |
1801 | Coronation Primary | Loraine Wane | F | Florence Young CHS |
1802 | Coronation Primary | Lovelyn Sala | F | Coronation CHS |
1803 | Coronation Primary | Loyd Ta'ake | M | Coronation CHS |
1804 | Coronation Primary | Lynnelle Maydei Majaka | F | Kukum SDA Valley CHS |
1805 | Coronation Primary | Lynthon Vevix | M | Coronation CHS |
1806 | Coronation Primary | Macfred G | M | Coronation CHS |
1807 | Coronation Primary | Mandy Samani | F | Coronation CHS |
1808 | Coronation Primary | Margret H | F | Coronation CHS |
1809 | Coronation Primary | Margreth Hailifu | F | Kukum SDA Valley CHS |
1810 | Coronation Primary | Naomi Tiave | F | King George VI NSS |
1811 | Coronation Primary | Nathaniel Kaua | M | Selwyn College |
1812 | Coronation Primary | Ninamo Loti | M | Coronation CHS |
1813 | Coronation Primary | Patrick Oka | M | Coronation CHS |
1814 | Coronation Primary | Patrina Ann Wate | F | Florence Young CHS |
1815 | Coronation Primary | Rachel Oli | F | Coronation CHS |
1816 | Coronation Primary | Raymond Ramosala | M | Coronation CHS |
1817 | Coronation Primary | Riropo Dillo Tasha | F | St. Nicholas College |
1818 | Coronation Primary | Robert Saute'e | M | Coronation CHS |
1819 | Coronation Primary | Salister Laki | F | Coronation CHS |
1820 | Coronation Primary | Samuel Suifa'asia | M | King George VI NSS |
1821 | Coronation Primary | Sanira Manebona | F | Coronation CHS |
1822 | Coronation Primary | Shayne Morris | M | Coronation CHS |
1823 | Coronation Primary | Tereta Tebaubau | F | Coronation CHS |
1824 | Coronation Primary | Trina Maniato | F | Coronation CHS |
1825 | Coronation Primary | Trisha Riropo | F | Betikama NSS |
1826 | Coronation Primary | Uzziah Konata | M | Coronation CHS |
1827 | Coronation Primary | Vakola John | M | St. Nicholas College |
1828 | Coronation Primary | Wate Ann Patrina | F | St. Nicholas College |
1829 | Coronation Primary | Weinhardt Honimae | M | Coronation CHS |
1830 | Coronation Primary | Wilfred Keine | M | Coronation CHS |
1831 | Coronation Primary | Wilmah Suku | F | Coronation CHS |
1832 | Dala North Primary | Alice Maru Naeda | F | Dala North CHS |
1833 | Dala North Primary | Alice Ta'asia | F | Dala North CHS |
1834 | Dala North Primary | Alison Salarobo | F | Dala North CHS |
1835 | Dala North Primary | Alson Kaua | F | Dala North CHS |
1836 | Dala North Primary | Angela Lofoanaia | F | Dala North CHS |
1837 | Dala North Primary | Anna Afea | F | Dala North CHS |
1838 | Dala North Primary | Anna Bulugao | F | Dala North CHS |
1839 | Dala North Primary | Annie Maetala | F | Dala North CHS |
1840 | Dala North Primary | Catherina Sisia | F | Dala North CHS |
1841 | Dala North Primary | Catherine Lengasi | F | Dala North CHS |
1842 | Dala North Primary | Dahil Sam | M | Dala North CHS |
1843 | Dala North Primary | David Auga | M | Dala North CHS |
1844 | Dala North Primary | Densly Daofilu | M | Dala North CHS |
1845 | Dala North Primary | Dickson Sale | M | Dala North CHS |
1846 | Dala North Primary | Eden Rex Fafale | M | Dala North CHS |
1847 | Dala North Primary | Edna Fafale | F | Dala North CHS |
1848 | Dala North Primary | Ellen Afea | F | Dala North CHS |
1849 | Dala North Primary | Estella Kiriau | F | Dala North CHS |
1850 | Dala North Primary | Fred Mani | M | Dala North CHS |
1851 | Dala North Primary | Gideon Tua | M | Dala North CHS |
1852 | Dala North Primary | Jaddy Dire | M | Dala North CHS |
1853 | Dala North Primary | Jimmy Fula | M | Dala North CHS |
1854 | Dala North Primary | Joel Rex Maeobia | M | Dala North CHS |
1855 | Dala North Primary | Joyce Fani'I | F | Dala North CHS |
1856 | Dala North Primary | Junior Kabolo | M | Dala North CHS |
1857 | Dala North Primary | Linfred Singlan | M | Dala North CHS |
1858 | Dala North Primary | Margaret Tua | F | Dala North CHS |
1859 | Dala North Primary | Mathilda Bufoa | F | Dala North CHS |
1860 | Dala North Primary | Merathy Fedo | F | Dala North CHS |
1861 | Dala North Primary | Moffat Kiriau | M | Dala North CHS |
1862 | Dala North Primary | Patrick. Whalsh. Ramo | M | Dala North CHS |
1863 | Dala North Primary | Patteson Havilegu | M | Dala North CHS |
1864 | Dala North Primary | Philistus Lamatoa | F | Dala North CHS |
1865 | Dala North Primary | Qweno Tomu | M | Dala North CHS |
1866 | Dala North Primary | Richard Aitotonga | M | Dala North CHS |
1867 | Dala North Primary | Rose Maru Daufale | F | Dala North CHS |
1868 | Dala North Primary | Sandy Mae | M | Dala North CHS |
1869 | Dala North Primary | Snyder Maetala | M | Dala North CHS |
1870 | Dala North Primary | Steven Ko'orade | M | Dala North CHS |
1871 | Dala North Primary | Vashni Maetolea | M | Dala North CHS |
1872 | Dala North Primary | Wilson Olitaimani | M | Dala North CHS |
1873 | Daolusu Primary | Amos Moses | M | Daolusu CHS |
1874 | Daolusu Primary | Anitai Bethsan | F | Su’u NSS |
1875 | Daolusu Primary | Barai Hazel | F | Daolusu CHS |
1876 | Daolusu Primary | Batalofo Nathaniel | M | Daolusu CHS |
1877 | Daolusu Primary | David John | M | Adaua PSS |
1878 | Daolusu Primary | Diko Jared | M | Daolusu CHS |
1879 | Daolusu Primary | Duu Mitchel | M | Daolusu CHS |
1880 | Daolusu Primary | Fekena Hazel | F | Daolusu CHS |
1881 | Daolusu Primary | Fiku Mitchel | F | Daolusu CHS |
1882 | Daolusu Primary | Ganifiri Donald | M | Daolusu CHS |
1883 | Daolusu Primary | Hailifu Janet | F | Daolusu CHS |
1884 | Daolusu Primary | Iro Tom | M | Daolusu CHS |
1885 | Daolusu Primary | Junior Ruben | M | Daolusu CHS |
1886 | Daolusu Primary | Kwalai Harry | M | Daolusu CHS |
1887 | Daolusu Primary | Lalex Bernard | M | Daolusu CHS |
1888 | Daolusu Primary | Maefiri Doris | F | Daolusu CHS |
1889 | Daolusu Primary | Maeluma Judah | M | Kilusakwalo CHS |
1890 | Daolusu Primary | Maena Ivalyn | F | Daolusu CHS |
1891 | Daolusu Primary | Maerata Desmon | M | Daolusu CHS |
1892 | Daolusu Primary | Maesu Peter | F | Daolusu CHS |
1893 | Daolusu Primary | Malefona Eliza | F | Daolusu CHS |
1894 | Daolusu Primary | Maniato Hellen | F | Daolusu CHS |
1895 | Daolusu Primary | Moli Lawrence | M | Daolusu CHS |
1896 | Daolusu Primary | Oeta Abraham | M | Daolusu CHS |
1897 | Daolusu Primary | Peni Abraham | F | Daolusu CHS |
1898 | Daolusu Primary | Ravi Willy | M | Daolusu CHS |
1899 | Daolusu Primary | Sanga Joses | M | Daolusu CHS |
1900 | Daolusu Primary | Selo Joshua | M | Laulana CHS |
1901 | Daolusu Primary | Simeon Timi | M | Daolusu CHS |
1902 | Daolusu Primary | Siru Allen | M | Aligegeo PSS |
1903 | Daolusu Primary | Steve Philimon | M | Daolusu CHS |
1904 | Daolusu Primary | Sulara Hellen | M | Daolusu CHS |
1905 | Daolusu Primary | Thomas Lucy | F | Daolusu CHS |
1906 | Daolusu Primary | Ula Jason | M | Daolusu CHS |
1907 | Daolusu Primary | Wale Willy | M | Daolusu CHS |
1908 | Daolusu Primary | Wasi Sherwin | M | Maoro CHS |
1909 | Dende Primary | Anna Mateoka | F | Siota PSS |
1910 | Dende Primary | Bridget Clare | F | Vuranimala CHS |
1911 | Dende Primary | Galolo Forest | M | Vuranimala CHS |
1912 | Dende Primary | Hoka Mary | F | Siota PSS |
1913 | Dende Primary | Kukulu John | M | Vuranimala CHS |
1914 | Dende Primary | Lasa Calton | M | Vuranimala CHS |
1915 | Dende Primary | Mefani Innocent | M | Vuranimala CHS |
1916 | Dende Primary | Nongia Cecil | M | Vuranimala CHS |
1917 | Dende Primary | Ramsy Charles | M | Vuranimala CHS |
1918 | Dende Primary | Silas Broom | M | Siota PSS |
1919 | Dende Primary | Tokasi John | M | Vuranimala CHS |
1920 | Deva Primary | Alison Veronica | F | Muana CHS |
1921 | Deva Primary | Catherine B Vira | F | Allardyce PSS |
1922 | Deva Primary | Cornellius Teasi | M | Sir Duddley Tuti College |
1923 | Deva Primary | Elisha Neverlyn | F | Muana CHS |
1924 | Deva Primary | Elizabeth Faono | F | Muana CHS |
1925 | Deva Primary | Glenisha Faith | F | Sir Duddley Tuti College |
1926 | Deva Primary | Glody Joycelyn | F | Muana CHS |
1927 | Deva Primary | Happilyn Eunice | F | Muana CHS |
1928 | Deva Primary | Hugo Maneusa | M | Muana CHS |
1929 | Deva Primary | Konofa Hopkins | M | Muana CHS |
1930 | Deva Primary | Nancy Janela | F | Muana CHS |
1931 | Deva Primary | Rebecca Sago | F | Muana CHS |
1932 | Deva Primary | Riva Marinda | F | Muana CHS |
1933 | Deva Primary | William Tela | M | Muana CHS |
1934 | Dorio Primary | Aloysio Baetolingia | M | Adaua PSS |
1935 | Dorio Primary | Aofiu Lyndey | F | Dorio CHS |
1936 | Dorio Primary | Aosimae Jetwin | M | Dorio CHS |
1937 | Dorio Primary | Baetolingia Aloysio | M | Dorio CHS |
1938 | Dorio Primary | Bua'au Priscilla | F | Dorio CHS |
1939 | Dorio Primary | Christopher Waihaho | M | Aligegeo PSS |
1940 | Dorio Primary | Fasinieeni Melvina | F | Dorio CHS |
1941 | Dorio Primary | Feize Tere | M | Rokera PSS |
1942 | Dorio Primary | Foasi Jayleen | F | Dorio CHS |
1943 | Dorio Primary | Haeharu Cynthia | F | Dorio CHS |
1944 | Dorio Primary | Hutaiwairaha Arnold | M | Dorio CHS |
1945 | Dorio Primary | Iso Jeffery | M | Dorio CHS |
1946 | Dorio Primary | Lamae Daisy | F | Dorio CHS |
1947 | Dorio Primary | Lyndey Aofiu | F | Su’u NSS |
1948 | Dorio Primary | Melvina Fasinigeni | F | Dorio CHS |
1949 | Dorio Primary | Michael Olofia | M | Dorio CHS |
1950 | Dorio Primary | Nadine Waoia | F | Aligegeo PSS |
1951 | Dorio Primary | Nanaimae Georgina | F | Dorio CHS |
1952 | Dorio Primary | Olofia Ludovic | M | Dorio CHS |
1953 | Dorio Primary | Olofia Michael | M | Dorio CHS |
1954 | Dorio Primary | Osilara Stella | F | Dorio CHS |
1955 | Dorio Primary | Pisiia Agnes | F | Dorio CHS |
1956 | Dorio Primary | Priscilla Bua’au | F | Dorio CHS |
1957 | Dorio Primary | Sikua Elizabeth | F | Dorio CHS |
1958 | Dorio Primary | Sugeli Marcellina | F | Dorio CHS |
1959 | Dorio Primary | Supaiasi Alexandro | M | Dorio CHS |
1960 | Dorio Primary | Tafogeni John | M | Dorio CHS |
1961 | Dorio Primary | Taheri Samantha | F | Dorio CHS |
1962 | Dorio Primary | Tefibata Dorothy | F | Dorio CHS |
1963 | Dorio Primary | Tere Faize | M | Dorio CHS |
1964 | Dorio Primary | Tiphany Siuanipata | F | Su’u NSS |
1965 | Dorio Primary | Tora'ata Hillary | M | Dorio CHS |
1966 | Dorio Primary | Waihaho Christopher | M | Dorio CHS |
1967 | Dorio Primary | Waoia Nadine | F | Dorio CHS |
1968 | Dorio Primary | Wasiloki Trency | F | Dorio CHS |
1969 | Dota Primary | Albino Charles | M | Dota CHS |
1970 | Dota Primary | Brian Steven | M | Dota CHS |
1971 | Dota Primary | Catherine Mantiva | F | Siota PSS |
1972 | Dota Primary | Freeman John | M | St. Joseph Tenaru NSS |
1973 | Dota Primary | Galini Esma | F | Dota CHS |
1974 | Dota Primary | Hoka Fanny | F | Selwyn College |
1975 | Dota Primary | Hoka Fredrick | M | Dota CHS |
1976 | Dota Primary | Kakabi Rose | F | Dota CHS |
1977 | Dota Primary | Kilova Philip | M | Dota CHS |
1978 | Dota Primary | Koilolo Emily | F | Dota CHS |
1979 | Dota Primary | Liliko Ethel | F | Dota CHS |
1980 | Dota Primary | Maile Julian | F | Su’u NSS |
1981 | Dota Primary | Manle George | M | Dota CHS |
1982 | Dota Primary | Megan Esmy | F | Dota CHS |
1983 | Dota Primary | Natei Jesrael | M | Dota CHS |
1984 | Dota Primary | Ngau Charles | M | Dota CHS |
1985 | Dota Primary | Otia Angelyn | F | Dota CHS |
1986 | Dota Primary | Peo Thomas | M | Dota CHS |
1987 | Dota Primary | Rina John | M | Dota CHS |
1988 | Dota Primary | Sosi Alfred | M | Dota CHS |
1989 | Dota Primary | Tinoni Patick | M | Dota CHS |
1990 | Dota Primary | Uma Elizabeth | F | Dota CHS |
1991 | Dota Primary | Vanatao Serah | F | Dota CHS |
1992 | Dr.Fox Taroniara Primary | Joe Abini | M | Selwyn College |
1993 | Dr.Fox Taroniara Primary | Limron Manelegu | M | Selwyn College |
1994 | Dudurava Primary | Doris Nalavavini | F | Kukele CHS |
1995 | Dudurava Primary | Joshua Tanamama | M | Choiseul Bay PSS |
1996 | Dudurava Primary | Marconi Mazokuni | M | Vonunu NSS |
1997 | Dudurava Primary | Sandy Qalo | M | Kukele CHS |
1998 | Dudurava Primary | Sendy Alex | F | Kukudu NSS |
1999 | Dunde Primary | Aki Gasimata | M | Dunde CHS |
2000 | Dunde Primary | Alfred Mutivugo | M | Goldie College |
2001 | Dunde Primary | Ancinta Darcy | F | Dunde CHS |
2002 | Dunde Primary | Augustine Leong | M | Dunde CHS |
2003 | Dunde Primary | Cynthia Lupa Pula | F | Dunde CHS |
2004 | Dunde Primary | Dalisha Maepio | F | Dunde CHS |
2005 | Dunde Primary | Deimiam Luiramo | M | Dunde CHS |
2006 | Dunde Primary | Dylan Y. Mensa | M | Dunde CHS |
2007 | Dunde Primary | Fabion Mamupio | M | Goldie College |
2008 | Dunde Primary | Gladness Maekera | F | Dunde CHS |
2009 | Dunde Primary | Ian Mensa | M | Beulah PSS |
2010 | Dunde Primary | Ismael Hitu | M | Dunde CHS |
2011 | Dunde Primary | Jasna Leve | F | Dunde CHS |
2012 | Dunde Primary | Jaydis Bennett | M | Dunde CHS |
2013 | Dunde Primary | Jeffson Bisili | M | Goldie College |
2014 | Dunde Primary | Jenela Sasa | F | Dunde CHS |
2015 | Dunde Primary | Jorja Lewis | F | Dunde CHS |
2016 | Dunde Primary | Joseph Vinivo | M | Goldie College |
2017 | Dunde Primary | Kaysina Tiokopitu | F | Goldie College |
2018 | Dunde Primary | Kenneth Ale | M | Dunde CHS |
2019 | Dunde Primary | Kerry Gasimata | M | Dunde CHS |
2020 | Dunde Primary | Kezia Tina Homelo | F | Dunde CHS |
2021 | Dunde Primary | Lawrence Boso | M | Goldie College |
2022 | Dunde Primary | Lazinta Paia | F | Dunde CHS |
2023 | Dunde Primary | Lutso Vinivo | M | Dunde CHS |
2024 | Dunde Primary | Morton Pao | M | Dunde CHS |
2025 | Dunde Primary | Nigel Maezama | M | Beulah PSS |
2026 | Dunde Primary | Olive Sazandra Zama | F | Dunde CHS |
2027 | Dunde Primary | Petlyn Oscar | M | Dunde CHS |
2028 | Dunde Primary | Petricia Nicholas | F | Dunde CHS |
2029 | Dunde Primary | Richard G. Boso | M | Dunde CHS |
2030 | Dunde Primary | Richmon Tonga | M | Dunde CHS |
2031 | Dunde Primary | Rita Bennett | F | Dunde CHS |
2032 | Dunde Primary | Sasiana Siosi | F | Dunde CHS |
2033 | Dunde Primary | Shahine Pania | F | King George VI NSS |
2034 | Dunde Primary | Talisia Harrington | F | Dunde CHS |
2035 | Dunde Primary | Tickson Bose | M | Dunde CHS |
2036 | Dunde Primary | Trenaman Poloso | M | Dunde CHS |
2037 | Dunde Primary | Vunisakiku Pina | M | Goldie College |
2038 | Dunde Primary | Zidan Leve | M | Dunde CHS |
2039 | Eleoteve Primary | Abana Esther | F | Eleoteve CHS |
2040 | Eleoteve Primary | Angnes Elouma | F | Eleoteve CHS |
2041 | Eleoteve Primary | Belenska Mayrish | F | Vonunu NSS |
2042 | Eleoteve Primary | Erickson Riapitu | M | Eleoteve CHS |
2043 | Eleoteve Primary | Flince Sonisae | M | Eleoteve CHS |
2044 | Eleoteve Primary | Flory Tamara | F | Eleoteve CHS |
2045 | Eleoteve Primary | Ite Beten | F | Eleoteve CHS |
2046 | Eleoteve Primary | Jikutu Siboe | M | Eleoteve CHS |
2047 | Eleoteve Primary | John Erick | M | Eleoteve CHS |
2048 | Eleoteve Primary | Joseph Vaema | M | Eleoteve CHS |
2049 | Eleoteve Primary | Kasale Nelly | F | Eleoteve CHS |
2050 | Eleoteve Primary | Laren Joshua | M | Eleoteve CHS |
2051 | Eleoteve Primary | Natukolo Wensilas | M | Eleoteve CHS |
2052 | Eleoteve Primary | Nedu Annie | F | Eleoteve CHS |
2053 | Eleoteve Primary | Neitikera N Chalton | M | Eleoteve CHS |
2054 | Eleoteve Primary | Oliver Toska | M | Eleoteve CHS |
2055 | Eleoteve Primary | Pereti Junior Tovavaki | M | Goldie College |
2056 | Eleoteve Primary | Ronusole Jane | F | Eleoteve CHS |
2057 | Eleoteve Primary | Saburua Jamine | F | Eleoteve CHS |
2058 | Eleoteve Primary | Shimron Qatiri | M | Eleoteve CHS |
2059 | Eleoteve Primary | Thomson Nijel | M | Eleoteve CHS |
2060 | Eleoteve Primary | Veleke R Agnes | F | Eleoteve CHS |
2061 | Eleoteve Primary | Velobule Alima | F | Vonunu NSS |
2062 | Eleoteve Primary | Wuzian Nitia | F | Goldie College |
2063 | Emmanuel Primary | Albert Rutubele | M | Gizo CHS |
2064 | Emmanuel Primary | Bajen Bale | F | Gizo CHS |
2065 | Emmanuel Primary | Chrismah Rose | M | Gizo CHS |
2066 | Emmanuel Primary | Josephine Tatar | F | Gizo CHS |
2067 | Emmanuel Primary | Junior Mathew | M | Gizo CHS |
2068 | Emmanuel Primary | Malvina Bana | F | Vonunu NSS |
2069 | Emmanuel Primary | Maxson Pitaboe | F | Gizo CHS |
2070 | Emmanuel Primary | Renif Sigoto | M | Betikama NSS |
2071 | Emmanuel Primary | Salome Sasell | F | Gizo CHS |
2072 | Emmanuel Primary | Samantha Mamupio | M | Buri CHS |
2073 | Emmanuel Primary | Sandie Qilavu Matapaea | F | Jones Adventist College |
2074 | Emmanuel Primary | Suzie Sajentha | F | King George VI NSS |
2075 | Emmanuel Primary | Thomas Sasabule | M | Gizo CHS |
2076 | Emmanuel Primary | Vaelyne Qalokipoto | M | Iriqila CHS |
2077 | Emmaus Primary | Ahukela Greg | M | Emmaus CHS |
2078 | Emmaus Primary | Boeta Kylie Billy | F | Emmaus CHS |
2079 | Emmaus Primary | Burimae Betsy Pitakaji | F | Emmaus CHS |
2080 | Emmaus Primary | Dorcas Fa’Asifoabae | F | Emmaus CHS |
2081 | Emmaus Primary | Falu Esther | F | Emmaus CHS |
2082 | Emmaus Primary | Fiku Esther | F | Emmaus CHS |
2083 | Emmaus Primary | Filiomea Philip | M | Emmaus CHS |
2084 | Emmaus Primary | Firua Joyce | F | Emmaus CHS |
2085 | Emmaus Primary | Fiuadi Raynold | M | Emmaus CHS |
2086 | Emmaus Primary | Fosu Jayvin | M | Emmaus CHS |
2087 | Emmaus Primary | Hiva Duncan | M | Emmaus CHS |
2088 | Emmaus Primary | Inote’E Jaydon | M | Emmaus CHS |
2089 | Emmaus Primary | Iro Taeasi | F | St. Nicholas College |
2090 | Emmaus Primary | Kelly Charles | M | Emmaus CHS |
2091 | Emmaus Primary | Kware Vasi | M | Emmaus CHS |
2092 | Emmaus Primary | Limairadi Anisha | F | Emmaus CHS |
2093 | Emmaus Primary | Luda Krista | F | Emmaus CHS |
2094 | Emmaus Primary | Maesara Randy | M | Emmaus CHS |
2095 | Emmaus Primary | Maesatana Vincent | M | Emmaus CHS |
2096 | Emmaus Primary | Maeta Jemalyn | F | Emmaus CHS |
2097 | Emmaus Primary | Manata Jeremy | M | Waimapuru NSS |
2098 | Emmaus Primary | Mantava Herming Joshwell | M | King George VI NSS |
2099 | Emmaus Primary | Muku Othyniel | F | Emmaus CHS |
2100 | Emmaus Primary | Raraikeni Rodrick | M | Emmaus CHS |
2101 | Emmaus Primary | Riritala Bowin | M | Emmaus CHS |
2102 | Emmaus Primary | Saru Fredrick Silas | M | King George VI NSS |
2103 | Emmaus Primary | Shaiz Burau Iyzle | M | Emmaus CHS |
2104 | Emmaus Primary | Sipolo Stephen | M | Emmaus CHS |
2105 | Emmaus Primary | Soreh Lavinsha | F | Emmaus CHS |
2106 | Emmaus Primary | Subuomea Jayson | M | Emmaus CHS |
2107 | Emmaus Primary | Suiti Junior Henry | M | Emmaus CHS |
2108 | Emmaus Primary | Susie Sifo Vahi | F | Emmaus CHS |
2109 | Emmaus Primary | Taisia Becky | F | Emmaus CHS |
2110 | Emmaus Primary | Tema Rachel | F | Emmaus CHS |
2111 | Emmaus Primary | Waiheona Coleridge | M | Emmaus CHS |
2112 | Ere'eresuli Primary | Ellen Sau | F | Fulisango CHS |
2113 | Ere'eresuli Primary | Ileen Futaburi | F | Fulisango CHS |
2114 | Ere'eresuli Primary | Moses Abuna | F | Fulisango CHS |
2115 | Etemwarore Primary | Aosi Jerry Mike | M | Tawatana CHS |
2116 | Etemwarore Primary | Gao Jebby | M | Tawatana CHS |
2117 | Etemwarore Primary | Gasi Mavister | F | Tawatana CHS |
2118 | Etemwarore Primary | Inihahe Claudina | F | Pawa PSS |
2119 | Etemwarore Primary | Joseph Brown | M | Tawatana CHS |
2120 | Etemwarore Primary | Madora Ella | F | Pamua NSS |
2121 | Etemwarore Primary | Ramo Stacy Tasha | F | Tawatana CHS |
2122 | Etemwarore Primary | Taro Glimson | M | Tawatana CHS |
2123 | Etemwarore Primary | Tehuni Shayna | F | Tawatana CHS |
2124 | Etemwarore Primary | Unani'Ia Christer | F | Tawatana CHS |
2125 | Etemwarore Primary | Wawe Jethro | M | Tawatana CHS |
2126 | F M Campbell Primary | Kaboa Brever Mody | F | F M Campbell CHS |
2127 | F M Campbell Primary | Kamea Heslyn | F | F M Campbell CHS |
2128 | F M Campbell Primary | Makai Murisi Matthew | M | F M Campbell CHS |
2129 | F M Campbell Primary | Mali Salome | M | F M Campbell CHS |
2130 | F M Campbell Primary | Nako Quietzal | M | F M Campbell CHS |
2131 | F M Campbell Primary | Ngarimane Alwin | F | F M Campbell CHS |
2132 | F M Campbell Primary | Sugui Margret | F | F M Campbell CHS |
2133 | F M Campbell Primary | Waokea Ruben | F | F M Campbell CHS |
2134 | F M Campbell Primary | Watoto July | M | F M Campbell CHS |
2135 | F M Campbell Primary | Wote Daniela Grace | M | F M Campbell CHS |
2136 | F M Campbell Primary | Afouda Lucille Rafiau | F | King George VI NSS |
2137 | F M Campbell Primary | Aharo Belinah | F | F M Campbell CHS |
2138 | F M Campbell Primary | Alfred Blessing Anipoeni Foteliwale | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
2139 | F M Campbell Primary | Alisi Stalin Rosita | M | F M Campbell CHS |
2140 | F M Campbell Primary | Anipoini Alfred Blessing | M | F M Campbell CHS |
2141 | F M Campbell Primary | Aruhe Patrick | M | F M Campbell CHS |
2142 | F M Campbell Primary | Casper Harara | M | Waimapuru NSS |
2143 | F M Campbell Primary | Francis Don Okai | M | Waimapuru NSS |
2144 | F M Campbell Primary | Francis Selo Loke | M | Waimapuru NSS |
2145 | F M Campbell Primary | Funusi Clement | M | F M Campbell CHS |
2146 | F M Campbell Primary | Haga Lavinta | M | F M Campbell CHS |
2147 | F M Campbell Primary | Iduramoasmaller Angela | F | F M Campbell CHS |
2148 | F M Campbell Primary | Jelmah Maena | F | Waimapuru NSS |
2149 | F M Campbell Primary | Joshua Gapu | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
2150 | F M Campbell Primary | Kala Emmabell | F | Pawa PSS |
2151 | F M Campbell Primary | Kala Taila Selwyn | M | F M Campbell CHS |
2152 | F M Campbell Primary | Kennedy Aubara | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
2153 | F M Campbell Primary | Kereani Kemsley | M | Pamua NSS |
2154 | F M Campbell Primary | Kofana Aggie | M | Pawa PSS |
2155 | F M Campbell Primary | Kuper Edwin | M | F M Campbell CHS |
2156 | F M Campbell Primary | Leejay Anitawa'aco | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
2157 | F M Campbell Primary | Maemae Maylyn Jessy | F | F M Campbell CHS |
2158 | F M Campbell Primary | Marau Gandy | M | F M Campbell CHS |
2159 | F M Campbell Primary | Marita Damian Zeddy | M | F M Campbell CHS |
2160 | F M Campbell Primary | Moli Gabriel | M | Pamua NSS |
2161 | F M Campbell Primary | Nako Lidma Jamil | F | F M Campbell CHS |
2162 | F M Campbell Primary | Ngarimane Nelwin | M | F M Campbell CHS |
2163 | F M Campbell Primary | Ngariniuki Casper | M | Hamariko CHS |
2164 | F M Campbell Primary | Odo Gary | M | F M Campbell CHS |
2165 | F M Campbell Primary | Pirigau Paul | M | F M Campbell CHS |
2166 | F M Campbell Primary | Qwaina Charles | M | F M Campbell CHS |
2167 | F M Campbell Primary | Rence Patrick Susui | M | Waimapuru NSS |
2168 | F M Campbell Primary | Rhanita Tabihau | M | Waimapuru NSS |
2169 | F M Campbell Primary | Rikimae Gilert Hilton | F | F M Campbell CHS |
2170 | F M Campbell Primary | Ringia Leonorah | F | F M Campbell CHS |
2171 | F M Campbell Primary | Salemanu Marlvie | F | F M Campbell CHS |
2172 | F M Campbell Primary | Simage Nigel | F | F M Campbell CHS |
2173 | F M Campbell Primary | Taai Rapheal | M | F M Campbell CHS |
2174 | F M Campbell Primary | Taisia Hanao Jepson | M | Pamua NSS |
2175 | F M Campbell Primary | Tara Leston | M | F M Campbell CHS |
2176 | F M Campbell Primary | Taumauri Ryan | M | F M Campbell CHS |
2177 | F M Campbell Primary | Wariu Ryenita | M | F M Campbell CHS |
2178 | F M Campbell Primary | Willie Waleta'a | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
2179 | F M Campbell Primary | Yoana Sitai | F | Waimapuru NSS |
2180 | Fa'adila Primary | Chrisma Molenary | F | Tabasaukete CHS |
2181 | Fa'adila Primary | Eneke Kabasi | M | Tabasaukete CHS |
2182 | Fa'adila Primary | Fiona Ruth | F | Tabasaukete CHS |
2183 | Fa'adila Primary | Jebrina Fairi | F | Tabasaukete CHS |
2184 | Fa'adila Primary | Jesica Maelyn | F | Tabasaukete CHS |
2185 | Fa'adila Primary | Lindel Mary | F | Tabasaukete CHS |
2186 | Fa'adila Primary | Malvina Siugali | F | Tabasaukete CHS |
2187 | Faiako Primary | Aba Bernadeth | F | Faiako CHS |
2188 | Faiako Primary | Ako Allen | M | Faiako CHS |
2189 | Faiako Primary | Andrew Asif | M | Faiako CHS |
2190 | Faiako Primary | Anne Rose | F | Faiako CHS |
2191 | Faiako Primary | Bana Cathy | M | Faiako CHS |
2192 | Faiako Primary | Benjamin George | M | Faiako CHS |
2193 | Faiako Primary | Cathrona Fani | F | Aligegeo PSS |
2194 | Faiako Primary | Dau Betsy | F | Faiako CHS |
2195 | Faiako Primary | Fanga Dola Marshall | M | Faiako CHS |
2196 | Faiako Primary | Fiumola Agnes | F | Faiako CHS |
2197 | Faiako Primary | Gegeo Dason | M | Faiako CHS |
2198 | Faiako Primary | Green Berry | M | Faiako CHS |
2199 | Faiako Primary | Hagi Cecil | M | Faiako CHS |
2200 | Faiako Primary | Hilly Isaac | M | Aligegeo PSS |
2201 | Faiako Primary | Hou Malachi | M | Faiako CHS |
2202 | Faiako Primary | Iduto’o Raynard | M | Faiako CHS |
2203 | Faiako Primary | John Rose | F | Faiako CHS |
2204 | Faiako Primary | Kofana Janet | F | Faiako CHS |
2205 | Faiako Primary | Kwalai Waga Robin | M | Aligegeo PSS |
2206 | Faiako Primary | Kwalana Anna | F | Faiako CHS |
2207 | Faiako Primary | Lagote’e Selina | F | Faiako CHS |
2208 | Faiako Primary | Maekali Grace | F | Faiako CHS |
2209 | Faiako Primary | Maelosia Ben | M | Faiako CHS |
2210 | Faiako Primary | Malefo Muriel | F | Faiako CHS |
2211 | Faiako Primary | Manata Joe | M | Faiako CHS |
2212 | Faiako Primary | Misuka Stacy | F | Faiako CHS |
2213 | Faiako Primary | Ngafu Nason | M | Faiako CHS |
2214 | Faiako Primary | Oliveth Talyn | F | Faiako CHS |
2215 | Faiako Primary | Osifo’oa Mary | F | Faiako CHS |
2216 | Faiako Primary | Raymond Allen | M | Faiako CHS |
2217 | Faiako Primary | Rhylie Manui | F | Faiako CHS |
2218 | Faiako Primary | Samo Diana | F | Faiako CHS |
2219 | Faiako Primary | Sarotona Dorosila | F | Faiako CHS |
2220 | Faiako Primary | Sarufi Manata | M | Faiako CHS |
2221 | Faiako Primary | Toi Betty | F | Aligegeo PSS |
2222 | Faiako Primary | Tolo Moses | M | Faiako CHS |
2223 | Faiako Primary | Waki Solomon | M | Faiako CHS |
2224 | Faiako Primary | Yonda Paul | M | Faiako CHS |
2225 | Falamae Primary | Branlee Lotikena | M | St.John BoscoTuha CHS |
2226 | Falamae Primary | Brian Porese | M | St.John BoscoTuha CHS |
2227 | Falamae Primary | Christa Liva | F | Vonunu NSS |
2228 | Falamae Primary | Daren Beka | M | St.John BoscoTuha CHS |
2229 | Falamae Primary | Denish Ninamo | M | St.John BoscoTuha CHS |
2230 | Falamae Primary | Gideon Rure | M | Vonunu NSS |
2231 | Falamae Primary | Henry Kisina | M | Goldie College |
2232 | Falamae Primary | James Kimisi | M | St.John BoscoTuha CHS |
2233 | Falamae Primary | Lanietha Siama | F | St.John BoscoTuha CHS |
2234 | Falamae Primary | Polina Piriati | F | St.John BoscoTuha CHS |
2235 | Falamae Primary | Solomon Mahola | M | St.John BoscoTuha CHS |
2236 | Falamae Primary | Vaelyn P Keva | F | St.John BoscoTuha CHS |
2237 | Falamae Primary | Zimalyn Carolita | F | St.John BoscoTuha CHS |
2238 | Fano Cove Primary | Ina Margaret | F | Monene CHS |
2239 | Fano Cove Primary | Mapulir Susan | F | Monene CHS |
2240 | Fano Cove Primary | Medobu Coronis | M | Monene CHS |
2241 | Fano Cove Primary | Meoma Franklyn | M | Monene CHS |
2242 | Fano Cove Primary | Mono Brown | M | Monene CHS |
2243 | Fano Cove Primary | Sade Melrubin | M | Monene CHS |
2244 | Fano Cove Primary | Sina Marywin | F | Monene CHS |
2245 | Faufanea Primary | Abraham Maeli | M | Faufanea CHS |
2246 | Faufanea Primary | Bernadith Kelesi | F | Faufanea CHS |
2247 | Faufanea Primary | Christina Fa’asi | F | Faufanea CHS |
2248 | Faufanea Primary | Cyrilla Koina | F | Faufanea CHS |
2249 | Faufanea Primary | David Augustine | M | Faufanea CHS |
2250 | Faufanea Primary | David Billy | M | Faufanea CHS |
2251 | Faufanea Primary | Desmond Wasi | M | Faufanea CHS |
2252 | Faufanea Primary | Francis Anibaoa | M | Faufanea CHS |
2253 | Faufanea Primary | Gabriel Daomae | M | Faufanea CHS |
2254 | Faufanea Primary | Genella Samani | F | Faufanea CHS |
2255 | Faufanea Primary | Grace Awa | F | Faufanea CHS |
2256 | Faufanea Primary | Hellen Arifu | M | Faufanea CHS |
2257 | Faufanea Primary | Jayan Marie | F | Faufanea CHS |
2258 | Faufanea Primary | Joseph Alabaru | M | Faufanea CHS |
2259 | Faufanea Primary | Joseph Kirio | M | Faufanea CHS |
2260 | Faufanea Primary | Joyce Kwaloia | F | Lilifia CHS |
2261 | Faufanea Primary | Joylin Furai | F | Faufanea CHS |
2262 | Faufanea Primary | Makulata Aluta | F | Faufanea CHS |
2263 | Faufanea Primary | Margareth Sanga | F | Faufanea CHS |
2264 | Faufanea Primary | Mayson Fifiri | M | Faufanea CHS |
2265 | Faufanea Primary | Peter Kirio | M | Faufanea CHS |
2266 | Faufanea Primary | Peter Kirio (Jnr) | M | Faufanea CHS |
2267 | Faufanea Primary | Rose Kokoto | F | Faufanea CHS |
2268 | Faufanea Primary | Simon Dala | M | Faufanea CHS |
2269 | Faufanea Primary | Theresa Maeli | F | Faufanea CHS |
2270 | Faufanea Primary | Veronica Edena | F | Faufanea CHS |
2271 | Faumalefo Primary | Dingana Dalcy | F | Gwaiau CHS |
2272 | Faumalefo Primary | Oiuma Benley | M | Gwaiau CHS |
2273 | Faumalefo Primary | Osibiata Christella | F | Gwaiau CHS |
2274 | Faumalefo Primary | Siata Osley | M | Gwaiau CHS |
2275 | Faumamanu Primary | Algino Foufaka | M | Aligegeo PSS |
2276 | Faumamanu Primary | Allen Sia | M | Faumamanu CHS |
2277 | Faumamanu Primary | Banabas Kuni | M | Faumamanu CHS |
2278 | Faumamanu Primary | Bethy Konai | F | Faumamanu CHS |
2279 | Faumamanu Primary | Bradly Totori | M | Faumamanu CHS |
2280 | Faumamanu Primary | David Ferish | M | Aligegeo PSS |
2281 | Faumamanu Primary | Ela Solo | F | Faumamanu CHS |
2282 | Faumamanu Primary | Elsie Sia | F | Faumamanu CHS |
2283 | Faumamanu Primary | Frangina Taloi | F | Faumamanu CHS |
2284 | Faumamanu Primary | Frank Lagana | M | Adaua PSS |
2285 | Faumamanu Primary | Hano Patson | M | Faumamanu CHS |
2286 | Faumamanu Primary | Hazel Mani | F | Faumamanu CHS |
2287 | Faumamanu Primary | Ishmael Kuni | M | Faumamanu CHS |
2288 | Faumamanu Primary | Jayno Ha’a | M | Faumamanu CHS |
2289 | Faumamanu Primary | Jeremy Foa | M | Faumamanu CHS |
2290 | Faumamanu Primary | Jerol Warren | M | Ruru CHS |
2291 | Faumamanu Primary | Judith Mustin | F | Faumamanu CHS |
2292 | Faumamanu Primary | Junior Maeana | M | Namoia CHS |
2293 | Faumamanu Primary | Kenneth Boo | M | Faumamanu CHS |
2294 | Faumamanu Primary | Lamaoa Solo | F | Faumamanu CHS |
2295 | Faumamanu Primary | Lynma Ha’a | F | Faumamanu CHS |
2296 | Faumamanu Primary | Mayna Sina | F | Faumamanu CHS |
2297 | Faumamanu Primary | Melita Robona | F | Aligegeo PSS |
2298 | Faumamanu Primary | Mex Titimi | M | Aligegeo PSS |
2299 | Faumamanu Primary | Mizpah Siuna | F | Faumamanu CHS |
2300 | Faumamanu Primary | Rotalyn Chris | F | Naha CHS |
2301 | Faumamanu Primary | Sare Hatilia | M | Faumamanu CHS |
2302 | Faumamanu Primary | Susan Jeffery | F | Faumamanu CHS |
2303 | Faumamanu Primary | Sussy Folimae | F | Faumamanu CHS |
2304 | Faurere Primary | Brenda Amelia | F | Faurere CHS |
2305 | Faurere Primary | Caress Siufiau | F | Faurere CHS |
2306 | Faurere Primary | Fostina Tanua | F | Faurere CHS |
2307 | Faurere Primary | Francina Kokosi | F | Faurere CHS |
2308 | Faurere Primary | Harret Mugana | F | Faurere CHS |
2309 | Faurere Primary | Jerrison Delemani | M | Faurere CHS |
2310 | Faurere Primary | Joseph Faemani | M | Faurere CHS |
2311 | Faurere Primary | Julian Una | F | Faurere CHS |
2312 | Faurere Primary | Margaret Ati | F | Faurere CHS |
2313 | Faurere Primary | Margaret Malefoia | F | Faurere CHS |
2314 | Faurere Primary | Margaret Osifa | F | Faurere CHS |
2315 | Faurere Primary | Matilda Paul | F | Faurere CHS |
2316 | Faurere Primary | Michael Karu | M | Faurere CHS |
2317 | Faurere Primary | Micklyn Subai | F | Faurere CHS |
2318 | Faurere Primary | Nomalyn Tosai | F | Faurere CHS |
2319 | Faurere Primary | Siale Olobeni | M | Faurere CHS |
2320 | Faurere Primary | Steven Ngunua | M | Faurere CHS |
2321 | Fausina Primary | Benjamin Sanga | M | Fausina CHS |
2322 | Fausina Primary | Haddie Mae | M | Fausina CHS |
2323 | Fausina Primary | Jack Sade | M | Fausina CHS |
2324 | Fausina Primary | John Rongo | M | Fausina CHS |
2325 | Fausina Primary | Kelan Nguii | F | Fausina CHS |
2326 | Fausina Primary | Lency Jimmy | M | Fausina CHS |
2327 | Fausina Primary | Lisa Roko | F | Fausina CHS |
2328 | Fausina Primary | Luiza Eshel | F | Fausina CHS |
2329 | Fausina Primary | Rachael Selo | F | Fausina CHS |
2330 | Fausina Primary | Rocky Rongo | M | Fausina CHS |
2331 | Fausina Primary | Ruth Takana | F | Fausina CHS |
2332 | Fausina Primary | Sonah Haredaua | F | Fausina CHS |
2333 | Fausina Primary | Stanley Albert | M | Fausina CHS |
2334 | Fausina Primary | Udson Meke | M | Fausina CHS |
2335 | Fausina Primary | Veronica Mani | F | Fausina CHS |
2336 | Fenualoa Primary | Chrisma Josephine | F | Fenualoa CHS |
2337 | Fenualoa Primary | Froleen Ossie Sanda | F | Waimapuru NSS |
2338 | Fenualoa Primary | Laura Lionel | M | Fenualoa CHS |
2339 | Fenualoa Primary | Ledai Thompson | M | Luesalemba PSS |
2340 | Fenualoa Primary | Lyno Wilson | M | Fenualoa CHS |
2341 | Fenualoa Primary | Nawatanga Bridget | F | Fenualoa CHS |
2342 | Fenualoa Primary | Nokali Vasalyn | F | Fenualoa CHS |
2343 | Fenualoa Primary | Nyieda Barnabas | M | Fenualoa CHS |
2344 | Fenualoa Primary | Palapu Francina | F | Fenualoa CHS |
2345 | Fenualoa Primary | Savusi Patricia | F | Fenualoa CHS |
2346 | Fenualoa Primary | Teikona Mary | F | Fenualoa CHS |
2347 | Fenualoa Primary | Vinyiwo John | M | Fenualoa CHS |
2348 | Fereniu Primary | Cyrine Shilvister | F | Tabasaukete CHS |
2349 | Fereniu Primary | Joshua Taiselo | M | Tabasaukete CHS |
2350 | Fereniu Primary | Joy Mae | F | Tabasaukete CHS |
2351 | Fereniu Primary | Mark Ramo | M | Tabasaukete CHS |
2352 | Fereniu Primary | Miriam Sara | F | Tabasaukete CHS |
2353 | Fereniu Primary | Nelly Tage | F | Tabasaukete CHS |
2354 | Fereniu Primary | Paul Baemaelia | M | Tabasaukete CHS |
2355 | Fereniu Primary | Philip Meu | M | Tabasaukete CHS |
2356 | Fereniu Primary | Sonera Losulia | F | Tabasaukete CHS |
2357 | Fereniu Primary | Vianny Rebecca | F | Tabasaukete CHS |
2358 | Florence Young Primary | Abai’ete’e Harriet | F | Florence Young CHS |
2359 | Florence Young Primary | Anisi George | M | Florence Young CHS |
2360 | Florence Young Primary | Aruana Indu | F | Selwyn College |
2361 | Florence Young Primary | Aseri Esthina | F | Florence Young CHS |
2362 | Florence Young Primary | Ata Sondrette | F | Florence Young CHS |
2363 | Florence Young Primary | Awata Emmanuel | M | Florence Young CHS |
2364 | Florence Young Primary | Bata Jaylina | F | Florence Young CHS |
2365 | Florence Young Primary | Baura Betriana | F | Florence Young CHS |
2366 | Florence Young Primary | Bird Mc Aurthur | M | Florence Young CHS |
2367 | Florence Young Primary | Bolton Simeon | M | Florence Young CHS |
2368 | Florence Young Primary | Damilea Daniel | M | Florence Young CHS |
2369 | Florence Young Primary | Deva Devinah | F | Florence Young CHS |
2370 | Florence Young Primary | Fairamoa Elias | M | Florence Young CHS |
2371 | Florence Young Primary | Galo Warren | M | Florence Young CHS |
2372 | Florence Young Primary | Gamese Letisha | M | Florence Young CHS |
2373 | Florence Young Primary | Ghabu Illen | F | Florence Young CHS |
2374 | Florence Young Primary | Houweniwesi Clen | M | Florence Young CHS |
2375 | Florence Young Primary | Huaga Patteson Salaomea | M | Florence Young CHS |
2376 | Florence Young Primary | I'apara Frank | M | Florence Young CHS |
2377 | Florence Young Primary | Kako Gerogina | F | Florence Young CHS |
2378 | Florence Young Primary | Kiu Yonnie | F | Florence Young CHS |
2379 | Florence Young Primary | Kohaimane Sean | M | Florence Young CHS |
2380 | Florence Young Primary | Kwanairara Andrew | M | Florence Young CHS |
2381 | Florence Young Primary | Labua Albert | M | Florence Young CHS |
2382 | Florence Young Primary | Laesanau Merilyn | F | Florence Young CHS |
2383 | Florence Young Primary | Lui Dorothy Aofia | F | Florence Young CHS |
2384 | Florence Young Primary | Maeigoa Jaimee | F | Florence Young CHS |
2385 | Florence Young Primary | Maeohu Shauna | F | Florence Young CHS |
2386 | Florence Young Primary | Maewei Scart Roddrick | M | Florence Young CHS |
2387 | Florence Young Primary | Mao Mahlon Tosha | F | Florence Young CHS |
2388 | Florence Young Primary | Mcauther Maleana Bird | M | Betikama NSS |
2389 | Florence Young Primary | Naomane Havilah | F | Florence Young CHS |
2390 | Florence Young Primary | Nasi Catilma | F | Florence Young CHS |
2391 | Florence Young Primary | Oda Nelson | M | Florence Young CHS |
2392 | Florence Young Primary | Oge Thomas Paul | M | Florence Young CHS |
2393 | Florence Young Primary | Oli Crinna | F | Florence Young CHS |
2394 | Florence Young Primary | Orisi Lazarus | M | St. Joseph Tenaru NSS |
2395 | Florence Young Primary | Ote’E Rayan | M | Florence Young CHS |
2396 | Florence Young Primary | Otoara'a Briana | F | Florence Young CHS |
2397 | Florence Young Primary | Paoka Amelia | F | St. Joseph Tenaru NSS |
2398 | Florence Young Primary | Piduru Shabella | F | Florence Young CHS |
2399 | Florence Young Primary | Pitakoe Davo Levy | M | Florence Young CHS |
2400 | Florence Young Primary | Poloso Siru Hetty | M | Florence Young CHS |
2401 | Florence Young Primary | Powewe Michelle | F | Florence Young CHS |
2402 | Florence Young Primary | Rakai Anna | F | Florence Young CHS |
2403 | Florence Young Primary | Rangi John | M | Florence Young CHS |
2404 | Florence Young Primary | Rina Jasmine | F | Florence Young CHS |
2405 | Florence Young Primary | Riolo Karen Thaona | F | Florence Young CHS |
2406 | Florence Young Primary | Russel Shepherd | M | Florence Young CHS |
2407 | Florence Young Primary | Saelea Josephine | F | Florence Young CHS |
2408 | Florence Young Primary | Sale Laurence | M | Florence Young CHS |
2409 | Florence Young Primary | Sama Jot | F | Florence Young CHS |
2410 | Florence Young Primary | Sesebo Selina | F | Florence Young CHS |
2411 | Florence Young Primary | Siale Ezekeil | M | Florence Young CHS |
2412 | Florence Young Primary | Sili Eric | M | Florence Young CHS |
2413 | Florence Young Primary | Sisimia Joshua Kurt | M | King George VI NSS |
2414 | Florence Young Primary | Sonia Hautavau | F | Selwyn College |
2415 | Florence Young Primary | Suirara Ruth | F | Florence Young CHS |
2416 | Florence Young Primary | Sulu Sheridan | M | Florence Young CHS |
2417 | Florence Young Primary | Talo Elizabeth | F | Florence Young CHS |
2418 | Florence Young Primary | Tapiei David Sanau | M | Florence Young CHS |
2419 | Florence Young Primary | Tapiei Sandra | F | Florence Young CHS |
2420 | Florence Young Primary | Taufa David | M | Florence Young CHS |
2421 | Florence Young Primary | Toma Saupa | F | Florence Young CHS |
2422 | Florence Young Primary | Toumane Francis | M | Florence Young CHS |
2423 | Florence Young Primary | Tuita Jennifer | F | Florence Young CHS |
2424 | Florence Young Primary | Tuita Patrick | M | Florence Young CHS |
2425 | Florence Young Primary | Tukuvaka Anika Alison | F | Florence Young CHS |
2426 | Florence Young Primary | Uanfa’Oa Kimwill | M | Florence Young CHS |
2427 | Florence Young Primary | Unamuriel Arakwai | F | Florence Young CHS |
2428 | Florence Young Primary | Vana Peter Kere | M | Florence Young CHS |
2429 | Florence Young Primary | Wateani Jathron | M | King George VI NSS |
2430 | Florence Young Primary | Zeke Alan Laupapa | M | Florence Young CHS |
2431 | Fly Harbour Primary | Aengoan Ezekiel | M | Fly Harbour CHS |
2432 | Fly Harbour Primary | Angela Salote Mae | F | Siota PSS |
2433 | Fly Harbour Primary | Ata Markpherson | M | Fly Harbour CHS |
2434 | Fly Harbour Primary | Blight Justus | M | Fly Harbour CHS |
2435 | Fly Harbour Primary | Brian Jeffry | M | Siota PSS |
2436 | Fly Harbour Primary | Comfort Naomi | F | Fly Harbour CHS |
2437 | Fly Harbour Primary | Declea Vincent | M | Fly Harbour CHS |
2438 | Fly Harbour Primary | Hendry Homes | M | Fly Harbour CHS |
2439 | Fly Harbour Primary | Jovina Babra | F | Fly Harbour CHS |
2440 | Fly Harbour Primary | Kapentana Susie | F | Fly Harbour CHS |
2441 | Fly Harbour Primary | Kelsie Serahton | F | Fly Harbour CHS |
2442 | Fly Harbour Primary | Kimata Junior | M | Fly Harbour CHS |
2443 | Fly Harbour Primary | Liviri Emmanuel | M | Fly Harbour CHS |
2444 | Fly Harbour Primary | Manegoria Julisah | F | Fly Harbour CHS |
2445 | Fly Harbour Primary | Mary Betsy | F | Fly Harbour CHS |
2446 | Fly Harbour Primary | Oveala Jelinda | F | Fly Harbour CHS |
2447 | Fly Harbour Primary | Pedro Jeninta | F | Fly Harbour CHS |
2448 | Fly Harbour Primary | Samantha Carol | F | Fly Harbour CHS |
2449 | Fly Harbour Primary | Sopamana Sheryner | F | Fly Harbour CHS |
2450 | Fly Harbour Primary | Telison Velama | M | Selwyn College |
2451 | Fly Harbour Primary | Thomson Tevu | M | Siota PSS |
2452 | Fly Harbour Primary | Visavea Jenabeth | F | Fly Harbour CHS |
2453 | Fly Harbour Primary | Zachariah Gavin | M | Fly Harbour CHS |
2454 | Folotana Primary | Baega Sebastine | M | Madalua CHS |
2455 | Folotana Primary | Dani Tofe Steven | M | Madalua CHS |
2456 | Folotana Primary | Irofulu Alfred | M | Madalua CHS |
2457 | Folotana Primary | Kitofu Ryan | M | Madalua CHS |
2458 | Folotana Primary | Letamani Fred | M | Madalua CHS |
2459 | Folotana Primary | Longobaea Iven | M | Madalua CHS |
2460 | Folotana Primary | Ramoafi Workman | M | Madalua CHS |
2461 | Folotana Primary | Waneuma Hudson | M | Madalua CHS |
2462 | Fote Primary | Viania John | M | Fote CHS |
2463 | Fote Primary | Arnald Junior | M | Fote CHS |
2464 | Fote Primary | Batani Dorothy | F | Fote CHS |
2465 | Fote Primary | Enola Mirriam | F | Fote CHS |
2466 | Fote Primary | Fa'abo Noah | M | Fote CHS |
2467 | Fote Primary | Fanega James | M | Fote CHS |
2468 | Fote Primary | Fostina Mary | F | St John Dala Catholic CHS |
2469 | Fote Primary | Gilbert Tom | M | Aligegeo PSS |
2470 | Fote Primary | Idi Clifton | M | Aligegeo PSS |
2471 | Fote Primary | Kanafiolo Hellena | F | Fote CHS |
2472 | Fote Primary | Kelomae Henly | F | Fote CHS |
2473 | Fote Primary | Koeke Agnes | F | Fote CHS |
2474 | Fote Primary | Kofemani Wilfred | M | Aligegeo PSS |
2475 | Fote Primary | Konerii Willing | M | Fote CHS |
2476 | Fote Primary | Kwalagau Peterson | M | Fote CHS |
2477 | Fote Primary | Maelifu Joreth | M | Aligegeo PSS |
2478 | Fote Primary | Michael Mitilyn | M | Auki CHS |
2479 | Fote Primary | Niu David | M | Fote CHS |
2480 | Fote Primary | Oli Julie | F | Fote CHS |
2481 | Fote Primary | Onest Mitilyn | F | St John Dala Catholic CHS |
2482 | Fote Primary | Ramsi Junior | M | Aligegeo PSS |
2483 | Fote Primary | Ruba Brion | F | Fote CHS |
2484 | Fote Primary | Ruba Sanie | M | Fote CHS |
2485 | Fote Primary | Sioro Brain | M | Fote CHS |
2486 | Foubaba Primary | Ale Christina | F | Foubaba CHS |
2487 | Foubaba Primary | Aso Clery | F | Foubaba CHS |
2488 | Foubaba Primary | Babaka Joel | M | Foubaba CHS |
2489 | Foubaba Primary | Dinaota Charity | F | Adaua PSS |
2490 | Foubaba Primary | Fuia Gabriel | M | Foubaba CHS |
2491 | Foubaba Primary | Gaole Calmax | M | Foubaba CHS |
2492 | Foubaba Primary | Iafunu Patricia | F | Foubaba CHS |
2493 | Foubaba Primary | Kwana Vitus | M | Foubaba CHS |
2494 | Foubaba Primary | Leleka Emalyn | M | Foubaba CHS |
2495 | Foubaba Primary | Leta Graham | M | Foubaba CHS |
2496 | Foubaba Primary | Malefoi Rinaldo | M | Foubaba CHS |
2497 | Foubaba Primary | Modo Nickson | F | Foubaba CHS |
2498 | Foubaba Primary | Moosumae Charicot | F | Su’u NSS |
2499 | Foubaba Primary | Moosumae Ludovic | M | Foubaba CHS |
2500 | Foubaba Primary | Nari Oliveth | F | Foubaba CHS |
2501 | Foubaba Primary | Ngele Evon | F | Foubaba CHS |
2502 | Foubaba Primary | Ofosi Lilian | F | Foubaba CHS |
2503 | Foubaba Primary | Rifuni Tony | M | Aligegeo PSS |
2504 | Foubaba Primary | Sibea Martin | M | Foubaba CHS |
2505 | Foubaba Primary | Taigulai Ednah | F | Foubaba CHS |
2506 | Foubaba Primary | Tofamae Charles | M | Aligegeo PSS |
2507 | Foubaba Primary | Wawagi Linet | F | Foubaba CHS |
2508 | Foubaba Primary | Winford Chris | M | Foubaba CHS |
2509 | Fourau Primary | Abi Melisa | F | Fourau CHS |
2510 | Fourau Primary | Afu Dunstand | M | Fourau CHS |
2511 | Fourau Primary | Bebeu David | M | Fourau CHS |
2512 | Fourau Primary | Bebeu Gabriel | M | Fourau CHS |
2513 | Fourau Primary | Betty Christina | F | Fourau CHS |
2514 | Fourau Primary | Bibi Patson | M | Fourau CHS |
2515 | Fourau Primary | Billy Simon | M | Fourau CHS |
2516 | Fourau Primary | Buga Wilson | M | Fourau CHS |
2517 | Fourau Primary | Fakaia Augustine | M | Fourau CHS |
2518 | Fourau Primary | Fanasia Macklyn | M | Fourau CHS |
2519 | Fourau Primary | Fitona Christina | F | Fourau CHS |
2520 | Fourau Primary | Forest Gordon | M | Fourau CHS |
2521 | Fourau Primary | Foufaka Sukea | F | Fourau CHS |
2522 | Fourau Primary | Fugui Magaret | F | Fourau CHS |
2523 | Fourau Primary | Junior Jack | M | Fourau CHS |
2524 | Fourau Primary | Kokoi Veronica | F | Fourau CHS |
2525 | Fourau Primary | Kotome Lesley | M | Fourau CHS |
2526 | Fourau Primary | Laufaka William | M | Aligegeo PSS |
2527 | Fourau Primary | Nori Junior | M | Fourau CHS |
2528 | Fourau Primary | Orodo Philipa | F | Fourau CHS |
2529 | Fourau Primary | Paul Reggan | M | Fourau CHS |
2530 | Fourau Primary | Rafi Grace | F | Fourau CHS |
2531 | Fourau Primary | Ramofafia Chrismon | M | Fourau CHS |
2532 | Fourau Primary | Ramoni Annet | F | Fourau CHS |
2533 | Fourau Primary | Sukea Everlyn | F | Fourau CHS |
2534 | Fourau Primary | Talausi Vincent | M | Fourau CHS |
2535 | Fuliabu Primary | Alice Waterii | F | Fuliabu CHS |
2536 | Fuliabu Primary | Cathy Francis | F | Fuliabu CHS |
2537 | Fuliabu Primary | Collin Lush | F | Fuliabu CHS |
2538 | Fuliabu Primary | Delite Grace | F | Fuliabu CHS |
2539 | Fuliabu Primary | Dolaiasi Marinos | M | Fuliabu CHS |
2540 | Fuliabu Primary | Eddie Silas | M | Fuliabu CHS |
2541 | Fuliabu Primary | Gwali Barnau | M | Fuliabu CHS |
2542 | Fuliabu Primary | Mae Victoria | F | Fuliabu CHS |
2543 | Fuliabu Primary | Ramo Luise | M | Fuliabu CHS |
2544 | Fuliabu Primary | Rii Douglas | M | Fuliabu CHS |
2545 | Fuliabu Primary | Rii Jayson | M | Fuliabu CHS |
2546 | Fuliabu Primary | Starlin Michael | M | Fuliabu CHS |
2547 | Fuliabu Primary | Sulu Steven | M | Fuliabu CHS |
2548 | Fuliabu Primary | Sura Raylinter | F | Fuliabu CHS |
2549 | Fuliabu Primary | Tash Alice | F | Fuliabu CHS |
2550 | Fuliabu Primary | Tefelo Gideon | M | Fuliabu CHS |
2551 | Fulifo'oe Primary | Ben Kasiano | M | Afufu CHS |
2552 | Fulifo'oe Primary | Bradly Iro | M | Afufu CHS |
2553 | Fulifo'oe Primary | Graynah Korii | F | Adaua PSS |
2554 | Fulifo'oe Primary | Jessy Kukudi | M | Manakwai CHS |
2555 | Fulifo'oe Primary | Lindella Eddie | F | Arnon Atomea PSS |
2556 | Fulifo'oe Primary | Mafdy Saelana | M | Arnon Atomea PSS |
2557 | Fulifo'oe Primary | Mala Maena | F | Manakwai CHS |
2558 | Fulisango Primary | Alfred Baerodo | M | Fulisango CHS |
2559 | Fulisango Primary | Alfred Tau | M | Fulisango CHS |
2560 | Fulisango Primary | Benson Mata | M | Fulisango CHS |
2561 | Fulisango Primary | Bethlyn Gegeo | F | Fulisango CHS |
2562 | Fulisango Primary | Betty Kwai | F | Fulisango CHS |
2563 | Fulisango Primary | Cathy Gaorii | F | Fulisango CHS |
2564 | Fulisango Primary | Christian Maeladusu | M | Fulisango CHS |
2565 | Fulisango Primary | Diana Mata | F | Fulisango CHS |
2566 | Fulisango Primary | Elly Moe | M | Fulisango CHS |
2567 | Fulisango Primary | Elvina George | F | Fulisango CHS |
2568 | Fulisango Primary | Esther Lae | F | Fulisango CHS |
2569 | Fulisango Primary | Flory Ramoau | F | Fulisango CHS |
2570 | Fulisango Primary | Jeffery Michael | M | Fulisango CHS |
2571 | Fulisango Primary | Jessie Bulu | M | Fulisango CHS |
2572 | Fulisango Primary | Jimmy Tafelo | M | Fulisango CHS |
2573 | Fulisango Primary | Joshua Idu | M | Fulisango CHS |
2574 | Fulisango Primary | Junior Ramo | M | Fulisango CHS |
2575 | Fulisango Primary | Leslie Taifua | M | Fulisango CHS |
2576 | Fulisango Primary | Linda Lui | F | Fulisango CHS |
2577 | Fulisango Primary | Lineth Taka | F | Fulisango CHS |
2578 | Fulisango Primary | Margaret Arii | F | Fulisango CHS |
2579 | Fulisango Primary | Max Du’u | M | Fulisango CHS |
2580 | Fulisango Primary | Nancy Dodo | F | Fulisango CHS |
2581 | Fulisango Primary | Nickson Ha’a | M | Fulisango CHS |
2582 | Fulisango Primary | Rachel Biu | F | Fulisango CHS |
2583 | Fulisango Primary | Sammy Fito’o | M | Fulisango CHS |
2584 | Fulisango Primary | Solomon Nare | M | Fulisango CHS |
2585 | Fulisango Primary | Stella Kalaka | F | Fulisango CHS |
2586 | Fulisango Primary | Teddy Jax Maeoli | M | Fulisango CHS |
2587 | Furona Primary | Akeze Michael | M | Allardyce PSS |
2588 | Furona Primary | Ausanira Ambrose | M | Muana CHS |
2589 | Furona Primary | Bako Mavis | F | Allardyce PSS |
2590 | Furona Primary | Delian Moate | F | Allardyce PSS |
2591 | Furona Primary | Delight Betrice | F | Kalenga CHS |
2592 | Furona Primary | Erick Joseph | M | Allardyce PSS |
2593 | Furona Primary | Fua Neslyn | F | Kalenga CHS |
2594 | Furona Primary | John Tigiu | M | Allardyce PSS |
2595 | Furona Primary | Kikolo Stanly | M | Kalenga CHS |
2596 | Furona Primary | Koliniso Lorren | F | Allardyce PSS |
2597 | Furona Primary | Malian Iula | F | Muana CHS |
2598 | Furona Primary | Melinda Dorren | F | Muana CHS |
2599 | Furona Primary | Meliza Lengala | F | Muana CHS |
2600 | Furona Primary | Phillix Medson | M | Allardyce PSS |
2601 | Furona Primary | Pulomei Talina | F | Kalenga CHS |
2602 | Furona Primary | Rashwin Mantua | M | Kalenga CHS |
2603 | Furona Primary | Rockson Jimalyn | M | Allardyce PSS |
2604 | Furona Primary | Ruha Tony | M | Allardyce PSS |
2605 | Furona Primary | Sharolyn Ririana | F | Allardyce PSS |
2606 | Furona Primary | Stency Mathias | M | Sir Duddley Tuti College |
2607 | Gagaolo Primary | Anne Orilyn | F | Muana CHS |
2608 | Gagaolo Primary | Arilina Brenda | F | Muana CHS |
2609 | Gagaolo Primary | Authegna Stresslyn | F | Muana CHS |
2610 | Gagaolo Primary | Balonoda Marion | F | Visena CHS |
2611 | Gagaolo Primary | Elliskit George | M | Muana CHS |
2612 | Gagaolo Primary | Elmah Kellyn | F | Visena CHS |
2613 | Gagaolo Primary | Fate Steward | M | Allardyce PSS |
2614 | Gagaolo Primary | Fitzgredald Gibson | M | Guguha CHS |
2615 | Gagaolo Primary | Ginah Joylyn | F | Allardyce PSS |
2616 | Gagaolo Primary | Haekarha Jeoffrey | M | Allardyce PSS |
2617 | Gagaolo Primary | Ironesia Lissian | F | Muana CHS |
2618 | Gagaolo Primary | Julian Cameroon | M | Muana CHS |
2619 | Gagaolo Primary | Leanoda Veronica | F | Muana CHS |
2620 | Gagaolo Primary | Medima Loerine | F | Kalenga CHS |
2621 | Gagaolo Primary | Nanai Bethrise | F | Muana CHS |
2622 | Gagaolo Primary | Nemandry Mansion | M | Kalenga CHS |
2623 | Gagaolo Primary | Nodry Lussia | F | Muana CHS |
2624 | Gagaolo Primary | Resimana Maeny | M | Kalenga CHS |
2625 | Gagaolo Primary | Rivad Benson | M | Guguha CHS |
2626 | Gagaolo Primary | Rodah Hilda | F | Allardyce PSS |
2627 | Gagaolo Primary | Rohe Dalcy | F | Kalenga CHS |
2628 | Gagaolo Primary | Rolland Junior | M | Kalenga CHS |
2629 | Gagaolo Primary | Ronu Mervina | F | Kalenga CHS |
2630 | Gagaolo Primary | Rowin Edanard | M | Kalenga CHS |
2631 | Gagaolo Primary | Sai Ethel | F | Visena CHS |
2632 | Gagaolo Primary | Tahuara Dorothy | F | Allardyce PSS |
2633 | Gagaolo Primary | Tegu Christian | M | Muana CHS |
2634 | Gagaolo Primary | Tugumana Jariah | M | Sir Duddley Tuti College |
2635 | Gagaolo Primary | Vetulara Osigera | F | Muana CHS |
2636 | Gagaolo Primary | Viku Brezeei | F | Sir Duddley Tuti College |
2637 | Gaomai Primary | Anna Mary | F | St.John BoscoTuha CHS |
2638 | Gaomai Primary | Baemae Freda | F | St.John BoscoTuha CHS |
2639 | Gaomai Primary | Hatarana Joseph | M | St.John BoscoTuha CHS |
2640 | Gaomai Primary | Haununu Philista | F | St.John BoscoTuha CHS |
2641 | Gaomai Primary | Helwin Elizaberth | F | St.John BoscoTuha CHS |
2642 | Gaomai Primary | Lui Joseph | M | St.John BoscoTuha CHS |
2643 | Gaomai Primary | Maureen Caroline | F | St.John BoscoTuha CHS |
2644 | Gaomai Primary | Rekoi Aloysious | M | St.John BoscoTuha CHS |
2645 | Gaomai Primary | Riga Robert | M | St.John BoscoTuha CHS |
2646 | Gaomai Primary | Sanjay Allan | M | St.John BoscoTuha CHS |
2647 | Gaomai Primary | Vitus Sebastine | M | St.John BoscoTuha CHS |
2648 | Garanga Primary | Bale Landry | M | Guguha CHS |
2649 | Garanga Primary | Gathoara Cicilia | F | Guguha CHS |
2650 | Garanga Primary | Gavira Fredrick | M | Guguha CHS |
2651 | Garanga Primary | Junior Ishmael | M | Guguha CHS |
2652 | Garanga Primary | Kidi Echel | M | Guguha CHS |
2653 | Garanga Primary | Lepu Indy | M | Sir Duddley Tuti College |
2654 | Garanga Primary | Malina Gwen | F | Guguha CHS |
2655 | Garanga Primary | Maneburi Brock | M | Guguha CHS |
2656 | Garanga Primary | Nigramana Patteson | M | Sir Duddley Tuti College |
2657 | Garanga Primary | Paratuna Haret | F | Visena CHS |
2658 | Garanga Primary | Soani Anika | F | Guguha CHS |
2659 | Garanga Primary | Tavakila Gilbert | M | Guguha CHS |
2660 | Garanga Primary | Titiono Christopher | M | Kalenga CHS |
2661 | Garden Primary | Ajay David Mana | M | Beulah PSS |
2662 | Garden Primary | Baeno Somalyn | F | Noro CHS |
2663 | Garden Primary | Baesiala Pension | M | Beulah PSS |
2664 | Garden Primary | Chris Alo Sakai | M | Noro CHS |
2665 | Garden Primary | Deiling Qilakorisi | F | Kukudu NSS |
2666 | Garden Primary | Evi Selita | F | Beulah PSS |
2667 | Garden Primary | Keu Annie | F | Beulah PSS |
2668 | Garden Primary | Koli Iona | F | Noro CHS |
2669 | Garden Primary | Qilakorisi Deiling | F | Noro CHS |
2670 | Garden Primary | Somalyn Baeno | F | Selwyn College |
2671 | Garden Primary | Taniveke Charles | M | Noro CHS |
2672 | Garden Primary | Tara Rachael | F | Beulah PSS |
2673 | Garden Primary | Zamakera Cicilia | F | Noro CHS |
2674 | Garota Primary | Alfred Liata | M | Garota CHS |
2675 | Garota Primary | Betty Maesi | F | Garota CHS |
2676 | Garota Primary | Charles Bobby | M | Garota CHS |
2677 | Garota Primary | Cristal Namoi | F | Garota CHS |
2678 | Garota Primary | Dorothy Sango | F | Adaua PSS |
2679 | Garota Primary | Emily Made | M | Garota CHS |
2680 | Garota Primary | George Akao | M | Garota CHS |
2681 | Garota Primary | Gladis Everlyn | F | Garota CHS |
2682 | Garota Primary | Gordon Dime | M | Garota CHS |
2683 | Garota Primary | Hellen Melita | F | Garota CHS |
2684 | Garota Primary | Indy Annie | F | Garota CHS |
2685 | Garota Primary | Jacinta Luta | F | Adaua PSS |
2686 | Garota Primary | James Tuita | M | Garota CHS |
2687 | Garota Primary | Jason Philip | M | Su’u NSS |
2688 | Garota Primary | John Beliasi | M | Garota CHS |
2689 | Garota Primary | John Buludae | M | Garota CHS |
2690 | Garota Primary | John Erebaea | M | Garota CHS |
2691 | Garota Primary | Joy John | M | Garota CHS |
2692 | Garota Primary | Kaylyn Falu | F | Garota CHS |
2693 | Garota Primary | Linton Aba | M | Garota CHS |
2694 | Garota Primary | Margaret Abaua | F | Garota CHS |
2695 | Garota Primary | Mitchelle Kaesa | F | Garota CHS |
2696 | Garota Primary | Rose Kasi | F | Garota CHS |
2697 | Garota Primary | Rose Mae | F | Garota CHS |
2698 | Garota Primary | Rose Rebecca | F | Garota CHS |
2699 | Garota Primary | Salome Gwaseoa | F | Garota CHS |
2700 | Garota Primary | Silvester Ramo | F | Garota CHS |
2701 | Garota Primary | Stephen Makasi | M | Garota CHS |
2702 | Garota Primary | Stewart Ramo | M | Garota CHS |
2703 | Garota Primary | Tony Lata | M | Garota CHS |
2704 | Gauwa Primary | Bobwaa Martin | M | Luesalemba PSS |
2705 | Gauwa Primary | Kiere Stephen | M | Gauwa CHS |
2706 | Gauwa Primary | Liame Elizabeth | F | Luesalemba PSS |
2707 | Gauwa Primary | Luaewa Dorothy | F | Gauwa CHS |
2708 | Gauwa Primary | Nagive Nathaniel | M | Gauwa CHS |
2709 | Gauwa Primary | Nawaro Emily | F | Gauwa CHS |
2710 | Gauwa Primary | Nelila David | M | Luesalemba PSS |
2711 | Gauwa Primary | Nenyi Patteson | M | Gauwa CHS |
2712 | Gauwa Primary | Nyiene Luke | M | Gauwa CHS |
2713 | Gauwa Primary | Nyilangu Chrisma | F | Gauwa CHS |
2714 | Gauwa Primary | Osi John | M | Gauwa CHS |
2715 | Gauwa Primary | Penyibanga Patteson | M | Luesalemba PSS |
2716 | Gauwa Primary | Sau Steven | M | Gauwa CHS |
2717 | Gauwa Primary | Sikneda Andrea | F | Gauwa CHS |
2718 | Gauwa Primary | Takona Hilda | F | Gauwa CHS |
2719 | Gauwa Primary | Tawopi Joseph | M | Luesalemba PSS |
2720 | Gauwa Primary | Vako David | M | Gauwa CHS |
2721 | Gauwa Primary | Valuk Hellen | F | Gauwa CHS |
2722 | Gauwa Primary | Yela Victoria | F | Gauwa CHS |
2723 | Ghaobata Primary | Bosa Ashley | M | Ghaobata CHS |
2724 | Ghaobata Primary | Bosamete Ismael | M | Ghaobata CHS |
2725 | Ghaobata Primary | Fane Cynthia | F | Ghaobata CHS |
2726 | Ghaobata Primary | Haopisi Nazalyn | F | Ghaobata CHS |
2727 | Ghaobata Primary | Inu Hudson | M | Ghaobata CHS |
2728 | Ghaobata Primary | Junior Peter | M | Ghaobata CHS |
2729 | Ghaobata Primary | Kama Edna | F | Ghaobata CHS |
2730 | Ghaobata Primary | Ma'ai Derian | M | Ghaobata CHS |
2731 | Ghaobata Primary | Maesolia Elison | M | Ghaobata CHS |
2732 | Ghaobata Primary | Mandred Realy | M | Ghaobata CHS |
2733 | Ghaobata Primary | Manealoa Prisoa | F | Ghaobata CHS |
2734 | Ghaobata Primary | Maneanea Bryton | M | Ghaobata CHS |
2735 | Ghaobata Primary | Matisa Sarasodo | M | Ghaobata CHS |
2736 | Ghaobata Primary | Pegoa Sophie | F | Ghaobata CHS |
2737 | Ghaobata Primary | Pitua Raymie | M | Ghaobata CHS |
2738 | Ghaobata Primary | Poru Edison | M | Ghaobata CHS |
2739 | Ghaobata Primary | Saghapoa Issach | M | Ghaobata CHS |
2740 | Ghaobata Primary | Saketaboa Silas | M | Ghaobata CHS |
2741 | Ghaobata Primary | Selea Paul | M | Ghaobata CHS |
2742 | Ghaobata Primary | Selina Rose | F | Ghaobata CHS |
2743 | Ghaobata Primary | Sialoa Regina | F | Ghaobata CHS |
2744 | Ghaobata Primary | Sikua Janet | F | Ghaobata CHS |
2745 | Ghaobata Primary | Soboa Hilda | F | Ghaobata CHS |
2746 | Ghaobata Primary | Suba Doreen | F | Ghaobata CHS |
2747 | Ghaobata Primary | Tagha Anneth | F | Ghaobata CHS |
2748 | Ghaobata Primary | Tagharongoe June | F | Ghaobata CHS |
2749 | Ghaobata Primary | Vika Shalom | F | Ghaobata CHS |
2750 | Ghaobata Primary | Violo Grayneth | M | Ghaobata CHS |
2751 | Ghaobata Primary | Wapu David | M | Ghaobata CHS |
2752 | Ghaobata Primary | Zimbaiah Helinda | F | Ghaobata CHS |
2753 | Ghatere Primary | Amendah Lilo | F | Patupaele CHS |
2754 | Ghatere Primary | Edna Simson | F | Kukudu NSS |
2755 | Ghatere Primary | Florisah Tefenoli | F | Patupaele CHS |
2756 | Ghatere Primary | Nipa Davis | F | Patupaele CHS |
2757 | Ghatere Primary | Saelyn Betokera | F | Betikama NSS |
2758 | Ghatere Primary | Stanley Taupa | M | Kukudu NSS |
2759 | Ghoghobe Ruruvai Primary Ext | Angelina Nixon | F | Puzivai CHS |
2760 | Ghoghobe Ruruvai Primary Ext | Greywill Redson | M | Puzivai CHS |
2761 | Ghoghobe Ruruvai Primary Ext | Martha Salu Limta | F | Puzivai CHS |
2762 | Ghoghobe Ruruvai Primary Ext | Rhoshelnah Moses | F | Puzivai CHS |
2763 | Ghoghobe Ruruvai Primary Ext | Rhoshenah Ruru | F | Puzivai CHS |
2764 | Ghoghobe Ruruvai Primary Ext | Salumata Limta | F | Puzivai CHS |
2765 | Ghombua Primary | Donald Peter | M | Ghombua CHS |
2766 | Ghombua Primary | Eminiel Joe | F | Ghombua CHS |
2767 | Ghombua Primary | Grayney Micheal | M | Ghombua CHS |
2768 | Ghombua Primary | Hailensmah John | F | Ghombua CHS |
2769 | Ghombua Primary | Jerrick Junior | M | Ghombua CHS |
2770 | Ghombua Primary | Jimmy Erick | M | Ghombua CHS |
2771 | Ghombua Primary | Johenson Ligo | M | Ghombua CHS |
2772 | Ghombua Primary | Kayan Jacob | M | Ghombua CHS |
2773 | Ghombua Primary | Lindrina Kavora | M | Ghombua CHS |
2774 | Ghombua Primary | Mary Andrew | F | Tenakoga Adventist CHS |
2775 | Ghombua Primary | Mazendra Lester | F | Ghombua CHS |
2776 | Ghombua Primary | Norial Harrison | F | Ghombua CHS |
2777 | Ghombua Primary | Rachael Sikua Jairus | F | Betikama NSS |
2778 | Ghombua Primary | Smiley Reginal | M | Ghombua CHS |
2779 | Ghombua Primary | Zanella Carl | F | Ghombua CHS |
2780 | Ghove Primary | Bridgilda Pora | F | Numbu CHS |
2781 | Ghove Primary | Chrisma Tago | F | Numbu CHS |
2782 | Ghove Primary | Coleman Junior Vuke | M | Tangarare PSS |
2783 | Ghove Primary | Fredrick Vole | M | Tangarare PSS |
2784 | Ghove Primary | Joseph Maneago | M | Tenakoga Adventist CHS |
2785 | Ghove Primary | Joseph Maneone | M | Tangarare PSS |
2786 | Ghove Primary | Junior Gideon | M | Wanderer Bay CHS |
2787 | Ghove Primary | Stella Suamate | F | Tenakoga Adventist CHS |
2788 | Ghove Primary | Theresia Vana | F | Tangarare PSS |
2789 | Gifu Primary | Ama Pouline | F | Ruavatu PSS |
2790 | Gifu Primary | Ambo Lillian | F | Marara CHS |
2791 | Gifu Primary | Beato Rodney | M | Siota PSS |
2792 | Gifu Primary | Dorothy Christina | F | Marara CHS |
2793 | Gifu Primary | Florister Anna | F | Lunga CHS |
2794 | Gifu Primary | Hesmi Hansen Jr | M | St. Joseph Tenaru NSS |
2795 | Gifu Primary | Jezl Marinda | F | Marara CHS |
2796 | Gifu Primary | Kibona Sam | M | Marara CHS |
2797 | Gifu Primary | Manemosa Joseph | M | Marara CHS |
2798 | Gifu Primary | Namusa Hancy | M | Marara CHS |
2799 | Gifu Primary | Olly Blessing | M | Lunga CHS |
2800 | Gifu Primary | Pupuri Peter | M | Marara CHS |
2801 | Gifu Primary | Toata Hillary | M | Lunga CHS |
2802 | Gilo Primary | Alima Ria | F | Kulu CHS |
2803 | Gilo Primary | Carlos Clay | M | Kulu CHS |
2804 | Gilo Primary | Franklin Sikua | M | Tenakoga Adventist CHS |
2805 | Gilo Primary | Jeferrey Gaobata | M | St. Joseph Tenaru NSS |
2806 | Gilo Primary | Jeffton Sa | M | Numbu CHS |
2807 | Gilo Primary | Joycelyn John | F | Kulu CHS |
2808 | Gilo Primary | Leonard Brenden | M | King George VI NSS |
2809 | Gilo Primary | Linton Taule | M | Tenakoga Adventist CHS |
2810 | Gilo Primary | Mervin Johnson | M | Tau CHS |
2811 | Gilo Primary | Mesterlyn Trina | F | Numbu CHS |
2812 | Gilo Primary | Microd Lovanitila | M | Babanakira CHS |
2813 | Gilo Primary | Nickson Gelua | M | Numbu CHS |
2814 | Gilo Primary | Reyjeyl Jerry | M | Tau CHS |
2815 | Gilo Primary | Rhyan Tubara | F | Tenakoga Adventist CHS |
2816 | Gilo Primary | Sofia Tubara | F | Tenakoga Adventist CHS |
2817 | Gilo Primary | Steven Paeni | M | Kulu CHS |
2818 | Gilo Primary | Theophilus Manearea | M | Numbu CHS |
2819 | Gilo Primary | William Manedetea | M | Tenakoga Adventist CHS |
2820 | Gilo Primary | Zaminta Ellen | F | Tenakoga Adventist CHS |
2821 | Gizo Primary | Aisa Steven | M | Gizo CHS |
2822 | Gizo Primary | Ajo Tanisha | F | Gizo CHS |
2823 | Gizo Primary | Alenia Janita | F | Gizo CHS |
2824 | Gizo Primary | Alfred Ajaymie | M | Beulah PSS |
2825 | Gizo Primary | Aljaymie Alfred Tahunipule | M | Kukudu NSS |
2826 | Gizo Primary | Alwin Tutuo | M | Jones Adventist College |
2827 | Gizo Primary | Anama Jaymax | M | Gizo CHS |
2828 | Gizo Primary | Auga Ida | F | Gizo CHS |
2829 | Gizo Primary | Avita Daniel | M | Gizo CHS |
2830 | Gizo Primary | Avita Samita | M | Gizo CHS |
2831 | Gizo Primary | Betina Gresma | F | Gizo CHS |
2832 | Gizo Primary | Billy Francis | M | Gizo CHS |
2833 | Gizo Primary | Bulehite Ranthy | M | Gizo CHS |
2834 | Gizo Primary | Charles Job Manata | M | Jones Adventist College |
2835 | Gizo Primary | Choreydel Salo | M | King George VI NSS |
2836 | Gizo Primary | Courtney Shamella Unusu | F | Selwyn College |
2837 | Gizo Primary | Dickson Raynick | M | Gizo CHS |
2838 | Gizo Primary | Easter Joy Maeta | F | Vonunu NSS |
2839 | Gizo Primary | Emily Kissah | F | King George VI NSS |
2840 | Gizo Primary | Esther Joy Maeta | F | St. Joseph Tenaru NSS |
2841 | Gizo Primary | Forest Jayvis | M | Gizo CHS |
2842 | Gizo Primary | Gina Amelyn Joyce | F | Gizo CHS |
2843 | Gizo Primary | Gladys Dickson | F | Gizo CHS |
2844 | Gizo Primary | Grace Bari Sale | F | Gizo CHS |
2845 | Gizo Primary | Hemo Robert | M | Gizo CHS |
2846 | Gizo Primary | Hong Sasa | M | Gizo CHS |
2847 | Gizo Primary | Junisha Lingi | F | Vonunu NSS |
2848 | Gizo Primary | Kaitalin Seminta | F | Gizo CHS |
2849 | Gizo Primary | Kaki Benjamin | M | Beulah PSS |
2850 | Gizo Primary | Kisina Markman | M | Gizo CHS |
2851 | Gizo Primary | Kissah Elmary | F | St. Joseph Tenaru NSS |
2852 | Gizo Primary | Lalo Cecilia | F | Gizo CHS |
2853 | Gizo Primary | Lisi N Havea | F | Goldie College |
2854 | Gizo Primary | Lolita Isa | F | Gizo CHS |
2855 | Gizo Primary | Macninion Sosota | F | Goldie College |
2856 | Gizo Primary | Maefo'a Talia | F | Gizo CHS |
2857 | Gizo Primary | Mamusasa Junior | M | Gizo CHS |
2858 | Gizo Primary | Manata Charles Job | M | Gizo CHS |
2859 | Gizo Primary | Michelle Matheson | F | Jones Adventist College |
2860 | Gizo Primary | Mistana Steven | M | Gizo CHS |
2861 | Gizo Primary | Mose John | M | Gizo CHS |
2862 | Gizo Primary | Nusi Manong Wickham | M | Kukudu NSS |
2863 | Gizo Primary | Onio Isa'ak | M | Gizo CHS |
2864 | Gizo Primary | Orlando Wale | F | Su’u NSS |
2865 | Gizo Primary | Paekera Mizo Alister | F | Gizo CHS |
2866 | Gizo Primary | Pisi Gladys | F | Gizo CHS |
2867 | Gizo Primary | Pitisopa Neil Brightman | M | Gizo CHS |
2868 | Gizo Primary | Qila Ruth | F | Gizo CHS |
2869 | Gizo Primary | Qilavu Sandie | F | Gizo CHS |
2870 | Gizo Primary | Ranthy Bulehite | M | Kukudu NSS |
2871 | Gizo Primary | Reretovo Sunrise | M | Gizo CHS |
2872 | Gizo Primary | Rosalyn Kolae | F | Selwyn College |
2873 | Gizo Primary | Roy Selina | F | Gizo CHS |
2874 | Gizo Primary | Ruia Anthony | M | Gizo CHS |
2875 | Gizo Primary | Sagumakoi Yvema | F | Gizo CHS |
2876 | Gizo Primary | Sahrfina Manele | F | King George VI NSS |
2877 | Gizo Primary | Salau George | M | Gizo CHS |
2878 | Gizo Primary | Sale Stefany | F | Gizo CHS |
2879 | Gizo Primary | Sharfina Manele | F | Kukudu NSS |
2880 | Gizo Primary | Simoqula Suzie | F | Gizo CHS |
2881 | Gizo Primary | Soqoilo Sojina Ngilu | F | Gizo CHS |
2882 | Gizo Primary | Tadi Bugiri | M | Gizo CHS |
2883 | Gizo Primary | Taki Ra'ahaj Junior | M | Gizo CHS |
2884 | Gizo Primary | Talasasa Tarj | F | Gizo CHS |
2885 | Gizo Primary | Tapoamane Jillrate | F | Beulah PSS |
2886 | Gizo Primary | Tapu Kaylah | M | Gizo CHS |
2887 | Gizo Primary | Toiraena Delcia | F | Beulah PSS |
2888 | Gizo Primary | Toiraena Rayan | M | Gizo CHS |
2889 | Gizo Primary | Tokotoko Dinald | M | Gizo CHS |
2890 | Gizo Primary | Tokotoko Neljay | M | Gizo CHS |
2891 | Gizo Primary | Trixie Michelle | F | Beulah PSS |
2892 | Gizo Primary | Tutuo Alo | M | Gizo CHS |
2893 | Gizo Primary | Tylor Johny | M | Gizo CHS |
2894 | Gizo Primary | Unusu Courtney | F | Gizo CHS |
2895 | Gizo Primary | Vaqo Cielo Grace | F | Gizo CHS |
2896 | Gizo Primary | Vienna Bennett | F | St. Joseph Tenaru NSS |
2897 | Gizo Primary | Wate Weaver | M | Gizo CHS |
2898 | Gizo Primary | Wickham Y Caroline | F | Gizo CHS |
2899 | Gizo Primary | Wickham Nusi | M | Gizo CHS |
2900 | Gizo Primary | Wickham Yvennaliese | F | Beulah PSS |
2901 | Gizo Primary | Yonnie Cloudia | F | Gizo CHS |
2902 | Global Harvest Primary | Etaga Zhatarah | F | Global Harvest CHS |
2903 | Global Harvest Primary | Futa Serah | F | Global Harvest CHS |
2904 | Global Harvest Primary | Mari Leeanna | F | Global Harvest CHS |
2905 | Global Harvest Primary | Moera Hagi | F | Global Harvest CHS |
2906 | Global Harvest Primary | Nelson Joyce | F | Global Harvest CHS |
2907 | Global Harvest Primary | Neneasi Dulcinea | M | Global Harvest CHS |
2908 | Global Harvest Primary | Otoi Hellen | F | Global Harvest CHS |
2909 | Global Harvest Primary | Panakera Jamilla | F | Global Harvest CHS |
2910 | Global Harvest Primary | Wakiomari Jeffery | M | Global Harvest CHS |
2911 | Gospel Light Primary | Anthony Keibola | M | Gospel Light CHS |
2912 | Gospel Light Primary | Brenda Lolosia | F | Gospel Light CHS |
2913 | Gospel Light Primary | Cathrine Solotavea | F | Adaua PSS |
2914 | Gospel Light Primary | Chatherine Solotavea | F | Gospel Light CHS |
2915 | Gospel Light Primary | Chrishna Maesala | F | Gospel Light CHS |
2916 | Gospel Light Primary | Dorothy Lobo | F | Gospel Light CHS |
2917 | Gospel Light Primary | Grace Billy | F | Gospel Light CHS |
2918 | Gospel Light Primary | Henry Kapu | M | Gospel Light CHS |
2919 | Gospel Light Primary | Jacqualine Afulau | M | Gospel Light CHS |
2920 | Gospel Light Primary | Jasper Damisui | M | Gospel Light CHS |
2921 | Gospel Light Primary | Jnr. Ataban Wea | M | Gospel Light CHS |
2922 | Gospel Light Primary | Joe Henry Suimae | M | Gospel Light CHS |
2923 | Gospel Light Primary | John Selwyn Peniop | M | Gospel Light CHS |
2924 | Gospel Light Primary | Joy Iro | F | Gospel Light CHS |
2925 | Gospel Light Primary | Judith Stemoa | F | Gospel Light CHS |
2926 | Gospel Light Primary | Michael Alasina | M | Gospel Light CHS |
2927 | Gospel Light Primary | Naomi Tiare | F | Betikama NSS |
2928 | Gospel Light Primary | Nester Wea | F | Gospel Light CHS |
2929 | Gospel Light Primary | Nigel Menapi | M | Gospel Light CHS |
2930 | Gospel Light Primary | Paul Iro | M | Gospel Light CHS |
2931 | Gospel Light Primary | Rosemary Palusi | F | Gospel Light CHS |
2932 | Gospel Light Primary | Shelinta Lirma | F | Gospel Light CHS |
2933 | Gospel Light Primary | Victoria Teiwang | F | Gospel Light CHS |
2934 | Gounabusu Primary | A'ari Joyce | F | Gounabusu CHS |
2935 | Gounabusu Primary | Belden Metolo | F | Gounabusu CHS |
2936 | Gounabusu Primary | Beven Japhester | M | Gounabusu CHS |
2937 | Gounabusu Primary | Bobby Dalcy | F | Gounabusu CHS |
2938 | Gounabusu Primary | Ella Jenty | F | Gounabusu CHS |
2939 | Gounabusu Primary | Fowai John | M | Gounabusu CHS |
2940 | Gounabusu Primary | Genibata Elvina | F | Gounabusu CHS |
2941 | Gounabusu Primary | Ivan Jenjen | F | Gounabusu CHS |
2942 | Gounabusu Primary | Jack Tracy | F | Gounabusu CHS |
2943 | Gounabusu Primary | Jeffery Alick | M | Gounabusu CHS |
2944 | Gounabusu Primary | Laete'ebo Miriel | F | Gounabusu CHS |
2945 | Gounabusu Primary | Laubasi Clifton | M | Gounabusu CHS |
2946 | Gounabusu Primary | Misiala Elisah | F | Gounabusu CHS |
2947 | Gounabusu Primary | Oifiru Maelyn | F | Gounabusu CHS |
2948 | Gounabusu Primary | Peter Jack | M | Gounabusu CHS |
2949 | Gounabusu Primary | Samia George | M | Gounabusu CHS |
2950 | Gounabusu Primary | Severino Alison | F | Gounabusu CHS |
2951 | Gounabusu Primary | Silamo Waxley | M | Gounabusu CHS |
2952 | Gounabusu Primary | Tagonabata Jenty | F | Gounabusu CHS |
2953 | Gounabusu Primary | Teramo Jeremy | M | Gounabusu CHS |
2954 | Goveo Primary | Anna Sherina | F | Lilika CHS |
2955 | Goveo Primary | Bob Randy | M | Lilika CHS |
2956 | Goveo Primary | Jage Rollistar | M | Lilika CHS |
2957 | Goveo Primary | Joyce Sallyn | F | Lilika CHS |
2958 | Goveo Primary | Kosogano David | M | Lilika CHS |
2959 | Goveo Primary | Lito Veronica | F | Lilika CHS |
2960 | Goveo Primary | Nerville Ziza | M | Selwyn College |
2961 | Goveo Primary | Ofo Humphrey | M | Lilika CHS |
2962 | Goveo Primary | Patwin Lavai | M | Guguha CHS |
2963 | Goveo Primary | Rata Hubert | M | Lilika CHS |
2964 | Goveo Primary | Rovale Clarence | M | Lilika CHS |
2965 | Goveo Primary | Sebastina Chrisma | F | Lilika CHS |
2966 | Goveo Primary | Suna Sam | M | Lilika CHS |
2967 | Guguha Primary | Adelina Ronu | F | Lilika CHS |
2968 | Guguha Primary | Advent Gone | M | Guguha CHS |
2969 | Guguha Primary | Alex Poki | M | Guguha CHS |
2970 | Guguha Primary | Andrea Rakeli | F | Barasile CHS |
2971 | Guguha Primary | Antia Briana | F | Guguha CHS |
2972 | Guguha Primary | Beglen Ivon | F | Guguha CHS |
2973 | Guguha Primary | Ben Rubaha | M | Lilika CHS |
2974 | Guguha Primary | Benard Jimson | M | Lilika CHS |
2975 | Guguha Primary | Brian Posamana | M | Allardyce PSS |
2976 | Guguha Primary | Carolyn Sepina | F | Guguha CHS |
2977 | Guguha Primary | Ceathleen Linda | F | Guguha CHS |
2978 | Guguha Primary | Chrisma Hilda | F | Allardyce PSS |
2979 | Guguha Primary | Dalcy Mevis | F | Guguha CHS |
2980 | Guguha Primary | Darren Pitu | M | Allardyce PSS |
2981 | Guguha Primary | Desina Ferolish | F | Sir Duddley Tuti College |
2982 | Guguha Primary | Edward Fox | M | Guguha CHS |
2983 | Guguha Primary | Elena Farita | F | Guguha CHS |
2984 | Guguha Primary | Elizabeth Linny | F | Guguha CHS |
2985 | Guguha Primary | Ella Bako | F | Guguha CHS |
2986 | Guguha Primary | Florence Gaseglea | F | Muana CHS |
2987 | Guguha Primary | Francis Due | M | Lilika CHS |
2988 | Guguha Primary | Freshlyn Authegna | F | Allardyce PSS |
2989 | Guguha Primary | Galdwin Atkin | M | Lilika CHS |
2990 | Guguha Primary | Gilson Holsmae | M | Guguha CHS |
2991 | Guguha Primary | Jeddy Geeman | M | Jejevo CHS |
2992 | Guguha Primary | Jerry Smith | M | Guguha CHS |
2993 | Guguha Primary | Jessie Ivy | F | Guguha CHS |
2994 | Guguha Primary | Jillian Kotela | F | Allardyce PSS |
2995 | Guguha Primary | Jonas Mado | M | Allardyce PSS |
2996 | Guguha Primary | Joyce Nazilas | F | Guguha CHS |
2997 | Guguha Primary | Julia Saniara | F | Guguha CHS |
2998 | Guguha Primary | Junior Rados | M | Guguha CHS |
2999 | Guguha Primary | Junior Seda | M | Guguha CHS |
3000 | Guguha Primary | Karen Amina | F | Lilika CHS |
3001 | Guguha Primary | Leslyn Susan | F | Guguha CHS |
3002 | Guguha Primary | Luke Elomana | M | Guguha CHS |
3003 | Guguha Primary | Martin Gifton | M | Guguha CHS |
3004 | Guguha Primary | Mirrian Nelsy | F | Guguha CHS |
3005 | Guguha Primary | Mishack Legu | M | Lilika CHS |
3006 | Guguha Primary | Monica Efa | F | Visena CHS |
3007 | Guguha Primary | Moses Namhagita | M | Guguha CHS |
3008 | Guguha Primary | Nelisa Tamina | F | Guguha CHS |
3009 | Guguha Primary | Ornest Humphery | M | Allardyce PSS |
3010 | Guguha Primary | Puddy Divine | M | Allardyce PSS |
3011 | Guguha Primary | Rachel Gai | F | Muana CHS |
3012 | Guguha Primary | Ramsi Glenwalen | M | Lilika CHS |
3013 | Guguha Primary | Rosalyn Mavlyn | F | Sir Duddley Tuti College |
3014 | Guguha Primary | Rosepaniel Gasethegna | F | Guguha CHS |
3015 | Guguha Primary | Saelyn Maelasopa | F | Guguha CHS |
3016 | Guguha Primary | Selma Melden | F | Guguha CHS |
3017 | Guguha Primary | Stallone Osley | M | Guguha CHS |
3018 | Guguha Primary | Susan Oli | F | Guguha CHS |
3019 | Guguha Primary | Wright Rofeni | M | Guguha CHS |
3020 | Guguha Primary | Zephaniah Meleha | M | Allardyce PSS |
3021 | Guguha Primary | Zileah Sima | F | Guguha CHS |
3022 | Gwaiau Primary | Alinga Laurick | M | Gwaiau CHS |
3023 | Gwaiau Primary | Erekona Ryan | M | Gwaiau CHS |
3024 | Gwaiau Primary | Faliaia Heylyn | F | Gwaiau CHS |
3025 | Gwaiau Primary | Otamauri Margaret | F | Arnon Atomea PSS |
3026 | Gwaiau Primary | Suluomea Linton | M | Gwaiau CHS |
3027 | Gwaidingale Primary | Ali Adrian | M | Gwaidingale CHS |
3028 | Gwaidingale Primary | Alice.R | F | Gwaidingale CHS |
3029 | Gwaidingale Primary | Aneth .Asu | F | Gwaidingale CHS |
3030 | Gwaidingale Primary | Angela .D | F | Gwaidingale CHS |
3031 | Gwaidingale Primary | Angelisa Fofala | F | Gwaidingale CHS |
3032 | Gwaidingale Primary | Arnold.F | M | Gwaidingale CHS |
3033 | Gwaidingale Primary | Babra Salu | F | Gwaidingale CHS |
3034 | Gwaidingale Primary | Benjamin.K | M | Gwaidingale CHS |
3035 | Gwaidingale Primary | Beverlyn.K | F | Gwaidingale CHS |
3036 | Gwaidingale Primary | Chris Elijah | M | Gwaidingale CHS |
3037 | Gwaidingale Primary | Cinthia.T | F | Gwaidingale CHS |
3038 | Gwaidingale Primary | David .M | M | Gwaidingale CHS |
3039 | Gwaidingale Primary | Dickson Kwala | M | Gwaidingale CHS |
3040 | Gwaidingale Primary | Eddie .T | M | Gwaidingale CHS |
3041 | Gwaidingale Primary | Elisaha.T | M | Gwaidingale CHS |
3042 | Gwaidingale Primary | Elizabeth .A | F | Gwaidingale CHS |
3043 | Gwaidingale Primary | Elsaam.T | M | Gwaidingale CHS |
3044 | Gwaidingale Primary | Emmanuel.H | F | Gwaidingale CHS |
3045 | Gwaidingale Primary | Emmauel .K | M | Gwaidingale CHS |
3046 | Gwaidingale Primary | Eugene.S | M | Gwaidingale CHS |
3047 | Gwaidingale Primary | Fred Fono | M | Gwaidingale CHS |
3048 | Gwaidingale Primary | Hansty.R | F | Gwaidingale CHS |
3049 | Gwaidingale Primary | Hendry.L | M | Gwaidingale CHS |
3050 | Gwaidingale Primary | Hyansel.T | M | Aligegeo PSS |
3051 | Gwaidingale Primary | Hylla Maelanga | M | Gwaidingale CHS |
3052 | Gwaidingale Primary | Ishmael Tome | M | Gwaidingale CHS |
3053 | Gwaidingale Primary | Jamarine.L | M | Gwaidingale CHS |
3054 | Gwaidingale Primary | Janet.S | F | Gwaidingale CHS |
3055 | Gwaidingale Primary | Japhlet.G | M | Gwaidingale CHS |
3056 | Gwaidingale Primary | Jason.F | M | Gwaidingale CHS |
3057 | Gwaidingale Primary | Jaydon .D | M | Gwaidingale CHS |
3058 | Gwaidingale Primary | Jaylista .A | M | Gwaidingale CHS |
3059 | Gwaidingale Primary | Jenol.M | M | Gwaidingale CHS |
3060 | Gwaidingale Primary | Jessie.T | M | Gwaidingale CHS |
3061 | Gwaidingale Primary | Jodah.T | M | Gwaidingale CHS |
3062 | Gwaidingale Primary | Joe .M | M | Aligegeo PSS |
3063 | Gwaidingale Primary | John Kwaia | M | Gwaidingale CHS |
3064 | Gwaidingale Primary | John Maerii | M | Gwaidingale CHS |
3065 | Gwaidingale Primary | John Sabio | M | Gwaidingale CHS |
3066 | Gwaidingale Primary | John.A | M | Gwaidingale CHS |
3067 | Gwaidingale Primary | Jones.N | M | Gwaidingale CHS |
3068 | Gwaidingale Primary | Joseph.K | M | Gwaidingale CHS |
3069 | Gwaidingale Primary | Joy Safina | F | Gwaidingale CHS |
3070 | Gwaidingale Primary | Joy.S | F | Gwaidingale CHS |
3071 | Gwaidingale Primary | Joycelyn Alarii | F | Gwaidingale CHS |
3072 | Gwaidingale Primary | Junior .M | M | Gwaidingale CHS |
3073 | Gwaidingale Primary | Lanita .S | F | Gwaidingale CHS |
3074 | Gwaidingale Primary | Lawrence.J | M | Gwaidingale CHS |
3075 | Gwaidingale Primary | Lesly .F | M | Gwaidingale CHS |
3076 | Gwaidingale Primary | Lina Saku | F | Gwaidingale CHS |
3077 | Gwaidingale Primary | Lineth Hino | F | Gwaidingale CHS |
3078 | Gwaidingale Primary | Linton.T | F | Gwaidingale CHS |
3079 | Gwaidingale Primary | Lovelyn .B | F | Gwaidingale CHS |
3080 | Gwaidingale Primary | Marion.M | M | Gwaidingale CHS |
3081 | Gwaidingale Primary | Melisa.S | M | Gwaidingale CHS |
3082 | Gwaidingale Primary | Meltus .K | F | Gwaidingale CHS |
3083 | Gwaidingale Primary | Mercy.S | F | Gwaidingale CHS |
3084 | Gwaidingale Primary | Michael.M | M | Gwaidingale CHS |
3085 | Gwaidingale Primary | Michael.S | M | Gwaidingale CHS |
3086 | Gwaidingale Primary | Miclince. L | M | Aligegeo PSS |
3087 | Gwaidingale Primary | Norma .U | M | Gwaidingale CHS |
3088 | Gwaidingale Primary | Patricia.S | F | Gwaidingale CHS |
3089 | Gwaidingale Primary | Paul.O | M | Gwaidingale CHS |
3090 | Gwaidingale Primary | Pauline | F | Gwaidingale CHS |
3091 | Gwaidingale Primary | Peter Laumae | M | Gwaidingale CHS |
3092 | Gwaidingale Primary | Phison .M | M | Gwaidingale CHS |
3093 | Gwaidingale Primary | Presly.N | F | Gwaidingale CHS |
3094 | Gwaidingale Primary | Pritus.E | F | Gwaidingale CHS |
3095 | Gwaidingale Primary | Rachael One | F | Gwaidingale CHS |
3096 | Gwaidingale Primary | Rex Aofia | M | Gwaidingale CHS |
3097 | Gwaidingale Primary | Rex Teleadalo | M | Gwaidingale CHS |
3098 | Gwaidingale Primary | Rosanta .F | F | Gwaidingale CHS |
3099 | Gwaidingale Primary | Roselyn .E | F | Gwaidingale CHS |
3100 | Gwaidingale Primary | Ruth.S | F | Gwaidingale CHS |
3101 | Gwaidingale Primary | Serah .F | F | Gwaidingale CHS |
3102 | Gwaidingale Primary | Silvia Siu | F | Gwaidingale CHS |
3103 | Gwaidingale Primary | Sima.S | F | Gwaidingale CHS |
3104 | Gwaidingale Primary | Simon Justice | M | Gwaidingale CHS |
3105 | Gwaidingale Primary | Stephany.D | M | Gwaidingale CHS |
3106 | Gwaidingale Primary | Susan.A | F | Gwaidingale CHS |
3107 | Gwaidingale Primary | Timothy.M | M | Gwaidingale CHS |
3108 | Gwaidingale Primary | Tony Daloabata | M | Gwaidingale CHS |
3109 | Gwaidingale Primary | Warick .M | M | Gwaidingale CHS |
3110 | Gwaigeo Primary | Ma'eriri Jemuel | F | Selwyn College |
3111 | Gwaigeo Primary | Abeau Kamusu Ian | M | Gwaigeo CHS |
3112 | Gwaigeo Primary | Ala'ani Fisher | M | Gwaigeo CHS |
3113 | Gwaigeo Primary | Collinso Jessy | M | Gwaigeo CHS |
3114 | Gwaigeo Primary | Efomaea Annet | F | Gwaigeo CHS |
3115 | Gwaigeo Primary | Ezy Aron | M | Gwaigeo CHS |
3116 | Gwaigeo Primary | Florence Kalen | F | Kilusakwalo CHS |
3117 | Gwaigeo Primary | Gauakalo Samuel | M | Aligegeo PSS |
3118 | Gwaigeo Primary | Gelani Farina | F | Gwaigeo CHS |
3119 | Gwaigeo Primary | Hagi Everlyn | F | Gwaigeo CHS |
3120 | Gwaigeo Primary | Hane Walton | M | Fulisango CHS |
3121 | Gwaigeo Primary | Hiu Sandra | F | Aligegeo PSS |
3122 | Gwaigeo Primary | Iro Ishmael | M | Gwaigeo CHS |
3123 | Gwaigeo Primary | Kaki Rosina | F | Gwaigeo CHS |
3124 | Gwaigeo Primary | Kobiao Margareth | F | Gwaigeo CHS |
3125 | Gwaigeo Primary | Kobi'au David Jnr | M | Gwaigeo CHS |
3126 | Gwaigeo Primary | Kobiloko Philip | M | Gwaigeo CHS |
3127 | Gwaigeo Primary | Ko'obira Isabel | F | Gwaigeo CHS |
3128 | Gwaigeo Primary | Maelabu Alice | F | Gwaigeo CHS |
3129 | Gwaigeo Primary | Metol Kwalana | F | Gwaigeo CHS |
3130 | Gwaigeo Primary | Mia Lilly | F | Aligegeo PSS |
3131 | Gwaigeo Primary | Nelma Blondie Lovinter | F | Gwaigeo CHS |
3132 | Gwaigeo Primary | Ramo Justin | M | Aligegeo PSS |
3133 | Gwaigeo Primary | Sakumae Lise | M | Gwaigeo CHS |
3134 | Gwaigeo Primary | Sangona Selina | F | Aligegeo PSS |
3135 | Gwaigeo Primary | Saomae Manasseh | M | Gwaigeo CHS |
3136 | Gwaigeo Primary | Sogo Hatsy | M | Gwaigeo CHS |
3137 | Gwaigeo Primary | Tomu Michael | M | Gwaigeo CHS |
3138 | Gwaigeo Primary | Ugali William | M | Gwaigeo CHS |
3139 | Gwaigeo Primary | Walter Ezekiel | M | Gwaigeo CHS |
3140 | Gwaunafau Primary | Gilosia Laygin | F | Gwaunafau CHS |
3141 | Gwaunafau Primary | Solodia Junior | M | Gwaunafau CHS |
3142 | Gwaunafau Primary | Timi Albert | M | Gwaunafau CHS |
3143 | Gwaunafau Primary | Victoria Ellen | F | Gwaunafau CHS |
3144 | Gwaunasu Primary | Badley Max | M | Gwaunasu CHS |
3145 | Gwaunasu Primary | Darren Molea | M | Gwaunasu CHS |
3146 | Gwaunasu Primary | Eddalyn Ruthlyn | F | Gwaunasu CHS |
3147 | Gwaunasu Primary | Fred Balou | M | Gwaunasu CHS |
3148 | Gwaunasu Primary | Hudson Dara | M | Gwaunasu CHS |
3149 | Gwaunasu Primary | Jeremiah Daukona | M | Gwaunasu CHS |
3150 | Gwaunasu Primary | Judith Tosi | F | Gwaunasu CHS |
3151 | Gwaunasu Primary | Lanisha Ati | F | Gwaunasu CHS |
3152 | Gwaunasu Primary | Margaret Birifoa | F | Gwaunasu CHS |
3153 | Gwaunasu Primary | Marie Fafale | F | Gwaunasu CHS |
3154 | Gwaunasu Primary | Marylyn Martin | F | Gwaunasu CHS |
3155 | Gwaunasu Primary | Meverlyn Simeon | F | Gwaunasu CHS |
3156 | Gwaunasu Primary | Modester Tosai | F | Gwaunasu CHS |
3157 | Gwaunasu Primary | Peter Gwali | M | Gwaunasu CHS |
3158 | Gwaunasu Primary | Rayan Fred | M | Gwaunasu CHS |
3159 | Gwaunasu Primary | Richard Dara | M | Gwaunasu CHS |
3160 | Gwaunasu Primary | Samantha Jenny | F | Gwaunasu CHS |
3161 | Gwaunasu Primary | Suiga Samson | M | Gwaunasu CHS |
3162 | Gwaunasu Primary | Takanadi Nathaniel | M | Gwaunasu CHS |
3163 | Gwaunasu Primary | Tsunalyn Anga | F | Gwaunasu CHS |
3164 | Gwaunasu Primary | Vincent Maenu | M | Gwaunasu CHS |
3165 | Gwounatolo Primary | Alison Soeasi | F | Gwounatolo CHS |
3166 | Gwounatolo Primary | David Berry | M | Gwounatolo CHS |
3167 | Gwounatolo Primary | Diana Selo | F | Gwounatolo CHS |
3168 | Gwounatolo Primary | Doreen Adison | F | Gwounatolo CHS |
3169 | Gwounatolo Primary | Elizabeth Kofe | F | Gwounatolo CHS |
3170 | Gwounatolo Primary | Esther Kiriau | F | Gwounatolo CHS |
3171 | Gwounatolo Primary | Hadassah Trevor | F | Gwounatolo CHS |
3172 | Gwounatolo Primary | Hansford Aumanu | M | Gwounatolo CHS |
3173 | Gwounatolo Primary | Ireen Ofai | F | Gwounatolo CHS |
3174 | Gwounatolo Primary | James Anita | M | Gwounatolo CHS |
3175 | Gwounatolo Primary | James Tome | M | Gwounatolo CHS |
3176 | Gwounatolo Primary | John Oden | M | Gwounatolo CHS |
3177 | Gwounatolo Primary | John Suluna | M | Gwounatolo CHS |
3178 | Gwounatolo Primary | Julie Jean | F | Gwounatolo CHS |
3179 | Gwounatolo Primary | Junior Peter | M | Gwounatolo CHS |
3180 | Gwounatolo Primary | Leny Malao | M | Gwounatolo CHS |
3181 | Gwounatolo Primary | Luise Tara | F | Gwounatolo CHS |
3182 | Gwounatolo Primary | Masiala Akao | F | Gwounatolo CHS |
3183 | Gwounatolo Primary | May Fox | F | Gwounatolo CHS |
3184 | Gwounatolo Primary | Michael Berry | M | Gwounatolo CHS |
3185 | Gwounatolo Primary | Michael Samani | M | Gwounatolo CHS |
3186 | Gwounatolo Primary | Micky Tagi | M | Gwounatolo CHS |
3187 | Gwounatolo Primary | Noel Samo | M | Gwounatolo CHS |
3188 | Gwounatolo Primary | Paul Ben | M | Gwounatolo CHS |
3189 | Gwounatolo Primary | Reginal Waiti | M | Gwounatolo CHS |
3190 | Gwounatolo Primary | Rose Oeta | F | Gwounatolo CHS |
3191 | Gwounatolo Primary | Seni Gwali | M | Gwounatolo CHS |
3192 | Gwounatolo Primary | Stephen Terry | M | Gwounatolo CHS |
3193 | Gwounatolo Primary | Teresah Tegu | F | Gwounatolo CHS |
3194 | Gwounatolo Primary | William Seda | M | Gwounatolo CHS |
3195 | Gwou'ulu Primary | Bethy Grace | F | Gwou'ulu CHS |
3196 | Gwou'ulu Primary | Daniel Thompson | M | Gwou'ulu CHS |
3197 | Gwou'ulu Primary | Elwyn Faoka | M | Gwou'ulu CHS |
3198 | Gwou'ulu Primary | Flory Taeta | F | Gwou'ulu CHS |
3199 | Gwou'ulu Primary | Fostina Martha | F | Gwou'ulu CHS |
3200 | Gwou'ulu Primary | Jack Wara | M | Gwou'ulu CHS |
3201 | Gwou'ulu Primary | Jasper Ologa | M | Gwou'ulu CHS |
3202 | Gwou'ulu Primary | John Morikana | M | Gwou'ulu CHS |
3203 | Gwou'ulu Primary | Lucy Nokia | F | Gwou'ulu CHS |
3204 | Gwou'ulu Primary | Mary Ologa | F | Gwou'ulu CHS |
3205 | Gwou'ulu Primary | Mercy Fred | F | Gwou'ulu CHS |
3206 | Gwou'ulu Primary | Paul Mark | M | Gwou'ulu CHS |
3207 | Gwou'ulu Primary | Peter Okai | M | Gwou'ulu CHS |
3208 | Gwou'ulu Primary | Roy Evans | M | Gwou'ulu CHS |
3209 | Gwou'ulu Primary | Ruben Kofela | M | Gwou'ulu CHS |
3210 | Gwou'ulu Primary | Sally Laua | F | Gwou'ulu CHS |
3211 | Gwou'ulu Primary | Stephany Narii | F | Gwou'ulu CHS |
3212 | Gwou'ulu Primary | Tom Kepanua | M | Gwou'ulu CHS |
3213 | Gwou'ulu Primary | Veronica Samole | F | Gwou'ulu CHS |
3214 | Gwou'ulu Primary | Yandu Laufilu | M | Gwou'ulu CHS |
3215 | Ha'a Primary | Dorah Maria | F | Halavo CHS |
3216 | Ha'a Primary | Keina Maria | F | Halavo CHS |
3217 | Ha'a Primary | Kunu Derick | M | Halavo CHS |
3218 | Ha'a Primary | Lobu Draddly | M | Halavo CHS |
3219 | Ha'a Primary | Lydia Kibo | F | Siota PSS |
3220 | Ha'a Primary | Tago Luke | M | Siota PSS |
3221 | Ha'apai Primary | Agagi Kunahiti | F | Dunde CHS |
3222 | Ha'apai Primary | Charlyn Noserade | F | Dunde CHS |
3223 | Ha'apai Primary | Eljay Jobeth | M | Dunde CHS |
3224 | Ha'apai Primary | Francina Gerehe | F | Dunde CHS |
3225 | Ha'apai Primary | Iwine Huratana | M | Dunde CHS |
3226 | Ha'apai Primary | James Padakolo | M | Dunde CHS |
3227 | Ha'apai Primary | Janella Padakolo | F | Dunde CHS |
3228 | Ha'apai Primary | Laheki Rove | M | Dunde CHS |
3229 | Ha'apai Primary | Melin Buka | F | Dunde CHS |
3230 | Ha'apai Primary | Ruelma Tooler | F | Dunde CHS |
3231 | Ha'apai Primary | Selidao Telmika Kimi | F | Dunde CHS |
3232 | Ha'apai Primary | Simon Lekamas | M | Dunde CHS |
3233 | Ha'apai Primary | Thomas Zio | M | Dunde CHS |
3234 | Ha'apai Primary | Varane Kekevu | M | Beulah PSS |
3235 | Hada Primary | Anuimou Troy | M | Tawaraha CHS |
3236 | Hada Primary | Mae Janet | F | Tawatana CHS |
3237 | Hada Primary | Maesi Philipa | M | Tawaraha CHS |
3238 | Hada Primary | Nahu C-Jay | M | Tawaraha CHS |
3239 | Hada Primary | Nunu Leah | F | Tawaraha CHS |
3240 | Hada Primary | Reresi Raylyn | F | Tawaraha CHS |
3241 | Hada Primary | Rete Christina | F | Tawaraha CHS |
3242 | Hada Primary | Tafe Margret | M | Tawaraha CHS |
3243 | Hae Primary | Ano Tylea | M | Hae CHS |
3244 | Hae Primary | Fox Lent | F | Hae CHS |
3245 | Hae Primary | Harrine Daffry | M | Hae CHS |
3246 | Hae Primary | Idufoa Alison | F | Hae CHS |
3247 | Hae Primary | Jeneal Wate | F | Waimapuru NSS |
3248 | Hae Primary | Kangova Tony | M | Hae CHS |
3249 | Hae Primary | Kareheu Fredence | F | Hae CHS |
3250 | Hae Primary | Lakaniu Jenina | F | Hae CHS |
3251 | Hae Primary | Magret Puia | F | Siota PSS |
3252 | Hae Primary | Melotu Wilfred | M | Pamua NSS |
3253 | Hae Primary | Saravania Philip | M | Hae CHS |
3254 | Hae Primary | Sasma Alice | F | Hae CHS |
3255 | Hae Primary | Tekulu Leban | M | Hae CHS |
3256 | Hae Primary | Tenebrae Novelty | F | Hae CHS |
3257 | Hae Primary | Walex Andrew | M | Hae CHS |
3258 | Hae Primary | Watetoro Jesica | F | Hae CHS |
3259 | Hagaruhi Primary | Jaymin Suihara | M | Waimapuru NSS |
3260 | Hagaruhi Primary | Kaku Benstin | M | Hagaruhi CHS |
3261 | Hagaruhi Primary | Koroni Cristal | F | Hagaruhi CHS |
3262 | Hagaruhi Primary | Maia Julieth | F | Hagaruhi CHS |
3263 | Hagaruhi Primary | Sira Dillam | M | Hagaruhi CHS |
3264 | Hagaruhi Primary | Tau Kelinda | F | Hagaruhi CHS |
3265 | Hagaruhi Primary | Taua Mordy | F | Hagaruhi CHS |
3266 | Hagaruhi Primary | Tauni Bratlina | F | Hagaruhi CHS |
3267 | Hagaruhi Primary | Toraoha Junita | F | Hagaruhi CHS |
3268 | Hagaura Primary | Beá Shiella | F | Tawatana CHS |
3269 | Hagaura Primary | Chrima Alvelyn | F | Tawatana CHS |
3270 | Hagaura Primary | Haáboreara Anson | M | Tawatana CHS |
3271 | Hagaura Primary | Karipo Samuel | M | Tawatana CHS |
3272 | Hagaura Primary | Mae Alistor | M | Tawatana CHS |
3273 | Hagaura Primary | Maefasia Steward | M | Tawatana CHS |
3274 | Hagaura Primary | Orihaá Drussalyn | F | Tawatana CHS |
3275 | Hagaura Primary | Saubeaharo Evalyn | F | Tawatana CHS |
3276 | Hagaura Primary | Saununuhi Philmah | F | Tawatana CHS |
3277 | Hagaura Primary | Sebia Obrey | M | Tawatana CHS |
3278 | Hagaura Primary | Siba Francina | F | Tawatana CHS |
3279 | Hagaura Primary | Tahaádora Emmanuel | M | Tawatana CHS |
3280 | Hageulu Primary | Barth Charlson | M | Visena CHS |
3281 | Hageulu Primary | Elo Ruth | F | Visena CHS |
3282 | Hageulu Primary | Fadau Kedrick | M | Visena CHS |
3283 | Hageulu Primary | Faoso Manehia | M | Sir Duddley Tuti College |
3284 | Hageulu Primary | Gasekeli Delma | F | Visena CHS |
3285 | Hageulu Primary | Gasethe Hilda | F | Visena CHS |
3286 | Hageulu Primary | Gasevoti Debora | F | Visena CHS |
3287 | Hageulu Primary | Hubert John | M | Visena CHS |
3288 | Hageulu Primary | Jenny Flora | F | Visena CHS |
3289 | Hageulu Primary | Meimana Marisa | F | Sir Duddley Tuti College |
3290 | Hageulu Primary | Merinda Kezilyn Vahia | F | Visena CHS |
3291 | Hageulu Primary | Mono Kathleen | F | Visena CHS |
3292 | Hageulu Primary | Nathaniel Willie | M | Visena CHS |
3293 | Hageulu Primary | Ninani Culwin | M | Visena CHS |
3294 | Hageulu Primary | Noelyn Jellinta | F | Visena CHS |
3295 | Hageulu Primary | Saru Silas | M | Visena CHS |
3296 | Hageulu Primary | Udu Elsie | F | Visena CHS |
3297 | Haiparia Primary | Albert Lea | M | Tenakoga Adventist CHS |
3298 | Haiparia Primary | Moru Lidi | F | Bubunuhu CHS |
3299 | Haiparia Primary | Roina Puisasa | F | Betikama NSS |
3300 | Halavo Primary | Boko Susan | F | Halavo CHS |
3301 | Halavo Primary | Bonga Wilton | M | Halavo CHS |
3302 | Halavo Primary | Glynse Stevens | F | Halavo CHS |
3303 | Halavo Primary | Hardlyn Mela | F | Siota PSS |
3304 | Halavo Primary | Harry Calwin | M | Halavo CHS |
3305 | Halavo Primary | Issac Bulupenu | M | Siota PSS |
3306 | Halavo Primary | Kela Michael | M | Halavo CHS |
3307 | Halavo Primary | Koe Ann | F | Halavo CHS |
3308 | Halavo Primary | Kuali James | M | Halavo CHS |
3309 | Halavo Primary | Kubolu Silas | M | Halavo CHS |
3310 | Halavo Primary | Rhiko Cathrine | F | Halavo CHS |
3311 | Halavo Primary | Susan Bako | F | King George VI NSS |
3312 | Halavo Primary | Tome Cathlyn | F | Halavo CHS |
3313 | Halisi Primary | Alister Viulu | F | Halisi CHS |
3314 | Halisi Primary | Amelia George Meli | F | Goldie College |
3315 | Halisi Primary | Belisina Muse | F | Halisi CHS |
3316 | Halisi Primary | Cliffton E. Ralosi | M | Halisi CHS |
3317 | Halisi Primary | Colin Sukaria | M | Halisi CHS |
3318 | Halisi Primary | Frentina Takopulu | F | Halisi CHS |
3319 | Halisi Primary | Julina S.Doris | F | Halisi CHS |
3320 | Halisi Primary | Junially Eddie | F | Halisi CHS |
3321 | Halisi Primary | Linda Piqe | F | Beulah PSS |
3322 | Halisi Primary | Mcleen Kabo | M | Halisi CHS |
3323 | Halisi Primary | Nizal Kera | M | Halisi CHS |
3324 | Halisi Primary | Trina Wickham | F | Vonunu NSS |
3325 | Hamariko Primary | Behu Keryn | F | Pamua NSS |
3326 | Hamariko Primary | Bridget Korina | F | Waimapuru NSS |
3327 | Hamariko Primary | Dauasi Julia | F | Hamariko CHS |
3328 | Hamariko Primary | Eunice Hagasuramo | F | Waimapuru NSS |
3329 | Hamariko Primary | Kabanaraha Charlyn | F | Hamariko CHS |
3330 | Hamariko Primary | Katarau Demina | F | Hamariko CHS |
3331 | Hamariko Primary | Koa Lilly | F | Hamariko CHS |
3332 | Hamariko Primary | Mane Dela | M | Hamariko CHS |
3333 | Hamariko Primary | Marau Rolf | M | Hamariko CHS |
3334 | Hamariko Primary | Nairiapu Saint | M | Hamariko CHS |
3335 | Hamariko Primary | Selastoine Nahumae | M | Waimapuru NSS |
3336 | Hamariko Primary | Siwa Margret | F | Hamariko CHS |
3337 | Hamariko Primary | Takolo Mondilyn | M | Hamariko CHS |
3338 | Hamariko Primary | Tarokari Jayd | M | Hamariko CHS |
3339 | Hamariko Primary | Tawaia Matina | F | F M Campbell CHS |
3340 | Hamariko Primary | Waitara Jaymin | M | Hamariko CHS |
3341 | Harapa Primary | Diana Fimalyn | F | St.John BoscoTuha CHS |
3342 | Harapa Primary | Eneri Kaura | M | St.John BoscoTuha CHS |
3343 | Harapa Primary | John Teteki | M | St.John BoscoTuha CHS |
3344 | Harapa Primary | Joseph Qorae | M | St.John BoscoTuha CHS |
3345 | Harapa Primary | Maere Miriam | F | St.John BoscoTuha CHS |
3346 | Harapa Primary | Maretana Leo | M | St.John BoscoTuha CHS |
3347 | Harapa Primary | Paul Raofa | M | St.John BoscoTuha CHS |
3348 | Harapa Primary | Teresa Rosario | F | St.John BoscoTuha CHS |
3349 | Harisi Primary | Isuamane Jenifer | F | Maroupaina CHS |
3350 | Harisi Primary | Patanikini Gladis | F | Maroupaina CHS |
3351 | Harisi Primary | Rakawauri Cliffix | M | Maroupaina CHS |
3352 | Harisi Primary | Ririoa Messie | M | Maroupaina CHS |
3353 | Harisi Primary | Rorehana Nalex | M | Maroupaina CHS |
3354 | Harisi Primary | Takaia Grace | F | Maroupaina CHS |
3355 | Harisi Primary | Toromapisi Everlyn | F | Maroupaina CHS |
3356 | Haroro Primary | Banina Bethrish | F | Leitongo CHS |
3357 | Haroro Primary | Bradly Conlius | M | Siota PSS |
3358 | Haroro Primary | Erino Perfect | M | Leitongo CHS |
3359 | Haroro Primary | Gela Hilda | F | Leitongo CHS |
3360 | Haroro Primary | Jemmy Sasaka | M | Siota PSS |
3361 | Haroro Primary | Kigo Ashly Fred | M | Leitongo CHS |
3362 | Haroro Primary | Ligau Hesper | M | Leitongo CHS |
3363 | Haroro Primary | Moha Melchior Douglas | M | Leitongo CHS |
3364 | Haroro Primary | Oko Jessy | F | Leitongo CHS |
3365 | Haroro Primary | Pukani John | M | Leitongo CHS |
3366 | Haroro Primary | Puku Joylyn | F | Leitongo CHS |
3367 | Haroro Primary | Sai Jessie | F | Leitongo CHS |
3368 | Haroro Primary | Sapini Daddly | M | Leitongo CHS |
3369 | Haroro Primary | Sela Julior | M | Leitongo CHS |
3370 | Hatodea Primary | Billy Gabby | M | Manaoba CHS |
3371 | Hatodea Primary | Billy Richard | M | Manaoba CHS |
3372 | Hatodea Primary | Diana Hendry | F | Manaoba CHS |
3373 | Hatodea Primary | Everlyn George | F | Manaoba CHS |
3374 | Hatodea Primary | Janet John | F | Manaoba CHS |
3375 | Hatodea Primary | Merry Hendry | F | Manaoba CHS |
3376 | Hatodea Primary | Michael Sale | M | Manaoba CHS |
3377 | Hatodea Primary | Michelle Bua Mae | F | Manaoba CHS |
3378 | Hatodea Primary | Nelly Tafai | F | Manaoba CHS |
3379 | Hatodea Primary | Rex Tuita | M | Manaoba CHS |
3380 | Hatodea Primary | Rose Redly | F | Manaoba CHS |
3381 | Hatodea Primary | Tafai Makabo | F | Manaoba CHS |
3382 | Hatodea Primary | Veronica Alamoa | F | Manaoba CHS |
3383 | Hatodea Primary | Veronica Stanley | F | Manaoba CHS |
3384 | Hauale Primary | Leotina Neslyn | F | Wanderer Bay CHS |
3385 | Hauale Primary | Rauna Apolinare | M | Tiaro CHS |
3386 | Hauale Primary | Sura Anthony | M | Kukudu NSS |
3387 | Hauale Primary | Tangi Jack | M | Su’u NSS |
3388 | Hauale Primary | Valena Desmond Junior | M | Tangarare PSS |
3389 | Haura Primary | Karamo Macklyn | F | Haura CHS |
3390 | Haura Primary | Mae Cathrine | F | Sogotiwa CHS |
3391 | Haura Primary | Mamu Rodinah | F | Haura CHS |
3392 | Haura Primary | Patistina Royna | F | Haura CHS |
3393 | Haura Primary | Ruphino Nongi | F | Waimapuru NSS |
3394 | Haura Primary | Suaritawa Janistar | M | Pawa PSS |
3395 | Haura Primary | Tarona Sam | M | Haura CHS |
3396 | Haura Primary | Titimae Vanessah | F | Haura CHS |
3397 | Haura Primary | Wuri Felix Ray | M | Haura CHS |
3398 | Hauta Primary | Haga Colson | F | Waita CHS |
3399 | Hauta Primary | Haga Helinda | F | Waita CHS |
3400 | Hauta Primary | Hagasusuga Evan | F | Pamua NSS |
3401 | Hauta Primary | Marupa Junish | F | Waita CHS |
3402 | Hauta Primary | Waura Gideon | M | Waita CHS |
3403 | Hautahe Primary | Ainiwapu Job | M | Hautahe CHS |
3404 | Hautahe Primary | Hapanimanu Jiolendah | F | Hautahe CHS |
3405 | Hautahe Primary | Haperiakeni Isabella | F | Hautahe CHS |
3406 | Hautahe Primary | Hohosi Robert | M | Hautahe CHS |
3407 | Hautahe Primary | Honisiau Violendah | F | Hautahe CHS |
3408 | Hautahe Primary | Kahusia Nathan | M | Hautahe CHS |
3409 | Hautahe Primary | Kamuhanaia Jermimah | F | Hautahe CHS |
3410 | Hautahe Primary | Koaraia Dalcy | F | Hautahe CHS |
3411 | Hautahe Primary | Maesi Lawrence | M | Hautahe CHS |
3412 | Hautahe Primary | Makaeramo Elizah | M | Hautahe CHS |
3413 | Hautahe Primary | Parawae Emelio | M | Hautahe CHS |
3414 | Hautahe Primary | Poroiramo Boniface | M | Hautahe CHS |
3415 | Hautahe Primary | Rahuipoo Finterless | M | Hautahe CHS |
3416 | Hautahe Primary | Rahunao Beita | F | Hautahe CHS |
3417 | Hautahe Primary | Rarhero Alex | M | Hautahe CHS |
3418 | Hautahe Primary | Suhara Clifton | M | Hautahe CHS |
3419 | Hautahe Primary | Wahere Donation | M | Hautahe CHS |
3420 | Hautahe Primary | Waomisi Betty Garce | F | Hautahe CHS |
3421 | Henry Koga Primary | Colridge John Patteson | M | Gelailau CHS |
3422 | Henry Koga Primary | English Patrick | M | Gelailau CHS |
3423 | Henry Koga Primary | Hardly Advent | M | Gelailau CHS |
3424 | Henry Koga Primary | Jomalyn Gilo | F | Siota PSS |
3425 | Henry Koga Primary | Koisoru Ellen | F | Gelailau CHS |
3426 | Henry Koga Primary | Loyd Stephen | M | Gelailau CHS |
3427 | Henry Koga Primary | Nika Philip | M | Gelailau CHS |
3428 | Henry Koga Primary | Sagulinge Margret | F | Gelailau CHS |
3429 | Henry Koga Primary | Tavi Everlyn | F | Gelailau CHS |
3430 | Henua Primary | Kamuika Joy | F | Florence Young CHS |
3431 | Henua Primary | Maui Azem | M | Henua CHS |
3432 | Henua Primary | Maui Ozem | M | Henua CHS |
3433 | Henua Primary | Melita Sahei | F | Henua CHS |
3434 | Henua Primary | Melita Sahel | F | Henua CHS |
3435 | Henua Primary | Mike Tukutai | M | Waimapuru NSS |
3436 | Henua Primary | Moeika Renola | F | Henua CHS |
3437 | Henua Primary | Saohanga Violeta | F | Henua CHS |
3438 | Henualoa Primary | Kimele Victoria | F | Pamua NSS |
3439 | Henue Primary | Dora Gladys | F | Arnon Atomea PSS |
3440 | Henue Primary | Halingekeni Leah | F | Rokera PSS |
3441 | Henue Primary | Horkeni Wanita | F | Tawaro CHS |
3442 | Henue Primary | Lalokeni Naylin | F | Arnon Atomea PSS |
3443 | Henue Primary | Puetoro Patrina | F | Tawaro CHS |
3444 | Henue Primary | Saona Sharon | F | Rokera PSS |
3445 | Henue Primary | Suwei Junior | M | Tawaro CHS |
3446 | Henue Primary | Waonaie Linda | F | Rokera PSS |
3447 | Heranigau Primary | Abao Young | M | Pawa PSS |
3448 | Heranigau Primary | Dodoiasi Tracy | F | Pawa PSS |
3449 | Heranigau Primary | Maesihaá Filex | M | Sogotiwa CHS |
3450 | Heranigau Primary | May Lily | F | Sogotiwa CHS |
3451 | Heranigau Primary | Nunusi Maryson | F | Sogotiwa CHS |
3452 | Heranigau Primary | Ori Juniopr | M | Sogotiwa CHS |
3453 | Heranigau Primary | Rihuoma Janina | F | Sogotiwa CHS |
3454 | Heranigau Primary | Suatainia Aldriano | M | Sogotiwa CHS |
3455 | Heranigau Primary | Urasuria John Clivet | M | Sogotiwa CHS |
3456 | Heuru Primary | Asu Margrecy | F | Tawatana CHS |
3457 | Heuru Primary | Bibiasi Hellenstar | F | Tawatana CHS |
3458 | Heuru Primary | Didi Agnes | F | Tawatana CHS |
3459 | Heuru Primary | Eba Jemilister | F | Tawatana CHS |
3460 | Heuru Primary | Geho Marwin | M | Tawatana CHS |
3461 | Heuru Primary | Goni Scraveja | F | Tawatana CHS |
3462 | Heuru Primary | Hagu Emmenuel | M | Tawatana CHS |
3463 | Heuru Primary | Kakoa Tallyn | F | Tawatana CHS |
3464 | Heuru Primary | Maemana Eltracy | F | Tawatana CHS |
3465 | Heuru Primary | Rausi Wynett | F | Tawatana CHS |
3466 | Heuru Primary | Sau Lian | F | Tawatana CHS |
3467 | Heuru Primary | Scholar Antoneth | F | Tawatana CHS |
3468 | Heuru Primary | Talo Sabrina | F | Tawatana CHS |
3469 | Heuru Primary | Taro Angina | F | Tawatana CHS |
3470 | Heuru Primary | Taro Kestin | F | Tawatana CHS |
3471 | Heuru Primary | Waiwori Nesmas | F | Tawatana CHS |
3472 | Hill Memorial Primary | Awao Immarlyn | F | Suena CHS |
3473 | Hill Memorial Primary | Gege Eugine | M | Suena CHS |
3474 | Hill Memorial Primary | Marau Donley | M | Pawa PSS |
3475 | Hill Memorial Primary | Ramoni Hillary | M | Suena CHS |
3476 | Hill Memorial Primary | Ramoni Stacey | F | Suena CHS |
3477 | Hill Memorial Primary | Suropo Ben | M | Suena CHS |
3478 | Hill Memorial Primary | Uruia Glenson | M | Suena CHS |
3479 | Hinakole Primary | Alick Alasa | M | Jones Adventist College |
3480 | Hinakole Primary | Edward Yanto | M | Betikama NSS |
3481 | Hinakole Primary | Ghore Wale | M | Jones Adventist College |
3482 | Hinakole Primary | Hoke Ale | M | SR Academy |
3483 | Hinakole Primary | Ireen Joseph | F | SR Academy |
3484 | Hinakole Primary | Jema Jebath | F | SR Academy |
3485 | Hinakole Primary | Lindia Elijah | F | SR Academy |
3486 | Hinakole Primary | Malish George | F | SR Academy |
3487 | Hinakole Primary | Rayman Rayboe | M | SR Academy |
3488 | Hinakole Primary | Raywin Hale | M | SR Academy |
3489 | Hinakole Primary | Romio Jimuru | M | Bekabeka CHS |
3490 | Hinakole Primary | Sanisaedy Buka | M | SR Academy |
3491 | Hinakole Primary | Surnel Dicks | F | SR Academy |
3492 | Hirobuka Primary | Gedikile Jacqueline | F | Pamua NSS |
3493 | Hirobuka Primary | Gibson Thouwell | M | Muana CHS |
3494 | Hirobuka Primary | Gonuara Rencelsalyn | F | Allardyce PSS |
3495 | Hirobuka Primary | Hirogagana Tally | F | Muana CHS |
3496 | Hirobuka Primary | Hopson Hendry | M | Guguha CHS |
3497 | Hirobuka Primary | Jenly Brenda | F | Visena CHS |
3498 | Hirobuka Primary | Jeraidy Hanson | M | Muana CHS |
3499 | Hirobuka Primary | Jerolda Melency | F | Kalenga CHS |
3500 | Hirobuka Primary | Jerolda Vilaela | F | Kalenga CHS |
3501 | Hirobuka Primary | Joy Melista | F | Muana CHS |
3502 | Hirobuka Primary | Junior Michael | M | Allardyce PSS |
3503 | Hirobuka Primary | Junior Nickson | M | Visena CHS |
3504 | Hirobuka Primary | Kalefitu Randy | M | Visena CHS |
3505 | Hirobuka Primary | Larry Kabu | M | Muana CHS |
3506 | Hirobuka Primary | Linton Trevor | M | Muana CHS |
3507 | Hirobuka Primary | Manehei Gayleen | F | Sir Duddley Tuti College |
3508 | Hirobuka Primary | Marlon Carlos | M | Guguha CHS |
3509 | Hirobuka Primary | Namhagita Marion | F | Visena CHS |
3510 | Hirobuka Primary | Noheara Lindella | F | Allardyce PSS |
3511 | Hirobuka Primary | Peachey Carolyn | F | Muana CHS |
3512 | Hirobuka Primary | Pizu Clafson | M | Pamua NSS |
3513 | Hirobuka Primary | Selwyn Abenjio | M | Guguha CHS |
3514 | Hirobuka Primary | Taigogita Lavinia | F | Allardyce PSS |
3515 | Hirobuka Primary | Thimbo Milyn | F | Muana CHS |
3516 | Hirobuka Primary | Toraoha Simon | M | Allardyce PSS |
3517 | Hirobuka Primary | Viarency Hellen | F | Muana CHS |
3518 | Hirolegu Primary | Ashanty Meverlyn | F | Kalenga CHS |
3519 | Hirolegu Primary | Beauty Minnie | F | Kalenga CHS |
3520 | Hirolegu Primary | Kelin Mary | F | Muana CHS |
3521 | Hirolegu Primary | Kelinoda Betrina | F | Allardyce PSS |
3522 | Hirolegu Primary | Lighe Felix | M | Muana CHS |
3523 | Hirolegu Primary | Mewa Elizabeth | F | Allardyce PSS |
3524 | Hirolegu Primary | Philda Huilly | F | Muana CHS |
3525 | Hirolegu Primary | Sandry Naelyn | F | Kalenga CHS |
3526 | Hirolegu Primary | Sorulepo Agnes | F | Kalenga CHS |
3527 | Hirolegu Primary | Suliu Laisa | F | Allardyce PSS |
3528 | Hirolegu Primary | Theoara Mildrina | F | Muana CHS |
3529 | Hirolegu Primary | Tonny Hendry | M | Kalenga CHS |
3530 | Hofi Primary | Albert Junior | M | Guguha CHS |
3531 | Hofi Primary | Basil Alex | M | Guguha CHS |
3532 | Hofi Primary | Caroline Lizzie | F | Guguha CHS |
3533 | Hofi Primary | Chanly Gusa | M | Guguha CHS |
3534 | Hofi Primary | Clement Rolex | M | Guguha CHS |
3535 | Hofi Primary | Corayna Gaselau | M | Guguha CHS |
3536 | Hofi Primary | Daniel Juti | M | Visena CHS |
3537 | Hofi Primary | Elsystancy Gnagu | F | Muana CHS |
3538 | Hofi Primary | Erick Maneforu | M | Guguha CHS |
3539 | Hofi Primary | Felma Ida | F | Guguha CHS |
3540 | Hofi Primary | Grace Kenson | F | Guguha CHS |
3541 | Hofi Primary | Grace Wasia | F | Jejevo CHS |
3542 | Hofi Primary | Hellen Tati | F | Visena CHS |
3543 | Hofi Primary | Jema Aukeli Jaylyn | F | Sir Duddley Tuti College |
3544 | Hofi Primary | Jonathan Francis | M | Guguha CHS |
3545 | Hofi Primary | Joven Kenas Embri | M | Guguha CHS |
3546 | Hofi Primary | Julyn Fane | F | Guguha CHS |
3547 | Hofi Primary | Karen Lasela | F | Sir Duddley Tuti College |
3548 | Hofi Primary | Karina Everlyn | F | Visena CHS |
3549 | Hofi Primary | Luke Vavaha | M | Guguha CHS |
3550 | Hofi Primary | Mary Avi | F | Guguha CHS |
3551 | Hofi Primary | Nelsah Thonu | F | Hovi CHS |
3552 | Hofi Primary | Philistus Junnie | F | Guguha CHS |
3553 | Hofi Primary | Philistus Khidi | F | Guguha CHS |
3554 | Hofi Primary | Ruben Kubena | M | Guguha CHS |
3555 | Hofi Primary | Serika Margreth | F | Allardyce PSS |
3556 | Hofi Primary | Ventina Rina | F | Guguha CHS |
3557 | Honiara Integrated Primary | Zeina Maria Omearo | F | Honiara Integrated CHS |
3558 | Honiara Integrated Primary | Ajay Fafale Isou | M | Honiara Integrated CHS |
3559 | Honiara Integrated Primary | Andrew Gwali | M | Honiara Integrated CHS |
3560 | Honiara Integrated Primary | Ansilyn Kevanga Sauke | F | Honiara Integrated CHS |
3561 | Honiara Integrated Primary | April Vandoa | F | Honiara Integrated CHS |
3562 | Honiara Integrated Primary | Babra Kidoe Mareve | F | Honiara Integrated CHS |
3563 | Honiara Integrated Primary | Bevelyn.S. Ho'asitapa'a | F | Honiara Integrated CHS |
3564 | Honiara Integrated Primary | Castro Hong Simeon | M | King George VI NSS |
3565 | Honiara Integrated Primary | Cherrine Jionisi | F | Honiara Integrated CHS |
3566 | Honiara Integrated Primary | Clement Kelaepa | M | Honiara Integrated CHS |
3567 | Honiara Integrated Primary | Daldrin Soma | M | Honiara Integrated CHS |
3568 | Honiara Integrated Primary | Demelzah Melly | F | Honiara Integrated CHS |
3569 | Honiara Integrated Primary | Elina Inatako Manuani | F | Honiara Integrated CHS |
3570 | Honiara Integrated Primary | Elina Kaepada | F | Honiara Integrated CHS |
3571 | Honiara Integrated Primary | Elister Sionge Hunimae | F | Honiara Integrated CHS |
3572 | Honiara Integrated Primary | Elizabeth Fifiri | F | Honiara Integrated CHS |
3573 | Honiara Integrated Primary | Escar Pola | F | Honiara Integrated CHS |
3574 | Honiara Integrated Primary | Fonix Sione Manasseh | F | Honiara Integrated CHS |
3575 | Honiara Integrated Primary | Francisca Diudi | F | Norman Palmer CHS |
3576 | Honiara Integrated Primary | Glency Lole Wate | F | Honiara Integrated CHS |
3577 | Honiara Integrated Primary | Heizal Gulu Sapalu | F | Honiara Integrated CHS |
3578 | Honiara Integrated Primary | Helena Maealasia Gwaina | F | Honiara Integrated CHS |
3579 | Honiara Integrated Primary | Hellen Veo Clania | F | Honiara Integrated CHS |
3580 | Honiara Integrated Primary | Indirah Ellen Atomu | F | Norman Palmer CHS |
3581 | Honiara Integrated Primary | Jackster Palapu | M | Honiara Integrated CHS |
3582 | Honiara Integrated Primary | Jacob Hiomea Hunimae | M | Honiara Integrated CHS |
3583 | Honiara Integrated Primary | Jaylvin Mena | M | Honiara Integrated CHS |
3584 | Honiara Integrated Primary | Jeremiah Maealatha | M | Honiara Integrated CHS |
3585 | Honiara Integrated Primary | Jerina Leana | F | Honiara Integrated CHS |
3586 | Honiara Integrated Primary | Jesra Paulsen Tokalyn | M | Honiara Integrated CHS |
3587 | Honiara Integrated Primary | Jiulina Bird | F | Honiara Integrated CHS |
3588 | Honiara Integrated Primary | Johanan Tasra Peter | M | Honiara Integrated CHS |
3589 | Honiara Integrated Primary | John Kennedy Taufunu | M | Honiara Integrated CHS |
3590 | Honiara Integrated Primary | John Peter Turueke | M | Honiara Integrated CHS |
3591 | Honiara Integrated Primary | Julie Sasai Marilyn | F | Honiara Integrated CHS |
3592 | Honiara Integrated Primary | Junior Jay Makana | M | Honiara Integrated CHS |
3593 | Honiara Integrated Primary | Junior Patai John | M | Honiara Integrated CHS |
3594 | Honiara Integrated Primary | Junior Patiti | M | Honiara Integrated CHS |
3595 | Honiara Integrated Primary | Kaitu'u Tagana Tuhaika | M | Honiara Integrated CHS |
3596 | Honiara Integrated Primary | Kaya Semaika Paiata | F | Honiara Integrated CHS |
3597 | Honiara Integrated Primary | Kaylah Michelle Leafasia | F | Honiara Integrated CHS |
3598 | Honiara Integrated Primary | Lithiasa Poloso | F | Honiara Integrated CHS |
3599 | Honiara Integrated Primary | Lora Lika | F | Honiara Integrated CHS |
3600 | Honiara Integrated Primary | Lorina Eddie | F | Honiara Integrated CHS |
3601 | Honiara Integrated Primary | Lucinda Kealoe | F | Honiara Integrated CHS |
3602 | Honiara Integrated Primary | Ludisha Mae | F | Norman Palmer CHS |
3603 | Honiara Integrated Primary | Luisa Tokatake Andrew | F | Honiara Integrated CHS |
3604 | Honiara Integrated Primary | Maflina Ngofia | F | Honiara Integrated CHS |
3605 | Honiara Integrated Primary | Manoa Donald | M | Honiara Integrated CHS |
3606 | Honiara Integrated Primary | Martin Ruhasia | M | Honiara Integrated CHS |
3607 | Honiara Integrated Primary | Morgina Mae | F | Honiara Integrated CHS |
3608 | Honiara Integrated Primary | Nathan Idu | M | Honiara Integrated CHS |
3609 | Honiara Integrated Primary | Nickson Su’ufurigeni Jnr | M | Honiara Integrated CHS |
3610 | Honiara Integrated Primary | Nina Fa'amoana | F | Honiara Integrated CHS |
3611 | Honiara Integrated Primary | Orilouise Litokiso Monsen | M | Honiara Integrated CHS |
3612 | Honiara Integrated Primary | Palmastone Limoni | M | Honiara Integrated CHS |
3613 | Honiara Integrated Primary | Peter Fredrick Toliliu | M | Honiara Integrated CHS |
3614 | Honiara Integrated Primary | Priscilla Sefa | F | Norman Palmer CHS |
3615 | Honiara Integrated Primary | Quenny Basalyn | F | Honiara Integrated CHS |
3616 | Honiara Integrated Primary | Reoka Malayka Patamaea | F | Su’u NSS |
3617 | Honiara Integrated Primary | Reubinson Derick Ezarador | M | Honiara Integrated CHS |
3618 | Honiara Integrated Primary | Robert Nori | M | Honiara Integrated CHS |
3619 | Honiara Integrated Primary | Ryan Dunge | M | Honiara Integrated CHS |
3620 | Honiara Integrated Primary | Selly Veo | F | Honiara Integrated CHS |
3621 | Honiara Integrated Primary | Seno Vera Hekoia | F | Honiara Integrated CHS |
3622 | Honiara Integrated Primary | Serena Buakalo | F | Honiara Integrated CHS |
3623 | Honiara Integrated Primary | Stella Sifoburi Marie | F | Honiara Integrated CHS |
3624 | Honiara Integrated Primary | Stephenson Malao Albert | M | Honiara Integrated CHS |
3625 | Honiara Integrated Primary | Tarakabu Otasui | M | Honiara Integrated CHS |
3626 | Honiara Integrated Primary | Theresa Houaisuta | F | Honiara Integrated CHS |
3627 | Honiara Integrated Primary | Trazel Baeto | F | Honiara Integrated CHS |
3628 | Honiara Integrated Primary | Vianne Mamiasi | F | St. Joseph Tenaru NSS |
3629 | Honiara Integrated Primary | Wesley Bunabo | M | Honiara Integrated CHS |
3630 | Honiara Integrated Primary | Zamaza Satu Oitabu | F | Honiara Integrated CHS |
3631 | Honoa Primary | Aoerara Alex | M | Maroupaina CHS |
3632 | Honoa Primary | Enoinima Brian | M | Maroupaina CHS |
3633 | Honoa Primary | Hoasipua Hebert | M | Rokera PSS |
3634 | Honoa Primary | Hoasipua Phelista | F | Maroupaina CHS |
3635 | Honoa Primary | Hoatarau Smith | M | Maroupaina CHS |
3636 | Honoa Primary | Kinioniana Berton | M | Rokera PSS |
3637 | Honoa Primary | Maehioro Timothy | M | Maroupaina CHS |
3638 | Honoa Primary | Nihopara Andrew | M | Maroupaina CHS |
3639 | Honoa Primary | Rauhaa Melany | F | Maroupaina CHS |
3640 | Honoa Primary | Salomauli Jillson | M | Rokera PSS |
3641 | Honoa Primary | Sosimo Patrina | F | Sa'a CHS (C Fox) |
3642 | Honoa Primary | Sutawauri Elton | M | Maroupaina CHS |
3643 | Honoa Primary | Tahioa Godrick | M | Rokera PSS |
3644 | Honoa Primary | Taonaru Beverlyn | F | Rokera PSS |
3645 | Honoa Primary | Watekoni Jacinta | F | Rokera PSS |
3646 | Horohana Primary | James Hawood | M | Luluga CHS |
3647 | Horohana Primary | Lodrin Lusi | F | Tenakoga Adventist CHS |
3648 | Horohana Primary | Markson Moses | M | Tau CHS |
3649 | Horohana Primary | Nerlyn Kusubalona | F | Luluga CHS |
3650 | Horohana Primary | Rayson Vavo | M | Luluga CHS |
3651 | Horohana Primary | Regry Mauli | M | Kopiu CHS |
3652 | Horohana Primary | Revin Mele | M | Tenakoga Adventist CHS |
3653 | Horohana Primary | Slivester Kovi | F | Tenakoga Adventist CHS |
3654 | Horohana Primary | Tonly Manevolo | M | Kopiu CHS |
3655 | Hovi Primary | Joshua Maedia | M | Hovi CHS |
3656 | Hovi Primary | Koti Feitei | M | Hovi CHS |
3657 | Hovi Primary | Lirelma Jenry | F | Betikama NSS |
3658 | Hovi Primary | Luen Heyzana | F | Hovi CHS |
3659 | Hovi Primary | Minnie Gaseule | F | Hovi CHS |
3660 | Hovi Primary | Taji Japhet | M | Hovi CHS |
3661 | Hovi Primary | Trina Batia | F | Hovi CHS |
3662 | Hovoro Primary | Amajon Hellington | M | Gerasi Secondary |
3663 | Hovoro Primary | Deriol Selvina | F | Gerasi Secondary |
3664 | Hovoro Primary | Dido Hila | M | Gerasi Secondary |
3665 | Hovoro Primary | Dorida Lani | F | Gerasi Secondary |
3666 | Hovoro Primary | Edolyn Moffat | F | Dekurana CHS |
3667 | Hovoro Primary | Herold Anna | F | Gerasi Secondary |
3668 | Hovoro Primary | Herold Koga | F | Gerasi Secondary |
3669 | Hovoro Primary | Herold Marton | M | Dekurana CHS |
3670 | Hovoro Primary | Jenny Dona | F | Gerasi Secondary |
3671 | Hovoro Primary | Joshua Denny | M | Gerasi Secondary |
3672 | Hovoro Primary | Ledrick Diamali | F | Dekurana CHS |
3673 | Hovoro Primary | Linton Paul | M | Dekurana CHS |
3674 | Hovoro Primary | Makay Tino | M | Gerasi Secondary |
3675 | Hovoro Primary | Pelicia Kennedy | F | Gerasi Secondary |
3676 | Hovoro Primary | Pita Necha | F | Gerasi Secondary |
3677 | Hovoro Primary | Pulekera Brandy | M | Gerasi Secondary |
3678 | Hovoro Primary | Ruasa Mali | F | Dekurana CHS |
3679 | Hovoro Primary | Ruasua Hetison | M | Dekurana CHS |
3680 | Hovoro Primary | Verlyn Mese | F | Gerasi Secondary |
3681 | Hovoro Primary | Webber James | M | Gerasi Secondary |
3682 | Hunanawa Primary | Akorowa June | F | Hunanawa CHS |
3683 | Hunanawa Primary | Haumapo Clare | F | Hunanawa CHS |
3684 | Hunanawa Primary | Heoniu John | M | Hunanawa CHS |
3685 | Hunanawa Primary | Kauue Benedick | M | Hunanawa CHS |
3686 | Hunanawa Primary | Kusimae Silvester | F | Hunanawa CHS |
3687 | Hunanawa Primary | Mairako Lukaton | M | Hunanawa CHS |
3688 | Hunanawa Primary | Marusiaraha Luisa | F | Hunanawa CHS |
3689 | Hunanawa Primary | Mia Elizabeth | F | Hunanawa CHS |
3690 | Hunanawa Primary | Roua Constance | F | Hunanawa CHS |
3691 | Hunanawa Primary | Sukapua Judith | F | Hunanawa CHS |
3692 | Hunanawa Primary | Wahihiri Murrel | F | Hunanawa CHS |
3693 | Hunanawa Primary | Wala Negilyn | F | Hunanawa CHS |
3694 | Huni Primary | Brendon Mae | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
3695 | Huni Primary | Kabii Elmah | F | Ramah CHS |
3696 | Huni Primary | Kamahe Cathy | F | Ramah CHS |
3697 | Huni Primary | Kasibo Prista | F | Ramah CHS |
3698 | Huni Primary | Kevono Joyce | F | Ramah CHS |
3699 | Huni Primary | Kinika Jean Able | F | Ramah CHS |
3700 | Huni Primary | Kito Hipolite | M | Ramah CHS |
3701 | Huni Primary | Kuku Andrew | M | Ramah CHS |
3702 | Huni Primary | Muri John | M | Ramah CHS |
3703 | Huni Primary | Ralph Nahu | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
3704 | Huni Primary | Runi Sorreen | F | Ramah CHS |
3705 | Huni Primary | Waitara Joachim | M | Ramah CHS |
3706 | Huni Primary | Wapa Philistus | F | Ramah CHS |
3707 | Huni Primary | Wema Denis | M | Ramah CHS |
3708 | Hurepelo Primary | Division Soboto | M | Muana CHS |
3709 | Hurepelo Primary | Mabel Sigoara | F | Sir Duddley Tuti College |
3710 | Hurepelo Primary | Nollen Emilyn | F | Allardyce PSS |
3711 | Hurepelo Primary | Richard Tekarou | M | Muana CHS |
3712 | Hurepelo Primary | Saelyn Boropeha | F | Allardyce PSS |
3713 | Hurepelo Primary | Sophia Censar | F | Muana CHS |
3714 | Hurepelo Primary | Susan Merilina | F | Muana CHS |
3715 | Ilia Primary | Abana Hilda | F | Mt. Horeb CHS |
3716 | Ilia Primary | Ako Allen | M | Ilia CHS |
3717 | Ilia Primary | Albert Joseph | M | Ilia CHS |
3718 | Ilia Primary | Alex Janet | F | Ilia CHS |
3719 | Ilia Primary | Barret Luisa | F | Ilia CHS |
3720 | Ilia Primary | Billy.O. Kwasimanu | M | Ilia CHS |
3721 | Ilia Primary | Bovid Ale | M | Ilia CHS |
3722 | Ilia Primary | Chardallyn Galo | F | Ilia CHS |
3723 | Ilia Primary | Daurara Rujena | M | Ilia CHS |
3724 | Ilia Primary | Dora Malefo | F | Ilia CHS |
3725 | Ilia Primary | Everlyn Maekorea | F | Emmaus CHS |
3726 | Ilia Primary | Farodo Hazel | F | Ilia CHS |
3727 | Ilia Primary | Fo’oa Jayziel | M | Ilia CHS |
3728 | Ilia Primary | Graham Junior | M | Ilia CHS |
3729 | Ilia Primary | Gua Rosanna | F | Ilia CHS |
3730 | Ilia Primary | Gwenisha Talota | F | Betikama NSS |
3731 | Ilia Primary | Hangueli Roselyn | F | Ilia CHS |
3732 | Ilia Primary | Hellen Lenga | F | Ilia CHS |
3733 | Ilia Primary | Hellina Mani | F | Ilia CHS |
3734 | Ilia Primary | Henson Junior | M | Ilia CHS |
3735 | Ilia Primary | Hete Davidson | M | Mt. Horeb CHS |
3736 | Ilia Primary | Iro Delrisha | F | Ilia CHS |
3737 | Ilia Primary | Iro. M. Delrina | F | Naha CHS |
3738 | Ilia Primary | Jayleen Foasi | F | Ilia CHS |
3739 | Ilia Primary | John Casty | M | Ilia CHS |
3740 | Ilia Primary | John Wado | M | Ilia CHS |
3741 | Ilia Primary | Kafolanga Joana | F | Naha CHS |
3742 | Ilia Primary | Kala Stephany | M | Ilia CHS |
3743 | Ilia Primary | Kini Patrina | F | Waimapuru NSS |
3744 | Ilia Primary | Kiriau Hilty | M | Naha CHS |
3745 | Ilia Primary | Kolagi Annet | F | Ilia CHS |
3746 | Ilia Primary | Kunua Jayma | F | Ilia CHS |
3747 | Ilia Primary | Lano Jecky | M | Ilia CHS |
3748 | Ilia Primary | Lausulia Joyce. D. | F | Panatina CHS |
3749 | Ilia Primary | Mada Agnes | F | Ilia CHS |
3750 | Ilia Primary | Mae Elizabeth | F | Ilia CHS |
3751 | Ilia Primary | Mae Kerry | F | Ilia CHS |
3752 | Ilia Primary | Mae Michelle | F | King George VI NSS |
3753 | Ilia Primary | Mae Raymond | M | Ilia CHS |
3754 | Ilia Primary | Mae Serah | F | Ilia CHS |
3755 | Ilia Primary | Maesua Philistus | F | Naha CHS |
3756 | Ilia Primary | Malei Hellen | F | Ilia CHS |
3757 | Ilia Primary | Manao Joseph | M | Ilia CHS |
3758 | Ilia Primary | Maniai Jolan | M | Mt. Horeb CHS |
3759 | Ilia Primary | Mantai Jethra | M | Ilia CHS |
3760 | Ilia Primary | Mautai Ellen | F | Ilia CHS |
3761 | Ilia Primary | Max Edison | M | Ilia CHS |
3762 | Ilia Primary | Mic David | M | Ilia CHS |
3763 | Ilia Primary | Misite’e Daroklyn | F | Naha CHS |
3764 | Ilia Primary | Monica Didimae | F | Ilia CHS |
3765 | Ilia Primary | Morish Junior | M | Ilia CHS |
3766 | Ilia Primary | Nabiru Janet | F | Ilia CHS |
3767 | Ilia Primary | Nakwao Melisha | F | Ilia CHS |
3768 | Ilia Primary | Omearo Deborah | F | Ilia CHS |
3769 | Ilia Primary | Omearo Jedy | M | Ilia CHS |
3770 | Ilia Primary | Patrina Kini | F | Selwyn College |
3771 | Ilia Primary | Paul Junita | F | Ilia CHS |
3772 | Ilia Primary | Pita Santon | M | Ilia CHS |
3773 | Ilia Primary | Pola Margaret | F | Ilia CHS |
3774 | Ilia Primary | Ramo Clifton | M | Ilia CHS |
3775 | Ilia Primary | Ramo Fred | M | Ilia CHS |
3776 | Ilia Primary | Ramo Janet | F | Ilia CHS |
3777 | Ilia Primary | Ramo Watson | M | Ilia CHS |
3778 | Ilia Primary | Riifana Silas | M | Mt. Horeb CHS |
3779 | Ilia Primary | Royenty Stanley | M | Ilia CHS |
3780 | Ilia Primary | Sale Alpha | M | Ilia CHS |
3781 | Ilia Primary | Sale Joseph | M | Ilia CHS |
3782 | Ilia Primary | Sau Jimah | F | Ilia CHS |
3783 | Ilia Primary | Seltia Blake | M | Ilia CHS |
3784 | Ilia Primary | Sifo Ruth | F | Ilia CHS |
3785 | Ilia Primary | Siofa Melody | F | Ilia CHS |
3786 | Ilia Primary | Siru Lean | F | Ilia CHS |
3787 | Ilia Primary | Steven Ubuni | M | Naha CHS |
3788 | Ilia Primary | Suiramo Jenny | F | Ilia CHS |
3789 | Ilia Primary | Sulu Douglas | M | Ilia CHS |
3790 | Ilia Primary | Sulumae Andrew | M | Ilia CHS |
3791 | Ilia Primary | Taebo Derick | M | Ilia CHS |
3792 | Ilia Primary | Taeman Melka | F | Ilia CHS |
3793 | Ilia Primary | Talota Briandon | M | Ilia CHS |
3794 | Ilia Primary | Taoa Tancy | M | Ilia CHS |
3795 | Ilia Primary | Timo John | M | Ilia CHS |
3796 | Ilia Primary | Toloa Timothy | M | Ilia CHS |
3797 | Ilia Primary | Waesi Rayleen | F | Ilia CHS |
3798 | Ilia Primary | Willy Ileen | F | Ilia CHS |
3799 | Ilia Primary | Winsta Oroa | M | Ilia CHS |
3800 | Imbo Primary | Alex Igeni | M | Imbo CHS |
3801 | Imbo Primary | Elson Rex | M | Imbo CHS |
3802 | Imbo Primary | Harvey Frank | M | Imbo CHS |
3803 | Imbo Primary | Ileen Jack | F | Imbo CHS |
3804 | Imbo Primary | Jack Amos | M | Imbo CHS |
3805 | Imbo Primary | James Asugeni | M | Imbo CHS |
3806 | Imbo Primary | Joylin Wane | F | Imbo CHS |
3807 | Imbo Primary | Jr Frank Dele | M | Betikama NSS |
3808 | Imbo Primary | Maota Eddie | F | Imbo CHS |
3809 | Imbo Primary | Ronnie Seda | M | Imbo CHS |
3810 | Imbo Primary | Saerin Isaac | F | Imbo CHS |
3811 | Imbo Primary | Salome Seri | F | Imbo CHS |
3812 | Imbo Primary | Tom Peter | M | Imbo CHS |
3813 | Imbo Primary | Vunivesi Newton | M | Imbo CHS |
3814 | Iriqila Primary | Ben Peter | F | Buri CHS |
3815 | Iriqila Primary | Brent Monarere | M | Iriqila CHS |
3816 | Iriqila Primary | Christopher Kuiripitu | M | Iriqila CHS |
3817 | Iriqila Primary | Clodina Eda | F | Iriqila CHS |
3818 | Iriqila Primary | Etrisa Nonita | F | Vonunu NSS |
3819 | Iriqila Primary | Ezalin Ratosole | F | Iriqila CHS |
3820 | Iriqila Primary | Francina Toladao | F | Iriqila CHS |
3821 | Iriqila Primary | Gordon Lopoto | M | Iriqila CHS |
3822 | Iriqila Primary | Greg Elvis | M | Iriqila CHS |
3823 | Iriqila Primary | Janis Maliqole | F | Iriqila CHS |
3824 | Iriqila Primary | Jasmon Bakobule | M | Iriqila CHS |
3825 | Iriqila Primary | Jebe Sualalu | M | Iriqila CHS |
3826 | Iriqila Primary | Jepton Leupala | M | Iriqila CHS |
3827 | Iriqila Primary | Marley Elisha | F | Iriqila CHS |
3828 | Iriqila Primary | Moton Mazita | M | Iriqila CHS |
3829 | Iriqila Primary | Nelma Tiarade | F | Iriqila CHS |
3830 | Iriqila Primary | Netrose Lomalyn | F | Iriqila CHS |
3831 | Iriqila Primary | Rebecca Jimuru | F | Iriqila CHS |
3832 | Iriqila Primary | Santa Lamo | F | Iriqila CHS |
3833 | Iriqila Primary | Wilma Rutelyn | F | Iriqila CHS |
3834 | Iriqila Primary | Wiperlyn Mebi | F | Vonunu NSS |
3835 | Iriri Primary School | Aldrine Elijah | M | Patupaele CHS |
3836 | Iriri Primary School | Clifford Ratu | M | Patupaele CHS |
3837 | Iriri Primary School | Elvie Vigana | F | Patupaele CHS |
3838 | Iriri Primary School | Faynald | M | Patupaele CHS |
3839 | Iriri Primary School | Himene Likity | M | Patupaele CHS |
3840 | Iriri Primary School | Serimah Lore | F | Patupaele CHS |
3841 | Jejevo Primary | Ali Steward | M | Sir Duddley Tuti College |
3842 | Jejevo Primary | Altia Sally | F | Allardyce PSS |
3843 | Jejevo Primary | Ania Junior | M | Sir Duddley Tuti College |
3844 | Jejevo Primary | Anousha Lorima | F | Visena CHS |
3845 | Jejevo Primary | Aosini Travis | M | Jejevo CHS |
3846 | Jejevo Primary | Auheva Nester | F | Jejevo CHS |
3847 | Jejevo Primary | Bebeu Cecila | F | Jejevo CHS |
3848 | Jejevo Primary | Bless Sego Tony | M | Jejevo CHS |
3849 | Jejevo Primary | Britel Lency | F | Jejevo CHS |
3850 | Jejevo Primary | Claire Rubina | F | Jejevo CHS |
3851 | Jejevo Primary | Clera Ellen | F | Jejevo CHS |
3852 | Jejevo Primary | Colniso Treaslyn | F | Jejevo CHS |
3853 | Jejevo Primary | Dara Daniel | M | Jejevo CHS |
3854 | Jejevo Primary | Desalyn Stacey | F | Sir Duddley Tuti College |
3855 | Jejevo Primary | Diana Sussie | F | Allardyce PSS |
3856 | Jejevo Primary | Dotho Kalisto | M | Jejevo CHS |
3857 | Jejevo Primary | Elleston Jarvel | M | Jejevo CHS |
3858 | Jejevo Primary | Emmanuel Folen | M | Guguha CHS |
3859 | Jejevo Primary | Emmanuel Jeddy | M | Guguha CHS |
3860 | Jejevo Primary | Eta Riko | F | Jejevo CHS |
3861 | Jejevo Primary | Ewell Jalphy | M | Sir Duddley Tuti College |
3862 | Jejevo Primary | Filia Rensly | M | Jejevo CHS |
3863 | Jejevo Primary | Fitimae Norlan | M | Guguha CHS |
3864 | Jejevo Primary | Frema Lastina | F | Jejevo CHS |
3865 | Jejevo Primary | Glynis Rojill Boe Coleridge | F | Jejevo CHS |
3866 | Jejevo Primary | Hamo Nalita | F | Jejevo CHS |
3867 | Jejevo Primary | Hedeni Kelcy | M | Jejevo CHS |
3868 | Jejevo Primary | Hope Desmon | M | Jejevo CHS |
3869 | Jejevo Primary | Hubert Duddley | M | Guguha CHS |
3870 | Jejevo Primary | Ida Jossil | F | Sir Duddley Tuti College |
3871 | Jejevo Primary | Jaelina Nisha | F | Sir Duddley Tuti College |
3872 | Jejevo Primary | Kelimana Nickson | M | Jejevo CHS |
3873 | Jejevo Primary | Kelinoda Joylyn | F | Jejevo CHS |
3874 | Jejevo Primary | Khalegedi Vladimer | M | Jejevo CHS |
3875 | Jejevo Primary | Kohia Emele | F | Guguha CHS |
3876 | Jejevo Primary | Lizel Desmah | F | Guguha CHS |
3877 | Jejevo Primary | Lizwelgth Laisa | F | Jejevo CHS |
3878 | Jejevo Primary | Logadi Carlson | M | Jejevo CHS |
3879 | Jejevo Primary | Macpherson Jerolyn | F | Kesao CHS |
3880 | Jejevo Primary | Maemae Susan | F | Jejevo CHS |
3881 | Jejevo Primary | Mamaloni Nahum | M | Jejevo CHS |
3882 | Jejevo Primary | Mandei Hubert | M | Guguha CHS |
3883 | Jejevo Primary | Manekilo Gabriel | M | Jejevo CHS |
3884 | Jejevo Primary | Maofi Shelma | F | Jejevo CHS |
3885 | Jejevo Primary | Margaret Cheflyn | F | Jejevo CHS |
3886 | Jejevo Primary | Mark John | M | Barasile CHS |
3887 | Jejevo Primary | Meldenson Ronnie | M | Jejevo CHS |
3888 | Jejevo Primary | Muma Brean | M | Guguha CHS |
3889 | Jejevo Primary | Olega Denilson | M | Jejevo CHS |
3890 | Jejevo Primary | Philemon Junior Kasu'ehera | M | Jejevo CHS |
3891 | Jejevo Primary | Philemon Wai Serniel | M | Allardyce PSS |
3892 | Jejevo Primary | Pulomana Jack | M | Muana CHS |
3893 | Jejevo Primary | Raukaniu Rexton | M | Jejevo CHS |
3894 | Jejevo Primary | Rauna Jacklyn | M | Jejevo CHS |
3895 | Jejevo Primary | Riumana Ariston | M | Guguha CHS |
3896 | Jejevo Primary | Sebule Lain | M | Guguha CHS |
3897 | Jejevo Primary | Shedy Junior | M | Sir Duddley Tuti College |
3898 | Jejevo Primary | Soata Rebecca | F | Visena CHS |
3899 | Jejevo Primary | Sobo Culwick | M | Muana CHS |
3900 | Jejevo Primary | Tabo Ellen | F | Allardyce PSS |
3901 | Jejevo Primary | Talu Elizabeth | F | Guguha CHS |
3902 | Jejevo Primary | Tanobuka Eric | M | Jejevo CHS |
3903 | Jejevo Primary | Tapele Agness | F | Jejevo CHS |
3904 | Jejevo Primary | Tete Sylvia | F | Jejevo CHS |
3905 | Jejevo Primary | Tiaro Florence | F | Sir Duddley Tuti College |
3906 | Jejevo Primary | Tobe Gilbert | M | Guguha CHS |
3907 | Jejevo Primary | Togamana Ishmael | M | Barasile CHS |
3908 | Jejevo Primary | Trodyn Rachel | F | Jejevo CHS |
3909 | Jejevo Primary | Viola Chelsy | F | Jejevo CHS |
3910 | Jejevo Primary | Voze Augusitine | M | Jejevo CHS |
3911 | Jejevo Primary | Yansly Ocean | M | Jejevo CHS |
3912 | Jejevo Primary | Ziza Trevor | M | Jejevo CHS |
3913 | Jella Primary | Aldo Denny | M | Dekurana CHS |
3914 | Jella Primary | Darcy Russell | M | Dekurana CHS |
3915 | Jella Primary | Jebon Collen | M | Dekurana CHS |
3916 | Jella Primary | Nedi Colman | F | Dekurana CHS |
3917 | Jella Primary | Odipa Crofton | F | Dekurana CHS |
3918 | Jella Primary | Rocky Kenneth | M | Dekurana CHS |
3919 | Jengunu Primary | Rosemary Kawachi | F | Katupika CHS |
3920 | Jengunu Primary | Starrien Pitavato | F | Kukudu NSS |
3921 | Jericho Primary | Alphons Chekana | M | Sanalumu CHS |
3922 | Jericho Primary | Alrick Vasia | M | Sanalumu CHS |
3923 | Jericho Primary | Calistus Ririora | M | Sanalumu CHS |
3924 | Jericho Primary | Clifton Randy | M | Nguvia CHS |
3925 | Jericho Primary | Don Bosco Lepoa | M | Longu Kaoka CHS |
3926 | Jericho Primary | Elizabeth Sara | F | Sanalumu CHS |
3927 | Jericho Primary | Florah Kekea | F | Sanalumu CHS |
3928 | Jericho Primary | Horace Pesoa | M | Bolale CHS |
3929 | Jericho Primary | Michael Frank | M | Sanalumu CHS |
3930 | Jericho Primary | Philmax Wariri | M | Bubunuhu CHS |
3931 | Jericho Primary | Prince Bolly | M | Longu Kaoka CHS |
3932 | Jericho Primary | Steven Watehau | M | Longu Kaoka CHS |
3933 | Jeta Primary | Cimadette Tohina | F | Marara CHS |
3934 | Jeta Primary | Crayford Laura | M | Marara CHS |
3935 | Jeta Primary | Dorothy Andrew | F | Marara CHS |
3936 | Jeta Primary | Dueton Naqu | M | St. Joseph Tenaru NSS |
3937 | Jeta Primary | Eresneth Veremaito | F | Marara CHS |
3938 | Jeta Primary | Haldino Malaha | M | Marara CHS |
3939 | Jeta Primary | Ivy Pitababi | F | Marara CHS |
3940 | Jeta Primary | Japhet William | M | Marara CHS |
3941 | Jeta Primary | Malisa Dakinatalu | F | Marara CHS |
3942 | Jeta Primary | Pauline Viha | F | Marara CHS |
3943 | Jeta Primary | Shilmer Vai | F | Marara CHS |
3944 | Jeta Primary | Slayde Sapa | M | Marara CHS |
3945 | Jeta Primary | Wencesians Tasleone | M | Marara CHS |
3946 | Jones Adventist Primary | Amali Baisi | F | Jones Adventist College |
3947 | Jones Adventist Primary | Gorden Poka | M | Jones Adventist College |
3948 | Jones Adventist Primary | Inanei Lezy | F | Jones Adventist College |
3949 | Jones Adventist Primary | Ladrick Oscar | M | Jones Adventist College |
3950 | Jones Adventist Primary | Mamuna Leslie | F | Jones Adventist College |
3951 | Jones Adventist Primary | Mascot Carl | M | Jones Adventist College |
3952 | Jones Adventist Primary | Maxwell Miller | M | Jones Adventist College |
3953 | Jones Adventist Primary | Nicky Lavest | M | Jones Adventist College |
3954 | Jones Adventist Primary | Otamali Baisi | F | Jones Adventist College |
3955 | Jones Adventist Primary | Wayma Jonah | F | Jones Adventist College |
3956 | Jones Adventist Primary | Zolelah Paul | F | Betikama NSS |
3957 | Jordan Primary | Cathy Billy | F | Jordan CHS |
3958 | Jordan Primary | Maritino Justin | M | Jordan CHS |
3959 | Jordan Primary | Paul John | M | Jordan CHS |
3960 | Jordan Primary | Saeni Joseph | M | Jordan CHS |
3961 | Jordan Primary | Safi Nelly | F | Jordan CHS |
3962 | Jordan Primary | Safoa Jeany | F | Jordan CHS |
3963 | Jordan Primary | Weuasafi Ruth | F | Jordan CHS |
3964 | Juniper Primary | Gedzinger Nafumae | M | Vura CHS |
3965 | Juniper Primary | Kumuau Josephine | F | Emmaus CHS |
3966 | Juniper Primary | Masimani Junior | M | Mt. Horeb CHS |
3967 | Juniper Primary | Phylisty Nafumae | F | Mt. Horeb CHS |
3968 | Juniper Primary | Physxious Ramofolo | M | Mt. Horeb CHS |
3969 | Juniper Primary | Ruben Siofa’a | M | Vura CHS |
3970 | Juniper Primary | Sherry Raramo | F | Vura CHS |
3971 | Juniper Primary | Siu Tina | F | Panatina CHS |
3972 | Juniper Primary | Willie Lea’afalafa | M | Vura CHS |
3973 | Justice Ganifiri Primary | Alfred Initee | M | Justice Ganifiri CHS |
3974 | Justice Ganifiri Primary | Ben Edaau | M | Justice Ganifiri CHS |
3975 | Justice Ganifiri Primary | Charles Biru | M | Justice Ganifiri CHS |
3976 | Justice Ganifiri Primary | Christal Ima | F | Su’u NSS |
3977 | Justice Ganifiri Primary | Delma Soe | M | Justice Ganifiri CHS |
3978 | Justice Ganifiri Primary | Ellen Haa | F | Justice Ganifiri CHS |
3979 | Justice Ganifiri Primary | Hellen Dick | F | Justice Ganifiri CHS |
3980 | Justice Ganifiri Primary | James Ganifiri Sikitee | M | Justice Ganifiri CHS |
3981 | Justice Ganifiri Primary | Jesma Ilo | M | Justice Ganifiri CHS |
3982 | Justice Ganifiri Primary | Jimmy Sanga | M | Justice Ganifiri CHS |
3983 | Justice Ganifiri Primary | Joyce Iro | F | Justice Ganifiri CHS |
3984 | Justice Ganifiri Primary | Junior Tookona | M | Justice Ganifiri CHS |
3985 | Justice Ganifiri Primary | Keneth Saii | M | Justice Ganifiri CHS |
3986 | Justice Ganifiri Primary | Lenard Ramo | M | Su’u NSS |
3987 | Justice Ganifiri Primary | Margareth Henry | F | Justice Ganifiri CHS |
3988 | Justice Ganifiri Primary | Patricia Rofa | F | Justice Ganifiri CHS |
3989 | Justice Ganifiri Primary | Selly Tege | F | Justice Ganifiri CHS |
3990 | Justice Ganifiri Primary | Serah Saulia Sukulu | F | Justice Ganifiri CHS |
3991 | Justice Ganifiri Primary | Stella Maegaasia | F | Justice Ganifiri CHS |
3992 | Justice Ganifiri Primary | Susan Kekeau Jimmy | F | Justice Ganifiri CHS |
3993 | Justice Ganifiri Primary | Susan Maetia | F | Justice Ganifiri CHS |
3994 | Justice Ganifiri Primary | Tracy Zion Alatee | F | Justice Ganifiri CHS |
3995 | Kaekae Primary | Bridget Kagani | F | Su’u NSS |
3996 | Kaekae Primary | Calvin F Sosimo | M | Potau CHS |
3997 | Kaekae Primary | Diana Korasiara | F | Makaruka CHS |
3998 | Kaekae Primary | Francis Manekera | M | Potau CHS |
3999 | Kaekae Primary | Frank Kiko | M | Selwyn College |
4000 | Kaekae Primary | Irine Malau | F | Potau CHS |
4001 | Kaekae Primary | Janice Osiropo | F | Potau CHS |
4002 | Kaekae Primary | Joana Koreta | F | Longu Kaoka CHS |
4003 | Kaekae Primary | Josima Caroline | F | Potau CHS |
4004 | Kaekae Primary | Nicholas Haruwae | F | St. Joseph Tenaru NSS |
4005 | Kafoasila Primary | Bakale Joseph | M | Kafoasila CHS |
4006 | Kafoasila Primary | Basikafo Norland | M | Kafoasila CHS |
4007 | Kafoasila Primary | Fo’ofunua Sale | M | Kafoasila CHS |
4008 | Kafoasila Primary | Fredrick Veronica | M | Kafoasila CHS |
4009 | Kafoasila Primary | Gwaroia Lawrence | M | Kafoasila CHS |
4010 | Kafoasila Primary | Julyn Muita | F | Kafoasila CHS |
4011 | Kafoasila Primary | Laeniata Junior | M | Kafoasila CHS |
4012 | Kafoasila Primary | Lingata Jimson | M | Kafoasila CHS |
4013 | Kafoasila Primary | Lioi Lemech | M | Kafoasila CHS |
4014 | Kafoasila Primary | Madonna Ramo | F | Kafoasila CHS |
4015 | Kafoasila Primary | Maeta Nancy | F | Kafoasila CHS |
4016 | Kafoasila Primary | Mongata Muslyn | F | Kafoasila CHS |
4017 | Kafoasila Primary | Muita Julin | F | Kafoasila CHS |
4018 | Kafoasila Primary | Ramo Gabriel | M | Kafoasila CHS |
4019 | Kafoasila Primary | Rarara Mickson | M | Kafoasila CHS |
4020 | Kafoasila Primary | Rido Albert | M | Kafoasila CHS |
4021 | Kafoasila Primary | Rido Joyce | F | Kafoasila CHS |
4022 | Kafoasila Primary | Rongoania Rosemary | F | Kafoasila CHS |
4023 | Kafoasila Primary | Ruth Assanet | F | Kafoasila CHS |
4024 | Kafoasila Primary | Selcy Musunala | F | Kafoasila CHS |
4025 | Kafoasila Primary | Suita Jenell | F | Kafoasila CHS |
4026 | Kafoasila Primary | Takamothe Roelyn | F | Kafoasila CHS |
4027 | Kafoasila Primary | Thangomamau Mary | F | Kafoasila CHS |
4028 | Kafoasila Primary | Tongana Linton | M | Kafoasila CHS |
4029 | Kafolulae Primary | Alex Alailangi | M | Gwaunasu CHS |
4030 | Kafolulae Primary | Rose Nolo | F | Tabasaukete CHS |
4031 | Kafolulae Primary | Whisly Eddie | M | Gwaunasu CHS |
4032 | Kagua Primary | Ma'ea Elisah | F | New Place PSS |
4033 | Kagua Primary | Tuhenua Mcleen | M | New Place PSS |
4034 | Kagua Primary | Tu'ukimata Asnette | F | New Place PSS |
4035 | Kakara Primary | Abana Ethel | F | Kakara CHS |
4036 | Kakara Primary | Alfred James | M | Kakara CHS |
4037 | Kakara Primary | Alick Emmanuel | M | Kakara CHS |
4038 | Kakara Primary | Basikona Tyson | M | Kakara CHS |
4039 | Kakara Primary | Becky Margaret | F | Kakara CHS |
4040 | Kakara Primary | Billy Simon | M | Kakara CHS |
4041 | Kakara Primary | Diae Poulin | F | Kakara CHS |
4042 | Kakara Primary | Fenedy Juliet | F | Su’u NSS |
4043 | Kakara Primary | Foi Benjamin | M | Kakara CHS |
4044 | Kakara Primary | Fostina Loise | F | Kakara CHS |
4045 | Kakara Primary | Grace Delite | F | St John Dala Catholic CHS |
4046 | Kakara Primary | Iro Gladys | F | Kakara CHS |
4047 | Kakara Primary | Iro Jimmy | M | Kakara CHS |
4048 | Kakara Primary | Irota Henry | M | Kakara CHS |
4049 | Kakara Primary | Iven Nitzan | F | Kakara CHS |
4050 | Kakara Primary | Jiulas Junior | M | Kakara CHS |
4051 | Kakara Primary | Kefo Jude | M | Kakara CHS |
4052 | Kakara Primary | Kofela Kopolo Joy | F | Kakara CHS |
4053 | Kakara Primary | Leni Denis | F | St John Dala Catholic CHS |
4054 | Kakara Primary | Maeda Rita | F | Kakara CHS |
4055 | Kakara Primary | Maenu Junior | M | Kakara CHS |
4056 | Kakara Primary | Max Niuta | M | Kakara CHS |
4057 | Kakara Primary | Moli Yvonne | F | Kakara CHS |
4058 | Kakara Primary | Ramo Georgina | F | Kakara CHS |
4059 | Kakara Primary | Ratu Ketty | F | Kakara CHS |
4060 | Kakara Primary | Tafai Flonne | F | Kakara CHS |
4061 | Kakara Primary | Tahi Lekanda | M | Kakara CHS |
4062 | Kakara Primary | Tahi Lenin | M | Aligegeo PSS |
4063 | Kakara Primary | Takifoia Augustina | F | Kakara CHS |
4064 | Kakara Primary | Tom Ben | M | Kakara CHS |
4065 | Kakara Primary | Waneta Lovelyn | F | Kakara CHS |
4066 | Kakara Primary | Waneta Nigel | M | Kakara CHS |
4067 | Kalaka Primary | Agness Rachael | F | Kalaka CHS |
4068 | Kalaka Primary | Antoni Louise | F | Kalaka CHS |
4069 | Kalaka Primary | Brian Isaac | M | Kalaka CHS |
4070 | Kalaka Primary | Frank John | M | Kalaka CHS |
4071 | Kalaka Primary | Junior Verister | M | Siota PSS |
4072 | Kalaka Primary | Kariama Markenzie | M | Kalaka CHS |
4073 | Kalaka Primary | Kemakeza Joycelyn | F | Kalaka CHS |
4074 | Kalaka Primary | Keni Jovani | F | Kalaka CHS |
4075 | Kalaka Primary | Khale John | M | Kalaka CHS |
4076 | Kalaka Primary | Kosa Junior | M | Kalaka CHS |
4077 | Kalaka Primary | Kosagala Junior | M | Kalaka CHS |
4078 | Kalaka Primary | Lincy Judith | F | Kalaka CHS |
4079 | Kalaka Primary | Martin Jayson | M | Kalaka CHS |
4080 | Kalaka Primary | Mary Bethikeni | F | Siota PSS |
4081 | Kalaka Primary | Mary Ginet | F | Siota PSS |
4082 | Kalaka Primary | Nhago Michael | M | Kalaka CHS |
4083 | Kalaka Primary | Onesimo David | M | St. Joseph Tenaru NSS |
4084 | Kalaka Primary | Roel Allen | M | Kalaka CHS |
4085 | Kalaka Primary | Tavatova Murslin | M | Kalaka CHS |
4086 | Kalaka Primary | Tave Margareth | F | Kalaka CHS |
4087 | Kalaro Primary | Donald Saipio | M | Lengana CHS |
4088 | Kalaro Primary | Janice Toka | F | Vonunu NSS |
4089 | Kalaro Primary | Jerolyn Middie | F | Lengana CHS |
4090 | Kalaro Primary | Lydiah Allen | F | Lengana CHS |
4091 | Kalaro Primary | Mickson Saipoh | M | Lengana CHS |
4092 | Kalaro Primary | Odikana Edoso | M | Lengana CHS |
4093 | Kalaro Primary | Piludao Ena | F | Lengana CHS |
4094 | Kalaro Primary | Rollence Zapo | M | Lengana CHS |
4095 | Kalaro Primary | Uzine Odoso | M | Lengana CHS |
4096 | Kalaro Primary | Vadaika Goldie | M | Lengana CHS |
4097 | Kalenga Primary | Alice Joycelyn | F | Kalenga CHS |
4098 | Kalenga Primary | Atkin Lina | M | Sir Duddley Tuti College |
4099 | Kalenga Primary | Ausania Wendy | F | Muana CHS |
4100 | Kalenga Primary | Boiregia Pristine | M | Visena CHS |
4101 | Kalenga Primary | Desty Lorina | F | Kalenga CHS |
4102 | Kalenga Primary | Diani Jasma | F | Kalenga CHS |
4103 | Kalenga Primary | Elsie Freda | F | Allardyce PSS |
4104 | Kalenga Primary | Gillian Edith | F | Kalenga CHS |
4105 | Kalenga Primary | Haga Henndry | M | Allardyce PSS |
4106 | Kalenga Primary | Haza Raynard | M | Sir Duddley Tuti College |
4107 | Kalenga Primary | Idu Patlyn | F | Allardyce PSS |
4108 | Kalenga Primary | Jajathe Samuel | M | Jejevo CHS |
4109 | Kalenga Primary | Joy Rina | F | Sir Duddley Tuti College |
4110 | Kalenga Primary | Lisalyn Joyce | F | Visena CHS |
4111 | Kalenga Primary | Lise Silvia | F | Sir Duddley Tuti College |
4112 | Kalenga Primary | Losi Fredrica | F | Sir Duddley Tuti College |
4113 | Kalenga Primary | Lourdes Fatima | F | Allardyce PSS |
4114 | Kalenga Primary | Manedika Cyclone | M | Kalenga CHS |
4115 | Kalenga Primary | Marara Regan | M | Kalenga CHS |
4116 | Kalenga Primary | Mele Daisy | F | Allardyce PSS |
4117 | Kalenga Primary | Nicholas Jessie | F | Kalenga CHS |
4118 | Kalenga Primary | Pare Denald | M | Allardyce PSS |
4119 | Kalenga Primary | Raua Grace | F | Kalenga CHS |
4120 | Kalenga Primary | Sai Selina | F | Kalenga CHS |
4121 | Kalenga Primary | Sisiu Emily | F | Kalenga CHS |
4122 | Kalenga Primary | Sole Zindia | F | Sir Duddley Tuti College |
4123 | Kalenga Primary | Tango Junior | M | Visena CHS |
4124 | Kalenga Primary | Teleana Edward | M | Allardyce PSS |
4125 | Kalenga Primary | Veveri Ellison | M | Kalenga CHS |
4126 | Kalenga Primary | Woryn Sandy | M | Kalenga CHS |
4127 | Kalenga Primary | Zinniel Emmy | F | Sir Duddley Tuti College |
4128 | Kamaosi Primary | Aliduri Hazel | F | Sir Duddley Tuti College |
4129 | Kamaosi Primary | Elta Agnes | F | Muana CHS |
4130 | Kamaosi Primary | Fia Jessie | F | Sir Duddley Tuti College |
4131 | Kamaosi Primary | Gretal Brizella | F | Sir Duddley Tuti College |
4132 | Kamaosi Primary | Haeni Jestalyn | F | Kalenga CHS |
4133 | Kamaosi Primary | Hollyn Trina | F | Kalenga CHS |
4134 | Kamaosi Primary | Jeff Lila | F | Kalenga CHS |
4135 | Kamaosi Primary | Jolen Divine | M | Kalenga CHS |
4136 | Kamaosi Primary | Manelasi Cawin | M | Muana CHS |
4137 | Kamaosi Primary | Nelma Litina | F | Kalenga CHS |
4138 | Kamaosi Primary | Pasipa Lizian | F | Visena CHS |
4139 | Kamaosi Primary | Raku Dyle | M | Muana CHS |
4140 | Kamaosi Primary | Rinna Marinda | F | Kalenga CHS |
4141 | Kamaosi Primary | Sanjay Lawrence | M | Kalenga CHS |
4142 | Kamaosi Primary | Thegu Merries | F | Allardyce PSS |
4143 | Kamaosi Primary | Theonoa Grace | F | Muana CHS |
4144 | Kanava Primary | Andrea Mausinga | F | Jones Adventist College |
4145 | Kanava Primary | Cooper Manabaitai | M | Kukudu NSS |
4146 | Kanava Primary | Taine Ngatonga | M | Kukudu NSS |
4147 | Kanava Primary | Tehine Kaniko | F | Tenakoga Adventist CHS |
4148 | Kaokaoragana Primary | Ha'a Ranita | F | Taripara CHS |
4149 | Kaokaoragana Primary | Hitagi Samson | M | Taripara CHS |
4150 | Kaokaoragana Primary | Ilauwa Gladys | F | Pamua NSS |
4151 | Kaokaoragana Primary | Iri Steven | M | Taripara CHS |
4152 | Kaokaoragana Primary | Laboe Melford | M | Taripara CHS |
4153 | Kaokaoragana Primary | Laboe Moses | M | Taripara CHS |
4154 | Kaokaoragana Primary | Nguruta Emphraim | M | Taripara CHS |
4155 | Kaokaoragana Primary | Ori Julinah | F | Taripara CHS |
4156 | Kaokaoragana Primary | Pasukeni Noelyn | F | Taripara CHS |
4157 | Kaokaoragana Primary | Sau Linah | F | Taripara CHS |
4158 | Kaokaoragana Primary | Sunaone Liden | F | Taripara CHS |
4159 | Kaonasugu Primary | Alos Allen | M | Hamariko CHS |
4160 | Kaonasugu Primary | Haga Raymond | M | Hamariko CHS |
4161 | Kaonasugu Primary | Mamania Stefferlyn | F | Hamariko CHS |
4162 | Kaonasugu Primary | Manu Patriciah | F | Hamariko CHS |
4163 | Kaonasugu Primary | Siwa Lillian | F | Hamariko CHS |
4164 | Kaonasugu Primary | Siwa Lindra | F | Hamariko CHS |
4165 | Kaonasugu Primary | Tarosuiarosi Julen | M | Hamariko CHS |
4166 | Kaonasugu Primary | Tohe Davinia | F | Hamariko CHS |
4167 | Kaonasugu Primary | Tolaisau Lenydons | M | Hamariko CHS |
4168 | Kaonasugu Primary | Usumae Nygel | M | Hamariko CHS |
4169 | Kaqamama Primary | Appily Qilakorisi | F | Vurango CHS |
4170 | Kaqamama Primary | Daniel Gatavolomo | M | Vurango CHS |
4171 | Kaqamama Primary | Delna Qilazikini | F | Vurango CHS |
4172 | Kaqamama Primary | Freeman Kube | M | Goldie College |
4173 | Kaqamama Primary | Nolian Kaveqole | F | Vurango CHS |
4174 | Kaqamama Primary | Rehab Tigakola | F | Goldie College |
4175 | Kariki Primary | Barnabas Boke | M | Choiseul Bay PSS |
4176 | Kariki Primary | Eithan Kupaman | M | Goldie College |
4177 | Kariki Primary | Harry Rerepe | M | Konamana CHS |
4178 | Kariki Primary | Juvian Tapogha | F | Choiseul Bay PSS |
4179 | Kariki Primary | Rerolyn Pinge | F | St.John BoscoTuha CHS |
4180 | Kariki Primary | Sammy Levo | M | Choiseul Bay PSS |
4181 | Kariki Primary | Sereen Pasuko | F | Iriqila CHS |
4182 | Kariki Primary | Willy Subasu | M | Konamana CHS |
4183 | Karokesa Primary | Allan Kurepoda | M | Sibila CHS |
4184 | Karokesa Primary | Arthex Philip | M | Sibila CHS |
4185 | Karokesa Primary | Burdick Saguru | M | Sibila CHS |
4186 | Karokesa Primary | Cynthia Paul | F | Sibila CHS |
4187 | Karokesa Primary | Dorcus Duriteko | F | Sibila CHS |
4188 | Karokesa Primary | Esmie Sobe | F | Sibila CHS |
4189 | Karokesa Primary | Florence Analedy | F | Sibila CHS |
4190 | Karokesa Primary | Janiel Qurini | F | Sibila CHS |
4191 | Karokesa Primary | Jenly Vilupala | F | Sibila CHS |
4192 | Karokesa Primary | Mazi Ben | F | Sibila CHS |
4193 | Karokesa Primary | Rachael Nakapala | F | Sibila CHS |
4194 | Karokesa Primary | Tamilyn Lillian | F | Sibila CHS |
4195 | Karokesa Primary | William Zeke | M | Sibila CHS |
4196 | Karuu Primary | Hare Martin | M | Karuu CHS |
4197 | Karuu Primary | Hetowa Philipa | F | Karuu CHS |
4198 | Karuu Primary | Iakeni Luisa | F | Karuu CHS |
4199 | Karuu Primary | Pairoiro Madaline | F | Karuu CHS |
4200 | Karuu Primary | Piroa Anthonia | F | Karuu CHS |
4201 | Karuu Primary | Puarau Reginald | M | Karuu CHS |
4202 | Karuu Primary | Ramo Philistus | F | Karuu CHS |
4203 | Karuu Primary | Sinare Jenifer | F | Karuu CHS |
4204 | Karuu Primary | Tahisikeni Collin | M | Karuu CHS |
4205 | Karuu Primary | Takaohu Cynaether | F | Karuu CHS |
4206 | Karuu Primary | Taoria Benedeth | F | Karuu CHS |
4207 | Kati Primary | Ameo Nelson | M | Mona CHS |
4208 | Kati Primary | Ameo Nixson | M | Mona CHS |
4209 | Kati Primary | Angora Macfred | M | Mona CHS |
4210 | Kati Primary | Balu Garren | M | Mona CHS |
4211 | Kati Primary | Balu Joses | M | Mona CHS |
4212 | Kati Primary | Banie Brendon | M | Mona CHS |
4213 | Kati Primary | Bilve Olu Nathan | M | Mona CHS |
4214 | Kati Primary | Daminta Ancil Teti | F | Mona CHS |
4215 | Kati Primary | Imua Anna Maria | F | Mona CHS |
4216 | Kati Primary | Imua Barbra Judith | F | Mona CHS |
4217 | Kati Primary | Iwebu Darwin Rose | F | Mona CHS |
4218 | Kati Primary | Iwebu Saintee | F | Mona CHS |
4219 | Kati Primary | John Patteson Meiya | M | Waimapuru NSS |
4220 | Kati Primary | Kelala Starford | M | Mona CHS |
4221 | Kati Primary | Mapolu Lawrence | M | Mona CHS |
4222 | Kati Primary | Medai Alreen Priscila | F | Mona CHS |
4223 | Kati Primary | Meesa Hudson | M | Mona CHS |
4224 | Kati Primary | Menivi Don Vincy | M | Mona CHS |
4225 | Kati Primary | Nume Giver | F | Mona CHS |
4226 | Kati Primary | Rowen Michael | M | Mona CHS |
4227 | Kati Primary | Shalom Balu | F | Waimapuru NSS |
4228 | Kati Primary | Stella Teti | F | Waimapuru NSS |
4229 | Kati Primary | Teti Joseph | M | Mona CHS |
4230 | Kati Primary | Tuplo George Flored | M | Mona CHS |
4231 | Kati Primary | Yirni Lamanta | F | Mona CHS |
4232 | Katurasele Primary | Carpson Likaveke | M | Papara CHS |
4233 | Katurasele Primary | Erstine Dorokolo | M | Puzivai CHS |
4234 | Katurasele Primary | Gone Tapata | M | Papara CHS |
4235 | Katurasele Primary | Greybel Keremama | M | Kukudu NSS |
4236 | Katurasele Primary | Jackson Kelwin | M | Kukudu NSS |
4237 | Katurasele Primary | Jepton Kere | M | Sasamungga CHS |
4238 | Katurasele Primary | Joab Galo | M | Jones Adventist College |
4239 | Katurasele Primary | Junior Keketo | M | Puzivai CHS |
4240 | Katurasele Primary | Kelma Katovai | F | Bekabeka CHS |
4241 | Katurasele Primary | Luta Dopu | M | Vonunu NSS |
4242 | Katurasele Primary | Marry Lester | F | Puzivai CHS |
4243 | Katurasele Primary | Michael Mason | M | Sasamungga CHS |
4244 | Katurasele Primary | Ribby Zovisu | F | Wagina CHS |
4245 | Katurasele Primary | Samson Lakana | M | Puzivai CHS |
4246 | Katurasele Primary | Zioto Mason | M | Puzivai CHS |
4247 | Kavolavata Primary | Anika John | F | SR Academy |
4248 | Kavolavata Primary | Bethuel Palmer | M | SR Academy |
4249 | Kavolavata Primary | Cathriona Rinky | F | SR Academy |
4250 | Kavolavata Primary | Davi Steve | M | SR Academy |
4251 | Kavolavata Primary | Derol Charles | M | SR Academy |
4252 | Kavolavata Primary | Donella Walter | F | SR Academy |
4253 | Kavolavata Primary | Gareth Donny | M | SR Academy |
4254 | Kavolavata Primary | Marvin Pentani | M | SR Academy |
4255 | Kavolavata Primary | Mary Vula | F | SR Academy |
4256 | Kavolavata Primary | Shane Tanito | F | SR Academy |
4257 | Kavolavata Primary | Walter Runialo | M | SR Academy |
4258 | Kaza Primary | Delmay Gasi | F | Kaza CHS |
4259 | Kaza Primary | Glen Hanly | M | Kukudu NSS |
4260 | Kaza Primary | Grace Tupiti | F | Kaza CHS |
4261 | Kaza Primary | Jenifer Lampio | F | Jones Adventist College |
4262 | Kaza Primary | Kaelyn Poita | F | Kaza CHS |
4263 | Kaza Primary | Nelstin Lave | M | Kukudu NSS |
4264 | Kaza Primary | Vaebela Tauku | M | Kaza CHS |
4265 | Keara Primary | Alisa Redna | F | Sidoko CHS |
4266 | Keara Primary | Chrital Maeze | F | Sidoko CHS |
4267 | Keara Primary | Jeromy Lency | M | Sidoko CHS |
4268 | Keara Primary | Jewin Steven | M | Sidoko CHS |
4269 | Keara Primary | Lisan Nelson | F | Sidoko CHS |
4270 | Keara Primary | Lodrina Nelson | F | Sidoko CHS |
4271 | Keara Primary | Magatavavini Angella | F | Sidoko CHS |
4272 | Keara Primary | Philip Poloso | M | Sidoko CHS |
4273 | Keara Primary | Polyn Elvina | F | Sidoko CHS |
4274 | Keara Primary | Vincent Resana | M | Sidoko CHS |
4275 | Kelyn Primary | Aite'e Alili | F | Kelyn CHS |
4276 | Kelyn Primary | Albert Eddy | M | Kelyn CHS |
4277 | Kelyn Primary | Amos Oiri | M | Kelyn CHS |
4278 | Kelyn Primary | Christina Tanentoa | F | Kelyn CHS |
4279 | Kelyn Primary | Daisy Kusapa | F | Kelyn CHS |
4280 | Kelyn Primary | Ellison Diau | M | Kelyn CHS |
4281 | Kelyn Primary | Horesi Febima | F | Kelyn CHS |
4282 | Kelyn Primary | Jason Kumitapu | M | King George VI NSS |
4283 | Kelyn Primary | Julian Tuita | M | Kelyn CHS |
4284 | Kelyn Primary | Linsay Tingo | M | Kelyn CHS |
4285 | Kelyn Primary | Lucky Clifford | M | Kelyn CHS |
4286 | Kelyn Primary | Niata Rosina | F | Kelyn CHS |
4287 | Kelyn Primary | Rapeiasi Breana | F | Kelyn CHS |
4288 | Kelyn Primary | Rose Clison | F | Kelyn CHS |
4289 | Kelyn Primary | Rosemary Fihu | F | Kelyn CHS |
4290 | Kelyn Primary | Rotasi William | M | Kelyn CHS |
4291 | Kelyn Primary | Tafili Christina | F | Kelyn CHS |
4292 | Kelyn Primary | Tasha Sauhonu | F | Betikama NSS |
4293 | Kelyn Primary | Tua Kenlyn | M | St. Joseph Tenaru NSS |
4294 | Kelyn Primary | Vitalyn Yvette Ramo | F | Kelyn CHS |
4295 | Kesao Primary | Ale'eke Jones | M | Kesao CHS |
4296 | Kesao Primary | Alemaena Obed | M | Kesao CHS |
4297 | Kesao Primary | Alex Jason | M | Kesao CHS |
4298 | Kesao Primary | Anderson Mark | M | Kesao CHS |
4299 | Kesao Primary | Baura Gibson | M | Kesao CHS |
4300 | Kesao Primary | Boi Cheeryn | F | Allardyce PSS |
4301 | Kesao Primary | Eddie Daphen Laulei Joyce | F | Guguha CHS |
4302 | Kesao Primary | Faithson Greg | M | Kesao CHS |
4303 | Kesao Primary | Florence Lian | F | Kesao CHS |
4304 | Kesao Primary | Fox Lucy Folomae | F | Kesao CHS |
4305 | Kesao Primary | Gray Edmond | M | Kesao CHS |
4306 | Kesao Primary | Ian Jasper | M | Kesao CHS |
4307 | Kesao Primary | Kaitu Fitzel | M | Kesao CHS |
4308 | Kesao Primary | Lagho Junior | M | Kesao CHS |
4309 | Kesao Primary | Lampeck Millar | M | Kesao CHS |
4310 | Kesao Primary | Mabuna Leonard | M | Kesao CHS |
4311 | Kesao Primary | Magoso Caltia | F | Allardyce PSS |
4312 | Kesao Primary | Maopherson Kerolyn | M | Kesao CHS |
4313 | Kesao Primary | Mono Estther | F | Allardyce PSS |
4314 | Kesao Primary | Nekemae Justin | M | Allardyce PSS |
4315 | Kesao Primary | Pige Jemalyn | F | Kesao CHS |
4316 | Kesao Primary | Printer Berry | M | Kesao CHS |
4317 | Kesao Primary | Puda Josiah | M | Kesao CHS |
4318 | Kesao Primary | Riusiluyn Keilyn | F | Guguha CHS |
4319 | Kesao Primary | Sally Wood | F | Allardyce PSS |
4320 | Kesao Primary | Sussie Heather | F | Kesao CHS |
4321 | Kesao Primary | Tanavalu Paul | M | Kesao CHS |
4322 | Kesao Primary | Tetego Edwin | M | Kesao CHS |
4323 | Kesao Primary | Toga John | M | Kesao CHS |
4324 | Kesao Primary | Vahia Calwick | M | Allardyce PSS |
4325 | Kesao Primary | Vukia Joyln | F | Allardyce PSS |
4326 | Kilokaka Primary | Bako Hedley | M | Allardyce PSS |
4327 | Kilokaka Primary | Kadesua Melrina | F | Sir Duddley Tuti College |
4328 | Kilokaka Primary | Kikolo Francis | M | Sir Duddley Tuti College |
4329 | Kilokaka Primary | Menesa Alinda | F | Sir Duddley Tuti College |
4330 | Kilokaka Primary | Steve Shammy | M | Muana CHS |
4331 | Kilokaka Primary | Zaka Rockson | M | Sir Duddley Tuti College |
4332 | Kilusakwalo Primary | Adam Chrispus | M | Kilusakwalo CHS |
4333 | Kilusakwalo Primary | Alufo'oa Ginnel | F | Su’u NSS |
4334 | Kilusakwalo Primary | Alufo'oa Monica | F | Kilusakwalo CHS |
4335 | Kilusakwalo Primary | Alufo'oa Nancy | F | Kilusakwalo CHS |
4336 | Kilusakwalo Primary | Bina Melanie | F | Kilusakwalo CHS |
4337 | Kilusakwalo Primary | Bosokuru Ishmael | M | Aligegeo PSS |
4338 | Kilusakwalo Primary | Daniel Peter | M | Adaua PSS |
4339 | Kilusakwalo Primary | Filiga Esther | F | Kilusakwalo CHS |
4340 | Kilusakwalo Primary | Filiosi Johny | M | Kilusakwalo CHS |
4341 | Kilusakwalo Primary | Ga'a Helena | F | Kilusakwalo CHS |
4342 | Kilusakwalo Primary | Gideon Solomon | M | King George VI NSS |
4343 | Kilusakwalo Primary | Hagi Winnie | F | Kilusakwalo CHS |
4344 | Kilusakwalo Primary | Hubert Betsy | F | Kilusakwalo CHS |
4345 | Kilusakwalo Primary | Ini Florence | F | Aligegeo PSS |
4346 | Kilusakwalo Primary | Iro Raymond | M | Kilusakwalo CHS |
4347 | Kilusakwalo Primary | Jimmy Sonita | F | Kilusakwalo CHS |
4348 | Kilusakwalo Primary | Kaliua Vincent | M | Aligegeo PSS |
4349 | Kilusakwalo Primary | Kings Elbet | M | Kilusakwalo CHS |
4350 | Kilusakwalo Primary | Kola Graham | M | Kilusakwalo CHS |
4351 | Kilusakwalo Primary | Maeliofa Louisa | F | Kilusakwalo CHS |
4352 | Kilusakwalo Primary | Nowae Christina | F | Su’u NSS |
4353 | Kilusakwalo Primary | Oliver Melisa | F | Kilusakwalo CHS |
4354 | Kilusakwalo Primary | Patanikeni Gloria | F | Su’u NSS |
4355 | Kilusakwalo Primary | Ringfalu Vonnie | F | Su’u NSS |
4356 | Kilusakwalo Primary | Sale Dorothy | F | Kilusakwalo CHS |
4357 | Kilusakwalo Primary | Sale Sanny | F | Kilusakwalo CHS |
4358 | Kilusakwalo Primary | Sandra Melody | F | Aligegeo PSS |
4359 | Kilusakwalo Primary | Sia Stanley | M | Kilusakwalo CHS |
4360 | Kilusakwalo Primary | Tafea Melody | F | Aligegeo PSS |
4361 | Kilusakwalo Primary | Taki Franklin | M | Kilusakwalo CHS |
4362 | Kilusakwalo Primary | Taloboe Samuel | M | Su’u NSS |
4363 | Kilusakwalo Primary | Tome Dorothy | F | Kilusakwalo CHS |
4364 | Kilusakwalo Primary | To'osia Sima | F | Su’u NSS |
4365 | Kilusakwalo Primary | Waki Duncan | M | Aligegeo PSS |
4366 | Kilusakwalo Primary | Wally Jennings | M | Kilusakwalo CHS |
4367 | Kinamara Primary | Aloha Nadimali | F | Barasipo CHS |
4368 | Kinamara Primary | Delrisha Matepio | F | Barasipo CHS |
4369 | Kinamara Primary | Freda Tali | F | Barasipo CHS |
4370 | Kinamara Primary | George Tuvulu | M | Barasipo CHS |
4371 | Kinamara Primary | Halina Saepio | F | Barasipo CHS |
4372 | Kinamara Primary | Hardria Aqarao | M | Barasipo CHS |
4373 | Kinamara Primary | Jesna Nathaly | F | Barasipo CHS |
4374 | Kinamara Primary | John Metani | M | Barasipo CHS |
4375 | Kinamara Primary | Keneth Maezi | M | Barasipo CHS |
4376 | Kinamara Primary | Kensi Piobule | M | Barasipo CHS |
4377 | Kinamara Primary | Piqe Naru | F | Barasipo CHS |
4378 | Kinamara Primary | Racheal Bizu | F | Barasipo CHS |
4379 | Kinamara Primary | Rata Calwyn Aqarao | M | Barasipo CHS |
4380 | Kinamara Primary | Rauru Makini | M | Barasipo CHS |
4381 | Kinamara Primary | Raymond Francis | M | Barasipo CHS |
4382 | Kinamara Primary | Rinabeti Smart | M | Barasipo CHS |
4383 | Kinamara Primary | Sharon Tevanaru | F | Barasipo CHS |
4384 | Kinamara Primary | William Suraya | F | Barasipo CHS |
4385 | Kiu Primary | Aloysio Bobogeni | M | Kiu CHS |
4386 | Kiu Primary | Ambrose Oihanua | M | Kiu CHS |
4387 | Kiu Primary | Betina Takairopo | F | Kiu CHS |
4388 | Kiu Primary | Bryan Naraikao | M | Kiu CHS |
4389 | Kiu Primary | Claire Misihani'ia | F | Su’u NSS |
4390 | Kiu Primary | Ellyn Hirimane | F | Kiu CHS |
4391 | Kiu Primary | Hilda One’au | F | Kiu CHS |
4392 | Kiu Primary | Jefter Maito’o | M | Kiu CHS |
4393 | Kiu Primary | Jesmay Iama’afu | F | Kiu CHS |
4394 | Kiu Primary | Junior Natoiano | M | Kiu CHS |
4395 | Kiu Primary | Kirad Iri | M | Su’u NSS |
4396 | Kiu Primary | Lansly Abuomea | M | Kiu CHS |
4397 | Kiu Primary | Manassah Utatarau | M | Kiu CHS |
4398 | Kiu Primary | Margaret Riokosu | F | Kiu CHS |
4399 | Kiu Primary | Melanie Gwaite’e | F | Florence Young CHS |
4400 | Kiu Primary | Nerinda Makoori | F | Kiu CHS |
4401 | Kiu Primary | Rovina Pisihonosia | F | Kiu CHS |
4402 | Kiu Primary | Shemgah Rurato | M | Su’u NSS |
4403 | Kiu Primary | Sophia Teoinima | F | Kiu CHS |
4404 | Kiu Primary | Susan Pisiao | F | Kiu CHS |
4405 | Kiu Primary | Tony Maikeni | M | Kiu CHS |
4406 | Kiu Primary | Vanessah Haruhani’a | F | Kiu CHS |
4407 | Kiu Primary | William Tomoki | F | Kiu CHS |
4408 | Kmaga Primary | Edith Edna | F | Visena CHS |
4409 | Kmaga Primary | Gaseagu Vaelyn | F | Visena CHS |
4410 | Kmaga Primary | Gasemasi Nelter | F | Visena CHS |
4411 | Kmaga Primary | Gaza Pirei | M | Visena CHS |
4412 | Kmaga Primary | Gift Moses | M | Visena CHS |
4413 | Kmaga Primary | Gnokro Eric | M | Visena CHS |
4414 | Kmaga Primary | Janet Nori | F | Selwyn College |
4415 | Kmaga Primary | Jeatina Vilma | F | Allardyce PSS |
4416 | Kmaga Primary | Jemima Loloita | F | Selwyn College |
4417 | Kmaga Primary | Kalia Florence | F | Visena CHS |
4418 | Kmaga Primary | Kodo Clayton | M | Visena CHS |
4419 | Kmaga Primary | Lidel Rex | M | Visena CHS |
4420 | Kmaga Primary | Liven Charles | M | Guguha CHS |
4421 | Kmaga Primary | Loloito Jeminma | F | Visena CHS |
4422 | Kmaga Primary | Manegae Casper | M | Visena CHS |
4423 | Kmaga Primary | Michael Junior | M | Visena CHS |
4424 | Kmaga Primary | Nori Janet | F | Visena CHS |
4425 | Kmaga Primary | Noric Alister | M | Sir Duddley Tuti College |
4426 | Kmaga Primary | Polycap Chris | M | Visena CHS |
4427 | Kmaga Primary | Rahe Pepechua | F | Visena CHS |
4428 | Kmaga Primary | Rehati Harret | F | Visena CHS |
4429 | Kmaga Primary | Remson Kevin | M | Visena CHS |
4430 | Kmaga Primary | Sanai Ligesu | F | Visena CHS |
4431 | Kmaga Primary | Sese Reginald | M | Visena CHS |
4432 | Kmaga Primary | Toasa Nelson | M | Visena CHS |
4433 | Kmaga Primary | Tonuara Fane | F | Visena CHS |
4434 | Kobiloko Primary | Dacamania Kelison | M | Lambi CHS |
4435 | Kobiloko Primary | Gesu Janet | F | Tangarare PSS |
4436 | Kobiloko Primary | Hugo Bridget Stephanie | F | Verahue CHS |
4437 | Kobiloko Primary | Mae James | M | Verahue CHS |
4438 | Kobiloko Primary | Marklyn Robert | M | Tangarare PSS |
4439 | Kobiloko Primary | Nansy Fridth | F | Verahue CHS |
4440 | Kobiloko Primary | Rayie Jenita | F | Verahue CHS |
4441 | Kobiloko Primary | Sarehohana Indysia | F | Avuavu PSS |
4442 | Kobiloko Primary | Tarunga Brian | M | Marara CHS |
4443 | Kobito Primary | Amalyn Leua | F | Kobito CHS |
4444 | Kobito Primary | Bendick Lilige | M | Kobito CHS |
4445 | Kobito Primary | Beverlyn Brenda | F | Kobito CHS |
4446 | Kobito Primary | Charles Junior | M | Kobito CHS |
4447 | Kobito Primary | Christina Kosepa | F | Kobito CHS |
4448 | Kobito Primary | Cryline Bosa | F | Kobito CHS |
4449 | Kobito Primary | Cyclare Jenice | F | Kobito CHS |
4450 | Kobito Primary | Daian Buare | F | Kobito CHS |
4451 | Kobito Primary | Dalphia Uthulia | F | Kobito CHS |
4452 | Kobito Primary | Divinal Bosamete | M | Kobito CHS |
4453 | Kobito Primary | Divine Lorrence | M | Kobito CHS |
4454 | Kobito Primary | Elizabeth Tauga | F | Kobito CHS |
4455 | Kobito Primary | Francis Thairole | M | Kobito CHS |
4456 | Kobito Primary | Gregy Morgan | M | Kobito CHS |
4457 | Kobito Primary | Jemina Freda | F | Kobito CHS |
4458 | Kobito Primary | Jemina Rosaly | F | Kobito CHS |
4459 | Kobito Primary | Jenice Anna | F | Kobito CHS |
4460 | Kobito Primary | Lesily Koi | M | Kobito CHS |
4461 | Kobito Primary | Markloyed Bosamete | M | Kobito CHS |
4462 | Kobito Primary | Mesui Volau | M | Kobito CHS |
4463 | Kobito Primary | Michael Kuia | M | Kobito CHS |
4464 | Kobito Primary | Napolian Kukiti | M | Pamua NSS |
4465 | Kobito Primary | Palen Mark Tova | M | Kobito CHS |
4466 | Kobito Primary | Philistus Grergella | F | Kobito CHS |
4467 | Kobito Primary | Rachel Corina | F | Kobito CHS |
4468 | Kobito Primary | Rodrick Buare | M | Kobito CHS |
4469 | Kobito Primary | Ronsly Saburua | M | Kobito CHS |
4470 | Kobito Primary | Solomon Puthu | M | Kobito CHS |
4471 | Koilovala Primary | Amina Diana | F | Dota CHS |
4472 | Koilovala Primary | Fanny Renita | F | Siota PSS |
4473 | Koilovala Primary | Fredlyn Hoka | F | Siota PSS |
4474 | Koilovala Primary | Gideon Hamfree | M | Dota CHS |
4475 | Koilovala Primary | Gira Benjaman | M | Gelailau CHS |
4476 | Koilovala Primary | Hoka Allen | M | Gelailau CHS |
4477 | Koilovala Primary | Hou Neham | M | Dota CHS |
4478 | Koilovala Primary | Maefasia Samantha | F | Gelailau CHS |
4479 | Koilovala Primary | Nono Margaret | F | Gelailau CHS |
4480 | Koilovala Primary | Rina Frank | M | Gelailau CHS |
4481 | Koilovala Primary | Soro Peter | M | Gelailau CHS |
4482 | Koilovala Primary | Tobana Chrisma | F | Gelailau CHS |
4483 | Koilovala Primary | Vili Mary | F | Gelailau CHS |
4484 | Kokeqolo Primary | Bradford Enoch | M | Kokeqolo CHS |
4485 | Kokeqolo Primary | Caleb Funufa'asia Gasa | M | Kokeqolo CHS |
4486 | Kokeqolo Primary | Calsina Tonga | F | Kokeqolo CHS |
4487 | Kokeqolo Primary | Chris Pao | M | Kokeqolo CHS |
4488 | Kokeqolo Primary | Christina Oli | F | Goldie College |
4489 | Kokeqolo Primary | Debra Vuru | F | Vonunu NSS |
4490 | Kokeqolo Primary | Dilenia Kari | F | Kokeqolo CHS |
4491 | Kokeqolo Primary | Doreen Alfred | F | Kokeqolo CHS |
4492 | Kokeqolo Primary | Emily.S. Salumata | F | Kokeqolo CHS |
4493 | Kokeqolo Primary | Esther Mamu | F | Kokeqolo CHS |
4494 | Kokeqolo Primary | Fenella Sore | F | Vonunu NSS |
4495 | Kokeqolo Primary | Fono Mason Nato | M | Kokeqolo CHS |
4496 | Kokeqolo Primary | Jamuel Nguni | F | Kokeqolo CHS |
4497 | Kokeqolo Primary | Jeremy Lamupio | M | Kokeqolo CHS |
4498 | Kokeqolo Primary | Junior Aqarao | M | Kokeqolo CHS |
4499 | Kokeqolo Primary | Larrisha Pitamama | F | Goldie College |
4500 | Kokeqolo Primary | Lenon Gove | M | Kokeqolo CHS |
4501 | Kokeqolo Primary | Loisy Maesia | F | Kokeqolo CHS |
4502 | Kokeqolo Primary | Mary Pitatina | F | Kokeqolo CHS |
4503 | Kokeqolo Primary | Mary Rose Zama | F | Kokeqolo CHS |
4504 | Kokeqolo Primary | Medickson Rivoqani | M | Kokeqolo CHS |
4505 | Kokeqolo Primary | Nakili Binule | M | Kokeqolo CHS |
4506 | Kokeqolo Primary | Nancy Olive Henakera | F | Goldie College |
4507 | Kokeqolo Primary | Nisalyn Seke | F | Kokeqolo CHS |
4508 | Kokeqolo Primary | Rachelle Hickie | F | King George VI NSS |
4509 | Kokeqolo Primary | Rebon Amalo | M | Kokeqolo CHS |
4510 | Kokeqolo Primary | Reginald Bule | M | Kokeqolo CHS |
4511 | Kokeqolo Primary | Rinel Diko | F | Kokeqolo CHS |
4512 | Kokeqolo Primary | Rovela Melariko | F | Vonunu NSS |
4513 | Kokeqolo Primary | Ryen Alu | F | Kokeqolo CHS |
4514 | Kokeqolo Primary | Sally Mihaka | F | Goldie College |
4515 | Kokeqolo Primary | Sandilla Joy | F | Kokeqolo CHS |
4516 | Kokeqolo Primary | Tago Kasa | F | Kokeqolo CHS |
4517 | Kokeqolo Primary | Tanarade Iro Fa'alu | F | Kokeqolo CHS |
4518 | Kokeqolo Primary | Tompson Seda | M | Kokeqolo CHS |
4519 | Kokeqolo Primary | Trevis Lokopio | M | Kokeqolo CHS |
4520 | Kokeqolo Primary | Vido Gasimata | F | Kokeqolo CHS |
4521 | Kokeqolo Primary | Zedek Maelagi | M | Kokeqolo CHS |
4522 | Kokeqolo Primary | Zenorato Mamupio | M | Kokeqolo CHS |
4523 | Kokete Primary | Billy Nolly | M | Bekabeka CHS |
4524 | Kokete Primary | Erol Kaua | M | Bekabeka CHS |
4525 | Kokete Primary | Hedrian Wilken | M | Bekabeka CHS |
4526 | Kokete Primary | Junior Nolly | M | Jones Adventist College |
4527 | Kokete Primary | Mackey John Denny | M | Kukudu NSS |
4528 | Kokete Primary | Nebasi Frank | F | Bekabeka CHS |
4529 | Kokete Primary | Patrina Mike | F | Betikama NSS |
4530 | Kokete Primary | Steve Ben | M | Bekabeka CHS |
4531 | Koliae Primary | Benedick Lodino | M | St.John BoscoTuha CHS |
4532 | Koliae Primary | Kevin Lui | M | St.John BoscoTuha CHS |
4533 | Koliae Primary | Mevilyn Ligesu | F | St.John BoscoTuha CHS |
4534 | Koliae Primary | Perey Jeremiah | M | St.John BoscoTuha CHS |
4535 | Koliae Primary | Regina Takolo | F | St.John BoscoTuha CHS |
4536 | Koliae Primary | Timon Arilehe | M | St.John BoscoTuha CHS |
4537 | Kolina Primary | Adrian Chonia | M | Wanderer Bay CHS |
4538 | Kolina Primary | Beckie Valeala | F | Wanderer Bay CHS |
4539 | Kolina Primary | Fremax Gabriel | M | Wanderer Bay CHS |
4540 | Kolina Primary | Jecinta Grace | F | Chapuria CHS |
4541 | Kolina Primary | Jeckie Gena | F | Tangarare PSS |
4542 | Kolina Primary | Jeremaiah Habunale | M | Avuavu PSS |
4543 | Kolina Primary | Jullie Emmah | F | Chapuria CHS |
4544 | Kolina Primary | Junita Crystal | F | Wanderer Bay CHS |
4545 | Kolina Primary | Maerine Lepokae | F | Lunga CHS |
4546 | Kolina Primary | Pauline Rosa | F | Babanakira CHS |
4547 | Kolina Primary | Poreman Floedy | M | Wanderer Bay CHS |
4548 | Kolina Primary | Rochella Paratada | F | Wanderer Bay CHS |
4549 | Kolina Primary | Samantha Matelua | F | Belaha CHS |
4550 | Koloale Primary | Anidani Sharp | M | Koloale CHS |
4551 | Koloale Primary | Anilafa Darwin | M | Koloale CHS |
4552 | Koloale Primary | Baekausiu Derina | F | Koloale CHS |
4553 | Koloale Primary | Bensky Bejay | M | Koloale CHS |
4554 | Koloale Primary | Billy Walter | M | Koloale CHS |
4555 | Koloale Primary | Bua Joel | M | Koloale CHS |
4556 | Koloale Primary | Bukai Caroline | F | Koloale CHS |
4557 | Koloale Primary | Bukai John | M | Koloale CHS |
4558 | Koloale Primary | Efona Rogina | M | Koloale CHS |
4559 | Koloale Primary | Eniti Sylvester | F | Koloale CHS |
4560 | Koloale Primary | Erekalie Yaakov | M | Koloale CHS |
4561 | Koloale Primary | Faitoo Solo | M | Koloale CHS |
4562 | Koloale Primary | Fane Daisy | F | Koloale CHS |
4563 | Koloale Primary | Futai Harry | M | Koloale CHS |
4564 | Koloale Primary | Harara Ismael | M | Koloale CHS |
4565 | Koloale Primary | Harrison James | M | Koloale CHS |
4566 | Koloale Primary | Ila Jayna | F | King George VI NSS |
4567 | Koloale Primary | Iroga Ray | M | Koloale CHS |
4568 | Koloale Primary | John Brent | M | Koloale CHS |
4569 | Koloale Primary | John Selma | M | Koloale CHS |
4570 | Koloale Primary | Junior Glen | M | Koloale CHS |
4571 | Koloale Primary | Kabu Ellam | F | Koloale CHS |
4572 | Koloale Primary | Kate Salome | F | Koloale CHS |
4573 | Koloale Primary | Kausimae Larissa | F | Koloale CHS |
4574 | Koloale Primary | Kiloko Emma | F | Koloale CHS |
4575 | Koloale Primary | Kini Samantha | F | Koloale CHS |
4576 | Koloale Primary | Kwai Dickson | M | Koloale CHS |
4577 | Koloale Primary | Kwai Jenny | F | Koloale CHS |
4578 | Koloale Primary | Lau Wilson | M | Koloale CHS |
4579 | Koloale Primary | Lisina Joy | F | Koloale CHS |
4580 | Koloale Primary | Lusi Betty | F | Koloale CHS |
4581 | Koloale Primary | Maefasia Anicah | F | Koloale CHS |
4582 | Koloale Primary | Maelimani Margareth | F | Koloale CHS |
4583 | Koloale Primary | Mamasia Robert | M | Koloale CHS |
4584 | Koloale Primary | Mandu Darren | M | Koloale CHS |
4585 | Koloale Primary | Mangona Lizah | F | Koloale CHS |
4586 | Koloale Primary | Mani Felistus | F | Koloale CHS |
4587 | Koloale Primary | Misalo Alfred | M | Koloale CHS |
4588 | Koloale Primary | Noel Ashley | M | Koloale CHS |
4589 | Koloale Primary | Noseh Brimma | F | Koloale CHS |
4590 | Koloale Primary | Ofo Annette | F | Koloale CHS |
4591 | Koloale Primary | Ofosia Augustine | M | Koloale CHS |
4592 | Koloale Primary | Oho’ai Aldonzal | M | Koloale CHS |
4593 | Koloale Primary | Oli Comfort | F | Koloale CHS |
4594 | Koloale Primary | Orofo’aa Abigirl | F | Koloale CHS |
4595 | Koloale Primary | Otini Hendry | M | Koloale CHS |
4596 | Koloale Primary | Oxley Liticia | F | Koloale CHS |
4597 | Koloale Primary | Pakai Martin | M | Koloale CHS |
4598 | Koloale Primary | Pio Alick | M | Koloale CHS |
4599 | Koloale Primary | Po’oikeni Ruhula | M | Koloale CHS |
4600 | Koloale Primary | Quan Anna | F | Koloale CHS |
4601 | Koloale Primary | Rikana Denilson | M | Koloale CHS |
4602 | Koloale Primary | Roger Steven | M | Koloale CHS |
4603 | Koloale Primary | Roscal Anneth | F | Koloale CHS |
4604 | Koloale Primary | Salu Elma | F | Koloale CHS |
4605 | Koloale Primary | Sare Emily | F | Koloale CHS |
4606 | Koloale Primary | Seleni Edward | M | Koloale CHS |
4607 | Koloale Primary | Sipolo Pauline | F | Koloale CHS |
4608 | Koloale Primary | Tahamae Miltus | F | Koloale CHS |
4609 | Koloale Primary | Taloga Allen | M | Koloale CHS |
4610 | Koloale Primary | Tavake Mirriam | F | Koloale CHS |
4611 | Koloale Primary | Tenai Lency | M | Koloale CHS |
4612 | Koloale Primary | Tepuke Danny | M | Koloale CHS |
4613 | Koloale Primary | Tepuke Kalisha | F | Koloale CHS |
4614 | Koloale Primary | Tiana Erina | F | Koloale CHS |
4615 | Koloale Primary | Tua Charles | M | Koloale CHS |
4616 | Koloale Primary | Zion Andrew | M | Koloale CHS |
4617 | Kolobaubau Primary | Faith Chrisma | F | Kolobaubau CHS |
4618 | Kolobaubau Primary | Gareth Oswin | M | Avuavu PSS |
4619 | Kolobaubau Primary | John Desmond | M | Kolobaubau CHS |
4620 | Kolobaubau Primary | Joseph Rason | M | Kolobaubau CHS |
4621 | Kolobaubau Primary | Manekasi Milton | M | Kolobaubau CHS |
4622 | Kolobaubau Primary | Oswin Gareth | M | Kolobaubau CHS |
4623 | Kolobaubau Primary | Parione Brian | M | Kolobaubau CHS |
4624 | Kolobaubau Primary | Rachel Hoe | F | Avuavu PSS |
4625 | Kolobaubau Primary | Rodger Betty | F | Kolobaubau CHS |
4626 | Kolobaubau Primary | Rodger Option | M | Kolobaubau CHS |
4627 | Kolobaubau Primary | Shamira Elizabeth | F | Kolobaubau CHS |
4628 | Kolobaubau Primary | Tabala Gerina | F | Kolobaubau CHS |
4629 | Kolobaubau Primary | Talasuia Yenica | F | Kolobaubau CHS |
4630 | Kolobaubau Primary | Tracy Sarima | F | Avuavu PSS |
4631 | Koloe Primary | Alalina Lapovavini | F | Choiseul Bay PSS |
4632 | Koloe Primary | Emmy Mabevavini | F | Papara CHS |
4633 | Koloe Primary | Joyce Nalatoti | F | Goldie College |
4634 | Koloe Primary | Junior Philip Tapata | M | Choiseul Bay PSS |
4635 | Koloe Primary | Lonah Tanavavini | F | Soranamola CHS |
4636 | Koloe Primary | Mevilyn Qilataru | F | Kukele CHS |
4637 | Koloe Primary | Nehemiah Zesapa | M | Beulah PSS |
4638 | Koloe Primary | Nelmah Ruqiseko | F | Choiseul Bay PSS |
4639 | Koloe Primary | Pigah Lapo | F | Kukele CHS |
4640 | Koloe Primary | Rose Dedele | F | Sasamungga CHS |
4641 | Koloe Primary | William Sike | M | Soranamola CHS |
4642 | Kolokapalu Primary School | Asuania Sidian | F | Bubunuhu CHS |
4643 | Kolokapalu Primary School | Eboa Glenson | M | Bubunuhu CHS |
4644 | Kolokapalu Primary School | Haruverana Shewin | F | Laloato CHS |
4645 | Kolokapalu Primary School | Kale Hesron | M | Bubunuhu CHS |
4646 | Kolokapalu Primary School | Pitu Jacklyn | F | Numbu CHS |
4647 | Kolokapalu Primary School | Teva Clayton | M | Bubunuhu CHS |
4648 | Kolokemau Primary | Dedrey Dainah | F | Babanakira CHS |
4649 | Kolokemau Primary | Devlyn Unice | F | Babanakira CHS |
4650 | Kolokemau Primary | Ditchy Preshley | M | Tangarare PSS |
4651 | Kolokemau Primary | James Tuva | M | Tangarare PSS |
4652 | Kolokemau Primary | Justine Saihana | M | Babanakira CHS |
4653 | Kolokemau Primary | Rollin Makario | M | Tangarare PSS |
4654 | Kolokemau Primary | Wiphany Panoa Gideon | M | Babanakira CHS |
4655 | Kolokolo Primary | Agnes Viropo | F | Eleoteve CHS |
4656 | Kolokolo Primary | Aldino Alopitu | M | Eleoteve CHS |
4657 | Kolokolo Primary | Alford Nathaly | M | Eleoteve CHS |
4658 | Kolokolo Primary | Anita Crevin | F | Eleoteve CHS |
4659 | Kolokolo Primary | Brenda Robert | F | Eleoteve CHS |
4660 | Kolokolo Primary | Demi Sikalaji | F | Eleoteve CHS |
4661 | Kolokolo Primary | Desmond Selik | F | Buri CHS |
4662 | Kolokolo Primary | Emily Sabrina | F | Eleoteve CHS |
4663 | Kolokolo Primary | Emmie Vailopiqe | F | Eleoteve CHS |
4664 | Kolokolo Primary | Felix Suala | M | Eleoteve CHS |
4665 | Kolokolo Primary | Francis Siro | M | Eleoteve CHS |
4666 | Kolokolo Primary | Jandy Lupapitu | M | Eleoteve CHS |
4667 | Kolokolo Primary | Janet Temalin | F | Eleoteve CHS |
4668 | Kolokolo Primary | Jenab Abeva | F | Eleoteve CHS |
4669 | Kolokolo Primary | Joseph Leomu | M | Eleoteve CHS |
4670 | Kolokolo Primary | Julian Manekera | M | Eleoteve CHS |
4671 | Kolokolo Primary | Kelly Bobsago | M | Eleoteve CHS |
4672 | Kolokolo Primary | Lenly Dida | M | Eleoteve CHS |
4673 | Kolomali Primary | Lion Tivikera | M | Buri CHS |
4674 | Kolomali Primary | Mavis Julie | F | Buri CHS |
4675 | Kolomali Primary | Maylin Vase | M | Buri CHS |
4676 | Kolomali Primary | Odilia Medeya | F | Eleoteve CHS |
4677 | Kolomali Primary | Raymond Pule | M | Eleoteve CHS |
4678 | Kolomali Primary | Robert Madava | M | Eleoteve CHS |
4679 | Kolomali Primary | Silomu Ekimie | M | Eleoteve CHS |
4680 | Kolomali Primary | Solomon Senipala | M | Eleoteve CHS |
4681 | Kolomali Primary | Vabalyn Tovoa | F | Eleoteve CHS |
4682 | Kolona Primary | Amos Bula | M | Numbu CHS |
4683 | Kolona Primary | Augustine Vulae | M | Kulu CHS |
4684 | Kolona Primary | Cathrine Baso | F | Ruavatu PSS |
4685 | Kolona Primary | Clarence Mara | M | Sir Jacob Vouza CHS |
4686 | Kolona Primary | Elish Nongia | F | Numbu CHS |
4687 | Kolona Primary | Felix Subatori | M | Nguvia CHS |
4688 | Kolona Primary | Hellen Tangithia | F | Kulu CHS |
4689 | Kolona Primary | Jasper Adamson | M | Ruavatu PSS |
4690 | Kolona Primary | Joana Wakabata | F | Kulu CHS |
4691 | Kolona Primary | John Abel | M | Tau CHS |
4692 | Kolona Primary | Jullian Maile | F | Tau CHS |
4693 | Kolona Primary | June Tabughila | F | Kulu CHS |
4694 | Kolona Primary | Leedanstan Kokoloa | M | Kukudu NSS |
4695 | Kolona Primary | Linda Toiosi | F | Kulu CHS |
4696 | Kolona Primary | Maeja Fred | M | Tau CHS |
4697 | Kolona Primary | Mary Iwa | F | Kulu CHS |
4698 | Kolona Primary | Mary Kithia | F | Ruavatu PSS |
4699 | Kolona Primary | Melina Gena | F | Ruavatu PSS |
4700 | Kolona Primary | Oliver Francis | M | Numbu CHS |
4701 | Kolona Primary | Patteson Gigilu | M | Kulu CHS |
4702 | Kolona Primary | Petrina Moses | F | Numbu CHS |
4703 | Kolona Primary | Stephen Paeni | M | Luluga CHS |
4704 | Kolona Primary | Tonly Tahi | M | Kulu CHS |
4705 | Koloula Primary | Alphinia Vera | F | Tangarare PSS |
4706 | Koloula Primary | Ben Ngaovaka Jr | M | Avuavu PSS |
4707 | Koloula Primary | Brown Gii | M | Avuavu PSS |
4708 | Koloula Primary | David Manehari | M | Chapuria CHS |
4709 | Koloula Primary | Elisi Lisamali | F | Tangarare PSS |
4710 | Koloula Primary | Elisi Vekea | F | Avuavu PSS |
4711 | Koloula Primary | Hamfree Sekovania | M | Tangarare PSS |
4712 | Koloula Primary | Jaylyn Babau | F | Kuma CHS |
4713 | Koloula Primary | Lili Saely | F | Kuma CHS |
4714 | Koloula Primary | Mary Susi | F | Kuma CHS |
4715 | Koloula Primary | Maxson Tome | M | Kuma CHS |
4716 | Koloula Primary | Ritalyn Vekea | F | Kuma CHS |
4717 | Koloula Primary | Steven Luvu | M | Laloato CHS |
4718 | Koloula Primary | Unice Saiverana | F | Chapuria CHS |
4719 | Koloula Primary | Vaelyn Uko | F | Kuma CHS |
4720 | Kolovaolu Primary | Amon Kona | M | Makaruka CHS |
4721 | Kolovaolu Primary | Braton Halea | M | Makaruka CHS |
4722 | Kolovaolu Primary | Brenda Bebeniara | F | Makaruka CHS |
4723 | Kolovaolu Primary | Christina Sauana | F | Makaruka CHS |
4724 | Kolovaolu Primary | Krofield Randi | M | Makaruka CHS |
4725 | Kolovaolu Primary | Lincon Kekesiva | M | Makaruka CHS |
4726 | Kolovaolu Primary | Matrina Chaka | F | Makaruka CHS |
4727 | Kolovaolu Primary | Queensly Baito | M | Makaruka CHS |
4728 | Kolovaolu Primary | Silas Saranga Jr | M | Makaruka CHS |
4729 | Kolovaolu Primary | Tania Luba | F | Makaruka CHS |
4730 | Komaliae Primary | Alice Mae | F | St.John BoscoTuha CHS |
4731 | Komaliae Primary | Bakasu Patau | F | St.John BoscoTuha CHS |
4732 | Komaliae Primary | Deborah Manu | F | St.John BoscoTuha CHS |
4733 | Komaliae Primary | Maemae Tema | F | St.John BoscoTuha CHS |
4734 | Komaliae Primary | Olive Tom | M | St.John BoscoTuha CHS |
4735 | Komukama Primary School | Brenden Lelea | M | Luluga CHS |
4736 | Komukama Primary School | Cathrine Itogho | F | Luluga CHS |
4737 | Komukama Primary School | Cynthia Ghaua | F | Kopiu CHS |
4738 | Komukama Primary School | Daniel Mane | M | Numbu CHS |
4739 | Komukama Primary School | Emilly Gausapa'a | F | Nguvia CHS |
4740 | Komukama Primary School | Felicity Kukiti | F | Tolunatete CHS |
4741 | Komukama Primary School | James Taloa | M | Numbu CHS |
4742 | Komukama Primary School | Jemimah Fox | F | Nguvia CHS |
4743 | Komukama Primary School | Jesmin Boli | F | Numbu CHS |
4744 | Komukama Primary School | Margret Mathias | F | Nguvia CHS |
4745 | Komukama Primary School | Tabo Kulaha | M | Tolunatete CHS |
4746 | Komukama Primary School | Venisha Thuga | F | Luluga CHS |
4747 | Konamana Primary | Fallon Frechu | M | Konamana CHS |
4748 | Konamana Primary | Ivo Sokaqu | M | Konamana CHS |
4749 | Konamana Primary | Kamariqu Elison | M | Konamana CHS |
4750 | Konamana Primary | Kemana John Crayson | M | Konamana CHS |
4751 | Konamana Primary | Kereseka Helton | M | Konamana CHS |
4752 | Konamana Primary | Mabe Alison | F | Konamana CHS |
4753 | Konamana Primary | Majavato John | M | Konamana CHS |
4754 | Konamana Primary | Maseka Emily | F | Konamana CHS |
4755 | Konamana Primary | Mojomata Roema | F | Konamana CHS |
4756 | Konamana Primary | Nalatoti Naolyn | F | Konamana CHS |
4757 | Konamana Primary | Nanatina Petsy | F | Konamana CHS |
4758 | Konamana Primary | Palata Albert | M | Konamana CHS |
4759 | Konamana Primary | Polosoboe Clayton | M | Konamana CHS |
4760 | Konamana Primary | Qalonava Reji | F | Konamana CHS |
4761 | Konamana Primary | Qilakaro Wilma | F | Konamana CHS |
4762 | Konamana Primary | Qilavisu Joyce | F | Konamana CHS |
4763 | Konamana Primary | Qilazikini Christina | F | Konamana CHS |
4764 | Konamana Primary | Vakolevae Lazarus | M | Konamana CHS |
4765 | Kongu Primary | Aisah Walter Becky | M | Sidoko CHS |
4766 | Kongu Primary | Caroline Lela Neqo | F | Sidoko CHS |
4767 | Kongu Primary | Docus Lonah | F | Sidoko CHS |
4768 | Kongu Primary | Dontalyn Anikasi | F | Sidoko CHS |
4769 | Kongu Primary | Enest Salanga | M | Sidoko CHS |
4770 | Kongu Primary | Freeman Jaywin Tekulu | M | Sidoko CHS |
4771 | Kongu Primary | Joyce Linter Tekulu | F | Sidoko CHS |
4772 | Kongu Primary | Judy Becky | F | Sidoko CHS |
4773 | Kongu Primary | Lawrence Peter Bobie | M | Sidoko CHS |
4774 | Kongu Primary | Lovelyn Salina | F | Sidoko CHS |
4775 | Kongu Primary | Mezilyn Piqe Nua | F | Sidoko CHS |
4776 | Kongu Primary | Rapolyn Constance | F | Sidoko CHS |
4777 | Kongu Primary | Resmalyn Melania | F | Sidoko CHS |
4778 | Kongu Primary | Romelyn Holton | F | Sidoko CHS |
4779 | Kongu Primary | Steven Naqu | M | Sidoko CHS |
4780 | Kopiu Primary | Adriana Mark | F | Kopiu CHS |
4781 | Kopiu Primary | Amanda Peter | F | Kopiu CHS |
4782 | Kopiu Primary | Anneth George | F | Avuavu PSS |
4783 | Kopiu Primary | Benjamin Koe | M | Kopiu CHS |
4784 | Kopiu Primary | Bevin Pichu | M | Kopiu CHS |
4785 | Kopiu Primary | Delphina Mae | F | Kopiu CHS |
4786 | Kopiu Primary | Emelly Ula | F | Kopiu CHS |
4787 | Kopiu Primary | Greg Hido | M | Kopiu CHS |
4788 | Kopiu Primary | Mary Pichu | F | Tenakoga Adventist CHS |
4789 | Kopiu Primary | Rodman Hido | M | Betikama NSS |
4790 | Koriovuku Primary | Castro Simeon | F | Buri CHS |
4791 | Koriovuku Primary | David Garunu | F | Kongukolo CHS |
4792 | Koriovuku Primary | Edrian Sammy | M | Buri CHS |
4793 | Koriovuku Primary | George Hilly | M | Vonunu NSS |
4794 | Koriovuku Primary | Joyce Pazapiqe | F | Vonunu NSS |
4795 | Koriovuku Primary | Lloyd Soko Huka | M | Goldie College |
4796 | Koriovuku Primary | Rilalu Rilifia | M | Buri CHS |
4797 | Kukele Primary/Tagibangara Ext | Sabrilla Tamo | F | Kukele CHS |
4798 | Kuku Primary | Eve Qilanoba | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
4799 | Kuku Primary | Rosemary Qilajiku | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
4800 | Kuku Primary | Ryan Palata | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
4801 | Kuku Primary | Serah Pusikomala | F | Voza CHS |
4802 | Kukudu Primary | Alice Andrew | F | Burnscreek CHS |
4803 | Kukudu Primary | Alisha Alili | F | Kukudu NSS |
4804 | Kukudu Primary | Antwin Zongahite | F | Kukudu NSS |
4805 | Kukudu Primary | Brijay Sau'eha | M | Kukudu NSS |
4806 | Kukudu Primary | Craven Panio | M | Patupaele CHS |
4807 | Kukudu Primary | Delinia Leechy | F | Patupaele CHS |
4808 | Kukudu Primary | Emilyn Peva | F | Patupaele CHS |
4809 | Kukudu Primary | Endrika Panda | M | Patupaele CHS |
4810 | Kukudu Primary | Flojane Tobire | F | Patupaele CHS |
4811 | Kukudu Primary | Jeslina Mark | F | Patupaele CHS |
4812 | Kukudu Primary | Jethro Wale | M | Patupaele CHS |
4813 | Kukudu Primary | Millarie Poghoso | M | Patupaele CHS |
4814 | Kukudu Primary | Mudy Reggie | M | Patupaele CHS |
4815 | Kukudu Primary | Pago Rizu | F | Patupaele CHS |
4816 | Kukudu Primary | Sambe Wale | F | Patupaele CHS |
4817 | Kukudu Primary | Shania Timothy | F | Patupaele CHS |
4818 | Kukudu Primary | Shona Tuke | F | Patupaele CHS |
4819 | Kukudu Primary | Trevor Masakolo | M | Buri CHS |
4820 | Kukudu Primary | Zariema Robert | F | Patupaele CHS |
4821 | Kukum SDA Valley Primary | Alexson Lauke | M | Kukum SDA Valley CHS |
4822 | Kukum SDA Valley Primary | Allahik Timothy | M | Jones Adventist College |
4823 | Kukum SDA Valley Primary | Alness Nelson | F | Kukudu NSS |
4824 | Kukum SDA Valley Primary | Althea Neuman | F | Kukum SDA Valley CHS |
4825 | Kukum SDA Valley Primary | Angelina Siriu | F | Tenakoga Adventist CHS |
4826 | Kukum SDA Valley Primary | Anika Claire | F | St. Nicholas College |
4827 | Kukum SDA Valley Primary | Bianca Taloafiri | F | Kukum SDA Valley CHS |
4828 | Kukum SDA Valley Primary | Brandon Kae | M | Kukum SDA Valley CHS |
4829 | Kukum SDA Valley Primary | Bridgette Saelea | F | Kukum SDA Valley CHS |
4830 | Kukum SDA Valley Primary | Bronwyn Tilly | F | Jones Adventist College |
4831 | Kukum SDA Valley Primary | Carel Ngatulu | F | Kukum SDA Valley CHS |
4832 | Kukum SDA Valley Primary | Carlton Aengari | M | Kukum SDA Valley CHS |
4833 | Kukum SDA Valley Primary | Chantella Panda | F | Kukum SDA Valley CHS |
4834 | Kukum SDA Valley Primary | Cheka Ramotalau | M | Kukum SDA Valley CHS |
4835 | Kukum SDA Valley Primary | Clarina Patovaki | F | Burnscreek CHS |
4836 | Kukum SDA Valley Primary | Clawrianne Sama | F | Betikama NSS |
4837 | Kukum SDA Valley Primary | Collin Leoa | M | Kukum SDA Valley CHS |
4838 | Kukum SDA Valley Primary | Damien Inito | M | Kukum SDA Valley CHS |
4839 | Kukum SDA Valley Primary | Daniel Frenold | M | Kukum SDA Valley CHS |
4840 | Kukum SDA Valley Primary | Daranee Savakana | F | Kukum SDA Valley CHS |
4841 | Kukum SDA Valley Primary | Derrick Vaghi | M | Kukum SDA Valley CHS |
4842 | Kukum SDA Valley Primary | Dexter Gito | M | Kukum SDA Valley CHS |
4843 | Kukum SDA Valley Primary | Emilyn Ofe | F | Kukum SDA Valley CHS |
4844 | Kukum SDA Valley Primary | Fabiana Stanley | F | Betikama NSS |
4845 | Kukum SDA Valley Primary | Fenella Ete | F | Kukum SDA Valley CHS |
4846 | Kukum SDA Valley Primary | Fiorella Saepio | F | Jones Adventist College |
4847 | Kukum SDA Valley Primary | Fitzerald Filiga | M | Kukum SDA Valley CHS |
4848 | Kukum SDA Valley Primary | Francine Serah | F | Kukum SDA Valley CHS |
4849 | Kukum SDA Valley Primary | Fredrick Sarufi | M | Kukum SDA Valley CHS |
4850 | Kukum SDA Valley Primary | Gajal Naoimao | M | Kukum SDA Valley CHS |
4851 | Kukum SDA Valley Primary | Galaj Lalao | M | Kukum SDA Valley CHS |
4852 | Kukum SDA Valley Primary | Gregory Aote'e | M | Betikama NSS |
4853 | Kukum SDA Valley Primary | Hendry Vainupu | M | Kukum SDA Valley CHS |
4854 | Kukum SDA Valley Primary | Janita Abana | F | Kukum SDA Valley CHS |
4855 | Kukum SDA Valley Primary | Janmarie Lara Maeke | F | Kukum SDA Valley CHS |
4856 | Kukum SDA Valley Primary | Jaybee Ben | M | Kukum SDA Valley CHS |
4857 | Kukum SDA Valley Primary | Jemal Nagu | M | Kukum SDA Valley CHS |
4858 | Kukum SDA Valley Primary | Judd Sina Haro | M | Jones Adventist College |
4859 | Kukum SDA Valley Primary | Jugal Dino | M | Kukum SDA Valley CHS |
4860 | Kukum SDA Valley Primary | Junior Sualala | M | Kukum SDA Valley CHS |
4861 | Kukum SDA Valley Primary | Kenton Feni | M | Kukum SDA Valley CHS |
4862 | Kukum SDA Valley Primary | Kesouma Kaola | M | Kukum SDA Valley CHS |
4863 | Kukum SDA Valley Primary | Kivhon Masika | M | Kukum SDA Valley CHS |
4864 | Kukum SDA Valley Primary | Laisiana Tokatake | F | Kukum SDA Valley CHS |
4865 | Kukum SDA Valley Primary | Leecia Gasetonu | M | St. Nicholas College |
4866 | Kukum SDA Valley Primary | Linccy Pingalair | F | Kukum SDA Valley CHS |
4867 | Kukum SDA Valley Primary | Lydreen Foufaka | F | Betikama NSS |
4868 | Kukum SDA Valley Primary | Lynden Fiafelo | M | Kukum SDA Valley CHS |
4869 | Kukum SDA Valley Primary | Martha Bulehite | F | Kukum SDA Valley CHS |
4870 | Kukum SDA Valley Primary | Melvina Tarohania | F | Kukum SDA Valley CHS |
4871 | Kukum SDA Valley Primary | Natasha Tagini | F | Kukum SDA Valley CHS |
4872 | Kukum SDA Valley Primary | Nealrich Nano Ghemu | M | Kukum SDA Valley CHS |
4873 | Kukum SDA Valley Primary | Nigel Fafale | M | Kukum SDA Valley CHS |
4874 | Kukum SDA Valley Primary | Noelyn Tufah | F | Kukum SDA Valley CHS |
4875 | Kukum SDA Valley Primary | Rachel Buga | F | Kukum SDA Valley CHS |
4876 | Kukum SDA Valley Primary | Rachel Kabolo | F | Kukum SDA Valley CHS |
4877 | Kukum SDA Valley Primary | Ritiana Asasai | F | Kukum SDA Valley CHS |
4878 | Kukum SDA Valley Primary | Rosana Lukisi | F | Jones Adventist College |
4879 | Kukum SDA Valley Primary | Sade Aaron | M | Kukum SDA Valley CHS |
4880 | Kukum SDA Valley Primary | Shasina Tudubatu | F | Kukum SDA Valley CHS |
4881 | Kukum SDA Valley Primary | Stowel Richad | M | Kukum SDA Valley CHS |
4882 | Kukum SDA Valley Primary | Tangimangama Sese | F | Kukum SDA Valley CHS |
4883 | Kukum SDA Valley Primary | Tassiana Martin | F | Kukum SDA Valley CHS |
4884 | Kukum SDA Valley Primary | Tizziana Martin | F | Kukum SDA Valley CHS |
4885 | Kukum SDA Valley Primary | Trevence David | M | Kukum SDA Valley CHS |
4886 | Kukum SDA Valley Primary | Vandersar Kuper | M | Kukum SDA Valley CHS |
4887 | Kukum SDA Valley Primary | Venter Stanol | F | Kukum SDA Valley CHS |
4888 | Kukum SDA Valley Primary | Wellington Aengari | M | Kukum SDA Valley CHS |
4889 | Kukum SDA Valley Primary | William Luwi | M | Kukum SDA Valley CHS |
4890 | Kukum SDA Valley Primary | Wilmah Muni | F | Kukum SDA Valley CHS |
4891 | Kukum SDA Valley Primary | Wilson Ben | M | Kukum SDA Valley CHS |
4892 | Kukum SDA Valley Primary | Zadwel Teolatigi | M | Kukum SDA Valley CHS |
4893 | Kukum SDA Valley Primary | Zanetti Feni | M | Kukum SDA Valley CHS |
4894 | Kulu Primary | Betengi Valary | F | Kulu CHS |
4895 | Kulu Primary | Binet Francina | F | Selwyn College |
4896 | Kulu Primary | Bokisia Silvia | F | Kulu CHS |
4897 | Kulu Primary | Buare Rogila | F | Kulu CHS |
4898 | Kulu Primary | Bughotu Naomi | F | Kulu CHS |
4899 | Kulu Primary | Bughotu Tione | M | Kulu CHS |
4900 | Kulu Primary | George Hencly | M | Kulu CHS |
4901 | Kulu Primary | Gethi Shallom | F | Kulu CHS |
4902 | Kulu Primary | Ghaokabosa Francisca | F | Kulu CHS |
4903 | Kulu Primary | Ghasekelly Sharlyn | F | Kulu CHS |
4904 | Kulu Primary | Gitoa Steenthy | M | Kulu CHS |
4905 | Kulu Primary | Junior Lyden | M | Kulu CHS |
4906 | Kulu Primary | Kouni Roselyn | F | Kulu CHS |
4907 | Kulu Primary | Manegoli Serah | F | Kulu CHS |
4908 | Kulu Primary | Maneka Elma | F | Kulu CHS |
4909 | Kulu Primary | Meana Elma | F | Kulu CHS |
4910 | Kulu Primary | Nodira Julian | F | Kulu CHS |
4911 | Kulu Primary | Ono Wilson | M | Kulu CHS |
4912 | Kulu Primary | Palmer Sonia | F | Kulu CHS |
4913 | Kulu Primary | Peresini Felix | M | Kulu CHS |
4914 | Kulu Primary | Sale Walton | M | Kulu CHS |
4915 | Kulu Primary | Sale Zeldah | F | Kulu CHS |
4916 | Kulu Primary | Sikua Anima | F | Kulu CHS |
4917 | Kulu Primary | Sikua Harry | M | Kulu CHS |
4918 | Kulu Primary | Sikua Zelma | F | Kulu CHS |
4919 | Kulu Primary | Tiona Reneta | F | Kulu CHS |
4920 | Kulu Primary | Vutia John | M | Kulu CHS |
4921 | Kuma Primary School | Bolilonga Demalyn | F | Kuma CHS |
4922 | Kuma Primary School | Ekeleni Sarapina | F | Kuma CHS |
4923 | Kuma Primary School | Horana Jude | M | Kuma CHS |
4924 | Kuma Primary School | Manekoti Moses | M | Kuma CHS |
4925 | Kuma Primary School | Nelson Obyran | M | Kuma CHS |
4926 | Kuma Primary School | Peroatanauli Basilia | F | Kuma CHS |
4927 | Kuma Primary School | Sai Jelista | F | Kuma CHS |
4928 | Kuma Primary School | Sangu Alphonse | M | Kuma CHS |
4929 | Kuma Primary School | Sovea Leotina | F | Kuma CHS |
4930 | Kundu Primary | Glodina Thimoly | F | Sidoko CHS |
4931 | Kundu Primary | Hapava Sotutu Junior | M | Goldie College |
4932 | Kundu Primary | Mary Veronica | F | Sidoko CHS |
4933 | Kundu Primary | Vapura Samson | M | Sidoko CHS |
4934 | Kunuabu Primary | Angella Naomi | F | Kunuabu CHS |
4935 | Kunuabu Primary | Christina James | F | Kunuabu CHS |
4936 | Kunuabu Primary | Joseph Bulakeno | M | Kunuabu CHS |
4937 | Kunuabu Primary | Julie Oboru | F | Kunuabu CHS |
4938 | Kunuabu Primary | Junior Moses | M | Kunuabu CHS |
4939 | Kunuabu Primary | Junior Roy | M | Kunuabu CHS |
4940 | Kunuabu Primary | Margaret Arakwai | F | Kunuabu CHS |
4941 | Kunuabu Primary | Rose Jenny | F | Kunuabu CHS |
4942 | Kunuabu Primary | Rose Lily Ima | F | Kunuabu CHS |
4943 | Kunuabu Primary | Trudy Tabuna | F | Kunuabu CHS |
4944 | Kusumba Primary | Billy Kerepiniano | M | Tangarare PSS |
4945 | Kusumba Primary | Elizabeth Mataniata | F | Tangarare PSS |
4946 | Kusumba Primary | Felista Leina | F | Tangarare PSS |
4947 | Kusumba Primary | Francis Kuareva | M | Wanderer Bay CHS |
4948 | Kusumba Primary | Joseph Pali | M | Wanderer Bay CHS |
4949 | Kusumba Primary | Kevin Tom | M | Tangarare PSS |
4950 | Kusumba Primary | Maria Theresa Visuni | F | Wanderer Bay CHS |
4951 | Kusumba Primary | Rose Mary Vuanale | F | Wanderer Bay CHS |
4952 | Kwai Primary | Abi Walter | M | Aligegeo PSS |
4953 | Kwai Primary | Alvan Robert (Jnr) | M | Kwai CHS |
4954 | Kwai Primary | Andrew Joe | M | Kwai CHS |
4955 | Kwai Primary | Avim Sanga | M | Kwai CHS |
4956 | Kwai Primary | Ben Sanga | M | Su’u NSS |
4957 | Kwai Primary | Crystal Farobo | F | Kwai CHS |
4958 | Kwai Primary | Fay Fa'ari | F | Kwai CHS |
4959 | Kwai Primary | Francis Robeni | M | Kwai CHS |
4960 | Kwai Primary | Jemimah Misitana | F | Adaua PSS |
4961 | Kwai Primary | Jessy Su | M | Kwai CHS |
4962 | Kwai Primary | Joylyn Manunu Lolo | F | Kwai CHS |
4963 | Kwai Primary | Keren Misitana | F | Su’u NSS |
4964 | Kwai Primary | Kokosi Lolo | F | Aligegeo PSS |
4965 | Kwai Primary | Ngista Taloe | M | Kwai CHS |
4966 | Kwai Primary | Richard Oge | M | Kwai CHS |
4967 | Kwai Primary | Susan Brian | F | Adaua PSS |
4968 | Kwaiafa Primary | Angie Misi | F | Kwaiafa CHS |
4969 | Kwaiafa Primary | Barua Mathel | F | Kwaiafa CHS |
4970 | Kwaiafa Primary | Ganibata Erick | M | Kwaiafa CHS |
4971 | Kwaiafa Primary | Ilyn Misi | F | Kwaiafa CHS |
4972 | Kwaiafa Primary | Ima John | M | Kwaiafa CHS |
4973 | Kwaiafa Primary | Jennifer Timo | F | Kwaiafa CHS |
4974 | Kwaiafa Primary | Jnr. George | M | Kwaiafa CHS |
4975 | Kwaiafa Primary | Julie Kingsly | F | Kwaiafa CHS |
4976 | Kwaiafa Primary | Keta Stephen | M | Kwaiafa CHS |
4977 | Kwaiafa Primary | Malon Rokson | M | Kwaiafa CHS |
4978 | Kwaiafa Primary | Patterson Peter | M | Kwaiafa CHS |
4979 | Kwaiafa Primary | Salote'e Philip | M | Kwaiafa CHS |
4980 | Kwaiafa Primary | Selwyn Mengo | M | Kwaiafa CHS |
4981 | Kwaiafa Primary | Silas Sonma | M | Kwaiafa CHS |
4982 | Kwaiafa Primary | Sonia John | F | Kwaiafa CHS |
4983 | Kwailabesi Primary | Alick Lusiman | M | Gwaunasu CHS |
4984 | Kwailabesi Primary | Chaniel Su'uga | M | Gwaunasu CHS |
4985 | Kwailabesi Primary | David Hita | M | Gwaunasu CHS |
4986 | Kwailabesi Primary | Eujimah Dickson | F | Gwaunasu CHS |
4987 | Kwailabesi Primary | Gerald Siru | M | Talakli CHS |
4988 | Kwailabesi Primary | Helyna Siugali | F | Talakli CHS |
4989 | Kwailabesi Primary | Marylyn Gibbon | F | Gwaunasu CHS |
4990 | Kwailabesi Primary | Olofa Dickson | M | Gwaunasu CHS |
4991 | Kwailabesi Primary | Rose Anita | F | Talakli CHS |
4992 | Kwailabesi Primary | Veronica Tabe | F | Gwaunasu CHS |
4993 | Kwarea Primary | Ainika Bana | M | Kwarea CHS |
4994 | Kwarea Primary | Albert Daisi | M | Kwarea CHS |
4995 | Kwarea Primary | Alister John Taba | M | Kwarea CHS |
4996 | Kwarea Primary | Andrean Vota | M | Kwarea CHS |
4997 | Kwarea Primary | Andrew Osifelo | M | Kwarea CHS |
4998 | Kwarea Primary | Andy Lauta | M | Kwarea CHS |
4999 | Kwarea Primary | Augustine Gasi | M | Kwarea CHS |
5000 | Kwarea Primary | Benjamin Momoa | M | Kwarea CHS |
5001 | Kwarea Primary | Betty Alari | F | Kwarea CHS |
5002 | Kwarea Primary | Caroline Dioko | F | Kwarea CHS |
5003 | Kwarea Primary | Catherine Lebania | F | Kwarea CHS |
5004 | Kwarea Primary | Cecilia Iro | F | Kwarea CHS |
5005 | Kwarea Primary | Christina Nunukwai | F | Kwarea CHS |
5006 | Kwarea Primary | Daniel Tagini | M | Kwarea CHS |
5007 | Kwarea Primary | Edward Ramo | M | Kwarea CHS |
5008 | Kwarea Primary | Ellen Kini | F | Su’u NSS |
5009 | Kwarea Primary | Florence Rimamae | F | Kwarea CHS |
5010 | Kwarea Primary | Francina Kone | F | Kwarea CHS |
5011 | Kwarea Primary | Francis Siosi | M | Kwarea CHS |
5012 | Kwarea Primary | Hedwin Konai | M | Kwarea CHS |
5013 | Kwarea Primary | Henry Laufanoa | M | Kwarea CHS |
5014 | Kwarea Primary | Henry Laumae | M | Kwarea CHS |
5015 | Kwarea Primary | Illy Sulimae | F | Kwarea CHS |
5016 | Kwarea Primary | Janet Kenny | F | Kwarea CHS |
5017 | Kwarea Primary | Jared Oliga | M | Kwarea CHS |
5018 | Kwarea Primary | Javin Toimana | M | Kwarea CHS |
5019 | Kwarea Primary | John Rofeta | M | Kwarea CHS |
5020 | Kwarea Primary | Joyleen Salome | F | Kwarea CHS |
5021 | Kwarea Primary | Junior Billy | M | Kwarea CHS |
5022 | Kwarea Primary | Justin Robo | M | Kwarea CHS |
5023 | Kwarea Primary | Lawrence Sale | M | Kwarea CHS |
5024 | Kwarea Primary | Lency Lisi | F | Kwarea CHS |
5025 | Kwarea Primary | Lily Rauna | F | Aligegeo PSS |
5026 | Kwarea Primary | Linchel Leo | M | Kwarea CHS |
5027 | Kwarea Primary | Lorina Ianifiu | F | Kwarea CHS |
5028 | Kwarea Primary | Margaret Rifalea | F | Kwarea CHS |
5029 | Kwarea Primary | Maritina Paul | F | Kwarea CHS |
5030 | Kwarea Primary | Mary Fafi | F | Kwarea CHS |
5031 | Kwarea Primary | Mary Hurry | F | Kwarea CHS |
5032 | Kwarea Primary | Matilda Rome | F | Kwarea CHS |
5033 | Kwarea Primary | Michael Irotoa | M | Kwarea CHS |
5034 | Kwarea Primary | Moffat Lidimani | M | Kwarea CHS |
5035 | Kwarea Primary | Peter Oimae | M | Kwarea CHS |
5036 | Kwarea Primary | Pricilla Kwailaua | F | Kwarea CHS |
5037 | Kwarea Primary | Redley Omearo | M | Aligegeo PSS |
5038 | Kwarea Primary | Rencely Arukwai | M | Kwarea CHS |
5039 | Kwarea Primary | Rose Kaelonga | F | Kwarea CHS |
5040 | Kwarea Primary | Rose Masiala | F | Kwarea CHS |
5041 | Kwarea Primary | Ruth Kwale | F | Kwarea CHS |
5042 | Kwarea Primary | Sanjay Timi | M | Kwarea CHS |
5043 | Kwarea Primary | Sebastin Ofai | M | Kwarea CHS |
5044 | Kwarea Primary | Susan Selly | F | Kwarea CHS |
5045 | Kwarifau Primary | Daylen Sam | F | Talakli CHS |
5046 | Kwarifau Primary | Linton Jack | M | Gwaunasu CHS |
5047 | Kwarifau Primary | Veglyn Aloga | F | Talakli CHS |
5048 | Lagefasu Primary | Eddy Dick | M | Ogou CHS |
5049 | Lagefasu Primary | Freda Beriabae | F | Ogou CHS |
5050 | Lagefasu Primary | Lonson Anisi | M | Ogou CHS |
5051 | Lale Primary | Asado Onella | M | Bishop Patteson CHS |
5052 | Lale Primary | Dowo Rachel | F | Bishop Patteson CHS |
5053 | Lale Primary | Kavei Thomas | M | Bishop Patteson CHS |
5054 | Lale Primary | Koliko Davies | M | Bishop Patteson CHS |
5055 | Lale Primary | Lauka Mathilda | F | Bishop Patteson CHS |
5056 | Lale Primary | Mai Lavinta | F | Bishop Patteson CHS |
5057 | Lale Primary | Mala L Stemo | F | Bishop Patteson CHS |
5058 | Lale Primary | Mulava Alice | F | Bishop Patteson CHS |
5059 | Lale Primary | Salome Serah | F | Bishop Patteson CHS |
5060 | Lale Primary | Suli C Joycelyn | F | Bishop Patteson CHS |
5061 | Lale Primary | Tulei Julie | F | Bishop Patteson CHS |
5062 | Lale Primary | Vaelin Rose | F | Bishop Patteson CHS |
5063 | Lale Primary | Velda J Nester | F | Bishop Patteson CHS |
5064 | Laloato Primary | Alamate Ambrose | M | Laloato CHS |
5065 | Laloato Primary | Boniface Leo | M | Laloato CHS |
5066 | Laloato Primary | Charatoha Rachel | F | Laloato CHS |
5067 | Laloato Primary | Hatismate Marcellin | M | Laloato CHS |
5068 | Laloato Primary | Jones Lowin | M | Laloato CHS |
5069 | Laloato Primary | Kae Elarish | F | Laloato CHS |
5070 | Laloato Primary | Kennedy Charles | M | Laloato CHS |
5071 | Laloato Primary | Luabola Pendrella | F | Laloato CHS |
5072 | Laloato Primary | Madalena Glence | F | Laloato CHS |
5073 | Laloato Primary | Paves Paul | M | Laloato CHS |
5074 | Laloato Primary | Randi Trence | M | Laloato CHS |
5075 | Laloato Primary | Sovetania Goreth | F | Laloato CHS |
5076 | Laloato Primary | Tai Alex | M | Laloato CHS |
5077 | Laloato Primary | Tuhunua Relma | F | Laloato CHS |
5078 | Lambi Primary | Adam Smith | M | Lambi CHS |
5079 | Lambi Primary | Alice Kekevo | F | Lambi CHS |
5080 | Lambi Primary | Anthonia Veke | F | Lambi CHS |
5081 | Lambi Primary | Augustine Tanda | M | Lambi CHS |
5082 | Lambi Primary | Bendta Votu | F | Lambi CHS |
5083 | Lambi Primary | Bridget Mataniata | F | Lambi CHS |
5084 | Lambi Primary | Bridget Vohata | M | Lambi CHS |
5085 | Lambi Primary | Catherine Tangisi | F | Verahue CHS |
5086 | Lambi Primary | Clementina Savulevo | F | Waimapuru NSS |
5087 | Lambi Primary | Conelious Tave | M | Lambi CHS |
5088 | Lambi Primary | Damarise Steward | F | Lambi CHS |
5089 | Lambi Primary | Darel Paul | M | Lambi CHS |
5090 | Lambi Primary | Delma Christal Tavuata | F | St. Joseph Tenaru NSS |
5091 | Lambi Primary | Donessah Makoe | F | Kukudu NSS |
5092 | Lambi Primary | Jacinta Luzakubuna | M | Lambi CHS |
5093 | Lambi Primary | Japhenson Toto | M | Lambi CHS |
5094 | Lambi Primary | Jaylyn Hedi | M | Lambi CHS |
5095 | Lambi Primary | John Hou | M | Lambi CHS |
5096 | Lambi Primary | Jowinca Tausuli | F | Avuavu PSS |
5097 | Lambi Primary | Junior Kerepiniano | M | Lambi CHS |
5098 | Lambi Primary | Lily Mavis | F | Lambi CHS |
5099 | Lambi Primary | Margareth Noi | F | Lambi CHS |
5100 | Lambi Primary | Mary John | F | Lambi CHS |
5101 | Lambi Primary | Mary Luisa | F | Lambi CHS |
5102 | Lambi Primary | Ned Mcdonald | M | Verahue CHS |
5103 | Lambi Primary | Nile Evan | M | Lambi CHS |
5104 | Lambi Primary | Noel Toro | M | Lambi CHS |
5105 | Lambi Primary | Oneil Joseph | M | Lambi CHS |
5106 | Lambi Primary | Peter Chanel | F | Lambi CHS |
5107 | Lambi Primary | Philip Mataniata | M | Lambi CHS |
5108 | Lambi Primary | Resina Joana | F | Lambi CHS |
5109 | Lambi Primary | Rex William | M | Verahue CHS |
5110 | Lambi Primary | Robert Chinogolonga | F | Lambi CHS |
5111 | Lambi Primary | Robert Lonsdale Lolopo | M | King George VI NSS |
5112 | Lambi Primary | Rodney Carlos | M | Lambi CHS |
5113 | Lambi Primary | Roselyn Qasa | F | Lambi CHS |
5114 | Lambi Primary | Samantha Rade | F | Lambi CHS |
5115 | Lambi Primary | Saverio Tahi | M | Lambi CHS |
5116 | Lambi Primary | Sedrick Tanda | M | Lambi CHS |
5117 | Lambi Primary | Serah Gina | F | Lambi CHS |
5118 | Lambi Primary | Sipiriano Tave | M | Lambi CHS |
5119 | Lambi Primary | Steven Hanikua | M | Lambi CHS |
5120 | Lambi Primary | Susan Manoga | F | Lambi CHS |
5121 | Lambi Primary | Theresa May | F | Lambi CHS |
5122 | Lambi Primary | Vincenta Vuruha | F | Lambi CHS |
5123 | Lambulambu Primary | Aron Zei | M | Eleoteve CHS |
5124 | Lambulambu Primary | Chrisha Nure | F | Eleoteve CHS |
5125 | Lambulambu Primary | Eddie Haridy | M | Eleoteve CHS |
5126 | Lambulambu Primary | Grace Sisiaqoro | F | Eleoteve CHS |
5127 | Lambulambu Primary | Ian Parington | M | Eleoteve CHS |
5128 | Lambulambu Primary | John Soata | M | Eleoteve CHS |
5129 | Lambulambu Primary | Leadly Terote | M | Eleoteve CHS |
5130 | Lambulambu Primary | Rollan Jericho | M | Eleoteve CHS |
5131 | Lata Primary | Au Dilan Edward | M | Lata CHS |
5132 | Lata Primary | Carter Sally Rose | F | Lata CHS |
5133 | Lata Primary | Dwayne John | M | Lata CHS |
5134 | Lata Primary | Haiden Manuomb | M | Selwyn College |
5135 | Lata Primary | Hanson Teonga | F | Waimapuru NSS |
5136 | Lata Primary | Lausaka Sivan | M | Lata CHS |
5137 | Lata Primary | Leleina Chrisma | F | Lata CHS |
5138 | Lata Primary | Naiyo Crispin | F | Lata CHS |
5139 | Lata Primary | Serah Takona | F | Waimapuru NSS |
5140 | Lata Primary | Toko Joycelyn | F | Lata CHS |
5141 | Lau Valley Primary | Alice John | F | Naha CHS |
5142 | Lau Valley Primary | Aufalu Anthony | M | King George VI NSS |
5143 | Lau Valley Primary | Betrays Namoi | F | Naha CHS |
5144 | Lau Valley Primary | Calvin Akau | M | Naha CHS |
5145 | Lau Valley Primary | Christopher Ferenia | M | Naha CHS |
5146 | Lau Valley Primary | Gwali Johnson | M | Panatina CHS |
5147 | Lau Valley Primary | Gwali Nelson | M | Panatina CHS |
5148 | Lau Valley Primary | Jaylyn Gwali | F | Ilia CHS |
5149 | Lau Valley Primary | Jedidiah Bata | M | Panatina CHS |
5150 | Lau Valley Primary | Jeffson Sale | M | Panatina CHS |
5151 | Lau Valley Primary | John Howell | M | Ilia CHS |
5152 | Lau Valley Primary | Jonah Steven | M | Naha CHS |
5153 | Lau Valley Primary | Junior Francis | M | Panatina CHS |
5154 | Lau Valley Primary | Kolyn Caleb | F | Naha CHS |
5155 | Lau Valley Primary | Lincy Nate | M | Ilia CHS |
5156 | Lau Valley Primary | Lucy Mary Meke | F | Naha CHS |
5157 | Lau Valley Primary | Lusman Philip | M | Naha CHS |
5158 | Lau Valley Primary | Maesulikafo Lucio | M | Panatina CHS |
5159 | Lau Valley Primary | Nelson Seni | M | Naha CHS |
5160 | Lau Valley Primary | Peter Aeta | M | Naha CHS |
5161 | Lau Valley Primary | Rose Doumou | F | Naha CHS |
5162 | Lau Valley Primary | Rose Sale | F | Naha CHS |
5163 | Lau Valley Primary | Rosemary Bouro | F | Emmaus CHS |
5164 | Lau Valley Primary | Samson Morres | M | Naha CHS |
5165 | Lau Valley Primary | Shyna Kelauko | F | Panatina CHS |
5166 | Lau Valley Primary | Steven Dalo | M | Naha CHS |
5167 | Lau Valley Primary | Taebo Margaret | F | Naha CHS |
5168 | Lau Valley Primary | T-Jay Hilton | M | Naha CHS |
5169 | Laugwata Primary | Anna Ramo | F | Laugwata CHS |
5170 | Laugwata Primary | Catherine Ramo | F | Laugwata CHS |
5171 | Laugwata Primary | Christina Alarii | F | Laugwata CHS |
5172 | Laugwata Primary | Cynthia Sae | F | Laugwata CHS |
5173 | Laugwata Primary | Dalcy Takai | F | Laugwata CHS |
5174 | Laugwata Primary | Daniel Ramo | M | Laugwata CHS |
5175 | Laugwata Primary | Deimen Tiana | M | Laugwata CHS |
5176 | Laugwata Primary | Evan Daulima | M | Laugwata CHS |
5177 | Laugwata Primary | Francis Takai | M | Laugwata CHS |
5178 | Laugwata Primary | Gabriel Albert | M | Laugwata CHS |
5179 | Laugwata Primary | Jancy Takai | M | Laugwata CHS |
5180 | Laugwata Primary | John Rinaldo | M | Aligegeo PSS |
5181 | Laugwata Primary | Junior Alegao | M | Laugwata CHS |
5182 | Laugwata Primary | Junior Hou | M | Laugwata CHS |
5183 | Laugwata Primary | Junior Salemamu | M | Laugwata CHS |
5184 | Laugwata Primary | Kency Kali | M | Laugwata CHS |
5185 | Laugwata Primary | Lawrence Harry | M | Laugwata CHS |
5186 | Laugwata Primary | Mary Obii | F | Laugwata CHS |
5187 | Laugwata Primary | Mathias Lafu | M | Laugwata CHS |
5188 | Laugwata Primary | Meley Ngwalai | M | Laugwata CHS |
5189 | Laugwata Primary | Melody Idu | F | Laugwata CHS |
5190 | Laugwata Primary | Paul Mate’e | M | Laugwata CHS |
5191 | Laugwata Primary | Regina Mae | F | Laugwata CHS |
5192 | Laugwata Primary | Risacy Buai | F | Laugwata CHS |
5193 | Laugwata Primary | Stephen Erega | M | Laugwata CHS |
5194 | Laulana Primary | Au Gabriel | M | Laulana CHS |
5195 | Laulana Primary | Bataisukulu Jema | F | Laulana CHS |
5196 | Laulana Primary | Berry Rose | F | Laulana CHS |
5197 | Laulana Primary | Billy Alex | M | Laulana CHS |
5198 | Laulana Primary | Billy Brian | M | Laulana CHS |
5199 | Laulana Primary | Fa'alimae Dyris | F | Laulana CHS |
5200 | Laulana Primary | Fulakwai Freda | F | Laulana CHS |
5201 | Laulana Primary | Futaiburi Cathy | F | Laulana CHS |
5202 | Laulana Primary | Geosia Junior | M | Laulana CHS |
5203 | Laulana Primary | Iro David | M | Laulana CHS |
5204 | Laulana Primary | Ivory Samna | F | Laulana CHS |
5205 | Laulana Primary | Kalamani Liza | F | Laulana CHS |
5206 | Laulana Primary | Kindonia Christopher | M | Laulana CHS |
5207 | Laulana Primary | Koke Joy | F | Laulana CHS |
5208 | Laulana Primary | Kwalaimanu Fransha | F | Laulana CHS |
5209 | Laulana Primary | Kwalani Freddie | M | Laulana CHS |
5210 | Laulana Primary | Kwalu Hellen | F | Laulana CHS |
5211 | Laulana Primary | Kwana Dennis | M | Laulana CHS |
5212 | Laulana Primary | Kwatoo Dalisha | F | Laulana CHS |
5213 | Laulana Primary | Loboi Crystal | F | Laulana CHS |
5214 | Laulana Primary | Mado Clowen | M | Laulana CHS |
5215 | Laulana Primary | Maeinia Luke | M | Laulana CHS |
5216 | Laulana Primary | Maetala Esther | F | Laulana CHS |
5217 | Laulana Primary | Maetala Patrick | M | Laulana CHS |
5218 | Laulana Primary | Mulu Crystal | F | Laulana CHS |
5219 | Laulana Primary | Nogwae Prudence | F | Laulana CHS |
5220 | Laulana Primary | Obeth Edmon | M | Laulana CHS |
5221 | Laulana Primary | Olita Jasper (Jnr) | M | Laulana CHS |
5222 | Laulana Primary | Osiau Jaymila | F | Laulana CHS |
5223 | Laulana Primary | Sedani Rose | F | Laulana CHS |
5224 | Laulana Primary | Siale John | M | Laulana CHS |
5225 | Laulana Primary | Silifa Dominica | F | Laulana CHS |
5226 | Laulana Primary | Silifa Rosemary | F | Laulana CHS |
5227 | Laulana Primary | Simon Julie | F | Laulana CHS |
5228 | Laulana Primary | Sinala Francis | M | Laulana CHS |
5229 | Laulana Primary | Sukulu Jimmy Kwalu | M | Laulana CHS |
5230 | Laulana Primary | Tagu Anna | F | Laulana CHS |
5231 | Laulana Primary | Toana Ellen (Unu) | F | Laulana CHS |
5232 | Laulana Primary | Tua Esther | F | Laulana CHS |
5233 | Laulana Primary | Uate'e Levy | M | Laulana CHS |
5234 | Laulana Primary | Una Theresa | F | Laulana CHS |
5235 | Laulana Primary | Wale Julie | F | Laulana CHS |
5236 | Laulana Primary | Wale Margareth | F | Laulana CHS |
5237 | Laulana Primary | Wate Patrick | M | Laulana CHS |
5238 | Leitongo Primary | Bosa Telpher | F | Leitongo CHS |
5239 | Leitongo Primary | Dovo Lindra | F | Leitongo CHS |
5240 | Leitongo Primary | Ena Jesca | F | Leitongo CHS |
5241 | Leitongo Primary | Jean Rachael | F | Leitongo CHS |
5242 | Leitongo Primary | Jenian Julie | F | Leitongo CHS |
5243 | Leitongo Primary | Kisi Maxwel | M | Leitongo CHS |
5244 | Leitongo Primary | Kobai Lency | M | Leitongo CHS |
5245 | Leitongo Primary | Koete Rachael | F | Leitongo CHS |
5246 | Leitongo Primary | Koingo Serahlyn | F | Leitongo CHS |
5247 | Leitongo Primary | Lavuana Emily | F | Leitongo CHS |
5248 | Leitongo Primary | Malana John | M | Leitongo CHS |
5249 | Leitongo Primary | Meto Henry | M | Leitongo CHS |
5250 | Leitongo Primary | Nasado Michel | F | Leitongo CHS |
5251 | Leitongo Primary | Oto Samuel | M | Leitongo CHS |
5252 | Leitongo Primary | Pava Atkin | M | Leitongo CHS |
5253 | Leitongo Primary | Rava Domenic | M | Leitongo CHS |
5254 | Leitongo Primary | Salome Mary | F | Leitongo CHS |
5255 | Leitongo Primary | Sorongo Dainah | F | Leitongo CHS |
5256 | Leitongo Primary | Tako Pamela | F | Leitongo CHS |
5257 | Leitongo Primary | Usi Matrina Ena | F | Siota PSS |
5258 | Leitongo Primary | Vaivinebona Rachael | F | Leitongo CHS |
5259 | Leitongo Primary | Waiteparu Lenate | M | Leitongo CHS |
5260 | Lele Primary | Anthony Padua | M | Wanderer Bay CHS |
5261 | Lele Primary | Berish Markpision | M | Wanderer Bay CHS |
5262 | Lele Primary | Graham Popolu | M | Wanderer Bay CHS |
5263 | Lele Primary | Hillary Tave | M | Wanderer Bay CHS |
5264 | Lele Primary | Leon Pitumoru | M | Wanderer Bay CHS |
5265 | Lele Primary | Paul Asanatabu | M | Wanderer Bay CHS |
5266 | Lele Primary | Albert Chekani | M | Tangarare PSS |
5267 | Lele Primary | Dala Margareth | F | Tangarare PSS |
5268 | Lele Primary | Festus Elliot | M | Tangarare PSS |
5269 | Lele Primary | Ini Kopuria | M | Tangarare PSS |
5270 | Lele Primary | John Dalei | M | St. Joseph Tenaru NSS |
5271 | Lele Primary | Kejoa Aldred | M | Tangarare PSS |
5272 | Lengana Primary | Anebusa Gretal | F | Lengana CHS |
5273 | Lengana Primary | Atana Melinda | F | Lengana CHS |
5274 | Lengana Primary | Goldie Nethlyn | F | Lengana CHS |
5275 | Lengana Primary | Grinta Jessie | F | Lengana CHS |
5276 | Lengana Primary | Junior Rokoto | F | Lengana CHS |
5277 | Lengana Primary | Laisa Junior | M | Lengana CHS |
5278 | Lengana Primary | Lorinta Hicky | F | Lengana CHS |
5279 | Lengana Primary | Lovelyn Ruth | F | Lengana CHS |
5280 | Lengana Primary | Marie Christen | F | Lengana CHS |
5281 | Lengana Primary | Matalita Naolyn | F | Lengana CHS |
5282 | Lengana Primary | Omaringre Elsie Tami | F | Vonunu NSS |
5283 | Lengana Primary | Pakoleke Darlcy | F | Lengana CHS |
5284 | Lengana Primary | Rakei Patrick | M | Goldie College |
5285 | Lengana Primary | Saipio Armson | M | Lengana CHS |
5286 | Lengana Primary | Sally Rosalyn | F | Lengana CHS |
5287 | Lengana Primary | Tuke Bethlicia | F | Lengana CHS |
5288 | Lengana Primary | Vengo Clarisma Flory | F | Lengana CHS |
5289 | Lengana Primary | Zigilly Codukae | M | Lengana CHS |
5290 | Lengatura Primary | Anthony Pitamama | M | Soranamola CHS |
5291 | Lengatura Primary | Bessie Bamitaba | F | Vonunu NSS |
5292 | Lengatura Primary | Brian Riqeo | M | Pangoe CHS |
5293 | Lengatura Primary | Casilda Qilatanga | F | Beulah PSS |
5294 | Lengatura Primary | Daniel Vaso | M | Choiseul Bay PSS |
5295 | Lengatura Primary | Lawrence Faranioa | M | Pangoe CHS |
5296 | Lengatura Primary | Maelyn Sikini | F | Pangoe CHS |
5297 | Lengatura Primary | Marie Qolelalu | F | Kukele CHS |
5298 | Lengatura Primary | Marklyn Kaniarigu | M | Pangoe CHS |
5299 | Lengatura Primary | Maxwell Koveke | M | Goldie College |
5300 | Lengatura Primary | Mikelee Qalopui | M | Choiseul Bay PSS |
5301 | Lengatura Primary | Resmah Qilakorisi | F | Kukudu NSS |
5302 | Leona Primary | Betrish Palevuru | F | Leona CHS |
5303 | Leona Primary | Chalvis Sarirupasa | M | Vonunu NSS |
5304 | Leona Primary | Chelsey Luana | F | Vonunu NSS |
5305 | Leona Primary | Chillion Ale | M | Leona CHS |
5306 | Leona Primary | Daniel Dorovolomo | M | Leona CHS |
5307 | Leona Primary | Ezimy Sobe | F | Leona CHS |
5308 | Leona Primary | Graton Lilomo | M | Leona CHS |
5309 | Leona Primary | Jaymie Maeke | M | Goldie College |
5310 | Leona Primary | Jelina Minagoge | F | Leona CHS |
5311 | Leona Primary | Jeosialyn Jale | F | Goldie College |
5312 | Leona Primary | Josta Tapala | F | Leona CHS |
5313 | Leona Primary | Lilomo Jale | M | Leona CHS |
5314 | Leona Primary | Medolia Bitibule | F | Leona CHS |
5315 | Leona Primary | Polyn Tulonga | F | Leona CHS |
5316 | Leona Primary | Reva Anlis | F | Leona CHS |
5317 | Leona Primary | Tabe Hosea | M | Leona CHS |
5318 | Leona Primary | Tovalyn Zena | F | Leona CHS |
5319 | Leona Primary | Voreqe Clifford | M | Leona CHS |
5320 | Lepi Primary | Bako Lyndon | M | Kalenga CHS |
5321 | Lepi Primary | Delbret Patteson | M | Guguha CHS |
5322 | Lepi Primary | Dou Mary | F | Kalenga CHS |
5323 | Lepi Primary | Givi Jimaema | F | Sir Duddley Tuti College |
5324 | Lepi Primary | Hapson Chrisly | M | Kalenga CHS |
5325 | Lepi Primary | Hugo Mostern | M | Muana CHS |
5326 | Lepi Primary | Iputu Ambrose | M | Kalenga CHS |
5327 | Lepi Primary | Katewa Nelson | M | Kalenga CHS |
5328 | Lepi Primary | Kokono Jolycelin | F | Kalenga CHS |
5329 | Lepi Primary | Kosile Anjorina | F | Kalenga CHS |
5330 | Lepi Primary | Lesia Dewalyn | F | Kalenga CHS |
5331 | Lepi Primary | Lista Jimalyn | F | Muana CHS |
5332 | Lepi Primary | Nose Shelista | F | Kalenga CHS |
5333 | Lepi Primary | Sueli Lavinta | F | Visena CHS |
5334 | Lilifia Primary | Agnes May | F | Lilifia CHS |
5335 | Lilifia Primary | Ashley Sale | M | Lilifia CHS |
5336 | Lilifia Primary | Ben Ramoalafa | M | Lilifia CHS |
5337 | Lilifia Primary | Bonves Doven | M | Lilifia CHS |
5338 | Lilifia Primary | Charles Fox | M | Lilifia CHS |
5339 | Lilifia Primary | Elton Meti | M | Lilifia CHS |
5340 | Lilifia Primary | Glynes Mary | F | Lilifia CHS |
5341 | Lilifia Primary | Jack Hudson | M | Lilifia CHS |
5342 | Lilifia Primary | Jemimah Laugwaro | F | Lilifia CHS |
5343 | Lilifia Primary | Joseph Naoga | M | Lilifia CHS |
5344 | Lilifia Primary | Joseph Oimae | M | Lilifia CHS |
5345 | Lilifia Primary | Joy Elizabeth | F | Lilifia CHS |
5346 | Lilifia Primary | Junior Gome | M | Lilifia CHS |
5347 | Lilifia Primary | Junior Iro | M | Lilifia CHS |
5348 | Lilifia Primary | Junior Mark | M | Lilifia CHS |
5349 | Lilifia Primary | Leonard Nonifi | M | Lilifia CHS |
5350 | Lilifia Primary | Martin Aebata | M | Lilifia CHS |
5351 | Lilifia Primary | Melinda Aso | F | Lilifia CHS |
5352 | Lilifia Primary | Odilia Falangi | F | Lilifia CHS |
5353 | Lilifia Primary | Rose Tema | F | Lilifia CHS |
5354 | Lilifia Primary | Runson Kimo | M | Lilifia CHS |
5355 | Lilifia Primary | Silifa Ata | M | Lilifia CHS |
5356 | Lilifia Primary | Time Tadeo | M | Lilifia CHS |
5357 | Lilifia Primary | Tom Siale | M | Lilifia CHS |
5358 | Lilifia Primary | Tome Mino | M | Lilifia CHS |
5359 | Lilura Primary | Alineth Letina | F | Muana CHS |
5360 | Lilura Primary | Bako Hexal | F | Visena CHS |
5361 | Lilura Primary | Bezil Ziman | M | Kalenga CHS |
5362 | Lilura Primary | Edlyn Lisma | F | Visena CHS |
5363 | Lilura Primary | Gagai Walter | M | Visena CHS |
5364 | Lilura Primary | Hezal Freelyn | F | Kalenga CHS |
5365 | Lilura Primary | Lolita'a Monica | F | Muana CHS |
5366 | Lilura Primary | Lonlina Sallet | F | Visena CHS |
5367 | Lilura Primary | Mae Ashley | M | Muana CHS |
5368 | Lilura Primary | Peter Stephen | M | Hovi CHS |
5369 | Lilura Primary | Salostina Noelyn | F | Visena CHS |
5370 | Lilura Primary | Saputu Stephen | M | Visena CHS |
5371 | Lilura Primary | Selsia Agnes | F | Kalenga CHS |
5372 | Lilura Primary | Seni Sian | F | Hovi CHS |
5373 | Lilura Primary | Sogedi Jena | F | Visena CHS |
5374 | Lilura Primary | U'usi Everlyn | F | Muana CHS |
5375 | Liwe Primary | David Francis | M | Liwe CHS |
5376 | Liwe Primary | Hilekeni Jenita | F | Liwe CHS |
5377 | Liwe Primary | Honihuo Solomon | M | Liwe CHS |
5378 | Liwe Primary | Houla Conald | M | Liwe CHS |
5379 | Liwe Primary | Ohukeni Cedella | F | Liwe CHS |
5380 | Loanini Primary | Aalo Aloysio | M | Takaito CHS |
5381 | Loanini Primary | Aalo Lincy | M | Hunanawa CHS |
5382 | Loanini Primary | Baeta Jimmy | M | Loina CHS |
5383 | Loanini Primary | Bira’Alatha Jessica | F | Loina CHS |
5384 | Loanini Primary | Bonaga Kenly | M | Loina CHS |
5385 | Loanini Primary | Bonaithara Nipson | M | Loina CHS |
5386 | Loanini Primary | Clarisah Liongiala | F | Loina CHS |
5387 | Loanini Primary | Didikome Matson | M | Loina CHS |
5388 | Loanini Primary | Enobana Lanita | F | Loina CHS |
5389 | Loanini Primary | Fengoi Menassah | M | Loina CHS |
5390 | Loanini Primary | Gebriel Starina | F | Loina CHS |
5391 | Loanini Primary | Gege Betty | F | Aligegeo PSS |
5392 | Loanini Primary | Haaute Steward | M | Maka CHS |
5393 | Loanini Primary | Hoisiwe Gladys | F | Rokera PSS |
5394 | Loanini Primary | Horoi John | M | Maka CHS |
5395 | Loanini Primary | Iro’ota David | M | Loina CHS |
5396 | Loanini Primary | Josiah Jayler | F | Loina CHS |
5397 | Loanini Primary | Kalisulime Sam | M | Port Adam CHS |
5398 | Loanini Primary | Lalahu Gerrard | M | Rokera PSS |
5399 | Loanini Primary | Linton Kanakwai | M | Loina CHS |
5400 | Loanini Primary | Loudish | F | Loina CHS |
5401 | Loanini Primary | Lutekeni Faithly | F | Maka CHS |
5402 | Loanini Primary | Maleforiko Delite | F | Loina CHS |
5403 | Loanini Primary | Mana Kelly | M | Loina CHS |
5404 | Loanini Primary | Ngasi Peter | M | Loina CHS |
5405 | Loanini Primary | Poekeni Francisca | F | Sarawasi CHS |
5406 | Loanini Primary | Ramoifuila Francis | M | Loina CHS |
5407 | Loanini Primary | Raramo Robert | M | Loina CHS |
5408 | Loanini Primary | Rikomomole Penninah | F | Loina CHS |
5409 | Loanini Primary | Ritoa Anderson | M | Loina CHS |
5410 | Loanini Primary | Sauri Florence | F | Takaito CHS |
5411 | Loanini Primary | Susuta Samina | F | Loina CHS |
5412 | Loanini Primary | Uguomea Alfred | M | Loina CHS |
5413 | Loanini Primary | Wai Philip | M | Takaito CHS |
5414 | Loanini Primary | Wane Esther | F | Loina CHS |
5415 | Loanini Primary | Wane Nester | F | Loina CHS |
5416 | Loanini Primary | Wate Eliza | F | Sarawasi CHS |
5417 | Loanini Primary | Wateliu James | M | Rokera PSS |
5418 | Loina Primary | Ramo’oli Junior | M | Aligegeo PSS |
5419 | Lokuru Primary | Ahola Micah | F | Kukudu NSS |
5420 | Lokuru Primary | Alex Sasa | M | Buruku CHS |
5421 | Lokuru Primary | Answered Taylor | F | Jones Adventist College |
5422 | Lokuru Primary | Charphy Byron | M | Bekabeka CHS |
5423 | Lokuru Primary | Christa Lydia | F | Betikama NSS |
5424 | Lokuru Primary | Collen Savendra | M | Buruku CHS |
5425 | Lokuru Primary | Ella Patrick | F | Buruku CHS |
5426 | Lokuru Primary | Indimally Graem | F | Buruku CHS |
5427 | Lokuru Primary | Leojin Banau | M | Buruku CHS |
5428 | Lokuru Primary | Lorisah Gaheson | F | Jones Adventist College |
5429 | Lokuru Primary | Olimah Nathan | F | Bekabeka CHS |
5430 | Lolu Primary | Alex Tonaga | M | Loina CHS |
5431 | Lolu Primary | Dana Suluia | M | Loina CHS |
5432 | Lolu Primary | Florence Suiofa | F | Loina CHS |
5433 | Lolu Primary | Jennica Nediana | F | Loina CHS |
5434 | Lolu Primary | Joycelyn Clay | F | Loina CHS |
5435 | Lolu Primary | Junior Alukete | M | Loina CHS |
5436 | Lolu Primary | Linda Lelesi | F | Loina CHS |
5437 | Lolu Primary | Natalyn Alison | F | Loina CHS |
5438 | Lolu Primary | Roy Evans | M | Loina CHS |
5439 | Lolu Primary | Ruth Mada | F | Loina CHS |
5440 | Lolu Primary | Stewart Mamaoa | M | Loina CHS |
5441 | Longu Kaoka Primary | Atkin Ruben | M | Longu Kaoka CHS |
5442 | Longu Kaoka Primary | Beka Muriel | F | Longu Kaoka CHS |
5443 | Longu Kaoka Primary | Elton John | M | Longu Kaoka CHS |
5444 | Longu Kaoka Primary | Helina Grace | F | Longu Kaoka CHS |
5445 | Longu Kaoka Primary | Ian Zynelda | F | Longu Kaoka CHS |
5446 | Longu Kaoka Primary | Leta Bervan | M | Longu Kaoka CHS |
5447 | Longu Kaoka Primary | Lulua Jerky | F | Longu Kaoka CHS |
5448 | Longu Kaoka Primary | Niapa Fitzray | M | Longu Kaoka CHS |
5449 | Longu Kaoka Primary | Ramson Gabriel | M | Longu Kaoka CHS |
5450 | Longu Kaoka Primary | Sapi Joe | M | Longu Kaoka CHS |
5451 | Longu Kaoka Primary | Segena Rina | F | Longu Kaoka CHS |
5452 | Longu Kaoka Primary | Simon Clyde | M | Longu Kaoka CHS |
5453 | Longu Kaoka Primary | Sulu Lawin | M | Longu Kaoka CHS |
5454 | Longu Kaoka Primary | Taravu Jemina | F | Longu Kaoka CHS |
5455 | Longu Kaoka Primary | Taravu Vinod | M | Longu Kaoka CHS |
5456 | Longu Kaoka Primary | Timauku Ruthyma | F | Longu Kaoka CHS |
5457 | Longu Kaoka Primary | Veloa Derine | M | Longu Kaoka CHS |
5458 | Longu Primary | Lonnie Philip | M | Betikama NSS |
5459 | Longuavuavu Primary | Bibian Olivia | F | Longu Avuavu CHS |
5460 | Longuavuavu Primary | Caroline Samila | F | Longu Avuavu CHS |
5461 | Longuavuavu Primary | Cecilia Tepotuaki | F | Longu Avuavu CHS |
5462 | Longuavuavu Primary | Charlyn Kusuliua | F | Longu Avuavu CHS |
5463 | Longuavuavu Primary | Clive Risi | M | Longu Avuavu CHS |
5464 | Longuavuavu Primary | Constatino Charabola | M | Longu Avuavu CHS |
5465 | Longuavuavu Primary | Delwin Saitoha | F | Longu Avuavu CHS |
5466 | Longuavuavu Primary | Elizabeth Doubola | F | Longu Avuavu CHS |
5467 | Longuavuavu Primary | Elwina Pegua | F | Longu Avuavu CHS |
5468 | Longuavuavu Primary | Gayleen Suisaia | F | Longu Avuavu CHS |
5469 | Longuavuavu Primary | Gregory Longaviatu | M | Longu Avuavu CHS |
5470 | Longuavuavu Primary | Hamilton Tohovotu | M | Longu Avuavu CHS |
5471 | Longuavuavu Primary | Handrick Loviseni | M | Longu Avuavu CHS |
5472 | Longuavuavu Primary | Mackanty Alaboliu | M | Longu Avuavu CHS |
5473 | Longuavuavu Primary | Melwin Tabulo | M | Longu Avuavu CHS |
5474 | Longuavuavu Primary | Patrecia Chukutavea | F | Longu Avuavu CHS |
5475 | Loun Primary | Akorea Tracisio | M | Loun CHS |
5476 | Loun Primary | Capeli Luciano | M | Loun CHS |
5477 | Loun Primary | Edith Mary | F | Loun CHS |
5478 | Loun Primary | Foumauri Dona | M | Loun CHS |
5479 | Loun Primary | Hamusin Augustina | F | Loun CHS |
5480 | Loun Primary | Letrina Moses | F | Siota PSS |
5481 | Loun Primary | Liko Evangelyn | M | Loun CHS |
5482 | Loun Primary | Qaromo Samuel | M | Loun CHS |
5483 | Loun Primary | Savi Francis | M | Loun CHS |
5484 | Loun Primary | Trizian Ngaha | F | Siota PSS |
5485 | Luengibase Primary | Bonie Steward | M | Luesalemba PSS |
5486 | Luengibase Primary | Deva Doreen | F | Luesalemba PSS |
5487 | Luengibase Primary | Filomena Clerwyn | F | Luesalemba PSS |
5488 | Luengibase Primary | Kizo Moffat | M | Luesalemba PSS |
5489 | Luengibase Primary | Kope Kalyn Maeva | F | Luesalemba PSS |
5490 | Luengibase Primary | Lanoli Hilda | F | Luesalemba PSS |
5491 | Luengibase Primary | Marie Joseph | M | Luesalemba PSS |
5492 | Luengibase Primary | Mepekir Klins Mark | M | Luesalemba PSS |
5493 | Luengibase Primary | Nianke Ishmael Timothy | M | Luesalemba PSS |
5494 | Luengibase Primary | Ossie Jeffrey | M | Luesalemba PSS |
5495 | Luengibase Primary | Saeky M Lovejoy Nerrosh | F | Luesalemba PSS |
5496 | Luengibase Primary | Sina Elizabeth Mary | F | Luesalemba PSS |
5497 | Luengibase Primary | Tevata Leonard Alphonse | M | Luesalemba PSS |
5498 | Lukuvaru Primary | Agnes Qilatupaka | F | Kukele CHS |
5499 | Lukuvaru Primary | Alex Kaka | M | Pangoe CHS |
5500 | Lukuvaru Primary | Clementina Mabevavini | F | Soranamola CHS |
5501 | Lukuvaru Primary | Collin Bernard Taniveke | M | Soranamola CHS |
5502 | Lukuvaru Primary | Eslie Neqovika Qilabako | F | King George VI NSS |
5503 | Lukuvaru Primary | Esther Qilavisu | F | Choiseul Bay PSS |
5504 | Lukuvaru Primary | Jacinta Baritoti | F | Soranamola CHS |
5505 | Lukuvaru Primary | Jack Kulamana | M | Pangobiru CHS |
5506 | Lukuvaru Primary | Josphine Quloqa | F | Kukele CHS |
5507 | Lukuvaru Primary | Junior Zole | M | Kukele CHS |
5508 | Lukuvaru Primary | Lanny Manu | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
5509 | Lukuvaru Primary | Michael Matakauru | M | Kukele CHS |
5510 | Lukuvaru Primary | Mirriam Qilakorisi | F | Kukele CHS |
5511 | Lukuvaru Primary | Smith Sisiolo | M | Choiseul Bay PSS |
5512 | Lukuvaru Primary | Suzie Notoro | F | Kukele CHS |
5513 | Luluga Primary | Arnold Sale | M | Luluga CHS |
5514 | Luluga Primary | Cathrine Tom | F | Luluga CHS |
5515 | Luluga Primary | Clive John | M | Betikama NSS |
5516 | Luluga Primary | Deolyn Paul | F | Luluga CHS |
5517 | Luluga Primary | Dorish Enock | F | Luluga CHS |
5518 | Luluga Primary | Geralton Elijah | M | Luluga CHS |
5519 | Luluga Primary | Jamie Brown | M | Luluga CHS |
5520 | Luluga Primary | Jemilah Brown | F | Luluga CHS |
5521 | Luluga Primary | Kendrian Peter | M | Luluga CHS |
5522 | Luluga Primary | Margret Laenold | F | Luluga CHS |
5523 | Luluga Primary | Ronitah Para | F | Luluga CHS |
5524 | Luluga Primary | Sherelmah Hailifu | F | Tenakoga Adventist CHS |
5525 | Luluga Primary | Sorimah Alependava | F | Luluga CHS |
5526 | Luluga Primary | Starlyn Garimane | M | Luluga CHS |
5527 | Lunga Primary | Belinda Metangi | F | Lunga CHS |
5528 | Lunga Primary | Ben Marau | M | Lunga CHS |
5529 | Lunga Primary | Bernadette Taropuri | F | Lunga CHS |
5530 | Lunga Primary | Cathysha Teku | F | Lunga CHS |
5531 | Lunga Primary | Chandy Maesulia | F | Lunga CHS |
5532 | Lunga Primary | Daren Rakeimavae | M | Lunga CHS |
5533 | Lunga Primary | Davis Sividovu | F | Avuavu PSS |
5534 | Lunga Primary | Dorren Koloni | F | Lunga CHS |
5535 | Lunga Primary | Edlyn Ha'akeni | F | Lunga CHS |
5536 | Lunga Primary | Edrinol Marau | M | Lunga CHS |
5537 | Lunga Primary | Edward Mae | M | Lunga CHS |
5538 | Lunga Primary | Elizabeth Keni George | F | Lunga CHS |
5539 | Lunga Primary | Eralyn Patrick | F | Lunga CHS |
5540 | Lunga Primary | Fredy Billy | M | Lunga CHS |
5541 | Lunga Primary | George Moroi | M | Lunga CHS |
5542 | Lunga Primary | Gronnettino Parauru | M | Lunga CHS |
5543 | Lunga Primary | Hamfrey Dickson | M | Lunga CHS |
5544 | Lunga Primary | Hazelyn Ford Vaesa | F | Lunga CHS |
5545 | Lunga Primary | Hilda Malive | F | Lunga CHS |
5546 | Lunga Primary | Irish Ratu | F | Lunga CHS |
5547 | Lunga Primary | Iven Okera | M | Lunga CHS |
5548 | Lunga Primary | Ivyca Naza | M | Lunga CHS |
5549 | Lunga Primary | Jabeze Adi | M | Avuavu PSS |
5550 | Lunga Primary | Jarina Taro | M | St. Joseph Tenaru NSS |
5551 | Lunga Primary | Jessy Claudia Taba | F | Avuavu PSS |
5552 | Lunga Primary | Jimson Ramoga | M | Lunga CHS |
5553 | Lunga Primary | John Kenini | M | Lunga CHS |
5554 | Lunga Primary | John Mark Teiangake | M | Lunga CHS |
5555 | Lunga Primary | Kaina Wilson | M | Lunga CHS |
5556 | Lunga Primary | Kim Billy | M | Lunga CHS |
5557 | Lunga Primary | Kingstrone Sonile | M | Lunga CHS |
5558 | Lunga Primary | Lesley Tokuro | M | Lunga CHS |
5559 | Lunga Primary | Lewis Saega | M | Lunga CHS |
5560 | Lunga Primary | Limamay Jesmah | F | Lunga CHS |
5561 | Lunga Primary | Linjay Maesulia | M | Lunga CHS |
5562 | Lunga Primary | Martha Faru Trasha | F | Lunga CHS |
5563 | Lunga Primary | Mary Lita Teva | F | Lunga CHS |
5564 | Lunga Primary | Monstended Haitarau | M | King George VI NSS |
5565 | Lunga Primary | Naeryn Nono | F | Lunga CHS |
5566 | Lunga Primary | Nelson Pitua Kukiti | M | Numbu CHS |
5567 | Lunga Primary | Netlyn Mounaia | F | Lunga CHS |
5568 | Lunga Primary | Paul Iro | M | Lunga CHS |
5569 | Lunga Primary | Peter Iro | M | Lunga CHS |
5570 | Lunga Primary | Redley Soga | M | Lunga CHS |
5571 | Lunga Primary | Regina Maesa | F | Lunga CHS |
5572 | Lunga Primary | Rose Jessalyn | F | Lunga CHS |
5573 | Lunga Primary | Samirongo Daisy | F | Pawa PSS |
5574 | Lunga Primary | Samuel Sauba | M | Lunga CHS |
5575 | Lunga Primary | Scroid Clay | M | Lunga CHS |
5576 | Lunga Primary | Selina Tarai | F | Lunga CHS |
5577 | Lunga Primary | Sessie Iro | F | Lunga CHS |
5578 | Lunga Primary | Shirley Adi | F | Avuavu PSS |
5579 | Lunga Primary | Stella Metangi | F | Lunga CHS |
5580 | Lunga Primary | Thomas Temoa | M | Lunga CHS |
5581 | Lunga Primary | Thompson Ramo | M | Lunga CHS |
5582 | Lunga Primary | Veronica Talafunu | F | Lunga CHS |
5583 | Lunga Primary | Vindesel Nabenyi | M | Lunga CHS |
5584 | Lunga Primary | Walter Mataki | M | Lunga CHS |
5585 | Lunga Primary | Wendy Vaisa | F | Lunga CHS |
5586 | Lunga Primary | Zarella Iro | F | Lunga CHS |
5587 | Lunga Primary | Zowie Margaret | F | Lunga CHS |
5588 | Madali Primary | Donscott Tahani | M | Beulah PSS |
5589 | Madali Primary | Ireen Aroa | F | Beulah PSS |
5590 | Madali Primary | June Fangai | F | Beulah PSS |
5591 | Madalua Primary | Alfred Otokwai | M | Madalua CHS |
5592 | Madalua Primary | Alice Hendry | F | Madalua CHS |
5593 | Madalua Primary | Alice Muduala | F | Madalua CHS |
5594 | Madalua Primary | Allan Aloga | M | Madalua CHS |
5595 | Madalua Primary | Beddy Rose | F | Madalua CHS |
5596 | Madalua Primary | Ben Apollos | M | Madalua CHS |
5597 | Madalua Primary | Benjamin Raoga | M | Madalua CHS |
5598 | Madalua Primary | Cindy Lidea | F | Madalua CHS |
5599 | Madalua Primary | Clerah Wale | F | Madalua CHS |
5600 | Madalua Primary | Dalcy Kwaimani | F | Madalua CHS |
5601 | Madalua Primary | Deliah Odarii | F | Madalua CHS |
5602 | Madalua Primary | Edward Saukirio | M | Madalua CHS |
5603 | Madalua Primary | Emaly Sangeta | F | Madalua CHS |
5604 | Madalua Primary | Erick Ladofoa | M | Aligegeo PSS |
5605 | Madalua Primary | Godfrey Osuria | M | Madalua CHS |
5606 | Madalua Primary | Ivalyn Kaesa | F | Madalua CHS |
5607 | Madalua Primary | Jacinta Dongai | F | Madalua CHS |
5608 | Madalua Primary | James Rinngi | M | Madalua CHS |
5609 | Madalua Primary | James Riringi | M | Madalua CHS |
5610 | Madalua Primary | John Pama | M | Madalua CHS |
5611 | Madalua Primary | Judith Runa | M | Madalua CHS |
5612 | Madalua Primary | Junior Difi | M | Madalua CHS |
5613 | Madalua Primary | Margaret Sala | F | Madalua CHS |
5614 | Madalua Primary | Mary Satoa | F | Madalua CHS |
5615 | Madalua Primary | Nelson Stanly | M | Madalua CHS |
5616 | Madalua Primary | Olinda Reginal | F | Madalua CHS |
5617 | Madalua Primary | Peter Riringi | M | Madalua CHS |
5618 | Madalua Primary | Rhyan Harold | M | Madalua CHS |
5619 | Madalua Primary | Richard Maenu | M | Madalua CHS |
5620 | Madalua Primary | Rodney Leni | M | Madalua CHS |
5621 | Madalua Primary | Ruth Selly | F | Madalua CHS |
5622 | Madalua Primary | Schols Danitofea | M | Madalua CHS |
5623 | Madalua Primary | Sisilia Florence | F | Madalua CHS |
5624 | Madalua Primary | Talota Channal | M | Madalua CHS |
5625 | Madalua Primary | Tina Fiti | F | Madalua CHS |
5626 | Madalua Primary | Winly | M | Madalua CHS |
5627 | Madalua Primary | Yeshua Fatai | M | Madalua CHS |
5628 | Mage Primary | Kaharo Elizabet | F | Hagaruhi CHS |
5629 | Mage Primary | Kaitara Unity Grace | F | Hagaruhi CHS |
5630 | Mage Primary | Kangisi Daphney | F | Hagaruhi CHS |
5631 | Mage Primary | Karo Calvin | M | Hagaruhi CHS |
5632 | Mage Primary | Kate Bridget | F | Hagaruhi CHS |
5633 | Mage Primary | Katoa Vincent | M | Hagaruhi CHS |
5634 | Mage Primary | Maesi Jenabeth | F | Hagaruhi CHS |
5635 | Mage Primary | Magusia Robert | M | Pawa PSS |
5636 | Mage Primary | Moumane Calbert | M | Hagaruhi CHS |
5637 | Mage Primary | Nongia Patrina | F | Hagaruhi CHS |
5638 | Mage Primary | Rima Stanly Jonathan | M | Pawa PSS |
5639 | Mage Primary | Taeni Elfreda | F | Pawa PSS |
5640 | Mage Primary | Waharo Richard | M | Hagaruhi CHS |
5641 | Mage Primary | Wangi Elminah | F | Hagaruhi CHS |
5642 | Magotu Primary | Alwin Tonny | M | Muana CHS |
5643 | Magotu Primary | Darol Kutu | M | Sir Duddley Tuti College |
5644 | Magotu Primary | Devison Neline | F | Sir Duddley Tuti College |
5645 | Magotu Primary | Helkia Hency | M | Allardyce PSS |
5646 | Magotu Primary | Jason Mason | M | Kalenga CHS |
5647 | Magotu Primary | Jiulyn Dona | F | King George VI NSS |
5648 | Magotu Primary | Kamotea Susan | F | Muana CHS |
5649 | Magotu Primary | Kamuhu Jonathan | M | Muana CHS |
5650 | Magotu Primary | Karaori Charlse | M | Allardyce PSS |
5651 | Magotu Primary | Lismo Johncy | M | Sir Duddley Tuti College |
5652 | Magotu Primary | Moaki Advent | M | Allardyce PSS |
5653 | Magotu Primary | Nhaanoda Jesica | F | Allardyce PSS |
5654 | Magotu Primary | Puhi Evans | M | Kalenga CHS |
5655 | Magotu Primary | Tanovata Jesmel | M | Muana CHS |
5656 | Magotu Primary | Wini Freida | F | Jejevo CHS |
5657 | Maina Memorial Pri Primary | Bakapu Michael | M | Maina CHS |
5658 | Maina Memorial Pri Primary | Bona Wilson | M | Maina CHS |
5659 | Maina Memorial Pri Primary | Daagi Junior | M | Maina CHS |
5660 | Maina Memorial Pri Primary | Hugo Mcdonald | M | Maina CHS |
5661 | Maina Memorial Pri Primary | Liah Crinzy | F | Maina CHS |
5662 | Maina Memorial Pri Primary | Lono Simon | M | Maina CHS |
5663 | Maina Memorial Pri Primary | Losa Micky | F | Maina CHS |
5664 | Maina Memorial Pri Primary | Maina Titus | M | Maina CHS |
5665 | Maina Memorial Pri Primary | Mamu Moffat | M | Maina CHS |
5666 | Maina Memorial Pri Primary | Naliki Serah | F | Maina CHS |
5667 | Maina Memorial Pri Primary | Otto Jimmy | M | Maina CHS |
5668 | Maina Memorial Pri Primary | Paul Luke | M | Maina CHS |
5669 | Maina Memorial Pri Primary | Runo John | M | Maina CHS |
5670 | Maina Memorial Pri Primary | Sandy Delmah | F | Maina CHS |
5671 | Maina Memorial Pri Primary | Sau Max | M | Maina CHS |
5672 | Maina Memorial Pri Primary | Takona Catherine | F | Maina CHS |
5673 | Maina Memorial Pri Primary | Taunga Theresa | F | Maina CHS |
5674 | Maina Memorial Pri Primary | Teroa Japhet | M | Maina CHS |
5675 | Maina Memorial Pri Primary | Tolongoea Wilson | M | Maina CHS |
5676 | Maina Memorial Pri Primary | Tukulele John | M | Maina CHS |
5677 | Maka Primary | Ahusiwe Lonah | F | Maka CHS |
5678 | Maka Primary | Awakeni Vanesa | F | Maka CHS |
5679 | Maka Primary | Duduku Esther | F | Maka CHS |
5680 | Maka Primary | Hanu Smally | M | Maka CHS |
5681 | Maka Primary | Hora Luke | M | Maka CHS |
5682 | Maka Primary | Horoi George | M | Maka CHS |
5683 | Maka Primary | Hou Alfred | M | Maka CHS |
5684 | Maka Primary | Liohu Babra | F | Maka CHS |
5685 | Maka Primary | Lohete Paysence | F | Rokera PSS |
5686 | Maka Primary | Mae Dickson (Jnr) | M | Rokera PSS |
5687 | Maka Primary | Matola Jessica | F | Maka CHS |
5688 | Maka Primary | Misitana Veronica | F | Maka CHS |
5689 | Maka Primary | Okaia Mary | F | Maka CHS |
5690 | Maka Primary | Owainao Leslie (Jnr) | M | Rokera PSS |
5691 | Maka Primary | Rehowera Altontino | M | Rokera PSS |
5692 | Maka Primary | Sualakeni Judith | F | Maka CHS |
5693 | Maka Primary | Su'unorua Elizah | M | Maka CHS |
5694 | Maka Primary | Taheri Steven | M | Maka CHS |
5695 | Maka Primary | Wate Paul | M | Maka CHS |
5696 | Maka Primary | Wate Ronald | M | Maka CHS |
5697 | Makaruka Primary | Lorensia Qaqalia | F | St. Joseph Tenaru NSS |
5698 | Makina Primary | Albert Kokoku | M | Potau CHS |
5699 | Makina Primary | Albert Totoe | M | Avuavu PSS |
5700 | Makina Primary | Alina Sau | F | Potau CHS |
5701 | Makina Primary | Alison Maneaho | F | Avuavu PSS |
5702 | Makina Primary | Alvina Okolea | F | Potau CHS |
5703 | Makina Primary | Clifton Sodu | M | Avuavu PSS |
5704 | Makina Primary | Joana Uiropo | F | Potau CHS |
5705 | Makina Primary | Junior Mantetea | M | Potau CHS |
5706 | Makina Primary | Lidvina Kaliu | F | Avuavu PSS |
5707 | Makina Primary | Mark Loloku | M | Kolobaubau CHS |
5708 | Makina Primary | Matilda Orepa | F | Potau CHS |
5709 | Makina Primary | Noela Kale | F | Avuavu PSS |
5710 | Makina Primary | Simon Kalisto | M | Potau CHS |
5711 | Makirima Primary | Ariki Eunice | F | Pamua NSS |
5712 | Makirima Primary | Ciare Rex | M | Pawa PSS |
5713 | Makirima Primary | Dixon Peter | M | Waimasi CHS |
5714 | Makirima Primary | Ipo Luiz | M | Waimasi CHS |
5715 | Makirima Primary | Koroa Kamal | M | Pawa PSS |
5716 | Makirima Primary | Kumaki Lawrance | M | Waimasi CHS |
5717 | Makirima Primary | Rikofia Lilian | F | Waimasi CHS |
5718 | Makirima Primary | Takimao Jeffery | M | Waimasi CHS |
5719 | Makohigo Primary | Haga Emmanuel | M | Ramah CHS |
5720 | Makohigo Primary | Haga Fred | F | Ramah CHS |
5721 | Makohigo Primary | Kagiro Basilia | F | Ramah CHS |
5722 | Makohigo Primary | Kagiro Julie | F | Ramah CHS |
5723 | Makohigo Primary | Kamahe Jocelyn | F | Ramah CHS |
5724 | Makohigo Primary | Kasukea Gladys | F | Ramah CHS |
5725 | Makohigo Primary | Kuasi Emmaculate | F | Ramah CHS |
5726 | Makohigo Primary | Manuhi Josophine | F | Ramah CHS |
5727 | Makohigo Primary | Tau Gravis | M | Ramah CHS |
5728 | Makohigo Primary | Towa Lencey | M | Ramah CHS |
5729 | Makohigo Primary | Wamea Hilson | M | Ramah CHS |
5730 | Makohigo Primary | Weago Alick | M | Ramah CHS |
5731 | Makohigo Primary | Wehi Nicholas | M | Ramah CHS |
5732 | Makohigo Primary | Wetara Philip | M | Ramah CHS |
5733 | Makorukoru Primary | Delma Sutenia | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
5734 | Makorukoru Primary | Henry Araha | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
5735 | Malasova Primary | Bewick Pazupala | F | Goldie College |
5736 | Malasova Primary | Cosma Lavela | F | Vonunu NSS |
5737 | Malasova Primary | Ejay Alphone | M | Vonunu NSS |
5738 | Malasova Primary | Jasmine Maenu | F | Vonunu NSS |
5739 | Malawi Primary School | Idawi Molly | F | Monene CHS |
5740 | Malawi Primary School | Loti Moses | M | Monene CHS |
5741 | Malawi Primary School | Mangou Harris | M | Monene CHS |
5742 | Malawi Primary School | Noel Nicky | M | Monene CHS |
5743 | Maleai Primary | Alisandra Soe | F | St.John BoscoTuha CHS |
5744 | Maleai Primary | Avasa Gethrude | F | St.John BoscoTuha CHS |
5745 | Maleai Primary | Camila Prisca | F | St.John BoscoTuha CHS |
5746 | Maleai Primary | Criselda Dalia | F | St.John BoscoTuha CHS |
5747 | Maleai Primary | Dickson Mateai | M | St.John BoscoTuha CHS |
5748 | Maleai Primary | Dimitry Farlon | M | St.John BoscoTuha CHS |
5749 | Maleai Primary | Francis Kopana | M | St.John BoscoTuha CHS |
5750 | Maleai Primary | Glivie Benedict | M | St.John BoscoTuha CHS |
5751 | Maleai Primary | Isoe Chadrick | M | St.John BoscoTuha CHS |
5752 | Maleai Primary | Kairos Buare | F | St.John BoscoTuha CHS |
5753 | Maleai Primary | Nelly Marie | F | St.John BoscoTuha CHS |
5754 | Maleai Primary | Scot Blaise | M | St.John BoscoTuha CHS |
5755 | Maleai Primary | Sinita Hellen | F | St.John BoscoTuha CHS |
5756 | Maleai Primary | Sonia Grace | F | St.John BoscoTuha CHS |
5757 | Malo Primary | Bade Dovinta | F | Lata CHS |
5758 | Malo Primary | Benita Peter | F | Mamineo CHS |
5759 | Malo Primary | Bridget Bonuga | F | Waimapuru NSS |
5760 | Malo Primary | Charity Rian | F | Lata CHS |
5761 | Malo Primary | Darel Inoni | M | Waimapuru NSS |
5762 | Malo Primary | Jael Meplo | F | Waimapuru NSS |
5763 | Malo Primary | John Wesley | M | Lata CHS |
5764 | Malo Primary | Kathy Zina | F | Mamineo CHS |
5765 | Malo Primary | Katu Prudence | F | Lata CHS |
5766 | Malo Primary | Koane Elijah | M | Mamineo CHS |
5767 | Malo Primary | Maake Cecilia | F | Mamineo CHS |
5768 | Malo Primary | Maake Margaret | F | Mamineo CHS |
5769 | Malo Primary | Mealue Husayne | M | Mamineo CHS |
5770 | Malo Primary | Melapi Jude | M | Mamineo CHS |
5771 | Malo Primary | Mneo Christal | F | Lata CHS |
5772 | Malo Primary | Pagu Muriel | F | Mamineo CHS |
5773 | Malo Primary | Roko Rinta | F | Lata CHS |
5774 | Malo Primary | Semo Linzy | M | Mamineo CHS |
5775 | Malo Primary | Soela Ezole | F | Mamineo CHS |
5776 | Malosova Primary | Bensly Soba | M | Varese CHS |
5777 | Malosova Primary | Brenda Leilyn | F | Varese CHS |
5778 | Malosova Primary | Cozma Lavela | F | Varese CHS |
5779 | Malosova Primary | Dephine Kiriau | F | Varese CHS |
5780 | Malosova Primary | Ejory Alphonse | M | Varese CHS |
5781 | Malosova Primary | Jayrick Moitopitu | M | Varese CHS |
5782 | Malosova Primary | Juseso Barava | F | Varese CHS |
5783 | Malosova Primary | Lency Leito | M | Gizo CHS |
5784 | Mamako Primary | Ben Farobo | M | Mbita'ama CHS |
5785 | Mamako Primary | Clery Nunutaloa | M | Mbita'ama CHS |
5786 | Mamako Primary | Elisa Tagi | F | Mbita'ama CHS |
5787 | Mamako Primary | Everlyn Ngalufia | F | Mbita'ama CHS |
5788 | Mamako Primary | Linfer Waneoroa | F | Mbita'ama CHS |
5789 | Mamako Primary | Mary Baea | F | Mbita'ama CHS |
5790 | Mamako Primary | Osly Ramo | M | Mbita'ama CHS |
5791 | Mamako Primary | Pauline Lui | F | Mbita'ama CHS |
5792 | Mamako Primary | Ronald Rilifia | M | Mbita'ama CHS |
5793 | Mami Primary | Adrian Junior | M | Namuga CHS |
5794 | Mami Primary | Aesateana Alex | M | Namuga CHS |
5795 | Mami Primary | Kamagari Sandra | F | Pamua NSS |
5796 | Mami Primary | Kamataro Louise | F | Namuga CHS |
5797 | Mami Primary | Kangenge Amanda | F | Namuga CHS |
5798 | Mami Primary | Katapia Richael | F | Bwagarei CHS |
5799 | Mami Primary | Mae Jefferey | M | Namuga CHS |
5800 | Mami Primary | Ngenge Rodney | M | Pawa PSS |
5801 | Mami Primary | Ringi Jemina | F | Namuga CHS |
5802 | Mami Primary | Rofea Cybrian | M | Namuga CHS |
5803 | Mami Primary | Rugufenia Theclar | F | Pawa PSS |
5804 | Mami Primary | Tagaramu Patson | M | Namuga CHS |
5805 | Mami Primary | Tanga Celestin | M | Namuga CHS |
5806 | Mami Primary | Taro John | M | Pamua NSS |
5807 | Mami Primary | Taro Richard | M | Pawa PSS |
5808 | Mami Primary | Taumauri Genesis | M | Namuga CHS |
5809 | Mami Primary | Waoketafa Patrick | M | Namuga CHS |
5810 | Mami Primary | Waowao Francis | M | Namuga CHS |
5811 | Mamineo Primary | Ikirku Rachelan | F | Mamineo CHS |
5812 | Mamineo Primary | Ilube Melis | F | Mamineo CHS |
5813 | Mamineo Primary | Ineo Alice | F | Mamineo CHS |
5814 | Mamineo Primary | Ipako Diana | F | Mamineo CHS |
5815 | Mamineo Primary | Ipapi Kate | F | Mamineo CHS |
5816 | Mamineo Primary | Ipop Millrina | F | Mamineo CHS |
5817 | Mamineo Primary | Mebupe Nardson | M | Mamineo CHS |
5818 | Mamineo Primary | Medo Frelma | F | Mamineo CHS |
5819 | Mamineo Primary | Menapa Jude | M | Mamineo CHS |
5820 | Mamineo Primary | Mengina Loran | F | Mamineo CHS |
5821 | Mamineo Primary | Metirtuki Brightly | F | Mamineo CHS |
5822 | Mamineo Primary | Metu Rose Belinda | F | Mamineo CHS |
5823 | Mamineo Primary | Meyirnio Nilton | M | Mamineo CHS |
5824 | Mamineo Primary | Molaki Lency | M | Mamineo CHS |
5825 | Mamineo Primary | Stemoa Margaret | F | Mamineo CHS |
5826 | Mamineo Primary | Yaple Elis | F | Mamineo CHS |
5827 | Manabusu Primary-Kokete Ext | Clinton Para | M | Betikama NSS |
5828 | Manabusu Primary-Kokete Ext | Doddy Owen | M | Bekabeka CHS |
5829 | Manabusu Primary-Kokete Ext | Nijiel Kwaua | M | Bekabeka CHS |
5830 | Manabusu Primary-Kokete Ext | Stalley Halo | M | Bekabeka CHS |
5831 | Manabusu Primary-Kokete Ext | Vadinah Saru | F | Kukudu NSS |
5832 | Manabusu Primary-Kokete Ext | Yvone Paluta | F | Bekabeka CHS |
5833 | Manakwai Primary | Alaska Kwaimani | M | Manakwai CHS |
5834 | Manakwai Primary | Amelirah Okia | F | Manakwai CHS |
5835 | Manakwai Primary | Baraia Sanley | M | Manakwai CHS |
5836 | Manakwai Primary | Clyde Liita | M | Manakwai CHS |
5837 | Manakwai Primary | Danford Irodao | M | Manakwai CHS |
5838 | Manakwai Primary | Darwin Ere | M | Manakwai CHS |
5839 | Manakwai Primary | Dawin Raramae | M | Manakwai CHS |
5840 | Manakwai Primary | Enoch Liukona | M | Manakwai CHS |
5841 | Manakwai Primary | Enoch Maemaruki | M | Manakwai CHS |
5842 | Manakwai Primary | Esther Rodney | F | Manakwai CHS |
5843 | Manakwai Primary | Fred Iro | M | Manakwai CHS |
5844 | Manakwai Primary | Hudwin Kitalo | M | Manakwai CHS |
5845 | Manakwai Primary | Irish Liata | F | Manakwai CHS |
5846 | Manakwai Primary | Ivalyn Delemani | F | Manakwai CHS |
5847 | Manakwai Primary | Julyn Waia | F | Manakwai CHS |
5848 | Manakwai Primary | Junior Fiumae | M | Manakwai CHS |
5849 | Manakwai Primary | Leeroy Malefo | M | Manakwai CHS |
5850 | Manakwai Primary | Nelly Morosina | F | Manakwai CHS |
5851 | Manakwai Primary | Peter Funubana | M | Manakwai CHS |
5852 | Manakwai Primary | Steven Rodney | M | Manakwai CHS |
5853 | Manakwai Primary | Vilence Dodney | M | Manakwai CHS |
5854 | Manakwai Primary | Zacharaiah Soge | M | Manakwai CHS |
5855 | Manama Primary | Bwagi Aldrine | M | F M Campbell CHS |
5856 | Manama Primary | Campbell Wendy | F | F M Campbell CHS |
5857 | Manama Primary | Eunice Hagasuramo | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
5858 | Manama Primary | Haga Julia | F | F M Campbell CHS |
5859 | Manama Primary | Kagapua Jesica | F | F M Campbell CHS |
5860 | Manama Primary | Karuganiwai Samantha | F | Hamariko CHS |
5861 | Manama Primary | Kevena Juliet | F | F M Campbell CHS |
5862 | Manama Primary | Mama Elifilt | F | Hamariko CHS |
5863 | Manama Primary | Mao Rolland | M | F M Campbell CHS |
5864 | Manama Primary | Marau Anthony | M | Hamariko CHS |
5865 | Manama Primary | Moremae Jarisha | F | Hamariko CHS |
5866 | Manama Primary | Muri Alison | F | F M Campbell CHS |
5867 | Manama Primary | Muriton Selwyn | M | Hamariko CHS |
5868 | Manama Primary | Nimanima Elizabeth | F | F M Campbell CHS |
5869 | Manama Primary | Paratagani Horatio | M | Hamariko CHS |
5870 | Manama Primary | Piringi Merilyn | F | Hamariko CHS |
5871 | Manama Primary | Punufimana Julia | F | F M Campbell CHS |
5872 | Manama Primary | Ruhumana Erisa | F | Hamariko CHS |
5873 | Manama Primary | Runa William | M | Hamariko CHS |
5874 | Manama Primary | Sikali Alice | F | Hamariko CHS |
5875 | Manaoba Primary | Abraham Siosi | M | Manaoba CHS |
5876 | Manaoba Primary | Boniface Liliu | M | Manaoba CHS |
5877 | Manaoba Primary | Charles Ege | M | Manaoba CHS |
5878 | Manaoba Primary | Christina Leoa | F | Manaoba CHS |
5879 | Manaoba Primary | Elizabeth Masiala | F | Manaoba CHS |
5880 | Manaoba Primary | Emalyn Tegu | F | Manaoba CHS |
5881 | Manaoba Primary | Harold Buga | M | Manaoba CHS |
5882 | Manaoba Primary | Josephine Kokoi | F | Manaoba CHS |
5883 | Manaoba Primary | Joylin Kosi | F | Manaoba CHS |
5884 | Manaoba Primary | Lynette Masiala | F | Manaoba CHS |
5885 | Manaoba Primary | Myrah Kaoa | F | Manaoba CHS |
5886 | Manaoba Primary | Selwyn Tuita | M | Manaoba CHS |
5887 | Manaoba Primary | Stephen Aumanu | M | Manaoba CHS |
5888 | Manawai Primary | Aitorea Triton | M | Manawai CHS |
5889 | Manawai Primary | Aonima Alwin | M | Manawai CHS |
5890 | Manawai Primary | Baula Jasmin | F | Manawai CHS |
5891 | Manawai Primary | Etapata Ivory | F | Manawai CHS |
5892 | Manawai Primary | Foriu Amason | M | Manawai CHS |
5893 | Manawai Primary | Haarowauri Estein | M | Manawai CHS |
5894 | Manawai Primary | Hereka Hamilton | M | Manawai CHS |
5895 | Manawai Primary | Kiniwasia Noel | M | Manawai CHS |
5896 | Manawai Primary | Konipupua Charles | M | Manawai CHS |
5897 | Manawai Primary | Lapoe James Junior | M | Manawai CHS |
5898 | Manawai Primary | Naitoro Emmanuel | M | Manawai CHS |
5899 | Manawai Primary | Oihanua Robert | M | Manawai CHS |
5900 | Manawai Primary | Patamou Laesah | F | Manawai CHS |
5901 | Manawai Primary | Poiohikini Gregory | M | Manawai CHS |
5902 | Manawai Primary | Warisirahiha Jayham | M | Manawai CHS |
5903 | Manawai Primary | Waroikera Chris | M | Manawai CHS |
5904 | Manelu Primary | Apella Daniel | M | Luesalemba PSS |
5905 | Manelu Primary | Aunga Lovelyn | F | Luesalemba PSS |
5906 | Manelu Primary | Brock Daniel Victor | M | Luesalemba PSS |
5907 | Manelu Primary | Ilube Dolyntah | F | Luesalemba PSS |
5908 | Manelu Primary | Mengigi Salvaniah | F | Luesalemba PSS |
5909 | Manelu Primary | Peleba Graham | M | Luesalemba PSS |
5910 | Manelu Primary | Sikola Joylyn Mary | F | Luesalemba PSS |
5911 | Manelu Primary | Sile Delyn Shalom | F | Luesalemba PSS |
5912 | Manelu Primary | Taroniara Junior | M | Luesalemba PSS |
5913 | Manelu Primary | Taroniara Lisadon | F | Luesalemba PSS |
5914 | Manelu Primary | Tokopia Emmanuel | M | Luesalemba PSS |
5915 | Maniate Primary | Bii Jay Mark | M | Pirupiru CHS |
5916 | Maniate Primary | Bii Rodney | M | Pirupiru CHS |
5917 | Maniate Primary | Hare Jessy | M | Nahuhu CHS |
5918 | Maniate Primary | Haruara Carl Max | M | Suena CHS |
5919 | Maniate Primary | Kagasi Alister | F | Nahuhu CHS |
5920 | Maniate Primary | Kahia Everlyn | F | Nahuhu CHS |
5921 | Maniate Primary | Kamataka Josephine | F | Nahuhu CHS |
5922 | Maniate Primary | Kapa Chanella | F | Nahuhu CHS |
5923 | Maniate Primary | Marau Glenda | F | Nahuhu CHS |
5924 | Maniate Primary | Muri Edna | F | Suena CHS |
5925 | Maniate Primary | Tanipiri Christine | M | Nahuhu CHS |
5926 | Maniate Primary | Tawo Andison | M | Pirupiru CHS |
5927 | Maniate Primary | Weago Andy | M | Nahuhu CHS |
5928 | Maniate Primary | Wetera Rexson | M | Nahuhu CHS |
5929 | Maniate Primary | Wewea Nickson | M | Suena CHS |
5930 | Manihagaro Primary | Baá Inocent | M | Ramah CHS |
5931 | Manihagaro Primary | Bea Elton | M | Nahuhu CHS |
5932 | Manihagaro Primary | Beni Edwind | M | Ramah CHS |
5933 | Manihagaro Primary | Chekegita Alice Kelyn | F | Nahuhu CHS |
5934 | Manihagaro Primary | Kagapu Joyce | F | Nahuhu CHS |
5935 | Manihagaro Primary | Kitenia Solomon | M | Ramah CHS |
5936 | Manihagaro Primary | Ogasukegoana Justine | M | Nahuhu CHS |
5937 | Manihagaro Primary | Pinihimana Kevin | M | Nahuhu CHS |
5938 | Manihagaro Primary | Wapanime Alphones | M | Nahuhu CHS |
5939 | Manihagaro Primary | Wehi Linton | M | Nahuhu CHS |
5940 | Maniqagosi Primary | Donni Joanina | F | Namuga CHS |
5941 | Maniqagosi Primary | Fanasia Timothy | M | Namuga CHS |
5942 | Maniqagosi Primary | Gapu Carbon | M | Namuga CHS |
5943 | Maniqagosi Primary | Kahunia Susta | F | Pamua NSS |
5944 | Maniqagosi Primary | Kamanu Yancy | F | Namuga CHS |
5945 | Maniqagosi Primary | Kataria Elizabeth | F | Namuga CHS |
5946 | Maniqagosi Primary | Pringisau Steven | M | Namuga CHS |
5947 | Maniqagosi Primary | Sitai Elizabeth | F | Pamua NSS |
5948 | Maniqagosi Primary | Wane Jefferry | M | Pamua NSS |
5949 | Manu Primary | Afu Jayson | M | Manu CHS |
5950 | Manu Primary | Autafu Willie | M | Manu CHS |
5951 | Manu Primary | Defera Jeffery | M | Manu CHS |
5952 | Manu Primary | Dio Jimson | M | Aligegeo PSS |
5953 | Manu Primary | Fasifera Rachael | F | Manu CHS |
5954 | Manu Primary | Futana Beverlyn | F | Manu CHS |
5955 | Manu Primary | Gwaena Lucy | F | Manu CHS |
5956 | Manu Primary | Ila'a John | M | Manu CHS |
5957 | Manu Primary | Kabe William | M | Manu CHS |
5958 | Manu Primary | Maeru Thomas | M | Manu CHS |
5959 | Manu Primary | Makulata June | F | Manu CHS |
5960 | Manu Primary | Oimae Junior | M | Manu CHS |
5961 | Manu Primary | Ramofafia Maemae | M | Manu CHS |
5962 | Manu Primary | Rokoa Selly | F | Manu CHS |
5963 | Manu Primary | Sipolo Mary | F | Manu CHS |
5964 | Manu Primary | Wairu Basil | M | Manu CHS |
5965 | Maoa Primary | Agnes Tainaia | F | Maoa CHS |
5966 | Maoa Primary | Aldyn Nalua | M | Maoa CHS |
5967 | Maoa Primary | Anthony Taelamo | M | Maoa CHS |
5968 | Maoa Primary | Billy Safino | M | Maoa CHS |
5969 | Maoa Primary | Brian Sifonabo | M | Maoa CHS |
5970 | Maoa Primary | Charles Arifeoa | M | Maoa CHS |
5971 | Maoa Primary | Charlyn Loleaia | F | Maoa CHS |
5972 | Maoa Primary | Cynthia Langoni | F | Aligegeo PSS |
5973 | Maoa Primary | Dalcy Lengafanabata | F | Maoa CHS |
5974 | Maoa Primary | Edrian Honiame | F | Maoa CHS |
5975 | Maoa Primary | Emalyn Bubui | F | Maoa CHS |
5976 | Maoa Primary | Gloria Tagaeala | F | Maoa CHS |
5977 | Maoa Primary | Ileen Bubunala | F | Maoa CHS |
5978 | Maoa Primary | John Siofa | M | Maoa CHS |
5979 | Maoa Primary | Josephine Ma’alusi | F | Maoa CHS |
5980 | Maoa Primary | Judy Aeka | F | Maoa CHS |
5981 | Maoa Primary | Junior Rex | M | Maoa CHS |
5982 | Maoa Primary | Lenin Gane | M | Maoa CHS |
5983 | Maoa Primary | Mary Tuake | F | Maoa CHS |
5984 | Maoa Primary | Mayvis Maropo | F | Maoa CHS |
5985 | Maoa Primary | Melva Da’asu | F | Maoa CHS |
5986 | Maoa Primary | Michael Keu | M | Maoa CHS |
5987 | Maoa Primary | Moffat Fa’akenia | M | Maoa CHS |
5988 | Maoa Primary | Peter Fifanabo | M | Maoa CHS |
5989 | Maoa Primary | Rayan Telesuria | M | Maoa CHS |
5990 | Maoa Primary | Riana Osinari’i | F | Maoa CHS |
5991 | Maoa Primary | Rockseth Siginaia | M | Maoa CHS |
5992 | Maoa Primary | Rowina Topura | F | Maoa CHS |
5993 | Maoa Primary | Ruth Dikea | F | Maoa CHS |
5994 | Maoa Primary | Santina Lengafanabata | F | Maoa CHS |
5995 | Maoa Primary | Selma Aruaena | F | Maoa CHS |
5996 | Maoa Primary | Tresta Ipa | M | Maoa CHS |
5997 | Maoa Primary | Vivian Dalea | F | Maoa CHS |
5998 | Maoa Primary | William Wadoka | M | Maoa CHS |
5999 | Maoleala Primary | Abungaifiona David | M | Maoa CHS |
6000 | Maoleala Primary | Fako Lian | F | Maoa CHS |
6001 | Maoleala Primary | Ganea Clestion | M | Maoa CHS |
6002 | Maoleala Primary | Kanasu Betty | F | Maoa CHS |
6003 | Maoleala Primary | Kenfay Rowina | F | Maoa CHS |
6004 | Maoleala Primary | Lebenaia Zyain | F | Maoa CHS |
6005 | Maoleala Primary | Lofea Edwin | M | Maoa CHS |
6006 | Maoleala Primary | Ludabata Lilian | F | Maoa CHS |
6007 | Maoleala Primary | Maesifo Simon | M | Maoa CHS |
6008 | Maoleala Primary | Makuta Loise | F | Maoa CHS |
6009 | Maoleala Primary | Namoka Redley | M | Maoa CHS |
6010 | Maoleala Primary | Nolua Jacinta | F | Maoa CHS |
6011 | Maoleala Primary | Olomauli Sam | M | Maoa CHS |
6012 | Maoleala Primary | Sala'a Yancy | F | Maoa CHS |
6013 | Maoleala Primary | Taki Kennedy | M | Maoa CHS |
6014 | Maoleala Primary | Teleka Edmond | M | Maoa CHS |
6015 | Maoro Primary | Ata Nelson | M | Maoro CHS |
6016 | Maoro Primary | Bili Esther | F | Maoro CHS |
6017 | Maoro Primary | Funu Synteche | F | Maoro CHS |
6018 | Maoro Primary | Gere Abimael | M | Florence Young CHS |
6019 | Maoro Primary | Iro Hendrick | M | Maoro CHS |
6020 | Maoro Primary | Kuni Ishmael | M | Maoro CHS |
6021 | Maoro Primary | Lency Lilly | F | Maoro CHS |
6022 | Maoro Primary | Liukali Rachel | F | Maoro CHS |
6023 | Maoro Primary | Logasi Elson | M | Maoro CHS |
6024 | Maoro Primary | Mai Ronald | M | Maoro CHS |
6025 | Maoro Primary | Misi Stephanie | F | Su’u NSS |
6026 | Maoro Primary | Olea Daniella | F | Florence Young CHS |
6027 | Maoro Primary | Rafera Joseph | M | Maoro CHS |
6028 | Maoro Primary | Ramo Jenica | F | Maoro CHS |
6029 | Maoro Primary | Samani Peter | M | Maoro CHS |
6030 | Maoro Primary | Selo Ishmael | M | Maoro CHS |
6031 | Maoro Primary | Sukulu Smilley | M | Su’u NSS |
6032 | Maoro Primary | Tapmako Alice | F | Maoro CHS |
6033 | Marara Primary | Abba Danson | M | Marara CHS |
6034 | Marara Primary | Alenia Merelyn | F | Marara CHS |
6035 | Marara Primary | Ansah P Andriana | F | Marara CHS |
6036 | Marara Primary | Belande Charles Jr | M | Marara CHS |
6037 | Marara Primary | Bendita Gata | F | Babanakira CHS |
6038 | Marara Primary | Christina Nora | F | Wanderer Bay CHS |
6039 | Marara Primary | Cyrila Dakitohia | F | Babanakira CHS |
6040 | Marara Primary | Daiwo Jerol | M | Marara CHS |
6041 | Marara Primary | David Galwin | M | Marara CHS |
6042 | Marara Primary | Dick Francis | M | Marara CHS |
6043 | Marara Primary | Fono'ota Augustine | M | Marara CHS |
6044 | Marara Primary | Francisca Toku | F | Babanakira CHS |
6045 | Marara Primary | Gabriel Dodi | M | Babanakira CHS |
6046 | Marara Primary | Gapu Damarian | F | Marara CHS |
6047 | Marara Primary | Geligo Armalyn | F | St. Joseph Tenaru NSS |
6048 | Marara Primary | Gerefo'oa Francis | M | Marara CHS |
6049 | Marara Primary | Hatsia Catherine | F | Marara CHS |
6050 | Marara Primary | Iroga Jack Carter | M | Marara CHS |
6051 | Marara Primary | Jaspher Mataniava | M | Babanakira CHS |
6052 | Marara Primary | Jayson Kobu | M | Babanakira CHS |
6053 | Marara Primary | Joseph Tova'a | M | Babanakira CHS |
6054 | Marara Primary | Junior Tome | M | Marara CHS |
6055 | Marara Primary | Kofela Lewis | M | Marara CHS |
6056 | Marara Primary | Lafea Philithea | F | Marara CHS |
6057 | Marara Primary | Laiza Francina | F | Marara CHS |
6058 | Marara Primary | Langly I Patrick | M | Marara CHS |
6059 | Marara Primary | Laungi Jena | F | Marara CHS |
6060 | Marara Primary | Launi Marceline | F | Marara CHS |
6061 | Marara Primary | Leni Moses | F | Marara CHS |
6062 | Marara Primary | Loloito Revely | M | Marara CHS |
6063 | Marara Primary | Mamamura Josephn | M | Marara CHS |
6064 | Marara Primary | Mane Fitzrald | M | Marara CHS |
6065 | Marara Primary | Manehaua Eldrine | M | Marara CHS |
6066 | Marara Primary | Marilyn Pipi | F | Babanakira CHS |
6067 | Marara Primary | Marite Alanis | F | Marara CHS |
6068 | Marara Primary | Mary Rose | F | VIsale CHS |
6069 | Marara Primary | Monica Mary | F | Wanderer Bay CHS |
6070 | Marara Primary | Mutiara Tabulo | F | Wanderer Bay CHS |
6071 | Marara Primary | Nadia C Made | M | Marara CHS |
6072 | Marara Primary | Ofo'ofo Godfrey | M | Marara CHS |
6073 | Marara Primary | Ohasia Charlice | F | Marara CHS |
6074 | Marara Primary | Ohasio Joyce | F | Marara CHS |
6075 | Marara Primary | Ono Rojelyn | F | Marara CHS |
6076 | Marara Primary | Panio Ian | M | Marara CHS |
6077 | Marara Primary | Peter Samuel | M | Marara CHS |
6078 | Marara Primary | Revely Glenda | F | Marara CHS |
6079 | Marara Primary | Riversco Dorren | F | Babanakira CHS |
6080 | Marara Primary | Rusu David | M | Marara CHS |
6081 | Marara Primary | Sae Lovelyn | F | Marara CHS |
6082 | Marara Primary | Sodo Olivia | F | Marara CHS |
6083 | Marara Primary | Spenzar Dato | M | Babanakira CHS |
6084 | Marara Primary | Sutei Stacey | F | Marara CHS |
6085 | Marara Primary | Tagara Clareth | F | Marara CHS |
6086 | Marara Primary | Tuita Alphone | M | Marara CHS |
6087 | Marara Primary | Ubuni Charles Jr | M | Marara CHS |
6088 | Marara Primary | Vidic Joe | M | Marara CHS |
6089 | Marara Primary | Vivian Teteha | F | Babanakira CHS |
6090 | Marara Primary | Wale Shanella | F | Marara CHS |
6091 | Marasa Primary | Brian Liston | M | St. Joseph Tenaru NSS |
6092 | Marasa Primary | Christina Batiso | F | Tangarare PSS |
6093 | Marasa Primary | Clearlyn Tabaiko | F | Tangarare PSS |
6094 | Marasa Primary | Hudson Kilu | M | Avuavu PSS |
6095 | Marasa Primary | Lonsdale Augustine | M | Avuavu PSS |
6096 | Marasa Primary | Neman Mason | M | Selwyn College |
6097 | Marasa Primary | Patteson Gatu | M | Pamua NSS |
6098 | Marauiapa Primary | Dau Steven | M | Potau CHS |
6099 | Marauiapa Primary | Haukare John | M | Potau CHS |
6100 | Marauiapa Primary | Hopu Pynelish | F | Avuavu PSS |
6101 | Marauiapa Primary | Kenhata'a Heather | F | Potau CHS |
6102 | Marauiapa Primary | Kopei Luciano | M | Potau CHS |
6103 | Marauiapa Primary | Mae Joana | F | Potau CHS |
6104 | Marauiapa Primary | O'oi Rosalyn | F | Potau CHS |
6105 | Marauiapa Primary | Pepehiropo Mandona | F | Potau CHS |
6106 | Maravari Primary | Abiuda Melai | M | Eleoteve CHS |
6107 | Maravari Primary | Alex Zazo | M | Goldie College |
6108 | Maravari Primary | Bensnard Reagan | M | Eleoteve CHS |
6109 | Maravari Primary | Besie Qora | F | Eleoteve CHS |
6110 | Maravari Primary | Blitz Greg | M | Eleoteve CHS |
6111 | Maravari Primary | Deilah Vaje Nami | F | Vonunu NSS |
6112 | Maravari Primary | Eleen Velani | F | Beulah PSS |
6113 | Maravari Primary | Francis Tusi | M | Eleoteve CHS |
6114 | Maravari Primary | Gouldry Koere | M | Vonunu NSS |
6115 | Maravari Primary | Hilma Pakumali | F | Eleoteve CHS |
6116 | Maravari Primary | Jackyn Pitamama | F | Eleoteve CHS |
6117 | Maravari Primary | Jayze Nia Parese | F | Beulah PSS |
6118 | Maravari Primary | Jevalyn Kikoni | F | Vonunu NSS |
6119 | Maravari Primary | Lucky Wate | M | Eleoteve CHS |
6120 | Maravari Primary | Nelsie Jenalyn | F | Vonunu NSS |
6121 | Maravari Primary | Prima Martin | F | Goldie College |
6122 | Maravari Primary | Samuel Tiaza | M | Eleoteve CHS |
6123 | Maravari Primary | Selina Joyness | F | Eleoteve CHS |
6124 | Maravari Primary | Tarwin Alequla | F | Beulah PSS |
6125 | Maravari Primary | Whycliff Pesiotopi | M | Eleoteve CHS |
6126 | Maravari Primary | Zelda Juivuru | F | Goldie College |
6127 | Mareraro Primary | Nausi Stanley | M | Namuga CHS |
6128 | Mareraro Primary | Wake Joseph | M | Namuga CHS |
6129 | Marogu Primary | Hanengai Avlyn | F | Haura CHS |
6130 | Marogu Primary | Iki Maetala Phil | M | Haura CHS |
6131 | Marogu Primary | Jordon Oneil | M | Haura CHS |
6132 | Marogu Primary | Kangisirumana Jaylyn | F | Haura CHS |
6133 | Marogu Primary | Kapua Stevarlyn | F | Haura CHS |
6134 | Marogu Primary | Katemahuara Charlyn | F | Haura CHS |
6135 | Marogu Primary | Mae Leston | M | Haura CHS |
6136 | Marogu Primary | Mauana Janet | F | Haura CHS |
6137 | Marogu Primary | Murusi Linda | F | Haura CHS |
6138 | Marogu Primary | Nasi Jenniffer | F | Haura CHS |
6139 | Marogu Primary | Rahai Jelton | M | Haura CHS |
6140 | Marogu Primary | Rudy Joash | M | Haura CHS |
6141 | Marogu Primary | Rumaerua Rinsley | M | Haura CHS |
6142 | Marogu Primary | Rumaniasi Jesmy | F | Haura CHS |
6143 | Marogu Primary | Sasinga Timothy | M | Haura CHS |
6144 | Marogu Primary | Sau Rollyn | F | Haura CHS |
6145 | Marogu Primary | Siago Stency | M | Haura CHS |
6146 | Marogu Primary | Tarogetea Ambrose | M | Haura CHS |
6147 | Marogu Primary | Taugana Roelyn | F | Haura CHS |
6148 | Marogu Primary | Wahare James | M | Haura CHS |
6149 | Marone Primary School | Clarisha Kivilo | F | Waimapuru NSS |
6150 | Marone Primary School | Foa Elizabeth | F | Matembo CHS |
6151 | Marone Primary School | Mungale Annie | F | Matembo CHS |
6152 | Marone Primary School | Ratagi Jaymark | M | Luesalemba PSS |
6153 | Marone Primary School | Tako Doreen | F | Matembo CHS |
6154 | Marone Primary School | Vaakea Joseph | M | Luesalemba PSS |
6155 | Marou Bay Primary | Aoseni Cecilia | F | Tawaraha CHS |
6156 | Marou Bay Primary | Kawuri Samanta | F | Tawaraha CHS |
6157 | Marou Bay Primary | Mana Fredrick | M | Tawaraha CHS |
6158 | Marou Bay Primary | Ramo Jemion | M | Tawaraha CHS |
6159 | Marou Bay Primary | Rohoia Delinah | F | Tawaraha CHS |
6160 | Marou Bay Primary | Sautahaiasi Constar | F | Tawaraha CHS |
6161 | Marou Bay Primary | Tahini Faith | F | Tawaraha CHS |
6162 | Marou Bay Primary | Wari Jeden | M | Tawaraha CHS |
6163 | Maroupaina Primary | Aitaa Alban | M | Maroupaina CHS |
6164 | Maroupaina Primary | Aokini Aregema | M | Maroupaina CHS |
6165 | Maroupaina Primary | Aonima Valinton | M | Rokera PSS |
6166 | Maroupaina Primary | Hairipo Clary | F | Rokera PSS |
6167 | Maroupaina Primary | Hanata Ian | M | Maroupaina CHS |
6168 | Maroupaina Primary | Haoka Hazel | F | Rokera PSS |
6169 | Maroupaina Primary | Harii Anthony | M | Maroupaina CHS |
6170 | Maroupaina Primary | Horiaia Edrian | F | Maroupaina CHS |
6171 | Maroupaina Primary | Iaihura Jasmin | F | Maroupaina CHS |
6172 | Maroupaina Primary | Iru Justina | F | Maroupaina CHS |
6173 | Maroupaina Primary | Kenekene Rosela | F | Maroupaina CHS |
6174 | Maroupaina Primary | Kinirokea Loyd | M | Maroupaina CHS |
6175 | Maroupaina Primary | Koniapata Lucy | F | Maroupaina CHS |
6176 | Maroupaina Primary | Lako Ivalyn | F | Maroupaina CHS |
6177 | Maroupaina Primary | Longarada Davidson | M | Maroupaina CHS |
6178 | Maroupaina Primary | Mariana Victoria | F | Maroupaina CHS |
6179 | Maroupaina Primary | Namaahia Daisy | F | Maroupaina CHS |
6180 | Maroupaina Primary | Okehanua Adrian | M | Maroupaina CHS |
6181 | Maroupaina Primary | Pisiao Florian | F | Rokera PSS |
6182 | Maroupaina Primary | Ririmae Osaneth | F | Maroupaina CHS |
6183 | Maroupaina Primary | Sirirau Drusila | F | Maroupaina CHS |
6184 | Maroupaina Primary | Siwaasia Susan | F | Rokera PSS |
6185 | Maroupaina Primary | Tamanioa Britus | F | Maroupaina CHS |
6186 | Maroupaina Primary | Taria Jacinta | F | Maroupaina CHS |
6187 | Maroupaina Primary | Tereara Alochris | M | Maroupaina CHS |
6188 | Maroupaina Primary | Tooniau Bruno | M | Maroupaina CHS |
6189 | Marumbo Primary | Clara Kelivania | F | Tangarare PSS |
6190 | Marumbo Primary | Francis Semini | M | Wanderer Bay CHS |
6191 | Marumbo Primary | Haggai Jimmy | M | Wanderer Bay CHS |
6192 | Marumbo Primary | Jephet Manebusa | M | Tangarare PSS |
6193 | Marumbo Primary | Junior Toki | M | Babanakira CHS |
6194 | Marumbo Primary | Labiria Elson | M | Tangarare PSS |
6195 | Marumbo Primary | Maria Koko'o | F | Wanderer Bay CHS |
6196 | Marumbo Primary | Ressy John | M | Babanakira CHS |
6197 | Marumbo Primary | Stanley Jacob | M | Wanderer Bay CHS |
6198 | Marunga Primary | Kaoga Benynah | F | Marunga CHS |
6199 | Marunga Primary | Kasimou Juliet | F | Marunga CHS |
6200 | Marunga Primary | Muri Richard | M | Marunga CHS |
6201 | Marunga Primary | Sipa Samerlyn | F | Marunga CHS |
6202 | Marunga Primary | Suganimae Matilda | F | Marunga CHS |
6203 | Marunga Primary | Waoto Nickson | M | Marunga CHS |
6204 | Marunga Primary | Wusia Elton | M | Marunga CHS |
6205 | Marvin Primary | Florence Jemalyn | F | Mcmahon CHS |
6206 | Marvin Primary | Ighani Dallwin | M | Mcmahon CHS |
6207 | Marvin Primary | Laga Elizabeth | F | Mcmahon CHS |
6208 | Marvin Primary | Manedika Jesma | F | Mcmahon CHS |
6209 | Marvin Primary | Mary Teli | F | Siota PSS |
6210 | Marvin Primary | Mclean Kenthia | M | King George VI NSS |
6211 | Marvin Primary | Onta Rosa | F | Mcmahon CHS |
6212 | Marvin Primary | Pinoga Julieth | F | Mcmahon CHS |
6213 | Marvin Primary | Pupulu Happilyn | F | Mcmahon CHS |
6214 | Marvin Primary | Rose Veronica | F | Mcmahon CHS |
6215 | Marvin Primary | Saba Maxuel | M | Mcmahon CHS |
6216 | Marvin Primary | Takosi Christopher | M | Mcmahon CHS |
6217 | Marvin Primary | Vaka Linta | F | Siota PSS |
6218 | Marvin Primary | Vale Joycelyn | F | Mcmahon CHS |
6219 | Marvin Primary | Viliboena Susan | F | Mcmahon CHS |
6220 | Marvin Primary | Wendy Kolase | F | Siota PSS |
6221 | Mase Primary | Adoby Kera | F | Dekurana CHS |
6222 | Mase Primary | Elizaberth Soro | F | Dekurana CHS |
6223 | Mase Primary | Florinah Siosi | F | Dekurana CHS |
6224 | Mase Primary | Helton Igo | M | Dekurana CHS |
6225 | Mase Primary | Jayson George | F | Dekurana CHS |
6226 | Mase Primary | Jenimah Jayson | F | Dekurana CHS |
6227 | Mase Primary | Saebule George | M | Dekurana CHS |
6228 | Mase Primary | Simeon Max | M | Dekurana CHS |
6229 | Mase Primary | Talitha George | F | Dekurana CHS |
6230 | Mase Primary | Wendel Pr. John Duki | M | Dekurana CHS |
6231 | Masupa Primary | Afuna Lillian | F | Su’u NSS |
6232 | Masupa Primary | Aitoroi Gad | M | Su’u NSS |
6233 | Masupa Primary | Aupara Elliot | M | Masupaa CHS |
6234 | Masupa Primary | Hanasui Joanna | F | Masupaa CHS |
6235 | Masupa Primary | Kauhiona Kedimiel | M | Masupaa CHS |
6236 | Masupa Primary | Maneherea Simon | M | Masupaa CHS |
6237 | Masupa Primary | Nitahi Junita | F | Masupaa CHS |
6238 | Masupa Primary | Onahikeni Calise | F | Masupaa CHS |
6239 | Masupa Primary | Orinia Jemyra | F | Masupaa CHS |
6240 | Masupa Primary | Patanikeni Margaret | F | Masupaa CHS |
6241 | Masupa Primary | Pohoa Carlton | M | Masupaa CHS |
6242 | Masupa Primary | Raraerii Beverly | F | Masupaa CHS |
6243 | Masupa Primary | Rauapu Tommy | M | Masupaa CHS |
6244 | Masupa Primary | Ruhamaea Ethel | F | Masupaa CHS |
6245 | Masupa Primary | Takaoa Esther | F | Florence Young CHS |
6246 | Masupa Primary | Taoria Noelyn | F | Masupaa CHS |
6247 | Masupa Primary | Wainitaro Merister | F | Masupaa CHS |
6248 | Masupa Primary | Waitahi Nathan | M | Masupaa CHS |
6249 | Masupa Primary | Waruia Joshua | M | Masupaa CHS |
6250 | Mataga Primary | Abbason Leone | M | Tenakoga Adventist CHS |
6251 | Mataga Primary | Dines Kivi | F | Tenakoga Adventist CHS |
6252 | Mataga Primary | Erick Kore | M | Tenakoga Adventist CHS |
6253 | Mataga Primary | Fredrick Ben | M | Betikama NSS |
6254 | Mataga Primary | Jesinter Ngelea | F | Tenakoga Adventist CHS |
6255 | Mataga Primary | Judith Jimmy | F | Tenakoga Adventist CHS |
6256 | Mataga Primary | Kazy Rodo | M | Kukudu NSS |
6257 | Mataiho Primary | Johnlee Tauniu | M | Tenakoga Adventist CHS |
6258 | Mataiho Primary | Mahekaba Paikea | F | Burnscreek CHS |
6259 | Mataiho Primary | Nefes Puia | F | Jones Adventist College |
6260 | Mataiho Primary | Norman Junior Hatigeva | M | Betikama NSS |
6261 | Mataiho Primary | Solomon Temangibu | M | Jones Adventist College |
6262 | Matanunuhu Primary | Chaura Susuan Lavinta | F | Lambi CHS |
6263 | Matanunuhu Primary | Hambu Elizabeth | F | Numbu CHS |
6264 | Matanunuhu Primary | Hambu Jenabeth | F | Numbu CHS |
6265 | Matanunuhu Primary | Hani Everlyn | F | Numbu CHS |
6266 | Matanunuhu Primary | Lajena Joseph | M | Tiaro CHS |
6267 | Matanunuhu Primary | Mataniata Michael | M | Lambi CHS |
6268 | Matanunuhu Primary | Suamate Roselyn | F | Tiaro CHS |
6269 | Matembo Primary | Birelda Yancy | F | Matembo CHS |
6270 | Matembo Primary | Leingala Marther | F | Matembo CHS |
6271 | Matembo Primary | Longom Lesley | M | Matembo CHS |
6272 | Matembo Primary | Rono David | M | Matembo CHS |
6273 | Matembo Primary | Serai Steve | M | Matembo CHS |
6274 | Matembo Primary | Sharona Gloria | M | Matembo CHS |
6275 | Matembo Primary | Tuputa Lonsdale | M | Matembo CHS |
6276 | Matembo Primary | Vatolwe Hilda | F | Matembo CHS |
6277 | Matembo Primary | Wawo Clement | M | Matembo CHS |
6278 | Mbalasuna Primary | Mary Tatahu | F | King George VI NSS |
6279 | Mbita'ama Primary | Agalo Christina | F | Mbita'ama CHS |
6280 | Mbita'ama Primary | Fasibau Rowvin | M | Mbita'ama CHS |
6281 | Mbita'ama Primary | Fere Javin | M | Mbita'ama CHS |
6282 | Mbita'ama Primary | Johnson Junior | M | Mbita'ama CHS |
6283 | Mbita'ama Primary | Kaura Jahella | F | Mbita'ama CHS |
6284 | Mbita'ama Primary | Kwanairara Japhlet | M | Mbita'ama CHS |
6285 | Mbita'ama Primary | Leliana Peter | M | Mbita'ama CHS |
6286 | Mbita'ama Primary | Leungiala Linda | F | Mbita'ama CHS |
6287 | Mbita'ama Primary | Liolea Meltus | F | Mbita'ama CHS |
6288 | Mbita'ama Primary | Maetoria David | M | Mbita'ama CHS |
6289 | Mbita'ama Primary | Oeta Junior | M | Mbita'ama CHS |
6290 | Mbita'ama Primary | Otagula Tania | F | Mbita'ama CHS |
6291 | Mbita'ama Primary | Ramoafa Larisa | F | Mbita'ama CHS |
6292 | Mbita'ama Primary | Ramota Raynica | F | Mbita'ama CHS |
6293 | Mbita'ama Primary | Rauna Prudence | F | Mbita'ama CHS |
6294 | Mbita'ama Primary | Sangafanua Ben | M | Mbita'ama CHS |
6295 | Mbita'ama Primary | Sangafanua Brandy | M | Mbita'ama CHS |
6296 | Mbita'ama Primary | Siafe Mary | F | Mbita'ama CHS |
6297 | Mbita'ama Primary | Ta'aniota Violyn | F | Mbita'ama CHS |
6298 | Mbita'ama Primary | Taloi Peter | M | Mbita'ama CHS |
6299 | Mbita'ama Primary | Winley Brian | F | Mbita'ama CHS |
6300 | Mboeni Primary | Arnie Furner | F | Mboeni CHS |
6301 | Mboeni Primary | Boniface Ivin | M | Mboeni CHS |
6302 | Mboeni Primary | Cathy Jesmy | F | Mboeni CHS |
6303 | Mboeni Primary | Chris Toto | M | Mboeni CHS |
6304 | Mboeni Primary | Dafney Hasim | F | Mboeni CHS |
6305 | Mboeni Primary | Elfrinah Odileah E | F | Mboeni CHS |
6306 | Mboeni Primary | Elish Tila | F | Mboeni CHS |
6307 | Mboeni Primary | Gad Eki | M | Mboeni CHS |
6308 | Mboeni Primary | Hezron Robert | M | Mboeni CHS |
6309 | Mboeni Primary | Janet Koebua | F | Mboeni CHS |
6310 | Mboeni Primary | Julie Dalney | F | Mboeni CHS |
6311 | Mboeni Primary | Junior Wapuni Shane | M | Mboeni CHS |
6312 | Mboeni Primary | Kiko Junox | M | Mboeni CHS |
6313 | Mboeni Primary | Macberth Matesonia | M | Mboeni CHS |
6314 | Mboeni Primary | Mahana Jerian | F | Mboeni CHS |
6315 | Mboeni Primary | Manele Clewyn | M | Mboeni CHS |
6316 | Mboeni Primary | Nita Naftalia | F | Mboeni CHS |
6317 | Mboeni Primary | Pati Claret | M | Mboeni CHS |
6318 | Mboeni Primary | Pendo Catherine | F | Mboeni CHS |
6319 | Mboeni Primary | Rayan Maclin Sevoa | M | Mboeni CHS |
6320 | Mboeni Primary | Raynica Ellizabeth | F | Mboeni CHS |
6321 | Mboeni Primary | Regina Kauli Hitu | M | Mboeni CHS |
6322 | Mboeni Primary | Sereina Jerina | F | Mboeni CHS |
6323 | Mboeni Primary | Tavelonga Carina | F | Mboeni CHS |
6324 | Mbokona Primary | Agita Noel | M | Mbokona CHS |
6325 | Mbokona Primary | Alaha Jerhoda | M | Mbokona CHS |
6326 | Mbokona Primary | Aligao Ishmael | M | Mbokona CHS |
6327 | Mbokona Primary | Alima Veronica | F | Mbokona CHS |
6328 | Mbokona Primary | Angisramo Hensley | F | Mbokona CHS |
6329 | Mbokona Primary | Angisramo Henzarina | F | Mbokona CHS |
6330 | Mbokona Primary | Asa Jaya | F | Mbokona CHS |
6331 | Mbokona Primary | Barnabas Terry | M | Mbokona CHS |
6332 | Mbokona Primary | Boliko Steven | M | Mbokona CHS |
6333 | Mbokona Primary | Castro Viulu | F | Bishop Epalle CHS |
6334 | Mbokona Primary | Davis Frank Jnr | M | Mbokona CHS |
6335 | Mbokona Primary | Endu Sole | F | Norman Palmer CHS |
6336 | Mbokona Primary | Faka Mackenzy | M | Mbokona CHS |
6337 | Mbokona Primary | Fantasia Janellar | F | Mbokona CHS |
6338 | Mbokona Primary | Fegina Feniki | M | Mbokona CHS |
6339 | Mbokona Primary | Fono Margaret | F | Mbokona CHS |
6340 | Mbokona Primary | Geliuta Nancy | F | Mbokona CHS |
6341 | Mbokona Primary | Hagesi Florence | F | Mbokona CHS |
6342 | Mbokona Primary | Haomae Kenette | M | Mbokona CHS |
6343 | Mbokona Primary | Hule Presley | M | Mbokona CHS |
6344 | Mbokona Primary | Ianara Karen | F | Mbokona CHS |
6345 | Mbokona Primary | Iato Anneth | F | Mbokona CHS |
6346 | Mbokona Primary | James Jamina | F | Mbokona CHS |
6347 | Mbokona Primary | John Billy | M | Mbokona CHS |
6348 | Mbokona Primary | Kelly Bryant | M | Mbokona CHS |
6349 | Mbokona Primary | Kerava Gideon | M | Mbokona CHS |
6350 | Mbokona Primary | Kito Madleen | F | Mbokona CHS |
6351 | Mbokona Primary | Kivolyn Nancy | F | Mbokona CHS |
6352 | Mbokona Primary | Kwaimani Riririga | M | Mbokona CHS |
6353 | Mbokona Primary | Laungi Cecilia | F | Mbokona CHS |
6354 | Mbokona Primary | Lausasayaha Pristen | M | Mbokona CHS |
6355 | Mbokona Primary | Lee Moses | M | Mbokona CHS |
6356 | Mbokona Primary | Loleke Aesolyn | F | Mbokona CHS |
6357 | Mbokona Primary | Maelikinp Regina | F | Mbokona CHS |
6358 | Mbokona Primary | Maeosia Madlyn | F | Mbokona CHS |
6359 | Mbokona Primary | Manetohua Phill | M | Mbokona CHS |
6360 | Mbokona Primary | Mekimo Tarzen | M | Mbokona CHS |
6361 | Mbokona Primary | Misite’e Watson | M | Mbokona CHS |
6362 | Mbokona Primary | Mitau Malcolm | M | Mbokona CHS |
6363 | Mbokona Primary | Ofainu Kendrick | M | Mbokona CHS |
6364 | Mbokona Primary | Ofainu Mafic | M | Mbokona CHS |
6365 | Mbokona Primary | Orga George | M | Mbokona CHS |
6366 | Mbokona Primary | Ota Esmie | F | Mbokona CHS |
6367 | Mbokona Primary | Panada Lanisi Nethan | M | Mbokona CHS |
6368 | Mbokona Primary | Pitamama Delison | M | Mbokona CHS |
6369 | Mbokona Primary | Poipisi Melody | F | Mbokona CHS |
6370 | Mbokona Primary | Poloso Malakai | M | Mbokona CHS |
6371 | Mbokona Primary | Pukeni Rosemary | F | Mbokona CHS |
6372 | Mbokona Primary | Rakei Jacqueline | F | Waimapuru NSS |
6373 | Mbokona Primary | Rence Cain | M | Mbokona CHS |
6374 | Mbokona Primary | Rikonamae Philliper | F | Mbokona CHS |
6375 | Mbokona Primary | Riti Adolisha | F | Mbokona CHS |
6376 | Mbokona Primary | Riti Jay Gray | M | Mbokona CHS |
6377 | Mbokona Primary | Rodney Hudson | M | Mbokona CHS |
6378 | Mbokona Primary | Romano Mary | F | Mbokona CHS |
6379 | Mbokona Primary | Sade Wesley | M | Mbokona CHS |
6380 | Mbokona Primary | Saferio Godrian | M | Mbokona CHS |
6381 | Mbokona Primary | Selinter Anne | F | Mbokona CHS |
6382 | Mbokona Primary | Sifoni Danny | M | Mbokona CHS |
6383 | Mbokona Primary | Silimanu Dorothy | F | Mbokona CHS |
6384 | Mbokona Primary | Sole Edu | M | Mbokona CHS |
6385 | Mbokona Primary | Tafeasu Billy Jnr | M | Mbokona CHS |
6386 | Mbokona Primary | Takainaho Roselyn | F | Mbokona CHS |
6387 | Mbokona Primary | Talo Daisy | F | Mbokona CHS |
6388 | Mbokona Primary | Tarakabu Laurent | M | Mbokona CHS |
6389 | Mbokona Primary | Taurimae Crayford | M | Mbokona CHS |
6390 | Mbokona Primary | Teabe Dwen | M | Mbokona CHS |
6391 | Mbokona Primary | Timme Elisha | F | Mbokona CHS |
6392 | Mbokona Primary | Timme Jehu | M | Mbokona CHS |
6393 | Mbokona Primary | Tisana Philip | M | Mbokona CHS |
6394 | Mbokona Primary | Totori Catherine | F | Mbokona CHS |
6395 | Mbokona Primary | Tova Francina | F | Mbokona CHS |
6396 | Mbokona Primary | Usuli Hudson | M | Mbokona CHS |
6397 | Mbokona Primary | Watepo Paul | M | Mbokona CHS |
6398 | Mbokona Primary | Watts Crehan | M | Mbokona CHS |
6399 | Mbokonavera Primary | Ace Kuper | M | Mbokonavera CHS |
6400 | Mbokonavera Primary | Agnes Kofe | F | Mbokonavera CHS |
6401 | Mbokonavera Primary | Alexander F Hong | M | Mbokonavera CHS |
6402 | Mbokonavera Primary | Alextra Kynil Tower | M | Mbokonavera CHS |
6403 | Mbokonavera Primary | Allen Napola | M | Mbokonavera CHS |
6404 | Mbokonavera Primary | Allen Taloga | M | Mbokonavera CHS |
6405 | Mbokonavera Primary | Allizen Alaben | M | Mbokonavera CHS |
6406 | Mbokonavera Primary | Amelia Kemausi | F | Vura CHS |
6407 | Mbokonavera Primary | Andrea Gereniu | F | Mbokonavera CHS |
6408 | Mbokonavera Primary | Andrew Junior | M | Mbokonavera CHS |
6409 | Mbokonavera Primary | Andy Feina | F | Mbokonavera CHS |
6410 | Mbokonavera Primary | Angelyn Tome | F | Koloale CHS |
6411 | Mbokonavera Primary | Babra Raunabua | F | Mbokonavera CHS |
6412 | Mbokonavera Primary | Betsy Grace | F | Vura CHS |
6413 | Mbokonavera Primary | Betty Geli | F | Koloale CHS |
6414 | Mbokonavera Primary | Breean Airahui | F | Koloale CHS |
6415 | Mbokonavera Primary | Buramo Joyce | F | Mbokonavera CHS |
6416 | Mbokonavera Primary | Carlos Eniti | M | Selwyn College |
6417 | Mbokonavera Primary | Carlos Kalola | M | Koloale CHS |
6418 | Mbokonavera Primary | Catharine Bade | F | Vura CHS |
6419 | Mbokonavera Primary | Charles Gedy | M | Mbokonavera CHS |
6420 | Mbokonavera Primary | Charles Selo | M | Mbokonavera CHS |
6421 | Mbokonavera Primary | Chloe Whitney | F | Mbokonavera CHS |
6422 | Mbokonavera Primary | Clifton Mona | M | Mbokonavera CHS |
6423 | Mbokonavera Primary | Clyde Airahui | M | Mbokonavera CHS |
6424 | Mbokonavera Primary | Corine Maesemi | F | Vura CHS |
6425 | Mbokonavera Primary | Danken Jaylee | M | Mbokonavera CHS |
6426 | Mbokonavera Primary | Danny Mana | M | Vura CHS |
6427 | Mbokonavera Primary | Davinia Ori | F | Mbokonavera CHS |
6428 | Mbokonavera Primary | Dovanisa Piva | F | Mbokonavera CHS |
6429 | Mbokonavera Primary | Edwin Inomae | M | Mbokonavera CHS |
6430 | Mbokonavera Primary | Elizabeth Poloso | F | Mbokonavera CHS |
6431 | Mbokonavera Primary | Elmay Maomaotekwa | F | Koloale CHS |
6432 | Mbokonavera Primary | Erica Lydia Vevehe | F | Honiara Integrated CHS |
6433 | Mbokonavera Primary | Eunice Laumanu | F | Mbokonavera CHS |
6434 | Mbokonavera Primary | Fabian Kii | M | Mbua Valley CHS |
6435 | Mbokonavera Primary | Faylina Sade | F | Mbokonavera CHS |
6436 | Mbokonavera Primary | Georgina Sautehi | F | Mbokonavera CHS |
6437 | Mbokonavera Primary | Ghamukera Pelabule | M | Mbua Valley CHS |
6438 | Mbokonavera Primary | Gilbert Gole | M | Mbokonavera CHS |
6439 | Mbokonavera Primary | Godfrey Ramo | M | Mbokonavera CHS |
6440 | Mbokonavera Primary | Gralyn Parakoro | F | Mbokonavera CHS |
6441 | Mbokonavera Primary | Hendry Gedy | M | Mbokonavera CHS |
6442 | Mbokonavera Primary | Hilda Mini | F | Mbokonavera CHS |
6443 | Mbokonavera Primary | Hira Vasau | M | Koloale CHS |
6444 | Mbokonavera Primary | Isaac Peti | M | Mbokonavera CHS |
6445 | Mbokonavera Primary | Jack Visil | M | Mbokonavera CHS |
6446 | Mbokonavera Primary | James Edward | M | Mbokonavera CHS |
6447 | Mbokonavera Primary | James Numa | M | Mbokonavera CHS |
6448 | Mbokonavera Primary | Jamin Misi | M | Koloale CHS |
6449 | Mbokonavera Primary | Janelle Mikjam | F | Mbokonavera CHS |
6450 | Mbokonavera Primary | Jayden Ero | M | Mbokonavera CHS |
6451 | Mbokonavera Primary | Jaydon Ramo | M | Mbokonavera CHS |
6452 | Mbokonavera Primary | Jeff Farobo | M | Mbokonavera CHS |
6453 | Mbokonavera Primary | Jessy Pome | F | Koloale CHS |
6454 | Mbokonavera Primary | Jinia Waita | F | Mbua Valley CHS |
6455 | Mbokonavera Primary | John Lusiano | M | Mbokonavera CHS |
6456 | Mbokonavera Primary | Joseph Bakale | M | Vura CHS |
6457 | Mbokonavera Primary | Juliet Billy | F | Mbokonavera CHS |
6458 | Mbokonavera Primary | Junica Luisa | F | Mbokonavera CHS |
6459 | Mbokonavera Primary | Junior Bako | M | Mbokonavera CHS |
6460 | Mbokonavera Primary | Junior Diabasi | M | Mbokonavera CHS |
6461 | Mbokonavera Primary | Junior Noel | M | Mbua Valley CHS |
6462 | Mbokonavera Primary | Junior Peti | M | Mbokonavera CHS |
6463 | Mbokonavera Primary | Junior Samora Fred | M | Mbokonavera CHS |
6464 | Mbokonavera Primary | Kate Bako Chee | F | Selwyn College |
6465 | Mbokonavera Primary | Kenneth Fonoava | M | Mbokonavera CHS |
6466 | Mbokonavera Primary | Kerry Arnold | M | Koloale CHS |
6467 | Mbokonavera Primary | Kevin Junior | M | Mbokonavera CHS |
6468 | Mbokonavera Primary | Kossam Basiferi | M | Mbokonavera CHS |
6469 | Mbokonavera Primary | Kuini Maesua | F | King George VI NSS |
6470 | Mbokonavera Primary | Leany Mae | F | Tuvaruhu CHS |
6471 | Mbokonavera Primary | Leonard Alufurai | M | Mbokonavera CHS |
6472 | Mbokonavera Primary | Lolanah Hong | F | Mbokonavera CHS |
6473 | Mbokonavera Primary | Lorisah Fa’A | F | Vura CHS |
6474 | Mbokonavera Primary | Lorren Rima | F | Mbokonavera CHS |
6475 | Mbokonavera Primary | Luisa Solo | F | Mbokonavera CHS |
6476 | Mbokonavera Primary | Margret Wore | F | Mbokonavera CHS |
6477 | Mbokonavera Primary | Marissa Bula | F | Vura CHS |
6478 | Mbokonavera Primary | Mary Annie | F | Vura CHS |
6479 | Mbokonavera Primary | Mary Mareis | F | Mbokonavera CHS |
6480 | Mbokonavera Primary | Monalisa Godwin | F | Mbokonavera CHS |
6481 | Mbokonavera Primary | Nancy Wane | F | Mbokonavera CHS |
6482 | Mbokonavera Primary | Nelson Mute’E | M | Honiara Integrated CHS |
6483 | Mbokonavera Primary | Nelson Peter | M | Mbokonavera CHS |
6484 | Mbokonavera Primary | Nerold Butalo | M | Mbokonavera CHS |
6485 | Mbokonavera Primary | Paul Tariga | M | Mbokonavera CHS |
6486 | Mbokonavera Primary | Pauline Sade | F | Mbokonavera CHS |
6487 | Mbokonavera Primary | Phinius Abuabu | M | Mbokonavera CHS |
6488 | Mbokonavera Primary | Pricilla Tonawane | F | Mbokonavera CHS |
6489 | Mbokonavera Primary | Prisia Funusulia | F | Mbokonavera CHS |
6490 | Mbokonavera Primary | Richard Avarea | M | Mbokonavera CHS |
6491 | Mbokonavera Primary | Robino George | M | Mbokonavera CHS |
6492 | Mbokonavera Primary | Rockson Teava | M | Mbokonavera CHS |
6493 | Mbokonavera Primary | Rose Marisina | F | Vura CHS |
6494 | Mbokonavera Primary | Rose Nakisi | F | Mbokonavera CHS |
6495 | Mbokonavera Primary | Rose Sonila | F | Mbokonavera CHS |
6496 | Mbokonavera Primary | Rubenson Mamana | M | Koloale CHS |
6497 | Mbokonavera Primary | Ryan Francis | M | Mbokonavera CHS |
6498 | Mbokonavera Primary | Salome Fari | F | Vura CHS |
6499 | Mbokonavera Primary | Salome Monica | F | Mbokonavera CHS |
6500 | Mbokonavera Primary | Sawa Selo | M | Mbokonavera CHS |
6501 | Mbokonavera Primary | Scorfield Wea | M | Mbokonavera CHS |
6502 | Mbokonavera Primary | Serahlyn Kofe | F | Mbokonavera CHS |
6503 | Mbokonavera Primary | Skevin Vicky | M | Mbokonavera CHS |
6504 | Mbokonavera Primary | Stella Pong | F | Tuvaruhu CHS |
6505 | Mbokonavera Primary | Susan Timi | F | Koloale CHS |
6506 | Mbokonavera Primary | Ula Leve | F | Mbokonavera CHS |
6507 | Mbokonavera Primary | Verlyn Kava | F | Mbokonavera CHS |
6508 | Mbokonavera Primary | Veronica Kava | F | Mbokonavera CHS |
6509 | Mbokonavera Primary | Vlad Hanuara | M | Mbokonavera CHS |
6510 | Mbokonavera Primary | Warren Ledia | M | Mbokonavera CHS |
6511 | Mbokonavera Primary | Wednes May Taro | F | Mbokonavera CHS |
6512 | Mbua Valley Primary | Ailen Alfrey | M | Mbua Valley CHS |
6513 | Mbua Valley Primary | Aiwosunga Lavinta | F | Mbua Valley CHS |
6514 | Mbua Valley Primary | Akau Molia | M | Mbua Valley CHS |
6515 | Mbua Valley Primary | Akeripa Specmon | M | Mbua Valley CHS |
6516 | Mbua Valley Primary | Ama Julian | M | Mbua Valley CHS |
6517 | Mbua Valley Primary | Aranao Gracelyn | F | Mbua Valley CHS |
6518 | Mbua Valley Primary | Balasi Peter | M | Mbua Valley CHS |
6519 | Mbua Valley Primary | Baura Terenga | F | Mbua Valley CHS |
6520 | Mbua Valley Primary | Bina Joy | F | Mbua Valley CHS |
6521 | Mbua Valley Primary | Carly Roy | M | Mbua Valley CHS |
6522 | Mbua Valley Primary | Daffie Rolinta | F | Mbua Valley CHS |
6523 | Mbua Valley Primary | Daudau Davajil | F | Mbua Valley CHS |
6524 | Mbua Valley Primary | Diane Winnie | F | Mbua Valley CHS |
6525 | Mbua Valley Primary | Elo Chris | M | Mbua Valley CHS |
6526 | Mbua Valley Primary | Fa’asu Seamus | M | Mbua Valley CHS |
6527 | Mbua Valley Primary | Fikumani Maylin | F | Mbua Valley CHS |
6528 | Mbua Valley Primary | Galutia Georgina | F | Mbua Valley CHS |
6529 | Mbua Valley Primary | Hite Donasiano | M | Mbua Valley CHS |
6530 | Mbua Valley Primary | Hone Cylistia | M | Mbua Valley CHS |
6531 | Mbua Valley Primary | Honima Rachel | F | Mbua Valley CHS |
6532 | Mbua Valley Primary | Houpuri Albertina | F | Mbua Valley CHS |
6533 | Mbua Valley Primary | Idu Jennifer | F | Mbua Valley CHS |
6534 | Mbua Valley Primary | Ivy Rwen | M | Mbua Valley CHS |
6535 | Mbua Valley Primary | Jerry Junior | M | Mbua Valley CHS |
6536 | Mbua Valley Primary | Jerry Rimon | M | Mbua Valley CHS |
6537 | Mbua Valley Primary | Kafa Daniel | M | Mbua Valley CHS |
6538 | Mbua Valley Primary | Kafo Mcneal | M | Mbua Valley CHS |
6539 | Mbua Valley Primary | Kapu Jayson | M | Mbua Valley CHS |
6540 | Mbua Valley Primary | Kini Esther | F | Mbua Valley CHS |
6541 | Mbua Valley Primary | Lata Roselyn | F | Mbua Valley CHS |
6542 | Mbua Valley Primary | Lazu Tatiana | F | Mbua Valley CHS |
6543 | Mbua Valley Primary | Lui Elsha | F | Mbua Valley CHS |
6544 | Mbua Valley Primary | Mae Denelson | M | Mbua Valley CHS |
6545 | Mbua Valley Primary | Mangale Monica | F | Mbua Valley CHS |
6546 | Mbua Valley Primary | Mani Julia | F | Mbua Valley CHS |
6547 | Mbua Valley Primary | Maston Ayla | F | Mbua Valley CHS |
6548 | Mbua Valley Primary | Maston Romesh | F | Mbua Valley CHS |
6549 | Mbua Valley Primary | Mereki Stanley | M | Mbua Valley CHS |
6550 | Mbua Valley Primary | Michael Nerida | F | Mbua Valley CHS |
6551 | Mbua Valley Primary | Midy Jessica | F | Mbua Valley CHS |
6552 | Mbua Valley Primary | Na’aika Delyn | F | Mbua Valley CHS |
6553 | Mbua Valley Primary | Naro Neina | F | Mbua Valley CHS |
6554 | Mbua Valley Primary | Ninamo Trent | M | Mbua Valley CHS |
6555 | Mbua Valley Primary | Oge Harriet | F | Mbua Valley CHS |
6556 | Mbua Valley Primary | Oge Monalisha | F | Mbua Valley CHS |
6557 | Mbua Valley Primary | Panju Boe Asher. K | M | Mbua Valley CHS |
6558 | Mbua Valley Primary | Parapolo Peniel | M | Mbua Valley CHS |
6559 | Mbua Valley Primary | Paul Chrisma | M | Mbua Valley CHS |
6560 | Mbua Valley Primary | Priscilla Sharon | F | Mbua Valley CHS |
6561 | Mbua Valley Primary | Pritania Konai Patauwera | F | St. Joseph Tenaru NSS |
6562 | Mbua Valley Primary | Pusau Jemima | F | Mbua Valley CHS |
6563 | Mbua Valley Primary | Pusau Raul | M | Mbua Valley CHS |
6564 | Mbua Valley Primary | Rautonu Lorinda | F | Mbua Valley CHS |
6565 | Mbua Valley Primary | Ririmae Scoly | F | Mbua Valley CHS |
6566 | Mbua Valley Primary | Ririoa Gerald | M | Mbua Valley CHS |
6567 | Mbua Valley Primary | Samani Dennis | M | Mbua Valley CHS |
6568 | Mbua Valley Primary | Samani Pamela | F | Mbua Valley CHS |
6569 | Mbua Valley Primary | Sandy Saly Bako | F | Mbua Valley CHS |
6570 | Mbua Valley Primary | Sau Melitus | F | Mbua Valley CHS |
6571 | Mbua Valley Primary | Sau Nicolson | M | Mbua Valley CHS |
6572 | Mbua Valley Primary | Sito Maylin | F | Mbua Valley CHS |
6573 | Mbua Valley Primary | Spillius Andrea. F | F | Mbua Valley CHS |
6574 | Mbua Valley Primary | Suiga Reuben | M | Mbua Valley CHS |
6575 | Mbua Valley Primary | Tabai Cassandrian | F | Mbua Valley CHS |
6576 | Mbua Valley Primary | Talo Apollos | M | Mbua Valley CHS |
6577 | Mbua Valley Primary | Tete Jesmie | F | Mbua Valley CHS |
6578 | Mbua Valley Primary | Toaki Martin | M | Mbua Valley CHS |
6579 | Mbua Valley Primary | Tuita Jeanlyn | F | Mbua Valley CHS |
6580 | Mbua Valley Primary | Ulufa’alu Douglas | M | Mbua Valley CHS |
6581 | Mbua Valley Primary | Vinika Rika | F | Mbua Valley CHS |
6582 | Mbua Valley Primary | Wale Junior | M | Mbua Valley CHS |
6583 | Mbua Valley Primary | Yee Denston | M | Mbua Valley CHS |
6584 | Mbua Valley Primary | Yee Jayden | M | Mbua Valley CHS |
6585 | Mcmahon Primary | Adotah Sommerlyn | F | Mcmahon CHS |
6586 | Mcmahon Primary | Agutu Zepo Esther | F | Selwyn College |
6587 | Mcmahon Primary | Aru Sabrina Selina | F | Siota PSS |
6588 | Mcmahon Primary | Bata Elliot Junior | M | Mcmahon CHS |
6589 | Mcmahon Primary | Ben Sebastian | M | Mcmahon CHS |
6590 | Mcmahon Primary | Boe Toginia | F | Mcmahon CHS |
6591 | Mcmahon Primary | Bole Fredrick | M | Siota PSS |
6592 | Mcmahon Primary | Bosa Joylyn | F | Mcmahon CHS |
6593 | Mcmahon Primary | Buga Augustine | M | Mcmahon CHS |
6594 | Mcmahon Primary | Danheindt Paulson Alalo | M | King George VI NSS |
6595 | Mcmahon Primary | Fifisirobo Eziel | F | Mcmahon CHS |
6596 | Mcmahon Primary | Gali Anderson John | M | Mcmahon CHS |
6597 | Mcmahon Primary | Horuni Catherine | F | Mcmahon CHS |
6598 | Mcmahon Primary | Hytah Philipo | M | Mcmahon CHS |
6599 | Mcmahon Primary | Jemalyn Wendy | F | Mcmahon CHS |
6600 | Mcmahon Primary | Koga William | M | Mcmahon CHS |
6601 | Mcmahon Primary | Kuali Norah | F | Mcmahon CHS |
6602 | Mcmahon Primary | Maesiala Rinettah | F | Mcmahon CHS |
6603 | Mcmahon Primary | Manebona Elliot Fox | M | Pamua NSS |
6604 | Mcmahon Primary | Manegaru Miranda | F | Mcmahon CHS |
6605 | Mcmahon Primary | Manetiva Jimmy | M | Mcmahon CHS |
6606 | Mcmahon Primary | Marisona Unice | F | Mcmahon CHS |
6607 | Mcmahon Primary | Martha Michel | F | Mcmahon CHS |
6608 | Mcmahon Primary | Mwaki Ellen | F | Siota PSS |
6609 | Mcmahon Primary | Olisia Roger | M | Mcmahon CHS |
6610 | Mcmahon Primary | Parapolo Junior | M | Mcmahon CHS |
6611 | Mcmahon Primary | Parina Junior Marvin | M | Mcmahon CHS |
6612 | Mcmahon Primary | Pora Hilda | F | Mcmahon CHS |
6613 | Mcmahon Primary | Sania Keretaro | F | Mcmahon CHS |
6614 | Mcmahon Primary | Sapia Jay | M | Mcmahon CHS |
6615 | Mcmahon Primary | Sikini Anzillar | F | Siota PSS |
6616 | Mcmahon Primary | Siolo Constance | F | Mcmahon CHS |
6617 | Mcmahon Primary | Sipeta Christina | F | Mcmahon CHS |
6618 | Mcmahon Primary | Stephany Linda | F | Mcmahon CHS |
6619 | Mcmahon Primary | Suta Christinson | M | Mcmahon CHS |
6620 | Mcmahon Primary | Teva Anna Tecy | F | Mcmahon CHS |
6621 | Mcmahon Primary | Tome Johnson | M | Mcmahon CHS |
6622 | Mcmahon Primary | Torikeni Lisa | F | Mcmahon CHS |
6623 | Mcmahon Primary | Tura Elizad | M | Mcmahon CHS |
6624 | Mcmahon Primary | Tutuo Andric | M | Mcmahon CHS |
6625 | Mcmahon Primary | Vego Catherine | F | Mcmahon CHS |
6626 | Mcmahon Primary | Vohea Frank | M | Mcmahon CHS |
6627 | Meli Primary | Inone Ruth Raylina | F | Luesalemba PSS |
6628 | Meli Primary | Iwa Jeblyn Cerol | F | Luesalemba PSS |
6629 | Meli Primary | Iwebu Brayline | F | Luesalemba PSS |
6630 | Meli Primary | Mahau Junice | F | Luesalemba PSS |
6631 | Meli Primary | Menesa Wesley | M | Luesalemba PSS |
6632 | Meli Primary | Wea Joylinta | F | Luesalemba PSS |
6633 | Mendina Primary | Baritina Branton | F | Kukudu NSS |
6634 | Mendina Primary | Brian Rex | M | Kaza CHS |
6635 | Mendina Primary | Christina Atolo | M | Kaza CHS |
6636 | Mendina Primary | Cleven Sovutu | M | Jones Adventist College |
6637 | Mendina Primary | Derrick Rechard | M | Kaza CHS |
6638 | Mendina Primary | Glance Max | F | Kukudu NSS |
6639 | Mendina Primary | Hanuatu Dickson | M | Kaza CHS |
6640 | Mendina Primary | Irving Harold | M | Kaza CHS |
6641 | Mendina Primary | Jelentina Penai | F | Kaza CHS |
6642 | Mendina Primary | Joyce Skippy | F | Kaza CHS |
6643 | Mendina Primary | Kenly Omo | M | Kaza CHS |
6644 | Mendina Primary | Maxwell Simon | M | Kaza CHS |
6645 | Mendina Primary | Roddie Bilos | M | Kaza CHS |
6646 | Mendina Primary | Simon Mauga | M | Kaza CHS |
6647 | Mendina Primary | Tekiato Donald | M | Kaza CHS |
6648 | Mercy Primary | Alex Rarangia | M | Mercy CHS |
6649 | Mercy Primary | Angie Iro | F | Mercy CHS |
6650 | Mercy Primary | Anna Bendita | F | Mercy CHS |
6651 | Mercy Primary | Ansica Wanesiofa | F | Su’u NSS |
6652 | Mercy Primary | Atkin Sanga | M | Su’u NSS |
6653 | Mercy Primary | Babra Fotala | F | Mercy CHS |
6654 | Mercy Primary | Bruno Osifelo | M | Mercy CHS |
6655 | Mercy Primary | Christina Ramo | F | Mercy CHS |
6656 | Mercy Primary | Cindy Asina | F | Mercy CHS |
6657 | Mercy Primary | Concy Catherine | F | Su’u NSS |
6658 | Mercy Primary | Criado Mani | M | Mercy CHS |
6659 | Mercy Primary | Daniel Peter Omauria | M | Mercy CHS |
6660 | Mercy Primary | David Dekesina | M | Mercy CHS |
6661 | Mercy Primary | David La'aimanu | M | Mercy CHS |
6662 | Mercy Primary | Deninning Sulobo | M | Mercy CHS |
6663 | Mercy Primary | Donnie Oeta | M | Mercy CHS |
6664 | Mercy Primary | Eddlyn Mae | F | Mercy CHS |
6665 | Mercy Primary | Elison Tabai | M | Mercy CHS |
6666 | Mercy Primary | Florence Saeni | F | Mercy CHS |
6667 | Mercy Primary | Fostina Aitorea | F | Mercy CHS |
6668 | Mercy Primary | Fred Faluta | M | Mercy CHS |
6669 | Mercy Primary | Fred Fiuga | M | Su’u NSS |
6670 | Mercy Primary | Fred Lifiia | M | Mercy CHS |
6671 | Mercy Primary | Freda Dongai | F | Mercy CHS |
6672 | Mercy Primary | Hendry Kouto | M | Su’u NSS |
6673 | Mercy Primary | Hilda Akao | F | Mercy CHS |
6674 | Mercy Primary | Hilda Kafeta | F | Mercy CHS |
6675 | Mercy Primary | Hilda Sisia | F | King George VI NSS |
6676 | Mercy Primary | Hillary Casper | F | Mercy CHS |
6677 | Mercy Primary | Ivalyn Ruth | F | Mercy CHS |
6678 | Mercy Primary | Jacklyn Wate | F | Mercy CHS |
6679 | Mercy Primary | Jamie Ladoga | F | Mercy CHS |
6680 | Mercy Primary | Jayleen Alaza | F | Mercy CHS |
6681 | Mercy Primary | Jaysis Raymond | M | Mercy CHS |
6682 | Mercy Primary | Jayzan Gwaeta | F | Mercy CHS |
6683 | Mercy Primary | Jerom Arehaita | M | Mercy CHS |
6684 | Mercy Primary | Jerryson Patrick | M | Mercy CHS |
6685 | Mercy Primary | Johnmi Maelisia | M | Mercy CHS |
6686 | Mercy Primary | Joyce Mae | F | Mercy CHS |
6687 | Mercy Primary | Juan Bless Mangi | F | Mercy CHS |
6688 | Mercy Primary | Julian Billy | F | Mercy CHS |
6689 | Mercy Primary | Junior Tom | M | Su’u NSS |
6690 | Mercy Primary | Kelonce Jnr | M | Mercy CHS |
6691 | Mercy Primary | Ledison Masi | M | Mercy CHS |
6692 | Mercy Primary | Lenoard Ririoa | M | Su’u NSS |
6693 | Mercy Primary | Lina Rio'oha | F | Mercy CHS |
6694 | Mercy Primary | Magaret Akoa | F | Mercy CHS |
6695 | Mercy Primary | Mary Tosai | F | Mercy CHS |
6696 | Mercy Primary | Mercy Masaea | F | Mercy CHS |
6697 | Mercy Primary | Michael Loke | M | Mercy CHS |
6698 | Mercy Primary | Namson Tuita | F | Mercy CHS |
6699 | Mercy Primary | Nancy Toroia | F | Mercy CHS |
6700 | Mercy Primary | Nedi Maena | F | Mercy CHS |
6701 | Mercy Primary | Nickson Malefo | M | Mercy CHS |
6702 | Mercy Primary | Palmer Ata | M | Mercy CHS |
6703 | Mercy Primary | Peter Rofeta | M | Mercy CHS |
6704 | Mercy Primary | Phenson Korii | M | Su’u NSS |
6705 | Mercy Primary | Philip Molobi | M | Mercy CHS |
6706 | Mercy Primary | Philip Roster | M | Mercy CHS |
6707 | Mercy Primary | Philip Ruka | M | Mercy CHS |
6708 | Mercy Primary | Prudence Danitofea | F | Su’u NSS |
6709 | Mercy Primary | Renita Luiramo | F | Mercy CHS |
6710 | Mercy Primary | Ronnie Tongana | M | Mercy CHS |
6711 | Mercy Primary | Rose Lewa | F | Mercy CHS |
6712 | Mercy Primary | Rose Mereles | F | Mercy CHS |
6713 | Mercy Primary | Roseta Rifasia | F | Mercy CHS |
6714 | Mercy Primary | Rossah Oteni | F | Mercy CHS |
6715 | Mercy Primary | Ruth Onai | F | Mercy CHS |
6716 | Mercy Primary | Selly Shelly | F | Mercy CHS |
6717 | Mercy Primary | Silas Peter | M | Mercy CHS |
6718 | Mercy Primary | Stephen Loke | M | Su’u NSS |
6719 | Mercy Primary | Sunita Erick | F | Mercy CHS |
6720 | Mercy Primary | Tamahon Samo | M | Mercy CHS |
6721 | Mercy Primary | Teresa Anaveropo | F | Mercy CHS |
6722 | Mercy Primary | Tollen Manuga | M | Mercy CHS |
6723 | Mercy Primary | Velisa Gazah | F | Mercy CHS |
6724 | Mercy Primary | Vianny John | F | Mercy CHS |
6725 | Mercy Primary | Willie Noli | M | Mercy CHS |
6726 | Merusu Primary | David Kiumu | M | SR Academy |
6727 | Merusu Primary | Lynsah Bardon | F | SR Academy |
6728 | Merusu Primary | Maerick Maelas | M | SR Academy |
6729 | Merusu Primary | Morres Killy | M | SR Academy |
6730 | Merusu Primary | Royaldy Roelo | M | SR Academy |
6731 | Merusu Primary | Sale Roelo | M | SR Academy |
6732 | Merusu Primary | Vina Joshua | M | SR Academy |
6733 | Michi Primary | Maniza Manakako | F | Goldie College |
6734 | Michi Primary | Marcos Phillipa | M | Patukae CHS |
6735 | Michi Primary | Nashville Vaka | M | Patukae CHS |
6736 | Michi Primary | Thelofa Barakesa | F | Patukae CHS |
6737 | Michi Primary | Vika Halima | F | SR Academy |
6738 | Moah Primary | Chard Tauika | M | Burnscreek CHS |
6739 | Moah Primary | Fakaia Elisah | F | New Place PSS |
6740 | Moah Primary | Moa Cruden Puia | M | New Place PSS |
6741 | Moah Primary | Robert 'Fa'amoana | M | Burnscreek CHS |
6742 | Moah Primary | Tepuke Sofia | F | New Place PSS |
6743 | Moah Primary | Tinoika Mahana | F | Henua CHS |
6744 | Molevanga Primary | Bruffie Kulaqole | F | St. Joseph Tenaru NSS |
6745 | Molevanga Primary | Charles S Maeko | M | Konamana CHS |
6746 | Molevanga Primary | Cypass Jekelekolo | M | Konamana CHS |
6747 | Molevanga Primary | Helena H Tabe | F | Konamana CHS |
6748 | Molevanga Primary | Jeconae Zalekujuku | M | Konamana CHS |
6749 | Molevanga Primary | Mary Nose Daphney | F | Konamana CHS |
6750 | Molevanga Primary | Milly Pitatoti | F | Konamana CHS |
6751 | Molevanga Primary | Qoloni Watson | M | Konamana CHS |
6752 | Molevanga Primary | Sendma Mabevavini | F | Konamana CHS |
6753 | Molevanga Primary | Steve Vatu | M | Konamana CHS |
6754 | Molevanga Primary | Tabeseko Desmie | F | Konamana CHS |
6755 | Molevanga Primary | Thelma Dunaseko | F | Choiseul Bay PSS |
6756 | Molevanga Primary | Veronica Tadanga | F | Choiseul Bay PSS |
6757 | Molevanga Primary | Virginia Mana | F | Konamana CHS |
6758 | Molevanga Primary | Winston Hitu | M | Konamana CHS |
6759 | Moli Primary | Aurua Warren | M | Su'umoli CHS |
6760 | Moli Primary | Bale Fred | M | Su'umoli CHS |
6761 | Moli Primary | Hou Alden | M | Su'umoli CHS |
6762 | Moli Primary | Loloito Brown | M | Su'umoli CHS |
6763 | Moli Primary | Pasilu Alpafrantina | M | Su'umoli CHS |
6764 | Moli Primary | Pwaliseu Stelma | F | Su'umoli CHS |
6765 | Moli Primary | Sau Angie | F | Su'umoli CHS |
6766 | Moli Primary | Sau Safina | F | Su'umoli CHS |
6767 | Moli Primary | Saukele Elrina | F | Su'umoli CHS |
6768 | Moli Primary | Sawa Baddley | M | Su'umoli CHS |
6769 | Moli Primary | Sutara Izumi | F | Su'umoli CHS |
6770 | Moli Primary | Sute Sophie | F | Su'umoli CHS |
6771 | Moli Primary | Ta'alukeni Nicole | F | Su'umoli CHS |
6772 | Moli Primary | Taealaha Fredson | M | Su'umoli CHS |
6773 | Moli Primary | Tahiri Becham | M | Su'umoli CHS |
6774 | Moli Primary | Tahiseu Teddy | M | Su'umoli CHS |
6775 | Moli Primary | Tauto Gregory | M | Su'umoli CHS |
6776 | Mona Primary | Ethel Itakona | F | Waimapuru NSS |
6777 | Mona Primary | Freeman Ortingalir | M | Waimapuru NSS |
6778 | Mona Primary | Samantha Melake | F | Waimapuru NSS |
6779 | Mona Primary | Willie Merlima | M | Selwyn College |
6780 | Mona Primary | Balq Kepson | F | Mona CHS |
6781 | Mona Primary | Inata Franklyn | F | Mona CHS |
6782 | Mona Primary | Itoka Trisma | F | Mona CHS |
6783 | Mona Primary | Kopuria Innie | M | Mona CHS |
6784 | Mona Primary | Meioko Smith | M | Mona CHS |
6785 | Mona Primary | Menoia Lionel | M | Mona CHS |
6786 | Mona Primary | Mewa James | M | Mona CHS |
6787 | Mona Primary | Mona Asley | M | Mona CHS |
6788 | Mona Primary | Nepla Innie | M | Mona CHS |
6789 | Mona Primary | Oti Hamish | M | Mona CHS |
6790 | Mona Primary | Pangu Roselyn | F | Mona CHS |
6791 | Mona Primary | Pokiati Martin | M | Mona CHS |
6792 | Mona Primary | Ripo Lillian | F | Mona CHS |
6793 | Mona Primary | Tafale Fox | M | Mona CHS |
6794 | Mona Primary | Teti Glenda | F | Mona CHS |
6795 | Mona Primary | Vaonelva Bernard | M | Mona CHS |
6796 | Monene Primary | Janet Pute | F | Betikama NSS |
6797 | Monene Primary | Jenita Tenelo | F | Waimapuru NSS |
6798 | Monene Primary | Letade Fox Algy | M | St. Joseph Tenaru NSS |
6799 | Monene Primary | Melatua Larvon Alex | F | Selwyn College |
6800 | Monene Primary | Iwa Emily | F | Monene CHS |
6801 | Monene Primary | Iwa Visalyn | F | Monene CHS |
6802 | Monene Primary | Meesa Simpson | M | Monene CHS |
6803 | Monene Primary | Mekimo Peter | M | Monene CHS |
6804 | Monene Primary | Mepapiki Jerol | M | Monene CHS |
6805 | Monene Primary | Mewea Vincent | M | Monene CHS |
6806 | Monene Primary | Mwaplir Salom | M | Monene CHS |
6807 | Monene Primary | Nalvepe Mcdaisy | M | Monene CHS |
6808 | Monene Primary | Palemi Mcclerin | M | Monene CHS |
6809 | Monene Primary | Palu Don | M | Monene CHS |
6810 | Monene Primary | Vau Nicholas | M | Monene CHS |
6811 | Mt. Horeb Primary | Azriel Manifi | M | Mt. Horeb CHS |
6812 | Mt. Horeb Primary | Brandy Faiuu | M | Mt. Horeb CHS |
6813 | Mt. Horeb Primary | Brian Angitau | M | Mt. Horeb CHS |
6814 | Mt. Horeb Primary | Ceaphus Bubulu | M | Mt. Horeb CHS |
6815 | Mt. Horeb Primary | Christina Taoa | F | Mt. Horeb CHS |
6816 | Mt. Horeb Primary | David Sale | M | Mt. Horeb CHS |
6817 | Mt. Horeb Primary | Elisha Suuka | F | Mt. Horeb CHS |
6818 | Mt. Horeb Primary | Francis Kennedy | M | Mt. Horeb CHS |
6819 | Mt. Horeb Primary | Fredlyn Totori | M | Mt. Horeb CHS |
6820 | Mt. Horeb Primary | Hiba Ham | M | Mt. Horeb CHS |
6821 | Mt. Horeb Primary | Isaiah Salo | M | Mt. Horeb CHS |
6822 | Mt. Horeb Primary | Jackron Fafale | M | Mt. Horeb CHS |
6823 | Mt. Horeb Primary | James Totori | M | Mt. Horeb CHS |
6824 | Mt. Horeb Primary | Jason Peter | M | Mt. Horeb CHS |
6825 | Mt. Horeb Primary | Jeremy Junior | M | Mt. Horeb CHS |
6826 | Mt. Horeb Primary | Jolton Moe | M | Mt. Horeb CHS |
6827 | Mt. Horeb Primary | Kalma Mania | M | Mt. Horeb CHS |
6828 | Mt. Horeb Primary | Kathleen Dausabea | F | Mt. Horeb CHS |
6829 | Mt. Horeb Primary | Mary Gofea | F | Mt. Horeb CHS |
6830 | Mt. Horeb Primary | Pattson Kiriau | M | Mt. Horeb CHS |
6831 | Mt. Horeb Primary | Pattson Sale | M | Mt. Horeb CHS |
6832 | Mt. Horeb Primary | Priana Kaliuae | F | Mt. Horeb CHS |
6833 | Mt. Horeb Primary | Robert Bale | M | Mt. Horeb CHS |
6834 | Mt. Horeb Primary | Robert Laukia | M | Mt. Horeb CHS |
6835 | Mt. Horeb Primary | Rubin Rukia | M | Mt. Horeb CHS |
6836 | Mt. Horeb Primary | Silas Iro | M | Mt. Horeb CHS |
6837 | Mt. Horeb Primary | Steven Lafunua | M | Mt. Horeb CHS |
6838 | Mt. Horeb Primary | Thialyn Marita | F | Mt. Horeb CHS |
6839 | Muana Primary | Faga Adsen | M | Muana CHS |
6840 | Muana Primary | Fisheryoung Junior | M | Muana CHS |
6841 | Muana Primary | Gleanogu Giveness | F | Muana CHS |
6842 | Muana Primary | Haviagna Josebel | F | Muana CHS |
6843 | Muana Primary | Ho'a Freda | F | Muana CHS |
6844 | Muana Primary | Kika Charles | M | Allardyce PSS |
6845 | Muana Primary | Lohu Jessie | F | Muana CHS |
6846 | Muana Primary | Magarete Kayleen | F | Allardyce PSS |
6847 | Muana Primary | Mahira Lindry | M | Muana CHS |
6848 | Muana Primary | Meiara Pepechua | F | Muana CHS |
6849 | Muana Primary | Meimana Carlose | M | Muana CHS |
6850 | Muana Primary | Michael Haryson | M | Muana CHS |
6851 | Muana Primary | Ofai Clement | M | Muana CHS |
6852 | Muana Primary | Sarah Unice | F | Muana CHS |
6853 | Muana Primary | Stirette Tension | M | Allardyce PSS |
6854 | Muana Primary | Talu Steven | M | Muana CHS |
6855 | Muana Primary | Theonogna Elina | F | Muana CHS |
6856 | Mugivai Primary | Atausi Ronella | F | New Place PSS |
6857 | Mugivai Primary | Gimaika Garion | M | New Place PSS |
6858 | Mugivai Primary | Kaipua Willie | M | Henua CHS |
6859 | Mugivai Primary | Pugetonu Darison | M | New Place PSS |
6860 | Mugivai Primary | Tai'usi Priscilla | F | Henua CHS |
6861 | Mugivai Primary | Teikatagi Sandra | F | New Place PSS |
6862 | Muki Primary | Alex Pasika | M | Olomburi CHS |
6863 | Muki Primary | Arnold Ninimae | M | Rokera PSS |
6864 | Muki Primary | Daisynah Hirisiani | F | Manawai CHS |
6865 | Muki Primary | Delmah Suufuria | F | Olomburi CHS |
6866 | Muki Primary | Jason Hohoa | M | Manawai CHS |
6867 | Muki Primary | Melista Torasiwa | F | Maroupaina CHS |
6868 | Muki Primary | Phylistus Maei | F | Rokera PSS |
6869 | Muki Primary | Pritus Kaheapata | F | Manawai CHS |
6870 | Muki Primary | Randy Haumau | F | Rokera PSS |
6871 | Muki Primary | Selly Hiru | F | Manawai CHS |
6872 | Muki Primary | Serah Masiato | F | Rokera PSS |
6873 | Muki Primary | Slade Ma'ara | M | Rokera PSS |
6874 | Muki Primary | Veronica Oropata | F | Rokera PSS |
6875 | Musukui Primary | Alick Wishly | M | Walo CHS |
6876 | Musukui Primary | Amson Siru | M | Walo CHS |
6877 | Musukui Primary | Ansa Siunari | F | Walo CHS |
6878 | Musukui Primary | Badly Aluta | M | Walo CHS |
6879 | Musukui Primary | Clifford Mani | M | Walo CHS |
6880 | Musukui Primary | Jayhil Filiomea | M | Walo CHS |
6881 | Musukui Primary | Judith Kai | F | Walo CHS |
6882 | Musukui Primary | Julyn Kwaita | F | Walo CHS |
6883 | Musukui Primary | Lilly Luisa | F | Walo CHS |
6884 | Musukui Primary | Martin Ronly | M | Walo CHS |
6885 | Musukui Primary | Pritny Toli | F | Walo CHS |
6886 | Musukui Primary | Rebecca Bau | F | Walo CHS |
6887 | Musukui Primary | Stephany Aluta | F | Walo CHS |
6888 | Musukui Primary | Tome Frazey | M | Walo CHS |
6889 | Musukui Primary | Tome Kiki | M | Walo CHS |
6890 | Musukui Primary | Wilson Fa'alu | M | Walo CHS |
6891 | Mwakorukoru Primary | Bagage Maclean Junita | F | Pawa PSS |
6892 | Mwakorukoru Primary | Marupa Lydia | F | Pawa PSS |
6893 | Mwakorukoru Primary | Pepena Garneth | F | Pawa PSS |
6894 | Mwakorukoru Primary | Sutena Delmah | F | Pawa PSS |
6895 | Mwakorukoru Primary | Torona Cathrine | F | Pawa PSS |
6896 | Mwakorukoru Primary | Baukonu Kevin | M | Bwagarei CHS |
6897 | Mwakorukoru Primary | Faga Agnes | F | Bwagarei CHS |
6898 | Mwakorukoru Primary | Fagarigia Dorcus | F | Bwagarei CHS |
6899 | Mwakorukoru Primary | Feruanga Lyvan | M | Bwagarei CHS |
6900 | Mwakorukoru Primary | Haga Brenden | M | Bwagarei CHS |
6901 | Mwakorukoru Primary | Hagataroa Delmah | F | Bwagarei CHS |
6902 | Mwakorukoru Primary | Kamwea Imaculate | F | Bwagarei CHS |
6903 | Mwakorukoru Primary | Kaqwau Elizabeth | F | Bwagarei CHS |
6904 | Mwakorukoru Primary | Katage Fiona | F | Bwagarei CHS |
6905 | Mwakorukoru Primary | Koapu Mary | F | Bwagarei CHS |
6906 | Mwakorukoru Primary | Mana William | M | Bwagarei CHS |
6907 | Mwakorukoru Primary | Marau Grace | F | Bwagarei CHS |
6908 | Mwakorukoru Primary | Nahu Matina | F | Bwagarei CHS |
6909 | Mwakorukoru Primary | Pinita Jeffson | M | Bwagarei CHS |
6910 | Mwakorukoru Primary | Pupua Esther | F | Bwagarei CHS |
6911 | Mwakorukoru Primary | Rongotamasiga Moses | M | Bwagarei CHS |
6912 | Mwakorukoru Primary | Roni Daglus | M | Bwagarei CHS |
6913 | Mwakorukoru Primary | Suguru Francis | M | Bwagarei CHS |
6914 | Mwakorukoru Primary | Taki Japhat | M | Bwagarei CHS |
6915 | Mwakorukoru Primary | Tapia Absolom | M | Bwagarei CHS |
6916 | Mwakorukoru Primary | Tapia Emarish | F | Bwagarei CHS |
6917 | Mwakorukoru Primary | Wabeasi Tedson | M | Bwagarei CHS |
6918 | Mwakorukoru Primary | Wete Clement | M | Waita CHS |
6919 | Mwakorukoru Primary | Wete Sosimo | M | Bwagarei CHS |
6920 | Mwakorukoru Primary | Wota Lince | F | Bwagarei CHS |
6921 | Mwanipua Primary | Calinga Lelite | F | Suena CHS |
6922 | Mwanipua Primary | Iumwane Revidece | M | Suena CHS |
6923 | Mwanipua Primary | Lokosi'a Stevenlyn | F | Suena CHS |
6924 | Mwanipua Primary | Suisungasau Zaris | F | Suena CHS |
6925 | Na'ana Primary | Bakorona Clasito | M | Nahuhu CHS |
6926 | Na'ana Primary | Bare Crispen | M | Pawa PSS |
6927 | Na'ana Primary | Crispen Bare | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
6928 | Na'ana Primary | Haritara Patrick | M | Nahuhu CHS |
6929 | Na'ana Primary | Kabea Margreth | F | Nahuhu CHS |
6930 | Na'ana Primary | Kagapu Thedresah | F | Suena CHS |
6931 | Na'ana Primary | Karakui Anna Mary | F | Nahuhu CHS |
6932 | Na'ana Primary | Karito Lucy | F | Nahuhu CHS |
6933 | Na'ana Primary | Karumanita Jimmah | F | Suena CHS |
6934 | Na'ana Primary | Kauwo Monica | F | Nahuhu CHS |
6935 | Na'ana Primary | Ketara Hazilyn | F | Pirupiru CHS |
6936 | Na'ana Primary | Nenubo Ellen | F | Suena CHS |
6937 | Na'ana Primary | Otto Amos | M | Nahuhu CHS |
6938 | Na'ana Primary | Ringina Mathew | M | Nahuhu CHS |
6939 | Na'ana Primary | Siwa Indy Faith | F | Suena CHS |
6940 | Na'ana Primary | Siwa Molic Junior | M | Ramah CHS |
6941 | Na'ana Primary | Tarapusia Patterson | M | Nahuhu CHS |
6942 | Na'ana Primary | Tolei Wyne Rooney | M | Nahuhu CHS |
6943 | Na'ana Primary | Wehi Francis | M | Suena CHS |
6944 | Naápu Primary | Kariqwongi Jaddy | M | Tawatana CHS |
6945 | Naápu Primary | Kawowo Jemalyn | F | Namuga CHS |
6946 | Naápu Primary | Papage Mitshell Linda | F | Namuga CHS |
6947 | Na'au Primary | Agripina Isafi | F | Na'au CHS |
6948 | Na'au Primary | Alfred Fiualakwa | M | Na'au CHS |
6949 | Na'au Primary | Anthony Fatalaea | M | Na'au CHS |
6950 | Na'au Primary | Belinda Eric | F | Na'au CHS |
6951 | Na'au Primary | Beverlyn Phinus | F | Na'au CHS |
6952 | Na'au Primary | Cathy Tafeta | F | Na'au CHS |
6953 | Na'au Primary | Charles Fanabae | M | Na'au CHS |
6954 | Na'au Primary | Clerah Moses | F | Na'au CHS |
6955 | Na'au Primary | Frangina Firiabae | F | Na'au CHS |
6956 | Na'au Primary | Gabriel Dickson | M | Na'au CHS |
6957 | Na'au Primary | Harrison Stephen | M | Na'au CHS |
6958 | Na'au Primary | Hipolito John | M | Na'au CHS |
6959 | Na'au Primary | Jacinta Beri | F | Na'au CHS |
6960 | Na'au Primary | Javelyn Jonah | F | Na'au CHS |
6961 | Na'au Primary | Jayley Gala'a | M | Na'au CHS |
6962 | Na'au Primary | Jeremy John | M | Na'au CHS |
6963 | Na'au Primary | Joylin Isafi | F | Na'au CHS |
6964 | Na'au Primary | Junior Suisi | M | Na'au CHS |
6965 | Na'au Primary | Mary Billy | F | Na'au CHS |
6966 | Na'au Primary | Nefry Thithus | F | Na'au CHS |
6967 | Na'au Primary | Neverlyn Simon | F | Na'au CHS |
6968 | Na'au Primary | Nicholas Jack | M | Na'au CHS |
6969 | Na'au Primary | Peter Saniel | M | Na'au CHS |
6970 | Na'au Primary | Priscilla Thomas | F | Na'au CHS |
6971 | Na'au Primary | Salome Isaiah | F | Na'au CHS |
6972 | Na'au Primary | Sam Thomas | M | Na'au CHS |
6973 | Na'au Primary | Santon Unisia | M | Na'au CHS |
6974 | Na'au Primary | Tony Gwabo | M | Na'au CHS |
6975 | Na'au Primary | Vincent Hillary | M | Na'au CHS |
6976 | Nabusasa Primary | Barikolo Lily | F | Papara CHS |
6977 | Nabusasa Primary | Barivudu Rozalyn | F | Papara CHS |
6978 | Nabusasa Primary | Biliki Hollan | M | Papara CHS |
6979 | Nabusasa Primary | Eddi Homeden | F | Papara CHS |
6980 | Nabusasa Primary | Kale Nelson | M | Papara CHS |
6981 | Nabusasa Primary | Kubalapaka Rojes | M | Papara CHS |
6982 | Nabusasa Primary | Liomate Naomy | F | Papara CHS |
6983 | Nabusasa Primary | Manid Dyswel | M | Papara CHS |
6984 | Nabusasa Primary | Pazasaru Kedrick | M | Papara CHS |
6985 | Nabusasa Primary | Pitakaka Steven | M | Papara CHS |
6986 | Nabusasa Primary | Qilapupui Hezilyn | F | Papara CHS |
6987 | Nabusasa Primary | Qilasara Hendis | F | Papara CHS |
6988 | Nabusasa Primary | Samson Sakobose | M | Papara CHS |
6989 | Nabusasa Primary | Tabuqila Betty | F | Papara CHS |
6990 | Nabusasa Primary | Tavisi Rinah | F | Papara CHS |
6991 | Nabusasa Primary | Zaitara Rolisah | F | Papara CHS |
6992 | Nagau Primary | Gapu Molton | M | Ramah CHS |
6993 | Nagau Primary | Kaba'a Edna | F | Ramah CHS |
6994 | Nagau Primary | Kahagaha Mary | F | Ramah CHS |
6995 | Nagau Primary | Kamamaunia Adriana | F | Ramah CHS |
6996 | Nagau Primary | Ragame Daddley | M | Ramah CHS |
6997 | Nagau Primary | Tamuitara Bernard | M | Ramah CHS |
6998 | Nagau Primary | Wangi Michael | M | Ramah CHS |
6999 | Nagolau Primary | Bogese John | M | Kalenga CHS |
7000 | Nagolau Primary | Bugoro Macdefine | M | Lilika CHS |
7001 | Nagolau Primary | Emavadi Shamina | F | Visena CHS |
7002 | Nagolau Primary | Fermon Patteson | M | Kalenga CHS |
7003 | Nagolau Primary | Glina Koslyn | F | Kalenga CHS |
7004 | Nagolau Primary | Kuke George | M | Kalenga CHS |
7005 | Nagolau Primary | Melra Pricilla | F | Kalenga CHS |
7006 | Nagolau Primary | Osma Marolis | M | Kalenga CHS |
7007 | Nagolau Primary | Sope Rylinta | F | Sir Duddley Tuti College |
7008 | Nagolau Primary | Wandalyn James | M | Lilika CHS |
7009 | Nagotana Primary | Goriso Martin | M | Vatilau CHS |
7010 | Nagotana Primary | Kaba Philip Lancelot | M | Vatilau CHS |
7011 | Nagotana Primary | Kunara Salome | F | Selwyn College |
7012 | Nagotana Primary | Lore Alfred | M | Vatilau CHS |
7013 | Nagotana Primary | Paria Mary Joana | F | Vatilau CHS |
7014 | Nagotana Primary | Runa Brown William | M | Vatilau CHS |
7015 | Nagotana Primary | Solomon Mangoli | M | Siota PSS |
7016 | Naha Primary | Aggie Qaqara | F | Naha CHS |
7017 | Naha Primary | Aike Elizabeth | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7018 | Naha Primary | Andrea Namoi | F | Naha CHS |
7019 | Naha Primary | Anester Olia | F | Naha CHS |
7020 | Naha Primary | Angella Siliota | F | Naha CHS |
7021 | Naha Primary | Atisha Aitorea | F | Naha CHS |
7022 | Naha Primary | Bernard Iro | M | Naha CHS |
7023 | Naha Primary | Bethelyn Genila | F | Naha CHS |
7024 | Naha Primary | Chris Kwamae | M | Naha CHS |
7025 | Naha Primary | Cylin Sammy Iro | F | Naha CHS |
7026 | Naha Primary | Darren Henry | M | Naha CHS |
7027 | Naha Primary | David Bebeu | M | Naha CHS |
7028 | Naha Primary | Deborah Lasimae | F | Naha CHS |
7029 | Naha Primary | Delcy Airamo | F | Naha CHS |
7030 | Naha Primary | Delma Lilo | F | Naha CHS |
7031 | Naha Primary | Donald Kaia | M | Naha CHS |
7032 | Naha Primary | Douglas Haysterick | M | Naha CHS |
7033 | Naha Primary | Elizabeth Kaekake | F | Naha CHS |
7034 | Naha Primary | Ellam Iniga | F | Naha CHS |
7035 | Naha Primary | Ellen Iniga | F | Naha CHS |
7036 | Naha Primary | Gracey Suafilo | F | Naha CHS |
7037 | Naha Primary | Grisham Waihere | M | Naha CHS |
7038 | Naha Primary | Hellen Konare | F | Naha CHS |
7039 | Naha Primary | Henryel Houla | F | Naha CHS |
7040 | Naha Primary | Indy Kwai | M | Naha CHS |
7041 | Naha Primary | Jalal Wasi | M | Naha CHS |
7042 | Naha Primary | Jayton Dongna | M | Naha CHS |
7043 | Naha Primary | John Lausao | M | Naha CHS |
7044 | Naha Primary | John Wesley | M | Naha CHS |
7045 | Naha Primary | Joy Abi | F | Naha CHS |
7046 | Naha Primary | Junior Lawrence | M | Naha CHS |
7047 | Naha Primary | Kemuel Billy Ngodoro | M | Naha CHS |
7048 | Naha Primary | Kumitapu Dawheya | M | Betikama NSS |
7049 | Naha Primary | Lindrea Tora | F | Naha CHS |
7050 | Naha Primary | Marfty Waiwaki | M | Naha CHS |
7051 | Naha Primary | Naomi Saudredre | F | Naha CHS |
7052 | Naha Primary | Noel Laulae | M | Naha CHS |
7053 | Naha Primary | Rebecca Kono | F | Naha CHS |
7054 | Naha Primary | Richie Otalifua | M | Naha CHS |
7055 | Naha Primary | Rita Ratio | F | Naha CHS |
7056 | Naha Primary | Robinson Tokula | M | Naha CHS |
7057 | Naha Primary | Romie Oiramo | M | Naha CHS |
7058 | Naha Primary | Rominah Leeroi | F | Naha CHS |
7059 | Naha Primary | Rose Fini | F | Naha CHS |
7060 | Naha Primary | Samantha Lise | F | Naha CHS |
7061 | Naha Primary | Selwyn Cecileka | F | Naha CHS |
7062 | Naha Primary | Shallotte.T. Talaoko | F | Naha CHS |
7063 | Naha Primary | Sodo Marista Kluen | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7064 | Naha Primary | Solomon Seda | M | Naha CHS |
7065 | Naha Primary | Stacy Qilalobari Sarilei | F | Naha CHS |
7066 | Naha Primary | Tome Gamasi | M | Naha CHS |
7067 | Naha Primary | Velytah Damie | F | Naha CHS |
7068 | Naha Primary | Vynneth Funusui | F | Naha CHS |
7069 | Naha Primary | Wenson Variki | M | Naha CHS |
7070 | Naha SDA Primary | Betty Taki | F | Kukudu NSS |
7071 | Naha SDA Primary | Chelsie Timothy | F | Kukum SDA Valley CHS |
7072 | Naha SDA Primary | Darren Mereki | M | Kukum SDA Valley CHS |
7073 | Naha SDA Primary | Elnet Ausolo | F | Kukum SDA Valley CHS |
7074 | Naha SDA Primary | Florence Alide | F | Kukum SDA Valley CHS |
7075 | Naha SDA Primary | Henry H Mangeo | M | Kukum SDA Valley CHS |
7076 | Naha SDA Primary | Hildah L Feratelia | F | Kukum SDA Valley CHS |
7077 | Naha SDA Primary | Javis Arukwai | M | Kukum SDA Valley CHS |
7078 | Naha SDA Primary | Junior Gamasi | M | Kukum SDA Valley CHS |
7079 | Naha SDA Primary | Junior Male | M | Kukum SDA Valley CHS |
7080 | Naha SDA Primary | Kerin Ngoso | M | Jones Adventist College |
7081 | Naha SDA Primary | Lealyna F Sale | F | Kukum SDA Valley CHS |
7082 | Naha SDA Primary | Lemah Kii | F | Bekabeka CHS |
7083 | Naha SDA Primary | Lindel Alalo | F | Kukum SDA Valley CHS |
7084 | Naha SDA Primary | Matthew Ofia | M | Kukum SDA Valley CHS |
7085 | Naha SDA Primary | Nerlisha Bentley | F | Kukum SDA Valley CHS |
7086 | Naha SDA Primary | Pamai Simon | M | Kukum SDA Valley CHS |
7087 | Naha SDA Primary | Patson Iftan | M | Kukum SDA Valley CHS |
7088 | Naha SDA Primary | Rebecca John | F | Burnscreek CHS |
7089 | Naha SDA Primary | Ron Adifaka | M | Kukum SDA Valley CHS |
7090 | Naha SDA Primary | Roxana Hebala | F | Kukum SDA Valley CHS |
7091 | Naha SDA Primary | Shalita Dioko | F | Burnscreek CHS |
7092 | Naha SDA Primary | Shaznay Maefaididia | F | Betikama NSS |
7093 | Naha SDA Primary | Sonjay Faisi | M | Kukum SDA Valley CHS |
7094 | Naha SDA Primary | Tevis Arukwai | M | Kukum SDA Valley CHS |
7095 | Naha SDA Primary | Thessana Piziki | F | Betikama NSS |
7096 | Naha SDA Primary | Tian Bekepio | M | Kukum SDA Valley CHS |
7097 | Naha SDA Primary | Waneasi Waneasi | M | Bekabeka CHS |
7098 | Naharahau Primary | Alex Gela | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
7099 | Naharahau Primary | Edmon Gela | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
7100 | Naharahau Primary | Ellah Kaisi | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
7101 | Naharahau Primary | Gregory Hanega | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
7102 | Naharahau Primary | Hanega Gregory | M | Nahuhu CHS |
7103 | Naharahau Primary | Joana Keape | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
7104 | Naharahau Primary | Kamakari Damelys Rose | F | Nahuhu CHS |
7105 | Naharahau Primary | Keape Jessicah | F | Nahuhu CHS |
7106 | Naharahau Primary | Peter Haka | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
7107 | Naharahau Primary | Ruby Kamae | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
7108 | Naharahau Primary | Violyn Kahaka | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
7109 | Naharahau Primary | Waura Elton William | M | Nahuhu CHS |
7110 | Nahuhu Primary | Baá Elison | M | Nahuhu CHS |
7111 | Nahuhu Primary | Bariki Jedly | M | Nahuhu CHS |
7112 | Nahuhu Primary | Beni Philmond | M | Nahuhu CHS |
7113 | Nahuhu Primary | Gapu Excil | M | Nahuhu CHS |
7114 | Nahuhu Primary | Haga Roven | M | Ramah CHS |
7115 | Nahuhu Primary | Hehi Margret | F | Nahuhu CHS |
7116 | Nahuhu Primary | Hinaru Margaret | F | Pamua NSS |
7117 | Nahuhu Primary | Hiru Dalton | M | Nahuhu CHS |
7118 | Nahuhu Primary | Hui George | M | Nahuhu CHS |
7119 | Nahuhu Primary | Kabea Jestina | F | Nahuhu CHS |
7120 | Nahuhu Primary | Kaburu Annicah | F | Nahuhu CHS |
7121 | Nahuhu Primary | Kahagaha Esther | F | Nahuhu CHS |
7122 | Nahuhu Primary | Kaoha Daphness | F | Nahuhu CHS |
7123 | Nahuhu Primary | Karusi Evon | F | Nahuhu CHS |
7124 | Nahuhu Primary | Katawo Lyneth | F | Nahuhu CHS |
7125 | Nahuhu Primary | Kaura Myline | F | Nahuhu CHS |
7126 | Nahuhu Primary | Keape Neslyn | F | Nahuhu CHS |
7127 | Nahuhu Primary | Kenu Ellanta | F | Nahuhu CHS |
7128 | Nahuhu Primary | Kerepe Rachel | F | Nahuhu CHS |
7129 | Nahuhu Primary | Ketara Flowrence | F | Nahuhu CHS |
7130 | Nahuhu Primary | Ketara Mebrine | F | Nahuhu CHS |
7131 | Nahuhu Primary | Lyneth Katawo | F | Waimapuru NSS |
7132 | Nahuhu Primary | Nahungana Jayson | M | Nahuhu CHS |
7133 | Nahuhu Primary | Nunua Fernan | M | Nahuhu CHS |
7134 | Nahuhu Primary | Sau Amanda | F | Nahuhu CHS |
7135 | Nahuhu Primary | Site Stephen | M | Nahuhu CHS |
7136 | Nahuhu Primary | Sukea Abuid | M | Nahuhu CHS |
7137 | Nahuhu Primary | Sukea Desmond | M | Nahuhu CHS |
7138 | Nahuhu Primary | Tamasi Mylison | F | Nahuhu CHS |
7139 | Nahuhu Primary | Tatahe Alosio | M | Nahuhu CHS |
7140 | Nahuhu Primary | Wai Elvis | M | Nahuhu CHS |
7141 | Nahuhu Primary | Weago Jessicah | F | Pamua NSS |
7142 | Nahuhu Primary | Weape Densly | M | Nahuhu CHS |
7143 | Nahuhu Primary | Wegu Julian | M | Nahuhu CHS |
7144 | Nalei Primary | Aklis Eddy | M | Bubukolo CHS |
7145 | Nalei Primary | Clody Ruth | F | Tenakoga Adventist CHS |
7146 | Nalei Primary | Edesh Gideon | M | Betikama NSS |
7147 | Nalei Primary | Garet Soni | M | Luluga CHS |
7148 | Nalei Primary | Grennet Jim | F | Luluga CHS |
7149 | Nalei Primary | Hallen Ratu | M | Bubunuhu CHS |
7150 | Nalei Primary | Hedly Silas | M | Luluga CHS |
7151 | Nalei Primary | Iko Jim | M | Bubunuhu CHS |
7152 | Nalei Primary | Jad Mark | M | Luluga CHS |
7153 | Nalei Primary | Kendrick Fredrick | M | Luluga CHS |
7154 | Nalei Primary | Lynnelly Timothy | F | Luluga CHS |
7155 | Nalei Primary | Mishel Minton | F | Luluga CHS |
7156 | Nalei Primary | Rodrick Rollen | M | Luluga CHS |
7157 | Nalei Primary | Slim Jack | M | Tenakoga Adventist CHS |
7158 | Nalei Primary | Sympson David | M | Luluga CHS |
7159 | Namoia Primary | Abilyn Freda | F | Aligegeo PSS |
7160 | Namoia Primary | Ahgi Alfred | M | Namoia CHS |
7161 | Namoia Primary | Arifanata Ileen | F | Namoia CHS |
7162 | Namoia Primary | Baura Charity | F | Namoia CHS |
7163 | Namoia Primary | Billy Alex | M | Namoia CHS |
7164 | Namoia Primary | Boo Allen | M | Namoia CHS |
7165 | Namoia Primary | Dau Gravine | M | Namoia CHS |
7166 | Namoia Primary | Efa Stephany | F | Namoia CHS |
7167 | Namoia Primary | Esia Daisy | F | Namoia CHS |
7168 | Namoia Primary | Esia Sussie | F | Namoia CHS |
7169 | Namoia Primary | Fafaka Danstan | M | Namoia CHS |
7170 | Namoia Primary | Kwaebeu Lineth | F | Namoia CHS |
7171 | Namoia Primary | Kwari Samani | M | Namoia CHS |
7172 | Namoia Primary | Maeluma Sharon | F | Namoia CHS |
7173 | Namoia Primary | Oroni Leston | M | Namoia CHS |
7174 | Namoia Primary | Serah Sharon | F | Namoia CHS |
7175 | Namoia Primary | Siu Sandra | F | Namoia CHS |
7176 | Namoia Primary | Taria Martine | M | Namoia CHS |
7177 | Namoia Primary | Tiale Nathan | M | Namoia CHS |
7178 | Namoia Primary | To’oa Cashley | M | Namoia CHS |
7179 | Namoia Primary | Waiselo Stanley | M | Namoia CHS |
7180 | Namuga Primary | Faga Dalrish | F | Namuga CHS |
7181 | Namuga Primary | Jarus Tomua | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
7182 | Namuga Primary | Kamao Adel | F | Namuga CHS |
7183 | Namuga Primary | Kasireni Clear | F | Pamua NSS |
7184 | Namuga Primary | Lloloito Caroline | F | Namuga CHS |
7185 | Namuga Primary | Mawa Sabastine | M | Namuga CHS |
7186 | Namuga Primary | Meke Silan | F | Waimapuru NSS |
7187 | Namuga Primary | Tomua Jerus | M | Namuga CHS |
7188 | Namuga Primary | Wapira Nelly | F | Namuga CHS |
7189 | Namuga Primary | Wapira William | M | Namuga CHS |
7190 | Nanakinimae Primary | Akoa Jeddy | M | Nanakinimae CHS |
7191 | Nanakinimae Primary | Arufoa Cathy | F | Nanakinimae CHS |
7192 | Nanakinimae Primary | Faiamana Esther | F | Nanakinimae CHS |
7193 | Nanakinimae Primary | Galaau Angella | F | Nanakinimae CHS |
7194 | Nanakinimae Primary | Naasi Selina | F | Nanakinimae CHS |
7195 | Nanakinimae Primary | Riofaka Charles | M | Nanakinimae CHS |
7196 | Nanakinimae Primary | Sarry Ofunsia Janet | F | Nanakinimae CHS |
7197 | Nanakinimae Primary | Suka Ivette | F | Nanakinimae CHS |
7198 | Nanakinimae Primary | Tafika Alice | F | Nanakinimae CHS |
7199 | Nangali Primary | Berthy Kopiu | F | Longu Kaoka CHS |
7200 | Nangali Primary | Caroline Pegoa | F | Bolale CHS |
7201 | Nangali Primary | Elizabeth Tanisa | F | Bolale CHS |
7202 | Nangali Primary | Holy Salua | M | Bolale CHS |
7203 | Nangali Primary | Job Sodo | M | Bolale CHS |
7204 | Nangali Primary | Junior Soro | M | Bolale CHS |
7205 | Nangali Primary | Kenerth Boirihia | M | Bolale CHS |
7206 | Nangali Primary | Leonorah Rachel | F | Bolale CHS |
7207 | Nangali Primary | Lyntone Ropovono | M | Bolale CHS |
7208 | Nangali Primary | Pen Haro Rokingham | M | Longu Kaoka CHS |
7209 | Nangali Primary | Phillius Ilia | M | Bolale CHS |
7210 | Nangali Primary | Selina Nose | F | Bolale CHS |
7211 | Nangu Primary | Bonave Alick | M | Nangu CHS |
7212 | Nangu Primary | Eddy Nesty Maplir | M | Selwyn College |
7213 | Nangu Primary | Inavlir Karina Bethany | F | Nangu CHS |
7214 | Nangu Primary | Inep Roselyn | F | Nangu CHS |
7215 | Nangu Primary | Lina Jessy Rose | F | Luesalemba PSS |
7216 | Nangu Primary | Melemini Mary | F | Nangu CHS |
7217 | Nangu Primary | Meleti Nagel | M | Nangu CHS |
7218 | Nangu Primary | Menale Nelson | M | Nangu CHS |
7219 | Nangu Primary | Menango Mary | F | Nangu CHS |
7220 | Nangu Primary | Metea Rose Junita | F | Luesalemba PSS |
7221 | Nangu Primary | Sodorota Shamby | F | Nangu CHS |
7222 | Nangu Primary | Tavake Rutson | M | Nangu CHS |
7223 | Nangu Primary | Unity Ningalo Daiwo | M | King George VI NSS |
7224 | Naorua Primary | Enomato Isaac | M | Masupaa CHS |
7225 | Naorua Primary | Iahira Derick Brown | M | Masupaa CHS |
7226 | Naorua Primary | Iahono Cleary | F | Rokera PSS |
7227 | Naorua Primary | Koeawana Elijah | M | Masupaa CHS |
7228 | Naorua Primary | Liohalu Marcellina | F | Hautahe CHS |
7229 | Naorua Primary | Maemou Shanon | M | Masupaa CHS |
7230 | Naorua Primary | Oneasi Theresia | F | Hautahe CHS |
7231 | Naorua Primary | Tatarasi Kemuel | M | Masupaa CHS |
7232 | Naorua Primary | Toriahuia Junior | M | Masupaa CHS |
7233 | Naorua Primary | Toriheroau Vincent | M | Nitauhi CHS |
7234 | Naorua Primary | Wairiu Rodney | M | Rokera PSS |
7235 | Nariekeara Primary | Humamaro Alick | M | Nariekeara CHS |
7236 | Nariekeara Primary | Karihanua Lucy | F | Nariekeara CHS |
7237 | Nariekeara Primary | Kunua Balack | M | Nariekeara CHS |
7238 | Nariekeara Primary | Maeasi Godfrey | M | Nariekeara CHS |
7239 | Nariekeara Primary | Manepaewa Andrew | M | Nariekeara CHS |
7240 | Nariekeara Primary | Manimaka Jerome | M | Nariekeara CHS |
7241 | Nariekeara Primary | Marisia Asumpta | F | Nariekeara CHS |
7242 | Nariekeara Primary | Maure Sophia | F | Nariekeara CHS |
7243 | Nariekeara Primary | Neneia Ruth | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7244 | Nariekeara Primary | Oikari Emily | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7245 | Nariekeara Primary | Periporo Donation | M | Nariekeara CHS |
7246 | Nariekeara Primary | Ronia Chaniel | M | Nariekeara CHS |
7247 | Nariekeara Primary | Siwaru Chrizabeth | F | Nariekeara CHS |
7248 | Nariekeara Primary | Taemano Mary | F | Nariekeara CHS |
7249 | Nariekeara Primary | Tahisimae Jeremy | M | Nariekeara CHS |
7250 | Nasuragina Primary | Foe Alford | M | Pawa PSS |
7251 | Nasuragina Primary | Kamana Idalyn | F | Namuga CHS |
7252 | Nasuragina Primary | Kamwara Augusta | F | Pawa PSS |
7253 | Nasuragina Primary | Karani Jesina | F | Namuga CHS |
7254 | Nasuragina Primary | Kariqogi June | F | Namuga CHS |
7255 | Nasuragina Primary | Siuna Mary | F | Namuga CHS |
7256 | Nazareth Primary | Allen Jerry | M | Halisi CHS |
7257 | Nazareth Primary | Billy William | M | Beulah PSS |
7258 | Nazareth Primary | Boite Francis | M | Halisi CHS |
7259 | Nazareth Primary | Crystal Saelea | F | Goldie College |
7260 | Nazareth Primary | Denmark George | F | Kongukolo CHS |
7261 | Nazareth Primary | Emily Brianna | F | Patukae CHS |
7262 | Nazareth Primary | Freda Rupi | F | King George VI NSS |
7263 | Nazareth Primary | Janet Mindu | F | Halisi CHS |
7264 | Nazareth Primary | Jeloty Paika | M | Halisi CHS |
7265 | Nazareth Primary | Kuanga Junior Obed | M | Beulah PSS |
7266 | Nazareth Primary | Rockson Jepa | M | Halisi CHS |
7267 | Nazareth Primary | Rupi Billy | F | Beulah PSS |
7268 | Nazareth Primary | Sale Claudy | M | Beulah PSS |
7269 | Nazareth Primary | Silas Totolo | M | Halisi CHS |
7270 | Nazareth Primary | Skyline Tivuru | M | Halisi CHS |
7271 | Nazareth Primary | Synelda Kera | F | Halisi CHS |
7272 | Nella Primary | Daislyn Lapo | F | Kukudu NSS |
7273 | Nella Primary | Georgina Dagi | F | Tenakoga Adventist CHS |
7274 | Nella Primary | Harriet Teikau | F | Betikama NSS |
7275 | Nella Primary | Jaymond Teao | M | Tenakoga Adventist CHS |
7276 | Nella Primary | Jerol Teao | M | Tenakoga Adventist CHS |
7277 | Nella Primary | John Mark Paso | M | Tenakoga Adventist CHS |
7278 | Nella Primary | Junior D Neve | M | Betikama NSS |
7279 | Nemei Primary | Hellen Riusele | F | Muana CHS |
7280 | Nemei Primary | Nigradi Lore | M | Muana CHS |
7281 | Nemei Primary | Policup Rago | M | Muana CHS |
7282 | Nemei Primary | Relma Gaseloku | F | Allardyce PSS |
7283 | Nemei Primary | Transly Fafahi | M | Sir Duddley Tuti College |
7284 | New Hari Primary | Buliga Grabriel | M | Kwaiafa CHS |
7285 | New Hari Primary | Freda Fito'o | F | Kwaiafa CHS |
7286 | New Hari Primary | Julian Jabert | M | Kwaiafa CHS |
7287 | New Hari Primary | Manunia Yvonnie | F | Kwaiafa CHS |
7288 | New Hari Primary | Peter Rex | M | Kwaiafa CHS |
7289 | New Hari Primary | Quiney Margareth | F | Fausina CHS |
7290 | New Hari Primary | Samo John | M | Kwaiafa CHS |
7291 | New Hari Primary | Sauru Max | M | Kwaiafa CHS |
7292 | New Hope Primary | Apemua Tienele Noah | F | Mbokona CHS |
7293 | New Hope Primary | Kobe Legen | M | Mbokona CHS |
7294 | New Hope Primary | Maefeua Harrison | M | Mbokona CHS |
7295 | New Hope Primary | Richie Jaywen | M | Mbokona CHS |
7296 | New Hope Primary | Uda Poioha Grace | F | Mbokona CHS |
7297 | New Hope Primary | Wale Kwate Jalana Anne | F | King George VI NSS |
7298 | New Hope Primary | Waleka Millard | M | Mbokona CHS |
7299 | New Mala Primary | Clyde Tarau | M | Beulah PSS |
7300 | New Mala Primary | Elina Palenga | F | Kaza CHS |
7301 | New Mala Primary | Gretmel Vango | F | Kaza CHS |
7302 | New Mala Primary | Joy Wakum | M | Kaza CHS |
7303 | New Mala Primary | Joycelyn Sasema | F | Kaza CHS |
7304 | New Mala Primary | Joylyn Edila | F | Kaza CHS |
7305 | New Mala Primary | Melva Dewa | F | Kaza CHS |
7306 | New Mala Primary | Nickson Ausa | M | Beulah PSS |
7307 | New Mala Primary | Rozma Bale | F | Barasipo CHS |
7308 | New Mala Primary | Samson Vango | F | Kaza CHS |
7309 | New Valley (Ext.) | Esmy Waikeni | F | Talakli CHS |
7310 | New Valley (Ext.) | Jaylin Alukeni | F | Talakli CHS |
7311 | New Valley (Ext.) | Leminah Hoi | F | Betikama NSS |
7312 | New Valley (Ext.) | Wallen Sitei | M | Talakli CHS |
7313 | New Vunuha Primary | Boiboki Mary | F | St Josephs Dala CHS |
7314 | New Vunuha Primary | Kolina Elizabeth | F | St Josephs Dala CHS |
7315 | New Vunuha Primary | Kwaiafe Florence | F | St Josephs Dala CHS |
7316 | New Vunuha Primary | Lado Margareth | F | Siota PSS |
7317 | New Vunuha Primary | Meta Becklyn | F | St Josephs Dala CHS |
7318 | New Vunuha Primary | Poduku Delight | F | St Josephs Dala CHS |
7319 | New Vunuha Primary | Qulatina Julian | F | St Josephs Dala CHS |
7320 | Ngalibiu Primary | Alisndris Fermin | F | Nguvia CHS |
7321 | Ngalibiu Primary | Alister Vaena | M | Ruavatu PSS |
7322 | Ngalibiu Primary | Andrew Tatalo | M | Ngalimbiu CHS |
7323 | Ngalibiu Primary | Anna Koti | F | Waimapuru NSS |
7324 | Ngalibiu Primary | Augustine Opola | M | Ngalimbiu CHS |
7325 | Ngalibiu Primary | Brent Daniel | M | Nguvia CHS |
7326 | Ngalibiu Primary | Brent Daniel | M | Pamua NSS |
7327 | Ngalibiu Primary | Chris Matian | M | Ngalimbiu CHS |
7328 | Ngalibiu Primary | Damaris Kahaha | F | Ngalimbiu CHS |
7329 | Ngalibiu Primary | Duddley Billy | M | Ngalimbiu CHS |
7330 | Ngalibiu Primary | Ethel Vali | F | Ngalimbiu CHS |
7331 | Ngalibiu Primary | Fedlish Kafaso | M | Ngalimbiu CHS |
7332 | Ngalibiu Primary | Ford Dausabea | M | Ngalimbiu CHS |
7333 | Ngalibiu Primary | Goloni Vitorina | F | Ngalimbiu CHS |
7334 | Ngalibiu Primary | Hezilyn Ata | F | Ngalimbiu CHS |
7335 | Ngalibiu Primary | Hilola Fane | F | Ngalimbiu CHS |
7336 | Ngalibiu Primary | Iki Fetowaki | M | Nguvia CHS |
7337 | Ngalibiu Primary | Isaa Mandetea | M | Ngalimbiu CHS |
7338 | Ngalibiu Primary | Jestrina Maeli | F | Ngalimbiu CHS |
7339 | Ngalibiu Primary | Jimaemah Dovuna | F | Ngalimbiu CHS |
7340 | Ngalibiu Primary | John Mark | M | Ngalimbiu CHS |
7341 | Ngalibiu Primary | John Petros | M | Ngalimbiu CHS |
7342 | Ngalibiu Primary | Joseph Tandeo | M | Avuavu PSS |
7343 | Ngalibiu Primary | Judith Ega | F | King George VI NSS |
7344 | Ngalibiu Primary | Junior John | M | Ngalimbiu CHS |
7345 | Ngalibiu Primary | Junior Yamalo | M | Ngalimbiu CHS |
7346 | Ngalibiu Primary | Lendo Wilfred | F | Ngalimbiu CHS |
7347 | Ngalibiu Primary | Loisy Ata | F | Ngalimbiu CHS |
7348 | Ngalibiu Primary | Marcelling Dala | F | Avuavu PSS |
7349 | Ngalibiu Primary | Margaret Talo | F | Ngalimbiu CHS |
7350 | Ngalibiu Primary | Mary Keith | F | Ngalimbiu CHS |
7351 | Ngalibiu Primary | Mavis Sige | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7352 | Ngalibiu Primary | Rachel Motein | F | Ngalimbiu CHS |
7353 | Ngalibiu Primary | Roselyn Kakava | F | Nguvia CHS |
7354 | Ngalibiu Primary | Roselyn Kikimae | M | Ngalimbiu CHS |
7355 | Ngalibiu Primary | Salome Sipaleke | F | Ngalimbiu CHS |
7356 | Ngalibiu Primary | Sandra Gelly Maefilia | F | Rate CHS |
7357 | Ngalibiu Primary | Sarah Jon | F | Pamua NSS |
7358 | Ngalibiu Primary | Thresah Adu | F | Nguvia CHS |
7359 | Ngalipapa Primary | Benedict Laumanasa | M | Kuma CHS |
7360 | Ngalipapa Primary | Benedictor Trench | M | King George VI NSS |
7361 | Ngalipapa Primary | Boraule Joachim | M | Laloato CHS |
7362 | Ngalipapa Primary | Brian Haily | F | Kuma CHS |
7363 | Ngalipapa Primary | Rongovata Vensta | F | Laloato CHS |
7364 | Ngalipapa Primary | Saro Claeveth | M | Kuma CHS |
7365 | Ngalipapa Primary | Sivai Moses | M | Kuma CHS |
7366 | Ngari Primary | Adrian Aba | M | Ngari CHS |
7367 | Ngari Primary | Adriano Nonga | M | Ngari CHS |
7368 | Ngari Primary | Allington Liva | M | Ngari CHS |
7369 | Ngari Primary | Amalon Cleopas | M | Ngari CHS |
7370 | Ngari Primary | Caleb Taba'a | M | Ngari CHS |
7371 | Ngari Primary | Claurina Itebule | F | Ngari CHS |
7372 | Ngari Primary | Dalson Ozo | M | Ngari CHS |
7373 | Ngari Primary | Docus Doritego | F | Ngari CHS |
7374 | Ngari Primary | Donald Uzabule | M | Ngari CHS |
7375 | Ngari Primary | Dudley Kalama | M | Ngari CHS |
7376 | Ngari Primary | Edna Piqe | F | Ngari CHS |
7377 | Ngari Primary | Hilton Miti | M | Ngari CHS |
7378 | Ngari Primary | Ileen Teke Amo | F | Ngari CHS |
7379 | Ngari Primary | Jennifer Sole | F | Vonunu NSS |
7380 | Ngari Primary | Jerry Tara | M | Ngari CHS |
7381 | Ngari Primary | Jesma Unaisi | F | Kukudu NSS |
7382 | Ngari Primary | John Maito | M | Ngari CHS |
7383 | Ngari Primary | Lawrence Taruipo | M | Ngari CHS |
7384 | Ngari Primary | Lerian Dafi | F | Vonunu NSS |
7385 | Ngari Primary | Lexy Pazabule | M | Ngari CHS |
7386 | Ngari Primary | Liva Aliington | M | Kukudu NSS |
7387 | Ngari Primary | Miuna Isipau | F | Vonunu NSS |
7388 | Ngari Primary | Nehman Vaekava | M | Ngari CHS |
7389 | Ngari Primary | Papuqeto Rupeti | M | Ngari CHS |
7390 | Ngari Primary | Relina Alezama | F | Ngari CHS |
7391 | Ngari Primary | Rosalyn Tara | F | Ngari CHS |
7392 | Ngari Primary | Rose Kemalyn | F | Ngari CHS |
7393 | Ngari Primary | Samira Juko | F | Vonunu NSS |
7394 | Ngari Primary | Stenneth Mark | M | Ngari CHS |
7395 | Ngari Primary | Steve Holt | M | Ngari CHS |
7396 | Ngari Primary | Steven Kezi | M | Ngari CHS |
7397 | Ngari Primary | Voereen Ghui | F | Goldie College |
7398 | Ngonihau Primary | Aelyn Williams | F | Betikama NSS |
7399 | Ngonihau Primary | Berry Anga | M | Ngonihau CHS |
7400 | Ngonihau Primary | Clins Taro | M | Ngonihau CHS |
7401 | Ngonihau Primary | Jayvin Tareai | M | Ngonihau CHS |
7402 | Ngonihau Primary | John Wage Roa | M | Ngonihau CHS |
7403 | Ngonihau Primary | Lillian Raha | F | Ngonihau CHS |
7404 | Ngonihau Primary | Mikeson Tuita | M | Ngonihau CHS |
7405 | Ngonihau Primary | Shulin Shu | F | Tenakoga Adventist CHS |
7406 | Ngonihau Primary | Stacey Hoi | F | Ngonihau CHS |
7407 | Nguvia Primary | Jessica Matanibughotu | F | Nguvia CHS |
7408 | Nguvia Primary | Adrian Horirae | M | Nguvia CHS |
7409 | Nguvia Primary | Anica Elizaberth | F | Waimapuru NSS |
7410 | Nguvia Primary | Anita Cicilia | F | Nguvia CHS |
7411 | Nguvia Primary | Baise Algie | M | Nguvia CHS |
7412 | Nguvia Primary | Bobby Betty | F | Nguvia CHS |
7413 | Nguvia Primary | Chris Mega | M | Nguvia CHS |
7414 | Nguvia Primary | Dagi Florence | F | Nguvia CHS |
7415 | Nguvia Primary | Elizabeth Kobi | F | Nguvia CHS |
7416 | Nguvia Primary | Elynda Saferusi | F | Nguvia CHS |
7417 | Nguvia Primary | Gatu Patrina | F | Nguvia CHS |
7418 | Nguvia Primary | Ivyn Kelivania | M | Avuavu PSS |
7419 | Nguvia Primary | James Junior Kekerongo | M | Pamua NSS |
7420 | Nguvia Primary | Jelford Koti | M | Tenakoga Adventist CHS |
7421 | Nguvia Primary | Jimmyson Trevin | M | Nguvia CHS |
7422 | Nguvia Primary | Junior Tom | M | Nguvia CHS |
7423 | Nguvia Primary | Kalea Dominic | M | Nguvia CHS |
7424 | Nguvia Primary | Kesoko Iki | M | Rate CHS |
7425 | Nguvia Primary | Kuri Nollan | M | Nguvia CHS |
7426 | Nguvia Primary | Lasrene Kuri | M | Nguvia CHS |
7427 | Nguvia Primary | Leaha Loke | F | Nguvia CHS |
7428 | Nguvia Primary | Leni Zabian | M | Nguvia CHS |
7429 | Nguvia Primary | Lywin Brian | M | Nguvia CHS |
7430 | Nguvia Primary | Martha Savo | F | Tenakoga Adventist CHS |
7431 | Nguvia Primary | Nalua George | M | Nguvia CHS |
7432 | Nguvia Primary | Natei Jessy | M | Nguvia CHS |
7433 | Nguvia Primary | Nogia Joseph | M | Nguvia CHS |
7434 | Nguvia Primary | Noli Greyson | M | Nguvia CHS |
7435 | Nguvia Primary | Nyzol Kaboa | M | Nguvia CHS |
7436 | Nguvia Primary | Oli Bernard | M | Nguvia CHS |
7437 | Nguvia Primary | Peresini William | M | Nguvia CHS |
7438 | Nguvia Primary | Pome George | M | Nguvia CHS |
7439 | Nguvia Primary | Ravea Matilda | F | Nguvia CHS |
7440 | Nguvia Primary | Rodney Taka | M | Nguvia CHS |
7441 | Nguvia Primary | Solomon Leni | M | Nguvia CHS |
7442 | Nguvia Primary | Sommy Jay | M | Nguvia CHS |
7443 | Nguvia Primary | Tagata Daniel | M | Avuavu PSS |
7444 | Nguvia Primary | Taliki Shanilla | F | Nguvia CHS |
7445 | Nguvia Primary | Taloifaga Micho | M | Nguvia CHS |
7446 | Nguvia Primary | Tapare Kalisto | M | Nguvia CHS |
7447 | Nguvia Primary | Zina Glin | M | Nguvia CHS |
7448 | Nikumaroro Primary | Bannae Beesi | F | Wagina CHS |
7449 | Nikumaroro Primary | Benni Solomona | M | Wagina CHS |
7450 | Nikumaroro Primary | Naomi Taam | F | Wagina CHS |
7451 | Nikumaroro Primary | Sema Riaraki | F | Wagina CHS |
7452 | Nikumaroro Primary | Teivaki Koraua | M | Wagina CHS |
7453 | Nikumaroro Primary | Teuri Korotabu | M | Wagina CHS |
7454 | Nila Primary | Bakaleng Juely Lotinta | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7455 | Nila Primary | John Wycliff | M | St. Joseph Tenaru NSS |
7456 | Nila Primary | Manebasia Ezekiel | M | St. Joseph Tenaru NSS |
7457 | Nila Primary | Marklyn Loaki | M | King George VI NSS |
7458 | Nima Primary | Haku Levis | M | Bwagarei CHS |
7459 | Nima Primary | Kaába Jones | F | Bwagarei CHS |
7460 | Nima Primary | Kahunate Emma | F | Bwagarei CHS |
7461 | Nima Primary | Kahunate Joana | F | Bwagarei CHS |
7462 | Nima Primary | Magusi Edlyn | F | Pawa PSS |
7463 | Nima Primary | Muri Robert | M | Pawa PSS |
7464 | Nima Primary | Rahea Allen | M | Bwagarei CHS |
7465 | Nima Primary | Roni Nesimo | M | Bwagarei CHS |
7466 | Niniveh Primary | Galabule Sipele | M | Halisi CHS |
7467 | Niniveh Primary | Joseph Luma | M | Halisi CHS |
7468 | Niniveh Primary | Kalin Kesiah | F | Beulah PSS |
7469 | Niniveh Primary | Larol Hami | M | Beulah PSS |
7470 | Niniveh Primary | Suzie Peter | F | Halisi CHS |
7471 | Niniveh Primary | Tasmania Charlos | M | Vonunu NSS |
7472 | Niniveh Primary | Vonet Ngini | F | Halisi CHS |
7473 | Nipimanu Primary | Fafale Margaret | F | Tetoli CHS |
7474 | Nipimanu Primary | Filia Andrickson | M | Tetoli CHS |
7475 | Nipimanu Primary | Kolei Catherine | F | Luesalemba PSS |
7476 | Nipimanu Primary | Makiu Catherine Moddie | F | Tetoli CHS |
7477 | Nipimanu Primary | Mako Margaret | F | Tetoli CHS |
7478 | Nipimanu Primary | Natei Junior | M | Tetoli CHS |
7479 | Nipimanu Primary | Sau Walter K | M | Tetoli CHS |
7480 | Nipimanu Primary | Taea Junior Peter | M | Tetoli CHS |
7481 | Nipimanu Primary | Tuputa Allen Gibson | M | Luesalemba PSS |
7482 | Nipimanu Primary | Vendy Lavinia | F | Luesalemba PSS |
7483 | Nitauhi Primary | Apupeina Candy | M | Nitauhi CHS |
7484 | Nitauhi Primary | Haau Primah | F | Nitauhi CHS |
7485 | Nitauhi Primary | Hirusia Charlin | F | Nitauhi CHS |
7486 | Nitauhi Primary | Houneia Theresia | F | Nitauhi CHS |
7487 | Nitauhi Primary | Mwamwai Chris | F | Nitauhi CHS |
7488 | Nitauhi Primary | Orasi Nester | F | Nitauhi CHS |
7489 | Nitauhi Primary | Parahui Lorrina | F | Nitauhi CHS |
7490 | Nitauhi Primary | Peato Ronny | M | Nitauhi CHS |
7491 | Nitauhi Primary | Prowai Rolland | M | Rokera PSS |
7492 | Nitauhi Primary | Rahi Charly | M | Nitauhi CHS |
7493 | Nitauhi Primary | Saulopoau Elmah | F | Nitauhi CHS |
7494 | Nitauhi Primary | Watepo Abel | M | Nitauhi CHS |
7495 | Niuleni Primary | Betty Pita | F | Gwaunasu CHS |
7496 | Niuleni Primary | Eva Satu | F | Gwaunasu CHS |
7497 | Niuleni Primary | Heslyn Maenu | F | Gwaunasu CHS |
7498 | Niuleni Primary | Jaylene Timothy | F | Gwaunasu CHS |
7499 | Niuleni Primary | Mason Magi | M | Gwaunasu CHS |
7500 | Noipe Primary | Hugo Lay Stephen | M | Monene CHS |
7501 | Noipe Primary | Meaio Warren | M | Monene CHS |
7502 | Noipe Primary | Sale Alvinson | M | Monene CHS |
7503 | Noipe Primary | Yolve Rose | F | Monene CHS |
7504 | Norman Palmer Primary | Andrew Biniti | M | Norman Palmer CHS |
7505 | Norman Palmer Primary | Anni Pogo | F | Norman Palmer CHS |
7506 | Norman Palmer Primary | Au Samuel Junior | M | Pamua NSS |
7507 | Norman Palmer Primary | Begie Philip Musute’E | F | Norman Palmer CHS |
7508 | Norman Palmer Primary | Bernadict Lado | F | Norman Palmer CHS |
7509 | Norman Palmer Primary | Bradley Toitani | M | Norman Palmer CHS |
7510 | Norman Palmer Primary | Christal Ulasi | F | Norman Palmer CHS |
7511 | Norman Palmer Primary | Clayton Sako | M | Norman Palmer CHS |
7512 | Norman Palmer Primary | Clera Sofia Liomauri | F | Norman Palmer CHS |
7513 | Norman Palmer Primary | Destina Hebala | F | Selwyn College |
7514 | Norman Palmer Primary | Diana Kini | F | Norman Palmer CHS |
7515 | Norman Palmer Primary | Ellen Jordy | F | Norman Palmer CHS |
7516 | Norman Palmer Primary | Faithia Arohane | M | Norman Palmer CHS |
7517 | Norman Palmer Primary | George Lalase | M | Norman Palmer CHS |
7518 | Norman Palmer Primary | Gloria Iro | F | Norman Palmer CHS |
7519 | Norman Palmer Primary | Hardley Kwasimanu Olia | M | Norman Palmer CHS |
7520 | Norman Palmer Primary | Hazelyn Matani | F | Selwyn College |
7521 | Norman Palmer Primary | Hou Albert | M | Sa'a CHS (C Fox) |
7522 | Norman Palmer Primary | Jaydin Wei | M | Norman Palmer CHS |
7523 | Norman Palmer Primary | Jeff Sukulu | M | Norman Palmer CHS |
7524 | Norman Palmer Primary | John Walasi | M | Norman Palmer CHS |
7525 | Norman Palmer Primary | Joyce Webster | F | Selwyn College |
7526 | Norman Palmer Primary | Junior Jack Sakua | M | Norman Palmer CHS |
7527 | Norman Palmer Primary | Kaefiu Joy | F | Pamua NSS |
7528 | Norman Palmer Primary | Kafula Augustine | M | Pamua NSS |
7529 | Norman Palmer Primary | Kalioe Gremmy | M | Norman Palmer CHS |
7530 | Norman Palmer Primary | Leilani Maesui | F | Selwyn College |
7531 | Norman Palmer Primary | Lilian Maefane | F | Norman Palmer CHS |
7532 | Norman Palmer Primary | Meddy Alisom Mae | F | Norman Palmer CHS |
7533 | Norman Palmer Primary | Melisel Oikali | F | Norman Palmer CHS |
7534 | Norman Palmer Primary | Qwainia Deborah | F | St. Nicholas College |
7535 | Norman Palmer Primary | Shofia Dako | F | Norman Palmer CHS |
7536 | Norman Palmer Primary | Steward Takeli | M | Norman Palmer CHS |
7537 | Norman Palmer Primary | Tanhimare Welshman | M | Pamua NSS |
7538 | Norman Palmer Primary | Teddy Karen | F | Norman Palmer CHS |
7539 | Norman Palmer Primary | Tutu Herman Johnson Junior | M | St. Nicholas College |
7540 | Norman Palmer Primary | Warakari Alloysio | M | Sa'a CHS (C Fox) |
7541 | Norman Palmer Primary | Wate Liza | F | Pamua NSS |
7542 | Norman Palmer Primary | Wendy Babeu | F | Norman Palmer CHS |
7543 | Norman Palmer Primary | Willie Dynell | F | Norman Palmer CHS |
7544 | Noro Primary | Adrian. Alopitu | M | Noro CHS |
7545 | Noro Primary | Alexandra. Tobire | M | Noro CHS |
7546 | Noro Primary | Almah. Mazini | F | Noro CHS |
7547 | Noro Primary | Asha. Kega | M | Noro CHS |
7548 | Noro Primary | Billy. Nanau | M | Noro CHS |
7549 | Noro Primary | Bradley. Jack | M | Noro CHS |
7550 | Noro Primary | Breda. Sabe | F | Noro CHS |
7551 | Noro Primary | Charlin Ann. Walaia | F | Noro CHS |
7552 | Noro Primary | Clerah. Roronu | F | Noro CHS |
7553 | Noro Primary | Daphine. Tauteki | F | Noro CHS |
7554 | Noro Primary | Durresa. Erre | M | Noro CHS |
7555 | Noro Primary | Edmond. Aruimae | M | Noro CHS |
7556 | Noro Primary | Ednah. Mason | F | Noro CHS |
7557 | Noro Primary | Elizabeth. Jena | F | Noro CHS |
7558 | Noro Primary | Elizabeth. Patanikeni | F | Noro CHS |
7559 | Noro Primary | Erica. Kiukava | F | Noro CHS |
7560 | Noro Primary | Erine. Kiukava | F | Noro CHS |
7561 | Noro Primary | Everlyn. Ri’Ina | F | Noro CHS |
7562 | Noro Primary | Evo.Mary.Losalyn | F | Beulah PSS |
7563 | Noro Primary | Fabrius. Renny | M | Noro CHS |
7564 | Noro Primary | Gerard Grey. Vaka | M | Noro CHS |
7565 | Noro Primary | Heiginier. Wilfred | F | Noro CHS |
7566 | Noro Primary | Isaac. Mamu | M | Noro CHS |
7567 | Noro Primary | Jenter. Pita | F | Noro CHS |
7568 | Noro Primary | Johnep Lelomo | M | Kukudu NSS |
7569 | Noro Primary | Johny. Doramata | M | Noro CHS |
7570 | Noro Primary | Jonathan Hansol | F | Beulah PSS |
7571 | Noro Primary | Jonathan. Mane | M | Noro CHS |
7572 | Noro Primary | Jonathan. Sasa | M | Noro CHS |
7573 | Noro Primary | Joreta. Bane | F | Beulah PSS |
7574 | Noro Primary | Josam. Tokisiaki | M | Noro CHS |
7575 | Noro Primary | Jowin. Boliki | M | Noro CHS |
7576 | Noro Primary | Joylender Krobe | F | Jones Adventist College |
7577 | Noro Primary | Junior Solo Ziru | M | Noro CHS |
7578 | Noro Primary | Junior. Abraham. Hius | M | Noro CHS |
7579 | Noro Primary | Junior. Hugho . Bughoro | M | Noro CHS |
7580 | Noro Primary | Junior. Tony | M | Noro CHS |
7581 | Noro Primary | Kevin. Kakasi | M | Noro CHS |
7582 | Noro Primary | Kianna. Palmer | F | Noro CHS |
7583 | Noro Primary | Kusa Kadi Yakesly | M | Beulah PSS |
7584 | Noro Primary | Leah. Rade | F | Noro CHS |
7585 | Noro Primary | Lency. Pitu | M | Noro CHS |
7586 | Noro Primary | Lenny Teotanga Palmer | M | Noro CHS |
7587 | Noro Primary | Lila May | F | Goldie College |
7588 | Noro Primary | Mac Millian. Koke | M | Noro CHS |
7589 | Noro Primary | Maesia Latisha | F | Beulah PSS |
7590 | Noro Primary | Magareth. Palmer | F | Noro CHS |
7591 | Noro Primary | Mamupio Lindama | F | Beulah PSS |
7592 | Noro Primary | Mayleen Sogha | F | Goldie College |
7593 | Noro Primary | Mepa. Gretal | F | Noro CHS |
7594 | Noro Primary | Miyauchi. Hiro | M | Noro CHS |
7595 | Noro Primary | Neilah. Victor | F | Noro CHS |
7596 | Noro Primary | Nelly. Matta | F | Noro CHS |
7597 | Noro Primary | Norah. Tella | F | Noro CHS |
7598 | Noro Primary | Odimalasa. Raynold | F | Noro CHS |
7599 | Noro Primary | Olivia. Babu | F | Noro CHS |
7600 | Noro Primary | Philzy. Kelly | M | Noro CHS |
7601 | Noro Primary | Priana. Kaliuae | F | Noro CHS |
7602 | Noro Primary | Rayham. Hezidon | M | Noro CHS |
7603 | Noro Primary | Relisah. Kama | F | Noro CHS |
7604 | Noro Primary | Rensley. Arther | M | Noro CHS |
7605 | Noro Primary | Rogella. Guso | F | Noro CHS |
7606 | Noro Primary | Sae Sherolyn | F | Beulah PSS |
7607 | Noro Primary | Salvester. Ta’asi | F | Noro CHS |
7608 | Noro Primary | Samo. Kuki | M | Noro CHS |
7609 | Noro Primary | Shenrii Fairii | F | King George VI NSS |
7610 | Noro Primary | Stanford. Sabolo | M | Noro CHS |
7611 | Noro Primary | Taga. Leonard | M | Noro CHS |
7612 | Noro Primary | Teparia. Puhi | F | Noro CHS |
7613 | Noro Primary | Tollin. Ngavati | M | Noro CHS |
7614 | Noro Primary | Uz. Sotutu | M | Noro CHS |
7615 | Noro Primary | Vaelyn. Irofiu | F | Noro CHS |
7616 | Noro Primary | Wilson. Waseso | M | Noro CHS |
7617 | Noto Primary | Bartly Kolady | M | Makaruka CHS |
7618 | Noto Primary | Bolitada Theodeus | M | Makaruka CHS |
7619 | Noto Primary | Kimina Ablyn | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7620 | Noto Primary | Kopu Marisah | F | Makaruka CHS |
7621 | Noto Primary | Kotia Joses | M | Kuma CHS |
7622 | Noto Primary | Laufilu Nemuel | M | Makaruka CHS |
7623 | Noto Primary | Mara Belasio | M | Laloato CHS |
7624 | Noto Primary | Sagana Ezra | F | Makaruka CHS |
7625 | Noto Primary | Seti Carren | F | Laloato CHS |
7626 | Noto Primary | Shanniel Peter | M | Makaruka CHS |
7627 | Noto Primary | Soloatu Lerris | M | Laloato CHS |
7628 | Noto Primary | Talanivava Emilyn | F | Makaruka CHS |
7629 | Noto Primary | Teketavea Marklyn | M | Makaruka CHS |
7630 | Noto Primary | Vexlyn Leodrine | M | Makaruka CHS |
7631 | Noto Primary | Vilia Spencer | M | Avuavu PSS |
7632 | Nuhulathi Primary | Basoe Christina | F | Ao CHS |
7633 | Nuhulathi Primary | Bentia Chrisma | F | Numbu CHS |
7634 | Nuhulathi Primary | Gege Nester | F | Avuavu PSS |
7635 | Nuhulathi Primary | Jeff Iputu | M | Waimapuru NSS |
7636 | Nuhulathi Primary | Koala Clarissa | F | Ruavatu PSS |
7637 | Nuhulathi Primary | Leulea Noelyn | F | Numbu CHS |
7638 | Nuhulathi Primary | Lingithia Lillian | F | Ao CHS |
7639 | Nuhulathi Primary | Matesonia Angella | F | Avuavu PSS |
7640 | Nuhulathi Primary | Susan Tome Charlotte | F | Selwyn College |
7641 | Nuhulathi Primary | Talua James | M | Bubunuhu CHS |
7642 | Nuhulathi Primary | Vouza Jacob | M | Luluga CHS |
7643 | Nukiki Primary | Abae Billy | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
7644 | Nukiki Primary | Arapati Jonash | M | Nukiki CHS |
7645 | Nukiki Primary | Bule Watson | M | Nukiki CHS |
7646 | Nukiki Primary | Dudi Elsie | F | Nukiki CHS |
7647 | Nukiki Primary | Egomali Delmah | F | Nukiki CHS |
7648 | Nukiki Primary | Hinako Magareth | F | Nukiki CHS |
7649 | Nukiki Primary | Kari Joseph | M | Nukiki CHS |
7650 | Nukiki Primary | Kerovo Jack | M | Nukiki CHS |
7651 | Nukiki Primary | Kiubu Darren | M | Nukiki CHS |
7652 | Nukiki Primary | Kodokoboe William | M | Nukiki CHS |
7653 | Nukiki Primary | Kuma Junior | M | Nukiki CHS |
7654 | Nukiki Primary | Maqata Harlyn | F | Nukiki CHS |
7655 | Nukiki Primary | Nanatina Loisy | F | Nukiki CHS |
7656 | Nukiki Primary | Norfor Elsie | F | Nukiki CHS |
7657 | Nukiki Primary | Peni Holden | M | Nukiki CHS |
7658 | Nukiki Primary | Qilakaro Realjoy | F | Nukiki CHS |
7659 | Nukiki Primary | Toqe Joel | M | Nukiki CHS |
7660 | Nukiki Primary | Vana Melindah | F | Nukiki CHS |
7661 | Nukiki Primary | Zazataru Janelyn | F | Nukiki CHS |
7662 | Nukufero Primary | Afu Beverly | F | Nukufero CHS |
7663 | Nukufero Primary | Arofa Crisol | M | Nukufero CHS |
7664 | Nukufero Primary | Diana Tanisia | F | Siota PSS |
7665 | Nukufero Primary | Gesiota Veronica | F | Nukufero CHS |
7666 | Nukufero Primary | Kalesi Naomi | F | Nukufero CHS |
7667 | Nukufero Primary | Laki Cardiff | M | Nukufero CHS |
7668 | Nukufero Primary | Lisa Nena | F | Nukufero CHS |
7669 | Nukufero Primary | Mako Sylvester | F | Nukufero CHS |
7670 | Nukufero Primary | Mavae Dexter | M | St. Nicholas College |
7671 | Nukufero Primary | Mua Gladys | F | Nukufero CHS |
7672 | Nukufero Primary | Muaki Madlyn | F | Nukufero CHS |
7673 | Nukufero Primary | Raita Henry | F | Nukufero CHS |
7674 | Nukufero Primary | Rakaimua Asunta | F | Nukufero CHS |
7675 | Nukufero Primary | Ravealaoi Francis | M | Nukufero CHS |
7676 | Nukufero Primary | Renata Korea | F | Nukufero CHS |
7677 | Nukufero Primary | Riles Sharon | F | Nukufero CHS |
7678 | Nukufero Primary | Rotaria Elizabeth | F | Nukufero CHS |
7679 | Nukufero Primary | Sydney Eric | M | Nukufero CHS |
7680 | Nukufero Primary | Tamarei Christillar | F | Nukufero CHS |
7681 | Nukufero Primary | Viduka Hendry | M | Nukufero CHS |
7682 | Numbu Primary | Angela Kea | F | Numbu CHS |
7683 | Numbu Primary | Angelina Sabo | F | Numbu CHS |
7684 | Numbu Primary | Calwin Salesi | M | Numbu CHS |
7685 | Numbu Primary | David Farana | M | Numbu CHS |
7686 | Numbu Primary | Desmond Teteo | M | Numbu CHS |
7687 | Numbu Primary | Donella Koghi | F | Numbu CHS |
7688 | Numbu Primary | Faith Saeni | F | St. Joseph Tenaru NSS |
7689 | Numbu Primary | Gayreen Geseni | F | Numbu CHS |
7690 | Numbu Primary | Godwin Leta | M | Numbu CHS |
7691 | Numbu Primary | Holish Bosa | M | Numbu CHS |
7692 | Numbu Primary | Hudson Koghi | M | Numbu CHS |
7693 | Numbu Primary | James Tumu | M | Numbu CHS |
7694 | Numbu Primary | Junior Jim | M | Numbu CHS |
7695 | Numbu Primary | Junior Sale | M | Numbu CHS |
7696 | Numbu Primary | Lalita Edie | F | Numbu CHS |
7697 | Numbu Primary | Mickly John | M | Numbu CHS |
7698 | Numbu Primary | Ryan Robert | M | Numbu CHS |
7699 | Numbu Primary | Tiffany Leleka | F | Numbu CHS |
7700 | Numbu Primary | Zyndrea Butu | F | Numbu CHS |
7701 | Nunubilau Primary | Alice Mahlon | F | Nunubilau CHS |
7702 | Nunubilau Primary | Allan Saeni | M | Nunubilau CHS |
7703 | Nunubilau Primary | Anneth Afu | F | Nunubilau CHS |
7704 | Nunubilau Primary | Billy Maesuriatala | M | Nunubilau CHS |
7705 | Nunubilau Primary | Diana Taeonu | F | Nunubilau CHS |
7706 | Nunubilau Primary | Franson Susufiabo | M | Nunubilau CHS |
7707 | Nunubilau Primary | Harrison Wai | M | Nunubilau CHS |
7708 | Nunubilau Primary | Henry Samia | M | Nunubilau CHS |
7709 | Nunubilau Primary | Ishmael Gofeta | M | Nunubilau CHS |
7710 | Nunubilau Primary | Jack Peter | M | Su’u NSS |
7711 | Nunubilau Primary | Jenny Kobe | F | Nunubilau CHS |
7712 | Nunubilau Primary | Jnr James | M | Nunubilau CHS |
7713 | Nunubilau Primary | Jnr Ronnie | M | Nunubilau CHS |
7714 | Nunubilau Primary | Jonah Kwaeria | M | Nunubilau CHS |
7715 | Nunubilau Primary | Josephine Vebia | F | Nunubilau CHS |
7716 | Nunubilau Primary | Lilly Robert | F | Nunubilau CHS |
7717 | Nunubilau Primary | Margareth Peter | F | Nunubilau CHS |
7718 | Nunubilau Primary | Raymond Kwanafia | M | Nunubilau CHS |
7719 | Nunubilau Primary | Robert Geva | M | Nunubilau CHS |
7720 | Nunubilau Primary | Rossie Peter | F | Nunubilau CHS |
7721 | Nunubilau Primary | Sara Tageni | F | Nunubilau CHS |
7722 | Nunubilau Primary | Sleven Wata | M | Nunubilau CHS |
7723 | Nunubilau Primary | Susan Eddie | F | Nunubilau CHS |
7724 | Nunubilau Primary | Tex Tafoa | M | Nunubilau CHS |
7725 | Nunubilau Primary | Tracy Taloe | F | Nunubilau CHS |
7726 | Nunubilau Primary | Ufaria Wilson | M | Nunubilau CHS |
7727 | Nusa Baruku Primary | Jeffery Daryl | M | Vonunu NSS |
7728 | Nusa Baruku Primary | Odrian Tioko | M | Vonunu NSS |
7729 | Nusa Roviana Primary | Dima Salima | F | Halisi CHS |
7730 | Nusa Roviana Primary | Glodia Kovara | F | Beulah PSS |
7731 | Nusa Roviana Primary | Jotham Pio | M | Beulah PSS |
7732 | Nusa Roviana Primary | Kiko Yesmine | F | Dunde CHS |
7733 | Nusa Roviana Primary | Linda Mesepitu | F | Beulah PSS |
7734 | Nusa Roviana Primary | Luisa Roegina | F | Dunde CHS |
7735 | Nusa Roviana Primary | Toremana Collinsford | M | Goldie College |
7736 | Nusa Simbo Primary | Gibson Mamupio | M | Goldie College |
7737 | Nusa Simbo Primary | Idin Berry | M | Lengana CHS |
7738 | Nusa Simbo Primary | Jackson Tione | M | Lengana CHS |
7739 | Nusa Simbo Primary | Lineth Jenifer | F | Lengana CHS |
7740 | Nusa Simbo Primary | Vira Kina | F | Lengana CHS |
7741 | Nusa Simbo Primary | Zasta Evapitu | M | Vonunu NSS |
7742 | Nyibanga Temoa Primary | Gapo Titus | M | Balipaá CHS |
7743 | Nyibanga Temoa Primary | Kiopo Joycelyn | F | Balipaá CHS |
7744 | Nyibanga Temoa Primary | Medai Erick | M | Balipaá CHS |
7745 | Nyibanga Temoa Primary | Mesuka Hilda | F | Balipaá CHS |
7746 | Nyibanga Temoa Primary | Moali Alfred | M | Balipaá CHS |
7747 | Nyibanga Temoa Primary | Moali Moffat | M | Balipaá CHS |
7748 | Nyibanga Temoa Primary | Namole David | M | Balipaá CHS |
7749 | Nyibanga Temoa Primary | Nateyi James | M | Balipaá CHS |
7750 | Nyibanga Temoa Primary | Talikanga Nester | F | Balipaá CHS |
7751 | Nyilla Primary | Kiepo Joycelyn | F | Nangu CHS |
7752 | Nyilla Primary | Lenga Maria | F | Nangu CHS |
7753 | Nyilla Primary | Maake Thompson | M | Nangu CHS |
7754 | Nyilla Primary | Nagive James | M | Nangu CHS |
7755 | Nyilla Primary | Nawanyibanga Agelite | F | Nangu CHS |
7756 | Nyilla Primary | Nyilangu Elizabeth | F | Nangu CHS |
7757 | Nyilla Primary | Onga Peter | M | Nangu CHS |
7758 | Nyilla Primary | Teuma Hilda | F | Nangu CHS |
7759 | Obobulu Primary | Annie Mono | F | Pienuna CHS |
7760 | Obobulu Primary | Betsy Oseni | F | Pienuna CHS |
7761 | Obobulu Primary | Carlos Misu | M | Pienuna CHS |
7762 | Obobulu Primary | Daniel Tumeka | M | Pienuna CHS |
7763 | Obobulu Primary | Ellen Lelo | F | Pienuna CHS |
7764 | Obobulu Primary | Helma Melepango | F | Goldie College |
7765 | Obobulu Primary | Jerry Koti | M | Beulah PSS |
7766 | Obobulu Primary | John Robert | M | Pienuna CHS |
7767 | Obobulu Primary | Johnson Latoro | M | Beulah PSS |
7768 | Obobulu Primary | Julia Mary | F | Pienuna CHS |
7769 | Obobulu Primary | Justin Itupemia | M | Pienuna CHS |
7770 | Obobulu Primary | Kennedy Tozaka | M | Eleoteve CHS |
7771 | Obobulu Primary | Ole Kilson | F | Pienuna CHS |
7772 | Obobulu Primary | Sabin Zailyn | F | Pienuna CHS |
7773 | Obobulu Primary | Shester Alepio | M | Iriqila CHS |
7774 | Obobulu Primary | Zarlyn Vei | F | Pienuna CHS |
7775 | Obo'Obo Primary | Ale Emlina | F | Rate CHS |
7776 | Obo'Obo Primary | Besi Delilah | F | Turarana CHS |
7777 | Obo'Obo Primary | Henry Delilah | F | Turarana CHS |
7778 | Obo'Obo Primary | Kiri Pitla | M | Turarana CHS |
7779 | Obo'Obo Primary | Labu Susan | F | Turarana CHS |
7780 | Obo'Obo Primary | Nelson Enoch | M | Turarana CHS |
7781 | Obo'Obo Primary | Poraetara Jody | F | Turarana CHS |
7782 | Obo'Obo Primary | Tara Sylvesta | F | Turarana CHS |
7783 | Obo'Obo Primary | Titus Shanty | M | Rate CHS |
7784 | Obo'Obo Primary | Tovotasi Brendon | M | Avuavu PSS |
7785 | Obo'Obo Primary | Varina Casper | M | Turarana CHS |
7786 | Ogho Primary | Amgrey Zaneto | M | Ogho CHS |
7787 | Ogho Primary | Anthony Gado | M | Ogho CHS |
7788 | Ogho Primary | Billy Ngavakana | M | Ogho CHS |
7789 | Ogho Primary | Clever Qilabari | F | Kukudu NSS |
7790 | Ogho Primary | Dyenderizer Faila | F | Choiseul Bay PSS |
7791 | Ogho Primary | Farington Mana | M | Ogho CHS |
7792 | Ogho Primary | Gareth Strenght | M | Ogho CHS |
7793 | Ogho Primary | Joshua Kaleava | M | Ogho CHS |
7794 | Ogho Primary | Joyleen Manaqole | F | Choiseul Bay PSS |
7795 | Ogho Primary | Moses Lumete | M | Ogho CHS |
7796 | Ogho Primary | Pelcy Qolelalu | F | Ogho CHS |
7797 | Ogho Primary | Philip Igatava | M | Ogho CHS |
7798 | Ogho Primary | Richard Tinana | M | Ogho CHS |
7799 | Ogho Primary | Rosama Bakozai | F | Ogho CHS |
7800 | Ogho Primary | Tasma Rugevavini | F | Ogho CHS |
7801 | Ogou Primary | Andrew Bulasia | M | Ogou CHS |
7802 | Ogou Primary | Angy Elson | F | Ogou CHS |
7803 | Ogou Primary | Aoke Beba | F | Ogou CHS |
7804 | Ogou Primary | Baemaefafia | M | Ogou CHS |
7805 | Ogou Primary | Ben Lesly | M | Ogou CHS |
7806 | Ogou Primary | Christina Suiti | F | Ogou CHS |
7807 | Ogou Primary | Dora Patson | M | Ogou CHS |
7808 | Ogou Primary | Elita Richard | F | Ogou CHS |
7809 | Ogou Primary | Ellen Peter | F | Ogou CHS |
7810 | Ogou Primary | Fate'e Sabeu | M | Ogou CHS |
7811 | Ogou Primary | Inosi Petro | M | Ogou CHS |
7812 | Ogou Primary | James Peter | M | Ogou CHS |
7813 | Ogou Primary | Joan Miki | F | Ogou CHS |
7814 | Ogou Primary | John Mark | M | Ogou CHS |
7815 | Ogou Primary | Joylin Winiaia | F | Ogou CHS |
7816 | Ogou Primary | Kelly Soke | M | Ogou CHS |
7817 | Ogou Primary | Kwanga Oda | M | Ogou CHS |
7818 | Ogou Primary | Lenty Sifi | M | Ogou CHS |
7819 | Ogou Primary | Lina Satolo | F | Ogou CHS |
7820 | Ogou Primary | Linda Sifi | F | Ogou CHS |
7821 | Ogou Primary | Madafia Lestar | M | Ogou CHS |
7822 | Ogou Primary | Melisah Nabaka | F | Ogou CHS |
7823 | Ogou Primary | Moses Sioren | M | Ogou CHS |
7824 | Ogou Primary | Naomi Polin | F | Ogou CHS |
7825 | Ogou Primary | Philip Frank | M | Ogou CHS |
7826 | Ogou Primary | Prudence Siofa'a | F | Ogou CHS |
7827 | Ogou Primary | Ruia Timo | F | Ogou CHS |
7828 | Ogou Primary | Ruth Ruma'a | F | Ogou CHS |
7829 | Ogou Primary | Sale Erick | M | Ogou CHS |
7830 | Ogou Primary | Sukuru Loke | M | Ogou CHS |
7831 | Ogou Primary | Tome Philip | M | Ogou CHS |
7832 | Okat Primary | Denton Alita | M | Loina CHS |
7833 | Okat Primary | Elwary Aufelo | M | Loina CHS |
7834 | Okat Primary | Eniva Rikofo'oa | F | Loina CHS |
7835 | Okat Primary | Esther Liata | F | Loina CHS |
7836 | Okat Primary | Haddinson Omari | M | Loina CHS |
7837 | Okat Primary | Kenneth Arumae | M | Loina CHS |
7838 | Okat Primary | Lawrance Koren | M | Loina CHS |
7839 | Okat Primary | Mirriam Tafena | F | Loina CHS |
7840 | Okat Primary | Ray Alaniau | M | Loina CHS |
7841 | Oliver Primary | Elizaberth Caroline | F | Rokera PSS |
7842 | Oliver Primary | Halusango Lussania | F | Port Adam CHS |
7843 | Oliver Primary | Hoakeni Lealyn | F | Rokera PSS |
7844 | Oliver Primary | Hou Jeffry | M | Tawaro CHS |
7845 | Oliver Primary | Kagiro Philomena | F | Rokera PSS |
7846 | Oliver Primary | Laetoro Mulan | F | Tawaro CHS |
7847 | Oliver Primary | Teku Claudia | F | Tawaro CHS |
7848 | Oliver Primary | Tuita James | M | Rokera PSS |
7849 | Oliver Primary | Watehahealaha Donalson | M | Port Adam CHS |
7850 | Oliver Primary | Watekeni Rebecca | F | Tawaro CHS |
7851 | Olomburi Primary | Damua Thomas | M | Olomburi CHS |
7852 | Olomburi Primary | Dato Mary | F | Olomburi CHS |
7853 | Olomburi Primary | Davis Warren | M | Olomburi CHS |
7854 | Olomburi Primary | Ete Brandon | M | Olomburi CHS |
7855 | Olomburi Primary | Fitoo Darren | M | Olomburi CHS |
7856 | Olomburi Primary | Kwakwala George | M | Olomburi CHS |
7857 | Olomburi Primary | Loumia Sylvester | M | Olomburi CHS |
7858 | Olomburi Primary | Maeato Henry | M | Olomburi CHS |
7859 | Olomburi Primary | Manai Darold | M | Olomburi CHS |
7860 | Olomburi Primary | Notafaka Alex | M | Olomburi CHS |
7861 | Olomburi Primary | Noto Banabas | M | Olomburi CHS |
7862 | Olomburi Primary | Teleka Edmon | M | Olomburi CHS |
7863 | Olomburi Primary | Torepuna Ronny | M | Olomburi CHS |
7864 | One One Primary | Abel Sauru | M | Oneone CHS |
7865 | One One Primary | Augustine Diau | M | Oneone CHS |
7866 | One One Primary | Benjamin Diwa | M | Oneone CHS |
7867 | One One Primary | Benjamin Suri | M | Oneone CHS |
7868 | One One Primary | Brandon Kafa | M | Oneone CHS |
7869 | One One Primary | Daniel Belo | M | Oneone CHS |
7870 | One One Primary | Elton Agi | M | Oneone CHS |
7871 | One One Primary | Emmanuel Nokosi | M | Oneone CHS |
7872 | One One Primary | Erina Maeusia | F | Oneone CHS |
7873 | One One Primary | Fred Osi | M | Oneone CHS |
7874 | One One Primary | Ishmael Bongi | M | Oneone CHS |
7875 | One One Primary | Jeffery Suri | M | Oneone CHS |
7876 | One One Primary | Joycelyn Tofemae | F | Oneone CHS |
7877 | One One Primary | Magareth Fafi | F | Oneone CHS |
7878 | One One Primary | Matilda Maeri | F | Oneone CHS |
7879 | One One Primary | Rachael Lulu | F | Oneone CHS |
7880 | One One Primary | Rose Silimae | F | Oneone CHS |
7881 | One One Primary | Susan Tabunia | F | Oneone CHS |
7882 | One One Primary | Winston Wa’a | M | Oneone CHS |
7883 | Onelafa Primary | Abana Dofe | M | Onelafa CHS |
7884 | Onelafa Primary | Adino Konairara | M | Onelafa CHS |
7885 | Onelafa Primary | Allen Meke | M | Onelafa CHS |
7886 | Onelafa Primary | Betsie Lone | F | Onelafa CHS |
7887 | Onelafa Primary | Chris Harry | M | Onelafa CHS |
7888 | Onelafa Primary | Chris Malefo | M | Onelafa CHS |
7889 | Onelafa Primary | Christina Ordo | F | Onelafa CHS |
7890 | Onelafa Primary | Christina Timothy | F | Onelafa CHS |
7891 | Onelafa Primary | David Oge | M | Onelafa CHS |
7892 | Onelafa Primary | Dennis Konaga | M | Onelafa CHS |
7893 | Onelafa Primary | George Idomaoma | F | Onelafa CHS |
7894 | Onelafa Primary | George Maelasi | M | Onelafa CHS |
7895 | Onelafa Primary | Hobert Sukulu | M | Onelafa CHS |
7896 | Onelafa Primary | Janeth Takari | M | Onelafa CHS |
7897 | Onelafa Primary | Jeminah Ben | F | Onelafa CHS |
7898 | Onelafa Primary | Jennie Dau | F | Onelafa CHS |
7899 | Onelafa Primary | Jennie Fafuni | M | Onelafa CHS |
7900 | Onelafa Primary | Jerricah Auni | M | Onelafa CHS |
7901 | Onelafa Primary | Joyce Tete | F | Onelafa CHS |
7902 | Onelafa Primary | Junior Ania | F | Onelafa CHS |
7903 | Onelafa Primary | Junior Raaga | M | Onelafa CHS |
7904 | Onelafa Primary | Lillian Clay | F | Onelafa CHS |
7905 | Onelafa Primary | Magareth Oto | F | Onelafa CHS |
7906 | Onelafa Primary | Margareth Dara | F | Onelafa CHS |
7907 | Onelafa Primary | Marvin Mafane | F | Onelafa CHS |
7908 | Onelafa Primary | Maygan Akwai | F | Onelafa CHS |
7909 | Onelafa Primary | Morish Sikwa | M | Onelafa CHS |
7910 | Onelafa Primary | Pattson Taebo | M | Onelafa CHS |
7911 | Onelafa Primary | Philistus Osia | F | Onelafa CHS |
7912 | Onelafa Primary | Raymond Kwali | M | Onelafa CHS |
7913 | Onelafa Primary | Rex Talisia | M | Onelafa CHS |
7914 | Onelafa Primary | Richard Joe | M | Onelafa CHS |
7915 | Onelafa Primary | Robert Meke | M | Onelafa CHS |
7916 | Onelafa Primary | Roselyn Lekali | F | Onelafa CHS |
7917 | Onelafa Primary | Sharon Takaramo | M | Onelafa CHS |
7918 | Onelafa Primary | Sobie Faitea | M | Onelafa CHS |
7919 | Onelafa Primary | Steady Timani | M | Onelafa CHS |
7920 | Onelafa Primary | Vaetalyn Lionga | F | Onelafa CHS |
7921 | Onelafa Primary | Willy Anisi | F | Onelafa CHS |
7922 | Onelafa Primary | Wilson Elu | M | Onelafa CHS |
7923 | Ote Primary | Awa Lofton Henry | M | Rokera PSS |
7924 | Ote Primary | Awa Luke | M | Ote CHS |
7925 | Ote Primary | Dora Scrivence | M | Ote CHS |
7926 | Ote Primary | Hahe Rebecca | F | Rokera PSS |
7927 | Ote Primary | Halu Gravis | M | Ote CHS |
7928 | Ote Primary | Hasipulu Clavis | M | Ote CHS |
7929 | Ote Primary | Honihui Gibson | M | Ote CHS |
7930 | Ote Primary | Horakeni Alice Blessford | F | Ote CHS |
7931 | Ote Primary | Ilesi Mayson | M | Ote CHS |
7932 | Ote Primary | Koke George | M | Ote CHS |
7933 | Ote Primary | Pwaiouou Mcdonald Clen | M | Ote CHS |
7934 | Ote Primary | Ramoni Johnson | M | Ote CHS |
7935 | Ote Primary | Romwane Timothy | M | Ote CHS |
7936 | Ote Primary | Saumaea Kate Sister | F | Ote CHS |
7937 | Oxley Baura Primary | Daven Cris | M | Maoro CHS |
7938 | Oxley Baura Primary | Filiga Steven | M | Maoro CHS |
7939 | Oxley Baura Primary | Ifisafo George | M | Su’u NSS |
7940 | Oxley Baura Primary | Kwai Sonia | F | Maoro CHS |
7941 | Oxley Baura Primary | Leonard Serolyn | F | Maoro CHS |
7942 | Oxley Baura Primary | Maesuli Kelon | F | Maoro CHS |
7943 | Oxley Baura Primary | Sinu Dalsy | F | Maoro CHS |
7944 | Oxley Baura Primary | Siu Lucy | F | Maoro CHS |
7945 | Oxley Baura Primary | Waena Fane | F | Maoro CHS |
7946 | Paibeta Primary | Atkin Joseph | M | Paibeta CHS |
7947 | Paibeta Primary | Dingi Richard | M | Paibeta CHS |
7948 | Paibeta Primary | Gaseloku Christalyn | F | Paibeta CHS |
7949 | Paibeta Primary | Gdemele Devis | M | Paibeta CHS |
7950 | Paibeta Primary | Jayson Raphael | M | Paibeta CHS |
7951 | Paibeta Primary | Jenice Dorish | F | Siota PSS |
7952 | Paibeta Primary | Joerich Riva | M | Siota PSS |
7953 | Paibeta Primary | Jonish Lonsy | F | Paibeta CHS |
7954 | Paibeta Primary | Kalekara Mathais | M | Paibeta CHS |
7955 | Paibeta Primary | Kanasi Casper | M | Paibeta CHS |
7956 | Paibeta Primary | Kema Elizabeth | F | Paibeta CHS |
7957 | Paibeta Primary | Kunara Lyn | F | Siota PSS |
7958 | Paibeta Primary | Legani Elijah | M | Paibeta CHS |
7959 | Paibeta Primary | Lipa Rosma | F | Paibeta CHS |
7960 | Paibeta Primary | Lucia Mary | F | Paibeta CHS |
7961 | Paibeta Primary | Madalyn Mary | F | Siota PSS |
7962 | Paibeta Primary | Malavu Raphael | M | Paibeta CHS |
7963 | Paibeta Primary | Mosten Jenny | F | Paibeta CHS |
7964 | Paibeta Primary | Nini Mary | F | Paibeta CHS |
7965 | Paibeta Primary | Siaho Sofialyn | F | Paibeta CHS |
7966 | Paibeta Primary | Sinei Elizabeth | F | Paibeta CHS |
7967 | Paibeta Primary | Toga Efrem | M | Paibeta CHS |
7968 | Paibeta Primary | Vaje Mary | F | Paibeta CHS |
7969 | Paibeta Primary | Vatu Consy | F | Paibeta CHS |
7970 | Paibeta Primary | Vinata Polyn | F | Paibeta CHS |
7971 | Paibeta Primary | Waini Everlyn | F | Paibeta CHS |
7972 | Palm Drive Primary | Andrew Simon | M | Burnscreek CHS |
7973 | Palm Drive Primary | Anita Joshua | F | Burnscreek CHS |
7974 | Palm Drive Primary | Bronelle Kenei | F | Burnscreek CHS |
7975 | Palm Drive Primary | Charlyn Beasi | F | Burnscreek CHS |
7976 | Palm Drive Primary | Czarina Basitau | F | Burnscreek CHS |
7977 | Palm Drive Primary | Francina Manele | F | Kukum SDA Valley CHS |
7978 | Palm Drive Primary | Frayden Toata | M | Burnscreek CHS |
7979 | Palm Drive Primary | Izzet Bambu | M | Kukum SDA Valley CHS |
7980 | Palm Drive Primary | Jamie Alekevu | M | Kukudu NSS |
7981 | Palm Drive Primary | Laedala Kevu | F | Betikama NSS |
7982 | Palm Drive Primary | Leppen Eke | M | Burnscreek CHS |
7983 | Palm Drive Primary | Margret Bekala | F | Kukum SDA Valley CHS |
7984 | Palm Drive Primary | Mundley Galo | M | Burnscreek CHS |
7985 | Palm Drive Primary | Nelissa Kingsley | F | Burnscreek CHS |
7986 | Palm Drive Primary | Nelson Kuluwai | M | Burnscreek CHS |
7987 | Palm Drive Primary | Rebecca Ferris | F | Burnscreek CHS |
7988 | Palm Drive Primary | Roadney Aquillah | M | Tenakoga Adventist CHS |
7989 | Palm Drive Primary | Ronnie Filo | M | Tenakoga Adventist CHS |
7990 | Palm Drive Primary | Rosensly Respio | M | Burnscreek CHS |
7991 | Palm Drive Primary | Sarah Denty | F | Burnscreek CHS |
7992 | Palm Drive Primary | Sharnyveth Faisi | F | Burnscreek CHS |
7993 | Palm Drive Primary | Tanisa Mavi | F | Betikama NSS |
7994 | Palm Drive Primary | Ulric Soaki | M | Burnscreek CHS |
7995 | Palm Drive Primary | Wade Gorazu | M | Burnscreek CHS |
7996 | Palm Drive Primary | Xzyan Mervin | M | Betikama NSS |
7997 | Pamua Primary | Agima Junita | F | Sa'a CHS (C Fox) |
7998 | Pamua Primary | Atata Kong | F | Pamua NSS |
7999 | Pamua Primary | Belwa Rhoda | F | Pamua NSS |
8000 | Pamua Primary | Haga Wesley | M | Pamua NSS |
8001 | Pamua Primary | Iopu Rosemary | F | Pamua NSS |
8002 | Pamua Primary | Mukunamae Aaron | M | Pamua NSS |
8003 | Pamua Primary | Murusia Jemmy | M | Pamua NSS |
8004 | Pamua Primary | Musu Molnix | M | Pamua NSS |
8005 | Pamua Primary | Sikali Alsdan | M | Pamua NSS |
8006 | Pamua Primary | Tolaiseu Lenidons | M | Pamua NSS |
8007 | Pamua Primary | Usumae Lonsdale | M | Pamua NSS |
8008 | Pamua Primary | Walter Garia’a | M | Selwyn College |
8009 | Pamua Primary | Watai Isaac | M | Pamua NSS |
8010 | Panarui Primary | Daphine Rosalyn | F | Panarui CHS |
8011 | Panarui Primary | Leveke Danstan | M | Panarui CHS |
8012 | Panarui Primary | Leveke Jaymale | M | Panarui CHS |
8013 | Panarui Primary | Malasado Tema | F | Panarui CHS |
8014 | Panarui Primary | Manavakavele Jayben | M | Panarui CHS |
8015 | Panarui Primary | Pitakaji Arnold | M | Panarui CHS |
8016 | Panarui Primary | Qalo Rexford | M | Panarui CHS |
8017 | Panarui Primary | Salumata Kuriah | F | Panarui CHS |
8018 | Panarui Primary | Sema Fredrick | M | Panarui CHS |
8019 | Panarui Primary | Sena Nelma | F | Panarui CHS |
8020 | Panarui Primary | Vakere Bolton | M | Panarui CHS |
8021 | Panarui Primary | Valaka Greenville Ian | M | Panarui CHS |
8022 | Panarui Primary | Zalepuda Abraham | M | Panarui CHS |
8023 | Panatina Primary | Bernard Kauli | M | Panatina CHS |
8024 | Panatina Primary | Solo Fiona | F | Panatina CHS |
8025 | Panatina Primary | Alakali Lency | M | Panatina CHS |
8026 | Panatina Primary | Alufurai Roselyn | F | Panatina CHS |
8027 | Panatina Primary | Anna Linda | F | Panatina CHS |
8028 | Panatina Primary | Arlin Bobby | F | Panatina CHS |
8029 | Panatina Primary | Aumooi Hellen | F | Panatina CHS |
8030 | Panatina Primary | Auna Junit | F | Panatina CHS |
8031 | Panatina Primary | Baemana Steward | F | Panatina CHS |
8032 | Panatina Primary | Bathaofo Silas | M | Panatina CHS |
8033 | Panatina Primary | Bou Milton | M | Panatina CHS |
8034 | Panatina Primary | Brenda Elizabeth | F | Panatina CHS |
8035 | Panatina Primary | Dausi Daniel | M | Panatina CHS |
8036 | Panatina Primary | Donga Rowena | F | Panatina CHS |
8037 | Panatina Primary | Donga Tanika | M | Panatina CHS |
8038 | Panatina Primary | Fa'adau Paul | M | Panatina CHS |
8039 | Panatina Primary | Galokisa Collin | M | Panatina CHS |
8040 | Panatina Primary | Hiisu Ucia | F | Panatina CHS |
8041 | Panatina Primary | Ifu Rayton | M | Panatina CHS |
8042 | Panatina Primary | Irofi Lute | M | Panatina CHS |
8043 | Panatina Primary | Jacklyn Obiga | F | Panatina CHS |
8044 | Panatina Primary | Jimmy Cindy | M | Panatina CHS |
8045 | Panatina Primary | Julie Palei | F | Panatina CHS |
8046 | Panatina Primary | Junior John | M | Panatina CHS |
8047 | Panatina Primary | Junior Moses | M | Panatina CHS |
8048 | Panatina Primary | Kanaai Javy | F | Panatina CHS |
8049 | Panatina Primary | Kapina Ronald | M | Panatina CHS |
8050 | Panatina Primary | Kauli Phillip | M | Panatina CHS |
8051 | Panatina Primary | Kisi Benjamin | M | Panatina CHS |
8052 | Panatina Primary | Kwao Alick | M | Panatina CHS |
8053 | Panatina Primary | Lilly Pauia | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8054 | Panatina Primary | Liua Jamie | M | Panatina CHS |
8055 | Panatina Primary | Liua Janet | F | Panatina CHS |
8056 | Panatina Primary | Mae Francina | F | Panatina CHS |
8057 | Panatina Primary | Maesua Eunice | F | Panatina CHS |
8058 | Panatina Primary | Maeta'a Mercy | F | Panatina CHS |
8059 | Panatina Primary | Mesach Jared | M | Panatina CHS |
8060 | Panatina Primary | Misihania Brilliance | F | Panatina CHS |
8061 | Panatina Primary | Molea Doris | F | Panatina CHS |
8062 | Panatina Primary | Moli Steward | M | Panatina CHS |
8063 | Panatina Primary | Muriel Futai | F | Panatina CHS |
8064 | Panatina Primary | Ningalo Wilnet | M | Panatina CHS |
8065 | Panatina Primary | Ottoia Elvina | F | Panatina CHS |
8066 | Panatina Primary | Ottoia Row | F | Panatina CHS |
8067 | Panatina Primary | Pata Steven | M | Panatina CHS |
8068 | Panatina Primary | Patricia Lovelyn | F | Panatina CHS |
8069 | Panatina Primary | Peggy Gladis | F | Panatina CHS |
8070 | Panatina Primary | Ramo Stacey | F | Panatina CHS |
8071 | Panatina Primary | Roko Jayma | F | Panatina CHS |
8072 | Panatina Primary | Safue Jillian | F | Panatina CHS |
8073 | Panatina Primary | Safue Kellyson | M | Panatina CHS |
8074 | Panatina Primary | Sam Junita | F | Panatina CHS |
8075 | Panatina Primary | Sau Alexster | M | Panatina CHS |
8076 | Panatina Primary | Saumanu Alphonse | M | Panatina CHS |
8077 | Panatina Primary | Sinso Cindy | F | Panatina CHS |
8078 | Panatina Primary | Suimae James | M | Panatina CHS |
8079 | Panatina Primary | Taufa Jimmy | M | Panatina CHS |
8080 | Panatina Primary | Taufa Tony | M | Panatina CHS |
8081 | Panatina Primary | Teraka Joel | M | Panatina CHS |
8082 | Panatina Primary | Tigita Donald | M | Panatina CHS |
8083 | Panatina Primary | Trent Rodo | M | Panatina CHS |
8084 | Panatina Primary | Tuita Mary | F | Panatina CHS |
8085 | Panatina Primary | Veronica Burumae | F | Panatina CHS |
8086 | Panatina Primary | Wahere Linson | M | Panatina CHS |
8087 | Panatina Primary | Wale Veronica | F | Panatina CHS |
8088 | Panatina Primary | Watetoro Serah | F | Panatina CHS |
8089 | Panatina Primary | Wingie Sterian | F | Panatina CHS |
8090 | Panatina Primary | Wipitu Mitchell | F | Panatina CHS |
8091 | Pange Primary | Casper Alesaivi | M | Sidoko CHS |
8092 | Pange Primary | Charles Fox | M | Sidoko CHS |
8093 | Pange Primary | Isaiah Besa | M | Sidoko CHS |
8094 | Pange Primary | Ivupitu Wilson | M | Pienuna CHS |
8095 | Pange Primary | John Hori | M | Sidoko CHS |
8096 | Pange Primary | Maedola Mokson | M | Sidoko CHS |
8097 | Pange Primary | Nuna Qagu Naolyn | F | Sidoko CHS |
8098 | Pange Primary | Nyago Mary | F | Sidoko CHS |
8099 | Pange Primary | Pana Sakiri | M | Sidoko CHS |
8100 | Pange Primary | Para Francis | M | Sidoko CHS |
8101 | Pange Primary | Peter Beck | M | Sidoko CHS |
8102 | Pange Primary | Richard Hobart | M | Pienuna CHS |
8103 | Pange Primary | Rose Anne | F | Pienuna CHS |
8104 | Pange Primary | Tadashi Edwin | M | Pienuna CHS |
8105 | Pange Primary | Tela William | M | Pienuna CHS |
8106 | Pangobiru Primary | Alubatu Igatus | M | Pangobiru CHS |
8107 | Pangobiru Primary | Bariquana Florimah | F | Pangobiru CHS |
8108 | Pangobiru Primary | Bavana Jegar | M | Pangobiru CHS |
8109 | Pangobiru Primary | Dokevolomo Laus | M | Pangobiru CHS |
8110 | Pangobiru Primary | Dunavolomo Jenarus | M | Pangobiru CHS |
8111 | Pangobiru Primary | Iso Sharleen | F | Pangobiru CHS |
8112 | Pangobiru Primary | Isuava Jacqueleen | F | Pangobiru CHS |
8113 | Pangobiru Primary | Keso Nathan | M | Pangobiru CHS |
8114 | Pangobiru Primary | Manaqole Lavinia | F | Pangobiru CHS |
8115 | Pangobiru Primary | Nerio Ience | M | Pangobiru CHS |
8116 | Pangobiru Primary | Qalo Junior | M | Pangobiru CHS |
8117 | Pangobiru Primary | Qolevolomo Agather | F | Pangobiru CHS |
8118 | Pangobiru Primary | Quala Osmarlyne | F | Pangobiru CHS |
8119 | Pangobiru Primary | Samata Adroith | M | Pangobiru CHS |
8120 | Pangobiru Primary | Sivalaqole Lydivinah | F | Pangobiru CHS |
8121 | Pangobiru Primary | Tavisiqole Annamarrie | F | Pangobiru CHS |
8122 | Pangobiru Primary | Tavisiqole Celestina | F | Pangobiru CHS |
8123 | Pangobiru Primary | Tina Elfreda | F | Pangobiru CHS |
8124 | Pangobiru Primary | Vapisa Melinda | F | Pangobiru CHS |
8125 | Pangobiru Primary | Vatopu Crobson | M | Pangobiru CHS |
8126 | Pangobiru Primary | Vinzavavini Sisilia | F | Pangobiru CHS |
8127 | Pangoe Primary | Angella Kerilike | F | Pangoe CHS |
8128 | Pangoe Primary | Anje Dastra | M | Choiseul Bay PSS |
8129 | Pangoe Primary | Basilisa Qilabole | F | Pangoe CHS |
8130 | Pangoe Primary | Boaz Bekeri | M | Pangoe CHS |
8131 | Pangoe Primary | Chrislyn Pitapapa | F | Pangoe CHS |
8132 | Pangoe Primary | Cliford Simo | M | Choiseul Bay PSS |
8133 | Pangoe Primary | Cryleen Tina | F | Kukudu NSS |
8134 | Pangoe Primary | David Tanito | M | Pangoe CHS |
8135 | Pangoe Primary | Elrina Bepapa | F | Pangoe CHS |
8136 | Pangoe Primary | Freda Qikaleke | F | Pangoe CHS |
8137 | Pangoe Primary | Grace Lepa | F | Pangoe CHS |
8138 | Pangoe Primary | Grace Tulumae | F | Pangoe CHS |
8139 | Pangoe Primary | Hardive Sukiveke | M | Pangoe CHS |
8140 | Pangoe Primary | Ileen Qilamoto | F | Pangoe CHS |
8141 | Pangoe Primary | Janet Bari | F | Vonunu NSS |
8142 | Pangoe Primary | Jasming Qilavuru | F | Selwyn College |
8143 | Pangoe Primary | Jayleen Kereqole | F | Pangoe CHS |
8144 | Pangoe Primary | Joyce Kapiloso | F | King George VI NSS |
8145 | Pangoe Primary | Joyce Qilazoka | F | Waimapuru NSS |
8146 | Pangoe Primary | Judaisy Kereqole | F | Pangoe CHS |
8147 | Pangoe Primary | Junior Taqoto | M | Pangoe CHS |
8148 | Pangoe Primary | Justin Nalavole | M | Pangoe CHS |
8149 | Pangoe Primary | Kiplin Dereveke | M | Pangoe CHS |
8150 | Pangoe Primary | Lina Faleo | F | Pangoe CHS |
8151 | Pangoe Primary | Livingstone Pitakere | M | Pangoe CHS |
8152 | Pangoe Primary | Marlon Togara | M | Pangoe CHS |
8153 | Pangoe Primary | Mary Qilakorisi | F | Pangoe CHS |
8154 | Pangoe Primary | Mebol Qalo | F | Pangoe CHS |
8155 | Pangoe Primary | Menalyn Kemamama | F | Goldie College |
8156 | Pangoe Primary | Meticalf Dupu | M | Pangoe CHS |
8157 | Pangoe Primary | Meury Qilabari | F | Choiseul Bay PSS |
8158 | Pangoe Primary | Nairy Dalivavini | F | Choiseul Bay PSS |
8159 | Pangoe Primary | Noah Qoza | M | Pangoe CHS |
8160 | Pangoe Primary | Richy Kuanae | M | Pangoe CHS |
8161 | Pangoe Primary | Ruth Betina | F | Pangoe CHS |
8162 | Pangoe Primary | Shanly Koveke | M | Pangoe CHS |
8163 | Pangoe Primary | Simon Pitamama | M | Pangoe CHS |
8164 | Pangoe Primary | Wilfred Fengalo | F | Pangoe CHS |
8165 | Pangoe Primary | Zacariah Suala | M | Pangoe CHS |
8166 | Papara Primary | Catherine Meliza | F | Papara CHS |
8167 | Papara Primary | Hezilyn Podo | F | Papara CHS |
8168 | Papara Primary | Junior Mana | M | Papara CHS |
8169 | Papara Primary | Lylalyn Pitatina | F | Papara CHS |
8170 | Papara Primary | Nelly Zaoro | F | Papara CHS |
8171 | Papara Primary | Peter Pitakesa | M | Papara CHS |
8172 | Papara Primary | Rozina Sona | F | Papara CHS |
8173 | Papara Primary | Samson Keketia | M | Papara CHS |
8174 | Papara Primary | Sarina Qolelalu | F | Papara CHS |
8175 | Papara Primary | Timothy Zesapa | M | Papara CHS |
8176 | Papara Primary | Vincent Taniveke | M | Papara CHS |
8177 | Paposi Primary | Sandas Benedict | M | Pawa PSS |
8178 | Paposi Primary | Angella Tania | F | Siota PSS |
8179 | Paposi Primary | Bibi Melany | F | Kalaka CHS |
8180 | Paposi Primary | Jacob Tovatova | M | Waimapuru NSS |
8181 | Paposi Primary | Ken Savo | M | Sir Duddley Tuti College |
8182 | Paposi Primary | Phiha Jessy | F | Kalaka CHS |
8183 | Paposi Primary | Sade Rosemary | F | Pamua NSS |
8184 | Paposi Primary | Vaedi Chrisma | F | Kalaka CHS |
8185 | Paposi Primary | William Koste | M | Ruavatu PSS |
8186 | Paradise Primary | Aeni Destina | F | Tehila CHS |
8187 | Paradise Primary | Alepio Delania | F | Tehila CHS |
8188 | Paradise Primary | Amo Cathylyn | F | Tehila CHS |
8189 | Paradise Primary | Anna Julian | F | Tehila CHS |
8190 | Paradise Primary | Anthony Tuti | M | Vonunu NSS |
8191 | Paradise Primary | Bule Tabe Madrick | M | Tehila CHS |
8192 | Paradise Primary | Bule Victor Fuzita | M | Tehila CHS |
8193 | Paradise Primary | Dia Manu Mana | M | Tehila CHS |
8194 | Paradise Primary | Dia Winsley Rata | M | Tehila CHS |
8195 | Paradise Primary | Eddie Pada | M | Vonunu NSS |
8196 | Paradise Primary | Eden Charley Sale | M | Tehila CHS |
8197 | Paradise Primary | Hive Flory | F | Tehila CHS |
8198 | Paradise Primary | Kama Parobo | M | Tehila CHS |
8199 | Paradise Primary | Kelina Amos | M | Tehila CHS |
8200 | Paradise Primary | Keto Povatoa | M | Tehila CHS |
8201 | Paradise Primary | Keto Midilyn | F | Tehila CHS |
8202 | Paradise Primary | Lianga Trenty Qiri | M | Tehila CHS |
8203 | Paradise Primary | Lokapio Stenly | M | Tehila CHS |
8204 | Paradise Primary | Macmahon Paulscobie | M | Tehila CHS |
8205 | Paradise Primary | Naola Francina | F | Tehila CHS |
8206 | Paradise Primary | Natu Alford | M | Tehila CHS |
8207 | Paradise Primary | Natu Denald | M | Tehila CHS |
8208 | Paradise Primary | Nauna Vaesalyn | F | Tehila CHS |
8209 | Paradise Primary | Neimalyn Tupiti | F | Goldie College |
8210 | Paradise Primary | Panda Eddie | M | Tehila CHS |
8211 | Paradise Primary | Panda Madron | M | Tehila CHS |
8212 | Paradise Primary | Pato Ramalei | M | Tehila CHS |
8213 | Paradise Primary | Secedonga Winter | F | Tehila CHS |
8214 | Paradise Primary | Tupiti Neimalyn | F | Tehila CHS |
8215 | Paradise Primary | Tuti Madrock | M | Tehila CHS |
8216 | Paradise Primary | Tuti Anthony | M | Tehila CHS |
8217 | Paradise Primary | Vaikera George | M | Tehila CHS |
8218 | Paradise Primary | Viga Kapasaeri | M | Tehila CHS |
8219 | Paradise Primary | Zio Drandon Dia | M | Tehila CHS |
8220 | Paradise Primary | Zote Hesly | M | Dekurana CHS |
8221 | Parasau Primary | Devis Markson | M | Beulah PSS |
8222 | Parasau Primary | Japhet Voren | M | Leona CHS |
8223 | Parasau Primary | Jenly Levan | F | Leona CHS |
8224 | Parasau Primary | Rachel Wilson | F | Leona CHS |
8225 | Parasau Primary | Solomon Noah | M | Leona CHS |
8226 | Parasau Primary | Steward Chrispo | M | Beulah PSS |
8227 | Parasau Primary | Teslyn Seuva | F | Leona CHS |
8228 | Parasau Primary | Trisah Sioko | F | Leona CHS |
8229 | Parego Primary | Andrews Lyan | F | Marunga CHS |
8230 | Parego Primary | Aporosia Slyvia | F | Marunga CHS |
8231 | Parego Primary | Becky Ancy | F | Marunga CHS |
8232 | Parego Primary | Bwagaro Stensol | M | Pawa PSS |
8233 | Parego Primary | Girarana Selocy | F | Marunga CHS |
8234 | Parego Primary | Hane Alvin | M | Marunga CHS |
8235 | Parego Primary | Hane Patrick | M | Marunga CHS |
8236 | Parego Primary | Hatana Lenstar | F | Marunga CHS |
8237 | Parego Primary | Kagapu Julieth | F | Marunga CHS |
8238 | Parego Primary | Kaharo Alina | F | Marunga CHS |
8239 | Parego Primary | Otali Zillah | F | Marunga CHS |
8240 | Parego Primary | Ringina Crysol | M | Marunga CHS |
8241 | Parego Primary | Selita Juneth | F | Marunga CHS |
8242 | Parego Primary | Singiaharo Denrose | M | Marunga CHS |
8243 | Parego Primary | Supaina Jayson | M | Marunga CHS |
8244 | Parego Primary | Taro Aswin | M | Marunga CHS |
8245 | Parego Primary | Tauhana Alian | F | Marunga CHS |
8246 | Parego Primary | Tora Deinah | F | Marunga CHS |
8247 | Parego Primary | Waharo Jahvinson | M | Marunga CHS |
8248 | Patubolibolivi Primary | Besen Zakele | M | Buri CHS |
8249 | Patubolibolivi Primary | Brian Tuita | M | Patupaele CHS |
8250 | Patubolibolivi Primary | Elton Jobin | M | Patupaele CHS |
8251 | Patubolibolivi Primary | Jayjay Jeffery | M | Kukudu NSS |
8252 | Patubolibolivi Primary | Justin George | M | Buri CHS |
8253 | Patubolibolivi Primary | Maekali Mani | M | Buri CHS |
8254 | Patubolibolivi Primary | Mark Viduka | M | Buri CHS |
8255 | Patubolibolivi Primary | Niumaly Bata | F | Buri CHS |
8256 | Patubolibolivi Primary | Rayleen Hokens | F | Kukudu NSS |
8257 | Patubolibolivi Primary | Retina Hite | F | Patupaele CHS |
8258 | Patubolibolivi Primary | Rictor Norman | M | Buri CHS |
8259 | Patubolibolivi Primary | Shane Zakele | M | Buri CHS |
8260 | Patubolibolivi Primary | Welrima Banisi | F | Buri CHS |
8261 | Patukae Primary | Cinda Cook | F | Patukae CHS |
8262 | Patukae Primary | Descos Mulven | M | Patukae CHS |
8263 | Patukae Primary | Elijah Ngini | M | Patukae CHS |
8264 | Patukae Primary | Emmy Qua Aleve | F | Patukae CHS |
8265 | Patukae Primary | Harrison Rau | M | Patukae CHS |
8266 | Patukae Primary | Henrieta Whitney | F | Patukae CHS |
8267 | Patukae Primary | Indy Kafo | F | Patukae CHS |
8268 | Patukae Primary | Jael Tanu | F | Patukae CHS |
8269 | Patukae Primary | Jarel Cook | M | Patukae CHS |
8270 | Patukae Primary | Kerick Aleve | M | Patukae CHS |
8271 | Patukae Primary | Lyncia Riato | F | Patukae CHS |
8272 | Patukae Primary | Maria Riqeo | F | Patukae CHS |
8273 | Patukae Primary | Mary Delores | F | Patukae CHS |
8274 | Patukae Primary | Mavrick Pitu | M | Patukae CHS |
8275 | Patukae Primary | Memice Ngini | F | Patukae CHS |
8276 | Patukae Primary | Roshilma Tami | F | Goldie College |
8277 | Patukae Primary | Trina Sive | F | Goldie College |
8278 | Patukae Primary | Unice Hilajama | F | Goldie College |
8279 | Patukae Primary | Zarai Jenny | F | Patukae CHS |
8280 | Patutiva Primary | Alex Vincent | M | Patutiva CHS |
8281 | Patutiva Primary | Annie Satty | F | Patutiva CHS |
8282 | Patutiva Primary | Charles Ngeno | M | Goldie College |
8283 | Patutiva Primary | Elizabeth Bubuko | F | Patutiva CHS |
8284 | Patutiva Primary | Elrich Joel Jama | M | Patutiva CHS |
8285 | Patutiva Primary | Gravis Riato | M | Patutiva CHS |
8286 | Patutiva Primary | John Bulalaedi | M | Patutiva CHS |
8287 | Patutiva Primary | Kalsi Amanaki | M | Patutiva CHS |
8288 | Patutiva Primary | Renisa Ahopitu Qua | F | Patutiva CHS |
8289 | Patutiva Primary | Rome Opepiko | M | Patutiva CHS |
8290 | Patutiva Primary | Satina Majeland | F | Patutiva CHS |
8291 | Patutiva Primary | Solomon Jito Brian | M | Goldie College |
8292 | Patutiva Primary | Tamtally Kope | F | Patutiva CHS |
8293 | Patutiva Primary | Tavakio Hickson | M | Patutiva CHS |
8294 | Patutiva Primary | Valania Rinela Riato | F | Patutiva CHS |
8295 | Patutiva Primary | Venalyn Wendy | F | Patutiva CHS |
8296 | Patutiva Primary | Yasmina Salome | F | Patutiva CHS |
8297 | Pawa Primary | Ha’agaru Royance | M | Pamua NSS |
8298 | Peava Primary | Adam Willie | M | Kukudu NSS |
8299 | Peava Primary | Hivae Susa | M | Bekabeka CHS |
8300 | Peava Primary | John Tova | M | Bekabeka CHS |
8301 | Peava Primary | Papae Iram | M | Betikama NSS |
8302 | Peava Primary | Vagolo Junior | M | SR Academy |
8303 | Peava Primary | Wyne Scott | M | SR Academy |
8304 | Penjuku Primary | Alfred Bare | M | SR Academy |
8305 | Penjuku Primary | Alick Smith | M | Bekabeka CHS |
8306 | Penjuku Primary | Alister Abba | M | SR Academy |
8307 | Penjuku Primary | Armstrong Smith | M | Bekabeka CHS |
8308 | Penjuku Primary | Calwin Philip | M | Bekabeka CHS |
8309 | Penjuku Primary | Charlton Namusu | M | Bekabeka CHS |
8310 | Penjuku Primary | Depiney Choda | F | Bekabeka CHS |
8311 | Penjuku Primary | Elizabeth Timi | F | Kukudu NSS |
8312 | Penjuku Primary | Harina Aldrine | F | Betikama NSS |
8313 | Penjuku Primary | Jaydy Philip | M | SR Academy |
8314 | Penjuku Primary | Junior Joseph | M | SR Academy |
8315 | Penjuku Primary | Lazen Katapanda | M | Bekabeka CHS |
8316 | Penjuku Primary | Molinah Kwalea | F | Bekabeka CHS |
8317 | Penjuku Primary | Romasa Rusa | M | SR Academy |
8318 | Penjuku Primary | Ronica Columbus | F | Bekabeka CHS |
8319 | Penjuku Primary | Ronila Jerry | M | SR Academy |
8320 | Penjuku Primary | Rudolf Tolo | M | SR Academy |
8321 | Penjuku Primary | Ziulyn Joses | F | Bekabeka CHS |
8322 | Perch Primary | Aldrine Awaoli | M | Perch CHS |
8323 | Perch Primary | Billy Gedi | M | Perch CHS |
8324 | Perch Primary | Dayan Wane | M | Perch CHS |
8325 | Perch Primary | Ehud Jinumbo | M | Perch CHS |
8326 | Perch Primary | Gabriela Wendy Talogwari | F | Perch CHS |
8327 | Perch Primary | Greyson Yee | M | Perch CHS |
8328 | Perch Primary | Hannah Kauhiona | F | Perch CHS |
8329 | Perch Primary | Holie Olivera | M | Perch CHS |
8330 | Perch Primary | Ida Suka'a | F | Perch CHS |
8331 | Perch Primary | Jahtikar Anisua | F | Perch CHS |
8332 | Perch Primary | Jalyn Kwai | F | Perch CHS |
8333 | Perch Primary | John Manata | M | Perch CHS |
8334 | Perch Primary | Junior Hendrick | M | Selwyn College |
8335 | Perch Primary | Lakoa Reijeli | F | Perch CHS |
8336 | Perch Primary | Lores Raywin Kave Guas | M | Perch CHS |
8337 | Perch Primary | Mcgreenwood Poraiwai | M | Betikama NSS |
8338 | Perch Primary | Momi Murdoch | F | Perch CHS |
8339 | Perch Primary | Nathaniel Moses | M | Perch CHS |
8340 | Perch Primary | Pamela Toto | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8341 | Perch Primary | Philistus Osivaka | F | Perch CHS |
8342 | Perch Primary | Pugeva Olive | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8343 | Perch Primary | Rilima Saketala | F | Perch CHS |
8344 | Perch Primary | Rote Langly Teube | F | Perch CHS |
8345 | Perch Primary | Ryana Natalie Rova | F | Perch CHS |
8346 | Perch Primary | Sidney Tani Takubala | M | King George VI NSS |
8347 | Perch Primary | Victor Kwan | M | Perch CHS |
8348 | Perch Primary | Victoria Maebata | F | Perch CHS |
8349 | Perch Primary | William Jaydenlee Alexander | M | Perch CHS |
8350 | Perch Primary | William Maelaua | M | Perch CHS |
8351 | Perch Primary | William Tapala | M | Perch CHS |
8352 | Petra Primary | Eric Veto Tome | M | Barasipo CHS |
8353 | Petra Primary | Gloria Salome Wale | F | Barasipo CHS |
8354 | Petra Primary | Kalex Nelson Tome | M | Barasipo CHS |
8355 | Petra Primary | Monica Panorige Noni | F | Barasipo CHS |
8356 | Petra Primary | Silas Siope Pitu | M | Barasipo CHS |
8357 | Pienuna Primary | Alice Vira Neverlyn | F | Pienuna CHS |
8358 | Pienuna Primary | Avani Bradley | M | Pienuna CHS |
8359 | Pienuna Primary | Brada Belinda | F | Pienuna CHS |
8360 | Pienuna Primary | Dantern Harwick | M | Pienuna CHS |
8361 | Pienuna Primary | Florence Tiqumali | F | Vonunu NSS |
8362 | Pienuna Primary | Inateko Diana | F | Pienuna CHS |
8363 | Pienuna Primary | Jiulimali Pattson | F | Pienuna CHS |
8364 | Pienuna Primary | Lension Willie | M | Pienuna CHS |
8365 | Pienuna Primary | Leslie Jion Gina | M | Vonunu NSS |
8366 | Pienuna Primary | Lube Caroline | F | Pienuna CHS |
8367 | Pienuna Primary | Melvin Poniqula | F | Pienuna CHS |
8368 | Pienuna Primary | Milon Ladi | M | Pienuna CHS |
8369 | Pienuna Primary | Mockson Ronili | M | Pienuna CHS |
8370 | Pienuna Primary | Nevemalyn Pikojoka | F | Pienuna CHS |
8371 | Pienuna Primary | Peter Ukebule | M | Pienuna CHS |
8372 | Pienuna Primary | Piqe Tirotali | F | Pienuna CHS |
8373 | Pienuna Primary | Pollin Joyce | F | Pienuna CHS |
8374 | Pienuna Primary | Qila Tanga | F | Pienuna CHS |
8375 | Pienuna Primary | Qila Saba | F | Pienuna CHS |
8376 | Pienuna Primary | Rison Ra | M | Pienuna CHS |
8377 | Pienuna Primary | Tazolyn Nana Treslyn | F | Pienuna CHS |
8378 | Pienuna Primary | Trapio Saldom | M | Pienuna CHS |
8379 | Pienuna Primary | Unice Melody | F | Pienuna CHS |
8380 | Pienuna Primary | Ziunet Serah Vade | F | Pienuna CHS |
8381 | Pileni Primary | Kalae Erick | M | Tetoli CHS |
8382 | Pileni Primary | Lisa Nidi | F | King George VI NSS |
8383 | Pileni Primary | Lolita Marolyn | F | Tetoli CHS |
8384 | Pileni Primary | Magrete Mulava | F | Waimapuru NSS |
8385 | Pileni Primary | Menaina Cherry | M | Tetoli CHS |
8386 | Pileni Primary | Romles Plangahuli | M | Waimapuru NSS |
8387 | Pileni Primary | Sipala Janet | F | Tetoli CHS |
8388 | Pipisu Primary | Hohosi Charise Junior | M | Rokera PSS |
8389 | Pipisu Primary | Kauaraha Junior | M | St. Joseph Tenaru NSS |
8390 | Pipisu Primary | Manemoria Veronica | F | Rokera PSS |
8391 | Pipisu Primary | Urihana Jessica | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8392 | Pirakamae Primary | Angelyn Lawood | F | Kukudu NSS |
8393 | Pirakamae Primary | Azukuqole Nelrina | F | Pirakamae CHS |
8394 | Pirakamae Primary | Boselalu Phocus | M | Pirakamae CHS |
8395 | Pirakamae Primary | Daeseko Joan | F | Pirakamae CHS |
8396 | Pirakamae Primary | Janedeaza Qaqaveke | F | Vonunu NSS |
8397 | Pirakamae Primary | Kaleava Caldin | M | Pirakamae CHS |
8398 | Pirakamae Primary | Kojonana Waldie | M | Choiseul Bay PSS |
8399 | Pirakamae Primary | Lorah Dephna | F | Pirakamae CHS |
8400 | Pirakamae Primary | Maqatavunana Andrina | F | Pirakamae CHS |
8401 | Pirakamae Primary | Midoqaigu Rhonda | F | Pirakamae CHS |
8402 | Pirakamae Primary | Midovavene Patrine | F | Pirakamae CHS |
8403 | Pirakamae Primary | Naqonava Michael | M | Pirakamae CHS |
8404 | Pirakamae Primary | Pike Fendry | M | Pirakamae CHS |
8405 | Pirakamae Primary | Poqebatu Bresford | M | Pirakamae CHS |
8406 | Pirakamae Primary | Sabauqanava Clerah | F | Pirakamae CHS |
8407 | Pirakamae Primary | Sapalabatu Amanda | F | Pirakamae CHS |
8408 | Pirakamae Primary | Taqiava Emmanuel | M | Pirakamae CHS |
8409 | Pirakamae Primary | Tukebatu Edrian | M | Pirakamae CHS |
8410 | Pirakamae Primary | Vinebatu Hansol | M | Pirakamae CHS |
8411 | Pirumeri Primary | Dorothy Reko | F | St.John BoscoTuha CHS |
8412 | Pirumeri Primary | James Suaveta | M | St.John BoscoTuha CHS |
8413 | Pirumeri Primary | Jelisa Patricia | F | St.John BoscoTuha CHS |
8414 | Pirumeri Primary | Sinalyn Alison | F | St.John BoscoTuha CHS |
8415 | Pirupiru Primary | Au Trina | F | Pirupiru CHS |
8416 | Pirupiru Primary | Awao John | M | Pirupiru CHS |
8417 | Pirupiru Primary | Eleawao Jerome | M | Pirupiru CHS |
8418 | Pirupiru Primary | Flicia Maritatehi | F | Selwyn College |
8419 | Pirupiru Primary | Haimasi Gordon | M | Pirupiru CHS |
8420 | Pirupiru Primary | Hapoiesi Crimson | M | Pirupiru CHS |
8421 | Pirupiru Primary | Huta Judith | F | Pirupiru CHS |
8422 | Pirupiru Primary | Kagapu Mevalyn | F | Pirupiru CHS |
8423 | Pirupiru Primary | Kole Alphy | M | Pirupiru CHS |
8424 | Pirupiru Primary | Kovo Philmon | M | Pirupiru CHS |
8425 | Pirupiru Primary | Laba Robert | M | Pirupiru CHS |
8426 | Pirupiru Primary | Lopongi Jessma | F | Pirupiru CHS |
8427 | Pirupiru Primary | Maebule Faithris | F | Pirupiru CHS |
8428 | Pirupiru Primary | Maraitehi Flicia | F | Pawa PSS |
8429 | Pirupiru Primary | Marau Linda | F | Pirupiru CHS |
8430 | Pirupiru Primary | Maritolo Lynray | M | Pirupiru CHS |
8431 | Pirupiru Primary | Rahukeni Faith Mercy | F | Pirupiru CHS |
8432 | Pirupiru Primary | Rhoda Jubilee | F | Pirupiru CHS |
8433 | Pirupiru Primary | Rorutewa Lineth | F | Pirupiru CHS |
8434 | Pirupiru Primary | Sautehi Qullet | F | Pirupiru CHS |
8435 | Pirupiru Primary | Sukae Elvina | F | Pirupiru CHS |
8436 | Pirupiru Primary | Ta'aru Florisha | F | Pirupiru CHS |
8437 | Pirupiru Primary | Waluseu Selria | F | Pirupiru CHS |
8438 | Pitukoli Primary | Agnes Para | F | Pitukoli CHS |
8439 | Pitukoli Primary | Bresca Hoe | F | Pitukoli CHS |
8440 | Pitukoli Primary | Caren Tia Lologo | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8441 | Pitukoli Primary | David Misimanu Darakona | M | Pitukoli CHS |
8442 | Pitukoli Primary | Emerton Ngasia | M | Pitukoli CHS |
8443 | Pitukoli Primary | Faithly Poru | F | Pitukoli CHS |
8444 | Pitukoli Primary | Hillary Misimanu | F | Pitukoli CHS |
8445 | Pitukoli Primary | Jemistand Vogha Mane | M | Pitukoli CHS |
8446 | Pitukoli Primary | Joccabeth Paeni | F | Pitukoli CHS |
8447 | Pitukoli Primary | Joseph Hoe | M | Pitukoli CHS |
8448 | Pitukoli Primary | Juvie Osi | F | Pitukoli CHS |
8449 | Pitukoli Primary | Larrisah Solo | F | Numbu CHS |
8450 | Pitukoli Primary | Linet Tafili | F | Pitukoli CHS |
8451 | Pitukoli Primary | Obadiah Siria | M | Pitukoli CHS |
8452 | Pitukoli Primary | Osborne Pitua | M | Pitukoli CHS |
8453 | Pitukoli Primary | Winslet Rebecca Sule | F | Pitukoli CHS |
8454 | Poitete Primary | Bettry Patti | F | Poitete CHS |
8455 | Poitete Primary | Betty Elcy Stewbet | F | Poitete CHS |
8456 | Poitete Primary | Cedar Bleshma Sapa | F | Poitete CHS |
8457 | Poitete Primary | Dean Stanley | M | Poitete CHS |
8458 | Poitete Primary | Deborah Richard | F | Poitete CHS |
8459 | Poitete Primary | Elcy Mike | F | Poitete CHS |
8460 | Poitete Primary | Endross Jimmy Ermson | M | Beulah PSS |
8461 | Poitete Primary | Hilmar Jimmy | F | Poitete CHS |
8462 | Poitete Primary | Holish Pitu | F | Goldie College |
8463 | Poitete Primary | Ileen Rex | F | Poitete CHS |
8464 | Poitete Primary | Jasima Elson | F | Poitete CHS |
8465 | Poitete Primary | Junior Zapo | M | Goldie College |
8466 | Poitete Primary | Laureen David | F | Poitete CHS |
8467 | Poitete Primary | Lilian Pressly | F | Poitete CHS |
8468 | Poitete Primary | Nancy Edwin | F | Poitete CHS |
8469 | Poitete Primary | Nelly Eziekiel | F | Poitete CHS |
8470 | Poitete Primary | Rachael Stanley | F | Poitete CHS |
8471 | Poitete Primary | Relynta Rove Nagu | F | Poitete CHS |
8472 | Poitete Primary | Rex Livae | M | Poitete CHS |
8473 | Poitete Primary | Runeldah Vadoa | F | Poitete CHS |
8474 | Poitete Primary | Sade Rayleen | F | Beulah PSS |
8475 | Pokilo Primary | Bollen Manrose | M | Waimapuru NSS |
8476 | Pokilo Primary | Grejo Amose | M | Siota PSS |
8477 | Pokilo Primary | Gusa Gibson | M | Paibeta CHS |
8478 | Pokilo Primary | Noel Chrisma | M | Paibeta CHS |
8479 | Pokilo Primary | Togisapa Bollen | M | Paibeta CHS |
8480 | Pokilo Primary | Tuboli Nickson | M | Paibeta CHS |
8481 | Pokilo Primary | Zave Trency | F | Paibeta CHS |
8482 | Polo Primary | Doris Leguseko | F | Pangobiru CHS |
8483 | Polo Primary | Isaiah Lodubatu | M | Pangobiru CHS |
8484 | Polo Primary | Jeffreser Kopania | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8485 | Polo Primary | Marie Tagi | F | Choiseul Bay PSS |
8486 | Polo Primary | Metilyn Kapakomala | F | Pangobiru CHS |
8487 | Polo Primary | Myrilyn Soqevavini | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8488 | Polo Primary | Salickson Tologia | M | Choiseul Bay PSS |
8489 | Polo Primary | Stanslous Vanamama | M | Pangobiru CHS |
8490 | Polomuhu Primary | Bahu Prisma | F | Polomuhu CHS |
8491 | Polomuhu Primary | Dae Henry Fox | M | Polomuhu CHS |
8492 | Polomuhu Primary | Dae Margaret Annie | F | Polomuhu CHS |
8493 | Polomuhu Primary | Dika Hilda | F | Polomuhu CHS |
8494 | Polomuhu Primary | Gehi Robert | M | Polomuhu CHS |
8495 | Polomuhu Primary | Heimane Hilda Alice | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8496 | Polomuhu Primary | Janet Mayble Gura | F | Siota PSS |
8497 | Polomuhu Primary | Kosai Rachael | F | Polomuhu CHS |
8498 | Polomuhu Primary | Laloma Jayvin | M | Polomuhu CHS |
8499 | Polomuhu Primary | Matanirongo Eddilyn | F | Polomuhu CHS |
8500 | Polomuhu Primary | Meta Gilbert | M | Polomuhu CHS |
8501 | Polomuhu Primary | Ori Eddimax | M | Polomuhu CHS |
8502 | Polomuhu Primary | Piaso Riana Christina | F | Polomuhu CHS |
8503 | Polomuhu Primary | Pokoa Raygift | M | Polomuhu CHS |
8504 | Polomuhu Primary | Rokoni Reubenson | M | Polomuhu CHS |
8505 | Polomuhu Primary | Sibi Angeline | F | Polomuhu CHS |
8506 | Polomuhu Primary | Simon Igani | M | Siota PSS |
8507 | Polomuhu Primary | Soua Agnes | F | Polomuhu CHS |
8508 | Polomuhu Primary | Unusu Jemma | F | Polomuhu CHS |
8509 | Poposa Primary | Godwin Mautolo | M | Longu Kaoka CHS |
8510 | Poposa Primary | Helly Kenisiua | F | Longu Kaoka CHS |
8511 | Poposa Primary | Jimmy Waroa | M | Potau CHS |
8512 | Poposa Primary | John Ruu | M | Longu Kaoka CHS |
8513 | Poposa Primary | Jonica Masina | M | Potau CHS |
8514 | Poposa Primary | Mavis Arohahia | F | Potau CHS |
8515 | Poposa Primary | Naomi Suvinia | F | Potau CHS |
8516 | Porana Primary | Alphina Mana | F | Choiseul Bay PSS |
8517 | Porana Primary | Anna Duaku | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8518 | Porana Primary | Archilius Keqanava | M | Puzivai CHS |
8519 | Porana Primary | Ben Bono | M | Pirakamae CHS |
8520 | Porana Primary | Carlos Muanava | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8521 | Porana Primary | Cromwell Iqava | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8522 | Porana Primary | Elcie Ilo | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8523 | Porana Primary | Franty Selo | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8524 | Porana Primary | Lenson Tanakesa | M | Pirakamae CHS |
8525 | Porana Primary | Letrina Naio | F | Pirakamae CHS |
8526 | Porana Primary | Magellian Pitanoe | M | Soranamola CHS |
8527 | Porana Primary | Maria Hansuta | F | Papara CHS |
8528 | Porana Primary | Mayleen Mananaqole | F | Choiseul Bay PSS |
8529 | Porana Primary | Periken Keqavole | M | Puzivai CHS |
8530 | Porana Primary | Samson Qezovalaka | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8531 | Porana Primary | Selo Margareth | F | Beulah PSS |
8532 | Porana Primary | Susan Daetaru | F | Nukiki CHS |
8533 | Porana Primary | Susania Pagasake | F | Goldie College |
8534 | Porana Primary | Trina Dulevave | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8535 | Poroporo Primary | Beverlyn Junior | M | Nukiki CHS |
8536 | Poroporo Primary | Catherine Imachara | F | Goldie College |
8537 | Poroporo Primary | Chubuna Philix | M | Nukiki CHS |
8538 | Poroporo Primary | Hentern Albert | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8539 | Poroporo Primary | Ivy Lilly Bui | F | Vonunu NSS |
8540 | Poroporo Primary | Kelazale Feodora | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8541 | Poroporo Primary | Kodovoe Alex | M | Choiseul Bay PSS |
8542 | Poroporo Primary | Latina Grace | F | Choiseul Bay PSS |
8543 | Poroporo Primary | Manabach Jiphy | M | Choiseul Bay PSS |
8544 | Poroporo Primary | Mekai Peter | M | Choiseul Bay PSS |
8545 | Poroporo Primary | Pitapapa Brian | M | Choiseul Bay PSS |
8546 | Poroporo Primary | Pitu Gideon | M | Konamana CHS |
8547 | Poroporo Primary | Poqetauga Ezra | M | Choiseul Bay PSS |
8548 | Poroporo Primary | Qiqiava Raymond | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
8549 | Poroporo Primary | Rivilda Jubinah | F | Choiseul Bay PSS |
8550 | Poroporo Primary | Sokana Fred | M | Choiseul Bay PSS |
8551 | Poroporo Primary | Telekumala Cecilia | M | Choiseul Bay PSS |
8552 | Poroporo Primary | Unita Manaqole | F | Vonunu NSS |
8553 | Poroporo Primary | Unita Tagoto | F | Vonunu NSS |
8554 | Poroporo Primary | Vanaqole Sandra | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8555 | Poroporo Primary | Velo Maora | F | Choiseul Bay PSS |
8556 | Poroporo Primary | Veloava Lesma | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
8557 | Poroporo Primary | Wawane Ronet | F | Choiseul Bay PSS |
8558 | Poroporo Primary | Zutubule Timothy | M | Nukiki CHS |
8559 | Port Adam Primary | Aaisango James | M | Port Adam CHS |
8560 | Port Adam Primary | Allen Michael | M | Port Adam CHS |
8561 | Port Adam Primary | Houtoro Kate | F | Port Adam CHS |
8562 | Port Adam Primary | Iro Rosina | F | Port Adam CHS |
8563 | Port Adam Primary | Iroga Chrisma | M | Port Adam CHS |
8564 | Port Adam Primary | Lae Joel | M | Port Adam CHS |
8565 | Port Adam Primary | Nunu Mellany | F | Port Adam CHS |
8566 | Port Adam Primary | Suimae Adino | M | Port Adam CHS |
8567 | Port Adam Primary | Sunime Wycliff | M | Port Adam CHS |
8568 | Port Adam Primary | Talo Alexzander | M | Port Adam CHS |
8569 | Port Adam Primary | Teku Elizaberth | F | Port Adam CHS |
8570 | Port Adam Primary | Wane John Holland | M | Port Adam CHS |
8571 | Port Adam Primary | Wilma Patrina | F | Port Adam CHS |
8572 | Posarae Primary | Brandy Vazua | M | Puzivai CHS |
8573 | Posarae Primary | Clayson Kere | M | Puzivai CHS |
8574 | Posarae Primary | Jemie Nanatina | F | Choiseul Bay PSS |
8575 | Posarae Primary | Jerian Elison | F | Puzivai CHS |
8576 | Posarae Primary | Jerick Mona | M | Puzivai CHS |
8577 | Posarae Primary | Jevian Ellison | F | Puzivai CHS |
8578 | Posarae Primary | Mark Don Aaron | M | Puzivai CHS |
8579 | Posarae Primary | Melsah Meriol | F | Puzivai CHS |
8580 | Posarae Primary | Nelcy Melive | F | Choiseul Bay PSS |
8581 | Posarae Primary | Nethlia Kastar | F | Puzivai CHS |
8582 | Posarae Primary | Norel Gilababata | F | Puzivai CHS |
8583 | Posarae Primary | Norel Jerry | F | Puzivai CHS |
8584 | Posarae Primary | Pandrick Boseto | M | Kukudu NSS |
8585 | Posarae Primary | Panrick Pitamama | M | Puzivai CHS |
8586 | Posarae Primary | Tonsly Manoto | M | Puzivai CHS |
8587 | Potau Primary | Alick Nunuasi | M | Potau CHS |
8588 | Potau Primary | Anthony Fili | M | Potau CHS |
8589 | Potau Primary | Belinda Kokena | F | Potau CHS |
8590 | Potau Primary | Elton Diko | M | Potau CHS |
8591 | Potau Primary | Jesslyn Mantasia | F | Potau CHS |
8592 | Potau Primary | Joylyn Warana | F | Potau CHS |
8593 | Potau Primary | Lucia Poimaneoha | F | Potau CHS |
8594 | Potau Primary | Martin Marairi | M | Potau CHS |
8595 | Potau Primary | Merrinah Philip | F | Potau CHS |
8596 | Potau Primary | Peter Junior | M | Potau CHS |
8597 | Potau Primary | Pricilla Elsy | F | Potau CHS |
8598 | Potau Primary | Rebbecca Sagina | F | Longu Kaoka CHS |
8599 | Potau Primary | Relnah Trevor | F | Potau CHS |
8600 | Potau Primary | Robert Poepoe | M | Pamua NSS |
8601 | Potau Primary | Timothy Kiko | M | Potau CHS |
8602 | Puzivai Primary | Alphonse Dana | M | Kukudu NSS |
8603 | Puzivai Primary | Breven Lawrence | M | Puzivai CHS |
8604 | Puzivai Primary | Melisah Lawrence | F | Puzivai CHS |
8605 | Puzivai Primary | Nelva Brookson | F | Jones Adventist College |
8606 | Puzivai Primary | Patrisha Ghabu | F | Kukudu NSS |
8607 | Puzivai Primary | Pitakaka Samuel | M | Puzivai CHS |
8608 | Puzivai Primary | Sammy Tafea | M | Puzivai CHS |
8609 | Puzivai Primary | Tina Dale | F | Puzivai CHS |
8610 | Puzivai Primary | Tina Daolo | F | Puzivai CHS |
8611 | Ramah Primary | Bea Zillar | F | Ramah CHS |
8612 | Ramah Primary | Hia Bejaman | M | Ramah CHS |
8613 | Ramah Primary | Kabanato Joylyn | F | Ramah CHS |
8614 | Ramah Primary | Kagapu Diana | F | Ramah CHS |
8615 | Ramah Primary | Kahia Alison | F | Ramah CHS |
8616 | Ramah Primary | Kahui Fiona | F | Ramah CHS |
8617 | Ramah Primary | Kakee Eunice | F | Pamua NSS |
8618 | Ramah Primary | Kevon Hilda | F | Ramah CHS |
8619 | Ramah Primary | Koifi Laenus | M | Ramah CHS |
8620 | Ramah Primary | Meni Franklyn | M | Ramah CHS |
8621 | Ramah Primary | Miki Allan | M | Ramah CHS |
8622 | Ramah Primary | Noela Marupa | F | Waimapuru NSS |
8623 | Ramah Primary | Pai Gasi Jason | M | Ramah CHS |
8624 | Ramah Primary | Palamae Andyson | M | Ramah CHS |
8625 | Ramah Primary | Sitana Janrose | F | Ramah CHS |
8626 | Ramah Primary | Soaki Morgan Jnr | M | Ramah CHS |
8627 | Ramah Primary | Tawo Abel | M | Ramah CHS |
8628 | Ramah Primary | Tegu Malachai | M | Ramah CHS |
8629 | Ramah Primary | Wahi Silas | M | Ramah CHS |
8630 | Ramah Primary | Wawusi Donplam | M | Ramah CHS |
8631 | Ramah Primary | Wegu Joseph | M | Ramah CHS |
8632 | Ramah Primary | Woke Samson | M | Ramah CHS |
8633 | Ramata Primary | Bronson Eric | M | Gerasi Secondary |
8634 | Ramata Primary | Chris Langia | M | Gerasi Secondary |
8635 | Ramata Primary | Ellan Baenasi | F | Gerasi Secondary |
8636 | Ramata Primary | Jayden Cameron | M | Gerasi Secondary |
8637 | Ramata Primary | Jeprica Douglas | M | Gerasi Secondary |
8638 | Ramata Primary | Leeford Clayford | M | Gerasi Secondary |
8639 | Ramata Primary | Maraince Seijama | F | Gerasi Secondary |
8640 | Ramata Primary | Shaery Darlence | F | Gerasi Secondary |
8641 | Ramata Primary | Shona Cyril | F | Gerasi Secondary |
8642 | Rameai Primary | Angisiota Joyleen | F | Rameai CHS |
8643 | Rameai Primary | Aro Robertson | M | Rameai CHS |
8644 | Rameai Primary | Auga Augustine | M | Rameai CHS |
8645 | Rameai Primary | Basi Iro | M | Rameai CHS |
8646 | Rameai Primary | Bio Jones | M | Rameai CHS |
8647 | Rameai Primary | Chris Tory | M | Rameai CHS |
8648 | Rameai Primary | David Celion | M | Rameai CHS |
8649 | Rameai Primary | Funusulia Sedrick | M | Rameai CHS |
8650 | Rameai Primary | Joash Greg | M | Rameai CHS |
8651 | Rameai Primary | Jones Lineal | F | Rameai CHS |
8652 | Rameai Primary | Ma'au Richard | M | Rameai CHS |
8653 | Rameai Primary | Mandele Robinson | M | Rameai CHS |
8654 | Rameai Primary | Maranda Irofaka | M | Rameai CHS |
8655 | Rameai Primary | Mike Junior | M | Rameai CHS |
8656 | Rameai Primary | Oronisi Betty | F | Rameai CHS |
8657 | Rameai Primary | Paul Joy | F | Rameai CHS |
8658 | Rameai Primary | Sae Charlie | M | Rameai CHS |
8659 | Rameai Primary | Seth Noelyn | F | Rameai CHS |
8660 | Rameai Primary | Siraia Janet | F | Rameai CHS |
8661 | Rameai Primary | Taerama Paul | M | Rameai CHS |
8662 | Rameai Primary | Tharaga Sammy | M | Rameai CHS |
8663 | Rara Primary | Aleale Judith Mary | F | Rara CHS |
8664 | Rara Primary | Bongi Mary | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8665 | Rara Primary | Bruno Alex | M | Rara CHS |
8666 | Rara Primary | Chris Junior Kelanga | M | Siota PSS |
8667 | Rara Primary | Edmond Tony | M | Rara CHS |
8668 | Rara Primary | Lobe Alfrence | M | Siota PSS |
8669 | Rara Primary | Major Mason | M | Siota PSS |
8670 | Rara Primary | Pou Noel | M | Rara CHS |
8671 | Rara Primary | Saru Georgina | F | Rara CHS |
8672 | Rara Primary | Vale Mary | F | Rara CHS |
8673 | Rarahoi Primary | Fapi Zabastine | M | Mwadjoa CHS |
8674 | Rarahoi Primary | Hura'atalo Juben | M | Pamua NSS |
8675 | Rarahoi Primary | Irowai Paul | M | Pawa PSS |
8676 | Rarahoi Primary | Keuirowai Mitchell | F | Pawa PSS |
8677 | Rarahoi Primary | Keusiola Plantinah | F | Pawa PSS |
8678 | Rarahoi Primary | Kukure Toswell | M | Mwadjoa CHS |
8679 | Rarahoi Primary | Leosuramo Micah | M | Mwadjoa CHS |
8680 | Rarahoi Primary | Maelopo Erinah | F | Mwadjoa CHS |
8681 | Rarahoi Primary | Maesiwou Aldyn | M | Mwadjoa CHS |
8682 | Rarahoi Primary | Maria Renay | F | Mwadjoa CHS |
8683 | Rarahoi Primary | Ojaie Rhenethah | F | Pawa PSS |
8684 | Rarahoi Primary | Olitana Philly | F | Mwadjoa CHS |
8685 | Rarahoi Primary | Palmer Mary | F | Pawa PSS |
8686 | Rarahoi Primary | Roru Bob | M | Mwadjoa CHS |
8687 | Rarahoi Primary | Rorukeni Noelyn | F | Mwadjoa CHS |
8688 | Rarahoi Primary | Roteku Loise | F | Mwadjoa CHS |
8689 | Rarahoi Primary | Sau Valdy | M | Mwadjoa CHS |
8690 | Rarahoi Primary | Teku Betimah | F | Pawa PSS |
8691 | Rarahoi Primary | Teku Elizabeth | F | Mwadjoa CHS |
8692 | Rarahoi Primary | Teku Jeffrinah | F | Mwadjoa CHS |
8693 | Rarahoi Primary | Tekunikela Jodith | F | Pawa PSS |
8694 | Rarahoi Primary | Vuza Chris | M | Pamua NSS |
8695 | Rarahoi Primary | Wai Macdonald | M | Mwadjoa CHS |
8696 | Rarakisi Primary | Alick Qalokamake | M | Katupika CHS |
8697 | Rarakisi Primary | Alinga Jevinia | F | Goldie College |
8698 | Rarakisi Primary | Beatrix Dalipoqo | F | Katupika CHS |
8699 | Rarakisi Primary | Ben Kudubangara | M | Choiseul Bay PSS |
8700 | Rarakisi Primary | Chris Kulo | M | Katupika CHS |
8701 | Rarakisi Primary | Dennis Taniveke | M | Katupika CHS |
8702 | Rarakisi Primary | Gibson Polosomama | M | Katupika CHS |
8703 | Rarakisi Primary | Isaiah Takakana | M | Katupika CHS |
8704 | Rarakisi Primary | Lynford Taqoveke | M | Katupika CHS |
8705 | Rarakisi Primary | Madalyn Daku | F | Katupika CHS |
8706 | Rarakisi Primary | May Itaku | F | Katupika CHS |
8707 | Rarakisi Primary | Mishel Sokeni | M | Katupika CHS |
8708 | Rarakisi Primary | Steven Qalovai | M | Katupika CHS |
8709 | Raroiasi Primary | Waoarara Amanda | F | Masupaa CHS |
8710 | Rarumana Primary | Aliston Golifa | M | Rarumana CHS |
8711 | Rarumana Primary | Annie Nose | F | Rarumana CHS |
8712 | Rarumana Primary | Avineth Sasa | M | Rarumana CHS |
8713 | Rarumana Primary | Chrisford Alemae | M | Rarumana CHS |
8714 | Rarumana Primary | Clyvet Irapio | M | Goldie College |
8715 | Rarumana Primary | Dennis Gona | F | Rarumana CHS |
8716 | Rarumana Primary | Florence Oramae | M | Rarumana CHS |
8717 | Rarumana Primary | Francis Wickham | F | Rarumana CHS |
8718 | Rarumana Primary | Helena Piqe | M | Rarumana CHS |
8719 | Rarumana Primary | Ian Joi | M | Goldie College |
8720 | Rarumana Primary | Jalcy Pie | M | Rarumana CHS |
8721 | Rarumana Primary | Joycelyn Sakiri | M | Rarumana CHS |
8722 | Rarumana Primary | Lupa Teko | M | Vonunu NSS |
8723 | Rarumana Primary | Makiko Danita | M | Goldie College |
8724 | Rarumana Primary | Mevilyn Ada | F | Rarumana CHS |
8725 | Rarumana Primary | Mike Legu | F | Rarumana CHS |
8726 | Rarumana Primary | Olina Fairara | M | Rarumana CHS |
8727 | Rarumana Primary | Puzita Presley | F | Rarumana CHS |
8728 | Rarumana Primary | Rose Mazere | M | Rarumana CHS |
8729 | Rarumana Primary | Saline Kerine | F | Rarumana CHS |
8730 | Rarumana Primary | Scot Mathew | F | Vonunu NSS |
8731 | Rarumana Primary | Venorah Pae | F | Rarumana CHS |
8732 | Rarumana Primary | Wantrice Alenia | F | Rarumana CHS |
8733 | Rarumana Primary | Yare Roles | F | Rarumana CHS |
8734 | Rasa Primary | Angusu Wilson | M | Visena CHS |
8735 | Rasa Primary | Calisto James | M | Muana CHS |
8736 | Rasa Primary | Jillian Maylin | F | Visena CHS |
8737 | Rasa Primary | Kerry Ambrose | M | Visena CHS |
8738 | Rasa Primary | Larison Roster | F | Visena CHS |
8739 | Rasa Primary | Manele Jeremiah | M | Visena CHS |
8740 | Rasa Primary | Marisa Mary Vasethe | F | Visena CHS |
8741 | Rasa Primary | Punusia John | M | Visena CHS |
8742 | Rasa Primary | Ruth Mayvilyn | F | Visena CHS |
8743 | Rasa Primary | Sale Roselyn | F | Muana CHS |
8744 | Rasa Primary | Selina Samantha | F | Visena CHS |
8745 | Rasa Primary | Semo Magaret | F | Muana CHS |
8746 | Rasa Primary | Vahimana Johnly | M | Visena CHS |
8747 | Rate Primary | Agnes Nellie | F | Rate CHS |
8748 | Rate Primary | Amelia Anga | F | Rate CHS |
8749 | Rate Primary | Caroline Patricia | F | Rate CHS |
8750 | Rate Primary | Dayfin Teli | F | Rate CHS |
8751 | Rate Primary | Duncan Votua | M | Rate CHS |
8752 | Rate Primary | Florah Gesi | F | Rate CHS |
8753 | Rate Primary | Gloria Naokia | F | Rate CHS |
8754 | Rate Primary | Grace Wate | F | Rate CHS |
8755 | Rate Primary | Grayford Suhara | M | Rate CHS |
8756 | Rate Primary | Hezol Dolan | F | Rate CHS |
8757 | Rate Primary | Jenephy Thugea | F | Rate CHS |
8758 | Rate Primary | Jerry Leua | M | Rate CHS |
8759 | Rate Primary | Jullian | M | Rate CHS |
8760 | Rate Primary | Jullian Samantha | F | Rate CHS |
8761 | Rate Primary | Milton Timothy | M | Tenakoga Adventist CHS |
8762 | Rate Primary | Mishel Glean | F | Rate CHS |
8763 | Rate Primary | Serema Sania | F | Numbu CHS |
8764 | Rate Primary | Sigita Elizabeth | F | Numbu CHS |
8765 | Rate Primary | Stanlyn Wale | F | Rate CHS |
8766 | Rate Primary | Stephanie Gesi | F | Rate CHS |
8767 | Rate Primary | Stephen Elae | M | Rate CHS |
8768 | Rate Primary | Nella Tonny | F | Betivatu CHS |
8769 | Rate SDA Primary | Alex Stephen | M | Rate SDA CHS |
8770 | Rate SDA Primary | Betlyn Alatadinge | F | Rate SDA CHS |
8771 | Rate SDA Primary | Clayton Kira | M | Rate SDA CHS |
8772 | Rate SDA Primary | Desina Baku | F | Rate SDA CHS |
8773 | Rate SDA Primary | Doris Gabby | F | Rate SDA CHS |
8774 | Rate SDA Primary | Harrison Selwyn | M | Rate SDA CHS |
8775 | Rate SDA Primary | Jayleen Samani | F | Rate SDA CHS |
8776 | Rate SDA Primary | Jenica Saeni | F | Rate SDA CHS |
8777 | Rate SDA Primary | Kamanes Foirii | M | Rate SDA CHS |
8778 | Rate SDA Primary | Kenly Saeni | M | Rate SDA CHS |
8779 | Rate SDA Primary | Maelyn Charly | F | Rate SDA CHS |
8780 | Rate SDA Primary | Mary Seni | F | Rate SDA CHS |
8781 | Rate SDA Primary | Neslyn Rose | F | Rate SDA CHS |
8782 | Rate SDA Primary | Phillary Taloinao | F | Rate SDA CHS |
8783 | Rate SDA Primary | Rasack Abet | M | Rate SDA CHS |
8784 | Rate SDA Primary | Raynal Laufiu | M | Rate SDA CHS |
8785 | Rate SDA Primary | Rex Iadala | M | Rate SDA CHS |
8786 | Rate SDA Primary | Reylinter Riimana | F | Rate SDA CHS |
8787 | Rate SDA Primary | Ricky Michael | M | Rate SDA CHS |
8788 | Rate SDA Primary | Salome Derrick | F | Rate SDA CHS |
8789 | Rate SDA Primary | Samani Jack | M | Rate SDA CHS |
8790 | Rate SDA Primary | Sauna Finle | F | Rate SDA CHS |
8791 | Rate SDA Primary | Sony Jack | M | Rate SDA CHS |
8792 | Rate SDA Primary | Wilson Riimana | M | Rate SDA CHS |
8793 | Rate SDA Primary | Witlam Kwaiama | M | Rate SDA CHS |
8794 | Ravadi Primary | Alegua Chrisma | F | Ravadi CHS |
8795 | Ravadi Primary | Alegum Terry | M | Ravadi CHS |
8796 | Ravadi Primary | Lakoa Omim | F | Ravadi CHS |
8797 | Ravadi Primary | Longarii Malphrina | F | Ravadi CHS |
8798 | Ravadi Primary | Rolista Amelyn | F | Pamua NSS |
8799 | Ravadi Primary | Tata Wilson | M | Ravadi CHS |
8800 | Ravadi Primary | Teiria Jeanford | F | Ravadi CHS |
8801 | Ravu Primary | Alan Nestore | M | Babanakira CHS |
8802 | Ravu Primary | Benjamin Gadi | M | Siota PSS |
8803 | Ravu Primary | Everlyn Nester | F | Tangarare PSS |
8804 | Ravu Primary | Frisca Roselyn | F | Wanderer Bay CHS |
8805 | Ravu Primary | Ishmael Viti | M | Siota PSS |
8806 | Ravu Primary | Josephine Rihi | F | Wanderer Bay CHS |
8807 | Ravu Primary | Patrick Kiva | M | Wanderer Bay CHS |
8808 | Ravu Primary | Rodalyn Uvi | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8809 | Ravu Primary | Spinton Balo | M | Babanakira CHS |
8810 | Ravulomata Primary | Elison Kevis | M | Kopiu CHS |
8811 | Ravulomata Primary | Francis Kuri Zoro | M | Bekabeka CHS |
8812 | Ravulomata Primary | Frank Bollen | M | Tenakoga Adventist CHS |
8813 | Ravulomata Primary | Irine Marie Regu | F | Betikama NSS |
8814 | Ravulomata Primary | Jemana Nagiro Rex | F | Tenakoga Adventist CHS |
8815 | Ravulomata Primary | Joana Mary Viriala | F | Kopiu CHS |
8816 | Ravulomata Primary | Micheal Sakoa | M | Tenakoga Adventist CHS |
8817 | Ravulomata Primary | Rayer Sifoni | M | Tenakoga Adventist CHS |
8818 | Ravusodukosi Primary | Getukere Jacinta | F | Siro CHS |
8819 | Ravusodukosi Primary | Koitunu Lise | F | Siro CHS |
8820 | Ravusodukosi Primary | Lusa Ryan | M | Siro CHS |
8821 | Ravusodukosi Primary | Mata Jerrian | M | Siro CHS |
8822 | Ravusodukosi Primary | Nose Maria | F | Siro CHS |
8823 | Ravusodukosi Primary | Tuituri Wendy | F | Siro CHS |
8824 | Rawaki Primary | Aaron Panda | M | Beulah PSS |
8825 | Rawaki Primary | Bunre Francis | F | Rawaki CHS |
8826 | Rawaki Primary | Christina Kaitu | F | Rawaki CHS |
8827 | Rawaki Primary | Daniel Kabuta James | M | Rawaki CHS |
8828 | Rawaki Primary | Elijah Sikwa'ae | M | Goldie College |
8829 | Rawaki Primary | Emmanuel Sikwa’Ae | M | Vonunu NSS |
8830 | Rawaki Primary | Febrian Koto | F | Rawaki CHS |
8831 | Rawaki Primary | Isako Tofi | M | Rawaki CHS |
8832 | Rawaki Primary | Jack Kaitu | M | Beulah PSS |
8833 | Rawaki Primary | Jerol Wagapu | M | Rawaki CHS |
8834 | Rawaki Primary | June Popini Poloso | F | Rawaki CHS |
8835 | Rawaki Primary | Junior Melcho | M | Rawaki CHS |
8836 | Rawaki Primary | Kauanrenga Tabuaki | F | Rawaki CHS |
8837 | Rawaki Primary | Kotesi Baraisi | M | Rawaki CHS |
8838 | Rawaki Primary | Louisa Suava Tawake | F | Rawaki CHS |
8839 | Rawaki Primary | Lovelyn Cosma | F | Rawaki CHS |
8840 | Rawaki Primary | Maerere Tangolo | F | Rawaki CHS |
8841 | Rawaki Primary | Mareta Raubatika | F | Rawaki CHS |
8842 | Rawaki Primary | Neisibou Tekieru | F | Rawaki CHS |
8843 | Rawaki Primary | Nita Katokiau | F | Rawaki CHS |
8844 | Rawaki Primary | Norman Michael | M | Rawaki CHS |
8845 | Rawaki Primary | Ora Pratt Edmond | M | Rawaki CHS |
8846 | Rawaki Primary | Paul Kaubata | M | Rawaki CHS |
8847 | Rawaki Primary | Priscah Lina | F | Rawaki CHS |
8848 | Rawaki Primary | Raeri Siman | F | Rawaki CHS |
8849 | Rawaki Primary | Sareti Supa | F | Rawaki CHS |
8850 | Rawaki Primary | Shirley Wakeia | F | Beulah PSS |
8851 | Rawaki Primary | Tekiakia Reevi | F | Rawaki CHS |
8852 | Rawaki Primary | Temakau Matang | M | Rawaki CHS |
8853 | Rawaki Primary | Tereta Obeta | F | Rawaki CHS |
8854 | Rawaki Primary | Viralyn Silas | F | Goldie College |
8855 | Reko Primary | Alice Philistus | F | Ruavatu PSS |
8856 | Reko Primary | Breta John | F | Numbu CHS |
8857 | Reko Primary | Elisha Cheka | F | King George VI NSS |
8858 | Reko Primary | Eta Henry | F | Ruavatu PSS |
8859 | Reko Primary | Ghabi Dorothy | F | Ruavatu PSS |
8860 | Reko Primary | Ghaokabosa Charity | F | Ruavatu PSS |
8861 | Reko Primary | Iro Steward | M | Ruavatu PSS |
8862 | Reko Primary | Kalilau Howard | M | Ruavatu PSS |
8863 | Reko Primary | Kaoni Mary | F | Ruavatu PSS |
8864 | Reko Primary | Kobesepe Wendy | F | Ruavatu PSS |
8865 | Reko Primary | Kokua Zelda Karen | F | St. Joseph Tenaru NSS |
8866 | Reko Primary | Kutia Larina | F | Ruavatu PSS |
8867 | Reko Primary | Leua Jesica | F | Ruavatu PSS |
8868 | Reko Primary | Maesodo Godwin | M | Numbu CHS |
8869 | Reko Primary | Manearea Kepency | M | Ruavatu PSS |
8870 | Reko Primary | Manelonga Isaac | M | Ruavatu PSS |
8871 | Reko Primary | Matesonia Kalista | F | Ruavatu PSS |
8872 | Reko Primary | Meo June | F | Ruavatu PSS |
8873 | Reko Primary | Osborn Norua | M | Numbu CHS |
8874 | Reko Primary | Osuta Jenita | F | Ruavatu PSS |
8875 | Reko Primary | Spencer Gilbert | M | Waimapuru NSS |
8876 | Reko Primary | Tabule Mary | F | Numbu CHS |
8877 | Reko Primary | Taghakule Andyson | M | Ruavatu PSS |
8878 | Reko Primary | Thairole Joseph | M | Ruavatu PSS |
8879 | Rere Primary | Anita Sonia | F | Bolale CHS |
8880 | Rere Primary | Charlyn Mwago | F | Longu Kaoka CHS |
8881 | Rere Primary | Joana Nosipo | F | Bolale CHS |
8882 | Rere Primary | Wendy Tako | F | Longu Kaoka CHS |
8883 | Ringi Primary | Ahopitu Toutai | M | Beulah PSS |
8884 | Ringi Primary | Alex Dauglas Pajubele | M | Jones Adventist College |
8885 | Ringi Primary | Andrian Vave | M | Jones Adventist College |
8886 | Ringi Primary | Bako Mantana | M | Ringi CHS |
8887 | Ringi Primary | Bakpapa Gravis | M | Ringi CHS |
8888 | Ringi Primary | Bayhis Tanisha | F | Ringi CHS |
8889 | Ringi Primary | Biara Cyndrella | F | Beulah PSS |
8890 | Ringi Primary | Billy Vela | M | Vonunu NSS |
8891 | Ringi Primary | Cynellda Naptali | F | Betikama NSS |
8892 | Ringi Primary | Deve Myrish Teko | F | Ringi CHS |
8893 | Ringi Primary | Dio Jeverina | F | Ringi CHS |
8894 | Ringi Primary | Idu Martin | M | Ringi CHS |
8895 | Ringi Primary | Jay Ben | M | Goldie College |
8896 | Ringi Primary | Mishima Savakana | M | Jones Adventist College |
8897 | Ringi Primary | Moffate Jinex | F | Ringi CHS |
8898 | Ringi Primary | Nalcy K. Ezekiel | F | Vonunu NSS |
8899 | Ringi Primary | Pajubele Alex Douglas | M | Ringi CHS |
8900 | Ringi Primary | Paul Alezebie | M | Ringi CHS |
8901 | Ringi Primary | Pitakaka Rupi Primrose | F | Ringi CHS |
8902 | Ringi Primary | Pitamama Serin | F | Ringi CHS |
8903 | Ringi Primary | Rocky Junior | M | Ringi CHS |
8904 | Ringi Primary | Savakana Mishima Daesara | F | Ringi CHS |
8905 | Ringi Primary | Sepe Ching | M | Ringi CHS |
8906 | Ringi Primary | Tavichikai Raphael | M | Ringi CHS |
8907 | Ringi Primary | Tezo Hendry | M | Ringi CHS |
8908 | Ringi Primary | Vaga Carhill | M | Ringi CHS |
8909 | Ringi Primary | Vave Jayweness Junior | M | Ringi CHS |
8910 | Risiwa Primary | Donation Paraunihinua | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
8911 | Risiwa Primary | Romuald Haringia | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
8912 | Roapu Primary | Iukeni Lyn Jessie | F | Ote CHS |
8913 | Roapu Primary | Pola Joe | M | Ote CHS |
8914 | Roapu Primary | Pwaulohoniseu Williams Steve | M | Rokera PSS |
8915 | Roapu Primary | Raheoto Bresies | F | Ote CHS |
8916 | Roapu Primary | Sungiohu Jessie | F | Ote CHS |
8917 | Roapu Primary | Uesikeni Ingrid Jesica | F | Ote CHS |
8918 | Rogesama Primary | Adori Mockson | M | Bilua CHS |
8919 | Rogesama Primary | Chaddy Yanze | M | Bilua CHS |
8920 | Rogesama Primary | Daniel Ikanie | M | Bilua CHS |
8921 | Rogesama Primary | Kadekade Jack | M | Bilua CHS |
8922 | Rogesama Primary | Lalie Christina | F | Bilua CHS |
8923 | Rogesama Primary | Lupapitu Edwin | M | Bilua CHS |
8924 | Rogesama Primary | Nilalani Robert | M | Bilua CHS |
8925 | Rogesama Primary | Norman Marinia | M | Bilua CHS |
8926 | Rogesama Primary | Panson Merphine | F | Bilua CHS |
8927 | Rogesama Primary | Piatvoqa Shatson | M | Bilua CHS |
8928 | Rogesama Primary | Pina Albert | M | Bilua CHS |
8929 | Rogesama Primary | Quavo Magaline | M | Bilua CHS |
8930 | Rogesama Primary | Ramel Beneth | M | Bilua CHS |
8931 | Rogesama Primary | Sibila Floreen | F | Bilua CHS |
8932 | Rogesama Primary | Sipili Lulima | F | Bilua CHS |
8933 | Rogesama Primary | Tovaqeto Philip | M | Bilua CHS |
8934 | Rogesama Primary | Vido Mary | F | Bilua CHS |
8935 | Rokera Primary | Hasi Romulus | M | Uhu CHS |
8936 | Rokera Primary | Hulanga Junior | M | Rokera PSS |
8937 | Rokera Primary | Kaisa Jetwin | M | Liwe CHS |
8938 | Rokera Primary | Liliu Rocky | M | Uhu CHS |
8939 | Rokera Primary | Meiwei Benedina | F | Liwe CHS |
8940 | Rokera Primary | Mwaikeni Bernardina | F | Rokera PSS |
8941 | Rokera Primary | Orosua Remulus | M | Uhu CHS |
8942 | Rokera Primary | Owainao Graham | M | Maka CHS |
8943 | Rokera Primary | Raheniasi Gibson | M | Maka CHS |
8944 | Rokera Primary | Roikeni Esther | F | Rokera PSS |
8945 | Rokera Primary | Ruahia Crowford | M | Rokera PSS |
8946 | Rokera Primary | Sikenipete Madona | F | Liwe CHS |
8947 | Rokera Primary | Sinahanua Dunstan | M | Rokera PSS |
8948 | Rokera Primary | Sukaria Mascellin | M | Liwe CHS |
8949 | Rokera Primary | Uwonia Kamilo | M | Liwe CHS |
8950 | Rokera Primary | Wasui Michaella | F | Liwe CHS |
8951 | Roone Primary | Wate Norina | F | Port Adam CHS |
8952 | Roone Primary | Au Lois | F | Port Adam CHS |
8953 | Roone Primary | Colson Walter | M | Rokera PSS |
8954 | Roone Primary | Hirukeni Lorina | F | Port Adam CHS |
8955 | Roone Primary | Hoa Medina | F | Rokera PSS |
8956 | Roone Primary | Hou Martin | M | Rokera PSS |
8957 | Roone Primary | Hou Sanita | F | Rokera PSS |
8958 | Roone Primary | Mwakiawa Ben | M | Rokera PSS |
8959 | Roone Primary | Rahetoro Janet | F | Port Adam CHS |
8960 | Roone Primary | Wane Melvin | F | Rokera PSS |
8961 | Roone Primary | Wate Francis | M | Rokera PSS |
8962 | Roone Primary | Wate Frank | M | Port Adam CHS |
8963 | Roone Primary | Wate Ronisha | F | Rokera PSS |
8964 | Roqesama Primary | Christina Lalie | F | Vonunu NSS |
8965 | Roqesama Primary | Edwin Lupapitu | M | Vonunu NSS |
8966 | Roqesama Primary | Floreen Sibila | F | Vonunu NSS |
8967 | Roqesama Primary | Merphine Panson | F | Vonunu NSS |
8968 | Roqesama Primary | Philip Tovaqeto | M | Vonunu NSS |
8969 | Roqesama Primary | Robert Nilalani | M | King George VI NSS |
8970 | Roqesama Primary | Yanze Chaddy | M | Goldie College |
8971 | Ruavatu Primary | Celopuss Felia | M | Ruavatu PSS |
8972 | Ruavatu Primary | Desma Pegoa | F | Ruavatu PSS |
8973 | Ruavatu Primary | Godfrey Lelea | M | Ruavatu PSS |
8974 | Ruavatu Primary | Martin Bosamate | M | St. Joseph Tenaru NSS |
8975 | Ruavatu Primary | Matilda Ghaua | F | Ruavatu PSS |
8976 | Ruavatu Primary | Patrecia Dao | F | Ruavatu PSS |
8977 | Ruavatu Primary | Rodrick Darty | M | Ruavatu PSS |
8978 | Rufoki Primary | Alice Maesitea | F | Rufoki CHS |
8979 | Rufoki Primary | Dalcinia Rikonamae | F | Rufoki CHS |
8980 | Rufoki Primary | Drucillar Lui | F | Rufoki CHS |
8981 | Rufoki Primary | Elizabeth Orungalea | F | Rufoki CHS |
8982 | Rufoki Primary | Elizabeth Sharol | F | Rufoki CHS |
8983 | Rufoki Primary | Ephrem Uana | M | Rufoki CHS |
8984 | Rufoki Primary | Everistar Fiomanu | F | Rufoki CHS |
8985 | Rufoki Primary | Everlyn Saufo | F | Rufoki CHS |
8986 | Rufoki Primary | Francis Abari | M | Aligegeo PSS |
8987 | Rufoki Primary | George Gibson | M | Rufoki CHS |
8988 | Rufoki Primary | Georgina Geli | F | Rufoki CHS |
8989 | Rufoki Primary | Glenz Laega | F | Aligegeo PSS |
8990 | Rufoki Primary | Hellen Kwai | F | Rufoki CHS |
8991 | Rufoki Primary | Hilda Taferi | F | Rufoki CHS |
8992 | Rufoki Primary | Iverlyn Oboru | F | Rufoki CHS |
8993 | Rufoki Primary | Jacinta Rauna | F | Rufoki CHS |
8994 | Rufoki Primary | Jenny Dick | F | Rufoki CHS |
8995 | Rufoki Primary | Joana Toromura | F | Rufoki CHS |
8996 | Rufoki Primary | John Rifiti | M | Rufoki CHS |
8997 | Rufoki Primary | John Sara | M | Rufoki CHS |
8998 | Rufoki Primary | Lesly Titi | M | Rufoki CHS |
8999 | Rufoki Primary | Margaret Musu | F | Rufoki CHS |
9000 | Rufoki Primary | Martha Kafeta | F | Rufoki CHS |
9001 | Rufoki Primary | Mary Tangoia | F | Rufoki CHS |
9002 | Rufoki Primary | Maryson Toliau | F | Rufoki CHS |
9003 | Rufoki Primary | Mirriam Kisaea | F | Rufoki CHS |
9004 | Rufoki Primary | Nezalyn Siosi | F | Rufoki CHS |
9005 | Rufoki Primary | Salome Una | F | Rufoki CHS |
9006 | Rufoki Primary | Stephen Seti | M | Rufoki CHS |
9007 | Rufoki Primary | Sussy Gwalomae | F | Rufoki CHS |
9008 | Rufoki Primary | Thomson Balia | M | Rufoki CHS |
9009 | Rumahui Primary | Abai Diana | F | Tawaraha CHS |
9010 | Rumahui Primary | Daori Ronsly | M | Tawaraha CHS |
9011 | Rumahui Primary | Ha'aru Rayleen | F | Tawaraha CHS |
9012 | Rumahui Primary | Hodara Lindon | M | Tawaraha CHS |
9013 | Rumahui Primary | Hou Alison | M | Tawaraha CHS |
9014 | Rumahui Primary | Iranunu Villa | F | Tawaraha CHS |
9015 | Rumahui Primary | Janet Ringinibori | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
9016 | Rumahui Primary | Kaonia Shrine | F | Tawaraha CHS |
9017 | Rumahui Primary | Mada'a Clifton | M | Tawaraha CHS |
9018 | Rumahui Primary | Mataroha Lucian | M | Tawaraha CHS |
9019 | Rumahui Primary | Mwasi Rose | F | Tawaraha CHS |
9020 | Rumahui Primary | Ringeni Bori Janet | F | Tawaraha CHS |
9021 | Rumahui Primary | Sigiri Elrish | F | Tawaraha CHS |
9022 | Rumahui Primary | Suma Greg | M | Tawaraha CHS |
9023 | Rumahui Primary | Teika Nathan | M | Tawaraha CHS |
9024 | Rumahui Primary | Unai Trima | F | Tawaraha CHS |
9025 | Rumatari Ext Primary | Hui Jeffson | M | Ramah CHS |
9026 | Rumatari Ext Primary | Kaáhu Melani | F | Ramah CHS |
9027 | Rumatari Ext Primary | Ketiku Joyce | F | Ramah CHS |
9028 | Rumatari Ext Primary | Lencewin Keape | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
9029 | Rumatari Ext Primary | Mae Nimrod | M | Ramah CHS |
9030 | Rumatari Ext Primary | Puhara Dickson | M | Ramah CHS |
9031 | Rumatari Ext Primary | Qwasi Chrismax | M | Ramah CHS |
9032 | Rumatari Ext Primary | Wapa Hencely | M | Ramah CHS |
9033 | Rumatari Ext Primary | Wetiku Davidson | M | Ramah CHS |
9034 | Rumavatu Primary | Clarry Qoqonokana | M | Beulah PSS |
9035 | Rumavatu Primary | John Maloni | M | Beulah PSS |
9036 | Rummo Primary | Akau Meven | M | Rummo CHS |
9037 | Rummo Primary | Alison Ladomea | F | Betikama NSS |
9038 | Rummo Primary | Chrissel Russel | F | Rummo CHS |
9039 | Rummo Primary | Dallas Mark | F | Rummo CHS |
9040 | Rummo Primary | Eddie Stanley | M | Rummo CHS |
9041 | Rummo Primary | Floneth Ishmael | F | Rummo CHS |
9042 | Rummo Primary | Fredah James | F | Rummo CHS |
9043 | Rummo Primary | Hayleen Eddie | F | Rummo CHS |
9044 | Rummo Primary | Hayson Gete | M | Rummo CHS |
9045 | Rummo Primary | Janet Willie | F | Rummo CHS |
9046 | Rummo Primary | Lyneth Belden | F | Rummo CHS |
9047 | Rummo Primary | Melina Betele | F | Rummo CHS |
9048 | Rummo Primary | Mirrial Elton | F | Rummo CHS |
9049 | Rummo Primary | Richard Obed | M | Rummo CHS |
9050 | Rummo Primary | Sade Ramoga | M | Rummo CHS |
9051 | Rummo Primary | Susan Alick | F | Rummo CHS |
9052 | Rummo Primary | Toria Augustine | F | Rummo CHS |
9053 | Ruru Primary | Daro Alwyn | M | Ruru CHS |
9054 | Ruru Primary | Donga Rollence | M | Ruru CHS |
9055 | Ruru Primary | Fulton Junior | M | Ruru CHS |
9056 | Ruru Primary | Idu William | M | Ruru CHS |
9057 | Ruru Primary | Kofu Narender | F | Ruru CHS |
9058 | Ruru Primary | Kwaifi Ilyne | F | Ruru CHS |
9059 | Ruru Primary | Meke Ben | M | Ruru CHS |
9060 | Ruru Primary | Niumen David | M | Ruru CHS |
9061 | Ruru Primary | Sipolo Junior | M | Ruru CHS |
9062 | Ruru Primary | Tona'ai Andrew | M | Ruru CHS |
9063 | Ruru Primary | Wasi Harold | M | Ruru CHS |
9064 | Ruruvai Primary | Brenden Pakivai | M | Puzivai CHS |
9065 | Ruruvai Primary | Eloise Zimah Galo | F | Betikama NSS |
9066 | Ruruvai Primary | Greyleen Dean Kere | F | Puzivai CHS |
9067 | Ruruvai Primary | Jima Galopui | M | Puzivai CHS |
9068 | Ruruvai Primary | John Ligo Nigusasa | M | Puzivai CHS |
9069 | Ruruvai Primary | John Pitavato | M | Kukudu NSS |
9070 | Ruruvai Primary | Johnny Sweetman Ligo | M | Puzivai CHS |
9071 | Ruruvai Primary | Philip Ngalavole | M | Puzivai CHS |
9072 | Ruruvai Primary | Rhelvinah Duncan | F | Jones Adventist College |
9073 | Ruruvai Primary | Roguneth Pitakaka | F | Kukudu NSS |
9074 | Ruruvai Primary | Tome James | M | Puzivai CHS |
9075 | Sa'a Primary ( C Fox) | Alaha Nester | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9076 | Sa'a Primary ( C Fox) | Anne Maesihera | F | Selwyn College |
9077 | Sa'a Primary ( C Fox) | Honiseu Tonsley | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9078 | Sa'a Primary ( C Fox) | Hora Ramcy | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9079 | Sa'a Primary ( C Fox) | Houeniseu Richard | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9080 | Sa'a Primary ( C Fox) | Iukeni Jeandel | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9081 | Sa'a Primary ( C Fox) | Jenlyn Houkapiana | F | Selwyn College |
9082 | Sa'a Primary ( C Fox) | Kailohu Jefnet | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9083 | Sa'a Primary ( C Fox) | Mae Nelson | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9084 | Sa'a Primary ( C Fox) | Mefflyn Hou | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9085 | Sa'a Primary ( C Fox) | Ohukeni Deborah | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9086 | Sa'a Primary ( C Fox) | Poulo Wingstone | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9087 | Sa'a Primary ( C Fox) | Pumae Julian | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9088 | Sa'a Primary ( C Fox) | Rewa Henry | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9089 | Sa'a Primary ( C Fox) | Roroi Joshua | M | Pamua NSS |
9090 | Sa'a Primary ( C Fox) | Salokeni Mary | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9091 | Sa'a Primary ( C Fox) | Upwe Junior | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9092 | Sa'a Primary ( C Fox) | Wate Eric | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9093 | Sa'a Primary ( C Fox) | Wate John Still | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9094 | Sa'a Primary ( C Fox) | Watekeni Vivian | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9095 | Sa'a Primary ( C Fox) | Wateououkeni Kate | F | Sa'a CHS (C Fox) |
9096 | Safoa Primary | Darwia Andrew | M | Safoa CHS |
9097 | Safoa Primary | Jivi Mactan | M | Safoa CHS |
9098 | Safoa Primary | Navenga Anicka | F | Safoa CHS |
9099 | Safoa Primary | Taki Simon | M | Safoa CHS |
9100 | Safoa Primary | Tausefoki Josiah | M | Safoa CHS |
9101 | Safoa Primary | Tautai Leonard | M | Safoa CHS |
9102 | Safoa Primary | Temaunu Oscar | M | Safoa CHS |
9103 | Safoa Primary | Tony Lazarus | M | Safoa CHS |
9104 | Safoa Primary | Vaeakese Annie | F | Safoa CHS |
9105 | Salakana Primary | Arima Sosoqole | F | Voza CHS |
9106 | Salakana Primary | Bless Granny | M | Voza CHS |
9107 | Salakana Primary | Brendy Virivolomo | M | Voza CHS |
9108 | Salakana Primary | Cecelia Telokomala | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9109 | Salakana Primary | Cherish Daevavazi | F | Voza CHS |
9110 | Salakana Primary | Chrisme Vanamama | M | Voza CHS |
9111 | Salakana Primary | David Zalonipala | M | Voza CHS |
9112 | Salakana Primary | Delsy Nanauava | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9113 | Salakana Primary | Ezra Miava | M | Voza CHS |
9114 | Salakana Primary | Hilda Qilazai | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9115 | Salakana Primary | Jinaeva Letisa | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9116 | Salakana Primary | Joel Mabule | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9117 | Salakana Primary | John Miasokaso | M | Voza CHS |
9118 | Salakana Primary | Junior Ziru | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9119 | Salakana Primary | Kellie Karavi | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9120 | Salakana Primary | Kidron Palata | M | Voza CHS |
9121 | Salakana Primary | Maxmillian Kaegana | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9122 | Salakana Primary | Nelrisah Varuanaqole | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9123 | Salakana Primary | Nesta Varuaqu | F | Voza CHS |
9124 | Salakana Primary | Osman Posa | M | Voza CHS |
9125 | Salakana Primary | William Hau | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9126 | Salamarao Primary | Brian Maesua Waneasi | M | Betikama NSS |
9127 | Salamarao Primary | Craig Pagele | M | Kukudu NSS |
9128 | Salamarao Primary | Merix Edmon | M | Tenakoga Adventist CHS |
9129 | Salamarao Primary | Ray Fodi | M | Bubunuhu CHS |
9130 | Salesapa Primary | Andrew Bole | M | Siota PSS |
9131 | Salesapa Primary | Bala Cecilia | F | Belaga CHS |
9132 | Salesapa Primary | Bunutia Patrick | M | Belaga CHS |
9133 | Salesapa Primary | Dovuna Mirriam | F | Belaga CHS |
9134 | Salesapa Primary | Giri Cathrine | F | Belaga CHS |
9135 | Salesapa Primary | Javin Billy | M | Belaga CHS |
9136 | Salesapa Primary | Jemaemah Jane | F | Belaga CHS |
9137 | Salesapa Primary | Joseph Lucy | F | Belaga CHS |
9138 | Salesapa Primary | Manedika Jason | M | Belaga CHS |
9139 | Salesapa Primary | Manetiva Francis | M | Belaga CHS |
9140 | Salesapa Primary | Margret Kakau | F | Siota PSS |
9141 | Salesapa Primary | Piau Junior | M | Belaga CHS |
9142 | Sali Primary | Chris David | M | Numbu CHS |
9143 | Sali Primary | Ferrish Henial | M | Kulu CHS |
9144 | Sali Primary | Luke Calson | M | Nguvia CHS |
9145 | Sali Primary | Manele Noel | M | Nguvia CHS |
9146 | Sali Primary | Mangoli Michael | M | Nguvia CHS |
9147 | Sali Primary | Mari Grace | F | St. Joseph Tenaru NSS |
9148 | Sali Primary | Maria Joycelyn | F | Nguvia CHS |
9149 | Sali Primary | Moddy Jerolyn | F | Nguvia CHS |
9150 | Sali Primary | Nunuhi Hilma | F | Numbu CHS |
9151 | Sali Primary | Pegoa Rodney | M | Nguvia CHS |
9152 | Sali Primary | Ramofai Samson | M | Nguvia CHS |
9153 | Sali Primary | Sikua Rose | F | Numbu CHS |
9154 | Sali Primary | Vali Clifton | M | Nguvia CHS |
9155 | Sali Primary | Votu Mathelyn | F | Numbu CHS |
9156 | Sali Primary | William Maxson | M | Waimapuru NSS |
9157 | Samanago Primary | Avila Theresia | F | St.John BoscoTuha CHS |
9158 | Samanago Primary | Jessita Brenda | F | Choiseul Bay PSS |
9159 | Samanago Primary | Kolui Jude | M | St.John BoscoTuha CHS |
9160 | Samanago Primary | Noel Tony | M | St.John BoscoTuha CHS |
9161 | Samanago Primary | Otuana Dominic | M | St.John BoscoTuha CHS |
9162 | Samasodu Primary | Briana Roscila | F | Allardyce PSS |
9163 | Samasodu Primary | Epongo Anthony | F | Muana CHS |
9164 | Samasodu Primary | Godwin George | M | Allardyce PSS |
9165 | Samasodu Primary | Hamutagi Jerry | M | Allardyce PSS |
9166 | Samasodu Primary | Kathleen Ruth | F | Allardyce PSS |
9167 | Samasodu Primary | Leguvaka Ephend | M | Allardyce PSS |
9168 | Samasodu Primary | Lilihera Shalma | M | Muana CHS |
9169 | Samasodu Primary | Mandroe Peter | M | Muana CHS |
9170 | Samasodu Primary | Reitsman Jamil | M | Allardyce PSS |
9171 | Samasodu Primary | Theolabu Alex | M | Allardyce PSS |
9172 | Sambora Primary | Anika Kale | F | Goldie College |
9173 | Sambora Primary | Grinta Kilurade | F | Varese CHS |
9174 | Sambora Primary | Jehany Jennel | F | Vonunu NSS |
9175 | Sambora Primary | Jenita Tiromaly | F | Varese CHS |
9176 | Sambora Primary | Justin Luito | M | Beulah PSS |
9177 | Sambora Primary | Kenty Pakovare | M | Varese CHS |
9178 | Sambora Primary | Kiada Tudu | M | Beulah PSS |
9179 | Sambora Primary | Nishbert Anna | F | Vonunu NSS |
9180 | Sambora Primary | Sonia Julian | F | Varese CHS |
9181 | San Jorge Primary | Bradley John Dile | M | Kalenga CHS |
9182 | San Jorge Primary | Chelyn Francina | F | Kalenga CHS |
9183 | San Jorge Primary | Deni Jevalyn | F | Kalenga CHS |
9184 | San Jorge Primary | Diamana Gabriel | M | Kalenga CHS |
9185 | San Jorge Primary | Doko Michael | M | Kalenga CHS |
9186 | San Jorge Primary | Jino Eric | M | Allardyce PSS |
9187 | San Jorge Primary | Junior Lazywin | M | Kalenga CHS |
9188 | San Jorge Primary | Kelimana Warren | M | Kalenga CHS |
9189 | San Jorge Primary | Kesu Sadlyn | F | Kalenga CHS |
9190 | San Jorge Primary | Lency Peter | M | Muana CHS |
9191 | San Jorge Primary | Litisia Sonnia | F | Kalenga CHS |
9192 | San Jorge Primary | Manefelo Edmond | M | Kalenga CHS |
9193 | San Jorge Primary | Meleha Clera | F | Muana CHS |
9194 | San Jorge Primary | Meliara Olivia | F | Kalenga CHS |
9195 | San Jorge Primary | Mou Eralyn | F | Kalenga CHS |
9196 | San Jorge Primary | Mudo Mark | M | Kalenga CHS |
9197 | San Jorge Primary | Safe Ellen | F | Kalenga CHS |
9198 | San Jorge Primary | Stine Dolph | M | Kalenga CHS |
9199 | San Jorge Primary | Vahole Ellen | F | Muana CHS |
9200 | San Jorge Primary | Vako John | M | Kalenga CHS |
9201 | San Jorge Primary | Wayne Demroll | M | Kalenga CHS |
9202 | Sanalumu Primary | Aloysia Fatalowa | F | St. Joseph Tenaru NSS |
9203 | Sanalumu Primary | Andrew Chrisma | M | Sanalumu CHS |
9204 | Sanalumu Primary | Brend Bosa | F | Sanalumu CHS |
9205 | Sanalumu Primary | Daniel Pirua | M | Sanalumu CHS |
9206 | Sanalumu Primary | Everlyn | F | Sanalumu CHS |
9207 | Sanalumu Primary | Hellen Jennifer | F | Sanalumu CHS |
9208 | Sanalumu Primary | Jean Vency | F | Sanalumu CHS |
9209 | Sanalumu Primary | Lorina | F | Sanalumu CHS |
9210 | Sanalumu Primary | Losana | F | Sanalumu CHS |
9211 | Sanalumu Primary | Lynsia Linet | F | Sanalumu CHS |
9212 | Sanalumu Primary | Rex Mae | M | Sanalumu CHS |
9213 | Sanalumu Primary | Ronly Mae | M | Sanalumu CHS |
9214 | Sanalumu Primary | Vaelyn Evita | F | Sanalumu CHS |
9215 | Sandra Dausabea Academy (Ext) | Michael Turanga Luvu | M | Betikama NSS |
9216 | Santa Anna Primary | Briven Qasa | M | Selwyn College |
9217 | Santa Anna Primary | Fariqongi Rodney | M | Santa Ana CHS |
9218 | Santa Anna Primary | Gita'a Maureen | F | Santa Ana CHS |
9219 | Santa Anna Primary | Kago'o Kaylyn | F | Santa Ana CHS |
9220 | Santa Anna Primary | Kaofa Julia | F | Pamua NSS |
9221 | Santa Anna Primary | Karani Elizabet | F | Santa Ana CHS |
9222 | Santa Anna Primary | Karani Marishen | F | Santa Ana CHS |
9223 | Santa Anna Primary | Kasifa Natalyn | F | Pawa PSS |
9224 | Santa Anna Primary | Kata'asi Elly | F | Santa Ana CHS |
9225 | Santa Anna Primary | Kataria Cristal | F | Santa Ana CHS |
9226 | Santa Anna Primary | Kuper Junita | F | Santa Ana CHS |
9227 | Santa Anna Primary | Madly Ruth Qaina | F | Waimapuru NSS |
9228 | Santa Anna Primary | Maringa Medicaiah | F | Santa Ana CHS |
9229 | Santa Anna Primary | Maru Clair | F | Santa Ana CHS |
9230 | Santa Anna Primary | Nimanima Geoffrey | M | Santa Ana CHS |
9231 | Santa Anna Primary | Otto James | M | Santa Ana CHS |
9232 | Santa Anna Primary | Parakoro Augustine | M | Santa Ana CHS |
9233 | Santa Anna Primary | Qaina Chris Nispet | M | Pawa PSS |
9234 | Santa Anna Primary | Qaina Robert Mark | M | Pamua NSS |
9235 | Santa Anna Primary | Qaina Robson | M | Santa Ana CHS |
9236 | Santa Anna Primary | Qasa Briven | M | Pawa PSS |
9237 | Santa Anna Primary | Siapu Pritty | F | Santa Ana CHS |
9238 | Santa Anna Primary | Siapu Standley | F | Santa Ana CHS |
9239 | Santa Anna Primary | Tafia Leonard | M | Santa Ana CHS |
9240 | Santa Anna Primary | Tarokari Marleen | F | Pawa PSS |
9241 | Santa Anna Primary | Taru Edith | F | Santa Ana CHS |
9242 | Santa Anna Primary | Taru Isacc | M | Pawa PSS |
9243 | Santa Anna Primary | Taru Metchel | F | Santa Ana CHS |
9244 | Santa Anna Primary | Waiwori Geogina | F | Santa Ana CHS |
9245 | Santa Anna Primary | Waura Adrea | F | Santa Ana CHS |
9246 | Santa Anna Primary | Waura Elizabeth | F | Santa Ana CHS |
9247 | Santa Anna Primary | Wote Hilma | F | Santa Ana CHS |
9248 | Saqigae Primary | Clayson Peter | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9249 | Saqigae Primary | Cosmas Belamakana | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9250 | Saqigae Primary | Dareen Era | F | Voza CHS |
9251 | Saqigae Primary | Delsa Rimana | F | Sasamungga CHS |
9252 | Saqigae Primary | Florence Koelava | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9253 | Saqigae Primary | Frank Junior | M | Voza CHS |
9254 | Saqigae Primary | Haward Tudubatu | M | Voza CHS |
9255 | Saqigae Primary | John Palado | M | King George VI NSS |
9256 | Saqigae Primary | John Vapisa | M | Goldie College |
9257 | Saqigae Primary | Junior Pitakere | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9258 | Saqigae Primary | Lionel Navaleke | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9259 | Saqigae Primary | Maclay Dorovoga | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9260 | Saqigae Primary | Macson Pitamama | M | Sasamungga CHS |
9261 | Saqigae Primary | Mali Lisa | F | Choiseul Bay PSS |
9262 | Saqigae Primary | Mary Selsa | F | Choiseul Bay PSS |
9263 | Saqigae Primary | Princelee Poloso | M | Choiseul Bay PSS |
9264 | Saqigae Primary | Samson Gege | M | Voza CHS |
9265 | Saqigae Primary | Shanice Nanao | F | Sasamungga CHS |
9266 | Saqigae Primary | Stenio Kotaru | M | Voza CHS |
9267 | Sarawasi Primary | Houao Calaton Peter | M | Sarawasi CHS |
9268 | Sarawasi Primary | Houkura Christom | M | Sarawasi CHS |
9269 | Sarawasi Primary | Houla Castro Fedol | M | Ote CHS |
9270 | Sarawasi Primary | Irosanau Chris | M | Sarawasi CHS |
9271 | Sarawasi Primary | Jerry Waosi | M | King George VI NSS |
9272 | Sarawasi Primary | Kelly Ian | M | Hunanawa CHS |
9273 | Sarawasi Primary | Lahakeni Sandy | F | Sarawasi CHS |
9274 | Sarawasi Primary | Lalahu Jonathan | M | Sarawasi CHS |
9275 | Sarawasi Primary | Mae Obed | M | Sarawasi CHS |
9276 | Sarawasi Primary | Oreitaha Michael | M | Sarawasi CHS |
9277 | Sarawasi Primary | Pwesa Kessy | M | Rokera PSS |
9278 | Sarawasi Primary | Suoru Mathasa | F | Sarawasi CHS |
9279 | Sarawasi Primary | Tanoi Thomas | M | Sarawasi CHS |
9280 | Sarawasi Primary | Tapana Verginia | F | Sarawasi CHS |
9281 | Sarawasi Primary | Waihauho Marcelline | M | Sarawasi CHS |
9282 | Sarawasi Primary | Waosi Jerry | M | Sarawasi CHS |
9283 | Saro Primary | Angelica Simo | F | Avuavu PSS |
9284 | Saro Primary | Anjory Kupai | F | St. Joseph Tenaru NSS |
9285 | Saro Primary | Delisa Bale | F | Makaruka CHS |
9286 | Saro Primary | Juliano Sulu | M | Avuavu PSS |
9287 | Saro Primary | Juliono Sulu | M | Pamua NSS |
9288 | Saro Primary | Kebu Keliet | M | Kolobaubau CHS |
9289 | Saro Primary | Kelyan Golaiha | F | Makaruka CHS |
9290 | Saro Primary | Kibouania Larison | M | Kolobaubau CHS |
9291 | Saro Primary | Pijubola Enest | M | Kolobaubau CHS |
9292 | Saro Primary | Sanabola Joses | M | Kolobaubau CHS |
9293 | Saro Primary | Simo Angelica | F | Pamua NSS |
9294 | Saro Primary | Tiva Maxson | M | Kolobaubau CHS |
9295 | Sasamungga Primary | Augustine Pitakere | M | Sasamungga CHS |
9296 | Sasamungga Primary | Aurther Bo | M | Sasamungga CHS |
9297 | Sasamungga Primary | Blessing Sione | M | King George VI NSS |
9298 | Sasamungga Primary | Calwin Vana | M | Sasamungga CHS |
9299 | Sasamungga Primary | Carlos Tuzakana | M | Sasamungga CHS |
9300 | Sasamungga Primary | Christopher Malasa | M | Sasamungga CHS |
9301 | Sasamungga Primary | Diana Notoro | F | Sasamungga CHS |
9302 | Sasamungga Primary | Donalyn Qilakaro | F | Sasamungga CHS |
9303 | Sasamungga Primary | Edwin Rukumana | M | Sasamungga CHS |
9304 | Sasamungga Primary | Frankton Zezisi | M | Sasamungga CHS |
9305 | Sasamungga Primary | Fredy Tanaqu | M | Sasamungga CHS |
9306 | Sasamungga Primary | Freeman Kodososo | M | Sasamungga CHS |
9307 | Sasamungga Primary | Gabriel Santana | M | Goldie College |
9308 | Sasamungga Primary | Georgina Nanao | F | Sasamungga CHS |
9309 | Sasamungga Primary | Glera Qole | F | Sasamungga CHS |
9310 | Sasamungga Primary | Grayson Kalevalaka | M | Sasamungga CHS |
9311 | Sasamungga Primary | Gretal Fiona | F | Sasamungga CHS |
9312 | Sasamungga Primary | Isaac Kodovaru | M | Sasamungga CHS |
9313 | Sasamungga Primary | Iuna Madada | F | Sasamungga CHS |
9314 | Sasamungga Primary | Jesmah.T.Kasoa | F | Sasamungga CHS |
9315 | Sasamungga Primary | Joy.P.Mercelyn | F | Sasamungga CHS |
9316 | Sasamungga Primary | Jullian Daritaki | F | Sasamungga CHS |
9317 | Sasamungga Primary | Junior Simeon | M | Sasamungga CHS |
9318 | Sasamungga Primary | Lodvick Garaba | M | Sasamungga CHS |
9319 | Sasamungga Primary | Loevalyn Qilataru | F | Sasamungga CHS |
9320 | Sasamungga Primary | Luisah Mirriam | F | Sasamungga CHS |
9321 | Sasamungga Primary | Marian Vaelyn | F | Sasamungga CHS |
9322 | Sasamungga Primary | Maristina Befy | F | Sasamungga CHS |
9323 | Sasamungga Primary | Mary Blessma | F | Sasamungga CHS |
9324 | Sasamungga Primary | Maston Damata | M | Sasamungga CHS |
9325 | Sasamungga Primary | Mayrine Kaniki | F | Goldie College |
9326 | Sasamungga Primary | Merilyn Zaqole | F | Sasamungga CHS |
9327 | Sasamungga Primary | Mipilyn Zataru | F | Choiseul Bay PSS |
9328 | Sasamungga Primary | Muriel Baragamu | F | Sasamungga CHS |
9329 | Sasamungga Primary | Nancy Zaleke | F | Goldie College |
9330 | Sasamungga Primary | Nelson Piritia | F | Sasamungga CHS |
9331 | Sasamungga Primary | Odell Luaboe | M | Sasamungga CHS |
9332 | Sasamungga Primary | Peterson Zesapa | M | Sasamungga CHS |
9333 | Sasamungga Primary | Raen Adam | M | Sasamungga CHS |
9334 | Sasamungga Primary | Reggie Pitisopa | M | Goldie College |
9335 | Sasamungga Primary | Relinta Tabemugutu | F | Sasamungga CHS |
9336 | Sasamungga Primary | Ribby Kerezai | F | Sasamungga CHS |
9337 | Sasamungga Primary | Rosemary Mavae | F | Sasamungga CHS |
9338 | Sasamungga Primary | Ruthella Kerezai | F | Sasamungga CHS |
9339 | Sasamungga Primary | Shania Eve | F | Sasamungga CHS |
9340 | Sasamungga Primary | Stella Malale | F | Sasamungga CHS |
9341 | Sasamungga Primary | Steward Sokeni | M | Sasamungga CHS |
9342 | Sasamungga Primary | Susan Kamoto | F | Sasamungga CHS |
9343 | Sasamungga Primary | Taniah Nadolyn | F | Choiseul Bay PSS |
9344 | Sasamungga Primary | Wilma Pitakia | F | Sasamungga CHS |
9345 | Sausepe Primary | Rebecca Isaac | F | Kukudu NSS |
9346 | Searme Primary | Moris Koveke | M | Konamana CHS |
9347 | Searme Primary | Naomi Nosia | F | Papara CHS |
9348 | Seghe Primary | Benjamin Dangada | M | Patutiva CHS |
9349 | Seghe Primary | Brilliant Rikihi | M | Patutiva CHS |
9350 | Seghe Primary | David Jones Subo | M | Patutiva CHS |
9351 | Seghe Primary | Elizabeth Ronu | F | Patutiva CHS |
9352 | Seghe Primary | Grantam Bui | M | Patutiva CHS |
9353 | Seghe Primary | Jerad Huki | M | Patutiva CHS |
9354 | Seghe Primary | Joycelyn Vuruqula | F | Patutiva CHS |
9355 | Seghe Primary | Junior Paul Oge | M | Patutiva CHS |
9356 | Seghe Primary | Junior Rogumule | M | Goldie College |
9357 | Seghe Primary | Leonard Kim Bara | M | Patutiva CHS |
9358 | Seghe Primary | Robwin Tavaena | M | Patutiva CHS |
9359 | Seghe Primary | Scott Kiron | M | Patutiva CHS |
9360 | Seghe Primary | Stella Alenia | F | Patutiva CHS |
9361 | Seghe Primary | Talena Pada | M | Patutiva CHS |
9362 | Sepa Primary | Crayford Poqele | M | Papara CHS |
9363 | Sepa Primary | Johncy Leoro | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9364 | Sepa Primary | Junior Paqosiko | M | Boe CHS |
9365 | Sepa Primary | Kepo Mary | F | Boe CHS |
9366 | Sepa Primary | Mabe Joyce | F | Boe CHS |
9367 | Sepa Primary | Manaqole Tresis | F | Boe CHS |
9368 | Sepa Primary | Meizy Duri | F | Boe CHS |
9369 | Sepa Primary | Nairy Nalaköe | F | Boe CHS |
9370 | Sepa Primary | Peter Pitamama | M | Boe CHS |
9371 | Sepa Primary | Robert Bosevolomo | M | Boe CHS |
9372 | Sepa Primary | Sipakana Steven | M | Boe CHS |
9373 | Sepa Primary | Vuleqole Hadassah | F | Boe CHS |
9374 | Shamael Habu Primary | Malakia Suono | M | Tamboko CHS |
9375 | Shamael Habu Primary | Abraham Mosa | M | Tangarare PSS |
9376 | Shamael Habu Primary | Cardini Sokeni | M | Aruligo CHS |
9377 | Shamael Habu Primary | Christina Rhoda | F | Aruligo CHS |
9378 | Shamael Habu Primary | James Gua | M | Avuavu PSS |
9379 | Shamael Habu Primary | Luisa Sapau | F | Numbu CHS |
9380 | Shamael Habu Primary | Mathew Paravi | M | Tiaro CHS |
9381 | Shamael Habu Primary | Orlyn Rugu | M | Tiaro CHS |
9382 | Shamael Habu Primary | Patresia Choni | F | Tiaro CHS |
9383 | Shamael Habu Primary | Philomena Tave | F | Aruligo CHS |
9384 | Shammah Primary | Annette Jatutu | F | Shammah CHS |
9385 | Shammah Primary | Billy Fainagwa (Jr) | F | Shammah CHS |
9386 | Shammah Primary | Breejay Tingaria | F | Shammah CHS |
9387 | Shammah Primary | Christoper Keipa | M | Shammah CHS |
9388 | Shammah Primary | Efa Tom | M | Shammah CHS |
9389 | Shammah Primary | Fernard Liofasi | F | Shammah CHS |
9390 | Shammah Primary | Frank Nokali | M | Shammah CHS |
9391 | Shammah Primary | Geomana Pule | M | King George VI NSS |
9392 | Shammah Primary | Graham Maesu | M | Shammah CHS |
9393 | Shammah Primary | Helina Tobia | M | Shammah CHS |
9394 | Shammah Primary | Hellen Fefera | F | Shammah CHS |
9395 | Shammah Primary | Henry Kabsman | M | Shammah CHS |
9396 | Shammah Primary | Immaculate Alawai | F | Shammah CHS |
9397 | Shammah Primary | James Tafoa | M | Shammah CHS |
9398 | Shammah Primary | Jemalyn James | F | Shammah CHS |
9399 | Shammah Primary | Jerry Sika Jr. | M | King George VI NSS |
9400 | Shammah Primary | Jesma Hou | F | Shammah CHS |
9401 | Shammah Primary | Joalish.L. Qurusu | M | Shammah CHS |
9402 | Shammah Primary | John Tonowane | M | Shammah CHS |
9403 | Shammah Primary | Keilyn Taufunu | F | Shammah CHS |
9404 | Shammah Primary | Kennedy. G. Etemani | M | Shammah CHS |
9405 | Shammah Primary | Lobo'au M Manusau | M | Shammah CHS |
9406 | Shammah Primary | Lucy Bakale | F | Shammah CHS |
9407 | Shammah Primary | Maryta Amalyn | F | Shammah CHS |
9408 | Shammah Primary | Melinda Egen | F | Shammah CHS |
9409 | Shammah Primary | Momis Hopa | M | Shammah CHS |
9410 | Shammah Primary | Natalie Rubole | F | Shammah CHS |
9411 | Shammah Primary | Nelson Lea | F | Shammah CHS |
9412 | Shammah Primary | Noah Kasiwai | F | Shammah CHS |
9413 | Shammah Primary | Pauline Salome | F | Shammah CHS |
9414 | Shammah Primary | Philemon Akao | M | Shammah CHS |
9415 | Shammah Primary | Regina Mafaliu | F | Shammah CHS |
9416 | Shammah Primary | Terisha Hellen | F | Shammah CHS |
9417 | Shammah Primary | Trina Lucinda | F | Shammah CHS |
9418 | Shammah Primary | Trudy Alick | F | Shammah CHS |
9419 | Shammah Primary | Wendy Faiota | F | Shammah CHS |
9420 | Shammah Primary | Zariella Taisau | F | Shammah CHS |
9421 | Sibila Primary | Junior Qito | M | Sibila CHS |
9422 | Sibila Primary | Beliy Bogese | M | Sibila CHS |
9423 | Sibila Primary | Boki Richard | M | Sibila CHS |
9424 | Sibila Primary | Daniel Toka | M | Sibila CHS |
9425 | Sibila Primary | Danto Redly | M | Sibila CHS |
9426 | Sibila Primary | Janiek Lenpala | M | Sibila CHS |
9427 | Sibila Primary | Jesmo Lomita | F | Sibila CHS |
9428 | Sibila Primary | Jimmy Kuse | M | Sibila CHS |
9429 | Sibila Primary | Lenly Medka | M | Sibila CHS |
9430 | Sibila Primary | Medam Toka | M | Sibila CHS |
9431 | Sibila Primary | Nairy Koilyn | F | Sibila CHS |
9432 | Sibila Primary | Qulabana Vitu | F | Sibila CHS |
9433 | Sibila Primary | Rnehy Koily | M | Sibila CHS |
9434 | Sibila Primary | Selwyn Taovaki | M | Goldie College |
9435 | Sibila Primary | Talith Zotei | F | Sibila CHS |
9436 | Sibila Primary | Tracy Lovidonge | F | Vonunu NSS |
9437 | Sibila Primary | Trevor Sakarata | M | Sibila CHS |
9438 | Sibila Primary | Volo Brenton | M | Sibila CHS |
9439 | Sibilado Primary | Ajo Mutu | M | Sibila CHS |
9440 | Sibilado Primary | Jiuriko Prima | F | Sibila CHS |
9441 | Sibilado Primary | Nadu Endmond | M | Sibila CHS |
9442 | Sibilado Primary | Tako Vanisa | F | Sibila CHS |
9443 | Sibilado Primary | Tegotego Junior | M | Sibila CHS |
9444 | Sibilado Primary | Vailima Glancy | F | Eleoteve CHS |
9445 | Sibilado Primary | Warina Marusi | F | Vonunu NSS |
9446 | Sidoko Primary | Hamilton Variqeto | M | Sidoko CHS |
9447 | Sidoko Primary | Irene Lina | F | Sidoko CHS |
9448 | Sidoko Primary | Iulah Karen | F | Sidoko CHS |
9449 | Sidoko Primary | Jacob Toni | M | Sidoko CHS |
9450 | Sidoko Primary | John Keuro | M | Sidoko CHS |
9451 | Sidoko Primary | John Noqa | M | Sidoko CHS |
9452 | Sidoko Primary | Matau Saula | M | Sidoko CHS |
9453 | Sidoko Primary | Nerolyn Suzie | F | Sidoko CHS |
9454 | Sidoko Primary | Sale Kuki | M | Sidoko CHS |
9455 | Sidoko Primary | Victoria Enda | F | Sidoko CHS |
9456 | Sigana Primary | Adoa Carlos | M | Muana CHS |
9457 | Sigana Primary | Alina Exile | F | Kalenga CHS |
9458 | Sigana Primary | Alita Lindra | F | Visena CHS |
9459 | Sigana Primary | Allen Ishmael | M | Guguha CHS |
9460 | Sigana Primary | Boironovia Briton | M | Kalenga CHS |
9461 | Sigana Primary | Casper Junior Kunua | M | Kalenga CHS |
9462 | Sigana Primary | Charles Gerry | M | Guguha CHS |
9463 | Sigana Primary | Deson Griffith | M | Kalenga CHS |
9464 | Sigana Primary | Gravis Donny | M | Visena CHS |
9465 | Sigana Primary | Hagore Admission | M | Kalenga CHS |
9466 | Sigana Primary | Hiroa Felix | M | Kalenga CHS |
9467 | Sigana Primary | Jales Saina | M | Guguha CHS |
9468 | Sigana Primary | John Elton | M | Kalenga CHS |
9469 | Sigana Primary | Karenta Signe | F | Visena CHS |
9470 | Sigana Primary | Kelisa Stephanny | F | Kalenga CHS |
9471 | Sigana Primary | Lenson Hiro | M | Guguha CHS |
9472 | Sigana Primary | Liam Mahika | M | Kalenga CHS |
9473 | Sigana Primary | Mamblou Peter Orudiana | M | Visena CHS |
9474 | Sigana Primary | Manedika Adison | M | Kalenga CHS |
9475 | Sigana Primary | Manedika Mantusa Hugo | M | Guguha CHS |
9476 | Sigana Primary | Ngelea John | M | Kalenga CHS |
9477 | Sigana Primary | Philitus Zammy | F | Kalenga CHS |
9478 | Sigana Primary | Pulesi Calisto | M | Guguha CHS |
9479 | Sigana Primary | Raymon Mandika | M | Guguha CHS |
9480 | Sigana Primary | Ririan Lilian | F | Muana CHS |
9481 | Sigana Primary | Rodger Hugo | M | Sir Duddley Tuti College |
9482 | Sigana Primary | Ruina Jelcy | F | Kalenga CHS |
9483 | Sigana Primary | Sagali Sammuel | M | Kalenga CHS |
9484 | Sigana Primary | Soke Zedrick | M | Visena CHS |
9485 | Sigana Primary | Toarara Zedma | M | Visena CHS |
9486 | Sikwafata Primary | Aefi Ranoy | M | Mbita'ama CHS |
9487 | Sikwafata Primary | Dingarii Alice | F | Mbita'ama CHS |
9488 | Sikwafata Primary | Doraania Harris | M | Mbita'ama CHS |
9489 | Sikwafata Primary | Faneagalo Delisa | F | Mbita'ama CHS |
9490 | Sikwafata Primary | Jeremy Aufalu | M | Mbita'ama CHS |
9491 | Sikwafata Primary | Kiriau Ida | F | Mbita'ama CHS |
9492 | Sikwafata Primary | Kiriau Steward | M | Mbita'ama CHS |
9493 | Sikwafata Primary | Marere Catherine | F | Mbita'ama CHS |
9494 | Sikwafata Primary | Narii Freda | F | Afufu CHS |
9495 | Sikwafata Primary | Ramo Steven | M | Mbita'ama CHS |
9496 | Sikwafata Primary | Toliota Harret | F | Afufu CHS |
9497 | Sikwafata Primary | Waneai Beauty | F | Afufu CHS |
9498 | Sikwafata Primary | Wareo Balnco | M | Afufu CHS |
9499 | Sikwafata Primary | Wawane Joylyn | F | Afufu CHS |
9500 | Silas Memorial Primary | Ata Nelson | M | Mcmahon CHS |
9501 | Silas Memorial Primary | Bonogho Henry | M | Mcmahon CHS |
9502 | Silas Memorial Primary | Bradlynisabella | F | Avuavu PSS |
9503 | Silas Memorial Primary | Butu Mathias | M | Mcmahon CHS |
9504 | Silas Memorial Primary | Deka Dorren | F | Mcmahon CHS |
9505 | Silas Memorial Primary | Harovia Sellina | F | Mcmahon CHS |
9506 | Silas Memorial Primary | Kara John | M | Mcmahon CHS |
9507 | Silas Memorial Primary | Lovi Charles | M | Siota PSS |
9508 | Silas Memorial Primary | New Year Wilson | M | Mcmahon CHS |
9509 | Silas Memorial Primary | Pilua Jaybe | M | Mcmahon CHS |
9510 | Silas Memorial Primary | Rorodo Charlse | M | Mcmahon CHS |
9511 | Silas Memorial Primary | Sisa John | M | Mcmahon CHS |
9512 | Silas Memorial Primary | Tabu Charlse | M | Mcmahon CHS |
9513 | Silas Memorial Primary | Vangarongo Noelyn | F | Mcmahon CHS |
9514 | Silas Memorial Primary | Vuda Charles | M | Mcmahon CHS |
9515 | Silas Memorial Primary | Vure Albert | M | Siota PSS |
9516 | Sinasu Primary | Arate'e Jaynis | F | Sinasu CHS |
9517 | Sinasu Primary | Ata Iialo | M | Sinasu CHS |
9518 | Sinasu Primary | Baura Brenton | M | Sinasu CHS |
9519 | Sinasu Primary | Beata Philisty | F | Sinasu CHS |
9520 | Sinasu Primary | Bobby Kothy | M | Sinasu CHS |
9521 | Sinasu Primary | Crystal Mary | F | Sinasu CHS |
9522 | Sinasu Primary | Dusu Bethlyn | F | Sinasu CHS |
9523 | Sinasu Primary | Edmon Charles | M | Laulana CHS |
9524 | Sinasu Primary | Elson Steven | M | Sinasu CHS |
9525 | Sinasu Primary | Fiku Jethnel | M | Sinasu CHS |
9526 | Sinasu Primary | Gauwane Precilla | F | Sinasu CHS |
9527 | Sinasu Primary | Gauwane Steward | M | Sinasu CHS |
9528 | Sinasu Primary | Gelinenea Luisa | F | Sinasu CHS |
9529 | Sinasu Primary | Gulu Jay | M | Sinasu CHS |
9530 | Sinasu Primary | Henikera Edwin | M | Sinasu CHS |
9531 | Sinasu Primary | Idu Kevin | M | Sinasu CHS |
9532 | Sinasu Primary | Idute'e Janet | F | Sinasu CHS |
9533 | Sinasu Primary | Ilala Reminah | F | Sinasu CHS |
9534 | Sinasu Primary | Iro Esecah | F | Sinasu CHS |
9535 | Sinasu Primary | Itegwau Rosemary | F | Sinasu CHS |
9536 | Sinasu Primary | Kama Jayta | F | Sinasu CHS |
9537 | Sinasu Primary | Kekei Nancy | F | Sinasu CHS |
9538 | Sinasu Primary | Komasi Carowina | F | Sinasu CHS |
9539 | Sinasu Primary | Kwai Edmarie | F | Sinasu CHS |
9540 | Sinasu Primary | Leka Alvin | M | Sinasu CHS |
9541 | Sinasu Primary | Loboi Hendry | M | Laulana CHS |
9542 | Sinasu Primary | Lui Peter | M | Kilusakwalo CHS |
9543 | Sinasu Primary | Mae Pauline | F | Sinasu CHS |
9544 | Sinasu Primary | Mae Tahminah | F | Kilusakwalo CHS |
9545 | Sinasu Primary | Maenanai Tanya | F | Sinasu CHS |
9546 | Sinasu Primary | Ramo Melisha | F | Sinasu CHS |
9547 | Sinasu Primary | Ray Willy | M | Auki CHS |
9548 | Sinasu Primary | Riri Muriel | F | Auki CHS |
9549 | Sinasu Primary | Sae Hamilton | M | St. Nicholas College |
9550 | Sinasu Primary | Saru Junior | M | Kilusakwalo CHS |
9551 | Sinasu Primary | Sibisoa Paula | F | Sinasu CHS |
9552 | Sinasu Primary | Siru Jimmy | M | Sinasu CHS |
9553 | Sinasu Primary | Siru Linel | F | Kilusakwalo CHS |
9554 | Sinasu Primary | Siru Samtom | M | Su’u NSS |
9555 | Sinasu Primary | Sisia Alice | F | Auki CHS |
9556 | Sinasu Primary | Talo George | M | Naha CHS |
9557 | Sinasu Primary | Teobasi Julian | F | Alota'a CHS |
9558 | Sinasu Primary | Tuita Mary | F | Naha CHS |
9559 | Sinasu Primary | Wale Hazel | F | Sinasu CHS |
9560 | Siohiramo Primary | Hanehanua Jude | M | Siohiramo CHS |
9561 | Siohiramo Primary | Houma Paul Chris | M | Siohiramo CHS |
9562 | Siohiramo Primary | Iakeni Leah | F | Siohiramo CHS |
9563 | Siohiramo Primary | Kaipuru Timothy | M | Siohiramo CHS |
9564 | Siohiramo Primary | Kokoi Simon | M | Siohiramo CHS |
9565 | Siohiramo Primary | Mamare Donasiana | F | Siohiramo CHS |
9566 | Siohiramo Primary | Piai Ignasius | M | Siohiramo CHS |
9567 | Siohiramo Primary | Potaoo Elijah | M | Siohiramo CHS |
9568 | Siohiramo Primary | Taraitahu Ednah | F | Siohiramo CHS |
9569 | Siohiramo Primary | Tariau Patricia | F | Siohiramo CHS |
9570 | Sir Jacob Vouza Primary | Able Ha'aman | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9571 | Sir Jacob Vouza Primary | Alice Kaylyn | F | Nguvia CHS |
9572 | Sir Jacob Vouza Primary | Auhikua Loise | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9573 | Sir Jacob Vouza Primary | Benise Anelina Sagia | F | Kulu CHS |
9574 | Sir Jacob Vouza Primary | Cathy Lovelyn Rebesi | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9575 | Sir Jacob Vouza Primary | Freeman Daoburi | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9576 | Sir Jacob Vouza Primary | Ghaokabosa Precila | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9577 | Sir Jacob Vouza Primary | Ghaokabosa Unity | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9578 | Sir Jacob Vouza Primary | Ghaua Zanella | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9579 | Sir Jacob Vouza Primary | Isa William | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9580 | Sir Jacob Vouza Primary | Jack Justin | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9581 | Sir Jacob Vouza Primary | James Philmah | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9582 | Sir Jacob Vouza Primary | Joana Margret | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9583 | Sir Jacob Vouza Primary | Kofana Jesma | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9584 | Sir Jacob Vouza Primary | Lani Donavan | M | Numbu CHS |
9585 | Sir Jacob Vouza Primary | Lency Gauwane | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9586 | Sir Jacob Vouza Primary | Leulea Alwin | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9587 | Sir Jacob Vouza Primary | Lindy Kakamo | F | Tau CHS |
9588 | Sir Jacob Vouza Primary | Pheebe Kofana | F | King George VI NSS |
9589 | Sir Jacob Vouza Primary | Ropiti Naydel | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9590 | Sir Jacob Vouza Primary | Salome Jebra | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9591 | Sir Jacob Vouza Primary | Sikua Genesis | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9592 | Sir Jacob Vouza Primary | Sokito Rosa | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9593 | Sir Jacob Vouza Primary | Sota Everlyn | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9594 | Sir Jacob Vouza Primary | Thugea Olivia | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9595 | Sir Jacob Vouza Primary | Ututhia Pauline | F | Sir Jacob Vouza CHS |
9596 | Sir Jacob Vouza Primary | Wate Brownton | M | Sir Jacob Vouza CHS |
9597 | Siro Primary | Alfred Manebei | M | Siota PSS |
9598 | Siro Primary | Anna Elizabeth | F | Siro CHS |
9599 | Siro Primary | Bollen Junior | M | Siro CHS |
9600 | Siro Primary | Charlse Lobu | M | Siro CHS |
9601 | Siro Primary | Daki Lisma | F | Siro CHS |
9602 | Siro Primary | Elo John | M | Siro CHS |
9603 | Siro Primary | Frank Bollen | M | Siro CHS |
9604 | Siro Primary | George Rusa | M | Siota PSS |
9605 | Siro Primary | Juranse Hendry | M | Siro CHS |
9606 | Siro Primary | Koibau Silas | M | Siro CHS |
9607 | Siro Primary | Lagi Davinia | F | Siro CHS |
9608 | Siro Primary | Maelanie Gali | F | Siro CHS |
9609 | Siro Primary | Mali Luke | M | Siro CHS |
9610 | Siro Primary | Manoli Solomon | M | Siro CHS |
9611 | Siro Primary | Rege Emmalyn | F | Siro CHS |
9612 | Siro Primary | Sautuana Stephen | M | Siro CHS |
9613 | Siro Primary | Sikiva Madalyn | F | Siro CHS |
9614 | Siro Primary | Sura Ethel | F | Siro CHS |
9615 | Siro Primary | Talu Selina | F | Su’u NSS |
9616 | Siro Primary | Tutulova Emmalyn | F | St. Joseph Tenaru NSS |
9617 | Siro Primary | Ulo Lynet | F | Siro CHS |
9618 | Siro Primary | Valai Glenda | F | Siro CHS |
9619 | Siro Primary | Vuivian Stephany | F | Siro CHS |
9620 | Siro Primary | Vuni Jacinta | F | Siro CHS |
9621 | Siro Primary | Zimbo Vatina | F | Siro CHS |
9622 | Sisiga Primary | Chris Brown | M | Guguha CHS |
9623 | Sisiga Primary | Kela Wilson | M | Guguha CHS |
9624 | Sisiga Primary | Oliver Junior | M | Allardyce PSS |
9625 | Sisiga Primary | Ramo Edditon | M | Lilika CHS |
9626 | Sisiga Primary | Roboriana Agness | F | Sir Duddley Tuti College |
9627 | Sisiga Primary | Sade Eric | M | Lilika CHS |
9628 | Sisiga Primary | Sia John | M | Guguha CHS |
9629 | Sisiga Primary | Siko Mark | M | Guguha CHS |
9630 | Sisiga Primary | Tigiu Incy | M | Allardyce PSS |
9631 | Sisiga Primary | Tivo Ben | M | Guguha CHS |
9632 | Sisiga Primary | Willy Betu Linky | M | Allardyce PSS |
9633 | Siva Primary | Angikiamonga Stanley | M | Angaiho CHS |
9634 | Siva Primary | Junior Matengaika | M | Waimapuru NSS |
9635 | Siva Primary | Kevin Pongi | M | Waimapuru NSS |
9636 | Siva Primary | Rosella Mangosa'u | F | St. John CHS |
9637 | Siva Primary | Whitney Kaitu'u | F | Betikama NSS |
9638 | Sobiro Primary | Alex Ghemu | F | Bekabeka CHS |
9639 | Sobiro Primary | Cloidly Samuel | F | SR Academy |
9640 | Sobiro Primary | Delrina Sipilingi | F | Bekabeka CHS |
9641 | Sobiro Primary | Jayleen Walter | F | Bekabeka CHS |
9642 | Sobiro Primary | Jaynah Minu | F | Bekabeka CHS |
9643 | Sobiro Primary | Joysia Chambo | F | Bekabeka CHS |
9644 | Sobiro Primary | Renge Lianga | M | Jones Adventist College |
9645 | Sobiro Primary | Samae Davis | M | Betikama NSS |
9646 | Sobiro Primary | Sophina Rusah | F | Bekabeka CHS |
9647 | Sobiro Primary | Tania Diction | F | Bekabeka CHS |
9648 | Sobiro Primary | Vaelaty Tuna | M | Jones Adventist College |
9649 | Sobiro Primary | Zabbian Siloko | M | Kukudu NSS |
9650 | Sogotiwa Primary | Clayton Angikitasi | M | Waimapuru NSS |
9651 | Sogotiwa Primary | Janet Clarissah Jau | F | Waimapuru NSS |
9652 | Sogotiwa Primary | Junior Janty | M | Sogotiwa CHS |
9653 | Sogotiwa Primary | Maramarasau Simah | F | Sogotiwa CHS |
9654 | Sogotiwa Primary | Michael Maruru | M | Waimapuru NSS |
9655 | Sogotiwa Primary | Orukerei Kimshilla | F | Sogotiwa CHS |
9656 | Sogotiwa Primary | Rahe Elliot | M | Sogotiwa CHS |
9657 | Sogotiwa Primary | Rau Felix | M | Pamua NSS |
9658 | Solosaia Primary | Alison Alick | M | Betikama NSS |
9659 | Solosaia Primary | Blaise Koku | M | Kopiu CHS |
9660 | Solosaia Primary | Claery Lulua | F | Kopiu CHS |
9661 | Solosaia Primary | Edith Leitavua | F | Kopiu CHS |
9662 | Solosaia Primary | Hailidel Kavora | F | Tenakoga Adventist CHS |
9663 | Solosaia Primary | Karen Kaity | F | Kopiu CHS |
9664 | Solosaia Primary | Kellwin Reilua | M | Kopiu CHS |
9665 | Solosaia Primary | Lawrence Tom | M | Kopiu CHS |
9666 | Solosaia Primary | Leilan Aneth | F | Kopiu CHS |
9667 | Solosaia Primary | Moses Tabuvania | M | Kopiu CHS |
9668 | Solosaia Primary | Oliver Penros | M | Kopiu CHS |
9669 | Solosaia Primary | Regan Casper | M | Kopiu CHS |
9670 | Soranamola Primary | Albino Qalo | M | Soranamola CHS |
9671 | Soranamola Primary | Charlie Tulupapa | M | Pangobiru CHS |
9672 | Soranamola Primary | Daisy Maria | F | Soranamola CHS |
9673 | Soranamola Primary | Debra Qilajaju | F | Soranamola CHS |
9674 | Soranamola Primary | Eric Poloso | M | Soranamola CHS |
9675 | Soranamola Primary | Everlyn Qolevolomo | F | Soranamola CHS |
9676 | Soranamola Primary | Hazel Qolevolomo | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9677 | Soranamola Primary | Jacob Tekelokolo | M | Soranamola CHS |
9678 | Soranamola Primary | Junior Aleve | M | Soranamola CHS |
9679 | Soranamola Primary | Manasa Madada | M | Soranamola CHS |
9680 | Soranamola Primary | Manoah Navala | M | Soranamola CHS |
9681 | Soranamola Primary | Margreth Kemana | F | Soranamola CHS |
9682 | Soranamola Primary | Moris Sarujopa | M | Soranamola CHS |
9683 | Soranamola Primary | Regina Qilakomala | F | Soranamola CHS |
9684 | Soranamola Primary | Rudgud Palapu | M | Soranamola CHS |
9685 | Soranamola Primary | Tyson Goratalana | M | Soranamola CHS |
9686 | Soranamola Primary | Willinton Naqumama | M | Soranamola CHS |
9687 | Soso Primary | Beno Junior | M | Vatilau CHS |
9688 | Soso Primary | Kaka Elizabeth | F | Vatilau CHS |
9689 | Soso Primary | Samora Robert | M | Vatilau CHS |
9690 | Soso Primary | Tiroa Allen Chris | M | Vatilau CHS |
9691 | St John Dala Catholic Primary | Alex Lausini | M | St John Dala Catholic CHS |
9692 | St John Dala Catholic Primary | Alfred Baura | M | St John Dala Catholic CHS |
9693 | St John Dala Catholic Primary | Alick Hillary | M | St John Dala Catholic CHS |
9694 | St John Dala Catholic Primary | Anna Daisy Kotasa | F | St John Dala Catholic CHS |
9695 | St John Dala Catholic Primary | Augustine Diau | M | St John Dala Catholic CHS |
9696 | St John Dala Catholic Primary | Ben Lautagi | M | St John Dala Catholic CHS |
9697 | St John Dala Catholic Primary | Christopher Beliga | M | St John Dala Catholic CHS |
9698 | St John Dala Catholic Primary | Christopher Cardone | M | St John Dala Catholic CHS |
9699 | St John Dala Catholic Primary | Constan Etemani | M | St John Dala Catholic CHS |
9700 | St John Dala Catholic Primary | Eddie Gale | M | St John Dala Catholic CHS |
9701 | St John Dala Catholic Primary | Elizabeth Ngale | F | St John Dala Catholic CHS |
9702 | St John Dala Catholic Primary | Emmanuel Maila | M | St John Dala Catholic CHS |
9703 | St John Dala Catholic Primary | Francis Lone | M | St John Dala Catholic CHS |
9704 | St John Dala Catholic Primary | Francis Tabua | M | St John Dala Catholic CHS |
9705 | St John Dala Catholic Primary | Francis Tarai | M | St John Dala Catholic CHS |
9706 | St John Dala Catholic Primary | Frank Kolae | M | St John Dala Catholic CHS |
9707 | St John Dala Catholic Primary | Fredrica Abi | F | St John Dala Catholic CHS |
9708 | St John Dala Catholic Primary | Godwin Melo | M | St John Dala Catholic CHS |
9709 | St John Dala Catholic Primary | Joseph Waneta | M | St John Dala Catholic CHS |
9710 | St John Dala Catholic Primary | Lavinia Iro | F | St John Dala Catholic CHS |
9711 | St John Dala Catholic Primary | Lawrence Maka'au | M | St John Dala Catholic CHS |
9712 | St John Dala Catholic Primary | Lesta Roboalsa | M | St John Dala Catholic CHS |
9713 | St John Dala Catholic Primary | Lidwina Maefetege | F | St John Dala Catholic CHS |
9714 | St John Dala Catholic Primary | Marcella Kinigua | F | St John Dala Catholic CHS |
9715 | St John Dala Catholic Primary | Martin Kidomanu | M | St John Dala Catholic CHS |
9716 | St John Dala Catholic Primary | Mary Grace | F | St John Dala Catholic CHS |
9717 | St John Dala Catholic Primary | Mary Oisuru | F | St John Dala Catholic CHS |
9718 | St John Dala Catholic Primary | Mathew Lioa | M | St John Dala Catholic CHS |
9719 | St John Dala Catholic Primary | Michael Ko'obako | M | St John Dala Catholic CHS |
9720 | St John Dala Catholic Primary | Monica Donsina | F | St John Dala Catholic CHS |
9721 | St John Dala Catholic Primary | Nickson Olimanu | M | St John Dala Catholic CHS |
9722 | St John Dala Catholic Primary | Patricia Bulugao | F | St John Dala Catholic CHS |
9723 | St John Dala Catholic Primary | Patricia Osirara | F | St John Dala Catholic CHS |
9724 | St John Dala Catholic Primary | Paul Tofua | M | St John Dala Catholic CHS |
9725 | St John Dala Catholic Primary | Rose Mary Bosau | F | St John Dala Catholic CHS |
9726 | St John Dala Catholic Primary | Stanley Gae | M | St John Dala Catholic CHS |
9727 | St John Dala Catholic Primary | Tom Benedict | M | St John Dala Catholic CHS |
9728 | St John Dala Catholic Primary | Tony Ariki | M | St John Dala Catholic CHS |
9729 | St John Dala Catholic Primary | William Gwaeakalo | M | St John Dala Catholic CHS |
9730 | St Joseph Moli Primary | Alex Ozobatu | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9731 | St Joseph Moli Primary | Apolonia Scolar | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9732 | St Joseph Moli Primary | Basil Alapusi | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9733 | St Joseph Moli Primary | Bernadette Sekavave | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9734 | St Joseph Moli Primary | Bethilar Kibuquana | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9735 | St Joseph Moli Primary | Betildar Agavaseko | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9736 | St Joseph Moli Primary | Beven Suaras | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9737 | St Joseph Moli Primary | Catherine Sena | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9738 | St Joseph Moli Primary | Chris Sue | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9739 | St Joseph Moli Primary | Crisby B Doromata | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9740 | St Joseph Moli Primary | Daisy Tatara | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9741 | St Joseph Moli Primary | Hellenmary Mangana | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9742 | St Joseph Moli Primary | Horace Taqiava | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9743 | St Joseph Moli Primary | Innocent Qave | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9744 | St Joseph Moli Primary | Jemimah Kuchai | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9745 | St Joseph Moli Primary | Jennavy Agauseko | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9746 | St Joseph Moli Primary | Jesma Qilanudi | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9747 | St Joseph Moli Primary | Joses Matekeli | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9748 | St Joseph Moli Primary | Kennedy Bobele | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9749 | St Joseph Moli Primary | Kiren Riqotaru | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9750 | St Joseph Moli Primary | Larret Zagaraqole | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9751 | St Joseph Moli Primary | Liliah Podozuka | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9752 | St Joseph Moli Primary | Maryclare Telovae | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9753 | St Joseph Moli Primary | Michael Toke | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9754 | St Joseph Moli Primary | Moses Salera | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9755 | St Joseph Moli Primary | Nathaniel Biloko | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9756 | St Joseph Moli Primary | Neisililia Nawere | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9757 | St Joseph Moli Primary | Penros Vatopuava | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9758 | St Joseph Moli Primary | Rosinta Tavisigole | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9759 | St Joseph Moli Primary | Sedrina Soso | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9760 | St Joseph Moli Primary | Serah Kulaqole | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
9761 | St Joseph Moli Primary | Warren Dilovagege | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9762 | St Joseph Moli Primary | Zephaniah Valomo | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
9763 | St Josephs Dala Primary | Duru Mary | F | St Josephs Dala CHS |
9764 | St Josephs Dala Primary | Gora Annie | F | St Josephs Dala CHS |
9765 | St Josephs Dala Primary | Jessy Noi | F | Siota PSS |
9766 | St Josephs Dala Primary | Koiabu Mary | F | St Josephs Dala CHS |
9767 | St Josephs Dala Primary | Koisau Serah | F | St Josephs Dala CHS |
9768 | St Josephs Dala Primary | Koka Elizabeth | F | St Josephs Dala CHS |
9769 | St Josephs Dala Primary | Peroa Ellen | F | St Josephs Dala CHS |
9770 | St Josephs Dala Primary | Presentation Lent | M | St Josephs Dala CHS |
9771 | St Josephs Dala Primary | Siama Marta | F | St Josephs Dala CHS |
9772 | St Josephs Dala Primary | Smith Jerry | M | St Josephs Dala CHS |
9773 | St Josephs Dala Primary | Sopiti Morres | M | St Josephs Dala CHS |
9774 | St Josephs Dala Primary | Taniamae John | M | Siota PSS |
9775 | St Josephs Dala Primary | Teé Clerah | F | St Josephs Dala CHS |
9776 | St Josephs Dala Primary | Voah Emily | F | Pamua NSS |
9777 | St Josephs Dala Primary | Voah Everlyn | F | St Josephs Dala CHS |
9778 | St Josephs Dala Primary | Vuda Ramsi | M | St Josephs Dala CHS |
9779 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Akwai Emmanuel | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9780 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Aru Timothy | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9781 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Daisy Billy | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9782 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Hare Matlida | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9783 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Koina Stacy | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9784 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Kosi Pricillar | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9785 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Koto Joyline | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9786 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Lafuia Peter | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9787 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Leoa Magreth | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9788 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Leoa Munirah | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9789 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Lone Theresa | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9790 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Odilia Sepa | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9791 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Philomon Aneka | M | St John Dala Catholic CHS |
9792 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Rofeta Junior | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9793 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Rofeta Rose | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9794 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Samani Lawrence | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9795 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Samani Fred | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9796 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Sifoni Clive | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9797 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Sosoe Adrian | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9798 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Susan Rose | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9799 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Tafili Linda | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9800 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Toata Selson | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9801 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Tote Sherol | F | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9802 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Tuita Alick | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9803 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Tuita Lawrence | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9804 | St Theresa Takwa Catholic Primary | Tuita Seni | M | St Theresa Takwa Catholic CHS |
9805 | St. Francis Vaturanga Primary | Allen Rahona | M | St. Francis CHS |
9806 | St. Francis Vaturanga Primary | Alma Julian | F | St. Francis CHS |
9807 | St. Francis Vaturanga Primary | Angelica Adelphina | F | St. Francis CHS |
9808 | St. Francis Vaturanga Primary | Bethlyn Lingesu | F | St. Francis CHS |
9809 | St. Francis Vaturanga Primary | Bethy Borio | F | St. Francis CHS |
9810 | St. Francis Vaturanga Primary | Eddie Tura | M | St. Francis CHS |
9811 | St. Francis Vaturanga Primary | Genia Christy | F | St. Francis CHS |
9812 | St. Francis Vaturanga Primary | Helina Banuna | F | Selwyn College |
9813 | St. Francis Vaturanga Primary | Jacob Perobo | M | St. Francis CHS |
9814 | St. Francis Vaturanga Primary | Joseph Tura | M | St. Francis CHS |
9815 | St. Francis Vaturanga Primary | Julie Manevi | F | St. Francis CHS |
9816 | St. Francis Vaturanga Primary | Julio Kaivini | M | Selwyn College |
9817 | St. Francis Vaturanga Primary | Justin Natasha | F | Pamua NSS |
9818 | St. Francis Vaturanga Primary | Kate Harret | F | St. Francis CHS |
9819 | St. Francis Vaturanga Primary | Kingsly Maisa | M | Pamua NSS |
9820 | St. Francis Vaturanga Primary | Lazarus Inuko | M | St. Francis CHS |
9821 | St. Francis Vaturanga Primary | Lionel Lino | M | St. Francis CHS |
9822 | St. Francis Vaturanga Primary | Lowbred Nani | M | St. Francis CHS |
9823 | St. Francis Vaturanga Primary | Lucy Kopei | F | St. Francis CHS |
9824 | St. Francis Vaturanga Primary | Madlyn Kopasu | F | St. Francis CHS |
9825 | St. Francis Vaturanga Primary | Margaret Nagu | F | St. Francis CHS |
9826 | St. Francis Vaturanga Primary | Marilyn Anna | F | St. Francis CHS |
9827 | St. Francis Vaturanga Primary | Mary Clare | F | St. Francis CHS |
9828 | St. Francis Vaturanga Primary | Michael Longa | M | St. Francis CHS |
9829 | St. Francis Vaturanga Primary | Natalie Natei | F | St. Francis CHS |
9830 | St. Francis Vaturanga Primary | Peter Suimae | M | St. Francis CHS |
9831 | St. Francis Vaturanga Primary | Philomena Ivuban | F | St. Francis CHS |
9832 | St. Francis Vaturanga Primary | Presley Scott | M | St. Francis CHS |
9833 | St. Francis Vaturanga Primary | Purity Fakafu | F | Selwyn College |
9834 | St. Francis Vaturanga Primary | Ruby Tuli | F | St. Francis CHS |
9835 | St. Francis Vaturanga Primary | Sade Elsie | F | Pamua NSS |
9836 | St. Francis Vaturanga Primary | Selwyn Bone | M | St. Francis CHS |
9837 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Alfred Gata | M | Norman Palmer CHS |
9838 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Alvin Laukiki | M | Selwyn College |
9839 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Basile Jonathan | M | Sa'a CHS (C Fox) |
9840 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Brian Vildarm | M | Selwyn College |
9841 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Cathy Kovou | F | St. Francis CHS |
9842 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Dalvina Kukuani | F | Selwyn College |
9843 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Eliah Loke | F | Norman Palmer CHS |
9844 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Francisca Golo | F | Norman Palmer CHS |
9845 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Merilyn Zamina Dai | F | St. Francis CHS |
9846 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Presley Rongo | M | St. Francis CHS |
9847 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Sealyn Manedika | F | Norman Palmer CHS |
9848 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Steven Manedika | M | Norman Palmer CHS |
9849 | St. Francis Vaturanga Primary Extension | Vineeth Maneni | F | St. Francis CHS |
9850 | St. John Primary | Alister Arimana | M | St. John CHS |
9851 | St. John Primary | Altino Housiri | M | White River CHS |
9852 | St. John Primary | Ambros Sabu | M | Panatina CHS |
9853 | St. John Primary | Anthrine Maru | F | White River CHS |
9854 | St. John Primary | Armstrong Fugui | M | Mbua Valley CHS |
9855 | St. John Primary | Banasi Kiriau | M | White River CHS |
9856 | St. John Primary | Ben Teuna | M | St. John CHS |
9857 | St. John Primary | Benjamin Tua | M | St. John CHS |
9858 | St. John Primary | Beverlyn Mae | F | St. John CHS |
9859 | St. John Primary | Braford Pugemoana | M | St. John CHS |
9860 | St. John Primary | Brises Anna Piri | F | White River CHS |
9861 | St. John Primary | Calwick Aldrin | M | St. John CHS |
9862 | St. John Primary | Catherine Naho | F | St. John CHS |
9863 | St. John Primary | Cathy Kere | F | St. John CHS |
9864 | St. John Primary | Chantila Tarcisia | F | St. John CHS |
9865 | St. John Primary | Christal Ugurie | F | White River CHS |
9866 | St. John Primary | Cynthia Kemkeza | F | St. John CHS |
9867 | St. John Primary | Dagi Takea | M | White River CHS |
9868 | St. John Primary | Daniel Forau | M | St. John CHS |
9869 | St. John Primary | Danzel Anold | M | Panatina CHS |
9870 | St. John Primary | Darvin Siloko | M | St. John CHS |
9871 | St. John Primary | Davinia Puia | F | St. John CHS |
9872 | St. John Primary | Dick Afu | M | Vura CHS |
9873 | St. John Primary | Dominic Gela | M | White River CHS |
9874 | St. John Primary | Dorothy Senu | F | Mbokona CHS |
9875 | St. John Primary | Edmond Anilafa | M | St. John CHS |
9876 | St. John Primary | Edrian Mae | M | St. John CHS |
9877 | St. John Primary | Eldiah Malaha | F | Vura CHS |
9878 | St. John Primary | Elizabeth Finifolota | F | St. John CHS |
9879 | St. John Primary | Elizabeth Naamoana | F | St. John CHS |
9880 | St. John Primary | Elizabeth Talo | F | St. John CHS |
9881 | St. John Primary | Emily Agnes Kuper | F | St. John CHS |
9882 | St. John Primary | Enosh Eddie | M | St. John CHS |
9883 | St. John Primary | Esther Vinoi | F | Advance Christain CHS |
9884 | St. John Primary | Eunice Houkeni | F | St. John CHS |
9885 | St. John Primary | Fortyish Gnochro | F | St. John CHS |
9886 | St. John Primary | Gabriel Aimea | M | St. John CHS |
9887 | St. John Primary | Galvin David Iroga | M | Advance Christain CHS |
9888 | St. John Primary | Genevive Hite | F | St. John CHS |
9889 | St. John Primary | George Kaukui | M | White River CHS |
9890 | St. John Primary | Godwin Namoriu | M | St. John CHS |
9891 | St. John Primary | Gretal Toata | F | St. John CHS |
9892 | St. John Primary | Harriet Diana | F | St. John CHS |
9893 | St. John Primary | Hazel Zela | F | White River CHS |
9894 | St. John Primary | Helena Avo | F | White River CHS |
9895 | St. John Primary | Henry Kire | M | White River CHS |
9896 | St. John Primary | Hillary Ottomaesua | F | St. John CHS |
9897 | St. John Primary | Inia Alick | M | St. John CHS |
9898 | St. John Primary | Isidore Gordwin | M | White River CHS |
9899 | St. John Primary | Ismael Luilamo | M | St. John CHS |
9900 | St. John Primary | Jaidan Basi | M | Advance Christain CHS |
9901 | St. John Primary | Jayd Lomo | M | St. John CHS |
9902 | St. John Primary | Jerry Bela | M | White River CHS |
9903 | St. John Primary | Jessica Foru | F | White River CHS |
9904 | St. John Primary | Jillin Arobola | F | Mbua Valley CHS |
9905 | St. John Primary | Jilmalian Gnochro | F | St. John CHS |
9906 | St. John Primary | Jose Mario | M | St. John CHS |
9907 | St. John Primary | Josephine Bollen | F | St. John CHS |
9908 | St. John Primary | Joystina Gedi | F | St. John CHS |
9909 | St. John Primary | Juanita Ora | F | Advance Christain CHS |
9910 | St. John Primary | Junell Taui | F | St. John CHS |
9911 | St. John Primary | Junior Baddley | M | St. John CHS |
9912 | St. John Primary | Junior Martin | M | White River CHS |
9913 | St. John Primary | Junior Sadrack | M | Vura CHS |
9914 | St. John Primary | Junior Thomas | M | White River CHS |
9915 | St. John Primary | Karen Fika | F | Mbokona CHS |
9916 | St. John Primary | Kazelia Mavitoha | F | St. John CHS |
9917 | St. John Primary | Ken Selomani | M | White River CHS |
9918 | St. John Primary | Kenwood Konofilia | M | Vura CHS |
9919 | St. John Primary | Kieran Tengemoana | M | White River CHS |
9920 | St. John Primary | Lawrence Donga | M | St. John CHS |
9921 | St. John Primary | Lilian Fakani | F | St. John CHS |
9922 | St. John Primary | Lise Gela | F | St. John CHS |
9923 | St. John Primary | Lizzie Justin | F | St. John CHS |
9924 | St. John Primary | Loretta Mamau | F | Advance Christain CHS |
9925 | St. John Primary | Lorraine Hoto | F | St. John CHS |
9926 | St. John Primary | Luciano Diko | M | St. John CHS |
9927 | St. John Primary | Maclyde Sitai | M | St. John CHS |
9928 | St. John Primary | Madona Watekari | F | St. John CHS |
9929 | St. John Primary | Majorie Lavaki | F | St. John CHS |
9930 | St. John Primary | Maria Auwa | F | St. John CHS |
9931 | St. John Primary | Maria Sibwere | F | St. John CHS |
9932 | St. John Primary | Marilyn Mae | F | St. John CHS |
9933 | St. John Primary | Matrina Teuhui | F | St. John CHS |
9934 | St. John Primary | Mattrhed Sitai | F | St. John CHS |
9935 | St. John Primary | Maylyn Romane | F | King George VI NSS |
9936 | St. John Primary | Michael Labesau | M | St. John CHS |
9937 | St. John Primary | Micheal Tealiklava | M | Advance Christain CHS |
9938 | St. John Primary | Micheal Tebitara | M | Advance Christain CHS |
9939 | St. John Primary | Michelle Hiele | F | St. John CHS |
9940 | St. John Primary | Mirriam Bronia | F | St. John CHS |
9941 | St. John Primary | Nathan Nanamoamauri | M | St. John CHS |
9942 | St. John Primary | Nei Pura | F | White River CHS |
9943 | St. John Primary | Nemae Lekelalu | F | St. John CHS |
9944 | St. John Primary | Nicholas Tege'a | M | St. John CHS |
9945 | St. John Primary | Nolah Lisi | F | St. John CHS |
9946 | St. John Primary | Paul John | M | Vura CHS |
9947 | St. John Primary | Paul Ofea | M | White River CHS |
9948 | St. John Primary | Platin Kekea | M | White River CHS |
9949 | St. John Primary | Prizelda Ngasi | F | St. John CHS |
9950 | St. John Primary | Rajie Alalo | M | St. John CHS |
9951 | St. John Primary | Remlas Watepuru | M | White River CHS |
9952 | St. John Primary | Reneata Aunoma | F | St. John CHS |
9953 | St. John Primary | Rickson Soaki | M | St. John CHS |
9954 | St. John Primary | Ricky Kotiu | M | White River CHS |
9955 | St. John Primary | Robert Mauala | M | St. John CHS |
9956 | St. John Primary | Robert Soaki | M | St. John CHS |
9957 | St. John Primary | Romina Muaki | F | St. John CHS |
9958 | St. John Primary | Rose Maeuna | F | White River CHS |
9959 | St. John Primary | Rosila Suri | F | Advance Christain CHS |
9960 | St. John Primary | Rowen Imbe | M | White River CHS |
9961 | St. John Primary | Sahlinta Rumints | F | Advance Christain CHS |
9962 | St. John Primary | Sanela Manganalole | F | St. John CHS |
9963 | St. John Primary | Savino Pauparu | M | St. John CHS |
9964 | St. John Primary | Serinta Simao | F | St. John CHS |
9965 | St. John Primary | Shalisa Waisiri | F | St. John CHS |
9966 | St. John Primary | Shamilla Opaka | F | St. John CHS |
9967 | St. John Primary | Stanley Raddle | M | St. John CHS |
9968 | St. John Primary | Taisi Noriki | F | White River CHS |
9969 | St. John Primary | Thelrisha Katuru | M | St. John CHS |
9970 | St. John Primary | Thorstein Teika | M | White River CHS |
9971 | St. John Primary | Timmy Afu | M | St. John CHS |
9972 | St. John Primary | Titiulu Phyliistus | F | St. John CHS |
9973 | St. John Primary | Unity Dede | F | St. John CHS |
9974 | St. John Primary | Vanilly Vagi | F | St. John CHS |
9975 | St. John Primary | Vetera Asitewa | F | St. John CHS |
9976 | St. John Primary | William Tatoka | M | Mbua Valley CHS |
9977 | St. John Primary | Yaleina Harper | F | St. John CHS |
9978 | St. Nicholas Primary | Mangau Mostyn Junior. | M | St. Nicholas College |
9979 | St. Nicholas Primary | Pidoke Daisy | F | St. Nicholas College |
9980 | St. Nicholas Primary | Agnes Meti | F | Selwyn College |
9981 | St. Nicholas Primary | Aihunu John | M | St. Nicholas College |
9982 | St. Nicholas Primary | Ali Damien | M | St. Nicholas College |
9983 | St. Nicholas Primary | Alosi Chris Reginald | M | St. Nicholas College |
9984 | St. Nicholas Primary | Amao Evangeline | F | St. Nicholas College |
9985 | St. Nicholas Primary | Ammon Lizzie | F | St. Nicholas College |
9986 | St. Nicholas Primary | Arafa Jonnie | M | St. Nicholas College |
9987 | St. Nicholas Primary | Aruhe T Donald | M | St. Nicholas College |
9988 | St. Nicholas Primary | Assanao M Dambue | F | St. Nicholas College |
9989 | St. Nicholas Primary | Asupeu Benedict | M | St. Nicholas College |
9990 | St. Nicholas Primary | Atomea Dannil | M | St. Nicholas College |
9991 | St. Nicholas Primary | Aujare Eric | M | St. Nicholas College |
9992 | St. Nicholas Primary | Aujare Junior Erick | M | Mbokona CHS |
9993 | St. Nicholas Primary | Aumana Rovinda | F | St. Nicholas College |
9994 | St. Nicholas Primary | Baeoro Shane | M | St. Nicholas College |
9995 | St. Nicholas Primary | Barnabas Boboria | M | King George VI NSS |
9996 | St. Nicholas Primary | Basia Ishmael | M | St. Nicholas College |
9997 | St. Nicholas Primary | Batini Richie | M | St. Nicholas College |
9998 | St. Nicholas Primary | Bisafo Hansford | M | St. Nicholas College |
9999 | St. Nicholas Primary | Boka Silas Denobohe | M | St. Nicholas College |
10000 | St. Nicholas Primary | Bugotu Daniel | M | St. Nicholas College |
10001 | St. Nicholas Primary | Dauara Joshua | M | St. Nicholas College |
10002 | St. Nicholas Primary | David K. Tekola | M | St. Nicholas College |
10003 | St. Nicholas Primary | Devesi Moffat | M | St. Nicholas College |
10004 | St. Nicholas Primary | Dofa Kevin | F | St. Nicholas College |
10005 | St. Nicholas Primary | Dorovia Ravin | M | St. Nicholas College |
10006 | St. Nicholas Primary | Ellena Numonmalo | F | St. Nicholas College |
10007 | St. Nicholas Primary | Evo Zadlyn Vagurana | F | St. Nicholas College |
10008 | St. Nicholas Primary | Faka Tutonu | M | Pamua NSS |
10009 | St. Nicholas Primary | Fakatutonu Baekisapa | M | St. Nicholas College |
10010 | St. Nicholas Primary | Fono Carel | F | Koloale CHS |
10011 | St. Nicholas Primary | Fono Frayville | F | St. Nicholas College |
10012 | St. Nicholas Primary | Fono Lansheena Carel | F | St. Nicholas College |
10013 | St. Nicholas Primary | Gaviro Sanfred | M | St. Nicholas College |
10014 | St. Nicholas Primary | Han L. Jake | M | St. Nicholas College |
10015 | St. Nicholas Primary | Hatigeva Rylee | F | St. Nicholas College |
10016 | St. Nicholas Primary | Heno Kemis | M | St. Nicholas College |
10017 | St. Nicholas Primary | Hewitt Bana | M | Selwyn College |
10018 | St. Nicholas Primary | Hikuhanimae Ruth | F | St. Nicholas College |
10019 | St. Nicholas Primary | Honimae Indy | F | St. Nicholas College |
10020 | St. Nicholas Primary | Hou Addis Mary | F | St. Nicholas College |
10021 | St. Nicholas Primary | Hudson Hiropuhi | M | King George VI NSS |
10022 | St. Nicholas Primary | I’iekeni H Diana | F | St. Nicholas College |
10023 | St. Nicholas Primary | Ivy Tekuduri | F | St. Nicholas College |
10024 | St. Nicholas Primary | James Drake | M | St. Nicholas College |
10025 | St. Nicholas Primary | Jedidiah Kwaiga | F | Selwyn College |
10026 | St. Nicholas Primary | Jerolyn Sipa Riney | F | Norman Palmer CHS |
10027 | St. Nicholas Primary | Jimilda Dalcy | F | St. Nicholas College |
10028 | St. Nicholas Primary | John Julio Aihunu | M | Bishop Epalle CHS |
10029 | St. Nicholas Primary | John Saohu Junior | M | Selwyn College |
10030 | St. Nicholas Primary | Kadesh Melency | F | St. Nicholas College |
10031 | St. Nicholas Primary | Kafa D Henry | M | St. Nicholas College |
10032 | St. Nicholas Primary | Kahano Jamie | M | St. Nicholas College |
10033 | St. Nicholas Primary | Kapini Aileen | F | St. Nicholas College |
10034 | St. Nicholas Primary | Keanu Siota | M | Selwyn College |
10035 | St. Nicholas Primary | Kio Fervent | M | St. Nicholas College |
10036 | St. Nicholas Primary | Kogha Rolland | M | St. Nicholas College |
10037 | St. Nicholas Primary | Koke Cliford | M | St. Nicholas College |
10038 | St. Nicholas Primary | Koropi Jason Noela | M | St. Nicholas College |
10039 | St. Nicholas Primary | Kuper Lenten | M | St. Nicholas College |
10040 | St. Nicholas Primary | Kwaiga J Leslie | M | St. Nicholas College |
10041 | St. Nicholas Primary | Laka Caldric Sua | M | St. Nicholas College |
10042 | St. Nicholas Primary | Leguvaka .T. Dylan | M | St. Nicholas College |
10043 | St. Nicholas Primary | Lengi Maepali | M | St. Joseph Tenaru NSS |
10044 | St. Nicholas Primary | Lestarence Ango | F | Selwyn College |
10045 | St. Nicholas Primary | Lila Manele | F | Selwyn College |
10046 | St. Nicholas Primary | Liomopu Jayden | M | St. Nicholas College |
10047 | St. Nicholas Primary | Lisa Matilda | F | St. Nicholas College |
10048 | St. Nicholas Primary | Loji Leahlyn | F | St. Nicholas College |
10049 | St. Nicholas Primary | Lucas O’Jay | M | St. Nicholas College |
10050 | St. Nicholas Primary | Ludawane Prince | M | St. Nicholas College |
10051 | St. Nicholas Primary | Ma’abe Bethsheba | F | St. Nicholas College |
10052 | St. Nicholas Primary | Maebata Damain | M | St. Nicholas College |
10053 | St. Nicholas Primary | Maelaua Jason | M | St. Nicholas College |
10054 | St. Nicholas Primary | Maesilia Alphy | M | St. Nicholas College |
10055 | St. Nicholas Primary | Maihoro R Pattney | M | St. Nicholas College |
10056 | St. Nicholas Primary | Malai Frank | M | St. Nicholas College |
10057 | St. Nicholas Primary | Mana Zintelle | F | St. Nicholas College |
10058 | St. Nicholas Primary | Manegere Edward Rankin | M | St. Nicholas College |
10059 | St. Nicholas Primary | Mangau J. Alana | F | St. Nicholas College |
10060 | St. Nicholas Primary | Mangau Jenny | F | St. Nicholas College |
10061 | St. Nicholas Primary | Mangau June | F | Mbua Valley CHS |
10062 | St. Nicholas Primary | Marlly Veronica Tangoia | F | Selwyn College |
10063 | St. Nicholas Primary | Mary Addis Hou | F | Norman Palmer CHS |
10064 | St. Nicholas Primary | Memela Walter | M | St. Nicholas College |
10065 | St. Nicholas Primary | Mercy Malcolm | F | St. Nicholas College |
10066 | St. Nicholas Primary | Meta Makarios | M | St. Nicholas College |
10067 | St. Nicholas Primary | Mike Mendywell | M | St. Nicholas College |
10068 | St. Nicholas Primary | Munamua Chorote | F | St. Nicholas College |
10069 | St. Nicholas Primary | Natei Semo Janice | F | St. Nicholas College |
10070 | St. Nicholas Primary | Ngava Piyanaru | F | St. Nicholas College |
10071 | St. Nicholas Primary | Nicol Togamae | M | St. Joseph Tenaru NSS |
10072 | St. Nicholas Primary | Ofu Elistina Kofe Elizabeth | F | St. Nicholas College |
10073 | St. Nicholas Primary | Opepiko Aelan | M | St. Nicholas College |
10074 | St. Nicholas Primary | Osimae Mason | M | St. Nicholas College |
10075 | St. Nicholas Primary | Philip Junior | M | St. Nicholas College |
10076 | St. Nicholas Primary | Philip Webster | M | St. Nicholas College |
10077 | St. Nicholas Primary | Pitu Jayan Dibe | F | St. Nicholas College |
10078 | St. Nicholas Primary | Reginald Jnr Tohutohuniu | M | St. Nicholas College |
10079 | St. Nicholas Primary | Rex Junior | M | St. Nicholas College |
10080 | St. Nicholas Primary | Rineyn Jeroline | F | St. Nicholas College |
10081 | St. Nicholas Primary | Rose F. Margaret | F | St. Nicholas College |
10082 | St. Nicholas Primary | Saelea Junior | M | St. Nicholas College |
10083 | St. Nicholas Primary | Samuel Vunagi | M | Selwyn College |
10084 | St. Nicholas Primary | Sanfred Gaviro | M | Norman Palmer CHS |
10085 | St. Nicholas Primary | Sasago Dorren | F | St. Nicholas College |
10086 | St. Nicholas Primary | Satorara Ryan | M | St. Nicholas College |
10087 | St. Nicholas Primary | Satorara Daryl | M | St. Nicholas College |
10088 | St. Nicholas Primary | Sautahi Franasca | F | St. Nicholas College |
10089 | St. Nicholas Primary | Seda Annmarlly | F | St. Nicholas College |
10090 | St. Nicholas Primary | Siota Keanu | M | St. Nicholas College |
10091 | St. Nicholas Primary | Stephen Cheka | M | Selwyn College |
10092 | St. Nicholas Primary | Stitt Reginald | M | St. Nicholas College |
10093 | St. Nicholas Primary | Sula Ishmael | M | St. Nicholas College |
10094 | St. Nicholas Primary | Tabo Gaddan Mclaren | M | St. Nicholas College |
10095 | St. Nicholas Primary | Takae Augustine | M | St. Nicholas College |
10096 | St. Nicholas Primary | Tamou Leah | F | St. Nicholas College |
10097 | St. Nicholas Primary | Tangata Alberth | M | St. Nicholas College |
10098 | St. Nicholas Primary | Taupiri Tiare Maori | F | St. Nicholas College |
10099 | St. Nicholas Primary | Taylor Mercy | F | St. Nicholas College |
10100 | St. Nicholas Primary | Tohesanau Jedidiah | M | St. Nicholas College |
10101 | St. Nicholas Primary | Tugunau Alex | M | St. Nicholas College |
10102 | St. Nicholas Primary | Vahia Elizabeth | F | St. Nicholas College |
10103 | St. Nicholas Primary | Vakarorogo Pamella | F | St. Nicholas College |
10104 | St. Nicholas Primary | Vavaha Shayne | M | St. Nicholas College |
10105 | St. Nicholas Primary | Vickas Anika Aseh | F | St. Nicholas College |
10106 | St. Nicholas Primary | Viu Marichris | F | St. Nicholas College |
10107 | St. Nicholas Primary | Waole Grace | F | St. Nicholas College |
10108 | St. Nicholas Primary | Wasui Mark | M | Pamua NSS |
10109 | St. Nicholas Primary | Wasui Sedbastine | M | St. Nicholas College |
10110 | St. Nicholas Primary | Wate Emmanuel | M | St. Nicholas College |
10111 | St. Nicholas Primary | Yanina Tabo Hoiraani | F | King George VI NSS |
10112 | St. Nicholas Primary | Young Willie Odo | M | Selwyn College |
10113 | St. Nicholas Primary | Zachariah. M. Jest | M | St. Nicholas College |
10114 | St. Nicholas Primary | Zedrose Tinarai | M | Selwyn College |
10115 | St. Nicholas Primary | Zintelle Mana | F | Selwyn College |
10116 | St. Peter - Kosisi Primary | Allan Poka | M | Muana CHS |
10117 | St. Peter - Kosisi Primary | Ben Rago | M | Kalenga CHS |
10118 | St. Peter - Kosisi Primary | Darolyn Nevara | F | Kalenga CHS |
10119 | St. Peter - Kosisi Primary | Howard John | M | Kalenga CHS |
10120 | St. Peter - Kosisi Primary | Junior Lonny | M | Muana CHS |
10121 | St. Peter - Kosisi Primary | Luke Farifi | M | Kalenga CHS |
10122 | St. Peter - Kosisi Primary | Nathan Rick | M | Muana CHS |
10123 | St. Peter - Kosisi Primary | Reginald Waga | M | Muana CHS |
10124 | St. Peter - Kosisi Primary | Santel Joyce | F | Muana CHS |
10125 | St. Vincent De Paul Primary | Alatoma Sosimo | M | Bishop Epalle CHS |
10126 | St. Vincent De Paul Primary | Alex Fasi | M | Marara CHS |
10127 | St. Vincent De Paul Primary | Alwin Rollyn | M | Marara CHS |
10128 | St. Vincent De Paul Primary | Chris Nasu | F | Lunga CHS |
10129 | St. Vincent De Paul Primary | Fadani Ellen | F | Vura CHS |
10130 | St. Vincent De Paul Primary | Fifiri Karen | F | Vura CHS |
10131 | St. Vincent De Paul Primary | Florence Ini | F | Bishop Epalle CHS |
10132 | St. Vincent De Paul Primary | Gara Louise | F | Vura CHS |
10133 | St. Vincent De Paul Primary | George Keni | M | Bishop Epalle CHS |
10134 | St. Vincent De Paul Primary | Hadasha Fafi | F | Lunga CHS |
10135 | St. Vincent De Paul Primary | Hildah Mani | F | Burnscreek CHS |
10136 | St. Vincent De Paul Primary | Jacinta Falai | F | Bishop Epalle CHS |
10137 | St. Vincent De Paul Primary | Jacinta Kisi | F | Lunga CHS |
10138 | St. Vincent De Paul Primary | Joseph Palmer | M | Marara CHS |
10139 | St. Vincent De Paul Primary | Julia Belo | F | Marara CHS |
10140 | St. Vincent De Paul Primary | Justin Maemaruki Diau | M | St. Joseph Tenaru NSS |
10141 | St. Vincent De Paul Primary | Justin Vou | M | Bishop Epalle CHS |
10142 | St. Vincent De Paul Primary | Kaoni Monica Janet | F | Vura CHS |
10143 | St. Vincent De Paul Primary | Leonia Matani | F | Marara CHS |
10144 | St. Vincent De Paul Primary | Lilly Kaelonga | F | Burnscreek CHS |
10145 | St. Vincent De Paul Primary | Lucy Kateoa | F | Lunga CHS |
10146 | St. Vincent De Paul Primary | Margret Rita | F | Bishop Epalle CHS |
10147 | St. Vincent De Paul Primary | Margret Wale | F | Burnscreek CHS |
10148 | St. Vincent De Paul Primary | Mary Ngosana | F | St. Joseph Tenaru NSS |
10149 | St. Vincent De Paul Primary | Mary Triva | M | Lunga CHS |
10150 | St. Vincent De Paul Primary | Michael Ramo | M | Lunga CHS |
10151 | St. Vincent De Paul Primary | Nangela Konai | F | Burnscreek CHS |
10152 | St. Vincent De Paul Primary | Pauline Korosiarakeni | F | Marara CHS |
10153 | St. Vincent De Paul Primary | Peter Tamoli | M | Lunga CHS |
10154 | St. Vincent De Paul Primary | Richard Wane | M | Marara CHS |
10155 | St. Vincent De Paul Primary | Ruthlyn Ruae | F | Lunga CHS |
10156 | St. Vincent De Paul Primary | Shera Liusman | F | Lunga CHS |
10157 | St. Vincent De Paul Primary | Silas Aldo | M | Lunga CHS |
10158 | St. Vincent De Paul Primary | Steward Saenifasi | M | Marara CHS |
10159 | St. Vincent De Paul Primary | Suaka Jullian | F | Vura CHS |
10160 | St. Vincent De Paul Primary | Teoka Maria | F | Vura CHS |
10161 | St. Vincent De Paul Primary | Tony Joylis | F | Vura CHS |
10162 | St. Vincent De Paul Primary | Tosimoana Samantha | F | Vura CHS |
10163 | St. Vincent De Paul Primary | Trity Stephanie | F | Vura CHS |
10164 | St. Vincent De Paul Primary | William Bako | M | Burnscreek CHS |
10165 | St. Vincent De Paul Primary | William Selo | M | Bishop Epalle CHS |
10166 | St. Vincent De Paul Primary | Wilson Havi | M | Bishop Epalle CHS |
10167 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Adrian Tioko | F | Gizo CHS |
10168 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Eketake Paraniko | F | St.John BoscoTuha CHS |
10169 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Herman Tiqi | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
10170 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Jaytee Toki | M | St.John BoscoTuha CHS |
10171 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Jerom Zugakolo | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
10172 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Joseph Tebas | M | King George VI NSS |
10173 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Julia Jack | F | St.John BoscoTuha CHS |
10174 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Junior Hotomo | M | St.John BoscoTuha CHS |
10175 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Kiko Jobby | M | St. Joseph Tenaru NSS |
10176 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Manase Tote | M | St.John BoscoTuha CHS |
10177 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Mendi Bea | F | St.John BoscoTuha CHS |
10178 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Neiata Koraing | F | St.John BoscoTuha CHS |
10179 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Regina Maria | F | St.John BoscoTuha CHS |
10180 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Richard Paul | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
10181 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Robert Pana | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
10182 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Rorite Toki | F | St.John BoscoTuha CHS |
10183 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Tamton Kaong | M | St.John BoscoTuha CHS |
10184 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Tautai Garvin | M | St.John BoscoTuha CHS |
10185 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Teata Tanetoa | M | St. Joseph Tenaru NSS |
10186 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Teeta Reone | F | St.John BoscoTuha CHS |
10187 | St.John Bosco Nusabaruku Primary | Vineta Baoro | F | St.John BoscoTuha CHS |
10188 | St.Marcellin Primary | Cutbert Gorae | M | St.John BoscoTuha CHS |
10189 | St.Marcellin Primary | Junior Robert | M | Kaza CHS |
10190 | Suaghi Primary | Charles Lent | M | Sir Jacob Vouza CHS |
10191 | Suaghi Primary | Esslina Kashoa | F | Tenakoga Adventist CHS |
10192 | Suava Primary | Aledao Audrey | M | Pienuna CHS |
10193 | Suava Primary | Anapiqe Grace | F | Sidoko CHS |
10194 | Suava Primary | Asika Polyn | M | Vonunu NSS |
10195 | Suava Primary | Gala Eddie | M | Sidoko CHS |
10196 | Suava Primary | Joytima Pezilyn | F | Vonunu NSS |
10197 | Suava Primary | Kolnavo David | M | Sidoko CHS |
10198 | Suava Primary | Lenox Tagolo | F | Pienuna CHS |
10199 | Suava Primary | Lika Larishma | M | Pienuna CHS |
10200 | Suava Primary | Lilimae Stacy Merian | F | Goldie College |
10201 | Suava Primary | Metholo Clerisha | F | Sidoko CHS |
10202 | Suava Primary | Runikera Napolian | M | Sidoko CHS |
10203 | Suava Primary | Safia Solomon | F | Vonunu NSS |
10204 | Suava Primary | Tione Jackson | M | Sidoko CHS |
10205 | Suena Primary | Ahile Fayleen | F | Suena CHS |
10206 | Suena Primary | Ariki Lency | M | Pamua NSS |
10207 | Suena Primary | Clifton Warumu | M | Waimapuru NSS |
10208 | Suena Primary | Hatara Aswin | M | Suena CHS |
10209 | Suena Primary | Hoini Evangel | F | Suena CHS |
10210 | Suena Primary | Hoitawa Patcy | F | Suena CHS |
10211 | Suena Primary | Hu'alopo Anlliot | F | Suena CHS |
10212 | Suena Primary | Kiliío Stalyn | F | Suena CHS |
10213 | Suena Primary | Malasau Christina | F | Pawa PSS |
10214 | Suena Primary | Sutari Daelyn | F | Suena CHS |
10215 | Suena Primary | Takapuru Cathy | F | Suena CHS |
10216 | Suena Primary | Telau Damrish | F | Suena CHS |
10217 | Suena Primary | Tohu Lee John | M | Suena CHS |
10218 | Suena Primary | Uluta Celestina | F | Suena CHS |
10219 | Suena Primary | Wariri John | M | Suena CHS |
10220 | Suena Primary | Wateani Meliaha | F | Suena CHS |
10221 | Sughu Primary | Dael Checka | M | Laloato CHS |
10222 | Sughu Primary | Dalton Tova | M | Laloato CHS |
10223 | Sughu Primary | Douglas Saeti | M | Laloato CHS |
10224 | Sughu Primary | Eslinah Solo | F | Laloato CHS |
10225 | Sughu Primary | Kenneth Lela | M | Bubunuhu CHS |
10226 | Sughu Primary | Maven Geve | M | Laloato CHS |
10227 | Sughu Primary | Millian Chuku | F | Laloato CHS |
10228 | Sughu Primary | Milton Kuva | M | St. Joseph Tenaru NSS |
10229 | Sughu Primary | Newton Josit | M | Laloato CHS |
10230 | Sughu Primary | Selton Kiri | M | Laloato CHS |
10231 | Sughu Primary | Sherwin Vako | F | Laloato CHS |
10232 | Sughu Primary | Stehpen Sete | M | Laloato CHS |
10233 | Sughu Primary | Teo Dora | F | Laloato CHS |
10234 | Sughu Primary | Theresia Veke | F | Laloato CHS |
10235 | Sukiki Primary | Alovy Titus | M | Kopiu CHS |
10236 | Sukiki Primary | Caroline Marau | F | Kopiu CHS |
10237 | Sukiki Primary | Carson Malahai | M | Kopiu CHS |
10238 | Sukiki Primary | Christon Satino | M | Makaruka CHS |
10239 | Sukiki Primary | Hamilson Clifford | M | Kopiu CHS |
10240 | Sukiki Primary | Haylyn Peter | F | Kopiu CHS |
10241 | Sukiki Primary | Illy Buke | F | Kopiu CHS |
10242 | Sukiki Primary | Jasmin Atulava | F | Kopiu CHS |
10243 | Sukiki Primary | Lino Kadana | M | Kopiu CHS |
10244 | Sukiki Primary | Sherrilyn Aldrick | F | Kopiu CHS |
10245 | Sukiki Primary | Simon Frank | M | Kopiu CHS |
10246 | Sukiki Primary | Zennia Wewo | F | Kopiu CHS |
10247 | Supato Primary | Aidima Zelence | F | Varese CHS |
10248 | Supato Primary | Andrew Wauwa | M | Varese CHS |
10249 | Supato Primary | Bizili Sori | M | Varese CHS |
10250 | Supato Primary | Daren Sula | M | Varese CHS |
10251 | Supato Primary | Erastus Kimata | M | Varese CHS |
10252 | Supato Primary | Francis Maelani | M | Varese CHS |
10253 | Supato Primary | Junior Kelison | M | Varese CHS |
10254 | Supato Primary | Junior Rupasi | M | Varese CHS |
10255 | Supato Primary | Junior Vose | M | Varese CHS |
10256 | Supato Primary | Kasina Alepitu | F | Varese CHS |
10257 | Supato Primary | Ketsy Delima | F | Varese CHS |
10258 | Supato Primary | Marley Jeelyn | F | Varese CHS |
10259 | Supato Primary | Naze Tavoro | M | Varese CHS |
10260 | Supato Primary | Sharnnie Osifale | F | Varese CHS |
10261 | Supato Primary | Sterita Rubi | F | Varese CHS |
10262 | Supato Primary | Vailima Roy | F | Varese CHS |
10263 | Supato Primary | Vasilisa Hendry | F | Varese CHS |
10264 | Susuka Primary | Cynthia Tanataru | F | Soranamola CHS |
10265 | Susuka Primary | Elijah Sokaqu | M | Ogho CHS |
10266 | Susuka Primary | Ezra Poloso | M | Soranamola CHS |
10267 | Susuka Primary | Josiah Sekanava | M | Soranamola CHS |
10268 | Susuka Primary | Junior Minana | M | Soranamola CHS |
10269 | Susuka Primary | Lillian Dua | F | Soranamola CHS |
10270 | Susuka Primary | Mare Qolelalu | F | Soranamola CHS |
10271 | Susuka Primary | Marela Kamoto | F | Soranamola CHS |
10272 | Susuka Primary | Melva Qilasara | F | Soranamola CHS |
10273 | Susuka Primary | Solomon Qaqara | M | Soranamola CHS |
10274 | Taaru Primary | Ahusiwa Regina | F | Taaru CHS |
10275 | Taaru Primary | Akosawa Christopher | M | Taaru CHS |
10276 | Taaru Primary | Apaniai Michael | M | Taaru CHS |
10277 | Taaru Primary | Hanitoki Loretta Agness | F | Taaru CHS |
10278 | Taaru Primary | Haoia Yvone | F | Taaru CHS |
10279 | Taaru Primary | Haruiora Clayton | M | Taaru CHS |
10280 | Taaru Primary | Horahanua Hugo | M | Taaru CHS |
10281 | Taaru Primary | Horihua Awkright | M | Taaru CHS |
10282 | Taaru Primary | Horihua Clayton | M | Taaru CHS |
10283 | Taaru Primary | Horiwapu Ella | F | Taaru CHS |
10284 | Taaru Primary | Houhou John Paul | M | Taaru CHS |
10285 | Taaru Primary | Kauhura Vincent | M | Taaru CHS |
10286 | Taaru Primary | Kenihanisiwa Elizabeth | F | Taaru CHS |
10287 | Taaru Primary | Korukau Petra | F | Taaru CHS |
10288 | Taaru Primary | Maimarosia Christy | M | Taaru CHS |
10289 | Taaru Primary | Mamani Andrew | M | Taaru CHS |
10290 | Taaru Primary | Mamunara Anastasia | F | Taaru CHS |
10291 | Taaru Primary | Matawakeni Alison | F | Taaru CHS |
10292 | Taaru Primary | Misihania Agness | F | Taaru CHS |
10293 | Taaru Primary | Naomauri Philemon | M | Taaru CHS |
10294 | Taaru Primary | Ngale Bethlene | F | Taaru CHS |
10295 | Taaru Primary | Nori Francis | M | Taaru CHS |
10296 | Taaru Primary | Parahoe Cathrine | F | Taaru CHS |
10297 | Taaru Primary | Ruapere Donation | M | Taaru CHS |
10298 | Taaru Primary | Sofia Joseph | M | Taaru CHS |
10299 | Taaru Primary | Sukulu George | M | Taaru CHS |
10300 | Taaru Primary | Tahitore Alphonse | M | Taaru CHS |
10301 | Taaru Primary | Tarehoia Olivia | F | Taaru CHS |
10302 | Taaru Primary | Tareoha Donation | M | Taaru CHS |
10303 | Taaru Primary | Tatano Rosaria | F | Uhu CHS |
10304 | Taaru Primary | Tatano Roselima | F | Taaru CHS |
10305 | Taaru Primary | Teekeni Melania | F | Taaru CHS |
10306 | Taaru Primary | Urukari Patricia | F | Taaru CHS |
10307 | Taba'a Primary | David Jote'e | M | Kilusakwalo CHS |
10308 | Taba'a Primary | Johnson Ae | F | Kilusakwalo CHS |
10309 | Taba'a Primary | Kailar Au | F | Aligegeo PSS |
10310 | Taba'a Primary | Lency Lamani | M | Kilusakwalo CHS |
10311 | Tabakwaru Primary | Alice Aru | F | Tabakwaru CHS |
10312 | Tabakwaru Primary | Arnold Oroa | M | Tabakwaru CHS |
10313 | Tabakwaru Primary | Edwin Maerora | M | Tabakwaru CHS |
10314 | Tabakwaru Primary | Ephany Misi | M | Tabakwaru CHS |
10315 | Tabakwaru Primary | Eugine Ramo | M | Tabakwaru CHS |
10316 | Tabakwaru Primary | Jeffrey Daniel | M | Tabakwaru CHS |
10317 | Tabakwaru Primary | Maclista Sulu | F | Tabakwaru CHS |
10318 | Tabakwaru Primary | Nelson Osimae | M | Tabakwaru CHS |
10319 | Tabakwaru Primary | Rex Tome | M | Tabakwaru CHS |
10320 | Tabakwaru Primary | Sophina Ramo | F | Tabakwaru CHS |
10321 | Tabakwaru Primary | Tally Sulu | F | Tabakwaru CHS |
10322 | Tabakwaru Primary | Yvonnie Mua | F | Tabakwaru CHS |
10323 | Tabakwaru Primary | Yvonnie Niu | F | Tabakwaru CHS |
10324 | Tabasuketa Primary | Alistar Fasi | M | Tabasaukete CHS |
10325 | Tabasuketa Primary | Ashley De’eta | M | Tabasaukete CHS |
10326 | Tabasuketa Primary | Florence Ledi | F | Tabasaukete CHS |
10327 | Tabasuketa Primary | Shaddrack Kitalo | M | Tabasaukete CHS |
10328 | Tagibangara Primary | Aundry Logaleke | F | Kukele CHS |
10329 | Tagibangara Primary | Caroline Hemity | F | Kukele CHS |
10330 | Tagibangara Primary | Dalroy Logara | M | Kukele CHS |
10331 | Tagibangara Primary | Egren Ralph | F | Kukele CHS |
10332 | Tagibangara Primary | Jill David | F | Kukele CHS |
10333 | Tagibangara Primary | Junita Harold | F | Kukele CHS |
10334 | Tagibangara Primary | Leonisah Douglas | F | Kukudu NSS |
10335 | Tagibangara Primary | Neil Pitakaka | M | Kukele CHS |
10336 | Tagibangara Primary | Nelson Spencer | M | Jones Adventist College |
10337 | Tagibangara Primary | Scott Sosobule | M | Kukele CHS |
10338 | Tagibangara Primary | Wycliff Tatalaisy | M | Betikama NSS |
10339 | Tahanuku Primary | Matangi Solomon | M | New Place PSS |
10340 | Tahanuku Primary | Sauheha Mathew | M | Su’u NSS |
10341 | Tahanuku Primary | Tangimoana Jahan | M | Su’u NSS |
10342 | Taifala Primary | Christina Mae | F | Talakli CHS |
10343 | Taifala Primary | Derby Defeleni | F | Talakli CHS |
10344 | Taifala Primary | Diana Igeni | F | Talakli CHS |
10345 | Taifala Primary | Elsie Kosu | F | Talakli CHS |
10346 | Taifala Primary | Isaiah Kafia | M | Talakli CHS |
10347 | Taifala Primary | Reefson Bioana | M | Talakli CHS |
10348 | Taifala Primary | Robson Defeleni | M | Talakli CHS |
10349 | Takaito Primary | Awakeni Rneta | F | Takaito CHS |
10350 | Takaito Primary | Charles Alick | M | Takaito CHS |
10351 | Takaito Primary | Faini Aziel | M | Takaito CHS |
10352 | Takaito Primary | Hirusanau Hedrick | M | Takaito CHS |
10353 | Takaito Primary | Hoisiwe Gladys | F | Takaito CHS |
10354 | Takaito Primary | Hou Chris | M | Takaito CHS |
10355 | Takaito Primary | Kahu Lioyd | M | Takaito CHS |
10356 | Takaito Primary | Lae Lynn | F | Takaito CHS |
10357 | Takaito Primary | Ngarahui Debbie | F | Takaito CHS |
10358 | Takaito Primary | Pola Dalton | M | Takaito CHS |
10359 | Takaito Primary | Tamuohu Remalyn | F | Takaito CHS |
10360 | Takaito Primary | Tatahano Jaden | M | Takaito CHS |
10361 | Takaito Primary | Tatamane Erick | M | Takaito CHS |
10362 | Takaito Primary | Teinao Prinsfield | M | Takaito CHS |
10363 | Talakali Primary | Anigeli Elmah | F | Talakli CHS |
10364 | Talakali Primary | Bare Annett | F | Talakli CHS |
10365 | Talakali Primary | Gao Alex | M | Talakli CHS |
10366 | Talakali Primary | Gao Samuel | M | Talakli CHS |
10367 | Talakali Primary | Jeffery Damien | M | Talakli CHS |
10368 | Talakali Primary | John Nelly | F | Talakli CHS |
10369 | Talakali Primary | Johnson Esther | F | Talakli CHS |
10370 | Talakali Primary | Kina Cathrine | F | Talakli CHS |
10371 | Talakali Primary | Kotty Junty | M | Talakli CHS |
10372 | Talakali Primary | Loemae Lloyd | M | Talakli CHS |
10373 | Talakali Primary | Maeba Edward | M | Talakli CHS |
10374 | Talakali Primary | Maesukuna Nelcy | F | Talakli CHS |
10375 | Talakali Primary | Ofata'a Josilda | F | Talakli CHS |
10376 | Talakali Primary | Phinel Billy | F | Betikama NSS |
10377 | Talakali Primary | Pita Jayman | M | Talakli CHS |
10378 | Talakali Primary | Ralf George | M | Talakli CHS |
10379 | Talakali Primary | Steven Babra | F | Talakli CHS |
10380 | Talakali Primary | Steven Connie | F | Talakli CHS |
10381 | Talakali Primary | Sudani Barbra | F | Talakli CHS |
10382 | Talakali Primary | Thompson Sliza | F | Talakli CHS |
10383 | Talakali Primary | Tori Jack | M | Talakli CHS |
10384 | Talakali Primary | Wale Allen | M | Talakli CHS |
10385 | Talakali Primary | Wale Mahlon | M | Talakli CHS |
10386 | Talakali Primary | Wilson Joe Issac | M | Talakli CHS |
10387 | Talakali Primary | Wilson Sam | M | Talakli CHS |
10388 | Talaura Primary School | Adma Noro | M | Nguvia CHS |
10389 | Talaura Primary School | Christina Lilly | F | Numbu CHS |
10390 | Talaura Primary School | Mary Nancy | F | Nguvia CHS |
10391 | Talaura Primary School | Nixma Elvina | F | Tau CHS |
10392 | Talaura Primary School | Rolino Salo | M | Sir Jacob Vouza CHS |
10393 | Talaura Primary School | Salome Luga | F | Kulu CHS |
10394 | Talaura Primary School | Simon Maiaro | M | Kulu CHS |
10395 | Talaura Primary School | Wilbert Sumane | M | Numbu CHS |
10396 | Taligu Primary | Josiah Neremola | M | Sir Duddley Tuti College |
10397 | Taligu Primary | Mark Kereau | M | Sir Duddley Tuti College |
10398 | Taligu Primary | Peter Kereau | M | Visena CHS |
10399 | Taligu Primary | Tipe Gasenite | F | Visena CHS |
10400 | Tamahi Primary | Best Bronty | F | Visena CHS |
10401 | Tamahi Primary | Cathy Liaza | F | Visena CHS |
10402 | Tamahi Primary | Dagi Samuel | M | Kalenga CHS |
10403 | Tamahi Primary | Dalamane Nicholas | M | Visena CHS |
10404 | Tamahi Primary | Gasethaigna Rhianno | F | Visena CHS |
10405 | Tamahi Primary | George Delson | M | Visena CHS |
10406 | Tamahi Primary | Goodwill Amos | M | Visena CHS |
10407 | Tamahi Primary | Goroa Nida | M | Visena CHS |
10408 | Tamahi Primary | Jessy Unity | F | Visena CHS |
10409 | Tamahi Primary | Kelisia Salina | F | Sir Duddley Tuti College |
10410 | Tamahi Primary | Lizzy Sharon | F | Visena CHS |
10411 | Tamahi Primary | May Thurslyn | F | Sir Duddley Tuti College |
10412 | Tamahi Primary | Paolo Taj | M | Sir Duddley Tuti College |
10413 | Tamahi Primary | Raen Etheny | F | Visena CHS |
10414 | Tamahi Primary | Runtaba Edwin | M | Visena CHS |
10415 | Tamahi Primary | Sally Rebecca | F | Muana CHS |
10416 | Tamahi Primary | Talina Lintia | F | Visena CHS |
10417 | Tamahi Primary | Teinodi Olly | M | Kalenga CHS |
10418 | Tamahi Primary | Theo William | M | Kalenga CHS |
10419 | Tamahi Primary | Vida Jenny | F | Sir Duddley Tuti College |
10420 | Tamahi Primary | Welchman Hallows | M | Visena CHS |
10421 | Tamboko Primary | Bartholomew Kae | M | VIsale CHS |
10422 | Tamboko Primary | Chanella F Taha | F | King George VI NSS |
10423 | Tamboko Primary | Frank Duff | M | Tamboko CHS |
10424 | Tamboko Primary | Freena Nicholas | F | Tamboko CHS |
10425 | Tamboko Primary | Jeffrey Lalaule | M | Tamboko CHS |
10426 | Tamboko Primary | Jeffreyson Mala | M | Tamboko CHS |
10427 | Tamboko Primary | Joana Moana | F | Tamboko CHS |
10428 | Tamboko Primary | Keith Gabriella | F | St. Joseph Tenaru NSS |
10429 | Tamboko Primary | Lency Smith | M | Tamboko CHS |
10430 | Tamboko Primary | Loza Boronza | F | Kopiu CHS |
10431 | Tamboko Primary | Mary Joseph Pegoa | F | Tamboko CHS |
10432 | Tamboko Primary | Michael Parasaia | M | Tamboko CHS |
10433 | Tamboko Primary | Neverlyn Maitaki | F | Kopiu CHS |
10434 | Tamboko Primary | Reginald Meleneo | M | Tamboko CHS |
10435 | Tamboko Primary | Vicklar James | M | Tamboko CHS |
10436 | Tamboko Primary | Wilson Tura | M | Tamboko CHS |
10437 | Tamlan Primary | Alexander Stevenson | M | Tamlan CHS |
10438 | Tamlan Primary | Alinah Vati | F | Tamlan CHS |
10439 | Tamlan Primary | Alison Tova | F | Tamlan CHS |
10440 | Tamlan Primary | Anna Me'esa | F | Tamlan CHS |
10441 | Tamlan Primary | Asipua Clancy | F | Tamlan CHS |
10442 | Tamlan Primary | Atari Xavier Jerwayne | M | Tamlan CHS |
10443 | Tamlan Primary | Bako Jeldin | F | Tamlan CHS |
10444 | Tamlan Primary | Brenda Saere | F | Tamlan CHS |
10445 | Tamlan Primary | Charley Lopana | M | Tamlan CHS |
10446 | Tamlan Primary | Chris Tefui | M | Tamlan CHS |
10447 | Tamlan Primary | Christtee Siumauri | F | Tamlan CHS |
10448 | Tamlan Primary | Davis Napulai | M | Tamlan CHS |
10449 | Tamlan Primary | Dinell Pitisopa | M | Florence Young CHS |
10450 | Tamlan Primary | Doedoke Kelcy | M | Tamlan CHS |
10451 | Tamlan Primary | Edward Ngunua | M | Tamlan CHS |
10452 | Tamlan Primary | Elnie Waieta | F | Tamlan CHS |
10453 | Tamlan Primary | Emile Tekieru | M | Tamlan CHS |
10454 | Tamlan Primary | Emmanuel Suimae | M | Tamlan CHS |
10455 | Tamlan Primary | Gala Bessel | F | Tamlan CHS |
10456 | Tamlan Primary | Geli Fayena | F | Tamlan CHS |
10457 | Tamlan Primary | Ghiro Glenda | F | Tamlan CHS |
10458 | Tamlan Primary | Ghiro Maggie | F | Tamlan CHS |
10459 | Tamlan Primary | Haluwate Douglas | M | Tamlan CHS |
10460 | Tamlan Primary | Haridi Spartanus | M | Tamlan CHS |
10461 | Tamlan Primary | Harirao George | M | Tamlan CHS |
10462 | Tamlan Primary | Honi Mollyfield | M | Tamlan CHS |
10463 | Tamlan Primary | Iris Pogeava | F | Tamlan CHS |
10464 | Tamlan Primary | Iwa Agnes | F | Tamlan CHS |
10465 | Tamlan Primary | Jabez Dolaiano | M | Tamlan CHS |
10466 | Tamlan Primary | Jacinta Bretchfield | F | Tamlan CHS |
10467 | Tamlan Primary | Jason Eric | M | Tamlan CHS |
10468 | Tamlan Primary | Jaydy Dick | M | Tamlan CHS |
10469 | Tamlan Primary | Jude Kaukui | M | Tamlan CHS |
10470 | Tamlan Primary | Juvia Dalcy | F | Selwyn College |
10471 | Tamlan Primary | Kaua Chloe | F | Tamlan CHS |
10472 | Tamlan Primary | Koeva Elista | F | Tamlan CHS |
10473 | Tamlan Primary | Koti Tehila | F | Tamlan CHS |
10474 | Tamlan Primary | Kyce Cathrine | F | Tamlan CHS |
10475 | Tamlan Primary | Lampard Uruhimae | M | Tamlan CHS |
10476 | Tamlan Primary | Letysha Kabwere | F | Tamlan CHS |
10477 | Tamlan Primary | Liam Saomatangi | M | Waimapuru NSS |
10478 | Tamlan Primary | Lilia Ryan | M | Tamlan CHS |
10479 | Tamlan Primary | Mahala Tolei | F | Tamlan CHS |
10480 | Tamlan Primary | Martha Longratha | F | Tamlan CHS |
10481 | Tamlan Primary | Mary Keni | F | Tamlan CHS |
10482 | Tamlan Primary | Mataki George | M | Tamlan CHS |
10483 | Tamlan Primary | Mcmillan James | M | Tamlan CHS |
10484 | Tamlan Primary | Melfa Longa'aimala | F | Tamlan CHS |
10485 | Tamlan Primary | Michael Baeoro | M | Tamlan CHS |
10486 | Tamlan Primary | Murnel Rouhana'a | M | Tamlan CHS |
10487 | Tamlan Primary | Natasha Funui | F | Tamlan CHS |
10488 | Tamlan Primary | Navab Ragaruma | F | Tamlan CHS |
10489 | Tamlan Primary | Nelson Vaike | M | Tamlan CHS |
10490 | Tamlan Primary | Ngeno Alfred Jr | M | Tamlan CHS |
10491 | Tamlan Primary | Nodua Penlyn | F | Tamlan CHS |
10492 | Tamlan Primary | Nomah Saveha | F | Tamlan CHS |
10493 | Tamlan Primary | Poloso Shalom | F | Tamlan CHS |
10494 | Tamlan Primary | Reginita Ledayi | F | Tamlan CHS |
10495 | Tamlan Primary | Saere Alice | F | Tamlan CHS |
10496 | Tamlan Primary | Sahmimah Bina | F | Tamlan CHS |
10497 | Tamlan Primary | Sanau Vaelyn | F | Tamlan CHS |
10498 | Tamlan Primary | Seo Lucy | F | Tamlan CHS |
10499 | Tamlan Primary | Shona Rachael Lilia | F | Tamlan CHS |
10500 | Tamlan Primary | Stunford Owen | M | Tamlan CHS |
10501 | Tamlan Primary | Taffi Shane | F | Tamlan CHS |
10502 | Tamlan Primary | Tarakabu Ratarone | M | Tamlan CHS |
10503 | Tamlan Primary | Tatiana Numolilu | F | Tamlan CHS |
10504 | Tamlan Primary | Teo Lucky | M | Tamlan CHS |
10505 | Tamlan Primary | Thompson Tolei | M | Tamlan CHS |
10506 | Tamlan Primary | Totoe Pavina | F | Tamlan CHS |
10507 | Tamlan Primary | Trina Sherol Mataki | F | Tamlan CHS |
10508 | Tamlan Primary | Wapira Harley Burns | M | Tamlan CHS |
10509 | Tamlan Primary | Warau Markpherson M | M | Tamlan CHS |
10510 | Tamlan Primary | Wate Zahid | M | Tamlan CHS |
10511 | Tamlan Primary | Wawari Charles | M | Tamlan CHS |
10512 | Tamlan Primary | Yvonne Tebolo | F | King George VI NSS |
10513 | Tamlan Primary | Zanthia Cheka | F | Tamlan CHS |
10514 | Tanakuku Primary | Ambrose Shayn | M | VIsale CHS |
10515 | Tanakuku Primary | Cathy Wauki | F | VIsale CHS |
10516 | Tanakuku Primary | Cecilia Clare | F | VIsale CHS |
10517 | Tanakuku Primary | Cornelius Vulu | M | VIsale CHS |
10518 | Tanakuku Primary | Cynthia Unusu | F | VIsale CHS |
10519 | Tanakuku Primary | David Nabela Pa’alo | M | Selwyn College |
10520 | Tanakuku Primary | David Nebela | M | VIsale CHS |
10521 | Tanakuku Primary | Felix Billy | M | VIsale CHS |
10522 | Tanakuku Primary | Gabriel Indy | M | VIsale CHS |
10523 | Tanakuku Primary | Gracetin Tovo | F | St. Joseph Tenaru NSS |
10524 | Tanakuku Primary | Kevin Stephen | M | VIsale CHS |
10525 | Tanakuku Primary | Madalyn Tuamatea | F | VIsale CHS |
10526 | Tanakuku Primary | Mary Pamela | F | VIsale CHS |
10527 | Tanakuku Primary | Memorise Theresa | F | Pamua NSS |
10528 | Tanakuku Primary | Memris Theresa | F | VIsale CHS |
10529 | Tanakuku Primary | Nabela Steward | M | Luesalemba PSS |
10530 | Tanakuku Primary | Paul Nare | M | VIsale CHS |
10531 | Tanakuku Primary | Serah Devine | F | VIsale CHS |
10532 | Tanakuku Primary | Susan Geli | F | VIsale CHS |
10533 | Tanakuku Primary | Vincet Sakaraea | M | VIsale CHS |
10534 | Tangibangara Primary | Adrian Abel | M | Kukele CHS |
10535 | Tangibangara Primary | Aron Bonson | M | Kukele CHS |
10536 | Tangibangara Primary | Aundry Logoleke | F | Kukele CHS |
10537 | Tangibangara Primary | Caroline Hemity | F | Kukele CHS |
10538 | Tangibangara Primary | Delson Kapi | M | Kukele CHS |
10539 | Tangibangara Primary | Junita Harold | F | Kukele CHS |
10540 | Tangibangara Primary | Karina Pratty | F | Kukele CHS |
10541 | Tangibangara Primary | Marilyn Potatotu | F | Kukele CHS |
10542 | Tangibangara Primary | Sabrila Tamo | F | Kukele CHS |
10543 | Tangibangara Primary | Wycliff Tatalaisi | M | Kukele CHS |
10544 | Taniasu Primary School | Baolo Mike Richard | M | Bishop Patteson CHS |
10545 | Taniasu Primary School | Divine John | M | Bishop Patteson CHS |
10546 | Taniasu Primary School | Doris Clerina | F | Bishop Patteson CHS |
10547 | Taniasu Primary School | Karau Kesty | F | Bishop Patteson CHS |
10548 | Taniasu Primary School | Luage Godfrey | M | Bishop Patteson CHS |
10549 | Taniasu Primary School | Mesio Silas | M | Bishop Patteson CHS |
10550 | Taniasu Primary School | Mupio Nester | F | Bishop Patteson CHS |
10551 | Taniasu Primary School | Navalale Jackson | M | Bishop Patteson CHS |
10552 | Taniasu Primary School | Nesaly Magaret | F | Bishop Patteson CHS |
10553 | Taniasu Primary School | Pattson Francis | M | Bishop Patteson CHS |
10554 | Taniasu Primary School | Sukula Andrew | M | Bishop Patteson CHS |
10555 | Taora Primary | Christina Vemarose | F | Puzivai CHS |
10556 | Taora Primary | Lydia Qilariava | F | Choiseul Bay PSS |
10557 | Tapuaki Primary | Matai Nasiu | M | Su’u NSS |
10558 | Tarama Primary | Basily Zakana | M | Kukele CHS |
10559 | Tarama Primary | Bradly Keremama | M | Choiseul Bay PSS |
10560 | Tarama Primary | Dereen Raynol | F | Kukele CHS |
10561 | Tarama Primary | Glenmah Galo | M | Betikama NSS |
10562 | Tarama Primary | Harrison Puimasi | M | Kukele CHS |
10563 | Tarama Primary | Ronald Zakele | M | Choiseul Bay PSS |
10564 | Tarama Primary | Samson Ngengele | M | Kukudu NSS |
10565 | Tarama Primary | Shyrine Qilavsu | F | Choiseul Bay PSS |
10566 | Tarama Primary | Slender Mazo | F | Choiseul Bay PSS |
10567 | Tarama Primary | Stentiana Wolton | F | Kukele CHS |
10568 | Taramata Primary | Haatewa Anna | F | Karuu CHS |
10569 | Taramata Primary | Hikuhaipata Esther | F | Karuu CHS |
10570 | Taramata Primary | Hirume Bilson | M | Karuu CHS |
10571 | Taramata Primary | Hou Hensely | M | Sarawasi CHS |
10572 | Taramata Primary | Narasi Hazel | F | Karuu CHS |
10573 | Taramata Primary | Parahui Dorothy | F | Karuu CHS |
10574 | Taramata Primary | Purimane Stanley | M | Karuu CHS |
10575 | Taramata Primary | Rahe Evon | F | Karuu CHS |
10576 | Taramata Primary | Raupito Maculate | F | Karuu CHS |
10577 | Taramata Primary | Tahomauri Charles | M | Karuu CHS |
10578 | Taramata Primary | Tarasi Efrasia | F | Karuu CHS |
10579 | Taramata Primary | Waisi Stanley | M | Karuu CHS |
10580 | Taripara Primary | Daumae Jay Liam | M | Taripara CHS |
10581 | Taripara Primary | Frewin Maria | F | Taripara CHS |
10582 | Taripara Primary | Hougeni Jerolyn | F | Taripara CHS |
10583 | Taripara Primary | Kare Jenny | F | Taripara CHS |
10584 | Taripara Primary | Kawau Joana | F | Taripara CHS |
10585 | Taripara Primary | Makasia Junior | M | Taripara CHS |
10586 | Taripara Primary | Qwagae Andrew | M | Taripara CHS |
10587 | Taripara Primary | Rara Carlmax | M | Taripara CHS |
10588 | Taripara Primary | Sau Stency | F | Taripara CHS |
10589 | Taripara Primary | Silia Joyline | F | Taripara CHS |
10590 | Taripara Primary | Suku Linda | F | Taripara CHS |
10591 | Taripara Primary | Toroa Junior | M | Taripara CHS |
10592 | Taripara Primary | Vei Jelma | M | Pamua NSS |
10593 | Taripara Primary | Waitasu Valita | F | Taripara CHS |
10594 | Taripara Primary | Wapu Meldalyn | F | Taripara CHS |
10595 | Taro Primary | Abuofa Selwyn Peter | M | Choiseul Bay PSS |
10596 | Taro Primary | Alele Loma | F | Kukum SDA Valley CHS |
10597 | Taro Primary | Anikolo Javihany | F | Choiseul Bay PSS |
10598 | Taro Primary | Carlson Kubukana | M | Kukudu NSS |
10599 | Taro Primary | Cecilia Qolelalu | F | St. Joseph Tenaru NSS |
10600 | Taro Primary | Christina Ketty | F | Kukudu NSS |
10601 | Taro Primary | Christopher Lekelalu | M | Goldie College |
10602 | Taro Primary | Dilania Lalisiseko | F | Vonunu NSS |
10603 | Taro Primary | Fakakesa Lucinda | F | Choiseul Bay PSS |
10604 | Taro Primary | Harrington Volovana | M | Goldie College |
10605 | Taro Primary | Henekera Chaldrin | M | Choiseul Bay PSS |
10606 | Taro Primary | Joel Rotoava | F | Vonunu NSS |
10607 | Taro Primary | Joseph B. Esekana | M | Goldie College |
10608 | Taro Primary | Kakapa Junior | M | Choiseul Bay PSS |
10609 | Taro Primary | Kere Jardy | M | Choiseul Bay PSS |
10610 | Taro Primary | Kimata Alpha Vamuraka | M | Choiseul Bay PSS |
10611 | Taro Primary | Kodokoboe Titus | M | Choiseul Bay PSS |
10612 | Taro Primary | Kolalu Camie | M | Choiseul Bay PSS |
10613 | Taro Primary | Kubala Jefferson | M | Choiseul Bay PSS |
10614 | Taro Primary | Kukuti Andrew | M | Choiseul Bay PSS |
10615 | Taro Primary | Kurevavini Brenda | F | Choiseul Bay PSS |
10616 | Taro Primary | Lumuleke Elizabeth | F | Choiseul Bay PSS |
10617 | Taro Primary | Lupapitu Othiel | M | Choiseul Bay PSS |
10618 | Taro Primary | Malasa Martin | M | Choiseul Bay PSS |
10619 | Taro Primary | Malasa Marvina | F | Choiseul Bay PSS |
10620 | Taro Primary | Mana Abraham | M | Choiseul Bay PSS |
10621 | Taro Primary | Merisless Mabevavini | F | Kukudu NSS |
10622 | Taro Primary | Narion Philip | F | Kukudu NSS |
t | ||||
10623 | Taro Primary | Pakipota Lundgren | M | Choiseul Bay PSS |
10624 | Taro Primary | Peter Podo Galo | M | Kukudu NSS |
10625 | Taro Primary | Pita Ian | M | Choiseul Bay PSS |
10626 | Taro Primary | Pita Thesma | F | Choiseul Bay PSS |
10627 | Taro Primary | Pitamama Francis Junior | M | Choiseul Bay PSS |
10628 | Taro Primary | Qaromo Vincent | M | Choiseul Bay PSS |
10629 | Taro Primary | Qilalebo Cynthia | F | Choiseul Bay PSS |
10630 | Taro Primary | Qilavisu Xina | F | Choiseul Bay PSS |
10631 | Taro Primary | Saloma Terry | F | Vonunu NSS |
10632 | Taro Primary | Saminana Joyda | F | Choiseul Bay PSS |
10633 | Taro Primary | Sokeni Junel | F | Choiseul Bay PSS |
10634 | Taro Primary | Solevudu Geneviene | F | Choiseul Bay PSS |
10635 | Taro Primary | Solomon Tatali | M | Selwyn College |
10636 | Taro Primary | Sualalu Victor Ali | M | King George VI NSS |
10637 | Taro Primary | Tanaqu Conelius | M | Choiseul Bay PSS |
10638 | Taro Primary | Tanito Feinstein | M | Choiseul Bay PSS |
10639 | Taro Primary | Valentina Makula | F | St. Joseph Tenaru NSS |
10640 | Taro Primary | Zaduku Mitchel | F | Choiseul Bay PSS |
10641 | Taroniara Primary | Allardyce Jemaah | F | Taroniara CHS |
10642 | Taroniara Primary | Andyson Houka | M | Norman Palmer CHS |
10643 | Taroniara Primary | Dilly Emily | F | Taroniara CHS |
10644 | Taroniara Primary | Fox Hellen | F | Taroniara CHS |
10645 | Taroniara Primary | Fugui Cathleen | F | Sa'a CHS (C Fox) |
10646 | Taroniara Primary | Ginrose Goti | F | Norman Palmer CHS |
10647 | Taroniara Primary | Hilly Ezekiel | M | Taroniara CHS |
10648 | Taroniara Primary | Jemah Aladise | F | Taroniara CHS |
10649 | Taroniara Primary | Keso George | M | Taroniara CHS |
10650 | Taroniara Primary | Koroi Frank | M | Pamua NSS |
10651 | Taroniara Primary | Lile Stephany | F | Taroniara CHS |
10652 | Taroniara Primary | Matekolo George | M | Taroniara CHS |
10653 | Taroniara Primary | Morei Nicholas | M | Taroniara CHS |
10654 | Taroniara Primary | Nathan Viki | M | Norman Palmer CHS |
10655 | Taroniara Primary | Ofia Gabriel | M | Taroniara CHS |
10656 | Taroniara Primary | Pitihage Ayden | M | Taroniara CHS |
10657 | Taroniara Primary | Seka Ida Nalin | F | Taroniara CHS |
10658 | Taroniara Primary | Shalyntha May | F | Sa'a CHS (C Fox) |
10659 | Taroniara Primary | Solodi Clevin | M | Pamua NSS |
10660 | Taroniara Primary | Susu James | M | Taroniara CHS |
10661 | Taroniara Primary | Toho Juthon | M | Taroniara CHS |
10662 | Taroniara Primary | Ungale Mark | M | Taroniara CHS |
10663 | Taroniara Primary | Viki Nathan | M | Taroniara CHS |
10664 | Tataba Primary | Ava Larren | M | Sir Duddley Tuti College |
10665 | Tataba Primary | Daisy Anthia | F | Visena CHS |
10666 | Tataba Primary | Darish Jerolyn | F | Visena CHS |
10667 | Tataba Primary | Gula Danella | F | Visena CHS |
10668 | Tataba Primary | Kindness Rayan | F | Muana CHS |
10669 | Tataba Primary | Koete Jedria | M | Visena CHS |
10670 | Tataba Primary | Kuare Urban | M | Sir Duddley Tuti College |
10671 | Tataba Primary | Marusihena Monica | F | Muana CHS |
10672 | Tataba Primary | Meaedia Felista | F | Hovi CHS |
10673 | Tataba Primary | Moirah Belinda | F | Guguha CHS |
10674 | Tataba Primary | Safro Naomi | F | Visena CHS |
10675 | Tataba Primary | Sisile Silas | M | Hovi CHS |
10676 | Tataba Primary | Skihi Alice | F | Visena CHS |
10677 | Tataba Primary | Tepule Thelma | F | Visena CHS |
10678 | Tau Primary | Anna Bosa | F | Tau CHS |
10679 | Tau Primary | Brenton Kelo | M | Tau CHS |
10680 | Tau Primary | Cathleen Wilson | F | Tau CHS |
10681 | Tau Primary | Doris Itogho | F | Tau CHS |
10682 | Tau Primary | Doubikin Mautoa | M | Betikama NSS |
10683 | Tau Primary | Jelsy Neseiu | F | Tau CHS |
10684 | Tau Primary | Junior Kevin | M | Tau CHS |
10685 | Tau Primary | Junior Siovi | M | Tau CHS |
10686 | Tau Primary | Junitor Harrison | F | Tau CHS |
10687 | Tau Primary | Lincy Tabala | M | Tau CHS |
10688 | Tau Primary | Linshan Mandetea | F | Tau CHS |
10689 | Tau Primary | Panda Smith | M | Tau CHS |
10690 | Tau Primary | Rhoda Sam | F | Tau CHS |
10691 | Tau Primary | Sofia Charlyn Chris | F | Tau CHS |
10692 | Tauba Primary | Abba Jerry | M | Gwou'Ulu CHS |
10693 | Tauba Primary | Anfaery Rose | F | Gwou'Ulu CHS |
10694 | Tauba Primary | Aruafu Philip | M | Gwou'Ulu CHS |
10695 | Tauba Primary | Aumooi Jacinta | F | Gwou'Ulu CHS |
10696 | Tauba Primary | Brown Terry | M | Gwou'Ulu CHS |
10697 | Tauba Primary | Erenisto Magaret | F | Gwou'Ulu CHS |
10698 | Tauba Primary | Hilda Dorothy | F | Gwou'Ulu CHS |
10699 | Tauba Primary | Kamai Robert | M | Manaoba CHS |
10700 | Tauba Primary | Maega Michael | M | Faufanea CHS |
10701 | Tauba Primary | Makabo Rinaldo | M | Manaoba CHS |
10702 | Tauba Primary | Namoi Magaret | F | Manaoba CHS |
10703 | Tauba Primary | Tafai Veronica | F | Manaoba CHS |
10704 | Tavutavu Primary | Aiden Milton | M | Jones Adventist College |
10705 | Tavutavu Primary | Andy Minu | M | Betikama NSS |
10706 | Tavutavu Primary | Jayleen Buka | F | Jones Adventist College |
10707 | Tavutavu Primary | Jesarina Sato | F | Buri CHS |
10708 | Tavutavu Primary | John Mate | M | Buri CHS |
10709 | Tavutavu Primary | Nekolisa Eravari | F | Jones Adventist College |
10710 | Tavutavu Primary | Redley Pulevaghi | M | Kukudu NSS |
10711 | Tavutavu Primary | Rolland Rombasi | M | Jones Adventist College |
10712 | Tavutavu Primary | Tanapige Une | F | Buri CHS |
10713 | Tavutavu Primary | Verimer Rombasi | F | Kukudu NSS |
10714 | Tawahaule Primary | Arapaasi Jenifer | F | Liwe CHS |
10715 | Tawahaule Primary | Haarau Jenifer | F | Liwe CHS |
10716 | Tawahaule Primary | Houma Freda | F | Rokera PSS |
10717 | Tawahaule Primary | Iuhani Patterson | M | Liwe CHS |
10718 | Tawahaule Primary | Kaimisi Katelyn | F | Rokera PSS |
10719 | Tawahaule Primary | Luimae Juritha | F | Rokera PSS |
10720 | Tawahaule Primary | Maheni Martha | F | Liwe CHS |
10721 | Tawahaule Primary | Mamanin Junior | M | Liwe CHS |
10722 | Tawahaule Primary | Manata Charles | M | Rokera PSS |
10723 | Tawahaule Primary | Parahoe Corina | F | Liwe CHS |
10724 | Tawahaule Primary | Penulo Nikolas | M | Rokera PSS |
10725 | Tawahaule Primary | Ramo Alice | F | Liwe CHS |
10726 | Tawahaule Primary | Roiropo Dorothy | F | Liwe CHS |
10727 | Tawahaule Primary | Sura Gabriel | M | Liwe CHS |
10728 | Tawahaule Primary | Tyson Trevor | M | Liwe CHS |
10729 | Tawaimare Primary | Abdul Mark | F | Tawaimare CHS |
10730 | Tawaimare Primary | Aleina Teakeni | F | Tawaimare CHS |
10731 | Tawaimare Primary | Alphie Suifasia | M | Tawaimare CHS |
10732 | Tawaimare Primary | Anvinia Makabo | F | Tawaimare CHS |
10733 | Tawaimare Primary | Becany Hohoramae | M | Tawaimare CHS |
10734 | Tawaimare Primary | Christopher Hohimako | M | Tawaimare CHS |
10735 | Tawaimare Primary | David Totorea | M | Tawaimare CHS |
10736 | Tawaimare Primary | Edward Hohoramae | M | Tawaimare CHS |
10737 | Tawaimare Primary | Fley Tererou | M | Tawaimare CHS |
10738 | Tawaimare Primary | Frank Ohasiho | F | Tawaimare CHS |
10739 | Tawaimare Primary | Fricky Toosi | M | Tawaimare CHS |
10740 | Tawaimare Primary | Greg Ramo | M | Tawaimare CHS |
10741 | Tawaimare Primary | Hudson Houanikahu | M | Tawaimare CHS |
10742 | Tawaimare Primary | Ishmael Hohomae | M | Tawaimare CHS |
10743 | Tawaimare Primary | Jason Rasu | M | King George VI NSS |
10744 | Tawaimare Primary | Jenaiala Araau | F | Tawaimare CHS |
10745 | Tawaimare Primary | Jillian Tarihahia | F | Su’u NSS |
10746 | Tawaimare Primary | Joy Safi | F | Tawaimare CHS |
10747 | Tawaimare Primary | Kenimoi Patty | M | Tawaimare CHS |
10748 | Tawaimare Primary | Loydino Roai | M | Tawaimare CHS |
10749 | Tawaimare Primary | Lysanda Houanipata | M | Aligegeo PSS |
10750 | Tawaimare Primary | Maefrey Haepata | M | Tawaimare CHS |
10751 | Tawaimare Primary | Mary Gibbon | M | Tawaimare CHS |
10752 | Tawaimare Primary | Micah Puiaraha | M | Tawaimare CHS |
10753 | Tawaimare Primary | Moirah Oko'oa | M | Tawaimare CHS |
10754 | Tawaimare Primary | Prudence Makabo | F | Su’u NSS |
10755 | Tawaimare Primary | Stelent Oihai | F | Tawaimare CHS |
10756 | Tawaimare Primary | Stemah Taasui | F | Tawaimare CHS |
10757 | Tawaimare Primary | Tahira Kionimae | F | Su’u NSS |
10758 | Tawaimare Primary | Tipa Samandary | M | Su’u NSS |
10759 | Tawaimare Primary | Vick Tahirimae | M | Tawaimare CHS |
10760 | Tawaimare Primary | Wajott Koata | M | Tawaimare CHS |
10761 | Tawairoi Primary | Ako Simon Peter | M | Tawairoi CHS |
10762 | Tawairoi Primary | Haakeni Theresia | F | Tawairoi CHS |
10763 | Tawairoi Primary | Mane Tylo Dona | F | Tawairoi CHS |
10764 | Tawairoi Primary | Manei Martin | M | Tawairoi CHS |
10765 | Tawairoi Primary | Ramuwaa Relnce | F | Tawairoi CHS |
10766 | Tawairoi Primary | Salome Mary | F | Tawairoi CHS |
10767 | Tawairoi Primary | Samani Lawrence | M | Tawairoi CHS |
10768 | Tawaraha Primary | Aruhaáte Anita | F | Tawaraha CHS |
10769 | Tawaraha Primary | Bush George | M | Tawaraha CHS |
10770 | Tawaraha Primary | Daphney Sau | F | Waimapuru NSS |
10771 | Tawaraha Primary | Mae Rayance | M | Tawaraha CHS |
10772 | Tawaraha Primary | Maegetea James | M | Tawaraha CHS |
10773 | Tawaraha Primary | Morewawa Sheillar | F | Pawa PSS |
10774 | Tawaraha Primary | Nugui Jennifer | F | Tawaraha CHS |
10775 | Tawaraha Primary | Nunuai Ginanson | M | Tawaraha CHS |
10776 | Tawaraha Primary | Rongo Moses | M | Tawaraha CHS |
10777 | Tawaraha Primary | Taro Mckay | M | Tawaraha CHS |
10778 | Tawaraha Primary | Waáhe Jaynel | F | Tawaraha CHS |
10779 | Tawaraha Primary | Wariasi Tex | M | Tawaraha CHS |
10780 | Tawaro Primary | Aieile Stephen | M | Tawaro CHS |
10781 | Tawaro Primary | Buafi Anisa | F | Rokera PSS |
10782 | Tawaro Primary | Buafi Christina | F | Tawaro CHS |
10783 | Tawaro Primary | Fatangasi Ethel | F | Tawaro CHS |
10784 | Tawaro Primary | Fugui Tina | F | Tawaro CHS |
10785 | Tawaro Primary | Hale Indy | F | Tawaro CHS |
10786 | Tawaro Primary | Honitalo Brendjone | M | Rokera PSS |
10787 | Tawaro Primary | Honitele Haniel | M | Tawaro CHS |
10788 | Tawaro Primary | Hou Jenifer | F | Tawaro CHS |
10789 | Tawaro Primary | Hou John | M | Tawaro CHS |
10790 | Tawaro Primary | Ilala Rex | M | Tawaro CHS |
10791 | Tawaro Primary | Kulu Arnold | M | Tawaro CHS |
10792 | Tawaro Primary | Puohu Angella | F | Rokera PSS |
10793 | Tawaro Primary | Rahe Jayson | M | Tawaro CHS |
10794 | Tawaro Primary | Ro'o Philistus | F | Tawaro CHS |
10795 | Tawaro Primary | Wame Bryan | M | Tawaro CHS |
10796 | Tawaro Primary | Wate Ian | M | Rokera PSS |
10797 | Tawaro Primary | Wate Jady | M | Tawaro CHS |
10798 | Tawaro Primary | Wate Liza | F | Tawaro CHS |
10799 | Tawaroga Primary | Aifaununu Ambrass | M | Namuga CHS |
10800 | Tawaroga Primary | Faith Melany | F | Namuga CHS |
10801 | Tawaroga Primary | Fasi Charles | M | Namuga CHS |
10802 | Tawaroga Primary | Faustina Julia | M | Namuga CHS |
10803 | Tawaroga Primary | Haganato Aldevy | M | Namuga CHS |
10804 | Tawaroga Primary | Junior Dudley | M | Namuga CHS |
10805 | Tawaroga Primary | Kago Mary Rose | F | Namuga CHS |
10806 | Tawaroga Primary | Kahui Vanisa | F | Namuga CHS |
10807 | Tawaroga Primary | Kamwea Edna | F | Namuga CHS |
10808 | Tawaroga Primary | Kasao Tania | F | Namuga CHS |
10809 | Tawaroga Primary | Kasumara Christy Eva | F | Namuga CHS |
10810 | Tawaroga Primary | Kuata Jimimah | F | Namuga CHS |
10811 | Tawaroga Primary | Kuata Nesta | F | Namuga CHS |
10812 | Tawaroga Primary | Kuwata Esther | F | Pamua NSS |
10813 | Tawaroga Primary | Kuwata Melinda | F | Pamua NSS |
10814 | Tawaroga Primary | Mike Junior | M | Namuga CHS |
10815 | Tawaroga Primary | Mwamwata Malcham | M | Namuga CHS |
10816 | Tawaroga Primary | Pepere Serah | F | Namuga CHS |
10817 | Tawaroga Primary | Rain Mae Jullian | M | Namuga CHS |
10818 | Tawaroga Primary | Rogi Alison | F | Namuga CHS |
10819 | Tawaroga Primary | Rogi Eddy | M | Namuga CHS |
10820 | Tawaroga Primary | Rongotanga Smith | M | Namuga CHS |
10821 | Tawaroga Primary | Spencer Dyllan | M | Namuga CHS |
10822 | Tawaroga Primary | Sukea Susan | F | Pawa PSS |
10823 | Tawaroga Primary | Tataria Elista | F | Namuga CHS |
10824 | Tawaroga Primary | Teasu Zaphaniah | M | Namuga CHS |
10825 | Tawaroga Primary | Torona Nyjol | M | Namuga CHS |
10826 | Tawaroga Primary | Torona Sam | M | Namuga CHS |
10827 | Tawaroga Primary | Waru Willie | M | Namuga CHS |
10828 | Tawaroga Primary | Wote Denis | M | Namuga CHS |
10829 | Tawaroga Primary | Wote Marion | F | Pamua NSS |
10830 | Tawatana Primary | Abu Lorrinah | F | Tawatana CHS |
10831 | Tawatana Primary | Bita Vannessah | F | Tawatana CHS |
10832 | Tawatana Primary | Bwea Larrisah | F | Pamua NSS |
10833 | Tawatana Primary | Bweru Dannelah | M | Tawatana CHS |
10834 | Tawatana Primary | Dola Breven | M | Tawatana CHS |
10835 | Tawatana Primary | Harry Anita | F | Tawatana CHS |
10836 | Tawatana Primary | Henry (Jr) Qusiki | M | Waimapuru NSS |
10837 | Tawatana Primary | Kerewai Sancy | M | Tawatana CHS |
10838 | Tawatana Primary | Mae Emmauel | M | Tawatana CHS |
10839 | Tawatana Primary | Marahora Jane | F | Tawatana CHS |
10840 | Tawatana Primary | Molisa Virandria | F | Tawatana CHS |
10841 | Tawatana Primary | Mono Phoundrino | M | Tawatana CHS |
10842 | Tawatana Primary | Nesynta Tara | F | Waimapuru NSS |
10843 | Tawatana Primary | Odo Recheal | F | Tawatana CHS |
10844 | Tawatana Primary | Oriatana Robsly | M | Tawatana CHS |
10845 | Tawatana Primary | Oriwai Mandella | M | Tawatana CHS |
10846 | Tawatana Primary | Rahasau Judella | F | Waimapuru NSS |
10847 | Tawatana Primary | Rau Roynah | F | Tawatana CHS |
10848 | Tawatana Primary | Rua Patloan | F | Tawatana CHS |
10849 | Tawatana Primary | Saeniha'a Kimmilah | M | Tawatana CHS |
10850 | Tawatana Primary | Sau Ellah | F | Tawatana CHS |
10851 | Tawatana Primary | Sibasau Jayitha | F | Tawatana CHS |
10852 | Tawatana Primary | Soia Jerolyn | F | Pawa PSS |
10853 | Tawatana Primary | Tafimae Neverlyn | F | Tawatana CHS |
10854 | Tawatana Primary | Tahaani Janllah | F | Tawatana CHS |
10855 | Tawatana Primary | Tangia Davis | M | Tawatana CHS |
10856 | Tawatana Primary | Teku Roselyn | F | Tawatana CHS |
10857 | Tawatana Primary | Warita'I Juliet | F | Tawatana CHS |
10858 | Tehila Primary | Abedul Pai | M | Tehila CHS |
10859 | Tehila Primary | Amuna Piko | F | Tehila CHS |
10860 | Tehila Primary | Carlos Boso | M | Tehila CHS |
10861 | Tehila Primary | Junior Kere | M | Tehila CHS |
10862 | Tehila Primary | Leah Felix | M | Tehila CHS |
10863 | Tehila Primary | Seravin Saro | F | Tehila CHS |
10864 | Tehila Primary | Tikiri Kumari | M | Tehila CHS |
10865 | Tehila Primary | Toffet Kelly | M | Tehila CHS |
10866 | Telina Primary | Alex White | M | Betikama NSS |
10867 | Telina Primary | Cynthia Isaac | F | SR Academy |
10868 | Telina Primary | Donly Rumales | M | SR Academy |
10869 | Telina Primary | Inado Nipeli | F | Bekabeka CHS |
10870 | Telina Primary | Jaison Anisi | M | SR Academy |
10871 | Telina Primary | Jaywin Tidol | M | SR Academy |
10872 | Telina Primary | Jegan Bruno | M | SR Academy |
10873 | Telina Primary | Jenmah Anisi | F | SR Academy |
10874 | Telina Primary | Jessy Rigo | F | SR Academy |
10875 | Telina Primary | Kaysin John | M | Kukudu NSS |
10876 | Telina Primary | Lalis Jerry | F | Jones Adventist College |
10877 | Telina Primary | Lucy Liden | F | SR Academy |
10878 | Telina Primary | Nester Mark | F | SR Academy |
10879 | Telina Primary | Rayleen Chakebule | F | SR Academy |
10880 | Telina Primary | Sonny Samson | M | SR Academy |
10881 | Telina Primary | Suzina Nicely | F | SR Academy |
10882 | Tematai Primary | Faivasiria Bruce | M | Luesalemba PSS |
10883 | Tematai Primary | Manoika Jertly | F | Luesalemba PSS |
10884 | Tematai Primary | Manusakiria Jacinta | F | Luesalemba PSS |
10885 | Tematai Primary | Nawae Cathy | F | Luesalemba PSS |
10886 | Tematai Primary | Pepeariki Isaac | M | Luesalemba PSS |
10887 | Tematai Primary | Vaisekerea Stacy | F | Luesalemba PSS |
10888 | Tematai Primary | Vakimanongi Faithful | M | Luesalemba PSS |
10889 | Tenakoga Primary | Barnabus Sysha | F | Betikama NSS |
10890 | Tenakoga Primary | Berol Tiva | F | Tenakoga Adventist CHS |
10891 | Tenakoga Primary | Clinton Iroga | M | Tenakoga Adventist CHS |
10892 | Tenakoga Primary | Decklyn Pitakia | F | Tenakoga Adventist CHS |
10893 | Tenakoga Primary | Even Ngolea | M | Tenakoga Adventist CHS |
10894 | Tenakoga Primary | Gwenneth Moses | F | Tenakoga Adventist CHS |
10895 | Tenakoga Primary | Hopkin Redley | M | Tenakoga Adventist CHS |
10896 | Tenakoga Primary | Jerinah Jeffery | F | Tenakoga Adventist CHS |
10897 | Tenakoga Primary | Jeviniah Nelson | F | Tenakoga Adventist CHS |
10898 | Tenakoga Primary | Lanisha Vutha | F | Tenakoga Adventist CHS |
10899 | Tenakoga Primary | Letina Tavalia | F | Betikama NSS |
10900 | Tenakoga Primary | Liolinda Igeni | F | Tenakoga Adventist CHS |
10901 | Tenakoga Primary | Lizolia Thomas | F | Tenakoga Adventist CHS |
10902 | Tenakoga Primary | Lorina Martin | M | Tenakoga Adventist CHS |
10903 | Tenakoga Primary | Mchesney Kilua | M | Tenakoga Adventist CHS |
10904 | Tenakoga Primary | Melrisha Mickey | F | Tenakoga Adventist CHS |
10905 | Tenakoga Primary | Mylison Temais | F | Tenakoga Adventist CHS |
10906 | Tenakoga Primary | Owen Kimmy Harold | M | Tenakoga Adventist CHS |
10907 | Tenakoga Primary | Torica Teteo | F | Tenakoga Adventist CHS |
10908 | Tenakoga Primary | Vyolyn Wara Fred | F | Tenakoga Adventist CHS |
10909 | Tenakoga Primary | Zaffiniah Teika | F | Tenakoga Adventist CHS |
10910 | Tenavatu Primary | Anisha Ratu | F | Ngalimbiu CHS |
10911 | Tenavatu Primary | Chrismah Embi | F | Ruavatu PSS |
10912 | Tenavatu Primary | Clivert Rowans | M | Avuavu PSS |
10913 | Tenavatu Primary | Daniel Riato | M | Lunga CHS |
10914 | Tenavatu Primary | Delta Trillian | F | Lunga CHS |
10915 | Tenavatu Primary | Denston Metua | M | Ghaobata CHS |
10916 | Tenavatu Primary | Edily Primo | M | Ngalimbiu CHS |
10917 | Tenavatu Primary | Elginah Bernadette | F | Ngalimbiu CHS |
10918 | Tenavatu Primary | Elijah Baki | M | Lunga CHS |
10919 | Tenavatu Primary | Elton Kale | M | Ngalimbiu CHS |
10920 | Tenavatu Primary | Grace Tauasi | F | Ngalimbiu CHS |
10921 | Tenavatu Primary | Grayford Rande | M | Lunga CHS |
10922 | Tenavatu Primary | Hosly Fredrick | M | Ghaobata CHS |
10923 | Tenavatu Primary | Illeen Wilson | F | Lunga CHS |
10924 | Tenavatu Primary | Javin Goodman | M | Lunga CHS |
10925 | Tenavatu Primary | Jullia Kiopo | F | Lunga CHS |
10926 | Tenavatu Primary | Junior Jack | M | Lunga CHS |
10927 | Tenavatu Primary | Junior Levi | M | Ngalimbiu CHS |
10928 | Tenavatu Primary | Luke Tondo | M | Ngalimbiu CHS |
10929 | Tenavatu Primary | Miller Korawa | M | Lunga CHS |
10930 | Tenavatu Primary | Milton Korawa | M | Lunga CHS |
10931 | Tenavatu Primary | Mitchel Tania | F | Ghaobata CHS |
10932 | Tenavatu Primary | Nisha Tadakato | F | Lunga CHS |
10933 | Tenavatu Primary | Patrick Novu | M | Ghaobata CHS |
10934 | Tenavatu Primary | Prince Ridisi | M | Ngalimbiu CHS |
10935 | Tenavatu Primary | Rachel Riu | F | Ngalimbiu CHS |
10936 | Tenavatu Primary | Rex Levi | M | Ngalimbiu CHS |
10937 | Tenavatu Primary | Sonia Joylyn | F | St. Nicholas College |
10938 | Tenavatu Primary | Susan Kudi | F | Ngalimbiu CHS |
10939 | Tenavatu Primary | Thompson Edika | M | Ghaobata CHS |
10940 | Tenavatu Primary | Vajelyn Koithivoa | F | Ghaobata CHS |
10941 | Tenavatu Primary | Vitalyn Vavo | F | Ngalimbiu CHS |
10942 | Tenavatu Primary | Wilson Puti | M | Lunga CHS |
10943 | Terano Primary | Ako Jemina | F | Safoa CHS |
10944 | Terano Primary | Anga Primo | M | Safoa CHS |
10945 | Terano Primary | Faka Emily | F | Safoa CHS |
10946 | Terano Primary | Fau Christian | M | Safoa CHS |
10947 | Terano Primary | Fenua Samuel | M | Safoa CHS |
10948 | Terano Primary | Fono Janet | F | Safoa CHS |
10949 | Terano Primary | Forau Lyndrah | F | Safoa CHS |
10950 | Terano Primary | Furi Celine | F | Safoa CHS |
10951 | Terano Primary | Kafa Reaghan | M | Safoa CHS |
10952 | Terano Primary | Kasoa Peterson | M | Safoa CHS |
10953 | Terano Primary | Lotoro Marei | M | Safoa CHS |
10954 | Terano Primary | Maru Cyriel | M | Safoa CHS |
10955 | Terano Primary | Matatinga Gabriel | M | Safoa CHS |
10956 | Terano Primary | Muna James | M | Safoa CHS |
10957 | Terano Primary | Rotu Markson | M | Safoa CHS |
10958 | Terano Primary | Vai Stephen | M | Safoa CHS |
10959 | Terano Primary | Vetea Elsy | F | Safoa CHS |
10960 | Tetalo Primary | Berara Brian | F | Tetalo CHS |
10961 | Tetalo Primary | Goneo David | M | Tetalo CHS |
10962 | Tetalo Primary | Gopala Oliva | M | Tetalo CHS |
10963 | Tetalo Primary | Kaki Francina | F | Tetalo CHS |
10964 | Tetalo Primary | Kapua Bernice | F | Tetalo CHS |
10965 | Tetalo Primary | Leboro Alick | M | Tetalo CHS |
10966 | Tetalo Primary | Mengo David | M | Tetalo CHS |
10967 | Tetalo Primary | Moliki Elsie | F | Tetalo CHS |
10968 | Tetalo Primary | Osi Javis | M | Tetalo CHS |
10969 | Tetalo Primary | Osi John | F | Tetalo CHS |
10970 | Tetalo Primary | Ruo Jay | M | Tetalo CHS |
10971 | Tetemara Primary | Albi Palma | M | Viru CHS |
10972 | Tetemara Primary | Gulateko Tome | F | Viru CHS |
10973 | Tetemara Primary | Ileama Roy | F | Jones Adventist College |
10974 | Tetemara Primary | Jayden Joke | M | Viru CHS |
10975 | Tetemara Primary | Jiudynar Buna | F | Viru CHS |
10976 | Tetemara Primary | Karen Tarakem | F | Viru CHS |
10977 | Tetemara Primary | Kilson Rueben | M | Betikama NSS |
10978 | Tetemara Primary | Merely Tekeny | F | Kukudu NSS |
10979 | Tetemara Primary | Panda Poloso | M | Viru CHS |
10980 | Tetemara Primary | Patina Vula | F | Kukudu NSS |
10981 | Tetemara Primary | Samantha Somo | F | Viru CHS |
10982 | Tetemara Primary | Tianny Jonah | F | Jones Adventist College |
10983 | Tetere Primary | Ahumaepuru Emrol | M | Sogotiwa CHS |
10984 | Tetere Primary | Apuini Alpheus | M | Sogotiwa CHS |
10985 | Tetere Primary | Grasia Fatima | F | Sogotiwa CHS |
10986 | Tetere Primary | Haroisau Lonsdale | M | Sogotiwa CHS |
10987 | Tetere Primary | Haununu Luisah | F | Sogotiwa CHS |
10988 | Tetere Primary | Kaniatawa Lisah | F | Sogotiwa CHS |
10989 | Tetere Primary | Kiriaro Gravis | M | Sogotiwa CHS |
10990 | Tetere Primary | Kiu Clorimah | F | Haura CHS |
10991 | Tetere Primary | Maeana Graham | M | Sogotiwa CHS |
10992 | Tetere Primary | Mahana Martin | M | Sogotiwa CHS |
10993 | Tetere Primary | Maruru Michael | M | Pawa PSS |
10994 | Tetere Primary | Murusia Maylin | F | Sogotiwa CHS |
10995 | Tetere Primary | Ohani Markward | M | Sogotiwa CHS |
10996 | Tetere Primary | Rongoatana Rogimah | F | Sogotiwa CHS |
10997 | Tetere Primary | Sauasi Jansley | F | Sogotiwa CHS |
10998 | Tetere Primary | Siha'a Glysia | F | Sogotiwa CHS |
10999 | Tetere Primary | Sioha Christa | M | Sogotiwa CHS |
11000 | Tetere Primary | Sumwanawai George | M | Sogotiwa CHS |
11001 | Tetere Primary | Taro Brenden | M | Sogotiwa CHS |
11002 | Tetere Primary | Taro Nestol | M | Sogotiwa CHS |
11003 | Tetere Primary | Tohe Audrey | F | Sogotiwa CHS |
11004 | Tetere Primary | Waosi Mayrian | F | Pamua NSS |
11005 | Tetoli Primary | Clarita Raylin | F | Tetoli CHS |
11006 | Tetoli Primary | Divine Wilson | M | Tetoli CHS |
11007 | Tetoli Primary | Dui Halvia | F | Tetoli CHS |
11008 | Tetoli Primary | Heilia Jaylyn | F | Tetoli CHS |
11009 | Tetoli Primary | Hinora Faithly | F | Tetoli CHS |
11010 | Tetoli Primary | Hulilongo Broconson | M | Tetoli CHS |
11011 | Tetoli Primary | Jaivi Dalcy | F | Tetoli CHS |
11012 | Tetoli Primary | Lavenda Constance | F | Tetoli CHS |
11013 | Tetoli Primary | Maone Abraham | M | Tetoli CHS |
11014 | Tetoli Primary | Palove Donald | M | Tetoli CHS |
11015 | Tetoli Primary | Tamou Victoria | F | Tetoli CHS |
11016 | Tetoli Primary | Tangiteala Maxwell | M | Tetoli CHS |
11017 | Tetoli Primary | Teanu Madlyn | F | Tetoli CHS |
11018 | Tetoli Primary | Tehiova Ezekiel | M | Tetoli CHS |
11019 | Tetoli Primary | Teone Lengas | F | Tetoli CHS |
11020 | Tetoli Primary | Tevailei Delvin | F | Tetoli CHS |
11021 | Tetoli Primary | Trust Roylian | F | Tetoli CHS |
11022 | Tetoli Primary | Vagi Daniel | M | Tetoli CHS |
11023 | Tetupa Primary | Bamai Odrine | F | Numbu CHS |
11024 | Tetupa Primary | Chako Roselyn | F | Tenakoga Adventist CHS |
11025 | Tetupa Primary | Chibana Angela | F | Turarana CHS |
11026 | Tetupa Primary | Dilo Elison | M | Numbu CHS |
11027 | Tetupa Primary | Ghaoka Jacklyn | F | Numbu CHS |
11028 | Tetupa Primary | Jack Alice | F | Turarana CHS |
11029 | Tetupa Primary | Kevu Stacy | F | Nguvia CHS |
11030 | Tetupa Primary | Lepovania Alphones | M | Numbu CHS |
11031 | Tetupa Primary | Lepovania Brenda | F | Turarana CHS |
11032 | Tetupa Primary | Leua Renley | M | Numbu CHS |
11033 | Tetupa Primary | Luaverana Lorrene | F | Nguvia CHS |
11034 | Tetupa Primary | Makie Lesley | M | Nguvia CHS |
11035 | Tetupa Primary | Misiatana Regina | F | Nguvia CHS |
11036 | Tetupa Primary | Moses Jefferson | M | Nguvia CHS |
11037 | Tetupa Primary | Ngeiesivoa Daniel | M | Nguvia CHS |
11038 | Tetupa Primary | Odie Lenisa | F | Numbu CHS |
11039 | Tetupa Primary | Oliverana Jeicy | F | Nguvia CHS |
11040 | Tetupa Primary | Pirughoba Junior | M | Sir Jacob Vouza CHS |
11041 | Tetupa Primary | Plisty Jemelyn | F | Nguvia CHS |
11042 | Tetupa Primary | Subasi Goldie | M | Numbu CHS |
11043 | Tetupa Primary | Taghabasoe Christina | F | Tenakoga Adventist CHS |
11044 | Tetupa Primary | Taghasania Irene | F | Turarana CHS |
11045 | Tiaro Primary | Alister Jersy | M | Avuavu PSS |
11046 | Tiaro Primary | Angella Sesere | F | Tiaro CHS |
11047 | Tiaro Primary | Bendina Livo | F | Tiaro CHS |
11048 | Tiaro Primary | Cynthia Mateko | F | Avuavu PSS |
11049 | Tiaro Primary | Joana Chiba | F | Tiaro CHS |
11050 | Tiaro Primary | Josela Tia | F | Tiaro CHS |
11051 | Tiaro Primary | Mary Boki | F | Tiaro CHS |
11052 | Tiaro Primary | Peter Piru | M | Verahue CHS |
11053 | Tiaro Primary | Regina Ella | F | Wanderer Bay CHS |
11054 | Tiaro Primary | Stera Kila | F | Tiaro CHS |
11055 | Tiaro Primary | Theresa Togi | F | Tiaro CHS |
11056 | Tigubako Primary | Finch Rodney | M | Guguha CHS |
11057 | Tigubako Primary | Gaetonu Flora | F | Guguha CHS |
11058 | Tigubako Primary | Gula Ella | F | Guguha CHS |
11059 | Tigubako Primary | Happi Likia | F | Guguha CHS |
11060 | Tigubako Primary | Hureslyn Kelisia | F | Guguha CHS |
11061 | Tigubako Primary | Krogaman Maclin | M | Guguha CHS |
11062 | Tigubako Primary | Kusunoda Noreen | F | Guguha CHS |
11063 | Tigubako Primary | Lawrance David | M | Lilika CHS |
11064 | Tigubako Primary | Lobo Hilda | F | Guguha CHS |
11065 | Tigubako Primary | Lonararu Ronson | M | Lilika CHS |
11066 | Tigubako Primary | Masron Elizabeth | F | Guguha CHS |
11067 | Tigubako Primary | Neumare Nathaniel | M | Guguha CHS |
11068 | Tigubako Primary | Parhi Selvesta | F | Guguha CHS |
11069 | Tigubako Primary | Pratt Pamela | F | Guguha CHS |
11070 | Tigubako Primary | Ramoton Kayden | M | Lilika CHS |
11071 | Tigubako Primary | Rohina Lenista | F | Guguha CHS |
11072 | Tigubako Primary | Rosalyn Dida | F | Barasile CHS |
11073 | Tigubako Primary | Satevi Marolyn | F | Jejevo CHS |
11074 | Tigubako Primary | Sebo Frank | M | Lilika CHS |
11075 | Tigubako Primary | Seniga Jayson | M | Lilika CHS |
11076 | Tigubako Primary | Sidney Floyd | M | Lilika CHS |
11077 | Tigubako Primary | Sikada Daniel | M | Sir Duddley Tuti College |
11078 | Tigubako Primary | Sode Mary | F | Barasile CHS |
11079 | Tigubako Primary | Tania Munica | F | Guguha CHS |
11080 | Tigubako Primary | Voko Foresh | M | Barasile CHS |
11081 | Tikoho Primary | Alista Jullia | F | Babanakira CHS |
11082 | Tikoho Primary | Barnabas Kelikeli | M | Babanakira CHS |
11083 | Tikoho Primary | Ireen Ethel | F | Babanakira CHS |
11084 | Tikoho Primary | Loreen Harina | F | Babanakira CHS |
11085 | Tikoho Primary | Mastern Kejoa | M | Babanakira CHS |
11086 | Tikoho Primary | Roselyn Tanasia | F | Babanakira CHS |
11087 | Tikoho Primary | Rosina Heslyn Hawin | F | Babanakira CHS |
11088 | Tikoho Primary | Tris Meliss | F | Babanakira CHS |
11089 | Tirongo Primary | Annmarie Pakoni | F | Buruku CHS |
11090 | Tirongo Primary | Brendon Tope | M | Buruku CHS |
11091 | Tirongo Primary | Salika Ghunu | F | Buruku CHS |
11092 | Tirongo Primary | Sonny George | M | Bekabeka CHS |
11093 | Tirongo Primary | Trinny Tokotoko | M | Bekabeka CHS |
11094 | Titiana Primary (Gizo) | Avita Teuribane | F | Titiana CHS |
11095 | Titiana Primary (Gizo) | Benati Ruth | F | Titiana CHS |
11096 | Titiana Primary (Gizo) | Beneteti Saul | M | Titiana CHS |
11097 | Titiana Primary (Gizo) | Hubert Madori | M | Titiana CHS |
11098 | Titiana Primary (Gizo) | Mamipiqe Hazel | F | Titiana CHS |
11099 | Titiana Primary (Gizo) | Mario Terence | M | Titiana CHS |
11100 | Titiana Primary (Gizo) | Neitebau Penian | F | Titiana CHS |
11101 | Titiana Primary (Gizo) | Pikisa Junior | M | Titiana CHS |
11102 | Titiana Primary (Gizo) | Reuben Lilo | M | Titiana CHS |
11103 | Titiana Primary (Gizo) | Rove Myris | F | Titiana CHS |
11104 | Titiana Primary (Gizo) | Simon Edwin | M | Titiana CHS |
11105 | Titiana Primary (Gizo) | Sitau Alipapa | M | Titiana CHS |
11106 | Titiana Primary (Gizo) | Ta'am Kamere | M | Titiana CHS |
11107 | Titiana Primary (Gizo) | Tebby Moana | M | Titiana CHS |
11108 | Titiana Primary (Gizo) | Tiare Tawana | F | Titiana CHS |
11109 | Titiana Primary (Gizo) | Toaiawea Luke | M | Titiana CHS |
11110 | Titiana Primary (Gizo) | Toma Ioane | M | Titiana CHS |
11111 | Titiana Primary (Gizo) | Toma Rawasiu | F | Titiana CHS |
11112 | Titiana Primary (Gizo) | Tomby Kelrick | M | Titiana CHS |
11113 | Titiana Primary (Gizo) | Touba Takaio | M | Titiana CHS |
11114 | Titiana Primary (Gizo) | Tuke Gideon | M | Titiana CHS |
11115 | Titiana Primary (Lituni) | Catherine Qila | F | Kukudu NSS |
11116 | Titiana Primary (Lituni) | Daisy Qolevolomo | F | Papara CHS |
11117 | Titiana Primary (Lituni) | Florence Mabe | F | Katupika CHS |
11118 | Titiana Primary (Lituni) | Itiona Riria | F | Goldie College |
11119 | Titiana Primary (Lituni) | Jerol Pabulu | M | Puzivai CHS |
11120 | Titiana Primary (Lituni) | Jesco Pitasua | M | Choiseul Bay PSS |
11121 | Titiana Primary (Lituni) | John Wayne | M | Vonunu NSS |
11122 | Titiana Primary (Lituni) | Manota Vova | M | Papara CHS |
11123 | Titiana Primary (Lituni) | Maria Tadau | F | Kukudu NSS |
11124 | Titiana Primary (Lituni) | Miurie Salumata | F | Choiseul Bay PSS |
11125 | Titige Primary | Aelah Jeniffer | F | Su’u NSS |
11126 | Titige Primary | Ago Luisa | F | Lambi CHS |
11127 | Titige Primary | Ata Felix | M | Chapuria CHS |
11128 | Titige Primary | Brown Harry | M | Marara CHS |
11129 | Titige Primary | Delton James | M | Avuavu PSS |
11130 | Titige Primary | Dola E Jay | F | Numbu CHS |
11131 | Titige Primary | Elroy Paul | M | Numbu CHS |
11132 | Titige Primary | Hendry Sarina | F | Marara CHS |
11133 | Titige Primary | Janessah Tavilu | F | King George VI NSS |
11134 | Titige Primary | Jeprah Mercy | F | Avuavu PSS |
11135 | Titige Primary | Lesia Esther | F | Avuavu PSS |
11136 | Titige Primary | Mae Liham | M | Marara CHS |
11137 | Titige Primary | Mark Hansol | M | Chapuria CHS |
11138 | Titige Primary | Nelson Sasam | M | Ruavatu PSS |
11139 | Titige Primary | Nuvigally Condrinton | M | Marara CHS |
11140 | Titige Primary | Ofasui Liscy | M | Lunga CHS |
11141 | Titige Primary | Olema Hezekiah | F | Chapuria CHS |
11142 | Titige Primary | Oli Olian | F | Su’u NSS |
11143 | Titige Primary | Olivera Lafai | M | Chapuria CHS |
11144 | Titige Primary | Olivera Melody | F | Lunga CHS |
11145 | Titige Primary | Peliga Alice | F | Mboeni CHS |
11146 | Titige Primary | Rini Felix | M | Marara CHS |
11147 | Titige Primary | Rita Franklyn | M | Lambi CHS |
11148 | Titige Primary | Rose Lovelyn | F | Marara CHS |
11149 | Titige Primary | Salon John | M | Babanakira CHS |
11150 | Titige Primary | Sura Junior | M | Avuavu PSS |
11151 | Titige Primary | Tagu Jasneth | F | Marara CHS |
11152 | Titige Primary | Tapoina Jessica | F | Marara CHS |
11153 | Titige Primary | Tero Junior | M | Numbu CHS |
11154 | Titige Primary | Tosi Haggai | M | Numbu CHS |
11155 | Titige Primary | Wairamlo Jeremy | M | Marara CHS |
11156 | Tiuni Primary | Abraham Smith | M | Tiuni CHS |
11157 | Tiuni Primary | Alex Mae | M | Tiuni CHS |
11158 | Tiuni Primary | Alfred Suri | M | Tiuni CHS |
11159 | Tiuni Primary | Andrew Riti | M | Tiuni CHS |
11160 | Tiuni Primary | Barnabas Mae | M | Tiuni CHS |
11161 | Tiuni Primary | Barnabas Riti | M | Tiuni CHS |
11162 | Tiuni Primary | Edna Fangna | F | Tiuni CHS |
11163 | Tiuni Primary | Emmanuel Kiri | M | Tiuni CHS |
11164 | Tiuni Primary | Francis Mani | M | Tiuni CHS |
11165 | Tiuni Primary | Francis Niuroa | M | Tiuni CHS |
11166 | Tiuni Primary | Gabriel Elo | M | Tiuni CHS |
11167 | Tiuni Primary | Glen Martin | M | Tiuni CHS |
11168 | Tiuni Primary | Grace Kwaifia | F | Tiuni CHS |
11169 | Tiuni Primary | Hendrick Sukulu | M | Tiuni CHS |
11170 | Tiuni Primary | Hilda Tahili | F | Tiuni CHS |
11171 | Tiuni Primary | Hubert Keteau | M | Tiuni CHS |
11172 | Tiuni Primary | Jack Au | M | Tiuni CHS |
11173 | Tiuni Primary | Joy Alangia | F | Tiuni CHS |
11174 | Tiuni Primary | Sam Au | M | Tiuni CHS |
11175 | Tiuni Primary | Willy Gua | M | Tiuni CHS |
11176 | Toa Primary | Diru Theresa | F | Vuturua CHS |
11177 | Toa Primary | Kasi Simon | M | Vuturua CHS |
11178 | Toa Primary | Limanipiru Rebecca | F | Vuturua CHS |
11179 | Toa Primary | Manebona Peter | M | Vuturua CHS |
11180 | Toa Primary | Manedikadika John | M | Vuturua CHS |
11181 | Toa Primary | Sono Robert | M | Vuturua CHS |
11182 | Toa Primary | Tena Monica | F | Vuturua CHS |
11183 | Toa Primary | Utuhia Smeah | M | Vuturua CHS |
11184 | Toa Primary | Vau Simeon | M | Vuturua CHS |
11185 | Toa Primary | Vicky Nathan | M | Vuturua CHS |
11186 | Toa Primary | Vuria Philip | M | Vuturua CHS |
11187 | Toelegu Primary | Baru Anthony | M | Lilika CHS |
11188 | Toelegu Primary | Gaselea Jesse | F | Allardyce PSS |
11189 | Toelegu Primary | Grui Elsie | F | Sir Duddley Tuti College |
11190 | Toelegu Primary | Jonathan Renson | M | Lilika CHS |
11191 | Toelegu Primary | Kafo Judy | F | Allardyce PSS |
11192 | Toelegu Primary | Naramana Samson | M | Allardyce PSS |
11193 | Toelegu Primary | Peter Simon | M | Allardyce PSS |
11194 | Toelegu Primary | Teimana Josiah | M | Lilika CHS |
11195 | Toelegu Primary | Voki Jonathan | M | Lilika CHS |
11196 | Toliorea Primary | Biru Jeverlyn | F | Manu CHS |
11197 | Toliorea Primary | Fans Dickson | M | Manu CHS |
11198 | Toliorea Primary | Gerefouda Owen | M | Manu CHS |
11199 | Toliorea Primary | Kuru George | M | Manu CHS |
11200 | Toliorea Primary | Maeramo Charles | M | Manu CHS |
11201 | Toliorea Primary | Robo Andrew | M | Manu CHS |
11202 | Toliorea Primary | Tala Dores | F | Manu CHS |
11203 | Tolunatete Primary | Aloise Vatamana | F | Tolunatete CHS |
11204 | Tolunatete Primary | Anold Erick | M | Tolunatete CHS |
11205 | Tolunatete Primary | Bendick Haru Ara | M | Tolunatete CHS |
11206 | Tolunatete Primary | Dolcanea Dick | F | Tolunatete CHS |
11207 | Tolunatete Primary | Haward Kukiti | M | Tolunatete CHS |
11208 | Tolunatete Primary | Hendricka Kobea | F | Tolunatete CHS |
11209 | Tolunatete Primary | Josephat Dick | M | Tolunatete CHS |
11210 | Tolunatete Primary | Joshua Torren | M | Tolunatete CHS |
11211 | Tolunatete Primary | Joylin Hega | F | Tolunatete CHS |
11212 | Tolunatete Primary | Junior Sotere | M | St. Joseph Tenaru NSS |
11213 | Tolunatete Primary | Lovelyn Leua | F | Tolunatete CHS |
11214 | Tolunatete Primary | Mary Posala | F | Tolunatete CHS |
11215 | Tolunatete Primary | Nilyn Rosina | F | Tolunatete CHS |
11216 | Tolunatete Primary | Philip Bosamete | M | Tolunatete CHS |
11217 | Tombe Primary | Anika Doltra | F | Kukudu NSS |
11218 | Tombe Primary | Georgina Seko | F | Viru CHS |
11219 | Tombe Primary | Greyrick Pitakere | M | Viru CHS |
11220 | Tombe Primary | Jerima Hivae | F | Kukudu NSS |
11221 | Tombe Primary | Jim Panda Solomon | M | Viru CHS |
11222 | Tombe Primary | Julisha Ruisi | F | Viru CHS |
11223 | Tombe Primary | Malipule James | M | Betikama NSS |
11224 | Tombe Primary | Tughumana Edward | M | Viru CHS |
11225 | Toroa Primary | Ambrose Bii | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
11226 | Toroa Primary | Betty Kema | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
11227 | Toroa Primary | Delma Katawo | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
11228 | Toroa Primary | Devin Kahaka | F | Wainoni Marist Catholic CHS |
11229 | Toroa Primary | Festus Weo | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
11230 | Toroa Primary | Joseph Nokini | M | Wainoni Marist Catholic CHS |
11231 | Toroa Primary | Kame Herolyn | F | Suena CHS |
11232 | Toroa Primary | Ketara Cindy | F | Ramah CHS |
11233 | Toroa Primary | Ketara Loise | F | Ramah CHS |
11234 | Toroa Primary | Ketara Jacklyn | F | Ramah CHS |
11235 | Toroa Primary | Mare Glenrich | M | Ramah CHS |
11236 | Toroa Primary | Noname Noelyn | F | Ramah CHS |
11237 | Toroa Primary | Wetara Dickson | M | Pirupiru CHS |
11238 | Toroa Primary | Wewo Jumah | M | Ramah CHS |
11239 | Toroiwango Primary | Ahi Lenson | M | Tawatana CHS |
11240 | Toroiwango Primary | Asuhaá Melisah | F | Namuga CHS |
11241 | Toroiwango Primary | Gina Lilian | F | Tawatana CHS |
11242 | Toroiwango Primary | Haá Rovinta | F | Tawatana CHS |
11243 | Toroiwango Primary | Harara Danson | M | Tawatana CHS |
11244 | Toroiwango Primary | Hoasi Hilda | F | Tawatana CHS |
11245 | Toroiwango Primary | Ihomae Leban | M | Tawatana CHS |
11246 | Toroiwango Primary | Jerolyn Nunusiau | F | Waimapuru NSS |
11247 | Toroiwango Primary | Kaua Philton | M | Namuga CHS |
11248 | Toroiwango Primary | Manuari Junior | M | Namuga CHS |
11249 | Toroiwango Primary | Manuari Sabastine | M | Tawatana CHS |
11250 | Toroiwango Primary | Mei'o Jerry | M | Tawatana CHS |
11251 | Toroiwango Primary | Meldon Steward | M | Tawatana CHS |
11252 | Toroiwango Primary | Namaliki Junior | M | Tawatana CHS |
11253 | Toroiwango Primary | Nunusiau Jerolyn | F | Pawa PSS |
11254 | Toroiwango Primary | Sikora Harriet | F | Tawatana CHS |
11255 | Toroiwango Primary | Taraomo Simon | M | Tawatana CHS |
11256 | Toumoa Primary | Albert Karakara | M | St.John BoscoTuha CHS |
11257 | Toumoa Primary | Estel Lepe | M | St.John BoscoTuha CHS |
11258 | Toumoa Primary | John Mark | M | St.John BoscoTuha CHS |
11259 | Toumoa Primary | Junita Kopa Cathy | F | Choiseul Bay PSS |
11260 | Toumoa Primary | Lausi Joseph | M | St.John BoscoTuha CHS |
11261 | Toumoa Primary | Morris Peter | M | St.John BoscoTuha CHS |
11262 | Townend Primary | Brenda Maemulua'a | F | Townend CHS |
11263 | Townend Primary | Catherine Faea | F | Townend CHS |
11264 | Townend Primary | Clifton Au | M | Townend CHS |
11265 | Townend Primary | Floyd Mau | M | Townend CHS |
11266 | Townend Primary | Georgima Auna | F | Townend CHS |
11267 | Townend Primary | Juan Kawa | M | Townend CHS |
11268 | Townend Primary | Julah Timothy | F | Townend CHS |
11269 | Townend Primary | Julian Ivy | F | Kopiu CHS |
11270 | Townend Primary | Junior Fera | M | Townend CHS |
11271 | Townend Primary | Junior Kai | M | Betikama NSS |
11272 | Townend Primary | Junita Kwai | F | Townend CHS |
11273 | Townend Primary | Maliyia Afia | F | Betikama NSS |
11274 | Townend Primary | Matisa Konamae | F | Townend CHS |
11275 | Townend Primary | Melma Martin | F | Townend CHS |
11276 | Townend Primary | Meray Fera | F | Townend CHS |
11277 | Townend Primary | Nahum Steel | M | Townend CHS |
11278 | Townend Primary | Norman John | M | Townend CHS |
11279 | Townend Primary | Olson Kwane | M | Townend CHS |
11280 | Townend Primary | Phylie Saeni | F | Townend CHS |
11281 | Townend Primary | Prazad Hou | M | Townend CHS |
11282 | Townend Primary | Reilyn Hou | F | Townend CHS |
11283 | Townend Primary | Rolland William | M | Townend CHS |
11284 | Townend Primary | Shamiella Siru | F | Townend CHS |
11285 | Townend Primary | Wolcot Kona | M | Townend CHS |
11286 | Trinity Primary | Alex Mama | M | Trinity CHS |
11287 | Trinity Primary | Alice Kala | F | Trinity CHS |
11288 | Trinity Primary | Annie Mae | F | Trinity CHS |
11289 | Trinity Primary | Augustine Liu | F | Trinity CHS |
11290 | Trinity Primary | Diana Ramo | F | Trinity CHS |
11291 | Trinity Primary | Doreen Omalefo | F | Trinity CHS |
11292 | Trinity Primary | Ellam Laumani | M | Trinity CHS |
11293 | Trinity Primary | Georgina Mama | F | Trinity CHS |
11294 | Trinity Primary | Godfry Sade | M | Trinity CHS |
11295 | Trinity Primary | Janet Samani | F | Trinity CHS |
11296 | Trinity Primary | Joseph Eddie | M | Trinity CHS |
11297 | Trinity Primary | Kenneth Ramo | M | Trinity CHS |
11298 | Trinity Primary | Lency Liu | M | Trinity CHS |
11299 | Trinity Primary | Martin Aebata | M | Trinity CHS |
11300 | Trinity Primary | Martin Ofarara | M | Trinity CHS |
11301 | Trinity Primary | Melisa Kini | F | Trinity CHS |
11302 | Trinity Primary | Mirriam Kwai | F | Trinity CHS |
11303 | Trinity Primary | Moses Byfaith | M | Trinity CHS |
11304 | Trinity Primary | Obly Manu | M | Trinity CHS |
11305 | Trinity Primary | Peter Hiru | M | Trinity CHS |
11306 | Trinity Primary | Philomena Alisa | F | Trinity CHS |
11307 | Trinity Primary | Rachel Sade | F | Trinity CHS |
11308 | Trinity Primary | Renly Kini | F | Trinity CHS |
11309 | Trinity Primary | Richard Bate'e | M | Trinity CHS |
11310 | Trinity Primary | Rosina Tala | F | Trinity CHS |
11311 | Trinity Primary | Ruth Willie | F | Trinity CHS |
11312 | Trinity Primary | Selwyn Maekamu | M | Trinity CHS |
11313 | Trinity Primary | Stanely Alu | M | Trinity CHS |
11314 | Trinity Primary | Teddy Kiri | M | Trinity CHS |
11315 | Trinity Primary | Willie Osi | M | Trinity CHS |
11316 | Tuki Primary | John Wayne Rakena | M | Patupaele CHS |
11317 | Tuki Primary | Laureen Sedea | F | Kukudu NSS |
11318 | Tuki Primary | Nester Charlse | F | Patupaele CHS |
11319 | Tuki Primary | Shanelee Dick | F | Patupaele CHS |
11320 | Tuki Primary | Sonia Peter | F | Patupaele CHS |
11321 | Tuki Primary | Zongahite James | M | Patupaele CHS |
11322 | Tulagi Primary | Jacinta Aloimate | F | Wanderer Bay CHS |
11323 | Tulagi Primary | Jason Kurilau | M | Wanderer Bay CHS |
11324 | Tulagi Primary | Judith Feteli | F | Marara CHS |
11325 | Tulagi Primary | Markward Gavu | M | Tangarare PSS |
11326 | Tulagi Primary | Mary Josepha | F | Tangarare PSS |
11327 | Tulagi Primary | Mary Paul | F | Tangarare PSS |
11328 | Tulagi Primary | Tabita Nadia | F | Nguvia CHS |
11329 | Tumurora Primary | Annish Pauta | F | Nguvia CHS |
11330 | Tumurora Primary | Eunice Pegoa | F | Ghaobata CHS |
11331 | Tumurora Primary | Howard Tuke | M | Ghaobata CHS |
11332 | Tumurora Primary | James Vandella | M | Tenakoga Adventist CHS |
11333 | Tumurora Primary | Jethro Marwin Tinoni | M | Ghaobata CHS |
11334 | Tumurora Primary | John Talunagho | M | Nguvia CHS |
11335 | Tumurora Primary | Lionel Alex | M | Nguvia CHS |
11336 | Tumurora Primary | Marklyn Poghula | M | Ngalimbiu CHS |
11337 | Tumurora Primary | Mary Ben | F | Tenakoga Adventist CHS |
11338 | Tumurora Primary | Polinda Sam | F | Ngalimbiu CHS |
11339 | Tumurora Primary | Prince Tom | F | Ghaobata CHS |
11340 | Tumurora Primary | Samzen Charles | M | Betikama NSS |
11341 | Tuo Primary | Keith Nuboa Naiyo | F | Waimapuru NSS |
11342 | Tuo Primary | Lannsdawne Phall Melai | M | Waimapuru NSS |
11343 | Tuo Primary | Marista Naiyo | F | Waimapuru NSS |
11344 | Tupuaki Primary | Andrea Tago'usi | F | King George VI NSS |
11345 | Tupuaki Primary | Henuaika Steven | M | New Place PSS |
11346 | Tupuaki Primary | Immah Bisili | F | Koloale CHS |
11347 | Tupuaki Primary | Kaipua Luisah | F | New Place PSS |
11348 | Tupuaki Primary | Magoniu Bephy | F | Koloale CHS |
11349 | Tupuaki Primary | Mainenga Jasmine | F | New Place PSS |
11350 | Tupuaki Primary | Niuika Susie | F | New Place PSS |
11351 | Turarana Primary | Batram Jack | M | Turarana CHS |
11352 | Turarana Primary | Ben Watson | M | Turarana CHS |
11353 | Turarana Primary | Ben Zadok | M | Turarana CHS |
11354 | Turarana Primary | Bruno Junior | M | Turarana CHS |
11355 | Turarana Primary | Lanita Clare | F | Turarana CHS |
11356 | Turarana Primary | Lolita Mary | F | Turarana CHS |
11357 | Turarana Primary | Melania Concy | F | Turarana CHS |
11358 | Turarana Primary | Mike Stacy | F | Turarana CHS |
11359 | Turarana Primary | Nimo Rovina | F | Turarana CHS |
11360 | Turarana Primary | Paeni Olson | M | Turarana CHS |
11361 | Turarana Primary | Piu Armstrong | M | Avuavu PSS |
11362 | Turarana Primary | Riko Bevani | M | Turarana CHS |
11363 | Turarana Primary | Sabela Emily | F | Turarana CHS |
11364 | Turarana Primary | Sam Nelos | M | Turarana CHS |
11365 | Turarana Primary | Scott William | M | Turarana CHS |
11366 | Turarana Primary | Toloa Agraham | M | St. Joseph Tenaru NSS |
11367 | Turarana Primary | Vae Channel | M | Turarana CHS |
11368 | Turarana Primary | Vanessa Amarose | F | Turarana CHS |
11369 | Turarana Primary | Voli Ruby | F | Turarana CHS |
11370 | Turarana Primary | Wasi Clinston | M | Turarana CHS |
11371 | Turarana Primary | Wasi Ioane | M | Turarana CHS |
11372 | Tutu Primary | Agnes Kisu | F | Soranamola CHS |
11373 | Tutu Primary | Ambriel Leana | M | Ogho CHS |
11374 | Tutu Primary | Anna Vananava | F | Pangobiru CHS |
11375 | Tutu Primary | Elizabeth Bariquana | F | Soranamola CHS |
11376 | Tutu Primary | Francisca Zagavavini | F | Ogho CHS |
11377 | Tutu Primary | Helnora Barinugu | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
11378 | Tutu Primary | Joseph Rakobara | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
11379 | Tutu Primary | Joshua Sotimama | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
11380 | Tutu Primary | Ladyway Sekavavini | F | Soranamola CHS |
11381 | Tutu Primary | Mitchel Sotiava | M | Soranamola CHS |
11382 | Tutu Primary | Peter Chan Melwin | M | Voza CHS |
11383 | Tutu Primary | Rayan Maqataru | F | Soranamola CHS |
11384 | Tutu Primary | Raylin Kotalin | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
11385 | Tutu Primary | Relma Qolesuru | F | Ogho CHS |
11386 | Tutu Primary | Renia Fiona | F | Choiseul Bay PSS |
11387 | Tutu Primary | Salome Taginana | F | Soranamola CHS |
11388 | Tutu Primary | Terence Taqivava | M | Ogho CHS |
11389 | Tuvaruhu Primary | Aisomu John | M | Tuvaruhu CHS |
11390 | Tuvaruhu Primary | Akoiasi Keelan | M | Tuvaruhu CHS |
11391 | Tuvaruhu Primary | Alarii Jamie | M | Tuvaruhu CHS |
11392 | Tuvaruhu Primary | Alfren Clarisa | F | Tuvaruhu CHS |
11393 | Tuvaruhu Primary | Alivia Jaydee | M | Tuvaruhu CHS |
11394 | Tuvaruhu Primary | Biru Ismael Sam | M | Tuvaruhu CHS |
11395 | Tuvaruhu Primary | Chris Forosi | M | Selwyn College |
11396 | Tuvaruhu Primary | Daomae Robert | M | Tuvaruhu CHS |
11397 | Tuvaruhu Primary | Fiku Jimmy Lae | M | King George VI NSS |
11398 | Tuvaruhu Primary | Fomani Rachel Lenvor | F | Tuvaruhu CHS |
11399 | Tuvaruhu Primary | Francis Eni | F | Tuvaruhu CHS |
11400 | Tuvaruhu Primary | Francis Waleka | M | St. Joseph Tenaru NSS |
11401 | Tuvaruhu Primary | Frensa Mirriam | F | Tuvaruhu CHS |
11402 | Tuvaruhu Primary | Fularii Pretus | F | Tuvaruhu CHS |
11403 | Tuvaruhu Primary | Gabriel Edwin | M | Tuvaruhu CHS |
11404 | Tuvaruhu Primary | Gado Sarian | F | Tuvaruhu CHS |
11405 | Tuvaruhu Primary | Galo Meltus | F | Tuvaruhu CHS |
11406 | Tuvaruhu Primary | Galo Roselyn | F | Tuvaruhu CHS |
11407 | Tuvaruhu Primary | Gaseido Sunita | F | Tuvaruhu CHS |
11408 | Tuvaruhu Primary | Gwailau Ellen | F | Tuvaruhu CHS |
11409 | Tuvaruhu Primary | Gwalu James | M | Tuvaruhu CHS |
11410 | Tuvaruhu Primary | Hou Hadson | M | Tuvaruhu CHS |
11411 | Tuvaruhu Primary | Hou Moses | M | Tuvaruhu CHS |
11412 | Tuvaruhu Primary | Job Rachel | F | Tuvaruhu CHS |
11413 | Tuvaruhu Primary | Job Rebecca | F | Tuvaruhu CHS |
11414 | Tuvaruhu Primary | Kaua Nathaniel | M | Tuvaruhu CHS |
11415 | Tuvaruhu Primary | Kauolisi Alison | F | Tuvaruhu CHS |
11416 | Tuvaruhu Primary | Kela Ethel | F | Tuvaruhu CHS |
11417 | Tuvaruhu Primary | Kenneth Lizan | F | Tuvaruhu CHS |
11418 | Tuvaruhu Primary | Kobaka Collin | M | Tuvaruhu CHS |
11419 | Tuvaruhu Primary | Konabatu Anita Lodu | F | Tuvaruhu CHS |
11420 | Tuvaruhu Primary | Konare Trizen | F | Tuvaruhu CHS |
11421 | Tuvaruhu Primary | Kosipu James | M | Tuvaruhu CHS |
11422 | Tuvaruhu Primary | Kute Merista | F | Tuvaruhu CHS |
11423 | Tuvaruhu Primary | Kwakwala John Jnr | M | Tuvaruhu CHS |
11424 | Tuvaruhu Primary | Laungi Derick | M | Tuvaruhu CHS |
11425 | Tuvaruhu Primary | Leabongi Jena | F | Tuvaruhu CHS |
11426 | Tuvaruhu Primary | Liga Catherine | F | Tuvaruhu CHS |
11427 | Tuvaruhu Primary | Lokeni Escah | M | Tuvaruhu CHS |
11428 | Tuvaruhu Primary | Lulumani Elizar | F | Tuvaruhu CHS |
11429 | Tuvaruhu Primary | Lusi Everlyn | F | Tuvaruhu CHS |
11430 | Tuvaruhu Primary | Mae Oscar | M | Tuvaruhu CHS |
11431 | Tuvaruhu Primary | Maeka Justina | F | Tuvaruhu CHS |
11432 | Tuvaruhu Primary | Mana Java | M | Tuvaruhu CHS |
11433 | Tuvaruhu Primary | Memea Jaydee | M | Tuvaruhu CHS |
11434 | Tuvaruhu Primary | Mofete Junior | M | Tuvaruhu CHS |
11435 | Tuvaruhu Primary | Morusanau Samatha | F | Tuvaruhu CHS |
11436 | Tuvaruhu Primary | Nalo Edward | M | Tuvaruhu CHS |
11437 | Tuvaruhu Primary | Naniseni Elizabeth | F | Tuvaruhu CHS |
11438 | Tuvaruhu Primary | Nelly Patricia | F | Tuvaruhu CHS |
11439 | Tuvaruhu Primary | Nino Tarryn Emma | F | Tuvaruhu CHS |
11440 | Tuvaruhu Primary | Niuhigo Jelin | F | Tuvaruhu CHS |
11441 | Tuvaruhu Primary | Oge James | M | Tuvaruhu CHS |
11442 | Tuvaruhu Primary | Ohasio Trisha | F | Tuvaruhu CHS |
11443 | Tuvaruhu Primary | Olea Christal | F | Tuvaruhu CHS |
11444 | Tuvaruhu Primary | Oli Christa | F | Tuvaruhu CHS |
11445 | Tuvaruhu Primary | Perry Jaydee | M | Tuvaruhu CHS |
11446 | Tuvaruhu Primary | Peter Gegeo Welshman | M | Selwyn College |
11447 | Tuvaruhu Primary | Posamana Ben | M | Tuvaruhu CHS |
11448 | Tuvaruhu Primary | Rachman Thiamin | M | Tuvaruhu CHS |
11449 | Tuvaruhu Primary | Rendy Joe | M | Tuvaruhu CHS |
11450 | Tuvaruhu Primary | Roko Jessica | F | Tuvaruhu CHS |
11451 | Tuvaruhu Primary | Roveni Pricila | F | Tuvaruhu CHS |
11452 | Tuvaruhu Primary | Roy Ashley | M | Tuvaruhu CHS |
11453 | Tuvaruhu Primary | Saisai Josabeth | F | Tuvaruhu CHS |
11454 | Tuvaruhu Primary | Samani Odilyn | F | Tuvaruhu CHS |
11455 | Tuvaruhu Primary | Sanga Lanita | F | Tuvaruhu CHS |
11456 | Tuvaruhu Primary | Sikuae Geolinson | M | Tuvaruhu CHS |
11457 | Tuvaruhu Primary | Suali Anne | F | Tuvaruhu CHS |
11458 | Tuvaruhu Primary | Teika Andrian | F | Tuvaruhu CHS |
11459 | Tuvaruhu Primary | Teku Clody | M | Tuvaruhu CHS |
11460 | Tuvaruhu Primary | Tito Damien | M | Tuvaruhu CHS |
11461 | Tuvaruhu Primary | Tolobua Renata | F | Tuvaruhu CHS |
11462 | Tuvaruhu Primary | Tom Theresa | F | Tuvaruhu CHS |
11463 | Tuvaruhu Primary | Tony Janet | F | Tuvaruhu CHS |
11464 | Tuvaruhu Primary | Varisto Allen | M | Koloale CHS |
11465 | Tuvaruhu Primary | Vudere Leonard | M | Tuvaruhu CHS |
11466 | Tuvaruhu Primary | Waipi Evon | F | Tuvaruhu CHS |
11467 | Tuvaruhu Primary | Wale’ele Robs | M | Tuvaruhu CHS |
11468 | Tuvaruhu Primary | Wane Alfred | M | Tuvaruhu CHS |
11469 | Tuvaruhu Primary | Wanefai Veronica | F | Tuvaruhu CHS |
11470 | Tuvaruhu Primary | Wateha’a Sasa | M | Tuvaruhu CHS |
11471 | Tuvaruhu Primary | Wendilyn Walesua | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11472 | Tuvaruhu Primary | Willie Alice | F | Tuvaruhu CHS |
11473 | Tuwo Primary School | Bapo Elsie | F | Fenualoa CHS |
11474 | Tuwo Primary School | Dalton Petcy | F | Fenualoa CHS |
11475 | Tuwo Primary School | Loapo Charity | F | Fenualoa CHS |
11476 | Tuwo Primary School | Mabulou John Junior | M | Fenualoa CHS |
11477 | Tuwo Primary School | Ngawi Roselyn | F | Fenualoa CHS |
11478 | Tuwo Primary School | Podem Serah | F | Fenualoa CHS |
11479 | Tuwo Primary School | Sikoke Tracy Doreen | F | Fenualoa CHS |
11480 | Tuwo Primary School | Takona Esther | F | Fenualoa CHS |
11481 | Tuwo Primary School | Tamula Diana | F | Fenualoa CHS |
11482 | Tuwo Primary School | Tamula Dorris | F | Fenualoa CHS |
11483 | Tuwo Primary School | Teuna Lentlyn | F | Fenualoa CHS |
11484 | Uhu Primary | Ahusiwa Losie | F | Uhu CHS |
11485 | Uhu Primary | Alufurai Leonard | M | Uhu CHS |
11486 | Uhu Primary | Arakoni Daisy | F | Uhu CHS |
11487 | Uhu Primary | Asihoni Sandra | F | Uhu CHS |
11488 | Uhu Primary | Houani Walendine | M | Uhu CHS |
11489 | Uhu Primary | Houtarau John | M | Uhu CHS |
11490 | Uhu Primary | Maerikari Ruth | F | Uhu CHS |
11491 | Uhu Primary | Maikou Allan | M | Uhu CHS |
11492 | Uhu Primary | Osikana Felicity | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11493 | Uhu Primary | Parairato Gravis | M | St. Joseph Tenaru NSS |
11494 | Uhu Primary | Parasau Melvina | F | Uhu CHS |
11495 | Uhu Primary | Piai Donation | M | Uhu CHS |
11496 | Uhu Primary | Pisukeni Rodney | M | Uhu CHS |
11497 | Uhu Primary | Rauoa Dephana | F | Uhu CHS |
11498 | Uhu Primary | Rotomane Meltus | F | Uhu CHS |
11499 | Uhu Primary | Takaoha Darlsy | F | Uhu CHS |
11500 | Uhu Primary | Taorau Alick | M | Uhu CHS |
11501 | Uhu Primary | Taurikeni Stenon | M | Uhu CHS |
11502 | Uhu Primary | Wainaniu Philmon | M | Uhu CHS |
11503 | Uhu Primary | Wakiomari Angleto | M | Uhu CHS |
11504 | Uhu Primary | Waruhepe Vianny | M | Uhu CHS |
11505 | Ulona Primary | Aaron Ropiti | M | SR Academy |
11506 | Ulona Primary | Brandon Pellie | M | Jones Adventist College |
11507 | Ulona Primary | Dennick Lonnie | M | SR Academy |
11508 | Ulona Primary | Dollyn Anta | F | SR Academy |
11509 | Ulona Primary | Ireen Blacky | F | SR Academy |
11510 | Ulona Primary | Ketina Leban | F | Jones Adventist College |
11511 | Ulona Primary | Maerinda Tivuru | F | SR Academy |
11512 | Ulona Primary | Raynick Gregory | M | SR Academy |
11513 | Ulona Primary | Richard Kiko | M | SR Academy |
11514 | Ulona Primary | Rofina Haro | F | SR Academy |
11515 | Ulona Primary | Ronick Ago | M | SR Academy |
11516 | Ulona Primary | Susan Kelo | F | Bekabeka CHS |
11517 | Ulona Primary | Tony Henly | M | Kukudu NSS |
11518 | Ulona Primary | Zeion Bryce | M | SR Academy |
11519 | Uluga Primary | Hudson Andrew | M | Kukudu NSS |
11520 | Uluga Primary | Linray Laubasi | M | Betikama NSS |
11521 | Uluga Primary | Mercy Ofai | F | Gwaunasu CHS |
11522 | Umaki Primary | Gesuna Riiga | F | Tabasaukete CHS |
11523 | Umaki Primary | Madrey Bongi | F | Betikama NSS |
11524 | Umaki Primary | Rebecah Baekalia | F | Rummo CHS |
11525 | Umaki Primary | Tome Rofeta | M | Tabasaukete CHS |
11526 | Usu'usue Primary | Bilisi Adrian | M | Usu'usue CHS |
11527 | Usu'usue Primary | Bumolo Emma | F | Usu'usue CHS |
11528 | Usu'usue Primary | Gwea Hansal | M | Usu'usue CHS |
11529 | Usu'usue Primary | Irofiwane Winstone | M | Usu'usue CHS |
11530 | Usu'usue Primary | Isele Betty | F | Usu'usue CHS |
11531 | Usu'usue Primary | Kafa Dickson | M | Usu'usue CHS |
11532 | Usu'usue Primary | Kisi Jacinta | F | Usu'usue CHS |
11533 | Usu'usue Primary | Kwaito Joses | M | Usu'usue CHS |
11534 | Usu'usue Primary | Lui Junior | M | Usu'usue CHS |
11535 | Usu'usue Primary | Manisau David | M | Usu'usue CHS |
11536 | Usu'usue Primary | Mona Mirriam | M | Usu'usue CHS |
11537 | Usu'usue Primary | Oge Paul | M | Usu'usue CHS |
11538 | Usu'usue Primary | Raunala Matilda | F | Usu'usue CHS |
11539 | Usu'usue Primary | Renge Calistus | M | Usu'usue CHS |
11540 | Usu'usue Primary | Rikao Andrew | M | Usu'usue CHS |
11541 | Usu'usue Primary | Samina Mary | F | Usu'usue CHS |
11542 | Usu'usue Primary | Wasi Henry | M | Usu'usue CHS |
11543 | Usu'usue Primary | Wasi William | M | Usu'usue CHS |
11544 | Vakambo Primary | Arison Savino | M | Kongukolo CHS |
11545 | Vakambo Primary | Clearina Leonora | F | Buri CHS |
11546 | Vakambo Primary | Grant Kelly | M | Goldie College |
11547 | Vakambo Primary | Silas Riqeo | M | Beulah PSS |
11548 | Vakambo Primary | Yvonne Pitu | F | Buri CHS |
11549 | Valapata Primary | Beckly Sarutopa | F | Sibila CHS |
11550 | Valapata Primary | Grace Tina | M | Sibila CHS |
11551 | Valapata Primary | Houand Qora | F | Sibila CHS |
11552 | Valapata Primary | Magret Lourvi | F | Sibila CHS |
11553 | Valapata Primary | Nairy Paebara | M | Goldie College |
11554 | Valapata Primary | Raymond Tora | F | Sibila CHS |
11555 | Valapata Primary | Reina Lara | M | Vonunu NSS |
11556 | Valapata Primary | Sabina Jean | M | Vonunu NSS |
11557 | Valapata Primary | Selima Jorridei | M | Vonunu NSS |
11558 | Vancouver Primary | Brian Jaggy | F | Vancouver CHS |
11559 | Vancouver Primary | Caroldina Chite | F | Vancouver CHS |
11560 | Vancouver Primary | Fiona Nina | F | Vancouver CHS |
11561 | Vancouver Primary | Hirosi William | M | Vancouver CHS |
11562 | Vancouver Primary | Jay Roger Brown | M | Vancouver CHS |
11563 | Vancouver Primary | Jenny Qula | F | Vancouver CHS |
11564 | Vancouver Primary | Jinen Patu | F | Vancouver CHS |
11565 | Vancouver Primary | Jiulyn Lino | F | Vancouver CHS |
11566 | Vancouver Primary | John Ngu | M | Vancouver CHS |
11567 | Vancouver Primary | Judah Hite | M | Vancouver CHS |
11568 | Vancouver Primary | Moara Aliston | M | Vancouver CHS |
11569 | Vancouver Primary | Sophia Eddie Panakolo | F | Vancouver CHS |
11570 | Vancouver Primary | Welmali Nose | F | Vancouver CHS |
11571 | Vanua Primary | Gaungakiu Floyd | M | New Place PSS |
11572 | Vanua Primary | Moeata Dina | F | New Place PSS |
11573 | Vanua Primary | Ta'akihenua Jeremy | M | Vanua CHS |
11574 | Vanua Primary | Tagngagiki Junior | M | Vanua CHS |
11575 | Vanua Primary | Tangimau Nygilar | F | Vanua CHS |
11576 | Vanua Primary | Tekiou Sanei | F | Vanua CHS |
11577 | Vanualevu Primary | Alfred Au'u | M | Ruavatu PSS |
11578 | Vanualevu Primary | Betchy Kilua | F | Tenakoga Adventist CHS |
11579 | Vanualevu Primary | Desmas Inu | M | Ruavatu PSS |
11580 | Vanualevu Primary | Elizabeth Tubara | F | Numbu CHS |
11581 | Vanualevu Primary | Everly Maneanea | F | Numbu CHS |
11582 | Vanualevu Primary | James Patua | M | Numbu CHS |
11583 | Vanualevu Primary | Martin Chobo | M | Ruavatu PSS |
11584 | Vanualevu Primary | Ralmark Para | M | Tenakoga Adventist CHS |
11585 | Vao/Sausepe Primary | Aileeno Benisi | F | Beulah PSS |
11586 | Vao/Sausepe Primary | Edrina Baeoro | F | Beulah PSS |
11587 | Vao/Sausepe Primary | Jenton Ladota | M | Kaza CHS |
11588 | Vao/Sausepe Primary | Jimmy Paul | M | Kaza CHS |
11589 | Vao/Sausepe Primary | Noelyn Mex | F | Gerasi Secondary |
11590 | Vao/Sausepe Primary | Pita Rove | M | Kaza CHS |
11591 | Vao/Sausepe Primary | Trixie Mae | M | Gizo CHS |
11592 | Vao/Sausepe Primary | Visalyn Mex | F | Gerasi Secondary |
11593 | Varese Primary | Atkin Atbara | M | Varese CHS |
11594 | Varese Primary | Bernard Gurau | M | Varese CHS |
11595 | Varese Primary | Brian Naji | M | Varese CHS |
11596 | Varese Primary | Carlson Airi | M | Varese CHS |
11597 | Varese Primary | Gretol Serah | F | Goldie College |
11598 | Varese Primary | Jecob Qeavo | M | Varese CHS |
11599 | Varese Primary | Ocean Mae | M | Varese CHS |
11600 | Varese Primary | Pujio Prasan | M | Varese CHS |
11601 | Varese Primary | Reima Rilifia | F | Beulah PSS |
11602 | Varese Primary | Rence Kiapala | M | Vonunu NSS |
11603 | Varese Primary | Rolex Kidapala | M | Varese CHS |
11604 | Varese Primary | Steven Toka | M | Varese CHS |
11605 | Varese Primary | Zazupala Leslie | M | Varese CHS |
11606 | Vare-Tutty Primary | Bevo Bosira | M | Jones Adventist College |
11607 | Vare-Tutty Primary | Bridget Rade | F | Betikama NSS |
11608 | Vare-Tutty Primary | Derwin Nieldrine | M | Jones Adventist College |
11609 | Vare-Tutty Primary | Enika Bob | F | Jones Adventist College |
11610 | Vare-Tutty Primary | Hereana Patrick | F | Jones Adventist College |
11611 | Vare-Tutty Primary | Hirumae Alick | M | Jones Adventist College |
11612 | Vare-Tutty Primary | James Ken | M | Jones Adventist College |
11613 | Vare-Tutty Primary | Jayrick Kuve | M | Jones Adventist College |
11614 | Vare-Tutty Primary | Jenahive Pitaboe | F | Jones Adventist College |
11615 | Vare-Tutty Primary | Jerol Billy | M | Jones Adventist College |
11616 | Vare-Tutty Primary | Keason Steve | M | Jones Adventist College |
11617 | Vare-Tutty Primary | Melrisha Frank | F | Jones Adventist College |
11618 | Vare-Tutty Primary | Nakozo Viga | F | Jones Adventist College |
11619 | Vare-Tutty Primary | Nerolyn Uzakana | F | Jones Adventist College |
11620 | Vare-Tutty Primary | Revela Harvey | F | Jones Adventist College |
11621 | Vare-Tutty Primary | Sediner Katoa | F | Jones Adventist College |
11622 | Vare-Tutty Primary | Soleino Tony | F | Jones Adventist College |
11623 | Varu Primary | Anstine Rilan | M | Patupaele CHS |
11624 | Varu Primary | Billy Sale | M | Patupaele CHS |
11625 | Varu Primary | Calron Hivae | M | Patupaele CHS |
11626 | Varu Primary | Daosy Divi | F | Jones Adventist College |
11627 | Varu Primary | Jaywine Zinihite | M | Kukudu NSS |
11628 | Varu Primary | Kazukuru Leonard | M | Patupaele CHS |
11629 | Varu Primary | Kerry Nixon | M | Patupaele CHS |
11630 | Varu Primary | Keston Rometi | M | Patupaele CHS |
11631 | Varu Primary | Lina Adaolo | F | Patupaele CHS |
11632 | Varu Primary | Magret Raymond | F | Patupaele CHS |
11633 | Varu Primary | Sherima Pita | F | Patupaele CHS |
11634 | Varu Primary | Venisa Ketily | F | Patupaele CHS |
11635 | Varu Primary | Wilfred Noitu | M | Betikama NSS |
11636 | Varuga Primary | Arel Kenton | F | Kukele CHS |
11637 | Varuga Primary | Brian Dina | F | Kukele CHS |
11638 | Varuga Primary | Christie Poloso | F | Kukudu NSS |
11639 | Varuga Primary | Dina Briane | F | Kukele CHS |
11640 | Varuga Primary | Erilleen Stockton | F | Kukele CHS |
11641 | Varuga Primary | Esmond Patrick | M | Kukele CHS |
11642 | Varuga Primary | Ising Menato | M | Betikama NSS |
11643 | Varuga Primary | Junior Vika | M | Kukele CHS |
11644 | Varuga Primary | Kenton Arel | F | Kukele CHS |
11645 | Varuga Primary | Mackion Patrick | M | Kukele CHS |
11646 | Varuga Primary | Nelnah Kigo | F | Kukele CHS |
11647 | Vatualae Primary | Florentino Pitu | M | Avuavu PSS |
11648 | Vatualae Primary | Lyan Misuniatu | F | Avuavu PSS |
11649 | Vatualae Primary | Sali Lynel | F | Avuavu PSS |
11650 | Vatualae Primary | Soloatu Withley | M | Avuavu PSS |
11651 | Vatualae Primary | Talaniatu Jadin | M | Makaruka CHS |
11652 | Vatualae Primary | Theresa Mary | F | Laloato CHS |
11653 | Vatualae Primary | Vochakiki Bethlyn | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11654 | Vatubulu Primary | Dingaringa Alice | F | Numbu CHS |
11655 | Vatubulu Primary | Jevinson Chris | M | Bolale CHS |
11656 | Vatubulu Primary | Kekesuia Manuellah | F | Bolale CHS |
11657 | Vatubulu Primary | Labachai Jockim | M | Bubunuhu CHS |
11658 | Vatubulu Primary | Maesasi Paulson | M | Bubunuhu CHS |
11659 | Vatubulu Primary | Olibosi Christol | F | Bubunuhu CHS |
11660 | Vatubulu Primary | Paes Pio | M | Bubunuhu CHS |
11661 | Vatubulu Primary | Philomena Marsherly | F | Numbu CHS |
11662 | Vatubulu Primary | Stellah Mary | F | Bubunuhu CHS |
11663 | Vatubulu Primary | Titihila Faustina | F | Numbu CHS |
11664 | Vatubulu Primary | Tresah Mary | F | Numbu CHS |
11665 | Vatubulu Primary | Ubarah Rosta | F | Numbu CHS |
11666 | Vatubulu Primary | Watea Aldrick | M | Bubunuhu CHS |
11667 | Vatutila Primary | Aleka James | F | Makaruka CHS |
11668 | Vatutila Primary | Asolo Edna | M | Makaruka CHS |
11669 | Vatutila Primary | Basilisa Hilmah | F | Makaruka CHS |
11670 | Vatutila Primary | Douglas Charles | M | Makaruka CHS |
11671 | Vatutila Primary | Goea Albert | F | Potau CHS |
11672 | Vatutila Primary | Jaylen Martin | M | Makaruka CHS |
11673 | Vatutila Primary | Koevania Debrah | F | Pitukoli CHS |
11674 | Vatutila Primary | Love Irish | M | Turarana CHS |
11675 | Vatutila Primary | Naqurisiho Francina | M | Makaruka CHS |
11676 | Vatutila Primary | Peroa Victor | M | Makaruka CHS |
11677 | Vatutila Primary | Sake Gregory | F | Makaruka CHS |
11678 | Vatutila Primary | Travis Saeni | M | Makaruka CHS |
11679 | Vatutila Primary | Valepure Lawrence | F | Laloato CHS |
11680 | Vavanga Primary | Ammon Lenny | M | Jones Adventist College |
11681 | Vavanga Primary | Jaddy Kennedy | M | Patupaele CHS |
11682 | Vavanga Primary | Kenu Bulehite | M | Patupaele CHS |
11683 | Vavanga Primary | Leon Kevin | M | Kukudu NSS |
11684 | Vavanga Primary | Nora Lilo | F | Kukudu NSS |
11685 | Vavanga Primary | Primrose Ghele | F | Jones Adventist College |
11686 | Vavanga Primary | Soloni Hite | F | Jones Adventist College |
11687 | Vavanga Primary | Tiloe Sam | M | Patupaele CHS |
11688 | Vavanga Primary | Wayne Runi | M | Patupaele CHS |
11689 | Venga Primary | Dirngi Loomina | F | Venga CHS |
11690 | Venga Primary | Mwelak Shilton | M | Venga CHS |
11691 | Venga Primary | Teonga Harlyn | F | Venga CHS |
11692 | Venga Primary | Tuplo Neilross | M | Venga CHS |
11693 | Veraboli Primary | Hiva Obed | M | White River CHS |
11694 | Veraboli Primary | Josehp Lawrance | M | Selwyn College |
11695 | Veraboli Primary | Sedrina Lavea | F | King George VI NSS |
11696 | Verahue Primary | Adrian Vou | F | Verahue CHS |
11697 | Verahue Primary | Anna Sodo Keke | F | Verahue CHS |
11698 | Verahue Primary | Christina Bingoto | F | Verahue CHS |
11699 | Verahue Primary | Clifon Gatu | M | Verahue CHS |
11700 | Verahue Primary | Francis Kile | M | Verahue CHS |
11701 | Verahue Primary | Francisca Enipa | F | Tangarare PSS |
11702 | Verahue Primary | Godfrey Paul | M | Verahue CHS |
11703 | Verahue Primary | Isaiah Januario | M | Verahue CHS |
11704 | Verahue Primary | Jayden Limanipiru | M | Selwyn College |
11705 | Verahue Primary | Jeronimo Rotale | M | Verahue CHS |
11706 | Verahue Primary | Jesica Pitua | F | Verahue CHS |
11707 | Verahue Primary | Joan Madlyn Motu | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11708 | Verahue Primary | Juteta Matilda | M | Verahue CHS |
11709 | Verahue Primary | Luis Gordon Sala | M | Tangarare PSS |
11710 | Verahue Primary | Margaret Syrine | F | Verahue CHS |
11711 | Verahue Primary | Michael Jema | F | Verahue CHS |
11712 | Verahue Primary | Pamela Mary | F | Verahue CHS |
11713 | Verahue Primary | Rockclif Jule | M | Verahue CHS |
11714 | Veraligi Primary | Berry Taupa | M | Kopiu CHS |
11715 | Veraligi Primary | Calwick Tania | M | Kopiu CHS |
11716 | Veraligi Primary | Hathley Sidi | M | Kopiu CHS |
11717 | Veraligi Primary | Jocelyn Nio | F | Kopiu CHS |
11718 | Veraligi Primary | Pelyn Amose | M | Kopiu CHS |
11719 | Veraligi Primary | Ronson Manekako | M | Kopiu CHS |
11720 | Veraligi Primary | Samuel Fox | M | Kopiu CHS |
11721 | Vevena Primary | Alex Fakaia | M | Waimapuru NSS |
11722 | Vevena Primary | Anele Jackson | M | Bishop Patteson CHS |
11723 | Vevena Primary | Bila Hicksly | M | Bishop Patteson CHS |
11724 | Vevena Primary | Gifty Tolly | M | Waimapuru NSS |
11725 | Vevena Primary | Laulei Joylin | F | Bishop Patteson CHS |
11726 | Vevena Primary | Lei Simon | M | Bishop Patteson CHS |
11727 | Vevena Primary | Lucy Victoria | F | Bishop Patteson CHS |
11728 | Vevena Primary | Ola Walter | M | Bishop Patteson CHS |
11729 | Vevena Primary | Ota Dorothy | F | Bishop Patteson CHS |
11730 | Vevena Primary ( Buma Ext) | Bila Junior | M | Bishop Patteson CHS |
11731 | Vevena Primary ( Buma Ext) | Ramoli Greg | M | Bishop Patteson CHS |
11732 | Vevena Primary ( Buma Ext) | Tua Chris | M | Bishop Patteson CHS |
11733 | Vincent Primary | Alick Masiori | M | Mercy CHS |
11734 | Vincent Primary | Allen Oita | M | Mercy CHS |
11735 | Vincent Primary | Bernadeth Aumooi | F | Mercy CHS |
11736 | Vincent Primary | Clifton Rii | M | Mercy CHS |
11737 | Vincent Primary | Ellen Komina | F | Mercy CHS |
11738 | Vincent Primary | Francis Nasau | M | Mercy CHS |
11739 | Vincent Primary | Hipolito Alasuka | M | Mercy CHS |
11740 | Vincent Primary | Hudson Tome | M | Mercy CHS |
11741 | Vincent Primary | Joycelyn Rongosulia | F | Mercy CHS |
11742 | Vincent Primary | Julius Esibaea Foata | F | Mercy CHS |
11743 | Vincent Primary | Karen Rita Lebena | F | Mercy CHS |
11744 | Vincent Primary | Kintalyn Havi | F | Mercy CHS |
11745 | Vincent Primary | Margret Sosimo | F | Mercy CHS |
11746 | Vincent Primary | Rovina Angelina Kelia | F | Mercy CHS |
11747 | Vincent Primary | Vichalyn Kalisau | F | Mercy CHS |
11748 | Visale Primary | Abiline Netebatu | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11749 | Visale Primary | Abraham Tutulavam | M | VIsale CHS |
11750 | Visale Primary | Amadine Grey | F | VIsale CHS |
11751 | Visale Primary | Anna Maria | F | VIsale CHS |
11752 | Visale Primary | Breden Para | M | VIsale CHS |
11753 | Visale Primary | Catherine Ketty | F | VIsale CHS |
11754 | Visale Primary | Elizabeth Sae | F | VIsale CHS |
11755 | Visale Primary | Florence Joana | F | Siota PSS |
11756 | Visale Primary | Janeth Selina | F | VIsale CHS |
11757 | Visale Primary | Jemina Tubi | F | VIsale CHS |
11758 | Visale Primary | Joana Kuan | F | VIsale CHS |
11759 | Visale Primary | Junior Hamphrey | M | VIsale CHS |
11760 | Visale Primary | Kekevo Rose | F | Siota PSS |
11761 | Visale Primary | Loreta Nonam | F | VIsale CHS |
11762 | Visale Primary | Lucy Dorothy | F | VIsale CHS |
11763 | Visale Primary | Maylin Kau | F | VIsale CHS |
11764 | Visale Primary | Patricia Pegoa | F | Tolunatete CHS |
11765 | Visale Primary | Petrina Delan | F | VIsale CHS |
11766 | Visale Primary | Petrina Delani | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11767 | Visena Primary | Auhei Clerina | F | Sir Duddley Tuti College |
11768 | Visena Primary | Bravy Felishlyn | F | Sir Duddley Tuti College |
11769 | Visena Primary | Cruz Esther | F | Visena CHS |
11770 | Visena Primary | Ferry Felistus | F | Allardyce PSS |
11771 | Visena Primary | Gaseheva Ivy | F | Sir Duddley Tuti College |
11772 | Visena Primary | Gaselonga Vivian | F | Allardyce PSS |
11773 | Visena Primary | Gasetei Nizolyn | F | Sir Duddley Tuti College |
11774 | Visena Primary | Gasetugu Serlyn | F | Visena CHS |
11775 | Visena Primary | Gaza Selwyn | M | Allardyce PSS |
11776 | Visena Primary | Hane Rodney | M | Sir Duddley Tuti College |
11777 | Visena Primary | Hanly Fresa | F | Sir Duddley Tuti College |
11778 | Visena Primary | Ihodi Pinson | M | Sir Duddley Tuti College |
11779 | Visena Primary | Jesma Jesinta | F | Sir Duddley Tuti College |
11780 | Visena Primary | Jordan Sorumana | M | King George VI NSS |
11781 | Visena Primary | Karehe Moffet | M | Allardyce PSS |
11782 | Visena Primary | Lani Anita | F | Sir Duddley Tuti College |
11783 | Visena Primary | Leasi Elizabeth | F | Visena CHS |
11784 | Visena Primary | Lisa Lorrin | F | Sir Duddley Tuti College |
11785 | Visena Primary | Lovelyn Anne | F | Visena CHS |
11786 | Visena Primary | Marion Belinder | F | King George VI NSS |
11787 | Visena Primary | Matilda Rupo Meinogu | F | Sir Duddley Tuti College |
11788 | Visena Primary | Meimana Ellison | M | Sir Duddley Tuti College |
11789 | Visena Primary | Meimana Patteson | M | Allardyce PSS |
11790 | Visena Primary | Mondy Kelvis | M | Allardyce PSS |
11791 | Visena Primary | Ofonau Robert | M | Visena CHS |
11792 | Visena Primary | Perahogo Cecil | M | Sir Duddley Tuti College |
11793 | Visena Primary | Repson Warren | M | Allardyce PSS |
11794 | Visena Primary | Riulyn Ida | F | Sir Duddley Tuti College |
11795 | Visena Primary | Riumana Freshly | M | Visena CHS |
11796 | Visena Primary | Ronunogu Janista | F | Visena CHS |
11797 | Visena Primary | Rubulegu Thomas | M | Visena CHS |
11798 | Visena Primary | Sego Melanie | F | Visena CHS |
11799 | Visena Primary | Sego Robert | M | Visena CHS |
11800 | Visena Primary | Tapeva Lorrin | F | Sir Duddley Tuti College |
11801 | Visena Primary | Terry Walter | M | Allardyce PSS |
11802 | Visena Primary | Theonogu Jerry | M | Sir Duddley Tuti College |
11803 | Visena Primary | Tore Clement | M | Visena CHS |
11804 | Visena Primary | Veka Misack | M | Visena CHS |
11805 | Viso Primary | Elice Jason | F | Su’u NSS |
11806 | Viso Primary | Gladiah Justin | F | Chapuria CHS |
11807 | Viso Primary | Justin Sare | M | Chapuria CHS |
11808 | Viso Primary | Kim Vii | M | Chapuria CHS |
11809 | Viso Primary | Norua Billy | F | Chapuria CHS |
11810 | Viso Primary | Olendah Pani | F | Chapuria CHS |
11811 | Viso Primary | Sanjay Jacob | M | Chapuria CHS |
11812 | Viso Primary | Ulian Mae | F | Chapuria CHS |
11813 | Voloa Primary | Bula Gawin | M | Mcmahon CHS |
11814 | Voloa Primary | Gehi Simon | M | Mcmahon CHS |
11815 | Voloa Primary | Pete Fanny | F | Mcmahon CHS |
11816 | Voloa Primary | Rita Dokole | F | Mcmahon CHS |
11817 | Voloa Primary | Seruiratu Galahad | M | Siota PSS |
11818 | Voloa Primary | Vute Serah | F | Mcmahon CHS |
11819 | Voruvoru Primary | Abigirl Kalepade | F | Ogho CHS |
11820 | Voruvoru Primary | Carlyn Zazuqole | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11821 | Voruvoru Primary | Cartheret Maviqole | F | Ogho CHS |
11822 | Voruvoru Primary | Crylyn Daelupa | F | Ogho CHS |
11823 | Voruvoru Primary | Diana Maqatavavini | F | Ogho CHS |
11824 | Voruvoru Primary | Grace Qilavuvune | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
11825 | Voruvoru Primary | Heltedra Dunaseko | F | Ogho CHS |
11826 | Voruvoru Primary | Jesseleah Tekulu | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
11827 | Voruvoru Primary | Jily Qilamola | F | Ogho CHS |
11828 | Voruvoru Primary | Julius Sokaqu | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
11829 | Voruvoru Primary | Margareth Nanatazo | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
11830 | Voruvoru Primary | Melinda Diseko | F | Choiseul Bay PSS |
11831 | Voruvoru Primary | Oli Zimutu | M | Ogho CHS |
11832 | Voruvoru Primary | Peter Clever Muma | M | St Josephs Moli Catholic CHS |
11833 | Voruvoru Primary | Wilfred Qamiato | M | Ogho CHS |
11834 | Voruvoru Primary | Wilmina Pikania | F | St Josephs Moli Catholic CHS |
11835 | Voza Primary | Francina Qakula | F | Voza CHS |
11836 | Voza Primary | Freeman Seko | F | Voza CHS |
11837 | Voza Primary | Jack Two October | M | Voza CHS |
11838 | Voza Primary | James Biliki | M | Voza CHS |
11839 | Voza Primary | Joe Grey Zaso | M | Voza CHS |
11840 | Voza Primary | John Francis Pitakere | M | Voza CHS |
11841 | Voza Primary | Junior Kima | M | Voza CHS |
11842 | Voza Primary | Leuku Linsky | M | Voza CHS |
11843 | Voza Primary | Mei-Yan Seko | F | Voza CHS |
11844 | Voza Primary | Nerolyn Kalevavini | F | Voza CHS |
11845 | Voza Primary | Neverlyn Samantha | F | Voza CHS |
11846 | Voza Primary | Rhyan Medoko | M | Choiseul Bay PSS |
11847 | Voza Primary | Simon Mye | M | Voza CHS |
11848 | Voza Primary | Tabe Relizah | F | Voza CHS |
11849 | Vulughe Primary | Augustine Lepokae | M | Laloato CHS |
11850 | Vulughe Primary | Darriel Rande | M | Avuavu PSS |
11851 | Vulughe Primary | Florinta Votavania | F | Avuavu PSS |
11852 | Vulughe Primary | Henry Morgan | M | St. Joseph Tenaru NSS |
11853 | Vulughe Primary | Jimsina Tai | F | Laloato CHS |
11854 | Vulughe Primary | Jullita Levy | F | Aruligo CHS |
11855 | Vulughe Primary | Lorina Eta | F | Chapuria CHS |
11856 | Vulughe Primary | Maerin Palatogha | F | Chapuria CHS |
11857 | Vulughe Primary | Malita Moses | F | Aruligo CHS |
11858 | Vulughe Primary | Nelly Star | F | Chapuria CHS |
11859 | Vulughe Primary | Paul Darren Rande | M | Laloato CHS |
11860 | Vulughe Primary | Philistus Amesia | F | Aruligo CHS |
11861 | Vulughe Primary | Rolinta Sherol | F | Aruligo CHS |
11862 | Vulughe Primary | Rose Siana Popo | F | Avuavu PSS |
11863 | Vulughe Primary | Roy Keso | M | Aruligo CHS |
11864 | Vulughe Primary | Sandra Prisca Rande | F | Aruligo CHS |
11865 | Vulughe Primary | Shemmy Varily | F | Aruligo CHS |
11866 | Vulughe Primary | Solomon Tessi | M | Aruligo CHS |
11867 | Vura Primary | Alvin Ian Kunga | M | Vura CHS |
11868 | Vura Primary | Baru Anna | F | Rara CHS |
11869 | Vura Primary | Billy Autania | M | Vura CHS |
11870 | Vura Primary | Brian Tepoe | M | Vura CHS |
11871 | Vura Primary | Christina Fakaabu | F | Vura CHS |
11872 | Vura Primary | Clarida Ledi | F | Vura CHS |
11873 | Vura Primary | Clement Tabai | M | Vura CHS |
11874 | Vura Primary | Cleofa Taraurii | F | Vura CHS |
11875 | Vura Primary | Clive Igini | M | Vura CHS |
11876 | Vura Primary | Craig Lionel | M | Vura CHS |
11877 | Vura Primary | Deloma Daloafu | F | Vura CHS |
11878 | Vura Primary | Eddie Richardson | M | Vura CHS |
11879 | Vura Primary | Ellina Likonari | F | Vura CHS |
11880 | Vura Primary | Espirian Ariki | M | Vura CHS |
11881 | Vura Primary | Evelyn Bosi | F | Vura CHS |
11882 | Vura Primary | George Firidede | M | Vura CHS |
11883 | Vura Primary | Grace Saru | F | Vura CHS |
11884 | Vura Primary | Graemy Philip | M | Vura CHS |
11885 | Vura Primary | Granville Batu | M | Vura CHS |
11886 | Vura Primary | Hadassha Kilu | F | Vura CHS |
11887 | Vura Primary | Hapi Jamin Mary | F | Siota PSS |
11888 | Vura Primary | Hellen Igini | F | Vura CHS |
11889 | Vura Primary | Henry Maesiedi | M | Vura CHS |
11890 | Vura Primary | Jaylah Maeigoa | F | Vura CHS |
11891 | Vura Primary | Jearin Mylee | F | Vura CHS |
11892 | Vura Primary | Jebbra Babaiano | F | Vura CHS |
11893 | Vura Primary | Jeffery Sosoa | M | Vura CHS |
11894 | Vura Primary | John Wesley Pongi | M | Vura CHS |
11895 | Vura Primary | Joy Kukuti | F | Vura CHS |
11896 | Vura Primary | Juliet Anna Puku | F | Siota PSS |
11897 | Vura Primary | Jullen Teui | F | Vura CHS |
11898 | Vura Primary | Kendra Eleanore. Koga | F | Vura CHS |
11899 | Vura Primary | Kevin Kii | M | Vura CHS |
11900 | Vura Primary | Larisha Apuka Iro | F | Vura CHS |
11901 | Vura Primary | Lesley Fatai | M | Vura CHS |
11902 | Vura Primary | Linett Karobe | F | Vura CHS |
11903 | Vura Primary | Lyan Teatu Pitanoe | F | Vura CHS |
11904 | Vura Primary | Mark Mckenzie Kilamu | M | Vura CHS |
11905 | Vura Primary | Mervin Belo | M | Vura CHS |
11906 | Vura Primary | Muriel Barikolo | F | Vura CHS |
11907 | Vura Primary | Nerisha Taasi | F | Vura CHS |
11908 | Vura Primary | Olive Lomani | F | Vura CHS |
11909 | Vura Primary | Percival Tagoa | M | Siota PSS |
11910 | Vura Primary | Peseti Tikeri | M | Vura CHS |
11911 | Vura Primary | Peter Rabuata | M | Vura CHS |
11912 | Vura Primary | Ralynca Waneasi | F | Vura CHS |
11913 | Vura Primary | Raphael Nicholas | M | Rara CHS |
11914 | Vura Primary | Rihanna Kaukui | F | Vura CHS |
11915 | Vura Primary | Rodin Ramoilugu | M | Vura CHS |
11916 | Vura Primary | Salma Maesi Samani | F | Vura CHS |
11917 | Vura Primary | Seka Rose | F | Rara CHS |
11918 | Vura Primary | Shania Billy | F | Vura CHS |
11919 | Vura Primary | Sophia Aitee | F | Vura CHS |
11920 | Vura Primary | Steward Iniga. | M | Vura CHS |
11921 | Vura Primary | Sussy Akofana | F | Vura CHS |
11922 | Vura Primary | Tokii Mclaine | F | King George VI NSS |
11923 | Vura Primary | Valenia Maesugea | F | Vura CHS |
11924 | Vura Primary | Vitu Stephen | M | Rara CHS |
11925 | Vura Primary | Vohe Bridget | F | Rara CHS |
11926 | Vurango Primary | Asina Juwema | F | Choiseul Bay PSS |
11927 | Vurango Primary | Carina Diamana | F | Vurango CHS |
11928 | Vurango Primary | Eileen Voredodele | F | Vurango CHS |
11929 | Vurango Primary | Emmanuel Tani | M | Vurango CHS |
11930 | Vurango Primary | Harlyn Freda | F | Vurango CHS |
11931 | Vurango Primary | Jesmin Teola | F | Vurango CHS |
11932 | Vurango Primary | Jimken Qorabele | M | Puzivai CHS |
11933 | Vurango Primary | Martha Vaelovuru | F | Vurango CHS |
11934 | Vurango Primary | Naomi Kasonava | F | Vurango CHS |
11935 | Vurango Primary | Tevalyn Qazino | F | Vurango CHS |
11936 | Vuranimala Primary | Hilipio Mannasseh | M | Vuranimala CHS |
11937 | Vuranimala Primary | Huatia Rolland | M | Siota PSS |
11938 | Vuranimala Primary | Leua Ileen | F | Vuranimala CHS |
11939 | Vuranimala Primary | Matuta Kendalyn | F | Vuranimala CHS |
11940 | Vuranimala Primary | Mave Lynet | F | Vuranimala CHS |
11941 | Vuranimala Primary | Piria Esther | F | Vuranimala CHS |
11942 | Vuranimala Primary | Saesi Charles | M | Siota PSS |
11943 | Vuranimala Primary | Seka Elwin | F | Vuranimala CHS |
11944 | Vuranimala Primary | Seka Margret | F | Vuranimala CHS |
11945 | Vuturua Primary | Gidulinge Naomi | F | Siota PSS |
11946 | Vuturua Primary | Naeri Elsey | F | Vuturua CHS |
11947 | Vuturua Primary | Nou Magret | F | Vuturua CHS |
11948 | Vuturua Primary | Pogo George Warren | M | Vuturua CHS |
11949 | Vuturua Primary | Sabina Lorrien | F | Vuturua CHS |
11950 | Wagina Primary | Benesito Bauro | M | Choiseul Bay PSS |
11951 | Wagina Primary | Caleb Tupoe | M | Choiseul Bay PSS |
11952 | Wagina Primary | Catherine Kavana | F | Wagina CHS |
11953 | Wagina Primary | Cecilia Tebano | F | Choiseul Bay PSS |
11954 | Wagina Primary | Grace Obaria | F | Wagina CHS |
11955 | Wagina Primary | Hepzibah Walenenea | F | King George VI NSS |
11956 | Wagina Primary | Heromate Wilkinson | M | St. Joseph Tenaru NSS |
11957 | Wagina Primary | Moscan Sito | F | Wagina CHS |
11958 | Wagina Primary | Nalei Paulo | M | Choiseul Bay PSS |
11959 | Wagina Primary | Rebo Patrick | M | Wagina CHS |
11960 | Wagina Primary | Samo Malepo | M | Wagina CHS |
11961 | Wagina Primary | Sibara Katangateman | M | Choiseul Bay PSS |
11962 | Wagina Primary | Talita Maebiru | F | Wagina CHS |
11963 | Wagina Primary | Temauri Masia | M | Wagina CHS |
11964 | Wagina Primary | Tuake Maria | F | St. Joseph Tenaru NSS |
11965 | Wagina Primary | Vanisha Pakivai | F | Wagina CHS |
11966 | Waihaga Primary | Haganaku Stemina | F | Hagaruhi CHS |
11967 | Waihaga Primary | Kelesi Gloria | F | Pawa PSS |
11968 | Waihaga Primary | Mae Flora | F | Hagaruhi CHS |
11969 | Waihaga Primary | Nasi Syvia | F | Hagaruhi CHS |
11970 | Waihaga Primary | Nasi Wilma | F | Hagaruhi CHS |
11971 | Waihaga Primary | Rorea Dalton | M | Hagaruhi CHS |
11972 | Waihaga Primary | Sau Snyder | M | Pawa PSS |
11973 | Waihaga Primary | Suri Selton | M | Hagaruhi CHS |
11974 | Waihaga Primary | Tara Joestha | F | Hagaruhi CHS |
11975 | Waihaga Primary | Togoani Roynah | F | Hagaruhi CHS |
11976 | Waihaga Primary | Tosa Delmina | F | Hagaruhi CHS |
11977 | Waimapuru Primary | Adiri Charles | M | Hamariko CHS |
11978 | Waimapuru Primary | Amao Jashad | F | Hamariko CHS |
11979 | Waimapuru Primary | Bonagi Wilsmith | M | Hamariko CHS |
11980 | Waimapuru Primary | Dana Phlissa | F | Hamariko CHS |
11981 | Waimapuru Primary | Emilson Carlos | M | Hamariko CHS |
11982 | Waimapuru Primary | Gerea Algy | M | Hamariko CHS |
11983 | Waimapuru Primary | Hoieji Mariot | M | Hamariko CHS |
11984 | Waimapuru Primary | Kata Mary | F | Hamariko CHS |
11985 | Waimapuru Primary | Korina Bridget | F | Pawa PSS |
11986 | Waimapuru Primary | Kuata George | M | Hamariko CHS |
11987 | Waimapuru Primary | Loloito Lawrance | M | Hamariko CHS |
11988 | Waimapuru Primary | Malauhu Reagan | M | Hamariko CHS |
11989 | Waimapuru Primary | Marugia Davinia | F | Hamariko CHS |
11990 | Waimapuru Primary | Meieui Chalstar | M | Hamariko CHS |
11991 | Waimapuru Primary | Saueha Larren | M | Hamariko CHS |
11992 | Waimapuru Primary | Sunume Jelyande | M | Hamariko CHS |
11993 | Waimapuru Primary | Takoli Emily | F | Hamariko CHS |
11994 | Waimapuru Primary | Tamautara Trevor | M | Hamariko CHS |
11995 | Waimapuru Primary | Tolaiseu Clayvin | M | Hamariko CHS |
11996 | Waimapuru Primary | Tolei Franscis | M | Hamariko CHS |
11997 | Waimarau Primary | Airumu Andrew | M | Uhu CHS |
11998 | Waimarau Primary | Houla Calvin | M | Rokera PSS |
11999 | Waimarau Primary | Hurai Michael | M | Rokera PSS |
12000 | Waimarau Primary | Kanai Vincent | M | Rokera PSS |
12001 | Waimarau Primary | Nasinirama Julio | M | Rokera PSS |
12002 | Waimarau Primary | Nihero Lawrence | M | Uhu CHS |
12003 | Waimarau Primary | Paahuniwa Lavinia | F | Rokera PSS |
12004 | Waimarau Primary | Patson Tony | M | Uhu CHS |
12005 | Waimarau Primary | Porasi Candy | M | Rokera PSS |
12006 | Waimarau Primary | Toromaimai Maryan | F | Rokera PSS |
12007 | Waimasi Primary | Godfrey Taungatata | M | Selwyn College |
12008 | Wairaha Primary | Apuitau George | M | Kiu CHS |
12009 | Wairaha Primary | Ha'akenia Stephany | F | Tawaimare CHS |
12010 | Wairaha Primary | Hoasihata Jamal | M | Kiu CHS |
12011 | Wairaha Primary | Kausimae Jacqueline | F | Kiu CHS |
12012 | Wairaha Primary | Mato'o Jamarace | F | Su’u NSS |
12013 | Wairaha Primary | Namoiki Julio | M | Rokera PSS |
12014 | Wairaha Primary | Nasau Bridlyn | F | Tawaimare CHS |
12015 | Wairaha Primary | Opaka Adab | M | Tawaimare CHS |
12016 | Wairaha Primary | Orihao Bechelle | F | Kiu CHS |
12017 | Wairaha Primary | Paopao John Vian | M | Aligegeo PSS |
12018 | Wairaha Primary | Patasi Crucifixia | F | Kiu CHS |
12019 | Wairaha Primary | Repii Adrian | M | Tawaimare CHS |
12020 | Wairaha Primary | Taha David | M | Kiu CHS |
12021 | Wairaha Primary | Taonaru Susie | F | Kiu CHS |
12022 | Wairaha Primary | Tarau Haimae | M | Tawaimare CHS |
12023 | Wairaha Primary | To'oinari Linton | M | Tawaimare CHS |
12024 | Wairokai Primary | Aihunu Jeffery | M | Wairokai CHS |
12025 | Wairokai Primary | Apuwao Jonathan | M | Wairokai CHS |
12026 | Wairokai Primary | Apuwao Jordan | M | Wairokai CHS |
12027 | Wairokai Primary | Haohou Maldin | M | Wairokai CHS |
12028 | Wairokai Primary | Hihio Sandra | F | Wairokai CHS |
12029 | Wairokai Primary | Kauhiona Delmah | F | Rokera PSS |
12030 | Wairokai Primary | Manenitahi Christopher | M | Wairokai CHS |
12031 | Wairokai Primary | Narihai James | M | Wairokai CHS |
12032 | Wairokai Primary | Pauote Michael Junior | M | Wairokai CHS |
12033 | Wairokai Primary | Pauote Scholastica | F | Rokera PSS |
12034 | Wairokai Primary | Suunorua Alex | M | Wairokai CHS |
12035 | Wairokai Primary | Taimae Indie | F | Wairokai CHS |
12036 | Wairokai Primary | Urahora Clagse | M | Wairokai CHS |
12037 | Wairokai Primary | Waikiri Tyson | M | Wairokai CHS |
12038 | Wairokai Primary | Warahiru Emmaris | F | Wairokai CHS |
12039 | Waisisi Primary | Aimaea Fredrick | M | Waisisi CHS |
12040 | Waisisi Primary | Aitorea David | M | Waisisi CHS |
12041 | Waisisi Primary | Haimai Christian | M | Waisisi CHS |
12042 | Waisisi Primary | Hauia Graham Peter | M | Waisisi CHS |
12043 | Waisisi Primary | Hohimako Christopher | M | Waisisi CHS |
12044 | Waisisi Primary | Houanioku Maclean | M | Waisisi CHS |
12045 | Waisisi Primary | Huarere Elyn | F | Rokera PSS |
12046 | Waisisi Primary | Karaai Alister | M | Waisisi CHS |
12047 | Waisisi Primary | Karitahi Garret | F | Waisisi CHS |
12048 | Waisisi Primary | Kenisu Lency | M | Waisisi CHS |
12049 | Waisisi Primary | Maehanua Lesly | M | Waisisi CHS |
12050 | Waisisi Primary | Moukao Lawrence | M | Waisisi CHS |
12051 | Waisisi Primary | Onahero Judith | F | Rokera PSS |
12052 | Waisisi Primary | Otoimana Fred | M | Waisisi CHS |
12053 | Waisisi Primary | Paasi Nolland | M | Waisisi CHS |
12054 | Waisisi Primary | Paupauru Perginal | M | Waisisi CHS |
12055 | Waisisi Primary | Poiraro Haoly | M | Waisisi CHS |
12056 | Waisisi Primary | Poiraro Rockson | M | Waisisi CHS |
12057 | Waisisi Primary | Pupuro Marilyn | F | Waisisi CHS |
12058 | Waisisi Primary | Ruhahimane Davinia | F | Waisisi CHS |
12059 | Waisisi Primary | Ruhaia Theresia | F | Waisisi CHS |
12060 | Waisisi Primary | Suruau Sophie | F | Waisisi CHS |
12061 | Waisisi Primary | Tahiania Floyd | M | Waisisi CHS |
12062 | Waisisi Primary | Tahuni Japhlet | M | Waisisi CHS |
12063 | Waisisi Primary | Tapuhana Salathiet | M | Waisisi CHS |
12064 | Waisisi Primary | Taumaeori Don Bosco | M | Waisisi CHS |
12065 | Waisisi Primary | Tohuanikeni Timothy | M | Waisisi CHS |
12066 | Waisisi Primary | Torohonosia Jovita | F | Waisisi CHS |
12067 | Waisisi Primary | Toropasi Rex | M | Waisisi CHS |
12068 | Waisisi Primary | Waiihi Selina | F | Waisisi CHS |
12069 | Waisisi Primary | Waimaeana Francis | M | Waisisi CHS |
12070 | Waisisi Primary | Waraaia Castro | M | Waisisi CHS |
12071 | Waisisi Primary | Wasiraro Francis | M | Waisisi CHS |
12072 | Waita Primary | Rau Sylvia | F | Ramah CHS |
12073 | Waita Primary | Barai Bernard | M | Waita CHS |
12074 | Waita Primary | Butara Solomon | M | Waita CHS |
12075 | Waita Primary | Byron White | M | Waita CHS |
12076 | Waita Primary | Clendy Rex | M | Pawa PSS |
12077 | Waita Primary | Diko Hedley | M | Waita CHS |
12078 | Waita Primary | Egihau Elton | M | Waita CHS |
12079 | Waita Primary | Erine Emma | F | Suena CHS |
12080 | Waita Primary | Gapu Sinton | M | Waita CHS |
12081 | Waita Primary | Haga Iven | M | Waita CHS |
12082 | Waita Primary | Haga Vanderlips | M | Waita CHS |
12083 | Waita Primary | Hagaha Henson | M | Waita CHS |
12084 | Waita Primary | Hagani Alinta | F | Waita CHS |
12085 | Waita Primary | Hari Loynt | F | Waita CHS |
12086 | Waita Primary | Hari Velda | F | Pawa PSS |
12087 | Waita Primary | Hilly Cliff | M | Waita CHS |
12088 | Waita Primary | Kaihou Eugine | M | Suena CHS |
12089 | Waita Primary | Kamana Gloria | F | Waita CHS |
12090 | Waita Primary | Kapira Kerry | F | Waita CHS |
12091 | Waita Primary | Kasi Calford | M | Waita CHS |
12092 | Waita Primary | Katage Linsila | F | Waita CHS |
12093 | Waita Primary | Kimstand Ford | M | Waita CHS |
12094 | Waita Primary | Lever Fredrick | M | Waita CHS |
12095 | Waita Primary | Lui Samanta | F | Waita CHS |
12096 | Waita Primary | Mae Grayton | M | Waita CHS |
12097 | Waita Primary | Maesi Clementina | M | Pawa PSS |
12098 | Waita Primary | Mahago Regina | F | Waita CHS |
12099 | Waita Primary | Ningalo Stevenson | M | Waita CHS |
12100 | Waita Primary | Paia Christy | F | Suena CHS |
12101 | Waita Primary | Pani Melissa | F | Pawa PSS |
12102 | Waita Primary | Qila Cinderella | F | Waita CHS |
12103 | Waita Primary | Raga Simon | M | Suena CHS |
12104 | Waita Primary | Ramo Raynick | M | Waita CHS |
12105 | Waita Primary | Rui Newton | M | Suena CHS |
12106 | Waita Primary | Suaharo Quinice | F | Waita CHS |
12107 | Waita Primary | Taniro Charlton | M | Waita CHS |
12108 | Waita Primary | Tonia Anna | F | Waita CHS |
12109 | Waita Primary | Woto Levis | M | Waita CHS |
12110 | Walande Primary | Aruga Yland | F | Tawaro CHS |
12111 | Walande Primary | Kwairamo Junior | M | Tawaro CHS |
12112 | Walande Primary | Mona Glenda | F | Tawaro CHS |
12113 | Walande Primary | Osiabu Teresa | F | Tawaro CHS |
12114 | Walande Primary | Sua Wesby | F | Tawaro CHS |
12115 | Walande Primary | Tale John | M | Tawaro CHS |
12116 | Walande Primary | Tome Philip | M | Tawaro CHS |
12117 | Walande Primary | Udi Lilian | F | Tawaro CHS |
12118 | Walande Primary | Wate Lydia | F | Tawaro CHS |
12119 | Walo Primary | Anna Hanley | F | Walo CHS |
12120 | Walo Primary | Bakale Danson | M | Walo CHS |
12121 | Walo Primary | Betasulia Erick | M | Walo CHS |
12122 | Walo Primary | Bibo Nick | M | Walo CHS |
12123 | Walo Primary | Defareni Malachi | M | Walo CHS |
12124 | Walo Primary | Donga Wishley | M | Walo CHS |
12125 | Walo Primary | Drusilla Saota | F | Walo CHS |
12126 | Walo Primary | Elton Rayon | M | Walo CHS |
12127 | Walo Primary | Filoa Gideon | M | Walo CHS |
12128 | Walo Primary | George Partick | M | Walo CHS |
12129 | Walo Primary | Iro Maffin | M | Walo CHS |
12130 | Walo Primary | Irofelo Amos | M | Walo CHS |
12131 | Walo Primary | Jack Jerry | M | Walo CHS |
12132 | Walo Primary | John Fia Stalin | M | Walo CHS |
12133 | Walo Primary | Kitofu Kenly | M | Walo CHS |
12134 | Walo Primary | Liosifula Clement | M | Walo CHS |
12135 | Walo Primary | Maefagwai Oilyn | F | Walo CHS |
12136 | Walo Primary | Maena Ireen | F | Walo CHS |
12137 | Walo Primary | Malafia Rose | F | Walo CHS |
12138 | Walo Primary | Momole Sheddy | F | Walo CHS |
12139 | Walo Primary | Nunuta Glyn | M | Walo CHS |
12140 | Walo Primary | Omeata'a Aldin | M | Walo CHS |
12141 | Walo Primary | Ramoiasi Leslie | M | Walo CHS |
12142 | Walo Primary | Rurubesi Roney | M | Walo CHS |
12143 | Wanahata Primary | Agosi Simon | M | Bwagarei CHS |
12144 | Wanahata Primary | Aibogona James | M | Bwagarei CHS |
12145 | Wanahata Primary | Haga George | M | Bwagarei CHS |
12146 | Wanahata Primary | Hagangisia Edwin | M | Bwagarei CHS |
12147 | Wanahata Primary | Ialo John Colaridge | M | Pawa PSS |
12148 | Wanahata Primary | Kahagatora Animaria | F | Bwagarei CHS |
12149 | Wanahata Primary | Kamaetaria Elizabeth | F | Bwagarei CHS |
12150 | Wanahata Primary | Kapuakoro Joana | F | Bwagarei CHS |
12151 | Wanahata Primary | Karehea Philomina | F | Bwagarei CHS |
12152 | Wanahata Primary | Kasuari Philomina | F | Bwagarei CHS |
12153 | Wanahata Primary | Katenahiru Elizabeth | F | Bwagarei CHS |
12154 | Wanahata Primary | Kawe Lovelyn | F | Bwagarei CHS |
12155 | Wanahata Primary | Mahoga Jullian | M | Bwagarei CHS |
12156 | Wanahata Primary | Pesira Romano | M | Bwagarei CHS |
12157 | Wanahata Primary | Puhoro Carlos | M | Bwagarei CHS |
12158 | Wanahata Primary | Ramua Selwyn | M | Bwagarei CHS |
12159 | Wanahata Primary | Roni George | M | Bwagarei CHS |
12160 | Wanahata Primary | Su'u Charles | M | Bwagarei CHS |
12161 | Wanahata Primary | Tete Thyson | M | Bwagarei CHS |
12162 | Wanahata Primary | Wago Patrick | M | Bwagarei CHS |
12163 | Wanahata Primary | Waro Jerom | M | F M Campbell CHS |
12164 | Wanderer Bay Primary | Benard Kuliava | M | Wanderer Bay CHS |
12165 | Wanderer Bay Primary | Denmark Lavinia | M | Wanderer Bay CHS |
12166 | Wanderer Bay Primary | Francina Jemaemah | F | Wanderer Bay CHS |
12167 | Wanderer Bay Primary | Gallas Lency Geraro | M | Wanderer Bay CHS |
12168 | Wanderer Bay Primary | George Willington | M | Wanderer Bay CHS |
12169 | Wanderer Bay Primary | Gladish Soanale | F | Wanderer Bay CHS |
12170 | Wanderer Bay Primary | Irine Lulumi | F | Wanderer Bay CHS |
12171 | Wanderer Bay Primary | Jessina Betris | F | Wanderer Bay CHS |
12172 | Wanderer Bay Primary | Lancer Dick | M | Wanderer Bay CHS |
12173 | Wanderer Bay Primary | Lucida Sauvani | F | Wanderer Bay CHS |
12174 | Wanderer Bay Primary | Margareth Chae | F | Wanderer Bay CHS |
12175 | Wanderer Bay Primary | Mathew Kikile | M | Wanderer Bay CHS |
12176 | Wanderer Bay Primary | Munua Batista | M | Wanderer Bay CHS |
12177 | Wanderer Bay Primary | Nison Arviasna | M | Wanderer Bay CHS |
12178 | Wanderer Bay Primary | Stanley Phili | M | Wanderer Bay CHS |
12179 | Waneagu Primary | Albert Fisango | M | Ogou CHS |
12180 | Waneagu Primary | Ata'ata Rachel | F | Waneagu CHS |
12181 | Waneagu Primary | Betty Melisah | F | Waneagu CHS |
12182 | Waneagu Primary | Doeni Renita | F | Waneagu CHS |
12183 | Waneagu Primary | Eric Primo | M | Waneagu CHS |
12184 | Waneagu Primary | Fafe Lingacy | F | Waneagu CHS |
12185 | Waneagu Primary | Fasimu Derick | M | Waneagu CHS |
12186 | Waneagu Primary | George Joy | F | Waneagu CHS |
12187 | Waneagu Primary | James Silas | M | Waneagu CHS |
12188 | Waneagu Primary | Maefia Winnie | F | Waneagu CHS |
12189 | Waneagu Primary | Mutu Sherrie | F | Waneagu CHS |
12190 | Waneagu Primary | Orifisi Monira | F | Waneagu CHS |
12191 | Waneagu Primary | Robert Everlyn | F | Waneagu CHS |
12192 | Waneagu Primary | Sale Charline | F | Waneagu CHS |
12193 | Waneagu Primary | Sale Osiabu | F | Waneagu CHS |
12194 | Waneagu Primary | Sixtus Hayson | M | Waneagu CHS |
12195 | Waneagu Primary | Thomas Philip | M | Waneagu CHS |
12196 | Waneagu Primary | Tome Lionel | M | Waneagu CHS |
12197 | Waneagu Primary | Willie Julina | F | Waneagu CHS |
12198 | Warohinou Primary | Djodjoieskeni Ida Betty Jane | F | Waita CHS |
12199 | Warohinou Primary | Gapu Albin | M | Waita CHS |
12200 | Warohinou Primary | Haga Faithless | M | Waita CHS |
12201 | Warohinou Primary | Haga Lensy | M | Waita CHS |
12202 | Warohinou Primary | Hagawasi Ambrose | M | Waita CHS |
12203 | Warohinou Primary | Hingia Jillence | M | Waita CHS |
12204 | Warohinou Primary | Houra Calvin | M | Waita CHS |
12205 | Warohinou Primary | Hunitai Novena | F | Waita CHS |
12206 | Warohinou Primary | Kaipuru Selina | F | Waita CHS |
12207 | Warohinou Primary | Kerry Patricia | F | Waita CHS |
12208 | Warohinou Primary | Momane Galbert | M | Pawa PSS |
12209 | Warohinou Primary | Muragi Lemech | M | Ramah CHS |
12210 | Warohinou Primary | Murisi Randy | M | Ramah CHS |
12211 | Warohinou Primary | Paresi Angella | F | Waita CHS |
12212 | Warohinou Primary | Pitakere Desmond | M | Ramah CHS |
12213 | Warohinou Primary | Roni Vincent | M | Ramah CHS |
12214 | Warohinou Primary | Taraia Jenmah | F | Waita CHS |
12215 | Warohinou Primary | Tawaia Linford | M | Waita CHS |
12216 | Warohinou Primary | Waoloolo Felix | M | Pawa PSS |
12217 | White River Primary | Afu Marinly | F | White River CHS |
12218 | White River Primary | Afuna Mary | F | White River CHS |
12219 | White River Primary | Alex John | M | White River CHS |
12220 | White River Primary | Amota Nemuel | M | White River CHS |
12221 | White River Primary | Angikianga Taiusi | F | White River CHS |
12222 | White River Primary | Angikieke Melinda | F | White River CHS |
12223 | White River Primary | Benneth Alick | M | White River CHS |
12224 | White River Primary | Gape Clare | F | White River CHS |
12225 | White River Primary | Gerad Billy | M | White River CHS |
12226 | White River Primary | Ghere Rovekera | M | White River CHS |
12227 | White River Primary | Hilda Ramo | F | Norman Palmer CHS |
12228 | White River Primary | Idufanoa Megan | F | White River CHS |
12229 | White River Primary | Ika Emmanuel | M | White River CHS |
12230 | White River Primary | Indira Vaimua | F | Norman Palmer CHS |
12231 | White River Primary | Ismael Josephine | F | White River CHS |
12232 | White River Primary | Kaba Simon | M | White River CHS |
12233 | White River Primary | Kaieti Rasella | F | White River CHS |
12234 | White River Primary | Kaitu’u Litiana | F | White River CHS |
12235 | White River Primary | Kakasi Karena | F | White River CHS |
12236 | White River Primary | Keila Lydia | F | White River CHS |
12237 | White River Primary | Kele Edrick | M | White River CHS |
12238 | White River Primary | Kofeau Linda | F | White River CHS |
12239 | White River Primary | Kome Enrico | M | White River CHS |
12240 | White River Primary | Koroamao Morphil | F | White River CHS |
12241 | White River Primary | Kurt Luisa | F | White River CHS |
12242 | White River Primary | Labu Genevia | F | White River CHS |
12243 | White River Primary | Leedale Korina | F | White River CHS |
12244 | White River Primary | Leonga Karlma | F | White River CHS |
12245 | White River Primary | Lindra Sipa | F | Norman Palmer CHS |
12246 | White River Primary | Maenene Brendon | M | White River CHS |
12247 | White River Primary | Mamae Zinnia | F | Koloale CHS |
12248 | White River Primary | Meia Agustine Jr | M | White River CHS |
12249 | White River Primary | Melisha Kivelu | F | Norman Palmer CHS |
12250 | White River Primary | Mua Martha | F | White River CHS |
12251 | White River Primary | Ngaoa Mayweather | M | White River CHS |
12252 | White River Primary | Ofo Gideon | M | White River CHS |
12253 | White River Primary | Okona Constance | F | White River CHS |
12254 | White River Primary | Raku David | M | White River CHS |
12255 | White River Primary | Ramo Greg | M | White River CHS |
12256 | White River Primary | Ramo Joylyn | F | White River CHS |
12257 | White River Primary | Ramohia Jevina | F | White River CHS |
12258 | White River Primary | Rangitau Agnes | F | White River CHS |
12259 | White River Primary | Sagu Junior | M | White River CHS |
12260 | White River Primary | Sale Julian | M | White River CHS |
12261 | White River Primary | Sogo Ryan | M | White River CHS |
12262 | White River Primary | Sunga Steven | M | White River CHS |
12263 | White River Primary | Sura’aniobi Angella | F | White River CHS |
12264 | White River Primary | Tagini Karen | F | White River CHS |
12265 | White River Primary | Taimoana Raquel | F | Koloale CHS |
12266 | White River Primary | Talo Jevalyn | F | White River CHS |
12267 | White River Primary | Taniana Mevalyn | F | White River CHS |
12268 | White River Primary | Tekatoha Tahahai | M | White River CHS |
12269 | White River Primary | Tekoriri Jayson | M | White River CHS |
12270 | White River Primary | Tema Rockson | M | White River CHS |
12271 | White River Primary | Toli Elizabeth | F | White River CHS |
12272 | White River Primary | Unity Allen Idu | F | Norman Palmer CHS |
12273 | White River Primary | Uta Rebbie | F | White River CHS |
12274 | White River Primary | Vagi Chelsea | F | White River CHS |
12275 | White River Primary | Vera Ireen | F | White River CHS |
12276 | Whitestone Primary | Afuga Samson | M | Whitestone CHS |
12277 | Whitestone Primary | Amoni Juanita | F | Whitestone CHS |
12278 | Whitestone Primary | Aro Clifton | M | Whitestone CHS |
12279 | Whitestone Primary | Boeta Gifton | M | Whitestone CHS |
12280 | Whitestone Primary | Daren Haolo | M | Whitestone CHS |
12281 | Whitestone Primary | Erega Mevalyn | F | Whitestone CHS |
12282 | Whitestone Primary | Iniga Jasper | M | Whitestone CHS |
12283 | Whitestone Primary | Ivan Rocky | M | Whitestone CHS |
12284 | Whitestone Primary | Malefo Hudson | M | Whitestone CHS |
12285 | Whitestone Primary | Maomaiala Joy | F | Whitestone CHS |
12286 | Whitestone Primary | Mare Simon | M | Whitestone CHS |
12287 | Whitestone Primary | Nunutaloa Daningham | M | Whitestone CHS |
12288 | Whitestone Primary | Olofi Milton | M | Whitestone CHS |
12289 | Whitestone Primary | Sangolifoia Grace | F | Whitestone CHS |
12290 | Whitestone Primary | Saumo Robinson | M | Whitestone CHS |
12291 | Whitestone Primary | Sosoe Selina | F | Whitestone CHS |
12292 | Whitestone Primary | Tafiala Spice Route | F | Whitestone CHS |
12293 | Whitestone Primary | Talu Sammy | M | Whitestone CHS |
12294 | Whitestone Primary | Tauriki Noelyn | F | Whitestone CHS |
12295 | Whitestone Primary | Timtohy Rodney | M | Whitestone CHS |
12296 | Whitestone Primary | Tolifaka Elizabeth | F | Whitestone CHS |
12297 | Whitestone Primary | Waneta Betty | F | Whitestone CHS |
12298 | Yandina Primary | Ako Julio Christen | F | Yandina CHS |
12299 | Yandina Primary | Auto John | M | Yandina CHS |
12300 | Yandina Primary | Babanisi Redford | M | Yandina CHS |
12301 | Yandina Primary | Billy Fred | M | Siota PSS |
12302 | Yandina Primary | Chris Randy | M | Yandina CHS |
12303 | Yandina Primary | Clifton Simon | M | Yandina CHS |
12304 | Yandina Primary | Daniel Stephen T | M | Yandina CHS |
12305 | Yandina Primary | Dolarii Stanley | M | Yandina CHS |
12306 | Yandina Primary | Dorothy Crisecinta | F | Yandina CHS |
12307 | Yandina Primary | Faeni Amon | M | Yandina CHS |
12308 | Yandina Primary | Fakaabu Clodina | F | Yandina CHS |
12309 | Yandina Primary | Galo Noah | M | Yandina CHS |
12310 | Yandina Primary | Giles Freshman | M | Yandina CHS |
12311 | Yandina Primary | Haulidi Evarlyn | F | Yandina CHS |
12312 | Yandina Primary | Hellen Daisy | F | Yandina CHS |
12313 | Yandina Primary | Iniga Joreen | F | Yandina CHS |
12314 | Yandina Primary | Iro Patteson | M | Yandina CHS |
12315 | Yandina Primary | Kaipeza Talent Junior | M | Siota PSS |
12316 | Yandina Primary | Koina Lucy | F | Yandina CHS |
12317 | Yandina Primary | Kwini Sam Auna | M | King George VI NSS |
12318 | Yandina Primary | Lirvola Joy | F | Yandina CHS |
12319 | Yandina Primary | Liu Lindrick | M | Yandina CHS |
12320 | Yandina Primary | Maega G Ethel | F | Yandina CHS |
12321 | Yandina Primary | Mani Danny | M | Yandina CHS |
12322 | Yandina Primary | Mani Felix | M | Yandina CHS |
12323 | Yandina Primary | Osia Marie Lucy | F | Yandina CHS |
12324 | Yandina Primary | Palmer Andrew | M | Yandina CHS |
12325 | Yandina Primary | Qolizepo R. James | M | Yandina CHS |
12326 | Yandina Primary | Ramo Allan Walter | M | Yandina CHS |
12327 | Yandina Primary | Rotana Winslet | F | Yandina CHS |
12328 | Yandina Primary | Sara Samuel | M | Yandina CHS |
12329 | Yandina Primary | Simon Alick | M | Yandina CHS |
12330 | Yandina Primary | Tome Olian | F | Yandina CHS |
12331 | Yandina Primary | Toremana J Sisidi | M | Yandina CHS |
12332 | Yandina Primary | Tosai Weslyn | F | Yandina CHS |
12333 | Yandina Primary | Uwe Incrid | F | Yandina CHS |
12334 | Yandina Primary | Vaka Donald | M | Siota PSS |
12335 | Zaira Primary | Jerand Sakui | M | Halisi CHS |
12336 | Zaira Primary | Juthina Tolavaena | F | Vonunu NSS |
12337 | Zaira Primary | Leona Belavagara | F | Goldie College |
12338 | Zaira Primary | Reileen Helina Sivi | F | Halisi CHS |
12339 | Zaira Primary | Samuel Olea | M | Halisi CHS |
12340 | Zaira Primary | Yanda Paul | F | Halisi CHS |
12341 | Zaira Primary | Zalean Revo | F | Halisi CHS |
12342 | Zaru Primary | Ian Pitakia | M | Kukele CHS |
12343 | Zaru Primary | Madalyn Zale | F | Kukele CHS |
12344 | Zaru Primary | Martin Lapokia | M | Kukele CHS |
12345 | Zaru Primary | Rosalyn Tania | F | Goldie College |
12346 | Zaru Primary | Solomon Junior | M | Goldie College |
12347 | Zaru Primary | Tearslyn Qilaloqa | F | Kukele CHS |
12348 | Zion Christian Academy Primary | Anuai Emmanuel | M | Zion Christian Academy |
12349 | Zion Christian Academy Primary | Bare Jacklyn | F | Zion Christian Academy |
12350 | Zion Christian Academy Primary | Dohi Eliana Hudlyn | F | Zion Christian Academy |
12351 | Zion Christian Academy Primary | Eke Abraham | M | Zion Christian Academy |
12352 | Zion Christian Academy Primary | Floriza Kwasi | F | Florence Young CHS |
12353 | Zion Christian Academy Primary | Fox Mafane Moffat | M | Zion Christian Academy |
12354 | Zion Christian Academy Primary | Ghiro Sandi Jimah | F | King George VI NSS |
12355 | Zion Christian Academy Primary | Guurau Floyd | M | Zion Christian Academy |
12356 | Zion Christian Academy Primary | Junior Azrel Afaka | M | King George VI NSS |
12357 | Zion Christian Academy Primary | Junior Stanley | M | Waimapuru NSS |
12358 | Zion Christian Academy Primary | Konge Chaniel | M | Zion Christian Academy |
12359 | Zion Christian Academy Primary | Kwasi Floriza | F | Florence Young CHS |
12360 | Zion Christian Academy Primary | Melanie Bavere | F | Goldie College |
12361 | Zion Christian Academy Primary | Molea Lionel | M | Zion Christian Academy |
12362 | Zion Christian Academy Primary | Paahu Awaisiwa Joseph Morosini | M | St. Joseph Tenaru NSS |
12363 | Zion Christian Academy Primary | Paul Ben Oeta | M | Selwyn College |
12364 | Zion Christian Academy Primary | Puuookeni Shanita | F | Zion Christian Academy |
12365 | Zion Christian Academy Primary | Ramofafia Bevan | M | Zion Christian Academy |
12366 | Zion Christian Academy Primary | Sitani Seriheti | M | St. Joseph Tenaru NSS |
12367 | Zion Christian Academy Primary | Talosui Linster | M | Zion Christian Academy |
12368 | Zion Christian Academy Primary | Tamana Beilrisha | F | Zion Christian Academy |
12369 | Zion Christian Academy Primary | Tamoli Lilian Cynthia | F | Zion Christian Academy |
12370 | Zion Christian Academy Primary | Taneko Shirnora | F | Zion Christian Academy |
The following schools have not submitted their 2021 Class Application and Ranking form for placement as such all students are placed in their cluster Community High School as shown | ||||
1 | Aiva Primary | All students in Year 6 in 2021 | Faurere CHS | |
2 | Anopala Primary | All students in Year 6 in 2021 | Nitauhi CHS | |
3 | Basakana Primary | All students in Year 6 in 2021 | Afufu CHS | |
4 | Foondo Primary | All students in Year 6 in 2021 | Foondo CHS | |
5 | Hauharii Primary | All students in Year 6 in 2021 | Masupaa CHS | |
6 | Kukuru Primary | All students in Year 6 in 2021 | Kukuru CHS | |
7 | Magwaesiri Primary | All students in Year 6 in 2021 | Rameai CHS | |
8 | Nuhu Primary | All students in Year 6 in 2021 | Tuha CHS | |
9 | Porepore Primary | All students in Year 6 in 2021 | Waisisi CHS | |
10 | Ripo Primary | All students in Year 6 in 2021 | Mwadjoa CHS | |
11 | Torahuruna Primary | All students in Year 6 in 2021 | Torahuruna CHS | |
12 | Ubuna Primary | All students in Year 6 in 2021 | Tawatana CHS | |
13 | Waimasi Primary | All students in Year 6 in 2021 | Waimasi CHS | |
14 | Ndai Primary | All students in Year 6 in 2021 | Adaua PSS | |
15 | Pelau Primary | All students in Year 6 in 2021 | Pelau CHS | |
16 | Tapuaki Primary | All students in Year 6 in 2021 | Tapuaki CHS | |
17 | Luaniua Primary | All students in Year 6 in 2021 | Casper Kakaife CHS |